Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Підробіток через інтернет з щоденною оплатою: найприбутковіші способи і кому вони підійдуть

Останнє оновлення: П'ятниця, 02 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Підробіток через інтернет

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! У цій статті ми поговоримо про підробіток в інтернеті з щоденною оплатою.

Ще 10 років тому до роботи з дому на комп'ютері ставилися скептично. Але сьогодні можна заробляти в інтернеті не виходячи з квартири. У цій статті я розповім, як можна підробляти на дому, що потрібно робити і скільки можна заробити, а також, як не попастися в руки шахраїв.

Щоденний підробіток без вкладень

У мережі є небагато способів заробітку, при яких можна виводити гроші кожен день.

Ці способи підходять тільки для підробітку! В якості основного джерела доходу їх не варто розглядати.

Freelance.ua

Freelance.ua — це великий український майданчик інтернет-завдань. Тут можна знайти замовлення:

 • на пошук інформації в інтернеті;
 • на занесення інформації в таблиці Excel;
 • на написання текстів;
 • на транскрибацію (переклад з аудіо в текст).

Якщо ви новачок і нічого не знаєте про заробіток в інтернеті, легко зможете виконувати прості замовлення на зразок транскрибації і пошуку інформації. Але якщо ви приблизно уявляєте, як працювати в мережі і що для цього потрібно, можна розвиватися в якійсь конкретній ніші наприклад копірайтингу, дизайну або програмування.

Якщо ви дійсно плануєте підробляти в інтернеті у вільний час, то я вважаю Freelance.ua кращим варіантом.

Рерайтинг

Рерайтинг - одна з найприбутковіших підробітків в мережі. Суть її в наступному: вам дають завдання на написання статті, ви шукаєте декілька джерел в інтернеті і переписуєте їх своїми словами. Виходить новий, унікальний матеріал. І за це можна отримувати непогані гроші, якщо навчитися робити все швидко.

Багато фрілансерів, які зараз стали успішними маркетологами або комерційними письменниками, починали саме з рерайтингу. Це своєрідний стартовий майданчик для тих, хто хоче працювати з текстами в майбутньому.

Список сайтів:

 • uatxt.com
 • text.lviv.ua
 • 2polyglot.com
 • freelancehunt.com

 Чи варто працювати:

Якщо ви добре знаєте українську мову і вмієте писати зв'язні тексти, то цей варіант буде кращим. Якщо ви будете працювати по 3-4 години в день, то зможете отримувати щоденні виплати.

Капчі

Практично кожен день ви стикаєтеся з капчами і вводите їх. Але на цьому можна і заробляти. У мережі є кілька сайтів, які платять за те, щоб ви розгадували різні капчі. Ваше завдання гранично просте: вам надсилають картинку, що ви вводите символи, правильність введення перевіряють, і якщо ви написали правильно, то на рахунок надходять гроші.

Капчі - самий трудомісткий і одноманітний спосіб заробітку через інтернет. Щоб заробляти хоч якісь гроші, доведеться навчитися швидко друкувати і розрізняти символи з першої спроби. Новачки заробляють від 2 до 5 грн на годину. Профі — від 10 до 20.

Список сайтів:

 • 2Captcha.
 • KolotiBablo.

Чи варто працювати:

Капча — одноманітне і нудне заняття, яке не вимагає особливих знань. Якщо ви любите монотонну роботу і можете приділяти їй по 3-4 години в день, то зможете заробити невеликі гроші.

Букси

Букси — сайти з простими завданнями (читання листів, відвідування сайтів за гроші і виконання платних доручень від інших користувачів). Читати листи і відвідувати сайти можна, але це не принесе великих грошей. Вигідніше виконувати завдання.

Щоб добре заробляти на буксах, доведеться вибудовувати реферальну мережу. Це схоже на мережевий маркетинг. Ви запрошуєте користувачів і отримуєте частину від їх заробітку. Чим більше людей працює, тим вище буде ваш дохід. Але без свого джерела трафіку (сайту або блогу) набрати велику кількість рефералів складно. Так що це спосіб для просунутих.

Список сайтів:

 • Seosprint.
 • WmMail.
 • Seo-Fast.
 • WmZona.

Чи варто працювати: букси-найкращий майданчик для старту в Інтернеті. Після роботи на таких сервісах приходить розуміння, за що платять гроші в мережі, як можна заробити більше і на що не варто витрачати час. Але великих доходів з таких сайтів чекати не варто.

www.scoin.click

У www.scoin.click можна знайти завдання на будь-який смак — вибирати категорію для банерів, шукати адреси компаній, визначати формат тексту. Щоб отримати доступ до завдання, потрібно пройти навчання по цій категорії, а потім здати невеликий тест. Якщо ви наберете необхідні бали, зможете приступити до роботи.

Чи варто працювати:

www.scoin.click — цікавий інструмент для заробітку. Тут багато завдань, є можливість працювати з тим, що тобі цікаво, але заробіток залишає бажати кращого. Найвигідніший варіант — піші завдання, а вони доступні тільки для великих міст.

Скільки можна заробити на підробітку в Інтернеті

Якщо ви виконуєте просту роботу, з якою впорається кожен, ваша оплата в день буде коливатися від 20 до 80 грн за 4 години. Це заробіток в буксах, капчах і на написанні статей новачком.

Все залежить від того, що ви вмієте і наскільки відповідально підходите до роботи. На простих замовленнях можна отримувати до 4 тисяч грн щомісяця за ті ж 4 години. На більш складних — від 6 і вище.

Якщо ви нічого не вмієте і не хочете вчитися і розвиватися, то застрягнете на 1.5-2 тисячах в місяць. Але якщо будете тестувати різні способи заробітку, підбирати зручний варіант і вичавлювати з нього максимум, то вже через рік зможете заробляти 6-8 тисяч за ті ж 2-4 години.

Популярні способи шахрайства

В інтернеті дуже багато шахраїв. А в сфері заробітку їх найбільше. Є 3 популярних способи шахрайства.

1 спосіб. Легкий заробіток з великими виплатами. Це найпопулярніша схема шахрайства. Вам пропонують якусь просту віддалену роботу з високою оплатою. І як тільки ви погоджуєтеся, то шахраї пропонують або щось купити для старту роботи, або заплатити гроші, щоб отримати доступ до роботи.

Раніше були популярні обмани з вакансією «наборщик текста на дому». На сайтах фрілансу публікували вакансії приблизно з таким змістом «Набираю в команду складачів тексту. Вам на пошту надішлють скани документів, ваше завдання — передрукувати їх. Оплата - 40-60 грн за 1 лист». Але як тільки ви відгукуєтеся, з вас вимагають гроші в якості «серйозності ваших намірів». І після оплати людина надсилає вам скан документа, а потім благополучно зникає.

Запам'ятайте одне важливе правило: в інтернеті не будуть платити багато за звичайну роботу, яку може зробити кожен. Все як і в реальному житті. Якщо ви професіонал — отримуєте багато. Якщо ви нічого не вмієте — вам платять копійки.

2 спосіб. Секретний спосіб заробітку, який знають тільки обрані. До вам на пошту або в соцмережах можуть стукати люди, які «знають спосіб заробітку в інтернеті і готові ним поділитися». Завжди це простий спосіб, на якому можна піднімати величезні гроші. Але за доступ до цього способу просять круглу суму. Або розповідають безкоштовно якусь нісенітницю, з якою можна втратити гроші.

Ще в 2010 році були популярні всякі «чарівні гаманці». Суть їх в наступному: ви перекидаєте туди гроші, і через якийсь час вам повертається подвоєна сума. Аргументувалося все приблизно так: це збирають гроші ставочники, щоб підняти банк, і як тільки виграють, повертають суму. Але все було набагато простіше. Як тільки хтось кидав гроші на гаманець, вони випаровувалися.

Немає ніяких секретних способів заробітку, про які б не знали в Інтернеті. Вже написані сотні статей в десятках блогів про те, як можна заробити в Інтернеті. Якщо ви знаходите щось нове і прибуткове, то з 95% ймовірністю це буде шахрайство. А в інших 5% випадків, через пару місяців розцінки у сервісу впадуть, і ви будете працювати за копійки.

3 спосіб. Термінова робота без передоплати. Це більше стосується фрілансу та найманої роботи в Інтернеті. Суть шахрайства гранично проста: публікується приваблива пропозиція. Але щоб почати працювати з компанією, потрібно зробити безкоштовне тестове завдання. Як тільки замовник отримає виконане завдання, він скаже, що ви не підходите, і благополучно зникне з вашою роботою.

Цей спосіб шахрайства досі популярний. Але саме незручне тут те, що багато великих компаній теж не готові оплачувати тестове. І дуже складно відрізнити сумлінного Замовника від шахрая.

Щоб захиститися від такого, досить зробити дві речі: встановити собі чіткі рамки тестового завдання (такий-то обсяг роботи, не більше) і шукати інформацію про кожного роботодавця в Інтернеті.

Щоб не попастися на вудку до шахраїв, працювати без вкладень і обману, потрібно дотримуватися алгоритму пошуку роботи:

 1. Знаходьте інформацію про якийсь спосіб заробітку.
 2. Дивіться відгуки на інших сайтах і в блогах.
 3. Вибираєте сервіс, з яким будете працювати.
 4. Шукаєте відгуки саме про цей сервіс.
 5. Читаєте 10-15 реальних відгуків.
 6. І якщо все гладко, то приступаєте до роботи.

Пам'ятайте, що якщо ви втратите гроші, складно буде їх повернути. Поліція рідко береться за справу про шахрайство в інтернеті, тому що злочинців складно знайти.

Кому підійде такий підробіток в Інтернеті

Підробіток в інтернеті підходить тим, кого не влаштовує заробіток на основній роботі, але з якихось причин немає можливості його підвищити. Таке в нашій країні буває часто. Начальники рідко самі підвищують зарплату, а співробітники все ще соромляться відкрито говорити про це. І підробіток залишаються єдиним варіантом не втратити стабільність.

Для того щоб успішно працювати в інтернеті, потрібна хоча б базова мережева грамотність. Необхідно вміти шукати інформацію, відрізняти нормальні джерела від «жовтих» і мати стабільний вихід в мережі щодня. Такий заробіток — ідеальний варіант для школярів, студентів, а ще для тих, у кого на роботі є вихід в інтернет і багато вільного часу.

З часом, якщо ви захочете розвиватися, зможете заробляти у вільний час більше і більше. Вибирайте відповідний спосіб заробітку, реєструйтеся в сервісах зі списку і заробляйте. Хто знає, можливо, через рік ви підете зі своєї роботи і будете жити тільки на гроші з інтернету.

FAQ: відповіді та запитання

Для віддаленої роботи обов'язково треба знати іноземні мови?

Це залежить від того, на якому ресурсі або у якого роботодавця ви підшукуєте роботу. При влаштуванні у вітчизняну організацію досить знати рідну мову. Якщо ж ви орієнтуєтеся на Європу або США, тоді для повноцінної комунікації необхідно знати англійську.

Можна працювати віддалено, перебуваючи в іншій країні?

Головна перевага роботи онлайн - це відсутність прив'язки до місця проживання. Зручна віддалена підробіток в Інтернеті можлива в будь-якій точці світу, де є підключення до мережі.

Чи можна знайти підробіток в Інтернеті на дому, яка буде відразу приносити великий дохід?

Незалежно від типу віддаленої роботи, в перший час заробіток буде непостійним і невеликим. Біржі і сайти з пошуку роботи онлайн рідко пропонують новачкам високооплачувані замовлення. Коли ви виконаєте чимало робіт, підвищите свій рейтинг і отримаєте позитивні відгуки ви зможете виконувати більш дорогі завдання.

Які якості цінуються у здобувача роботи онлайн найбільше?

По-перше, виконавець повинен мати навички виконання роботи або ретельно вивчити процес її виконання. Також начальство цінує в працівнику відповідальність, комунікабельність, уважність і вміння спілкуватися. Варто враховувати, що для віддаленого співробітника онлайн важливо бути на зв'язку. Роботодавцю не сподобається довго чекати, поки відповість його працівник.

Як не зіткнутися з шахрайством при пошуку нескладної роботи за хороші гроші?

Для того, щоб захиститися від шахраїв, рекомендується брати передоплату за запропоновану роботу. Оптимальний варіант-працювати через перевіреного і надійного посередника. Це може бути біржа, сайт або спеціалізовані сервіси, що пропонують віддалену підробіток в Інтернеті.

Скільки можна заробити в Інтернеті написанням текстів?

Рівень доходу копірайтера залежить від досвіду роботи, посидючості, працьовитості і рівня написаних текстів. Також на вартість замовлень може впливати рейтинг виконавця на сайті і кількість виконаних ним робіт. При завантаженості 5-6 годин / день копірайтер можна в середньому заробити 300-400 грн.

Де можна знайти підробіток онлайн, маючи середню освіту?

Варто розглянути пропозиції сайтів, що пропонують нескладні завдання для новачків - коментарі, лайки, кліки. Згодом ви зможете спробувати освоїти більш складні, високооплачувані способи заробітку.

За віддаленим співробітником може вестися постійне спостереження?

Зазвичай роботодавці не практикують стеження за виконавцем, наприклад, через веб-камеру. Але деякі компанії, щоб відстежувати продуктивність співробітника, можуть встановити на домашній комп'ютер спеціальне ПЗ. Воно відстежує, скільки часу людина провела в кожному додатку.

Як заробити в Інтернеті без вкладень і з щоденною оплатою?

Способів заробити і знайти з підробіток з щоденною оплатою без вкладень в інтернеті безліч. Наприклад, можна зареєструватися на спеціальних майданчиках, де роботодавці розміщують прості (Набір тексту, проставлення лайків, скачування додатків і т.д.) і складні (написання дисертацій, наукових статей) завдання, а також шукають співробітників, які будуть з ними працювати на постійній основі.

Скільки потрібно приділяти часу для підробітку в Інтернеті, щоб почати добре заробляти?

Тут все залежить від способу заробітку. Якщо, наприклад, вибрати спосіб підробітку у вигляді кліків і сидіти по 8 годин за комп'ютером, то заробіток буде маленьким (40-80 грн). Це не багато, але як підробіток для підлітків в Інтернеті на дому підходить добре. Але, якщо наприклад, за 8 годин написати велику цікаву статтю, то можна заробити 50 доларів.

Кожен може почати заробляти в Інтернеті, але не у кожного це виходить. Чому?

Вся справа в терпінні. Ті, хто шукають підробіток в Інтернеті і сподіваються на великий і швидкий заробіток також швидко розчаруються і йдуть шукати роботу поза домом, тобто в офісі. А на ті, хто намагався, вчився і терпів, отримують те, чого шукали і заробляють в Інтернеті.

Хто замовляє і платить за роботу в Інтернеті?

Як і виконавці, замовники бувають найрізноманітніші. В основному це власники сайтів або власного бізнесу, рекламодавці і відомі бренди, які потребують чогось (коментарях, статтях на своїх сайтах, в таємних покупцях в певному місті. Наприклад, замовник виставляє замовлення на моніторинг відвідуваності кінотеатрів в певних містах (Києв, Харків) і оплачує вартість квитка і зверху за роботу платить 200 грн.

З чого краще почати підробляти в Інтернеті?

До вибору способу підробітку в Інтернеті потрібно підходити індивідуально. При виборі способу потрібно враховувати рівень освіти, вік, рівень володіння ПК, спеціальність і те, скільки людина готова витрачати часу на роботу в Інтернеті. Якщо рівень освіти і володіння ПК низький, то найкраще почати з малого (написання коментарів, відгуків і т.д.).

Поради та рекомендації фахівців + відео

 1. Не потрібно слухати тих, хто говорить, що підробіток через Інтернет без вкладень це безперспективна затія. Наприклад, раніше навіть ніхто не припускав, що в соціальних мережах можна буде заробляти. Але такі люди, як Настя Івлієва, Іда Галич та ін. довели зворотне і успішно продовжують заробляти. А сьогодні багато ТВ зірки вже пішли з телебачення на Ютуб канал. На їхню думку там заробляти легше і перспективи більше.
 2. До цієї роботи варто ставитися також серйозно як до звичайної роботи в офісі, тобто необхідно обладнати своє робоче місце з усіма зручностями.
 3. Налаштуйтеся, що віддалений підробіток в Інтернеті у фінансовому плані не стабільний. За один місяць можна заробити 200 грн, а в наступному 8 000 грн.
 4. Не варто думати, що в цій сфері не потрібно вчитися. Як і в будь-який інший діяльності для того, щоб вирости необхідно постійно розвиватися і вчитися новому.
 5. Якщо на перших порах нічого не виходить, не потрібно все відразу кидати. Варто дати самому собі час переналаштуватися і перезавантажитися, щоб зрозуміти, як діяти далі.

Починаючи інтернет-діяльність, в першу чергу треба думати не про заробіток, а про те, як набратися досвіду і заслужити бездоганну репутацію. Для початку краще виконувати недорогі прості завдання, щоб знайти навички, отримати впевненість у власних силах, заробити позитивні відгуки. Це відкриє доступ до дорогих замовлень.

Для того щоб набратися навичок і досвіду в написанні статей краще спочатку брати замовлення по рерайту тексту. Це схоже на переказ — ви читаєте чужу статтю і викладаєте весь матеріал по-новому. Можна зробити його цікавіше, додати в статтю будь-які приклади або описати інформацію з іншої точки зору. У підсумку повинен вийти абсолютно інший текст, але тієї ж тематики, що і початковий зразок.

Займаючись написанням текстів різної довжини і тематики, копірайтеру необхідно постійно розвивати навички. Виконавець подібних замовлень повинен читати побільше книг про копірайтинг і прислухатися до конструктивної критики. Це дозволить позбутися недоліків при написанні статей. Якісні тексти більше оплачуються і приносять задоволення від роботи.

Починаючи з нескладних і малооплачуваних завдань, не варто на них зациклюватися. Якщо проста підробіток досить добре виходить і замовники вами задоволені, пора переходити на новий рівень.

Не бійтеся брати більш складні завдання і підвищувати ціну, так як майже будь-яка інтернет-діяльність передбачає розвиток і збільшення доходу.

Якщо реальний підробіток в Інтернеті є складним і незрозумілим, тоді не варто ним займатися. Від цієї роботи не вийде отримати задоволення, досягти високих результатів і професіоналізму. Оптимальний варіант-вибрати тип заробітку, який буде вам під силу і може мати перспективи. Це дасть стимул покращувати свої здібності, рости і розвиватися.

Коли ви пропрацюєте на біржі кілька років і наберетеся достатньо досвіду, можна спробувати працювати з замовником безпосередньо. Це збільшить ваш дохід в кілька разів, так як при особистій співпраці замовники зазвичай платять набагато більше. Фахівці рекомендують просити в цьому випадку передоплату, так як це дозволить уникнути шахрайства.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити