Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити на відеокарті: ТОП-5 ресурсів

Останнє оновлення: Середа, 14 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на відеокарті

 Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua!

Заробіток на відеокарті: яким чином можна його отримати + переваги і недоліки методу + ТОП-5 ресурсів, де можна заробити на відеокарті + 3 Ради для підвищення пасивного доходу.

Купивши потужний комп'ютер, користувачі навіть не замислюються про те, що їх просунуте «залізо» може приносити стабільний пасивний дохід. Вивчати спеціальну літературу і вкладати гроші не потрібно, єдина вимога – наявність якісної начинки комп'ютера.

Сьогодні ми розповімо, яким чином заробіток на відеокарті може окупити вартість самого ПК і вивести вас в плюс за якісь півроку.

Про те, як заробити на відеокарті…

В інформаційну еру обчислювальні потужності – головна перевага великих корпорацій. Якщо виникає брак технічного забезпечення або інші проблеми, IT бізнес може понести серйозні фінансові втрати.

Наявність інтернету практично в кожному будинку, дало можливість використовувати потенціал стаціонарних обчислювальних машин (ПК, ноутбуки, планшети). Надавши потужності своєї відеокарти, користувач стає частиною величезної розрахункової мережі.

Все це звичайно робиться не за спасибі, а за певну грошову винагороду.

Заробіток на відеокарті – загальна схема роботи.

Щоб використовувати виробничі потужності комп'ютера на повну, потрібно провести підготовчий етап, що складається з чищення системи від вірусів і мінімізації кількості фонових додатків. Після виконаної роботи можна сміливо приступати до Майнінгу.

Майнінг – надання обчислювальних потужностей комп'ютера для виробництва криптовалюти. Саме такий метод заробітку на відеокарті фінансово найбільш доцільний.

Виробництво електронної валюти (біткоіни, лайткоіни та інші), супроводжується споживанням великої кількості ресурсів, тому компанії залучають рядових користувачів до участі в подібних проектах, пропонуючи цілком пристойний пасивний заробіток за оренду відеокарти.

Існують різні методи обчислень, які орієнтуються на економ-варіанти відеокарт, так і на новітні моделі з високими характеристиками.

Що потрібно для заробітку на відеокарті:

 1. Персональний комп'ютер. Бажано, щоб він мав високі характеристики (Відеокарта – від 2 ГБ, ОЗУ – від 3 ГБ).
 2. З'єднання зі всесвітньою павутиною.
 3. Заведіть електронний гаманець на одній з популярних платіжних систем QIWI, Webmoney, Яндекс.Гроші.)
 4. Слід зареєструвати поштову скриньку на gmail.com, так як з іншими ресурсами можуть виникнути проблеми в процесі створення аккаунта на деяких проектах.

У 99% випадків вам запропонують установку програми, яка стане обчислювальним ядром системи і буде працювати у фоновому режимі, не набридаючи візуально користувачеві.

На різних сервісах, що надають можливість заробити на відеокарті, інший порядок дій не особливо відрізняється і складається з 7 головних кроків.

Схема роботи, що буде приносити заробіток на відеокарті:

 1. Встановити останні версії оновлень драйверів відеокарти.
 2. Визначитися з сервісом, що надає можливість роботи. Список кращих ви знайдете нижче в окремому розділі.
 3. Зареєструватися на обраному ресурсі.
 4. Отримати особисті дані для роботи.
 5. Завантажити програмне забезпечення з офіційного сайту і встановити на комп'ютер.
 6. Запустити програму, після чого зайти через неї у власний кабінет ресурсу.
 7. Перевести додаток у фоновий режим і продовжувати займатися своїми справами.

Обчислення виробляються автоматично, тому ви не будете безпосередньо брати участь в процесі. Ваше завдання – отримувати заробіток в пасивному режимі і періодично виводити гроші в реал через електронні платіжні системи.

Від чого залежить заробіток на відеокарті?

Перш ніж починати безпосередньо займатися майнінгом, давайте визначимося, які плюси подібного роду заробітку існують. Варто надавати особисте обладнання на потреби інших, а якщо так, то які терміни окупності?

Переваги

 • Пасивність заробітку. Все що потрібно-запустити програму і очікувати, поки накапає достатню кількість грошей.
 • При високих потужностях відеокарти (від 3 ГБ), добовий заробіток досягає 20-30 грн.
 • Сервіси надають партнерську програму, яка може збільшити прибутковість майнінгу на 70-90%.
 • Швидке виведення коштів на електронні гаманці платіжних систем.

Недоліки

 • Перегрів деталей. Робота на максимальних потужностях автоматично підвищує температуру системи. Щоб уникнути подібних проблем, варто встановлювати додаткові системи охолодження.
 • Знос відеокарти. Тривалий період роботи на максимальних обертах тягне за собою повільну смерть вашої відеокарти. Якою б потужністю вона не володіла, максимальний термін роботи в таких умовах не перевищить 2 років.

Заробіток на відеокарті може стати основним джерелом прибутку. Для таких цілей досвідчені користувачі розширюють кількість карт на своїх апаратах і створюють так звані «ферми». Виробничі потужності різко зростають, а розподіл навантаження знімає зайву напругу з відеокарт і продовжує термін їх життя.

Назвати точні цифри по заробітку на відеокарті дуже складно. Існує безліч факторів, що впливають на розмір прибутку.

Основні моменти, які позначаться на розмірі заробітку на відеокарті:

 • тип відеокарти і її виробничі потужності;
 • яку кількість часу пропрацював комп'ютер;
 • розцінки за роботу.

При кращих розкладах професіонали майнінгу окупають вкладені в додаткові потужності гроші за 5-6 місяців. Решту часу – ви отримуєте чистий профіт.

Важливою складовою вашого пасивного доходу може стати реферальная мережа. Не так багато користувачів знають про подібний метод отримання грошей «з повітря», тому зібрати свою партнерську команду не складе особливої праці.

Близько 35% сервісів пропонують бонуси при досягненні високих місячних показників, а це ще +10-20% до вашого щомісячного пасивного заробітку на відеокарті.

ТОП-5 кращих ресурсів по заробітку на відеокарті

Вивчивши теорію приступимо до практики. Список ресурсів, що дозволяють заробити на відеокарті, на жаль, не такий великий, як хотілося б.

На території України подібний тип заробітку все ще не дуже популярний, але в найближчі 1-2 року прогнозується стрибок криптовалюти, а значить, і попит на обчислювальні потужності також піде в гору.

№1. wmzona.com

Ресурс, що поєднує в собі можливості букса і майнінгу. Для цих цілей виділено цілий розділ сайту. Спеціалізація – біткоіни, лайткоіни, ефіріум.

Для роботи необхідно завантажити програму (майнер) і встановити її на комп'ютер. Далі ввести дані майнінг пулу (мережі комп'ютерів) і починати отримувати дохід.

Середньостатистична відеокарта дозволить заробити близько 60$ за місяць, а при великих потужностях можна розраховувати на 90-100$.

Оплата здійснюється на гаманець вебмані, а партнерська програма складається з 3-х рівнів і дає 3%-1,5%-1,5%. При високих показниках активності адміністрація ресурсу видає безкоштовних рефералів. Подібні акції щедрості проводяться щодня.

№2. minergate.com

Іноземний проект, що працює на ринку більше 5 років. Спеціалізується на виробництві біткоінів і інших криптовалют. Крім заробітку на відеокарті, додаток має можливість підключити до роботи і процесор вашого комп'ютера, що в 2 рази збільшить щомісячний пасивний дохід.

Ресурс дозволяє провести попередні розрахунки добового доходу за допомогою онлайн калькулятора. У розрахунок беруться технічні характеристики відеокарти і центрального процесора. Інтерфейс програми інтуїтивно зрозумілий і легкий у використанні навіть для новачків.

Підтримується вивід коштів на електронний гаманець, шляхом конвертації кріптовалюти за курсом світової біржі або на один з криптокошельків на вибір користувача (якщо такий є).

№3. ltcraft.ru

Вважають лідером СНД ринку. За 6 років роботи перебоїв в роботі системи практично не було. Середній заробіток на відеокарті за 1000 обчислень становить близько 1 грн.

Спеціальні таблиці статистики показують інформацію про розцінки за 1000 операцій, які змінюються щодня з високою періодичністю. Для кожної відеокарти діють свої показники по нарахуванню оплати.

Середній щомісячний прибуток не вище 1200 грн, але як для пасивного заробітку – це цілком нормальна сума.

Реферальная система дає до 40% від щомісячного заробітку. Вивід доступний на платіжну систему вебмані або голосами через соціальну мережу «ВКонтакте». Мінімальна допустима сума, яку може вивести користувач, становить 50 копійок.

№4. kryptex.org

Простий по дизайну і самому процесу роботи ресурс, що дозволяє отримувати до 800 грн зі звичайної відеокарти і до 1600 грн з геймерською. Якщо у вас є додаткові слоти для розширення потужностей і розгону відеокарти, то щомісячний заробіток досягне 3500 грн.

Оплата проводиться щодня в біткоінах. Остаточна сума може змінюватися на 2-5%, так як криптовалюта непостійна і змінює значення буквально щохвилини.

Сайт надає свободу вибору в плані виведення грошей з системи. Є можливість конвертувати заробіток без комісії в вашу національну валюту або навіть поповнити мобільний телефон. Реферальная система дозволить заробити до + 20% від основної ставки.

№5. micromining.online

Порівняно новий проект, орієнтований на високі потужності машин. Заробіток переводиться тільки на біткоін гаманець, тому якщо у вас такого немає, потрібно його завести на одному з популярних ресурсів (block.io або https://blockchain.com/).

Після скачування і установки програми, від вас зажадають дані облікового запису. Отримати їх можна на офіційному сайті після проходження реєстрації. З 1-го аккаунта можна працювати на декількох комп'ютерах.

Партнерська програма дає 20% прибутку від місячного заробітку. За статистикою, більшість користувачів отримують не більше 1200 грн на місяць з урахуванням доходу рефералів. У день нараховується до 200 000 сатоши (1 сатоши — 0.00000001 біткоіна).

Існують й інші проекти, але репутація їх вельми сумнівна, тому якщо хочете знайти гідний ресурс, попередньо вивчіть статистику по виплатах і часу роботи.

Всі сайти по заробітку на відеокарті підтримують мультизадачність, бо 1 аккаунт може приносити гроші з 10-ти комп'ютерів і більш.

3 Поради для підвищення прибутковості по заробітку на відеокарті

Заробити багато і швидко на відеокарті не вийде. Показники прибутковості не так високі, як хочеться, але враховуючи, що ці гроші є пасивною складовою вашого щомісячного заробітку, варіант цілком прийнятний.

Але чи є способи підвищити прибутковість від проекту?

3 Поради з майнінгу на відеокарті:

 1. Потужність – головний показник прибутковості. Якщо в перспективі ви розраховуєте надавати оренду відеокарти на обчислювальні операції, заздалегідь подбайте про якість купуючої техніки.
 2. «Не якістю так кількістю» — саме так можна охарактеризувати другий метод підвищення прибутковості з відеокарти. На стаціонарних комп'ютерах завжди є додаткові слоти для додавання елементів ОЗУ і Графіки. Встановіть 2-3 відеокарти з високими характеристиками, і ваш прибуток зросте на 80-110%.
 3. Збільшуйте час роботи заліза. За 20-ть годин активності на добу ваш ПК зможе принести вдвічі більший заробіток, ніж в стандартних умовах.

Заробіток на відеокарті – хороший варіант пасивного доходу, але лише для тих, хто практично не використовує обчислювальний потенціал свого комп'ютера. Якщо основна робота передбачає використання потужностей на повну, фонова робота додатків по Майнінгу буде вельми помітна і знизить вашу продуктивність на 20-40%.

Про недоліки заробітку на відеокарті

При відповіді на питання як заробити за допомогою відеокарти, не можна не розглянути недоліки цього процесу. Багато користувачів пишуть негативні відгуки про даний спосіб отримання грошей, в яких говориться про те, що відеокарта швидко приходить в непридатність через перегрів і перевантаження.

Дійсно, практика показує, що навантаження на відеокарту дуже велике і вона може дуже швидко перегоріти. Цю проблему вирішують, налаштувавши відповідний режим роботи - інакше замість доходу витратите гроші на покупку обладнання, а потім і на його ремонт.

Для Майнінг не підійде ноутбук - він сильно поступається в потужності стаціонарного обладнання. Відеокарта в портативному пристрої швидко виходить з ладу, і полагодити обладнання буде неможливо.

Висновок + відео

Заробіток на своїй відеокарті - спосіб пасивного заробітку, яким абсолютно немає сенсу займатися професійно. Не варто купувати відеокарти, налаштовувати, розганяти, щоб отримати перший прибуток більш ніж через 2 роки. Це просто нелогічно. В Інтернеті є багато альтернативних способів отримання прибутку, та й той же Майнінг, якщо вам хочеться витратити свої гроші, принесе набагато більше прибутку. Не раджу витрачати ні час, ні ресурси свого ПК, щоб заробити на цьому хоч скільки.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Сергій 19.02.2021, 17:22
У житті б не подумав що можна заробити на відеокарті! І так як мій комп'ютер досить потужний, я став схилятися до того, щоб спробувати заробити на своїй відео карті.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата