Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Написання текстів на замовлення

Останнє оновлення: Неділя, 10 березня 2019 Автор: Вольдемар Воронцовський

Написання текстів на замовлення

В одній з минулих статей «60 способів заробити в інтернеті», ми перераховували способи заробити в інтернеті, там ми торкнулися такої теми як «копірайтинг» або написання текстів на замовлення.

З чого слід почати? Для початку необхідно визначитися, чи готові ви серйозно працювати і заробляти гроші. Якщо ви пішли на цей крок, то вам необхідно багато чому навчитися. Наприклад, навчитися працювати з електронними гаманцями (Введення, виведення, переказ в банк тощо), так само в майбутньому, вам просто необхідно буде зареєструвати себе як індивідуальний підприємець, інакше як ви потім будете податковій пояснювати, "звідки ви берете гроші і як ви заробляєте собі на життя?".

Перш ніж приступити до роботи «написання текстів на замовлення», вивчіть все, де заробляють, де шукають постійних клієнтів, де будуть затребувані ваші тексти.

А тепер про написання, ви повинні вміти грамотно писати тексти, тексти повинні бути цікаві. Все це само собою і досвід буде приходити поступово.

А тепер давайте подивимося, де можна заробляти початківцю і в майбутньому просунутому копірайтеру.

Для початківця необхідно визначиться з улюбленою тематикою, наприклад, тематика «бізнес ідеї», «вишивати гачком», «політика», «фотографії», «інвестиції». Пишіть тексти на вашу улюблену тематику, пишіть великі тексти на 5-6 тисяч символів.  І не забувайте писати якісний і унікальний контент.

Де розміщувати статті? Свої тексти ви можете розміщувати на біржах унікального контенту, наприклад Advego або Etxt. Для цього вам необхідно зареєструватись і писати тексти, тільки не потрібно відразу вказувати великі ціни (орієнтуйтеся по конкурентам), адже все приходить з досвідом, пам'ятаєте? На таких біржах ви будете розміщувати свої статті по певним категоріям, наприклад, «авіація», «бізнес і фінанси», «мода і стиль» і т. д. Подібних бірж типу Advego достатньо, пишіть, набирайте досвід і репутацію.

Після того як ви відчуєте в собі професіонала, коли вам будуть дякувати, і пропонувати співпрацювати на постійній основі, ви можете перейти на більш серйозний рівень і вже трохи підняти ціни.

Що мається на увазі перейти на більш серйозний рівень? Це говорить про те, що ви повинні пробувати писати тексти на замовлення не тільки своєї тематики, але і чужою. Наприклад, зареєструватися на форумі сервісу www.cy-pr.com, вивчити його і пропонувати свої послуги з написання текстів: копірайт, рерайт, на різні тематики. На таких форумах, ви будете швидко набирати популярність (Якщо робити все якісно). Хочеться відзначити, що таких форумів дуже багато.

Так що якщо ви зважилися працювати в затишній обстановці будинку, то вам слід трохи навчитися, і приступати до серйозної роботи!

Читайте також: 24 сайти для заробітку в інтернеті

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити