Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Підробіток через інтернет з щоденною оплатою: найприбутковіші способи і кому вони підійдуть

Останнє оновлення: Вівторок, 12 березня 2019 Автор: Вольдемар Воронцовський

Підробіток через інтернет

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! У цій статті ми поговоримо про підробіток в інтернеті з щоденною оплатою.

Ще 10 років тому до роботи з дому на комп'ютері ставилися скептично. Але сьогодні можна заробляти в інтернеті не виходячи з квартири. У цій статті я розповім, як можна підробляти на дому, що потрібно робити і скільки можна заробити, а також, як не попастися в руки шахраїв.

Щоденний підробіток без вкладень

У мережі є небагато способів заробітку, при яких можна виводити гроші кожен день.

Ці способи підходять тільки для підробітку! В якості основного джерела доходу їх не варто розглядати.

Workzilla

Воркзилла — це великий російськомовний майданчик інтернет-завдань. Тут можна знайти замовлення:

 • на пошук інформації в інтернеті;
 • на занесення інформації в таблиці Excel;
 • на написання текстів;
 • на транскрибацію (переклад з аудіо в текст).

Якщо ви новачок і нічого не знаєте про заробіток в інтернеті, легко зможете виконувати прості замовлення на зразок транскрибації і пошуку інформації. Але якщо ви приблизно уявляєте, як працювати в мережі і що для цього потрібно, можна розвиватися в якійсь конкретній ніші наприклад копірайтингу, дизайну або програмування.

Для того щоб працювати на Workzilla, треба оплатити аккаунт. Це своєрідний захист від халявщиків і тих, хто не стежить за своєю роботою. За місяць доступу до Воркзилли треба заплатити 400 рублів (160 грн). Це єдина реальна інтернет-робота з щоденною оплатою, за яку потрібно платити гроші.

Якщо ви дійсно плануєте підробляти в інтернеті у вільний час, то я вважаю Воркзиллу кращим варіантом.

Рерайтинг

Рерайтинг - одна з найприбутковіших підробітків в мережі. Суть її в наступному: вам дають завдання на написання статті, ви шукаєте декілька джерел в інтернеті і переписуєте їх своїми словами. Виходить новий, унікальний матеріал. І за це можна отримувати непогані гроші, якщо навчитися робити все швидко.

Багато фрілансерів, які зараз стали успішними маркетологами або комерційними письменниками, починали саме з рерайтингу. Це своєрідний стартовий майданчик для тих, хто хоче працювати з текстами в майбутньому.

Список сайтів:

 Чи варто працювати:

Якщо ви добре знаєте російську мову і вмієте писати зв'язні тексти, то цей варіант буде кращим. Якщо ви будете працювати по 3-4 години в день, то зможете отримувати щоденні виплати.

Капчі

Практично кожен день ви стикаєтеся з капчами і вводите їх. Але на цьому можна і заробляти. У мережі є кілька сайтів, які платять за те, щоб ви розгадували різні капчі. Ваше завдання гранично просте: вам надсилають картинку, що ви вводите символи, правильність введення перевіряють, і якщо ви написали правильно, то на рахунок надходять гроші.

Капчі - самий трудомісткий і одноманітний спосіб заробітку через інтернет. Щоб заробляти хоч якісь гроші, доведеться навчитися швидко друкувати і розрізняти символи з першої спроби. Новачки заробляють від 5 до 20 рублів на годину. Профі — від 50 до 100.

Список сайтів:

 • Rucaptcha.
 • 2Captcha.
 • KolotiBablo.

Чи варто працювати:

Капча — одноманітне і нудне заняття, яке не вимагає особливих знань. Якщо ви любите монотонну роботу і можете приділяти їй по 3-4 години в день, то зможете заробити невеликі гроші.

Букси

Букси — сайти з простими завданнями (читання листів, відвідування сайтів за гроші і виконання платних доручень від інших користувачів). Читати листи і відвідувати сайти можна, але це не принесе великих грошей. Вигідніше виконувати завдання.

Завдання можуть бути різними. Саме незвичайне, що мені зустрічалося — замовити таксі через Яндекс, записати контакти водія і скинути замовлення. За це платили 2 рубля. Але частіше зустрічаються більш прості завдання — поставити лайки в соцмережах, загугліть сайт за певним алгоритмом або знайти якусь картинку в інтернеті.

Щоб добре заробляти на буксах, доведеться вибудовувати реферальну мережу. Це схоже на мережевий маркетинг. Ви запрошуєте користувачів і отримуєте частину від їх заробітку. Чим більше людей працює, тим вище буде ваш дохід. Але без свого джерела трафіку (сайту або блогу) набрати велику кількість рефералів складно. Так що це спосіб для просунутих.

Список сайтів:

Чи варто працювати: букси-найкращий майданчик для старту в Інтернеті. Після роботи на таких сервісах приходить розуміння, за що платять гроші в мережі, як можна заробити більше і на що не варто витрачати час. Але великих доходів з таких сайтів чекати не варто.

Яндекс.Толока

Яндекс періодично публікує оплачувані завдання, щоб користувачі допомогли зробити пошуковик трохи краще.

У Толоці можна знайти завдання на будь-який смак — вибирати категорію для банерів, шукати адреси компаній, фільтрувати контент 18+, визначати формат тексту. Щоб отримати доступ до завдання, потрібно пройти навчання по цій категорії, а потім здати невеликий тест. Якщо ви наберете необхідні бали, зможете приступити до роботи.

Чи варто працювати:

Яндекс.Толока — цікавий інструмент для заробітку. Тут багато завдань, є можливість працювати з тим, що тобі цікаво, але заробіток залишає бажати кращого. Найвигідніший варіант — піші завдання, а вони доступні тільки для великих міст.

Скільки можна заробити на підробітку в Інтернеті

Якщо ви виконуєте просту роботу, з якою впорається кожен, ваша оплата в день буде коливатися від 20 до 80 грн за 4 години. Це заробіток в буксах, капчах і на написанні статей новачком.

Все залежить від того, що ви вмієте і наскільки відповідально підходите до роботи. На простих замовленнях можна отримувати до 4 тисяч грн щомісяця за ті ж 4 години. На більш складних — від 6 і вище.

Якщо ви нічого не вмієте і не хочете вчитися і розвиватися, то застрягнете на 1.5-2 тисячах в місяць. Але якщо будете тестувати різні способи заробітку, підбирати зручний варіант і вичавлювати з нього максимум, то вже через рік зможете заробляти 6-8 тисяч за ті ж 2-4 години.

Популярні способи шахрайства

В інтернеті дуже багато шахраїв. А в сфері заробітку їх найбільше. Є 3 популярних способи шахрайства.

1 спосіб. Легкий заробіток з великими виплатами. Це найпопулярніша схема шахрайства. Вам пропонують якусь просту віддалену роботу з високою оплатою. І як тільки ви погоджуєтеся, то шахраї пропонують або щось купити для старту роботи, або заплатити гроші, щоб отримати доступ до роботи.

Раніше були популярні обмани з вакансією «наборщик текста на дому». На сайтах фрілансу публікували вакансії приблизно з таким змістом «Набираю в команду складачів тексту. Вам на пошту надішлють скани документів, ваше завдання — передрукувати їх. Оплата - 40-60 грн за 1 лист». Але як тільки ви відгукуєтеся, з вас вимагають гроші в якості «серйозності ваших намірів». І після оплати людина надсилає вам скан документа, а потім благополучно зникає.

Запам'ятайте одне важливе правило: в інтернеті не будуть платити багато за звичайну роботу, яку може зробити кожен. Все як і в реальному житті. Якщо ви професіонал — отримуєте багато. Якщо ви нічого не вмієте — вам платять копійки.

2 спосіб. Секретний спосіб заробітку, який знають тільки обрані. До вам на пошту або в соцмережах можуть стукати люди, які «знають спосіб заробітку в інтернеті і готові ним поділитися». Завжди це простий спосіб, на якому можна піднімати величезні гроші. Але за доступ до цього способу просять круглу суму. Або розповідають безкоштовно якусь нісенітницю, з якою можна втратити гроші.

Ще в 2010 році були популярні всякі «чарівні гаманці». Суть їх в наступному: ви перекидаєте туди гроші, і через якийсь час вам повертається подвоєна сума. Аргументувалося все приблизно так: це збирають гроші ставочники, щоб підняти банк, і як тільки виграють, повертають суму. Але все було набагато простіше. Як тільки хтось кидав гроші на гаманець, вони випаровувалися.

Немає ніяких секретних способів заробітку, про які б не знали в Інтернеті. Вже написані сотні статей в десятках блогів про те, як можна заробити в Інтернеті. Якщо ви знаходите щось нове і прибуткове, то з 95% ймовірністю це буде шахрайство. А в інших 5% випадків, через пару місяців розцінки у сервісу впадуть, і ви будете працювати за копійки.

3 спосіб. Термінова робота без передоплати. Це більше стосується фрілансу та найманої роботи в Інтернеті. Суть шахрайства гранично проста: публікується приваблива пропозиція. Але щоб почати працювати з компанією, потрібно зробити безкоштовне тестове завдання. Як тільки замовник отримає виконане завдання, він скаже, що ви не підходите, і благополучно зникне з вашою роботою.

Цей спосіб шахрайства досі популярний. Але саме незручне тут те, що багато великих компаній теж не готові оплачувати тестове. І дуже складно відрізнити сумлінного Замовника від шахрая.

Щоб захиститися від такого, досить зробити дві речі: встановити собі чіткі рамки тестового завдання (такий-то обсяг роботи, не більше) і шукати інформацію про кожного роботодавця в Інтернеті.

Щоб не попастися на вудку до шахраїв, працювати без вкладень і обману, потрібно дотримуватися алгоритму пошуку роботи:

 1. Знаходьте інформацію про якийсь спосіб заробітку.
 2. Дивіться відгуки на інших сайтах і в блогах.
 3. Вибираєте сервіс, з яким будете працювати.
 4. Шукаєте відгуки саме про цей сервіс.
 5. Читаєте 10-15 реальних відгуків.
 6. І якщо все гладко, то приступаєте до роботи.

Пам'ятайте, що якщо ви втратите гроші, складно буде їх повернути. Поліція рідко береться за справу про шахрайство в інтернеті, тому що злочинців складно знайти.

Кому підійде такий підробіток в Інтернеті

Підробіток в інтернеті підходить тим, кого не влаштовує заробіток на основній роботі, але з якихось причин немає можливості його підвищити. Таке в нашій країні буває часто. Начальники рідко самі підвищують зарплату, а співробітники все ще соромляться відкрито говорити про це. І підробіток залишаються єдиним варіантом не втратити стабільність.

Для того щоб успішно працювати в інтернеті, потрібна хоча б базова мережева грамотність. Необхідно вміти шукати інформацію, відрізняти нормальні джерела від «жовтих» і мати стабільний вихід в мережі щодня. Такий заробіток — ідеальний варіант для школярів, студентів, а ще для тих, у кого на роботі є вихід в інтернет і багато вільного часу.

З часом, якщо ви захочете розвиватися, зможете заробляти у вільний час більше і більше. Вибирайте відповідний спосіб заробітку, реєструйтеся в сервісах зі списку і заробляйте. Хто знає, можливо, через рік ви підете зі своєї роботи і будете жити тільки на гроші з інтернету.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити