Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити на кліках без вкладень прямо зараз – огляд 5 ТОПових сервісів + інструкція та поради для новачків

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити на кліках

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Одним з найбільш доступних і простих способів отримати гроші в Інтернеті вважається заробіток на кліках. Знання, навички і таланти тут не потрібні. Тільки натискай на кнопку миші в потрібних місцях і отримуй на баланс копійки або гривні. У цій статті ви дізнаєтеся, які майданчики вибрати для клікер заробітку і як вивести з мережі перші гроші.

В чому суть заробітку на кліках – хто і за що платить?

В Інтернеті вистачає лохотронів, коли людям пропонують заробіток від 1000 грн в день на автоматі. Не вірте таким заявам. Люди готові платити гроші, але тільки за корисну роботу і за ціною, сумірною витраченим зусиллям.

У чому ж суть заробітку на кліках – хто і за що тут платить гроші? Чи не розвод це?

ВАЖЛИВО. Заробіток в Інтернеті на кліках – не обман. Але оскільки це некваліфікована праця, то оплачується за мізерними розцінками. Тому, якщо ви в пошуках методу, як заробити 1 000 доларів в день – то це точно не ваш варіант.

А справа ось у чому. Всі знають, що важливий показник будь-якого сайту – кількість відвідувачів на добу. Для розкрутки проекту веб-майстер готовий платити гроші виконавцям, щоб ті заходили на його площадку – клікали по посиланню.

Якщо на сайті розміщена контекстна або банерна реклама, то заробіток власника залежить від кількості переходів по рекламним блокам. Знову ж таки веб-майстер замовляє кліки у виконавців і ділиться частиною прибутку.

6 типів завдань, які ви можете почати виконувати вже сьогодні

Як заробити в Інтернеті на кліках? У вас є два шляхи: займатися серфінгом, витрачаючи мінімум часу і зусиль, або зробити ставку на більш оплачувані завдання. Але про все по порядку.

Суть роботи проста: вам потрібно буде натискати на посилання або рекламу. Якщо хочете заробити на кліках, налаштуйтеся на довгу і рутинну працю. Можливо, вже через 2-3 години ви відчуєте себе ботом. Зате вам не доведеться витрачати час на навчання нової професії.

Перегляд сайтів

Рекламодавець платить гроші за перебування на сайті протягом 20-100 секунд. Що потрібно зробити для заробітку:

 1. Відкрити на буксі розділ "Серфінг".
 2. Вимкнути плагін AdBlock в настройках браузера.
 3. Натиснути на будь-яке посилання зі списку.
 4. Дочекатися закінчення зворотного відліку таймера. Вам необов'язково в цей час реально переглядати сайт рекламодавця. Але інші оплачувані посилання зі списку краще не відкривати, інакше вам можуть не нарахувати оплату.
 5. Ввести капчу. Наприклад, вирішити просту математичну задачку, порахувати чисто зірочок або пересунути повзунок. Тут докладно описано про заробіток на введенні капчі.

Заробіток з одного кліка – 3-4 копійки. Гроші приходять на рахунок автоматично. На добу на одному буксі доступно 15-25 оплачуваних посилань.

Читання листів

Заробіток в Інтернеті на читанні листів - такий же клікінг, як і перегляд сайтів. Різниця в тому, що перед переходом на сайт рекламодавця вас попросять відповісти на запитання. Відповідь ховається в самому рекламному листі.

Заробіток за читання листа – 3-6 копійок. На добу доступно 15-20 завдань з цієї категорії.

Проходження тестів

Цей вид роботи не такий монотонний, як серфінг, але проходження одного тесту займає 2-3 хвилини. Порядок дій такий.

 1. Читаєте інструкцію.
 2. Заходите на сайт рекламодавця: через запит в пошуковій системі або шляхом переходу по посиланню.
 3. Шукайте відповіді на питання в статтях сайту відповідно до інструкції.
 4. Відповідаєте на питання і відправляєте звіт.

Іноді рекламодавець додатково вимагає клікнути по рекламі. За проходження одного тесту платять 25-50 копійок. Непоганий заробіток в порівнянні з тим же серфінгом. Однак на добу на одному буксі доступно тільки 5-10 тестів.

Кліки в соціальних мережах

Групи, пабліки та інші спільноти в соціальних мережах ростуть як на дріжджах. Метою розкрутки власники проектів готові платити гроші виконавцям за лайки, репости, підписки. Заробіток в соціалках - той же клікінг, тільки більш високооплачуваний. Середні розцінки такі:

 • поставити лайк – 10-15 копійок;
 • зробити репост запису, подивитися відео - 30-50 копійок;
 • вступити в групу або паблік – 40-60 копійок.

Такий заробіток за кліки в Інтернеті доступний власникам акаунтів в ВК, Facebook, Інстаграм, Youtube та інших соціальних мережах. Щоб почати роботу, потрібно прив'язати свої особисті сторінки до буксу. За посиланням детальніша інформація, як заробити на лайках в вк.

Перегляд реклами

Гроші платять за кліки по рекламі: контекстної, тизерної або банерної. Заробіток з одного переходу залежить від конкретного замовника, але зазвичай не перевищує 20 копійок.

Заробити на кліках в Інтернеті можна навіть пасивним способом. Для цього потрібно завантажити і встановити спеціальний додаток для браузера або смартфона. За появу реклами на екрані вам будуть капати монетки на рахунок.

ВАЖЛИВО. В деяких додатках доступний автоматичний заробіток на кліках в доларах, наприклад, Globus-Inter, Jetswap.

Про всі нюанси, пов'язані із заробітком на переглядах реклами читайте в попередній публікації за посиланням.

Виконання простих завдань

Як заробити на кліках 100 грн в день і більше? На серфінгу далеко не поїдеш, тому спробуйте виконувати більш оплачувану роботу з розділу "Завдання". Єдиний мінус заробітку на завданнях - кошти зараховуються на рахунок не автоматично, а після перевірки звіту рекламодавцем. На це йому дається 3-7 днів.

 Приклади завдань, які виконуються в 2-5 натискань миші:

 • реєстрація – 0,2-2 грн;
 • серія кліків по рекламі на сайті – 0,2-0,8 грн;
 • скачування мобільного додатку - 0,4-40 грн;
 • участь у голосуванні – 0,08-0,4 грн;
 • розгадування 10-15 капч – 0,08-0,12 грн.

Щоб заробити гроші на кліках, вибирайте завдання, виконання яких забирає мінімум часу. Наприклад, за реєстрацію з активністю платять 2-8 грн. На перший погляд, чимало. Однак на неї легко витратити цілий день. За 10 хвилин ви б встигли виконати 5-7 завдань по звичайній реєстрації і отримати такий же заробіток.

Скільки можна заробити на кліках – таблиця доходів

Розмір заробітку на кліках залежить від того, які завдання ви будете виконувати і скільки часу в день приділяти роботі. Приблизні математичні розрахунки наведені в нижній таблиці.

Таблиця 1 «Приблизний розмір заробітку на кліках без вкладень з виведенням грошей»

Вид завдання Розрахунок денного заробітку з одного букса Розрахунок витрат часу
Перегляд сайтів 20 посилань * 3 копійки = 60 копійок 20 посилань * 0,5 хвилини = 10 хвилин
Читання листів 20 листів * 4 копійки = 80 копійок 20 листів * 0,6 хвилини = 12 хвилин
Проходження тестів 5 тестів * 0,4 грн = 2 грн 5 тестів * 2 хвилини = 10 хвилин
Репости та підписки в соціальних мережах 20 репостов (підписок) * 0,4 грн = 8 грн 20 репостов (підписок) * 0,3 хвилини = 6 хвилин
Автоматичний перегляд реклами До 2 грн пасивного заробітку 0 хвилин
Проста реєстрація 10 реєстрацій * 2 грн = 20 грн 10 реєстрацій * 3 хвилини = 30 хвилин
Завантаження додатків 7 додатків * 5 грн = 35 грн 7 додатків * 2 хвилини = 14 хвилин
Загальний підсумок 68,4 грн або 1.5$ 1 година 22 хвилини. 

Якщо трохи підкоригувати цифри з урахуванням зниження продуктивності з-за втоми, то виходить, що заробіток на одному буксі за 1,5 години складає 1$. При цьому займатися переглядом сайтів і читанням листів зовсім невигідно. Часу витікає багато, а денний заробіток не дотягує навіть до середніх показників з/п.

ВАЖЛИВО. Чи можна використовувати для збільшення заробітку на буксах програми автоклікери, які самі виконують роботу? Небажано. Рано чи пізно бота вирахують, а аккаунт заблокують з неможливістю виведення зароблених коштів.

Огляд 5 сервісів по заробітку на кліках з моментальним виведенням грошей

Принцип роботи у всіх буксів однаковий. Тому для заробітку в Інтернеті без вкладень на кліках краще вибирати сайти з моментальним виведенням грошей на Qiwi, Webmoney, ЮГроші та інші популярні платіжні системи. Нижче будуть описані букси, які чесно платять виконавцям.

SEO-Sprint

Якщо порівнювати СНД букси, то SEO-Sprint пропонує найвигідніший заробіток на серфінгу:

 • перегляд сайтів – 0,035-0,06 грн за клік;
 • читання листів – 0,06-0,08 грн за клік.

Однак на добу доступно мало оплачуваних посилань – до 15 штук в обох розділах. Заробіток на виконанні завдань такий самий, як і на інших буксах.

Вивід зароблених коштів доступний на наступні платіжні системи:

Profitcentr

Заробіток на перегляді сайтів і читанні листів тут трохи нижче, ніж на SEO Sprint, зате щоденних оплачуваних посилань в 1,5-2 рази більше. Доступно багато тестів по 40-50 копійок. Ще один плюс заробітку на буксі Profitcentr – вигідні умови виведення зароблених коштів.

Таблиця 2 «Як вивести заробіток на кліках з Profitcentr»

Спосіб виведення Мінімальна сума Комісія
Вебмані 0,02 1%
ЮГроші 5 0,5%
Ківі 50 5%
Payeer, Perfect Money 5 5%
Баланс мобільного телефону 5 3 грн

Засоби виводяться миттєво. Однак замовити наступну виплату можна не раніше, ніж через 24 години.

Socpublic

Відносно молодий проект для заробітку на кліках, але вже встиг завоювати популярність. На сайті доступні наступні види завдань.

 1. Автоматичний серфінг. Просто натискаєте на посилання, і більше нічого робити не потрібно. На рахунок капає по 1 копійці за кожен переглянутий сайт.
 2. Ручний Серфінг. Традиційний перегляд сайтів рекламодавців з введенням капчі. Заробіток – 2-3 копійки за клік.
 3. Читання листів. Читаєте текст, відповідаєте на питання і переглядаєте сайт. Заробіток – 1-8 копійок.
 4. Відвідування. Виконавець повинен зайти на сайт і зробити клік по рекламі. Заробіток – 1-7 копійок.
 5. Завдання. В цей розділ входять більш оплачувані види роботи: лайки, підписки, реєстрації, голосування, серії кліків. Є завдання з оплатою вище 40 грн.

Завдань на Socpublic, в тому числі по серфінгу, дуже багато. Без роботи ви точно не залишитеся. Вивід зароблених коштів доступний на наступні платіжні системи.

Таблиця 3 «Як вивести заробіток з проекту Socpublic»

Спосіб виведення Мінімальна сума Комісія
Вебмані 11 1%
Ківі 11 1,5%
ЮГроші 11 1,5%
Payeer 2 3%
Perfect Money 25 3%
Баланс мобільного телефону 5 2%

ВАЖЛИВО. Фішка заробітку на Socpublic – участь у конкурсах. Можна отримати приз в 0,25-100 грн за плідну роботу на проекті або залучення активних рефералів.

Neobux

Хороший заробіток на кліках в доларах доступний на зарубіжних проектах. Одним з найпопулярніших вважається Neobux. Англійська мова знати бажано, але необов'язково (плагін-перекладач в браузері вам на допомогу).

Спочатку на Neobux можна заробити гроші на перегляді реклами (0,001-0,015$ за клік), а потім орендувати рефералів і отримувати пасивний заробіток. І взагалі, американські сайти для заробітку грошей більш цікаві, ніж їх СНД аналоги. За посиланням вище більше інформації по цій темі.

Виведення коштів доступні на платіжні системи Neteller, AirTM і Skrill. Мінімалка – 2$

Vipip

Найстаріший букс для заробітку на кліках в доларах. З'явився ще в 2003 році. Перед початком роботи доведеться завантажити спеціальну програму або встановити розширення для браузера і отримувати гроші за перегляд реклами в автоматичному режимі.

Заробіток на кліках тут такий:

 • перегляд сайтів і читання листів – 0,0015$;
 • виконання простих завдань – від 0,006$.

Мінімалка – 10 центів, а для користувачів з низьким рейтингом – 30 центів. Виведення коштів доступний на вебмані, ЮГроші, ківі, Payeer, баланс мобільного телефону і банківські карти.

Пасивний заробіток на рефералах

Поголовно, кожен букс має в своєму арсеналі інструментів партнерську програму. Її суть - в залученні інших користувачів на сайти по заробітку на кліках і простих діях.

 1. В особистому кабінеті кожного з наведених вище сайтів, знайдіть в меню сторінку "Партнерська програма" або "Реферальна програма".
 2. Отримайте своє індивідуальне реферальне посилання.
 3. Поширюйте її в Інтернеті, діліться цим посиланням з друзями і кожен, хто зареєструється на сайті, перейшовши за цим посиланням – стане вашим рефералом, отже, ви будете отримувати відсоток (10-20%) від їх заробітку.

Якщо у вас немає власного сайту, популярного пабліку або аккаунта в соцмережі, каналу на YouTube, залучити багато користувачів в свою команду завдання не з простих, але цілком посильна. Навскидку, тримайте пару варіантів…

Практично на кожному буксі є:

 • Біржі рефералів і аукціони, де ви можете просто купити зареєстрованого учасника. 
 • Дошки пошани, та інші інструменти залучення рефералів.
 • Як варіант: створити завдання для нових "вільних" учасників приєднатися до вас на цьому буксі, або стати вашим рефералом на іншому майданчику.

Створювати свою реферальну мережу - прекрасний спосіб отримувати пасивний дохід. Як і скрізь (в бізнесі або інвестиціях), для того, щоб заробляти пасивно, потрібно щось вкласти: або свій час і сили, або гроші, або і те, і інше.

Як все це робити на практиці (залучати рефералів) – ми розповімо більш детально в одній з наших наступних статей.

Як заробити в Інтернеті на кліках без вкладень – поетапне керівництво для новачків

Перші копійки або центи за кліки ви можете отримати вже сьогодні, якщо виконаєте три кроки.

Крок 1. Створення електронних гаманців

Для заробітку в Інтернеті рекомендуємо завести як мінімум гаманці Perfect Money і PAYEER. З ними працює більшість СНД буксів. На сайтах платіжних систем є докладні інструкції про реєстрацію гаманця, в яких розбереться навіть новачок. 

ВАЖЛИВО. Проходити верифікацію (відправляти сервісу паспортні дані) в більшості випадків необов'язково. Ця процедура може знадобитися пізніше, коли ви захочете перевести в готівку зароблені гроші в банкоматі за допомогою пластикової картки.

Крок 2. Реєстрація на буксах

Крім перерахованих вище сайтів заробіток на кліках від 1 до 5 копійок за клік з моментальним виведенням грошей доступний на наступних буксах:

Ви можете зареєструватися на цих майданчиках прямо зараз. Для цього потрібно тільки вказати адресу електронної пошти і придумати пароль. На ящик прийде лист з посиланням для активації. Натисніть на неї і переходите до наступного етапу.

Порада. Якщо збираєтеся працювати із закордонним буксом, при реєстрації вказуйте електронну пошту від сервісу Google.

Крок 3. Виконання завдань

Розібратися в інтерфейсі буксів зовсім неважко. Робота по перегляду сайтів, читання листів і проходженню тестів зазвичай знаходиться в розділі "Серфінг".

Найбільш оплачувані завдання так і називаються – «Завдання». Але перед їх виконанням треба уважно читати інструкції. Як правило, для отримання заробітку потрібно відправити Рекламодавцю звіт зі скріншотом (що підтверджує, наприклад, що ви зареєструвалися на сайті).

Кілька корисних порад щодо збільшення заробітку

Швидше за все, заробляючи в Інтернеті на кліках, ви швидко втомитеся і захочете кинути цю справу. Ніхто не хоче псувати очі перед екраном монітора за копійки, яких ледь вистачає на оплату мобільного зв'язку.

Якщо хочете отримувати пристойні гроші в Інтернеті (від 300-500$ в місяць), доведеться освоїти затребувану професію. Наприклад, навчитися писати статті або робити сайти на замовлення. Заповзятливі люди торгують онлайн китайськими товарами, хенд мейдом або криптовалютою. Такі способи заробітку не тільки перспективні, але і приносять задоволення, допомагають розвиватися.

А для тих, хто готовий продовжити заробляти на кліках, є кілька корисних порад щодо збільшення заробітку.

 1. Працюйте відразу на 5-10 буксах, щоб не допускати простоїв в роботі.
 2. Скачайте додатки або встановіть плагіни для автоматичного заробітку на перегляді реклами. Приклади хороших інструментів: Teaser, SurfEarner, Jobpplant.
 3. Залучайте на проект нових учасників – рефералів. Якщо за вашим партнерським посиланням на буксі реєструються інші люди, то система платить вам 10-25% з їх заробітку. При цьому самі виконавці нічого не втрачають. Рекламувати букс і залишати партнерське посилання краще на власному сайті. Але також підійдуть чужі блоги (коментарі до статей), форуми, соціальні мережі.
 4. Міняйте IP-адресу за допомогою проксі-сервера, щоб виконувати одні й ті ж завдання по кілька разів і заробляти гроші.
 5. Працюйте в різних браузерах. Якщо відкриєте один букс в Google Chrome, інший – в Сафарі, а третій – в Мозиллі, то зможете переглядати кілька оплачуваних посилань одночасно. Так ви збільшите заробіток за одну одиницю часу.
 6. Не засиджуйтеся на перегляді сайтів і читанні листів. Краще виконуйте завдання. На буксах вигідно займатися реєстраціями, скачуванням мобільних додатків, лайками, репостами і підписками.

Заробіток на кліках не варто сприймати всерйоз. Коли у вас є вільний час, але немає бажання напружувати мозок, ви можете отримувати копійки або гривні за рутинні операції. Так за тиждень, місяць або рік накопичиться сума на приємні дрібниці. Але якщо ви хочете зробити Інтернет основним місцем роботи, доведеться багато вчитися. Хороші гроші в мережі платять тільки тим, хто вміє робити щось корисне краще за інших.

Відео

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити