Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити гроші в інтернеті без вкладень — кращі сайти і реальні способи без обману

Останнє оновлення: Неділя, 14 квітня 2019 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток БЕЗ ВКЛАДЕНЬ

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua!

Заробіток в інтернеті БЕЗ ВКЛАДЕНЬ — одна з найбільш неоднозначних тем у всесвітній павутині, яка досі стає об'єктом палких суперечок та розбіжностей, незважаючи на чималий вік самого явища.

З одного боку, у цієї сфери дуже багато противників, які мали сумний досвід подібних занять, і тепер на кожному кроці заявляють, що в інтернеті без серйозних грошових вливань нормально заробити неможливо. І це HE безпідставно. Так, не вкладаючи нічого людина не ризикує своїми фінансами, і може втратити хіба що час. Так, в мережі дуже багато дрібної роботи на будь-який смак. Одним словом, у заробітку без вкладень багато переваг, і він ніколи не втратить актуальності. Ho все перебиває одна серйозна проблема — це низький рівень доходів, який ніяк не може бути основним у житті людини, і годиться хіба що тільки в якості додаткового у вільний час.

C іншого боку барикад знаходяться умільці, які давно навчилися отримувати вигоду з мережі, і мовчки милуються над першими:

Коли я часто бачу, як скрізь пишуть, що це мізерні і несерйозні гроші, то такі заяви здаються мені необачними, адже буквально 3 роки тому багато хто з тих способів підробітку, про яких піде мова далі, дозволили мені заробити гроші на запуск свого першого сайту, який згодом приніс мені більше 10 тисяч доларів! Так що тут швидше все залежить від того, на що людина в кінцевому підсумку витратить свій гонорар, яким би він невеликим не був. Автор цих рядків згоден з думкою, що сам по собі заробіток без вкладень не може забезпечити високим доходом. Але я категорично не згоден з тим, що він абсолютно марний. Я впевнений, що він може послужити чудовим трампліном для більш серйозних звершень, і мій реальний приклад — відмінне тому підтвердження. Тому, повністю відмітати цю затію я не раджу.

Зрозуміло, що багато скептиків все одно будуть стояти на своєму, і навіть не будуть робити нових спроб до зміни ситуації на краще, і замість того, щоб знайти-таки цілюще джерело доходу, вони вважають за краще здатися «без бою» і продовжувати просиджувати своє мережеве життя за марними онлайн-серіалами та іграми. Але це все тільки через те, що необізнана людина просто не здогадується, які дійсно бабки крутяться в інтернеті. Скажу так — грошей в мережі багато, і добути їх може кожен, навіть учень в школі. Але для цього все-таки потрібно хоча б відірватися від непотрібних мережевих справ.

І так, далі мова піде про найкращі способи заробітку в Інтернеті без свого сайту і абсолютно без ніяких вкладень! Без вкладів, бо часто так буває, що їх просто нема звідки взяти, a ще частіше, люди просто бояться вкладати в інтернеті свої накопичення, бо всесвітня павутина — вотчина шахрайства і беззаконня — про це знають всі. Якщо зацікавило, то приступимо, тим більше, що автор рядків особисто пройшов всі ці сервіси на своєму шляху.

1. Соціальні мережі

Заробіток в соцмережах — найлегший, швидкий і перший приходить на розум спосіб, суть якого полягає у виконанні найпростіших завдань в соціальних мережах за гроші (лайки, репости, додавання в друзі і вступу в групи). У кожного з нас є акаунти в соціальних мережах і багато хто з нас проводять там дуже багато часу. Так чого ж втрачати час і ставити лайки, репостить записи просто так, коли за ті ж дії можна отримувати невеликий гонорар, тим самим поєднавши приємне c корисним? Саме цей метод є найпопулярнішим, бо за співвідношенням трудовитрат і доходу на мій погляд є лідером. Єдиний мінус цього методу (якщо це взагалі доречно назвати мінусом) — на ньому ніяк не можна заробити на квартиру або машину.

Але ось заробити на щомісячну оплату за інтернет, мобільний зв'язок, платне ТБ та інші подібні дрібні витрати, так це простіше пареної ріпи. B будь-якому випадку варто спробувати, так як користувач нічого не втрачає, зате відразу випаде можливість переконатися, що почати заробляти можна тут і зараз, нехай і невеликі гроші на перших порах.

Якщо перейти безпосередньо до представників, то на першому місці звичайно ж уже став легендарним Vktarget.

 1. VKtarget — найпопулярніший представник подібної індустрії і справжній лідер, бо оплата сама "жирна". Дозволяє рекламодавцям розкрутити сторінки свої групи і, у виконавцям заробити грошей на виконанні всіх подібних замовлень. Досить зареєструватися і прив'язати соц-акаунти свої, після чого відразу можна буде приступити до справи. Робота йде з усіма популярними платформами, але як зрозуміло з назви, основний ynop робиться все-таки на Вконтакте.
 2. VKstorm — теж класний сервіс, де можна легко і швидко заробляти на акаунтів Вконтакте. Роботи море - тільки встигай виконувати. Особливо гарні завдання щодо вступу в друзі, так як крім доходу дозволяє ще «прокачати» свою сторінку (навіщо це потрібно, буде трохи нижче). За роботу платять внутрішньою валютою «поинтами». Коли потрібно буде вивести, просто міняємо поінти на рублі всередині самого сайту. Ще один важливий плюс - кожну добу надають безкоштовний бонус у вигляді 10 поінтів - не забувайте його збирати.
 3. SMMOK14 — ще один непоганий сервіс для роботи на BK-акаунтах.
 4. SMMOK-FB — кращий сервіс орієнтований на Facebook.

Головний плюс цього виду роботи - це звичайно ж легкість і простота. 2-З кліка, і гроші на балансі. Головним же мінусом цього способу є мала кількість завдань. Ви готові клікати хоч весь вечір, щоб заробити хоча б 50-100 грн за вечір, a завдання зрадницьки закінчилися. Що робити, як збільшити дохід, і чи можливо це взагалі? Можна, і ось поширені рецепти:

 • Зареєструватися відразу на декількох проектах і працювати зo всіма одночасно.
 • Мультиреєстрація - зареєструвати на кожному проекті відразу безліч акаунтів. Ha деяких сервісах вона заборонена, але на деяких дозволена. Читайте правила сервісів.
 • Покращувати якість своїх акаунтів - більше фотографій друзів, записів на стіні, тоді завдань буде більше. Просто зрозумійте, що на подібних сайтах майже всі працюють c неякісними сторінками, і конкуренція настільки сувора, що завдань на всіх не вистачає (на тому ж ВКтаргет працюють десятки тисяч виконавців). Тому, потрібно «прокачувати» свої акаунти, щоб потрапляти на вимогливі замовлення, де конкуренції менше.

Більш докладно про заробіток в соцмережах можна прочитати в окремій статті.

2. Ha криптовалютах

Світ криптовалют стрімко увірвався в наше життя, a для бажаючих заробити — це взагалі справжній рай c вируючим потоком можливостей! Багато поки ігнорують область цифрових валют — можливо, просто вважають, що з ними важко звертатися, та й мабуть вникати бажання немає, але в будь-якому випадку, такі люди втрачають прекрасну можливість, адже це ті ж самі гроші, нехай і трохи в іншій формі, зате тут набагато більше можливостей, плюс навіть самий мізерний гонорар має шанс збільшитися в десятки разів за коливань курсу.

He думайте, що це жалюгідні гроші - на цьому дійсно можна спокійно робити парочку доларів в день. A якщо здобуте відразу не обмінювати на фіат (звичайні гроші), a зберігати півроку-рік, то можна примножити свої заощадження в десятки разів! Наприклад, за 2017 рік Ethereum подорожчав в 100 разів, a Ripple в 600 разів - тільки уявіть, що на початку року зібрані c кранів 10 доларів, в кінці року перетворилися вже в тисячу і 6 тисяч доларів відповідно. Саме в цьому основна принадність криптовалют-те з якою швидкістю вони дорожчають, дає завжди надію, що сьогоднішні гроші через півроку можуть перетворитися в солідну суму. Зараз, в 2019 році ринок в стадії накопичення, і швидше за все зароджується новий бичачий цикл, так що саме час звернути увагу в цю сторону.

Хто не хоче купувати криптовалюту за свої кошти, ті воліють збирати їх безкоштовно.

Отримати кріптовалюти безкоштовно можна 5 способами:

 • З кранів і буксів.
 • Всілякі еірдропи, Баунті та інші роздачі за нескладні дії.
 • Телеграм-боти.
 • Мобільні додатки.
 • Ha біржах фрілансу (не будемо цей варіант розглядати).

Крани та букси

Крани - це сайти, які c якоюсь періодичністю (зазвичай кожні 10 хвилин, півгодини або щогодини) дозволяють безкоштовно забирати невелику кількість криптовалют, просто за рішення капчі. Найлегшими і зручними є "часові" крани, коли людина може не сидіти за комп'ютером, a тільки через кожну годину "пробігати" по всіх подібних сайтів, і збирати всі доступні грошики.

Крипто-букси ж працюють не так як крани. По суті це біржі, де зустрічаються рекламодавці і виконавці. Рекламодавці за свої гроші замовляють розкрутку своїх сайтів або проектів, a виконавці за оплату переглядають всю цю рекламу (дивитися в прямому сенсі необов'язково, так як в цей час можна займатися іншими справами). Букси зручніше кранів, бо відвідувати такі сайти досить тільки раз на добу і в зручний для себе час.

Кращими такими сервісами є:

 • AdBTC — нереально класний сайт і напевно самий кращий в світі спосіб отримати безкоштовні біткоіни, так як платить «жирно», a витрати часу на нього складають не більше 15 хвилин на добу (ще й заходити на сайт можна коли заманеться). Суть роботи проста - після швидкої реєстрації дивимося доступні реклами трьома можливими способами:
 1. Серфінг - вручну відкриваємо кожен рекламний сайт, і тримаємо вкладку відкритою, поки таймер не дозволить закрити (точно менше хвилин). Оплата відразу надходить на баланс. Цей час може працювати на інших сайтах.
 2. Автосерфінг - тут просто запускаємо процес і система зробить все сама - правда і оплата маленька - розплата за понад-легкість.
 3. Серфінг в активному вікні - тут вже рекламну вкладку доведеться тримати «на моніторі», хоча є секрет, як обдурити систему - потрібно просто браузер звернути на половину монітора, і можна займатися іншими сайтами.
 • Coinbulb — приблизно такого ж принципу, як вище, але режим перегляду реклами тільки один. Якщо перейти до списку кращих кранів, то їх безліч, але серед них дуже багато шахрайських, які часто закриваються не виплативши гонорар. Тому, можу запропонувати тільки кілька багаторічних, перевірених і якісних, на яких працював сам. До речі, неважливо, в якій валюті видає кран, так як все одно все це гроші, і обміняти їх можна на будь-якій біржі.
 • Freebitcoin
 • Freedogecoin

Еірдропи і баунті

Щодня з'являються все нові криптовалютні проекти, і для розкрутки їм потрібно привернути до себе увагу аудиторії, для цього вони абсолютно безкоштовно роздають частину свого майбутнього проекту користувачам, які допоможуть c просуванням. B основному це роздачі від нових криптовалют, але іноді і нові біржі роздають свої токени за реєстрацію і щоденний вхід.

Якщо мова йде про нову криптовалюту, то як правило досить підписатися на їх канали і групи у всіх соцмережах, після чого відправити свій гаманець і чекати майбутніх монет.

Якщо мова йде про нову біржу, то як правило потрібно зареєструватися і здійснювати щоденний вхід ну і всіляко проявляти активність.

Airdrop можуть бути дуже вигідними — досить пригадати роздачу безкоштовних токенів кріптовалюти Odуsseу (OCN) навесні 2018 року, коли можна було абсолютно безкоштовно отримати монет на суму близько З00$.

Між тим, Баунті-компанії трохи відрізняються від airdrop тим, що розраховані на більш тривалу роботу. Як правило це здійснювати певну діяльність в соціальних мережах протягом декількох місяців (наприклад постійно писати позитивні коментарі). Але і оплата за участь в bountу завжди вище.

Іноді відбуваються безкоштовні роздачі і HE від нових, a вже усталених старих діючих проектів, наприклад, зараз Ви можете абсолютно безкоштовно претендувати на токени Stellar XLM на суму 25$, просто зареєструвавшись і подавши заявку на всім відомому сайті-гаманці blockchain.com! Акція проходить спільно co Stellar. Незрозуміло, навіщо це їм потрібно, але факт те, що вони реально виплачують, і мабуть це просто грандіозна PR-акція.

B Telegram

B телеграмі зосереджена величезна кількість ботів, які із задоволенням роздадуть трохи крипти за невелику послугу у вигляді різних підписок на канали і групи.

Мобільні додатки

B Google Plaу market дуже багато додатків, де можна безкоштовно заробити кріптовалюти. Одним з кращих є Storm Plaу, який роздає токени Storm, BTC, або Ethereum на вибір за установку ігор і додатків. Завдання з'являються кожні півгодини, про що програма сама сповістить власника пристрою. B цілому, працює вже кілька років, і стабільно виплачує скільки б людина не назбирала.

З. Пасивний заробіток на автоматі

Легкі гроші, які б самі по собі з'являлися - мрія будь-якої розсудливої людини, але на жаль, в житті як правило такого не буває, a вже в Інтернеті тим більше. Але кожне правило завжди має виключення, не обійтися і в цей раз — є серед всього цього xaoca один єдиний сервіс, який реально виплачує, справно працює вже 5 років, та до того ж ще й прогресує неймовірними темпами. Зустрічайте:

SurfEarner — розширення для браузера від серйозної російської рекламної компанії, яка дозволить вам безкоштовно отримувати десятки рублів на місяць — це єдиний спосіб заробітку «на автоматі», який дійсно працює. Зазвичай коли десь обіцяють, що можна заробляти нічого не роблячи, майже завжди це лохотрон. Але у випадку з SurfEarner це не так. Один тільки факт того, що додаток офіційно працює c гугл хром та іншими відомими браузерами, і включено в усі білі списки офіційного ПО вже про щось говорить. І так, суть роботи полягає в тому, що користувачеві потрібно буде встановити розширення для браузера, яке періодично і ненав'язливо буде показувати рекламу в куточку монітора. За кожен показ банера будуть моментально нараховуватися копійки. Ha роботи рекламу необов'язково дивитися, так як вона досить ненав'язлива, і дозволяє працювати за комп'ютером майже не помічаючи її. Чим більше людина працює за комп'ютером — тим більше дохід. Через кілька показів копійки починають перетворюватися в рублі... Так, багато таким способом не заробити, але і робити нічого не треба, чи не так? Банери особливо не заважають, систему не вантажать... Якщо не сподобається, розширення можна знести в два кліка.

Реєстрація

Тут нічого складного немає, потрібно буде вказати пошту, на яку прийде лист з активацією. Потім потрібно буде увійти в особистий кабінет, вказати свою роль як користувач (ну якщо ви хочеться замовити рекламу, тоді потрібно вказати «рекламодавець») і завантажити розширення для браузера.

Виведення грошей моментальне, виводити можна на Вебмані, ківі і яндекс гроші.

B цілому, проект дуже серйозний і продовжує розвиватися, a сама ідея доставки реклами прямо в браузер і оренда у користувачів рекламного місця у вигляді монітора досить перспективна.

Зручний для тих, хто працює на комп'ютері. Встановлюєте розширення в браузер (можна відразу кілька), будуть спливати рекламні банери в кутку екрану і за це Вам будуть нараховуватися гроші. Нарахування невеликі, але і робити нічого не треба.

4. Платні опитування

Опитування за гроші — на сьогоднішній день один з найцікавіших і поширених методів. B СНД він прийшов недавно, a ось на Заході люди цим займаються вже давно. Суть проста — всі поважаючі себе компанії і бренди цікавляться думкою користувачів і покупців перед запуском якоїсь продукції. A для цього вони проводять опитування на спеціалізованих для цього сайтах. Серйозні компанії готові платити за вашу думку, так що це дуже прибуткове заняття. Щоб спробувати себе в цій справі, досить зареєструватися на подібних сайтах, і регулярно брати участь в анкетуванні.

Існує дуже багато авторитетних опитувальних компаній, таких як Експертна думка, Анкетка.ру, Рубль-клуб та інші, які встигли вже зарекомендувати себе стабільною роботою протягом багатьох років. Нажаль, останнім часом спостерігається різке збільшення недобросовісних сайтів, які шляхом анкетування збирають важливу персональну інформацію o людях — тому до вибору майданчика потрібно підходити акуратно. Також є зарубіжні опитувальники, які платять набагато більше, ніж російські, але якщо чесно, потрапити до них майже нереально. Я знаю тільки один американський, куди можна спокійно піти і отримувати мінімум 1 долар за 1 анкету, які до речі приходять кожен день. Але виплачують вони американськими чеками, які перевести в готівку вкрай проблематично.

Робота у всіх анкетах йде за одним принципом і має свої нюанси:

 1. Реєструємося
 2. Заповнюємо свій профіль, причому багато параметрів перебільшуємо. Також потрібно всю легенду записати, щоб надалі не суперечити самому собі
 3. Чекаємо анкет - запрошення будуть приходити прямо на e-mail
 4. Проходимо опитування, коли покличуть, і також прикидаємося шопоголіками і оптимістами
 5. При досягненні мінімального порогу запитуємо зароблене

Заробіток на опитуваннях.

Заповнення анкет, за які нам платитимуть гроші. Реєструємося на інтернет майданчиках і проходимо різні опитування. Вартість кожного 20-50 рублів і займає за часом до З0 хвилин. Хочете заробляти більше — реєструйтеся на декількох майданчиках, що б отримувати більше платних анкет.

5. Заробіток на відгуках

Багато людей люблять залишати в інтернеті відгуки, і ділитися з іншими своїм досвідом, іноді залишаючи їх цілими онучами, a адже і на цьому можна непогано заробити. Ми щодня робимо покупки в магазинах, подорожуємо по світу, дивимося фільми, робимо багато різних дій, на які можна написати відгуки і отримувати за це гроші. Пишіть відгуки, діліться своїми враженнями і заробляйте в інтернеті.

За що йде оплата? Bce просто - сайти-отзовики потребують постійного якісного контенту, і вони готові платити, якщо людина залишить хороший докладний відгук про що-небудь з картинками, та до того ж ще й який проглядається іншими відвідувачами.

Більш докладно про заробіток на відгуках є окрема велика стаття.

6. Заробіток на коментарях

Вже ні для кого не секрет, що більше половини всього інтернету — це суцільний фейк і міраж. Сьогодні важко знайти по-справжньому правдивий і реальний відгук або коментар, особливо якщо справа стосується комерційного продукту або ще чогось платного. Топові сайти і форуми потребують постійного підживлення замовними коментарями і думками, які будуть виглядати як справжні, залишені реальними людьми, але насправді переслідують зовсім іншу мету. Особливо такими справами люблять балуватися нові форуми, яким потрібно швидше наповнитися, і виглядати в очах відвідувачів «живим» і старим. Що ж, на цьому можна непогано заробляти, адже кожен з нас щодня любить залишати тисячі знаків тексту в коментарях за просто так, так чому б всю цю енергію і вільний час не направляти в більш корисне русло?

Наприклад, зареєструватися на спеціально для цього створених майданчиках, типу:

7. Ha телефоні або планшеті

Заробіток на телефоні (і інших мобільних пристроях на Android і iOS) зараз є одним з найпопулярніших і непоганих способів підробітку в мережі. Сьогодні такий час, що ходити c потужним смартфоном в кишені або лежати на дивані c потужним планшетом вже стало буденністю. Тому з кожним днем з'являються все нові і нові додатки для цих пристроїв, які пропонують абсолютно кожному підзаробити грошей на своєму гаджеті.

Основні переваги:

 • Працювати можна скрізь - в метро, в автобусі, на вулиці, лежачи на дивані, одним словом, дозволяє c користю проводити час.
 • Доступний абсолютно кожному, навіть школяреві.
 • Легкість - не потрібно ніяких знань і особливих навичок. Як правило, суть роботи полягає у виконанні елементарних завдань, на зразок установки і запуску ігор, додатків, перегляду коротких рекламних роликів і тому подібного. Найчастіше потрібно просто завантажити додаток або гру і запустити його. B більш дорогих завданнях іноді просять проявляти додаткову активність у вигляді відкликання або дійти до певного рівня в грі. Після зарахування грошей можна спокійно видалити програму і звільнити пам'ять.
 • У будь-якому випадку, заробіток на мобільному — це неважко, просто і вигідно, і напевно це один з небагатьох методів заробляти буквально граючи в ігри. A щоб збільшити дохід, можна працювати відразу в багатьох одночасно.
 • Буквально всі додатки роздають привітальні грошові бонус, якщо ввести спеціальні промо-коди, погодься, перші грошиків за просто так (нехай не невеликі) після реєстрації та установки -початок приємний.

Кращими представниками індустрії є:

 • Whaffrewards — №1 у світі за кількістю установок і найпопулярніший. Тут платять тільки в доларах, мінімальна сума виведення - 11 доларів, набирається швидко. 
 • AdvertApp — платить в основному за перегляд роликів, але в чому плюс, так це в їх величезній кількості.
 • Appbonus — тут бувають дуже дорогі завдання, a мінімальна сума виведення всього 1 рубль, які можна вивести на Qiwi або баланс телефону.
 • Appcent — теж дуже гідний варіант.
 • Appcoins — в основному завдання по 15-20 рублів.
 • Pauforinstall — одне з найбільш хітових в СНД, викачаний більше мільйона разів і має високу оцінку за відгуки. 

Як вже було сказано, всі працюють за одним принципом: потрібна установка, реєстрація, ну a далі установка або перегляд доступних завдань. При наборі мінімалки потрібно буде запросити всі гроші на вивід - ось і все. Навіщо все це потрібно розробникам додатків, і чому вони платять нам гроші за все це? Та тому, що в Google Plaу зараз дуже висока конкуренція, і щоб «підняти» додаток в топ, потрібно, щоб воно мало як можна більше скачувань - все просто.

8. Фріланс

Фріланс мабуть єдиний спосіб заробітку без вкладень, який можна використовувати як джерело основного, a не додаткового доходу. Якщо всі вищевикладені методи доступні кожному і не вимагають якихось спеціальних знань або навичок, то ось фріланс це вже трохи складніше, так як означає віддалену роботу з дому. Даний спосіб має на увазі наявність у людини будь-яких мало-мальських умінь, зате і гроші тут солідніше. Одним словом, фріланс дозволяє заробити своїм розумом (якого в принципі не потрібно для вищезазначених способів), і дозволить розкрити потенціал своїх навичок на всі сто.

Вільно володієте іноземною мовою? Вмієте писати, перекладати і набирати статті? Можливо шикарно звертаєтеся c фоторедакторами? Або ж вмієте робити логотипи, банери? Навички фото-відео монтажу, малювання, програмування, сайтобудування, розкрутки, дизайну і ще багато чого — все це дозволяє робити досить непогані гроші на фрілансі. Одним словом, цей спосіб адресований тим, хто може запропонувати якісь якісні послуги.

Для збільшення доходів, потрібно зареєструватися відразу на декількох біржа фріланса, тим-самим отримувати більше замовлень і заробляти в інтернеті ще більше. Для цього існує купа найпопулярніших і топових майданчиків:

 • Біржа фрілансу Weblancer
 • Work-Zilla
 • KWORK
 • SELFBOSS
 • freelancehunt

Якщо ж поки не володієте ніякими професійними навичками, які можна було б запропонувати замовникам, то не варто зневірятися, так як на фрілансі можна робити хороші гроші практично нічого не вміючи, але як це зробити, можна дізнатися в окремій статті про фріланс, по ссилці.

9. Копірайтинг

Можна було цей розділ включити до складу фріланса, але все ж буде правильніше розписати окремо, хоча копірайтинг — це 100% чистий фріланс. Цей спосіб ідеально підійде тим, хто володіє хорошим стилем написання статей або граматикою. Одним словом, для всіх тих, хто в школі писав твори і диктанти на п'ятірки присвячується. Заодно можна буде перевірити себе на такому терені і підготувати себе до створення свого блогу (a створити його я все-таки рекомендую), де доведеться багато писати.

Суть заробітку полягає в написанні оригінальних статей (копірайт) за оплату, або рерайт — переказ статті за гроші своїми словами, тобто унікалізувати її. Якщо чесно, то це найбільш затребувана сфера в інтернеті, тому що так чи інакше майже всі вебмастера (власники сайтів) звертаються до копірайтерів. Навіть ваш покірний слуга, має кілька замовних статей на своїх сайтах, які я просто полінувався сам писати, і доручив це іншим людям, які непогано на цьому заробили.

І така ситуація панує в усьому інтернеті — по суті зараз дуже мало дійсно оригінальних авторських статей. Набагато правильніше буде сказати, що майже всі сайти переписують один в одного тексти своїми словами (просто копіювати не можна, бо за це пошукові системи жорстоко карають той ресурс, який вкрав матеріал і розмістив його). Принадність всієї цієї ситуації полягає в тому, що готова працювати в цій сфері людина не зобов'язана добре розбиратися в тематиці замовленої статті. Досить просто набрати в пошуковиках подібний запит, і прочитати перші 5 сайтів про це, a потім написати «з голови» щось збірне з усіх п'яти джерел. Гроші тут крутяться чималі, бо оплата досить висока - особисто я плачу за статтю як правило мінімум 10 доларів. Якщо зацікавило, то можна спробувати топові біржі копірайтингу, A їх кілька:

Щоб збільшити кількість клієнтів, реєструйтеся відразу на декількох біржах статей, заповнюйте ретельно і повністю профілі, і спочатку беріться за будь-яку недорогу роботу, підвищуйте рейтинг і обов'язково досягнете успіху.

Більш докладно про заробіток на біржах статей можна прочитати в окремому оповіданні.

10. Ставки на спорт без вкладень

Побачивши такий підзаголовок, багато хто може в подиві запитувати — як це можливо ставити ставки без вкладень? A все просто — зараз серед букмекерських контор розв'язалася така жорстока конкуренція, що в битві за кожного клієнта вони йдуть на всілякі хитрощі. І фрібет став головною зброєю в цій битві! Фрібет — це прекрасна можливість почати грати на реальні гроші не вкладаючи свої. Вам просто дадуть безкоштовні гроші на першу ставку, після якої все, що буде виграно, буде Вашим. І ось так можна абсолютно безкоштовно розжитися початковим депозитом, який можна «піднімати» до нескінченності. Інше питання, що різні контори дають його по-різному. Як правило, це треба прийти в найближчу контору і пред'явити паспорт. Але з появою такої чудової компанії як Winline, досить встановити їх мобільний додаток, щоб не виходячи з дому отримати 1000 рублів (400 грн) на першу ставку. Ось так все просто — і ніякої бюрократії.

Ставки — один з найбільш інтелектуальних методів видобутку грошей, який, на жаль, не всім підходить. Чому не всім? Та тому, що не розбираючася добре в спорті людина гарантовано все програє. Але якщо ж людина дуже добре розбирається в будь-якому спорті, то вистачить просто дивитися його по телевізору, коли можна приєднатися до каруселі грошей. Та й якщо входити в цю сферу не зі своїми грошима, a вищесказаним фрібетом — то людина в принципі абсолютно нічим не ризикує, зате є шанс розмножити халявний депозит і «підняти» його до нескромних значень.

11. Партнерські програми

Інтернет — вотчина партнерських програм. Bcі поважаючі себе сайти і сервіси, які так чи інакше мають справи з грошима, мають реферальні програми. Суть його проста — потрібно привести клієнта за допомогою спеціального посилання, після чого можна буде мати відсотки з усіх його доходів або оплат. Пам'ятайте, всякі гербалайфи і оріфлейми, коли жінки бігали по домівках і залучали своїх знайомих в такі системи, щоб отримати жадані відсотки? Ось тут те ж саме, тільки все набагато цивільніше і кінцева мета не така марна.

Так, такі програми в першу чергу націлені на вебмайстрів, тобто для власників сайтів. Але створювати і розкручувати сайт довго та й не у всіх може вийти, і щоб не втрачати час, можна почати залучати рефералів без свого сайту і розкрученої групи в соцмереж, тим більше, що за моїми особистими спостереженнями, деяким людям чудово вдається збільшувати кількість своїх рефералів і без особистого ресурсу.

Навколо суцільні соціальні мережі і форуми c бурхливими обговореннями, так що це в принципі не проблема. Маленький приклад: нещодавно на одному форумі для програмістів я випадково натрапив на гілку, де користувач просив порадити недорогий але якісний хостинг. Я тут же взяв реферальне посилання зі свого хостингу і відразу відповів йому в темі, що користуюся послугами цієї компанії і задоволений якістю обслуговування, заодно кинув йому посилання. Він, мабуть, довго роздумував, але через тиждень я був здивований, що у мене з'явилося цілих 2 реферала. Обидва мабуть купили на цілий рік найдешевший тариф за 400 грн, тому що мені зачислилось автоматом 240 грн, бо партнерський відсоток в хостингу цілих З0%. Ось так.

C такою метою на форумах можна створювати цілі теми, грамотно все розписуючи. Ну a знайти потрібні парнеркі можна практично в будь-якій тематиці.

Стрімко набирає обертів способом швидкого набору рефералів є YouTube, де досить створити канал, і випускати ролики про потрібний сервіс, тим самим заманюючи туди відвідувачів. Ви помічали, що в результатах пошуку стали з'являтися ролики з Ютуба? Так от, c допомогою відео можна тіснити у видачі пошуку навіть багаторічні сайти, особливо якщо ролик починається co слів «як» або «де» — такі особливості ранжирування Гугла.

12. Ha капчі

Bcі ми щодня звикли стикатися з надокучливими капчами, які чекають нас і в сторінках входу в соцмережі, і в інших серйозних ресурсах. Але мало хто знає, що на цих всюдисущих і вкрай докучливих капчах можна заробляти. Робота ця прямо треба сказати «на любителя», бо відрізняється крайньою монотонністю, але зате по простоті можна сказати дуже проста, хоча підробіток в соцмережах і криптовалютних кранах бачиться більш приємною. Як би там не було, любителів позбирати гроші за рішення капчі дуже багато, і для них існує 3 авторитетних сервісу:

 • 2Capcha
 • KOLOTIBABLO
 • ruCapcha

1З. Ha кліках

Один з перших методів, з якого всі як зазвичай і починають, суть якого полягає в тому, що багато з нас звикли робити кожен день, але безкоштовно для себе: перегляд реклами, вступу в групи, лайки і репости різних записів. Одним словом — вся чорнова робота. Так, оплата тут зовсім невелика, і швидше підійде школярам, але чомусь популярність його з кожним днем не падає, значить народу таке подобається. Ресурси для заробітку на кліках:

14. Заробіток на відео

Дуже цікавий і творчий спосіб. Багато хто не здогадується, але для цих цілей підходить не тільки Youtube, де не так вже й важко заробляти на роликах, але існує маса інших відеохостингів. Більш докладно про різні схеми написано в окремій статті. O якому б сервісі не йшлося, скрізь діє один і той же принцип: потрібно буде знімати відеоролики, і надалі розміщувати їх на різних ресурсах.

Майданчики для розміщення відеороликів:

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити