Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити на криптовалюті – 7 перевірених часом способів заробітку + 4 варіанти переведення в готівку електронних грошей

Останнє оновлення: Понеділок, 10 квітня 2023 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити на криптовалюті

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua!

Ви, напевно, в курсі, що система Bitcoin з'явилася в 2009, а до кінця цього року курс коливався в діапазоні всього 800-1500 BTC за 1$. І ось через 10 років люди активно цікавляться, як заробити криптовалюту і розглядають її як об'єкт для інвестування. Деякі способи отримання токенов з часом застарівають, але їм на зміну приходять інші, більш перспективні, і це нормально. У цій статті я розповім вам, як заробити криптовалюту без вкладень і з мінімальними вкладеннями.

Це відмінний спосіб заробити 1000 доларів за місяць і вийти на стабільний і хороший дохід. Але в чому можуть бути ризики і підводні камені? Читайте далі.

Що таке криптовалюта, і в чому суть заробітку?

У 2023 словом «криптовалюта» вже нікого не здивуєш. Більшість людей знають, що це різновид електронних грошей.

Але в чому ключові відмінності криптовалюти від інших цифрових валют?

 • створення базується на криптографічних методах-використанні обчислювальних потужностей для побудови нових блоків транзакцій;
 • емісія обмежена, а тому криптовалюта не схильна до інфляції;
 • відсутність централізованого обліку з боку державних органів та фіскальних установ;
 • анонімність – простежити можна тільки ланцюжок транзакцій, але не інформацію про власника гаманця;
 • захист від хакерства - база транзакцій розподілена між усіма учасниками системи, тому немає сенсу зламувати окремий вузол.

З-за неможливості централізованого регулювання держави можуть обмежувати або забороняти використовувати новий різновид цифрових грошей як платіжний засіб. Тоді в чому сенс знань про те, що таке криптовалюта, і як на ній заробити?

У деяких країнах за допомогою Bitcoin люди оплачують комуналку, купують авіаквитки, техніку, програмне забезпечення. Не виключено, що з часом прогрес добереться до багатьох регіонів планети. А також криптовалюту Біткоін та інші токени люди вже сьогодні обмінюють на електронні долари, євро, гривні, а потім виводять на банківські картки та готівку.

ВАЖЛИВО. Експерти прогнозують подальше зростання курсу популярних токенів і закликають розглядати останні як перспективний напрям для інвестицій. Знаючи, що таке криптовалюта, і як заробити на ній, можна за 5-10 років примножити свої вкладення в десятки і сотні разів.

Умовно всі способи заробітку Bitcoin і інших токенов можна розділити на п'ять видів:

 1. Видобуток (Майнінг) - отримання цифрових монеток на гаманець за вирішення криптографічних завдань.
 2. Винагорода в токенах за виконання простих завдань, участь в онлайн-іграх, залучення нових учасників в систему.
 3. Торгівля (трейдинг) – купівля активів на спаді з метою перепродажу.
 4. Інвестиції – придбання токенів з очікуванням зростання курсу в довгостроковій перспективі.
 5. Створення власної криптовалюти.

Далі в статті розглянемо найпростіші способи заробити криптовалюту, доступні навіть для новачків і тих, хто не має грошей на старті.

ТОП-7 популярних видів криптовалют

На кінець січня 2023 року в світі налічується більше 1700 різновидів токенов, але далеко не всі вони є перспективними. Існує дві основні стратегії, що дозволяють заробити цифрові гроші.

Перша – інвестиції в популярні види криптовалют, яким експерти прогнозують зростання курсу в майбутньому. Але для отримання високого прибутку будуть потрібні вкладення і терпіння. На 2023 рік найпопулярнішими є такі криптовалюти.

Таблиця 1. «ТОП-7 популярних криптовалют 2023»

Найменування Курс на 10.04.2023 р.
 Bitcoin (Біткоін)  $28,447.63
 Ethereum (Эфіріум)  $1,860.10
 BNB  $312.33
XRP  $0.5046
 ADA  $0.3883
 DOGE  $0.08308
 MATIC  $1.10

Біткоін – не тільки перша і найбільш відома у світі криптовалюта, яка продемонструвала різкі коливання курсу в період 2020-2021 роках. Більшість оптимістичних аналітиків прогнозують зростання BTC до кінця 2023 року до 40-50 тисяч доларів, до 2024 року – до 70-100 тисяч доларів. Є і песимістичний прогноз на 2023 рік – 14-16 тисяч доларів. А тут можете прочитати мою попередню публікацію про те, як заробити біткоіни. А взагалі, не виключено, що в майбутньому з'явиться краща цифрова валюта, так як технології не стоять на місці.

Друга стратегія – інвестиції в кілька різновидів шиткоінів. Останні являють собою молоді, дешеві і непопулярні криптовалюти. Стратегія досить ризикована, оскільки такі монети мають низьку ліквідність, можуть так і залишитися незатребуваними. Але якщо в майбутньому коінами зацікавиться великий інвестор або фонд, то вкладення принесуть прибуток в сотні і тисячі %.

 Заробіток на криптовалюті без вкладень і з мінімальними вкладеннями – 7 способів

Розібравшись в загальних термінах ринку цифрових грошей, можна перейти до питання про те, як заробити на криптовалюті. Більшість способів доступні для новачків. Почнемо з тих напрямків, які не вимагають вкладень, і плавно перейдемо до більш ризикових і прибутковим.

Біткоін-крани

Як заробити без вкладень і ризику криптовалюту? Багато хто вже намагалися добувати гроші в Інтернеті на буксах, сервісах накрутки лайків і підписників, заробляти на введення капчі. Навіщо витрачати час за копійки, коли є сайти, що пропонують заробіток криптовалюта за виконання тих же елементарних дій? Вони називаються біткоін-кранами.

Що потрібно зробити, щоб заробити гроші?

 1. Завести електронний гаманець в системі Bitcoin.
 2. Зареєструватися на сайті.
 3. Виконати просте завдання: ввести капчу, клікнути по рекламі, переглянути посилання, вирішити задачу, прочитати книгу і так далі.
 4. Ввести в спеціальне віконце номер біткоін-гаманця, на який вам переведуть гроші (сатоши). 1 монетка дорівнює 0,00000001 BTC.

Є Біткоін-крани, які перераховують користувачам сатоши на автоматі. Іноді потрібно почекати 30-60 хвилин або добу. На багатьох сайтах діє накопичувальна система. Власники майданчиків обіцяють примноження прибутку після відключення ПК і вивід заробленого на автоматі при досягненні певної суми.

ПОРАДА. Проект може закритися швидше, ніж ви встигнете вивести зароблені кошти. Тому перед реєстрацією на біткоіни-крані рекомендуємо почитати про нього відгуки в Інтернеті. Довіряйте тим проектам, які давно існують на ринку і вже здійснювали виплати виконавцям.

Приклади биткоин-кранів, які мають позитивні відгуки і дозволяють заробити криптовалюту:

 • Claim BTC – роздає безкоштовні коін кожні 20 хвилин, пропонує вирішувати рекапчі (вибір підходящих картинок і проставити галочки навпроти фрази «Я не робот»), кошти виводяться на автоматі після накопичення 20 тисяч сатоши на балансі.
 • Bonusbitcoin - роздає до 5 тисяч сатошів кожні 15 хвилин, щодня нараховує 5% бонус у розмірі добового заробітку, мінімалка – 10 тисяч сатошів.
 • TakeFreeBitcoin – при кожному відвідуванні біткоін-крана можна отримати певну кількість коінів, згенерованих в довільному порядку, мінімальна сума на вивід 20 тисяч сатошей;
 • Bitcoinfaucet – нарахування кожні 15 хвилин, здійснює моментальні виплати, мінімалка – всього 1000 сатошей;
 • PaidBooks – дозволяє заробити криптовалюту на читанні книг, нараховує до 450 сатошей кожні 10 хвилин.

Інші популярні біткоіни-крани, які платять: DailyDoge, VisitVit, Ifauce, Satoshihero, Freebitco, Bitfun.

Скільки можна заробити таким способом? Мало. Якщо перевести прибуток в долари, то вийде не більше 100 $ на місяць. Однак на більшості сайтів діє вигідна партнерська програма. Партнери залучають на проект нових учасників (рефералів) і заробляють 20-50% з доходу останніх. Отримані кошти можна вкласти в інші способи заробітку криптовалюти.

Онлайн-ігри

Ще один варіант для заробітку криптовалюти без вкладень – онлайн-ігри. Обов'язково почитайте відгуки в Інтернеті, так як багато проекти швидко закриваються і не дозволяють вивести зароблені кошти.

ПОРАДА. Рекомендуємо уникати біткоін-лотереї (покупку квитків і участь в розіграшах токенов), так як в 95% випадків на них виграють тільки творці.

5 способів отримання коінів в онлайн-іграх:

 • заробити віртуальні гроші і обміняти на реальні;
 • заробити бонус в кілька сотень або тисяч сатошів за ігрові досягнення (наприклад, проходження гри або прокачування персонажа);
 • виграти змагання і забрати собі призовий фонд – тут потрібні мінімальні вкладення і відмінні ігрові навички.

Можливо, ви вже подумали, який сенс розробникам роздавати безкоштовні сатоши тим, хто просто грає. Насправді під час участі в онлайн-іграх доводиться переглядати море реклами і вводити капчі. На цьому і заробляють розробники, якщо цікаво як саме то раджу прочитати про заробіток на перегляді реклами. Крім того, за допомогою грошових бонусів вони привертають інтерес людей до свого проекту, що позитивно впливає на розкрутку. Так що тут немає ніякого підступу.

Не вірте проектам, які обіцяють нечуваний прибуток за інвестиції в якогось персонажа або ферму. Це різновид фінансових пірамід, заробити на яких можуть тільки власники і перші учасники, які встигли вивести кошти.

Майнінг

Майнінг – це використання обчислювальних потужностей для вирішення криптографічних завдань і отримання нових коін. Вимагає установки на ПК спеціального софта. З моменту створення системи біткоіни складність видобутку цифрових грошей постійно зростала:

 • у 2009 році заробити на Майнінг міг майже будь-який користувач ПК;
 • у 2010-2011 рр. були потрібні потужні і дорогі відеокарти, але вкладення окупалися протягом місяця;
 • у 2012 році стали з'являтися домашні ферми, що об'єднують кілька відеокарт, а також спеціалізоване обладнання-асіки;
 • ще пізніше Майнери стали об'єднуватися в пули.

Таким чином, до 2023 року видобуток криптовалюти на відеокарті давно втратила актуальність. Настав час промислових ферм. Навіть якщо вкласти кошти в покупку потужного домашнього обладнання (1-1,5 млн грн), то воно буде окупатися кілька років. Плюс божевільні чеки на електрику. Плюс постійні вкладення в апгрейд через зростаючої складності Майнінг. На щастя, поки що є гідна альтернатива традиційної видобутку криптовалюти.

Клауд майнінг

Клауд майнінг криптовалюти полягає в тому, що ви за гроші орендуєте певний % потужності у промисловій ферми або пулу. Витрати на придбання дорогого обладнання, апгрейд і електрику відпадають. Ще один плюс – можливість заробити цінні монетки на автоматі, не докладаючи додаткових зусиль.

Приклади майданчиків:

 • Hashflare;
 • IQMining;
 • Nuvoo Mining;
 • Hashing24;
 • Genesis-Mining.

Як заробити на майнингу криптовалют таким способом? По суті, завдання зводиться до вибору надійного сервісу. Є ризик нарватися на шахраїв, у яких навіть немає власного обладнання. І також зіпсувати плани можуть непередбачені обставини: вихід з ладу дата-центру, злом хакерами. Не варто забувати про комісії сервісів і тривалість термінів виведення коштів.

Але подібні ризики, комісії і т. д. є скрізь, можливо у випадку з криптовалютою їх трохи більше. Якщо вас це лякає або не влаштовує – пошукайте інші сайти для заробітку в Інтернеті – благо, їх є багато, як кажуть, на будь-який смак і колір.

Баунті-кампанії (IDO, ICO)

IDO - це рекламна кампанія, метою якої є розкрутка проекту і залучення нових інвесторів. Проект платить людям токени за участь у просуванні:

 • реєстрацію;
 • підписки;
 • репости;
 • створення відеороликів;
 • переклади текстів;
 • написання статей і оглядів.

Це варіант для заробітку криптовалюти без вкладень. Ви ризикуєте тільки особистим часом.

Інший напрямок – інвестиції в IDO. На старті проекту токени розміщуються за дуже низькою вартістю. Можна придбати їх у великій кількості в надії на те, що проект «вистрілить», а через якийсь час продати в десятки разів дорожче. Однак гарантувати успіх баунті-кампанії ніхто не може.

Але якщо ви не азартний гравець, і чекати вистрілить чи ні – це не для вас, то можливо вас зацікавить заробіток грошей на своєму сайті – переходьте за посиланням і дізнайтеся, на що можна розраховувати і з чого потрібно починати.

Як заробити на біржі криптовалют

Заробіток на біржі криптовалют – відповідний напрямок для тих, хто готовий розбиратися в особливостях ринку і витрачати багато часу на відстеження коливань курсів.

При виборі майданчика потрібно звернути увагу на наступні моменти:

 • репутацію (почитати відгуки в Інтернеті і поцікавитися думкою тих, хто вже займається торгівлею на певних криптобіржах);
 • щоденний обсяг торгового обороту - чим він вищий, тим краще;
 • розмір комісії за проведення угод і виведення коштів;
 • доступні валютні пари;
 • швидкість обробки транзакцій;
 • зручність поповнення і виведення грошей.

На 2023 рік найпопулярнішими і надійними кріптобіржамі вважаються Binance, KuCoin, Bitstamp, Bybit, Gate.io і OKEx. Вони мають великий добовий торговий оборот, високу швидкість роботи, зрозумілий інтерфейс, низькі комісії, пропонують зручні варіанти введення і виведення грошей. Рекомендуємо зареєструватися відразу на декількох майданчиках.

Як заробити на біржі криптовалют? Для цього існує три напрямки.

1. Заробіток на перепродажі коінів.

Необхідно бути посидючим, уважним, постійно відстежувати котирування курсів (самостійно або за допомогою спеціальної програми). Для початку роботи доведеться поповнити баланс на одній з криптобирж. Щоб купити токени за найвигіднішим курсом, скористайтеся моніторингом обмінників Bestchange.

Як заробити на обміні криптовалюти? Потрібно купити її на спаді і перепродати на піку. Різниця курсів за вирахуванням комісій складе чистий прибуток.

2. Заробіток на обміні криптовалюти (арбітраж).

Цей спосіб відрізняється від попереднього тим, що продаж купленої валюти здійснюється на іншій криптобіржі. Тут потрібно розбиратися не тільки в попиті-пропозиції на окремі токени, але і особливості роботи різних майданчиків. Іноді на комісіях (за введення, виведення, транзакції) можна втратити більше грошей, ніж заробити на курсових різницях. Але при грамотному підході люди за день примножують вкладені кошти в 1,5-2 рази.

3. Довгострокові інвестиції.

Купівля криптовалюти в очікуванні зростання курсу в майбутньому для подальшого перепродажу. Спосіб дозволяє збільшити прибуток в десятки і сотні разів, але через кілька років. Зберігаються токени на холодному гаманці (наприклад, Blockchain для біткоіну) або онлайн-гаманцях кріптобірж.

ПОРАДА. Ніхто не гарантує втрату вкладень, тому експерти рекомендують інвестувати гроші в різні криптовалюти, в тому числі непопулярні.

Трейдинг

Криптотрейдингом називають професійну торгівлю на біржі з метою заробити велику суму. Це досить ризиковий напрямок. Починати можна з незначних інвестицій до 100$, щоб отримати перший досвід.

Для проведення успішних угод без знань стратегій трейдингу, термінології і спеціальних навичок не обійтися. Професійні трейдери постійно проводять аналіз ринку, переглядають історії торгів, моніторять новинні зведення, будують прогнози зростання і падіння токенів.

Оскільки новачкам не вистачає знань і досвіду на старті, вони можуть заробити прибуток через посередника – брокерську компанію. Остання допомагає з відкриттям рахунків, пошуком контрагентів, надає аналітичну інформацію. За свої послуги стягує комісію.

Як заробити криптовалюту – цінні поради для новачків

Одного бажання заробити криптовалюту мало. Доведеться витрачати багато часу на навчання: читання статей, оглядів і новин, перегляд відеороликів, вивчення термінології і стратегій інвестування. Пропонуємо ознайомитися з корисними рекомендаціями, які допоможуть вам заробити більше грошей.

 1. Запасіться терпінням. Часто між первинним розміщенням нових цифрових монет і різким зростанням курсу проходять місяці і навіть роки.
 2. Перед реєстрацією на тому чи іншому сервісі майнінг або кріптобірже вивчіть відгуки і "чорні" списки в Інтернеті. Якщо хочете реально заробити, вибирайте майданчики з перевіреною часом репутацією.
 3. Зареєструйтеся на максимальній кількості біткоін-кранів і збирайте сатоши без простоїв. Змініть IP адресу за допомогою проксі-сервера, щоб отримати доступ до американських, азіатських, європейських майданчиках і заробити в 3-5 разів більше.
 4. Не вкладайте кошти в покупку дорогого обладнання для звичайного Майнінгу. Цей спосіб заробітку криптовалюта вже втратив сенс.
 5. Не поспішайте торгувати криптовалютою на біржах. У новачків шанс прогоріти занадто великий. Спочатку вивчіть відповідну літературу.
 6. Не робіть ставку тільки на біткоіни, інвестуйте кошти в безліч видів токенів, в тому числі з непопулярні з низькою ліквідністю. Не виключено, що через кілька місяців ваші вкладення принесуть хороший прибуток.

Спроби заробити криптовалюту мають сенс лише в тому випадку, якщо ви знаєте, як перетворити цифри на екрані в реальне платіжний засіб.

Але як би там не було, пам'ятайте, що криптовалюти – це далеко не єдиний спосіб отримати гідні гроші в Мережі. Заробіток в Інтернеті в 2023 році передбачає й інші перспективні способи, докладніше про них за посиланням вище.

Як отримати зароблені гроші - про переказ електронної валюти в реальну

Існує 4 способи перетворення криптовалюти в традиційні валюти (долари, євро, грн), які потім легко перевести в готівку або використовувати як платіжний засіб. У кожного варіанту є свої плюси і мінуси.

Таблиця 2 «Способи переведення криптовалюти»

Спосіб Втрата частини заробітку Зручність Надійність
Електронні обмінники Найвищі комісії за виведення коштів – до 8% Висока швидкість обміну, для виведення достатньо ввести номери електронного гаманця і карти (рахунку) Залежить від конкретного сервісу. Не довіряйте обмінникам із занадто вигідним курсом
Біржі криптовалют Комісії 0,1-1% за обмін і вивід Якщо встановити вигідний для себе курс обміну, покупця доведеться чекати дуже довго Висока, якщо ви міняєте гроші на відомій і великій кріптобірже
WebMoney Втрати, як правило, вище, ніж на біржах і обмінниках, особливо якщо скористатися послугою "термінової" операції Потрібно пройти верифікацію і отримати формальний атестат, швидкість грошових операцій середня Дуже висока
Приватні особи (сидять на тематичних форумах) Можна домовитися про вигідний для себе курс обміну, немає комісій Високі Є ризик нарватися на шахрая

Скільки можна заробити на криптовалюті?

Питання про те, скільки можна заробити на торгівлі криптовалютою, цікавить велика кількість трейдерів. Відповімо так: заробити на торгівлі криптовалюти можна скільки завгодно (зазвичай в мережі трейдери діляться результатами торгів, що перевищують 120% -150% від вкладень). На розмір доходу з трейдингу цифровими валютами буде впливати багато: ваш позитивний досвід торгівлі на фінансових ринках (торгували ви бінарними опціонами, на фондовій біржі, наприклад), Ваші знання та вміння в області торгівлі криптовалютою, валюта для роботи, яку ви вибрали, спосіб трейдингу (Майнінг, в тому числі і хмарний Майнінг, торги на кріптобіржі), розмір коштів, які ви готові вкласти в торгівлю.

Стандартний трейдинг криптовалюти (кріптобіржі, термінали брокерів криптовалюта) може дати вам необмежений дохід (від 100% -150% від суми вкладень при активній денній торгівлі) в залежності від стратегії, кількості вкладених коштів. Скільки можна заробити на Майнінгу? В даному випадку на розмір вашого доходу будуть впливати наступні фактори: вибір валюти, її вартості і складності, надійності обладнання і т.д.). Купівля дорогого обладнання - це сама витратна частина статті. Однак окупність його, згідно з вивченими нами матеріалами в Інтернеті, становитиме близько 300 днів. Можна організувати ферму з криптовалюти для Майнінгу, що дозволить отримувати дохід від 10 000 до 30 000 грн./міс.

Висновок + відео

У цій статті ви познайомилися з основними способами заробітку на криптовалюті. Деякі з них доступні для новачків, а інші вимагають професійних знань і навичок. Не поспішайте вкладати кошти в усі токени поспіль. Читайте літературу, новини, форуми, по можливості задавайте питання досвідченим трейдерам. Тоді ваші експерименти з криптовалютою дозволять заробити в перспективі пристойні гроші.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити