Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

ТОП-25 мобільних додатків для заробітку грошей на iOS і Android

Останнє оновлення: Четвер, 25 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

iOS і Android

Що сьогодні є у кожної сучасної людини? Правильно – смартфон! Логічно, що мобільний заробіток привертає все більше уваги користувачів. Я розумію, що розібратися в цьому питанні самостійно вдається не всім. Тому приготував для вас корисний матеріал на тему заробітку на iOS і Android.

Читайте до кінця, і дізнаєтеся відгуки досвідчених людей і цінні поради, Як вибрати оптимальний вид зайнятості.

А якщо вас цікавить не тільки мобільний, а в цілому заробіток в інтернеті – переходьте за посиланням і читайте про сучасні і 100% працюючі на сьогоднішній день способи заробітку.

 Скільки реально можна заробити в місяць на своєму телефоні?

Користувачі, яких цікавить мобільний заробіток на iOS або Андроїд, задаються питанням про те, скільки грошей можна отримати за місяць. Точної відповіді дати не може ніхто. Це залежить від багатьох факторів: вибору сервісу для роботи, типу виконуваних завдань, витраченого часу і сил. Таким чином, 1 людина може заробити 50 грн, а інша - кілька тисяч.

Раніше ми розповідали дієвий спосіб як заробити на телефоні 500 грн в день, переходьте за посиланням та читайте.

Більшість досвідчених користувачів мають заробіток на Андроїд, що досягає 1-3 тис. грн. Такої суми вистачає не тільки на оплату сотового зв'язку, але і на оплату Інтернету, і покупку приємних дрібниць.

У перший місяць досягти такого показника складно. На пошуки найбільш зручного сервісу потрібен час.

ПОРАДА. Найкраще зареєструватися на декількох таких сервісах і спробувати працювати на всіх. Через деякий час деякі сайти відсіються. Часто користувачі роблять вибір на користь більш зручного інтерфейсу, високої вартості завдань та інших критеріїв.

 Як заробити гроші на своєму телефоні без вкладень: 8 відомих завдань для заробітку грошей

Способів для заробітку грошей на мобільному телефоні існує безліч. Часто для того щоб почати використовувати сервіс, необхідна реєстрація. У цьому випадку користувач вказує свої основні дані і спосіб виведення зароблених грошей. Другий варіант - скачування програми, за допомогою якого мобільний допоможе його власнику отримувати прибуток.

Всі способи заробітку можна розділити на кілька категорій:

 • скачування і установка програм і додатків на телефон;
 • автоматичний серфінг реклами;
 • написання платних коментарів;
 • активність в соцмережах;
 • мобільний заробіток на кліках і виконанні інших завдань.
 • Фотографувати і продавати знімки
 • заробляти на кешбек
 • збирати сатоши

Перед тим як почати заробляти тим чи іншим способом, слід розглянути цей варіант більш докладно. Особливу увагу потрібно приділити перевагам і недоліків способу. Не менше значення має питання про можливі суми оплати.

 Заробіток на установці, скачуванні додатків на телефон

Головною вимогою при заробітку на установці додатків iOS є реєстрація на тому чи іншому сервісі і скачування файлів. Це можуть бути ігри, корисні програми, програми та багато іншого.

Для користувача можуть бути поставлені завдання різної складності. Часто потрібно тільки перехід за посиланням, скачування і установка програми. За виконання таких завдань платять в середньому 1-3 гривні.

В якості більш складних завдань можна назвати:

 • написання відгуку на встановлений додаток;
 • проходження гри до зазначеного рівня;
 • оцінка програми;
 • реєстрація в сервісі.

Вартість таких завдань більш висока. Залежно від складності завдання можна отримати від 4 до 12 грн.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Оплачується тільки перше завантаження і установка програми. Таким чином, повторно виконане завдання оплачуватися не буде. Виконувати завдання можна тільки зі свого зареєстрованого мобільного пристрою. Виключення робиться тільки в тому випадку, якщо у людини є кілька пристроїв (планшет, мобільний телефон) – тоді він може завантажити програму на кожен пристрій.

Отримуємо гроші з перегляду відео та реклами з мобільника

Перегляд відео входить в число найбільш простих способів заробітку в інтернеті. Часто на біржах заробітку присутня окрема категорія для відеосерфінгу.

Тут також може варіюватися тип завдання:

 • перегляд відеоролика;
 • перегляд і натискання кнопки «подобається»;
 • перегляд ролика і клік по рекламі.

Всі дії по перегляду відео відбуваються за однією схемою. Користувачеві пропонують перейти на сторінку з відеороликом і подивитися його. Часто це відео рекламного характеру, іноді потрібно подивитися огляд гри (деякі продукти вимагають уваги).

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Під час перегляду відео на сторінці присутній таймер. Як тільки час закінчується, відео вважається переглянутим, а завдання виконаним. Відразу після цього нараховується оплата в автоматичному режимі.

За 1 ролик можна отримати 0,04-0,12 грн. Детальніше про заробіток на перегляді реклами тут.

Дохід на соцмережах: підписки, репости, лайки

Якщо стоїть завдання заробити гроші без вкладень, то в числі найпопулярніших варіантів називають оплачену активність в соцмережах. Такий варіант добре підходить людям, які багато часу проводять, спілкуючись в Однокласниках, Вконтакте, Твіттері.

Завдання можуть бути різноплановими:

 • поставити лайк під фотографією або постом;
 • зробити репост запису;
 • додати користувача в друзі.

ВАЖЛИВО. Перед початком роботи необхідно додати в систему свій аккаунт в соцмережах і дочекатися схвалення. Головна вимога до особистих сторінок – активність і максимальна заповненість профілю. Чим більше друзів в соцмережах і чим більше активності проявляє людина, тим більше шансів на схвалення.

Якщо користувач використовує не свою, а фейковую сторінку ВКонтакте або інший соцмережі, вона повинна бути максимально схожа на активну.

Вартість виконання таких завдань – 0,2-2 грн. Однак виконуючи оплачувані завдання, слід звертати увагу на контент. Репост деяких постів може зіпсувати репутацію користувача на сайті. А взагалі, заробіток у соц. мережах набагато більш різноманітний. Хочете переконатися в цьому – перейдіть по посиланню вище і дізнайтеся, як проводити час з користю на занятті, яке і так відбирає у вас по кілька годин на день.

Пишемо відгуки та коментарі з телефону

Головне завдання користувача, який бажає заробити, – писати відгуки на програми, ігри, додатки. Найчастіше просять залишити позитивний (або негативний) відгук на додаток з Play Market.

Щоб виконання завдання було правильним, відгук повинен бути максимально розгорнутим і схожим на думку реального користувача. Багато сервісів не приймають простих фраз "хороша програма", "Спасибі". Більшість замовників модерують відгуки, тому для оплати потрібно буде постаратися.

За виконання одного такого завдання платять 1-4 грн., що дозволить вам за кілька годин заробити 100 грн і більше.

Мобільний заробіток на реєстраціях та інших дорученнях

З усіх перерахованих способів отримання прибутку заробіток на виконання завдань вважається найбільш складним і вимагає більше часу. Доручення можуть бути різними:

 • Реєстрація на вказаному сайті.
 • Фотографування товару в магазині.
 • Перехід на сайт з пошуковика за потрібними ключовими фразами.
 • Написати опис до товару (додатку) або невелику статтю.

Вартість таких завдань варіюється в широких межах і залежить від складності завдання. Прості доручення оцінюються в 2-6 грн, більш складні – в 8-40 грн.

Фотографувати і продавати знімки

Готові знімки, а точніше, ліцензії на їх комерційне використання, можна продавати на стоках. За кожне скачування фото вам будуть платити 0,20-5$. По суті Ви отримаєте пасивний дохід, що залежить від кількості доданих на платформу зображень.

Увага! За передачу виключної ліцензії (тобто, продаж фотографії тільки одній особі) можна відразу заробити велику суму – 100-500$.

Завантажувати мобільні знімки можна за допомогою наступних додатків:

 • Shutterstock Contributor;
 • Dreamstime: Sell Your Photos;
 • Contributor by Getty Images;
 • Foap.

Описаний спосіб заробітку на телефоні підійде тим, хто знайомий хоча б з основами фотографії: композицією, експозицією, ракурсом, світлом. Крім того, для зйомки знадобиться смартфон з хорошою камерою.

До плюсів продажу фото варто віднести творчий характер роботи і повну свободу дій. До мінусів-високу мінімалку для виведення коштів (35-100$) і відсутність швидкої віддачі. Розраховувати на стабільний заробіток від 50$ в місяць Ви зможете лише тоді, коли завантажте на стоки 1000 зображень відмінної якості.

Важливо! На стоках практично неможливо продати фото, які не мають комерційної цінності. Наприклад, міські пейзажі і котиків. Зате високим попитом користуються зображення їжі, роботи, грошей, святкових атрибутів, туристичних місць.

Заробляти на кешбек

Кешбек-це відстрочена знижка. Її надають багато магазинів через спеціальні онлайн-сервіси, щоб залучити велику кількість покупців. При цьому вкладення продавця на просування своїх товарів виявляються менше, ніж при проведенні інших акцій. Тому схема вигідна всім учасникам.

Отримати кешбек можна двома способами:

 1. Вибрати магазин і товар з каталогу мобільного додатку, а потім зробити покупку онлайн.
 2. Купити річ офлайн в партнерському магазині сервісу і відсканувати чек.

Розмір знижки залежить від категорії товару. Наприклад, на дорогу техніку вона зазвичай становить 1,5-3%, на одяг, взуття та аксесуари – 5-10%. Найвигідніше через кешбек-сервіс купувати електронні товари: книги, онлайн-курси, хостинг, рекламу.

Заробити на телефоні онлайн допоможуть додатки Кешфобрендс, Backit, LetyShops, MegaBonus, Копікот. А сканувати чеки офлайн можна після установки Едаділ, Qrooto, InShopper.

Важливо! Кешбек-сервіси мотивують користувачів витрачати більше грошей і іноді не зараховують знижки на великі покупки. Крім того, у деяких проектів (LetyShops, Копікот) висока мінімалка на виведення коштів – 200 грн.

Збирати сатоши

Заробіток біткоінів на мобільному телефоні досі актуальний, так як курс першої криптовалюта зростає в довгостроковій перспективі. Щоб безкоштовно збирати цифрове золото, потрібно відвідувати сайти-крани:

 • freebitco.in;
 • coinfaucet.io;
 • bonusbitcoin.co;
 • 3btc.org;
 • dailyfreebits.com;
 • satoshihero.com та інші.

Раз в 10-15-30-60 хвилин вони роздають користувачам по кілька десятків або сотень сатоши за введення капчі. 1 сатоши дорівнює 0,00000001 BTC. Якщо протягом дня відвідувати більше 10 біткоіни-кранів, то можна заробити до 1$. Так, це мізерний заробіток. Але хто знає, у скільки разів виросте курс Bitcoin років через п'ять?

Топ-25 кращих додатків для заробітку грошей на мобільному телефоні андроїд або iOS

При відсутності досвіду роботи на таких сайтах найкраще звертати увагу на ті програми для заробітку грошей на iOS і Android, які вже встигли зарекомендувати себе в якості надійних і активних.

Важливими вимогами при підборі кращих додатків для заробітку є:

 • достатня кількість завдань, часті оновлення, різноманітність;
 • вартість виконання;
 • швидкість перевірки готових завдань;
 • мінімальна сума для виведення зароблених коштів.

Appbonus

Програма Appbonus для мобільного заробітку входить в число найбільш затребуваних. У списку її переваг:

 • Проста реєстрація.
 • Велика кількість завдань різної складності.
 • Відсутність фіксованої суми для виведення.
 • Реферальная система (за кожного реферала виплачується 1 грн + 20% його заробітку).
 • Додаткові бонуси тим користувачам, які проявляють велику активність.

Для початку необхідно зареєструватися в системі. Після цього можна буде завантажити на мобільний телефон додаток і почати заробляти. Згідно з численними відгуками, цей додаток - один з кращих і стабільних. Вивести всі зароблені гроші можна на баланс телефону, гаманець QIWI, WebMoney.

Iconzoomer

Цей додаток дозволяє заробити гроші на фотографіях. Для початку потрібно буде встановити програму і зареєструватися на сайті: вказати своє ім'я, електронну пошту, дату народження.

Відразу після проходження реєстрації користувачеві почнуть приходити завдання: сфотографувати зазначений предмет або дію. Так, може знадобитися фотографія свого сніданку, джинсів, засоби для гоління. За кожне виконане завдання користувачеві нараховують кредити.

Вартість підвищується разом з прокачуванням облікового запису:

 • на рівні «бронза» за кожне завдання можна отримати 5 очок;
 • користувачам зі срібним профілем ставка за завдання підвищується до 7 очок;
 • на «золоті» отримують 9 очок.

Зібрані кредити можна обміняти на гроші і вивести їх через PayPal. При цьому 200 кредитів еквівалентні 10 євро. З цим мобільним додатком ви цілком швидко дізнаєтеся, як заробити 200 грн за короткий час.

Go App Cash

Даний сервіс входить в число найбільш затребуваних. Кількість його користувачів перевищує 500 000 чоловік. Заробити тут можна на виконанні завдань на мобільному. Більшість з них пов'язані зі скачуванням і установкою додатків з Google Play.

Інтуїтивна навігація, велика кількість завдань, сума для отримання 4 грн – далеко не всі переваги даного сервісу. Виведення грошей відбувається в автоматичному режимі відразу після того, як на рахунку користувача накопичилася мінімальна сума. Виводити гроші можна на телефон або WebMoney.

PFI

У додатку PayForInstall (скорочено PFI) зареєстрованим користувачам пропонують заробляти гроші на скачуванні і установці ігор і мобільних додатків. Незважаючи на те, що заробляти на цьому сервісі можуть тільки ті, чиє пристрій працює на Андроїд, вже зараз у PFI більше 1 млн користувачів.

На сервісі порівняно високі ціни за виконання завдань (50-250 монет). Згодом монети можна перевести в реальні гроші і вивести на телефон, Ківі гаманець або Вебмані. Ще один важливий плюс - миттєвий виведення грошей на вимогу і низька мінімальна сума.

Fotolia instant

Сервіс Fotolia instant – спосіб заробітку для любителів фотографувати. Цей сайт являє собою фотобанк, де кожен бажаючий може скачати вподобане зображення. Крім того, професійні фотографи і любителі можуть щодня завантажувати в фотобанк свої зображення. Це може бути фото їжі, модного образу, пейзажів і багато чого іншого. Основними вимогами до картинок є висока якість і цікавий сюжет.

При цьому варто врахувати кілька порад:

 1. Додавати фото можна безпосередньо з камери гаджета або з галереї. Досвідчені користувачі рекомендують спочатку зробити знімок і трохи відредагувати його для більшої привабливості. Відразу після цього можна додавати фото в свою галерею на сайті.
 2. Важливо також прописати теги, що найкращим чином характеризують фотографію. За допомогою тегів покупцям буде легше знайти відповідне фото.
 3. Визначити вартість знімка краще з урахуванням цін конкурентів. Середня вартість картинки – 3 долари.

Після цього залишається тільки чекати, коли фото зацікавить покупців. При цьому чим більше картинок буде завантажено, тим більше шансів з'являється у продавця. Більшість користувачів використовують сайт Fotolia instant в якості додаткового заробітку, як на мене – цілком гідний варіант.

До речі, Fotolia instant – закордонний сервіс, і взагалі, заробіток на іноземних сайтах більш привабливий, якщо порівнювати суми, які можна заробити.

Cashpump

Цей сервіс зарекомендував себе в якості універсального. На його сторінках можна знайти завдання різного типу і складності. Це може бути:

 • Завантаження і установка програм.
 • Активність в соціальних мережах.
 • Написання відгуків.

Відразу після реєстрації та її підтвердження у користувача з'являється доступ в особистий кабінет. Завдання, які можна виконати негайно, знаходяться у вкладці «Action».

Сума для виведення дорівнює 5 доларам. При належній вправності заробити таку суму можна за кілька годин. Вивід можливий на карту Visa, гаманець Яндекс, Вебмані або PayPal.

Whaff rewards

У ТОП кращих додатків для заробітку на мобільному телефоні слід обов'язково включити сервіс Whaff rewards. Це англомовний сайт, тому ціни на завдання вказані в доларах.

У Whaff rewards широка аудиторія користувачів, яка налічує понад 20 млн осіб. З переваг варто назвати:

 • Вартість завдань вище, ніж на аналогічних сайтах.
 • Велика кількість різних завдань (серед них і перегляд реклами, і установка додатків, і репости).
 • Завдання оновлюються щодня, тому користувачі не залишаються без роботи.

Однак існує і кілька нюансів.

 1. Для реєстрації потрібно аккаунт в Facebook.
 2. Мінімальна сума для виводу – 10 доларів (завдяки високим цінам на замовлення мінімалка набирається швидко).
 3. Вивід можливий поки тільки на рахунок PayPal.

Earn money

Сайт Earn money доступний тільки в англійській версії, однак для роботи з мобільним додатком потрібно лише мінімальне знання англійської мови. При необхідності можна скористатися онлайн-перекладачем.

Після реєстрації користувачеві будуть доступні завдання. Вони діляться на кілька категорій:

 • Відвідування сайтів.
 • Проходження опитувань
 • Перегляд рекламних роликів.
 • Установка додатків та ігор.

Кожен день у вільному доступі присутня велика кількість доручень, тому мінімалка набирається швидко. Вивести кошти можна тільки на рахунок PayPal, сайт виплачує в автоматичному режимі, тому відразу після реєстрації необхідно вказати номер рахунку.

Feature points

За кордоном цей додаток для заробітку на Андроїд користується високим попитом, тоді як користувачі України відкрили для себе цей сервіс відносно недавно. Основна відмінність цього сайту полягає в тому, що зароблені очки можна поміняти не тільки на долари, але і ваучери Xbox, Amazon, iTunes, PS.

Мінімальна кількість очок для виведення - 3000, вони еквівалентні 5 доларам. Щоб набрати таку кількість очок, досить виконати 15-17 завдань. При цьому завдання можна вибирати різні. Тут пропонують переглядати рекламні ролики, встановлювати ігри та програми. Великою перевагою є реферальная програма, завдяки чому можна заробити до 50% заробітку запрошених людей.

ESPN streak for the cash

Дана програма відрізняється від всіх раніше перерахованих. Її особливість полягає в тому, що користувачам не доведеться ставити лайки і встановлювати додатки. ESPN streak for the cash - сервіс, на якому можна робити ставки на ту чи іншу спортивну подію. Якщо зроблений прогноз буде вірним, на рахунок користувача перераховується сума.

Думаєте, як заробити 500 грн – вгадайте ставку! Але ви ж розумієте, що в такому заробітку стабільності не буде.

Яндекс Толока бета

Цей сервіс випущений розробниками Яндекс і його головною метою є поліпшення Яндекс карт, пошуку та інших послуг. Спеціалізованих знань для виконання завдань не потрібно, тому заробити тут може кожен, хто має мобільний телефон і пошту Яндекс.

В якості оплачуваних завдань представлені наступні:

 • оцінка релевантності списку видачі по даній фразі;
 • розмітка відео (не програється);
 • перевірка даних про внесені організаціях (для цього користувач повинен піти за вказаною адресою, перевірити наявність компанії і зробити фото).

Вартість завдань змінюється з урахуванням складності і може становити 0,02-2 долара.

AppCent

Для заробітку на Android пропонується сервіс AppCent. Після реєстрації користувачам пропонують завантажувати безкоштовні ігри на мобільний. Вартість виконання від 1 до 2 грн. Схема роботи складається з декількох частин.

 1. Завантаження програми.
 2. Захід в гру або програму щодня на кілька секунд. Після 5 днів використання нараховуються гроші за виконання завдання.

При прокачуванні профілю в системі вартість завдань починає рости. В середньому на такому сервісі можна заробити 100 грн. Досвідчені користувачі рекомендують поєднувати AppCent з іншими сервісами по заробітку.

AdvertApp

Адверт апп – додаток для заробітку, яке за типом дій схоже з попереднім сайтом, однак є і кілька переваг. Ігор і додатків для установки пропонують більше, інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, існує реферальная програма. При цьому користувач отримує 10% заробітку від наведених людей.

За відгуками активних користувачів тут можна заробити 120 грн. При наявності рефералів ця сума збільшується.

Vktarget

Зручний додаток, що дозволяє заробляти в соцмережах. З пропонованих завдань: лайки, репости, додавання в друзі або підписка на групу. У списку переваг-зручне юзабіліті, низька мінімалка і можливість встановлювати додаток на комп'ютер і телефон.

Gcash

Gcash являє собою сервіс, в якому зібрано кілька видів завдань. Серед них:

 • Опитування англійською мовою.
 • Репости записів в соціальних мережах Facebook, VK.
 • Скачування і установка ігор і корисних додатків.
 • Завдання від партнерів сайту.
 • Щоденні бонуси.

Оплата відбувається в Gcash поінтах, де 1000 поінтів еквівалентна 20 грн. Вартість завдань від сервісу досягають 15-40 Gcash поінтів. Від партнерів сайту пропонуються більш дорогі завдання (до 700 поінтів).

Виводити зароблені кошти можна різними способами, однак відмінна риса в тому, що зароблені поінти пропонують обміняти на цифрову техніку.

Streetbees

Це англомовний додаток, яке пропонує користувачам заробити на проходженні опитувань, в тому числі:

 1. Відповіді на поставлені запитання.
 2. Відповіді і фото по темі.
 3. Відповіді і відео по темі.

Найчастіше опитування стосуються великих товарних брендів (Coca-Cola, L'oreal). За проходження можна отримати від 20-100 грн. При цьому користувачам доступні не всі завдання. Так, при заповненні анкети користувача просять вказати основні дані (вікову категорію, стать). Деякі опитування призначені тільки для жінок, інші – тільки людей середнього віку.

До речі, тут ви знайдете актуальну інформацію про те, як заробити гроші дівчині і жінці.

Глобус Мобайл

Основний напрямок цього додатка - перегляд платних рекламних роликів. Вони з'являються на екрані телефону і через кілька секунд вважаються переглянутими (користувач може закрити їх).

Для початку роботи потрібно зареєструватися на офіційному сайті програми та безкоштовно завантажити його в каталозі Гугл Плей. Велика перевага - реферальная система 7 рівнів.

TapMoney

TapMoney є ще одним сайтом, що пропонує різні види мобільного заробітку. У списку завдань знайдуться:

 • Установка додатків або цікавих ігор.
 • Проходження гри до зазначеного рівня.
 • Написання відгуку.

Вартість завдань досягає 5 грн за виконання. Крім того, сайт регулярно пропонує користувачам приємні призи і бонуси. Від заробітку рефералів можна отримати 20% прибутку.

RuCaptcha

Це максимально простий спосіб заробити гроші на телефоні. Завдання користувача полягає в тому, щоб вводити в порожнє віконце з'являються цифрові і літерні вирази. Замовляють такі завдання вебмайстра, перевіряючі тексти на унікальність. При цьому система регулярно запитує підтвердження того, що пошуком користується жива людина, а не програма.

Щоб прискорити і полегшити процес перевірки, вебмайстра готові платити за виконання цієї роботи іншим людям. За 1 розпізнану картинку платять в середньому від 1 до 10 копійок.

NewApp

Сервіс NewApp – мобільний заробіток, де користувачам пропонують оплату за скачування безкоштовних ігор і додатків для телефону. Подібних сервісів існує чимало, проте у нього є кілька особливостей, через які на нього варто звернути увагу:

 1. Висока оцінка Google Play (4,7 з 5).
 2. Низька сума на вивід.
 3. Велика кількість завдань.
 4. Виведення грошей відбувається за 1-3 хвилини.

AppTrack

Тут користувач може отримати винагороду за установку програм та ігор. Однак стандартна установка оплачується в меншому обсязі. Дорожче оцінюються написання відгуків після установки софта і використання програми на мобільному телефоні протягом декількох днів. Мінімальна сума для виведення-5 грн.

AppCoins

У цьому сервісі заробіток грошей на Андроїд відбувається шляхом скачування програм та ігор. При цьому можна вибрати складність доручень:

 • Запуск програми.
 • Оцінка софта.
 • Проходження гри до потрібного рівня.
 • Написання відгуку.

Cash App

Завдання в цьому сервісі можуть бути різні:

 • установка гри (додатки) – вона коштує близько 2 грн;
 • перегляд рекламного відео;
 • проходження гри до потрібного рівня (вартість близько 3 грн).

Вивід можна замовити на карту, телефон або платіжну систему.

Payforinstall

Відразу після реєстрації та установки на рахунок користувача надходить 2 грн. Заробити тут можна шляхом установки на мобільний і скачування ігор, програм і потрібних додатків. Оплата за 1 завдання може варіюватися від 1 до 3 грн. На місяць можна легко заробити близько 100 грн.

Free money

Це проста і зручна програма, що дозволяє будь-якому бажаючому заробити гроші на скачуванні і установці ігор і мобільних додатків. Крім зручного інтерфейсу, яскравого дизайну і великої кількості завдань, сервіс пропонує включити оповіщення про нові завдання.

Виводити зароблені кошти можна на платіжні системи, телефон або обмінювати їх на золото в грі World of Tanks.

Як збільшити рівень свого доходу?

Всі названі вище сервіси дозволяють заробити за місяць 50-200 грн, проте повноцінним доходом це назвати складно. Щоб збільшити заробіток на мобільних додатках, можна піти кількома шляхами.

Перший спосіб

Залучення рефералів – можливість перетворити заняття в автозаробіток. Завдяки цьому користувач з найменшими зусиллями зможе регулярно отримувати дохід.

Щоб заробити на Андроїді таким способом, слід пройти кілька кроків:

 1. Зареєструватися в декількох сервісах по заробітку на опитуваннях, репостах, лайках і скачування додатків.
 2. Отримати в них реферальне посилання.
 3. Розміщувати це посилання в соцмережах, форумах, запрошувати друзів. При цьому всі запрошені будуть отримувати свої зароблені гроші в повному обсязі, а реферер – від 5 до 30% їх прибутку. Таким способом можна отримувати в місяць до 2-2.5 тис. грн.

Другий спосіб

Заробіток на мобільному трафіку можна збільшити, якщо встановлювати не 1, а кілька сервісів, що пропонують різнопланові завдання. Додатковою перевагою стане використання декількох пристроїв (планшета, телефону, ноутбука).

5 реальних відгуків користувачів про мобільний заробіток

Катя, 14 років, Львів

На роботу я ще не можу влаштуватися через вік і шкільні заняття. Вирішила спробувати заробити на мобільному. Отримую плату за лайки і репости в соцмережах. Тепер я сама оплачую інтернет і баланс телефону. Вистачає і на приємні дрібниці. Так що цілком гідний заробіток на дому, рекомендую.

Євген, 18 років, Суми

Почав шлях інтернет-заробітку як раз з платних опитувань і автосерфінгу. Багато отримувати вдавалося рідко, але все залежить від витраченого часу і зусиль.

Євгенія 26 років, Рівне

У декреті натрапила на оголошення, як заробити гроші за допомогою телефону. Так, потрібно було витратити чимало часу. Працювала, коли дитина спала. Крім того, що самостійно працювала, активно залучала рефералів. В середньому за місяць виходило близько 1200 грн (іноді більше), це було непоганою добавкою до дитячих посібників.

Павло, 24 роки, Київ

Час витрачаю тільки на те, щоб розкидати реферальні посилання. Весь дохід дають реферали, це близько 1-2 тис. грн. За мірками мегаполісу – небагато, але цей дохід повністю пасивний.

Тетяна, 18 років, Одеса

Якщо хтось вважає, що заробити на стільниковому телефоні не можна - або не пробував, або ледар. Платити будуть тільки в тому випадку, якщо докладеш зусиль, а халяву можна шукати все життя і так і не знайти.

Можливі ризики: про що потрібно пам'ятати

Більшість користувачів задають питання про те, наскільки безпечний заробіток на Android. Щоб не допускати ризиків, варто передбачити всі нюанси такої роботи.

Безпека установки мобільних додатків

Основний ризик пов'язаний з можливою наявністю вірусів в додатках і іграх. Однак при додаванні в каталог GooglePlay і AppStore всі мобільні додатки та ігри перевіряються. Завдяки цій особливості ризик завантажити вірус разом з файлом мінімальний, тому встановлюйте програми тільки з перевірених каталогів.

Чи завжди виплачується винагорода за виконану роботу?

У деяких випадках за виконане завдання не надходять реальні гроші. Найчастіше це пов'язано з тим, що раніше ця гра або мобільний додаток вже було встановлено на гаджет.

Висновок + відео

Ось і дізналися про всі поширені способи мобільного заробітку. Але наостанок хочеться сказати, що не варто все-таки зациклюватися на заробіток з телефону або розраховувати, що ви отримаєте тут мільйони. Можливо тисячі, і то доклавши багато зусиль. Є більш перспективні варіанти заробити гроші в інтернеті в 2019 році – дізнайтеся про них перейшовши за посиланням.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити