Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Програми для автоматичного заробітку в інтернеті: ТОП - 13 найкращих

Останнє оновлення: Середа, 24 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Програми для автоматичного заробітку

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua!

Отримувати гроші легким способом хотілося б кожній людині. Навіть, вибравши для своєї діяльності простори інтернету, потрібно докладати чималих зусиль, щоб отримати свою копійку. Якщо встановити програми для автоматичного заробітку в інтернеті, то можна злегка полегшити ситуацію. Всі необхідні дії буде виконувати додаток, а користувачеві залишиться лише рахувати гроші. Тільки, де знайти такий корисний софт? Тепер вже далеко ходити не треба, тому що інші вже про вас подбали.

Заробити в мережі виявляється можна, нічого не роблячи. При цьому гроші прийдуть справжні. Можливо комусь подібні методи заробітку, не до душі. Тим не менш, навіть вони не відмовилися б від зайвих грошей.

Перш ніж завантажувати всі програми поспіль, потрібно спочатку визначити вид діяльності, яким би ви хотіли зайнятися. В інтернеті робота буває різною, тому додаток знадобиться відповідний.

Часто люди займаються автосерфінгом (переглядають рекламні ролики), криптовалютою або виконують завдання. Тільки, багато на цій роботі не заробити. Щоб отримувати більше, варто завантажити одну із запропонованих нижче програм.

Автоматичний заробіток грошей в браузері

Якщо встановити спеціальне розширення в браузер, то рекламні банери, будуть відкриватися і закриватися автоматичним способом. Тобто, їх не доведеться навіть закривати. Необхідно перед установкою розширення пройти реєстрацію, після зайнятися установкою. Для даного розширення використовують один з наступних браузерів:

 • Opera;
 • Orbitum;
 • Chrome.

Виконавши необхідні дії, користувач може робити свою безпосередню роботу. Додаток самостійно транслюватиме реклами на відвідуваних сайтах. Немає необхідності в підтвердженні перегляду. Закриття банера відбудеться само собою, коли таймер відрахує хвилини.

Globus-Inter

За допомогою цієї програми користувач може отримувати гроші автоматично на телефоні або комп'ютері. Протягом дня буде з'являтися спливаюча реклама, яку користувач повинен переглядати. Хоча цього можна не робити, потрібно просто її закривати, щоб гроші впали на рахунок. Від 50-ти показаних реклам отримують 2 грн.

Surfearner

Користувач проходить реєстрацію на сайті, для створення свого облікового запису. Потім зі свого особистого кабінету виробляє установку розширення для перегляду реклам і заробляння грошей. Після цього можна починати рахувати гроші.

Скільки тут заробляють?

Чим більше годин користувач буде перебувати в інтернеті з цього браузера, тим більше він може заробити. Прибутку може вистачити на оплату мобільного телефону та інтернет послуг. Отримувати дві копійки з одного перегляду, це теж не погано.

Проект також володіє хорошою реферальной десяти рівневою системою. Від кількості запрошених буде підвищуватися дохід.

Виводити кошти можна на якусь платіжну систему:

 • QIWI;
 • Юмані;
 • Payeer;
 • Webmoney.

Коли сума досягне більше 12 грн, можна її відправляти на свій рахунок.

Nimses

На цій програмі люди заробляють криптовалюту. Користувач використовує соціальну мережу, типу Інстаграм, і за це отримує гроші. Таким чином у користувача набирається близько 40 доларів через місяць. Тільки, тут платять криптовалюту, яку після можна використовувати для оплати різних покупок.

Важливо! Незабаром цю криптовалюту переведуть на біржу і її вартість підвищиться.

VipIP

За допомогою цієї програми, можна заробляти, виконуючи різні роботи. Спочатку користувач заходить на сайт, реєструється, потім завантажує програму. Поставивши роботу на автомат, користувачеві вже не доведеться:

 1. Читати платні листи, новини, розсилки;
 2. Переглядати рекламні сайти;
 3. Робити завдання;
 4. Заробляти в соціальній мережі.

Прибуток залежить від тривалості роботи програми. В день заробляють близько одного долара.

MinerGate

Тут криптовалюта видобувається з вашою відеокартою. Чим вона потужніша, тим більше буває доходу на добу. Прибуток може становити 10 доларів в день.

Сьогодні добувають:

 • Дашкоіни DSH;
 • Біткоіни BCN;
 • Монеро XMR.

Вартість кожної кріптовалюти, день у день, зростає. Якщо сьогодні її придбати, то через деякий час вона підвищиться в ціні, і ви отримаєте прибуток.

World of Farmer

Граючи в ферму, користувач отримує реальні гроші. І що йому потрібно робити? Все те, що робить фермер: виробляє продукти, сіє, вирощує, продає і купує. Коли гравець тільки приступає до гри, йому видають золоті монети, які він витрачає на свій розвиток. Потім він починає продавати свої продукти і отримує прибуток без будь-якого вкладення.

EoBot

Якщо порівнювати всі програми для автоматичного заробітку на майнінгу, то цю можна вважати кращою. Для того щоб отримати криптовалюту, не потрібно вкладати. При цьому можна заробити в день десять доларів.

Тільки спочатку користувач реєструється. Потім повинен відгадати капчу, щоб отримати 20 доларів. Не обов'язково полювати за біткоінами. Тут є й інші, більш дешеві та доступні криптомонети.

Surfearner

Тут заробляють, переглядаючи рекламу по 1 грн на добу. Самому серфенгісту, не потрібно їх обробляти. Це зробить за нього система.

Сума складається:

 1. Від перегляду оголошень (1 реклама/2 коп.);
 2. Протягом дня проходить близько сотні реклам на 1 грн;
 3. Від кожного додаткового кліка капає 0,02 грн.
 4. Додаткова оплата видається в розмірі 0,20 грн. щодня.

Початківцям серфінгістам система відразу багато реклам не видає. Вони повинні спочатку пройти випробувальний термін. Вони це роблять цілий місяць. Варто спробувати заради збільшення доходу.

AutoDengi

Тут також брати участь в процесі не потрібно. Все виконується автоматичним способом. Відбувається автоматичний перегляд сайтів і за це можна отримувати гроші. Користувач повинен тільки відкрити програму, залишити в згорнутому стані. Поки він робить інші справи, додаток працює. Виплата заробітку проводиться на початку тижня. За допомогою партнерської програми клієнти отримують 21% з рефералів.

Важливо! Щоб комп'ютер не постраждав від постійного серфінгу, слід забезпечити його хорошим антивірусом.

Біткоіни на автоматі

Щоб автоматично отримувати біткоіни, потрібно зайти на цей сайт:
Moonbit.co.in. Система не вимагає реєстрації. Необхідно тільки ввести свій гаманець ВТС. Після цього, можна чекати нарахувань, навіть при вимкненому комп'ютері.

Виводяться кошти моментально необмежену кількість разів в день. Вводиться капча і вивід відбувається. Якщо криптовалютчик бажає отримувати автоматичний переклад, то потрібно дочекатися, коли прибуток досягне 5825 монет. Вони тут же самі опиняться на гаманці власника. Залучені реферали також можуть принести хороший заробіток у розмірі 25 %.

Userator

Тут використовується ручний або автоматичний спосіб. Коли є час, працюють самостійно. Але не завжди є можливість перебувати біля комп'ютера. У цей час можна включати автомат і спокійно обідати або розмовляти. Коли працює додаток, не можна чіпати комп'ютер. Варто тільки доторкнутися до сенсора, як відразу почнеться ручний режим. Програму добре залишати включеною вночі. Поки всі сплять система заробляє. Вранці на рахунку з'явиться 12 грн.

З віртуалкою, додаток зможе працювати в цілодобовому режимі. Від цього ніякої шкоди комп'ютеру не буде і вона не вимкнеться.

Порада! Якщо працює віртуалка, не можна на робочий стіл запускати в один момент другу програму.

Сайт Усератора дозволяють отримувати прибуток від виконання дорогих платних завдань, пов'язаних з переглядом рекламних сайтів. Система платить хороші гроші.

Програма для автосерфінгу Ruservant Autosurf

Щоб отримувати Автоматичний дохід на Вебманей, потрібно завантажити цю програму. Кошти починають надходити після його запуску. Виведення коштів автоматичне. Даний ресурс може також використовуватися для розкручування сайтів ручним або автоматичним способом.

Можливе замовлення безлімітного серфінгу. Після оплати певної суми відбувається перегляд сайтів користувача, іншими клієнтами. Програма стає доступною для скачування зареєстрованим користувачам.

Серфінг і автосерфінг Web-sar

На цьому сайті можна завантажити відмінну програму. З її допомогою сторінки проглядаються автоматично. Спочатку треба пройти реєстрацію. Потім можна переходити до скачування софта. Запуск автосерфінгу починається після введення свого логіна і пароля.

Додаток переглядає сторінки автоматично. Спочатку кожен сайт проходить перевірку антивірусом. Турбуватися про це не доведеться. Можна взяти участь у реферальній 3-х рівневій системі 2,3,5 копійок. Клієнт може виводити будь-яку суму на свій рахунок. Це відбувається моментально.

Максимальна сума в місяць

У повністю автоматичному режимі на великі доходи розраховувати не варто. Сервісів не так вже й багато, а оплата за виконувані дії низька. Так що навіть при цілодобовій роботі комп'ютера гроші будуть невеликі.

В середньому 120-150 грн на місяць.

При ідеальних умовах і використанні всіх запропонованих програм можна заробити 150 грн на місяць. При 10-годинному робочому дні. Але завдань не вистачає для повноцінного завантаження, і часом комп'ютер буде простоювати без оплати.

Втім, ніхто не забороняє збільшити доходи, використовуючи відразу кілька акаунтів і додаткових комп'ютерів: підключіть віртуальний комп'ютер або ноутбук. Тоді можна розраховувати в середньому на 400 грн на місяць.

Висновок + відео

Перебуваючи постійно в мережі, людина навіть не замислюється про те, скільки він міг за цей час заробити. Досить включити комп'ютер, щоб програми, використовувані для автоматичного заробітку в інтернеті, почали працювати. Не потрібно робити вкладів, система самостійно працює, а гроші потім витрачає той, хто її встановив і запустив. Тільки для отримання максимального прибутку, не треба перестаратися.

Одночасно запускати кілька програм на одному комп'ютері, не варто. Для цього можна підключити інший пристрій. Це була б гарна ідея для отримання заробітку в мережі. Машини будуть працювати, в той час, коли ви відпочиваєте. Якщо ретельно продумати всі моменти, то можна запустити хороший бізнес. Якщо на одному ресурсі будуть накопичуватися невеликі суми, то при запуску декількох, можна буде заробляти непогані гроші.

Найголовніша перевага в цьому методі це те, що робити ніяких вкладів і працювати не потрібно. Додатки, перед тим як обробляти сайти, спочатку їх сканують на наявність вірусів. Про безпеку можна теж не турбуватися. Софт створений спеціально для отримання пасивного доходу. Користувачеві залишається тільки включати комп'ютер і рахувати дохід.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити