Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

10 методів по заробітку грошей на CS GO

Останнє оновлення: Середа, 07 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на CS GO

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua

Мрія кожної людини – знайти спосіб роботи, який би приносив стабільний дохід і при цьому була улюбленим заняттям. Проводячи багато часу в комп'ютерних іграх, можна не тільки отримувати задоволення, але також заробляти реальні гроші. Одна з найпопулярніших ігор Counter-Strike: Global Offensive дозволяє заробляти тисячам фанатів, про те, як вони це роблять і які існують плюси і мінуси заробітку в даному шутере, розберемося в статті. Ми підібрали 10 найприбутковіших способів, але їх існує більша кількість.

Метод №1 – Грай

Основний прибуток будь-якому гравцеві CS GO приносять дві речі: його скілл і скіни. Підвищити своє вміння можна тільки одним способом – постійною грою. При тренуванні у гравця підвищується не тільки скілл, але також випадають скіни, продаючи які можна отримувати непогані гроші. Важливо розуміти, що, не маючи ні того, ні іншого, заробити грошей в контрі не вийде.

Предмети інвентарю можна продати через спеціальні майданчики або безпосередньо через магазин Steam. А використовувати скілл як заробіток стає можливим тільки за умови, що гравець став професійним кібер-спортсменом.

Метод №2 – Контракти обміну

Єдиний ризикований спосіб, як можна заробити на кс го з цього переліку методів. Він має на увазі під собою крафт дорогих скінів з дешевих, за допомогою контрактів обміну. По суті це є лотереєю або рулеткою, в дуже рідкісних випадках може випасти дорогий предмет інвентарю. Крім того, даний метод вимагає вкладень – часу або грошей.

Для використання контрактів обміну, щоб отримати дорогий скін, часто потрібно витратити даремно сотні або тисячі дешевих скінів, так як рідкісні екземпляри предметів інвентарю випадають дуже рідко.

Метод №3 – Буст акаунтів

Багато гравці мріють мати високе звання, але без скила і можливості витратити велику кількість часу, отримати його неможливо. Єдиний спосіб швидко отримати високе звання – буст аккаунта іншим гравцем. На цьому якраз заробляють геймери, у яких багато вільного часу і досить професіоналізму. Прокачати аккаунт за гроші можна тим гравцям, які хочуть мати гарну статистику, але не мають достатнього скила для цього. Щоб отримувати хороші гроші за буст акаунтів, потрібно володіти високим умінням і професіоналізмом гри, а значить постійно тренуватися.

Гравці, які займаються бустом акаунтів CS: GO за гроші, дають такі поради новачкам:

  1. Високе звання вашого основного облікового запису - запорука наявності клієнтів.
  2. Портфоліо з відгуками і прикладами - це буде служити гарантією вашої чесності.
  3. Батьківський контроль – щоб убезпечити аккаунт від крадіжки, порекомендуйте замовнику його встановити.
  4. Транслюйте стріми прокачування акаунтів - таким чином ви зможете показати замовнику, як ви прокачуєте аккаунт і що не використовуєте чіти.
  5. Ніколи не використовуйте чіти - це найголовніше правило при бусті акаунтів.
  6. Якщо у вас мало відгуків, не завищуйте ціну – спочатку створіть хороше портфоліо, а лише потім встановлюйте високу вартість своєї роботи.

Перед тим як встановлювати ціну за виконану роботу, потрібно вивчити дану нішу ринку. Дізнайтеся скільки коштує прокачування акаунтів у інших, орієнтуючись на цю інформацію, встановлюйте вартість. Зазвичай ціни за буст дозволяють заробляти професійному геймеру від 500 грн в день.

Метод №4 – Відкриття кейсів

Найрідкісніші, відомі, дорогі скіни, найчастіше зустрічаються в кейсах, тому ті, хто займається професійно продажем предметів з CS: GO багато інвестують в кейси і ключі до них. Цей спосіб не доступний без стартового капіталу, а також досить ризикований випасти можуть як рідкі, так і недорогі предмети. Найкращим часом для відкриття кейсів є ранок, коли відбувається скидання статистики дропа – з 3:00 до 3:20. Знайшовши рідкісну зброю, можна окупити вартість 10-20 кейсів. Розмір доходу безпосередньо залежить від розміру капіталу і везіння.

Метод №5 – Жебрацтво

Просити предмети з інвентарю у інших гравців для торговців скінами не вважається негожим. Придумайте красиве і зрозуміле всім прохання, щоб воно діяло: «Дропните, будь ласка, хлопців, грошей немає, їсти нічого, буду дуже вдячний». При досить високому скілі можна вимагати за хорошу гру різний дроп, особливо це актуально в рейтингових іграх. Багато жебраків, яким совість і нахабство дозволяють випрошувати велику кількість дропа, заробляють до 100-150 грн за сесію.

Метод №6 – Трейдинг

Найприбутковішим і одночасно найбільш складним є трейдинг. Метод полягає в активному пошуку дорогих скінів і предметів, виставлених за ціною нижче ринкової або в момент «осідання вартості». Даний спосіб дозволяє заробляти дуже великі суми, до 200$ з однієї угоди, при цьому грати в Counter-Strike: Global Offensive не потрібно. Тут головне вчасно купити товар, а потім продати скін за ціною вище ніж була в момент придбання. Для прикладу візьмемо всім відомий «AWP | Історія про дракона»:

  1. До 25 лютого 2019 року даний скін коштував 1805$;
  2. 26 числа вартість падає до 1447$;
  3. 6 березня цього ж року ціна підвищується до 1810$;

Таким чином придбаний 26 лютого «AWP | історія про дракона» і проданий 6 березня 2019 року, приніс би дохід в 363$! Для трейдера вважається нормальним покупка і продаж до 100 скінів в тиждень різної вартості.

Метод №7 – Трейдинг за допомогою софта

Перед тим як заробити на грі CS GO, за допомогою покупок і продажів на торговому майданчику, професійні трейдери встановлюють розширення для Google Chrome – Steam Trader Helper. Цей софт дозволяє не пропустити різкі зміни в ціні на товари і заробляти на трейдингу більше, ніж в ручному режимі. Автоматичний аналіз вартості має свої недоліки – він може пропустити зміни в ціні або повідомити про них не вчасно, але подібні збої бувають рідко.

Метод №8 – Створення розважального контенту

Даний спосіб підійде для творчих людей. Створіть власний сайт, де можна буде публікувати цікаві статті про гру або відкрийте відеоблог, куди будете транслювати ігрові сесії. Через сервіси донатів, глядачі підтримують скілових гравців, які цікаво коментують ігровий процес, великими сумами. Звичайно в даному методі багато що залежить від популярності, яку часто можна отримати тільки, граючи на кіберспортивних змаганнях з CS: GO. Якщо ви вирішили піти шляхом web-розробника, то слід вивчити тематику SEO і SMM просування.

Читайте також: Як заробляти на стрімах

Метод № 9 – Участь у турнірах

По всьому світу проходять тисячі кіберспортивних заходів по CS: GO, щорічно та на більшості змагань великі грошові призи. Звичайно потрапити на турнір складно: потрібно не тільки бути першокласним гравцем, але і складатися в команді таких професійних геймерів. Вставши на шлях кіберспорту, потрібно підготуватися до того що будуть потрібні віддати не тільки весь свій час, але і купити відповідними комплектуючі: крісло, миша, клавіатуру, потужний комп'ютер. Але професійні гравці не тільки заробляють участю в змаганнях: можна грати матчі CS: GO на реальні гроші.

Заробіток цим способом найприбутковіший – найчастіше призи мають значні розміри, а крім організаторів, гравців і їх команди підтримують спонсори. Навіть у разі невдачі або завершення кар'єри кібер-спортсмена, колишній гравець зможе вести трансляції своїх ігор і отримувати донати від фанатів. Щоб почати цей шлях, потрібно багато тренуватися, стати учасником або капітаном команди і постійно займатися пошуком турнірів в інтернеті. Якщо в команді не гратимуть Екстра-майстра, то заробляти багато навряд чи вийде, але до 20 000 грн цілком реально. Навіть у разі невдачі, після участь в 2-3 турнірах, можна буде реалізувати себе в інших суміжних видах заробітку.

Метод №10 – Запрошення рефералів на сайти

Продаж скінів окупить себе тільки у разі великих продажів, стати успішним-кіберспортсменом складно і займе багато часу, а щоб отримати популярність для проведення трансляцій – потрібно вміти робити якісний контент. Якщо немає можливості заробляти граючи, можна робити це використовуючи вміння і бажання інших гравців.

В інтернеті досить багато сайтів-рулеток і різних майданчиків для розіграшів, де надається спеціальне реферальне посилання. Гравці, які будуть реєструватися за вашими пропозиціями і витрачати гроші на сайті, будуть приносити вам дохід. Сьогодні подібних сервісів існує сотні: відкриття кейсів, сайти обмінів, лотереї. Головною складністю є пошук рекламного майданчика: потрібно або самому створити його, або витратитися на рекламу. Крім PR азартних ігор на тему CS GO, можна зайнятися організацією турнірів, пошуком гравців для команд або, навпаки – знайти спосіб реалізувати себе за допомогою улюбленої гри досить багато.

Відео

Читайте також: Заробіток на іграх.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити