Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар Воронцовський

Як заробити в кризу: свіжі ідеї і перевірені методи

Останнє оновлення: Неділя, 10 березня 2019 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити в кризу

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! А ви знали, що є категорія людей, в кризові часи вміють жити не гірше колишнього, а то й краще?

Я вам навіть більше скажу: вони вміють вичавлювати з кризи (або з себе цей неблагополучний період) все найсмачніше і креативне.

Вони вміють знаходити вигоду там, де основна маса її просто не бачить, а саме – в самій серцевині несприятливого економічного моменту, вони мовчки займаються роботою, коли інші панікують, а потім просто збирають багатий урожай власних зусиль і вдалих ідей.

Хто ж вони такі, ці успішні хлопці? Звичайні люди, тільки з дещо відрізняючоюся програмою: вони запрограмовані на успіх в будь-яких обставинах.

Програмують і мотивують себе самі. Можливо, ви навіть один з них, якщо замість того, щоб просто нарікати на доходи які значно знизилися і рівень життя, активно шукаєте, де і як заробити в кризу.

Хочете напевно знати, де? Для хорошого заробітку зараз і з дому виходити необов'язково – він завжди під рукою. Інтернет дає таку кількість можливостей, що одна з них точно ваша.

Що таке вдала ідея?

Мабуть, вам траплялися на очі тези успішних людей про те, як і коли вони примудрилися заробити свої мільйони за короткий термін, якщо до цього їм довгий час доводилося працювати за копійки рознощиками піци або мийниками басейнів? Зверніть увагу, що дало поштовх до їх здібностей до заробляння великих грошей: кризові часи, коли звичної роботи ставало менше і оплати, відповідно, теж.

Ще зверніть увагу на їхні поради, що робити в кризу, щоб заробити – немає жодного стандартного, пов'язаного з фізичною працею, всі оригінальні і інтелектуальні. Тому головна умова хорошого заробітку – вдала ідея, яка зможе стати затребуваною серед мільйонів.

Популярний зараз Інфобізнес суцільно витканий з різноманітних ідей, причому вони можуть стосуватися однієї і тієї ж сфери діяльності, наприклад, ви можете вчити людей писати продаючі тексти, якщо самі в цьому досягли успіху і вам є чим поділитися з аудиторією. Не дивуйтеся, що відеокурсів на цю ж тематику в інеті тисячі, пропонуйте свій унікальний метод, на нього обов'язково знайдуться покупці, якщо він дійсно унікальний і працює.

Я наприклад, вже встиг створити кілька своїх продуктів. І навіть не дивлячись на те, що два з них взагалі не продаються, інші приносять досить великий плюс в мою кишеню. А на черзі вже є ще кілька. До чого я це? Та до того, що навіть, якщо перші інфопродукти не будуть добре продаватися, то не варто засмучуватися. Дійте далі.

З таким же успіхом ви можете продавати поради з приводу швидкого прибирання і підтримання чистоти в будинку чи створення ергономічних ємностей з підручних матеріалів для зберігання дрібних предметів, або новий спосіб швидкого видалення кісточок з ягід. Кожна порада комусь та потрібна, кожна ідея у когось отримає гарячий відгук, головне, щоб вона була корисною людям.

Ідеї, як заробити в економічну кризу можуть грунтуватися на чому завгодно - навіть безпосередньо на методах заробітку. Подумайте, яким знанням або умінням Ви володієте настільки віртуозно, що зможете навчати інших, і дійте.

А якщо ідей, ну ніяк не має, то не впадайте у відчай — це ще краще! Можна буде створити свій блог і в ньому поступово розповісти, як Ви чогось навчилися і потім, коли Ви вже станете майстром з нуля, можна знову ж таки буде створити свій продукт. Хоча вже тільки на одному блозі Ви будите заробляти пристойні гроші.

Перевірені способи з невеликими поправками

Сама невдячна в матеріальному сенсі справа - тікати від кризи в соц.мережі і безцільно (тобто безкоштовно) витрачати там свій час. Якщо Інтернет – ваше постійне місце перебування, то Ви не можете не знати, що в мережі крутяться великі гроші і ваше завдання – заробити їх. Як то кажуть: Інтернетом потрібно не користуватися, а використовувати його.

Розглянемо всі можливості. На чому можна заробити в кризу, так це знайомі всім способи, які ви, може бути, задієте вже давно. Але сьогодні ми будемо аналізувати їх глибше, і знаходити не просто заробіток, а високий та стабільний заробіток з оплатою в доларовому еквіваленті.

Копірайтинг, переклад

Відмінний спосіб заробітку, я навіть знаю копірайтерів, які заради роботи в мережі кинули основне місце роботи, оскільки тамтешній рівень зарплати перестав їх влаштовувати. Журналісти перекваліфіковуються у блогерів, лікарі пишуть для тематичних медичних сайтів, грамотні виконроби висвітлюють нюанси ремонтно-будівельних робіт на будівельних порталах – і всі дуже задоволені нинішнім рівнем доходу і непильністю роботи.

Але при співпраці з сайтами інтернету питання, як заробити гроші в кризу, не втрачає актуальності навіть у завсідників бірж фріланса. Інша справа – писати для англомовних сайтів. Робота підходить для людей, які володіють іноземними мовами: переклад і написання текстів буржнетовскі біржі оцінюють в рази дорожче і оплачують у твердій валюті, що, звичайно, набагато приємніше і краще навіть дуже хорошого гривневого заробітку.

Зарубіжний фріланс включає в себе не тільки копірайтерську працю, тут з успіхом можна знайти високооплачувану роботу, якщо Ви вмієте створювати і розкручувати сайти, придумувати і малювати логотипи, створювати банери.

Читайте також: Кращі зарубіжні сайти для заробітку

Власний англомовний сайт

Якщо у вас є досвід створення і просування сайтів в інтернеті, то, як заробити під час кризи, Ви вже, напевно, вирішили. Створювати сайти під буржнет – найвигідніша справа в смутні часи. Західні рекламодавці не настільки схильні до впливу кризи (та й взагалі, я підозрюю, що кризи трапляються тільки у нас), вони більш платоспроможні і щедрі. А як свідчить давня іудейська мудрість: "щедра людина надійніша доброго". Якщо, хоча б просто порівняти ціни за клік, то у нас в тематиці бінарних опціонів середня оплата за 1 клік 1-2, а там 15-30$.

Але при такому способі заробітку будьте готові до деяких труднощів у просуванні: необхідно буде найняти грамотних англомовних копірайтерів, які ідеально володіють не тільки мовою, але і СЕО.

Простий заробіток на англомовних сайтах

Полягає в тих же кліках і перегляді реклами, але з різницею в оплаті (там вона в три рази вище рунетівської ставки) і, знову ж таки, необхідно знання англійської мови, інакше Ви не зможете прочитати завдання.

Але якщо прагнення до простих видів заробітку в інтернеті у вас дуже велика, а знання мови залишає бажати кращого, даю підказку, як можна вирішити проблему: поставте програму автоперекладача, щоб при завантаженні вебсторінок змінювалася і мова. Чіткого перекладу Ви не отримаєте, але в загальних рисах зміст зрозумієте. Це, до речі один з найдоступніших способів. А як заробити в кризу простим людям без великих талантів? Тільки виконуючи прості завдання! Хоча зізнатися, я не можу винести довге читання кривих перекладів.

Читайте також: Які є американські сайти для заробляння грошей в інтернеті

Заробіток на мікростоках

Вибирайте ті ж зарубіжні сайти. Так, якщо не в курсі, що це за вид заробітку, підказую: продаж ілюстрацій, фото і відео. Продавати одну картинку можна незліченну кількість разів за невелику суму (в доларах) або одноразово за солідну суму.

Якщо Ви вмієте вловлювати вдалі ракурси і вважаєте себе не просто фотографом, а фотохудожником, то вам і не потрібно замислюватися, чим займатися в кризу, щоб заробити – ваш дохід у ваших руках. Але не проблема, навіть якщо Ви не дуже успішний фотограф або художник – адже в запасі у кожного любителя є одна-дві дуже класні фотки або картинки, ось і виставляйте їх на довгостроковий продаж, вони здатні годувати вас кілька років (як раз до закінчення кризи).

Я розповів вам про безпечні методи заробітку, хоча ризики є скрізь, навіть у копірайтингу через форуми. Але мушу констатувати той факт, що буржнетовскі замовники і рекламодавці – порядні люди, які звикли оплачувати чужу працю, як би ми не іронізували над західними цінностями. Шахраїв в англомовному сегменті Інтернету в рази менше, ніж українськомовному. Так що пробуйте, якщо до цього не змогли знайти, на чому можна заробити гроші в кризу.

Читайте також: Заробіток на фотобанках і фотостоках

Як у кризу заробляю я?

Власне, вище я вже згадував заробіток на блозі. Зараз же хочу більш детально розглянути цю можливість і заодно розповім, чому саме цей спосіб є одним з кращих для заробітку не тільки в кризу, але і в будь-який інший період.

Чому блогінг — це незалежний від обставин бізнес?

  • По-перше, тому що блог отримує прибуток в основному від реклами, а реклама в наш час - це те, без чого неможливо обійтися жодній компанії. Кризові моменти можуть лише тимчасово і частково знизити дохід, але вже точно не зможуть закрити його повністю;
  • По-друге, блог — це «книга мережі» і до тих пір, поки у людей є інтернет, вони завжди зможуть її читати, а якщо врахувати, що інтернет є абсолютно скрізь, то, значить, і відвідувати Ваш ресурс зможуть абсолютно всі;
  • По-третє, українськомовний народ живе не тільки в нашій країні. А значить, в періоди кризи, блог будуть відвідувати не тільки наші громадяни.

Загалом-то, аргументів у мене ще багато. Але чи варто про них говорити, якщо того що я сказав має бути і так достатньо.  Більш докладно дізнатися про те, як заробити на блозі і як заробити на YouTube (відеоблог) можна натиснувши по посиланнях.

Сподіваюся, що мої поради принесуть вам і матеріальну користь, і моральне задоволення. Будь-який вид інтернет-заробітку рано чи пізно призводить до відчуття і усвідомлення своєї самодостатності. Я бажаю вам досягти поставлених цілей.

А я досягну своєї, якщо буду знати, що допоміг вам і вашим друзям, з якими Ви поділіться цим постом. У мене для вас є ще багато корисної інформації, стежте за оновленнями і до побачення.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити