Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Схеми заробітку в Інтернеті: ТОП-9 білих способів

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Схеми заробітку в Інтернеті

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua!

Сьогодні хочу підняти чергову важливу і цікаву тему: як отримувати гідний дохід. Опишу для вас працюючі і перевірені схеми заробітку в Інтернеті. Кожна з них – гідний спосіб примножити свій добробут, не покидаючи будинок. У статті наведені перевірені особисто мною методи. Деякі з них використовував раніше, інші – продовжую успішно реалізовувати сьогодні. Тому можете бути впевнені, що будь-яка зі схем принесе вам дохід. Його розмір буде залежати тільки від вашої працездатності і прагнень.

Партнерські програми

Якщо вас цікавить працююча схема заробітку в інтернеті без вкладень, особливу увагу зверніть на цей метод. Я його активно використовую понині. Основна перевага – ймовірність швидкого результату.

Існує велика кількість сайтів і проектів, що пропонують споживачам товари та послуги. Кожен з цих видів діяльності потребує клієнтів. Багато з них готові платити комісійні винагороди тим, хто приведе покупця. Розмір бонусу становить від 5 до 80% від суми чека.

Приклад! Припустимо, в партнерській програмі зареєстрований інтернет-магазин, що продає ноут-буки. Рівень винагороди, пропонований за залучення клієнтів, становить 12%. Ноут-бук коштує 25 тисяч. Ви привели клієнта. Він здійснив покупку. За це ви отримаєте 3 тисячі.

Для цього потрібно зареєструватися в партнерській програмі. Ви отримаєте своє унікальне посилання. Її потрібно розміщувати на різних ресурсах. Зацікавлені люди будуть переходити по ній. Вся статистика про переходи і покупки відображається в особистому кабінеті.

Існують спеціалізовані мережі партнерських програм. В них зібрані всі пропозиції. Заходьте в мережі, вибирайте вподобану програму і починайте працювати.

Порада! Розміщувати посилання потрібно там, де зібрана потенційна цільова аудиторія. Наприклад, якщо мова йде про жіночий одяг, то вам прямий шлях на жіночі сайти і форуми, тематичні групи в соціальних мережах.

Додам, що в партнерських мережах беруть участь не тільки молоді та маловідомі сайти. Навіть великі, відомі магазини, ресурси завжди готові поділитися частиною прибутку.

Читайте також: Як заробити на партнерках: корисні поради та рекомендації

Якщо вам потрібна дійсно працююча і проста схема заробітку в інтернеті без вкладень, рекомендую реєструватися в декількох партнерських програма. В такому випадку в день цілком реально отримувати до 30 доларів! Хоча є справжні професіонали, які здатні за місяць заробити до 10-15 тисяч доларів!

Онлайн-ігри

Онлайн ігри користуються великою популярністю. Тільки не варто розглядати їх, як просту розвагу. При правильному підході вони будуть приносити заробіток не тільки на «цукерки»! Вони можуть дати солідний дохід.

Серед найбільш популярних онлайн-ігор:

 • World of Tanks (Танки);
 • League of legends;
 • World of Warcraft;
 • World of Warship;
 • Dota та інші.

Як заробляти на них? Ось кілька прикладів. Наприклад, творці World of Tanks пропонують не менше 3 доларів за кожного залученого нового гравця – він повинен зареєструвати на сайті по вашому посиланню. Тобто, за п'ять наведених гравців ви отримаєте не менше 15 доларів.

Ще один варіант заробітку – продавати зібрані в грі артефакти, доповнення, поліпшення персонажів. Більшість онлайн-ігор має власні внутрішні біржі, на яких ведеться торгівля артефактами. Є гравці, які заробляють 500-700 доларів на місяць, а деякі і більше.

Читайте також: 10 методів по заробітку грошей на CS GO

Тому, якщо ви любите грати, чому б не монетизувати своє захоплення? Тоді вас ніхто не дорікатиме в пристрасті до геймерства.

Власний сайт/блог

Описуючи популярні і працюючі схеми заробітку в інтернеті, не можна не відзначити такий варіант, як власний сайт. Ведення подібного проекту завжди буде затребуваним і успішним методом отримання постійного доходу.

Для цього вам необхідно створити свій сайт або блог. Постійно наповнювати його тематичними, корисними статтями, матеріалами. Рівень заробітку залежить від відвідуваності проекту. Навіть посередній ресурс здатний давати від 1000 доларів на місяць.

Ось опис дій:

 • вибрати тематику сайту;
 • сконструювати його і запустити;
 • регулярно наповнювати корисним для відвідувачів матеріалами;
 • розкручувати і просувати сайт;
 • монетизувати.

Існує кілька способів реальної монетизації. Основний заробіток буде приносити реклама. Рівень доходу від неї залежить від відвідуваності проекту. Тому так важливо приділяти підвищену увагу якості і корисності контенту.

Читайте: Як створити свій сайт самостійно безкоштовно з повного нуля

Instagram

Instagram – одна з найпопулярніших соціальних мереж. Яка не тільки допомагає розважатися і спілкуватися, але і заробляти. Тим більше, що в ній збирається активна молода аудиторія з досить високим рівнем платоспроможності.

Ось кілька варіантів заробітку:

 • створення особистого бренду або тематичного акаунту і заробіток на рекламі;
 • просування особистих послуг;
 • торгівля;
 • і деякі інші.

Для заробітку на рекламі необхідно, щоб сторінка налічувала не менше 3000 підписників. Чим їх більше, тим дорожче буде коштувати реклама.

Якщо говорити про продажі, то важливо правильно вибрати нішу. Наприклад, не варто займатися продажем промислового обладнання, верстатів, автомобільних шин і т. д. В мережі збирається не та аудиторія. Ось кілька варіантів товарів для продажу в Інстаграм:

 • натуральна косметика;
 • якісний, але недорогий одяг;
 • купальники, нижня білизна та відповідні аксесуари;
 • стильні прикраси;
 • товари хендмейд;
 • доставка їжі;
 • косметичні та стоматологічні послуги.

Вибравши правильну нішу, ви напевно зможете домогтися успіху. Якщо зможете розкрутити свій аккаунт. Але навіть при відносній активності за півроку реально набрати до 10 тисяч підписників.

Читайте також: Як заробити гроші в Інстаграмі - ТОП-10 способів

ТІк Ток

Мабуть, найпопулярніша соціальна мережа в наших широтах. Ну, або одна з лідируючих! Величезна аудиторія – великі можливості! Тому при бажанні завжди можна домогтися успіху і заробити багато грошей.

Якщо вас цікавлять схеми заробітку в інтернеті безкоштовно, ось вам кілька ідей, як отримувати дохід від Тік Току.

 1. Створення спільноти та заробіток на рекламі.
 2. Створення інтернет магазину.
 3. Просування особистих товарів або послуг.
 4. Продаж трафіку.

Кожен з варіантів здатний приносити кілька сотень доларів на місяць. При правильному використанні всіх можливостей соціальної мережі.

Наприклад, створення спільноти. Що мається на увазі? Ви обираєте тематику, створюєте групу і постійно наповнюєте її якісною і корисною інформацією. Потрібно строго дотримуватися теми. При подачі інформації враховувати особливості цільової аудиторії. Як тільки група стане відвідуваною, набере достатню кількість підписників, ви зможете непогано заробити на рекламі. Деякі навіть не найбільш відвідувані групи легко приносять своїм власникам від 1000 доларів в місяць.

Зверніть увагу! Подібним чином реально заробляти і на інших соціальних мережах - Facebook і т. д.

YouTube

Описуючи схеми заробітку в інтернеті, не можу пройти повз популярного сайту, яким є Ютьюб. Це найбільш відомий у світі відео-хостинг. На ньому щодня розміщуються сотні десятки тисяч відео-роликів. Але чи знаєте ви що на них можна і заробляти? Звичайно, якщо розміщувати самостійно, і не чужі відео, а свої.

Успішні блогери за місяць отримують кілька тисяч доларів, а то й більше. Рівень доходу залежить від кількості переглядів. В середньому 1000 переглядів відео приносять автору від 2 доларів. Чим більше відео, тим більше переглядів в цілому принесе канал.

Щоб подібні схеми заробітку в інтернеті приносили дохід, вам необхідно виконати наступні кроки:

 • зареєструватися на ютьюбі;
 • підібрати тематику для відео;
 • створити канал;
 • регулярно знімати нові ролики і завантажувати їх;
 • під кожен роликом потрібно робити опис;
 • взаємодіяти з аудиторією – відповідати на коментарі.

Ще один важливий момент. Відео повинні бути якісними і корисними, цікавими для глядачів. Тому ретельно продумайте тематику і опрацьовуйте сценарій кожного нового ролика.

Для запису використовуйте спеціальне обладнання:

 • камеру зі штативом (підійде також дзеркальний фотоапарат або хороший смартфон);
 • мікрофон;
 • комп'ютер для подальшого монтажу роликів.

Завжди затребуваними залишаються розважальні відео, а також ролики, що дають цінну інформацію, навчальні, в тому числі огляди фільмів, нових продуктів і т. п.

Інформаційний бізнес

Описуючи схеми заробітку в інтернеті, не можу не згадати і даний метод отримання доходу. Сьогодні він є одним з поширених. Суть його полягає в продажу своїх знань і умінь. Для цього необхідно створити інформаційний продукт-навчальний курс, тренінг і т.п.

ДО РЕЧІ! Не потрібно думати, що вам схема не підходить. Насправді кожна людина володіє тими чи іншими знаннями, якими може поділитися з іншими. Потрібно тільки добре подумати. Можливо, ви відмінно готуєте або вирощуєте квіти, розбираєтеся в особливостях садівництва або вмієте лагодити взуття.

В інтернеті не так складно знайти людей, які готові заплатити за нові для себе знання. До того ж, зовсім необов'язково займатися просування свого інформаційного продукту. Спробуйте використовувати партнерські програми. Нехай інші просувають, а ви будете отримувати прибуток з продажів.

Зверніть увагу! Хороший навчальний курс буде приносити гроші досить довго. Створіть якісну програму навчання, і вона буде працювати на вас кілька років поспіль.

Щоб вийти на фантастичний показник в сотні тисяч в місяць, знадобиться деякий час на розкрутку і просування свого інформаційного продукту. Але вже в перші тижні реально заробляти по кілька тисяч.

Фріланс

Розповім про те, яка схема заробітку в інтернеті без вкладень дозволить сповна проявити себе. Це - Фріланс. Тобто, віддалена зайнятість, не прив'язана до певного роботодавця. Ви самі вирішуєте, з ким працювати, за якою ціною, і з якої точки планети.

Фріланс стає все більш поширеним. Адже він дозволяє самостійно формувати свій робочий графік. Більше немає необхідності бути на роботі к 9:00, виходити на вулицю в сніг або мороз, дощ або ураганний вітер.

Ще одна незаперечна перевага фрілансу - істотна економія часу і грошей. Адже на поїздки з роботу і на роботу людина на добу витрачає близько півтори години! Тільки подумайте – в місяць майже дві доби йде на дорогу. Плюс – витрати на проїзд або бензин, якщо їздити на власному автомобілі.

Зверніть увагу! Людина, яка сама формує свій графік, не витрачає час марно. Встановлено, що віддалені працівники більш ефективні. Наприклад, рішення одних і тих же завдань і офісних працівників вимагає майже в 1,5 рази більше часу.

Рівень заробітку фрілансерів також вище, ніж у офісних співробітників. Що обумовлено їх ефективністю.

Що роблять фрілансери? Все залежить від конкретної спеціалізації. Вони можуть бути:

 • авторами статей;
 • SEO-оптимізаторами;
 • програмістами;
 • дизайнерами;
 • фотографами;
 • маркетологами і т. д.

Пошук роботи ведеться на спеціалізованих фріланс-біржах. Там розміщують замовлення за різними напрямками роботи. Серед найбільш популярних бірж можна виділити:

 • freelancehunt.com;
 • freelance.ua;
 • 2polyglot.com;
 • studenthelp.com.ua;
 • і деякі інші.

Перші дві орієнтовані на працівників різних спеціальностей. Другі дві - тільки на авторів статей. Для пошуку роботи потрібно зареєструватися на біржі. Заповнюйте свій профіль реальними даними – сьогодні це важливо. Мало хто захоче працювати з гілочкою сакури або нічним Громобоєм. Та й самі системи бірж негативно ставляться до нереальних персонажів. Можуть навіть відмовити в реєстрації.

Після реєстрації перед вами з'явиться стрічка замовлень. Залишайте під зацікавившою вас роботою свою заявку. Якщо роботодавець захоче співпрацювати саме з вами, він вибере вас.

Перший час не потрібно ставити високий гонорар. Будьте готові працювати за мінімальну ціну. Це підвищити ймовірність, що в якості виконавця будете обрані саме ви. З напрацюванням досвіду і позитивних відгуків зможете збільшити розмір свого гонорару.

В середньому фрілансери заробляють від 500 доларів на місяць. Це мінімальний показник. Він може бути і вище, в залежності від спеціалізації, навичок і досвіду працівника.

Подумайте, чим би саме ви хотіли займатися або що вмієте. Можливо, доведеться пройти додаткові навчальні курси. Але потрібно розуміти всі вкладення в навчання обов'язково окупляться. Навіть в перший місяць.

Інтернет-магазин

Закінчуючи описувати, які схеми заробітку в інтернеті існують, зазначу ще одну – інтернет-магазин. Думаю, особливо розписувати особливості схеми не варто. З торгівлею – в тому чи іншому вигляді – кожен з нас стикається щодня.

Особливість інтернет-магазину:

 • відносно низькі витрати;
 • охоплення більшої аудиторії;
 • можливість швидше окупити вкладення;
 • і т. д.

Один з варіантів торгівлі з мінімальними вкладеннями – дропшиппінг. Його суть полягає в тому, що вам достатньо просто створити сайт і наповнити його пропозиції товарів, а саму продукцію не потрібно закуповувати. Як і не доведеться виділяти місце під зберігання. Ви просто приймаєте замовлення, а потім відправляєте їх постачальнику, а постачальник вже відправляє товар вашому замовнику. Ви заробляєте на різниці в ціні.

Як не стати жертвою шахраїв: основні схеми

Сьогодні важко знайти людину, яка не стикалася б з одним із описаних нижче механізмів обману. Ми склали рейтинг махінацій, з якими ошукані громадяни найчастіше приходять до правоохоронних органів та інших структур для відновлення справедливості. Ознайомимося з найбільш популярними схемами.

 • "Нігерійські листи". Назва цього методу походить від країни, з якої до наших співвітчизників почали приходити перші послання. Коли тренд тільки з'явився, величезна кількість одержувачів повірило у вміст та виконало всі необхідні умови. Сьогодні важко обдурити нашу людину, яка багато чого пережила. А насправді кількість жертв не зменшується. Суть тут полягає в тому, що користувач отримує радісну новину: він став спадкоємцем стану або зірвав величезний куш у лотереї. Тепер потрібно зайнятися оформленням необхідної документації та перерахувати певну суму.
 • Створення та розміщення хибної анкети на профільних сайтах знайомств. Як правило, такі анкети належать просто ідеальним людям, які добре заробляють, чудово виглядають, займаються благодійністю та своїм головним хобі вважають розвиток та самовдосконалення. І ось такий ідеальний у всіх сенсах претендент на статус другої половинки звертає увагу на жертву, середньостатистичну та цілком пересічну. У ході спілкування зловмисник входить у довіру і каже, що дуже хоче зустрітися, але тільки він перебуває в іншому місті і зараз зазнає невеликих фінансових труднощів, довелося все накопичення вкласти в новий проект. Жертва, яка бажає якнайшвидше зустрітися зі своїм ідеалам, готова і квиток купити, і на супутні витрати суму відправити. Причини можуть бути різні, але сенс один – витягнути якнайбільше з безнадійно закоханого.
 • Фішинг. Це особлива служба інтернет-шахрайства, яка полягає у крадіжці фінансів із банківських рахунків та карток. Власник картки отримує повідомлення, що вона заблокована і для відновлення платоспроможності необхідно перейти за вказаним посиланням. Переходячи по ній, користувач потрапляє на репліку сайту банку або платіжної системи, що обслуговується. Далі пропонується запровадити метрику для входу. В результаті зловмисники отримують доступ до персональних даних, можуть перевести наявні кошти туди, куди забажають.
 • Злом акаунтів у соцмережах. Після цього є два варіанти дій: погрози власнику з вимогою виплатити бажану суму або розсилання повідомлень усім друзям та передплатникам з проханням позичити.
 • Блокування комп'ютера за допомогою надсилання вірусних файлів. Після цього користувач отримує листа з вимогою про переведення певної суми для зняття блокування.
 • Неякісне обслуговування в інтернет-магазинах. Сьогодні функціонує велика кількість майданчиків, основною метою яких є отримання коштів. Після оплати покупець не бачить товар взагалі або отримує його у вкрай поганому виконанні. А коли споживач хоче надіслати претензію чи скаргу, його повідомлення ігноруються.
 • Навчання та курси з швидкого заробітку. На жаль, дуже часто можна спостерігати ситуацію, коли людина спочатку запитує, де заробити в найкоротші терміни, а потім запитує, куди і як написати і подати заяву на шахраїв про шахрайство в інтернеті. За відповіддю на перше запитання він звертається до фінансових гуру онлайн, які за символічну суму обіцяють надати дієвий та ефективний спосіб набуття багатства. Ось тільки в результаті це або брехні шляхи, або вкрай розмита інформація без конкретики.
 • Обман на спеціалізованих сайтах (OLX). Звичайно, на подібних ресурсах можна знайти величезну кількість достовірних та корисних оголошень. Однак, окрім цього, на таких ресурсах і багато сміття у вигляді надвигідних пропозицій. Як правило, після отримання повідомлення жертвою її просять внести завдаток або повну суму за товар, інакше його швидко заберуть інші, оскільки позиція дуже гарна для своєї низької вартості. Після отримання оплати покупець нічого не отримує.
 • Обман на благодійність. Це не означає, що всі збори на лікування та інші благі цілі є махінаціями зловмисників. Проте не рідкісні й такі випадки. Тому перед відправкою необхідно обов'язково перевірити, кому ви надсилаєте гроші.
 • Фінансові піраміди. Хоча ще не остигли спогади про минулий досвід наших співвітчизників, подібні організації досі користуються популярністю та високим попитом.
 • Через SMS-повідомлення. Даний метод знаходиться на стику з телефонним шахрайством. Під час реєстрації на будь-яких сайтах або ресурсах пропонується вказати номер мобільного телефону та для завершення дії надіслати певну комбінацію у вигляді SMS. Після відправки подібного повідомлення з мобільного списуються кошти, що в рази перевищують вартість вихідної SMS. Крім цього, може бути оформлена передплата автоматичного зняття грошей з рахунку з певною частотою.

Схеми заробітку в Інтернеті: особиста порада + відео

Я описав вам популярні та ефективні схеми заробітку в Інтернеті. Серед них є як ті, що не вимагають початкових вкладень, так і ті, що потребують мінімальних інвестицій. Що вибрати, чим зайнятися – вирішувати тільки вам. Для цього враховуйте власні бажання, а не тільки гіпотетичний прибуток. Адже навіть найбільші фінансові перспективи не стануть для вас стимулом, якщо робота не приносить задоволення.

Якщо ж говорити про напрям, який буде затребуваним і популярним постійно, то слід виділити ведення власного сайту або блогу. Правильно обрана тематика і регулярне наповнення проекту свіжими якісними матеріалами - запорука Вашого успіху.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити