Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Робота для пенсіонерів на дому: заробляємо без копійки вкладень

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Робота для пенсіонерів

 Робота для пенсіонерів на дому без вкладень – можливість отримати додатковий дохід до пенсії, навчитися чогось нового і цікавого, поспілкуватися з новими людьми і навіть допомогти фінансово своїй сім'ї, дітям і онукам.

Важливо знати: в деяких випадках, підробіток вдома може приносити щомісячний дохід не менше пенсії!

Плюсів в підробітку маса:

 • стан здоров'я в 90% випадків не є проблемою;
 • це не складно і реально. Ви отримаєте реальні паперові гроші, такі ж, як вам приносить листоноша у вигляді пенсії;
 • працювати можна за особистим графіком в перервах від городів, лікарень і спілкування з родичами;
 • нікому не цікаво де саме ви працюєте: хоч на лавочці посеред городу, хоч на кухні в халаті.

Передісторія

Спочатку всім здається, що надомна робота – це просто і легко. Що варто зібрати кулькову ручку або фломастер, упакувати подарунок, заклеїти конверт, написати статтю? Але потім виявляється, що не всі пропозиція від роботодавців реальні і в Інтернеті багато обману.

Робота на дому для пенсіонерів без вкладень і обману все ж існує незважаючи на безліч видів шахрайства. Щоб знайти свій спосіб, дізнайтеся про всі існуючі зі списку нижче.

Ким може працювати пенсіонер? 5 відповідей

 1. Оператор-консультант. Можливо ви чули про інтернет-магазинах? А може навіть щось купували в них. Якщо так, то напевно знаєте про те, що по той бік екрану хтось приймає замовлення, відповідає на питання, консультує відвідувачів, здійснює і приймає дзвінки. На такі посади можуть приймати і пенсіонерів. Головні умови – користування ПК на рівні користувача, знання асортименту магазину (так як в онлайн-магазин модного взуття від Dior вас швидше за все не візьмуть). Де шукати роботу: в інтернет-магазинах в розділі «Вакансії» або відправляйте свою пропозицію відразу на пошту декількох магазинах.
 2. Творчі люди: дизайнери, копірайтери, відео монтажники. Для тих, хто раніше стикався з такою діяльністю, працював на такій чи схожій посаді – знайте, що вам заробити можна легко на різних фріланс-майданчиках. Де шукати роботу: Kabanchik.ua, 2polyglot.com, Advengo, freelancehunt.com, freelance.ua та інші ресурси.
 3. Продаж своїх знань і умінь (інфобізнес). Напевно ви нажили багатий життєвий досвід і вам є чим поділитися з молоддю. Інфобізнес в такому випадку-саме те, що підійде вам. Що заважає створити серію корисних відео уроків або вебінарів, де ви розкриєте основні секрети «як приготувати вечерю, щоб у домашніх потекли слинки?» або «особливості догляду за городом 365 днів на рік». Зможете умістити знання конкретної області в одну книгу – почніть писати свій бестселер вже зараз!
 4. Репетиторство онлайн. Один з видів віддаленої роботи без вкладень і обману в Інтернеті для пенсіонерів - це віддалене репетиторство. Підійде пенсіонерам, які були викладачами в школах, коледжах, інститутах, університетах, академіях і будь-яких освітніх установах. Допомога студентам і школярам-добра справа на якій можна непогано заробити. Де заробити: підійде будь-який сайт з репетиторства, де можна залишити анкету: repetitor.org.ua, buki.com.ua та інші. Вмієте писати курсові, дипломні та контрольні – ласкаво просимо на такі сайти, як studenthelp.com.ua.
 5. Продаж хенд-мейд товарів. Що продавати: мило, зварене своїми руками, бомбочки для ванн, прикраси, шпильки, в'язані речі, біжутерію, одяг для тварин (нині це в моді). Як продавати: розміщуючи оголошення в соціальних мережах і відповідних майданчиках. Де продавати: OLX, Prom.ua, Золоті руки, Скрыня, Кудеса та інші майданчики.

Головна перевага всіх 5 видів заробітку – відсутність початкового внеску, вкладень. Звичайно, гроші можуть знадобитися наприклад на видання книги або на покупку більш потужного комп'ютера для роботи – але ці вкладення нормальні, логічні і правильні.

Заробіток для пенсіонерів в Інтернеті

Одним з головних вимог для людей старшого покоління є можливість заробити пенсіонеру в Інтернеті без вкладень. Адже варіанти з вкладеннями або інвестиціями і так відомі і про них мова не в цій статті.

Щоб мати вкладення - потрібні гроші, а пенсіонерам, які отримують середню пенсію по країні, навряд чи вдається хоч щось серйозне відкласти – все з'їдають високі ціни в магазинах, комунальні послуги, проїзд і ліки.

Проте, Інтернет відкриває нову область пасивних, а частіше і активних видів підробітку, якими зручно займатися людям в будь-якому віці, та хоч в 70 років.

Ось кілька популярних способів як можна заробити гроші на пенсії в Інтернеті:

№1. Уроки через Інтернет

Пенсіонерам, які володіють викладацькими навичками, досвідом роботи в школі або інституті, як не можна краще підійде варіант з репетитором по скайпу. Це досить сучасний метод онлайн викладання, який можна здійснювати, не виходячи з дому.

№2. Написання статей

Для написання статей можна скористатися відомими біржами копірайтингу:

 • 2polyglot.com
 • advego.com

На цих сайтах кожен день замовники викладають тисячі завдань і обертаються тут мільйони. Якщо ви не любите виконувати чужі завдання, можна просто викладати на продаж свої літературні праці, статті, публікації. Стабільний дохід гарантований при певній старанності. Любителі заробляють по 4-5 тисяч грн на місяць.

№3. Продаж фотографій

Відмінний варіант для додаткового доходу на пенсії. Фотоапарат сьогодні коштує не так дорого, і дозволити собі його може практично будь-яка людина. Для продажу фотографій існують спеціальні сайти-стокові біржі.

Найпопулярніші біржі для продажу фото:

 • Шаттерсток
 • Депозитфотос

Працювати з цими ресурсами досить просто-реєструєтеся і завантажуєте свої фото, а далі чекаєте, коли їх почнуть купувати і радієте прибутку.

№4. Юридичні консультації

Те ж саме можна сказати і про людей, що займаються юридичною практикою – клієнтів хоч відбавляй, а кожна нова справа, частіше з Цивільного процесуального законодавства.

№5. Сімейний психолог

Потреба в психічному здоров'ї в наш час постійних стресів і депресій стоїть на другому місці після потреб в їжі і фізичному здоров'ї. Тому Психологічна допомога онлайн-непоганий спосіб заробити на пенсії, особливо якщо ви володієте навичками психолога і вмієте надавати необхідну підтримку.

Самотніх і потребують спілкуванні співрозмовників можна досить швидко зробити своїми друзями і надалі постійними клієнтами.

№6. Бухгалтерська звітність

Зокрема, бухгалтер при обробці щоквартальної звітності за одного ІП може отримати від 2 до 4 тисяч грн. А роботи для досвідченої людини там роботи на пару годин - досить загнати вихідні дані в програму 1С і правильно сформувати звіти.

Заробітки для пенсіонерів своїми руками

Найбільш популярними видами діяльності для громадян передпенсійного віку є ті, в яких у людини є певний досвід. Якщо ви багато років водили машину, то напевно розбираєтеся в авторемонті і зможете з легкістю визначити поломку. Але деякі пенсіонери не завжди мають досвід у тій справі, якою зараз актуально займатися. І опускають руки, вважаючи, що у них вже нічого не вийде. Мовляв, пізно вже мені новому вчитися. І даремно!

Надолужити згаяне так само просто, як якщо б ви ніколи не тримали в руках швейну машинку або не малювали. Досить трохи старанності і вам по плечу виявиться будь-яке хобі. До того ж воно може принести не тільки позитивні емоції, але і додатковий дохід в ваш гаманець. Саме гроші можуть простимулювати вас до початку вивчення нової навички, а відсутність строго обмеженого обсягу виконаної роботи дозволить зосередитися на поліпшенні ремесла. Адже над вами ніхто не буде стояти і ніхто вас не стане квапити - ви ж не на роботі і над вами немає ніяких начальників.

Ось деякі цікаві способи підробітку на пенсії своїми руками на дому:

 • Розпис сувенірів. Одне з найбільш перспективних в останні роки напрямків, підтримуваних на рівні державних програм. У кожному куточку нашої неосяжної Батьківщини є свої природні і місцеві особливості, під які можна створювати свою неповторну символіку. 
 • Різьба по дереву. З давніх-давен користувалися популярністю іграшки, вирізані з м'яких порід дерева. На всю країну прославилися Богородская різьба, Мазикская іграшка. Ті ж матрьошки, вирізані особливим способом можуть виявитися досить прибутковою витівкою.
 • Малювання картин. Художній талант є у багатьох, але не кожен шукає його в собі. Але ж той же Анрі Руссо лише в 41 рік вперше підійшов до полотна. Ще один відомий випадок-бабуся Мозес почала творити лише в 78 років.
 • Ручна вишивка. Це один з найпопулярніших народних промислів, який до сих пір знаходить визнання серед шанувальників цього красивого заняття.
 • Пошиття весільних і випускних суконь. Як відомо, одружуються в наш час з помпою і грошей на сукню нареченої не шкодують. Те ж саме і з випускною сукнею. Потік від цього попиту стабільний і для пенсіонера цілком прийнятний в якості додаткового джерела доходу.
 • Бісероплетіння. Освоїти модний напрямок досить просто. Треба лише мати схильність до посидючості і озброїтися окулярами (якщо у вас вже слабкий зір).
 • Випалювання по дереву. А які приголомшливі шедеври виходять, коли на дерев'яному полотні майстер за допомогою спеціального приладу випалює незвичайний пейзаж.
 • Виготовлення сувенірної продукції (з дерева, каменю, мінералів, морських тварин – черепашок). Особливо ця діяльність поширена на курортах Чорного і Азовського моря – тут з черепашок роблять сувеніри і продають їх туристам, які з радістю купують частинку теплої природи.
 • Орігамі і пазли. Унікальні творіння з паперу можуть справити незабутнє враження на оточуючих і в першу чергу на дітей та їх батьків. Адже пазли-один із сучасних видів дитячих розваг і турботливі мами частенько купують своїм нащадкам такі іграшки, щоб хоч якось відвернути діток від комп'ютерів.

Будь-яке з перерахованих вище напрямків можна назвати хобі для пенсіонерів як додатковий заробіток. Ви вбиваєте двох зайців:

 1. Приємно проводите час
 2. Отримуєте дохід від реалізації

Вибирайте те, що ближче вам і починайте роботу прямо зараз.

Як обманюють пенсіонерів в інтернеті?

На жаль, це не рідкість, а в силу своєї слабкості і незнання багато клюють на пастки і обманки. Ось перелік ознак, які в 9 з 10 випадків говорять про те, що пропозиція роботи – шахрайство.

 • якщо роботодавець просить зробити вкладення (хоч навіть 1 грн) перш ніж дати роботу або розповісти про неї – не погоджуйтеся;
 • якщо роботодавець просить виконати об'ємне тестове завдання для оцінки якості праці – відмовтеся;
 • якщо роботодавець пропонує легкі гроші в короткі терміни – він бреше.

Робота на дому пенсіонерам (без вкладень) ніколи не вимагає передоплат, виконання тестових завдань і дурних видів робіт.

Можливо, вам буде цікаво: Робота в Інтернеті на дому без вкладень і обману

Випадок з реальної поліцейської практики

Один пенсіонер, назвемо його-N, вирішив підробити. Побачив в інтернеті оголошення про те, що потрібен співробітник для важливої копіткої роботи. "N" відразу зателефонував за номером і йому розповіли, що суть роботи полягає у відділенні дрібних чорних кульок від білих.

- Навіщо це потрібно? – запитав «N».

— Потім з білих кульок будуть штампувати одноразові шприци, а чорні також підуть на дрібні деталі до техніки. – відповів роботодавець.

"N" запропонували внести невелику заставу за витратні матеріали - всього лише 100 грн за коробку кульок. «N» подумав, що це маленька сума і прийняв рішення внести заставу. Вихідні кульки він отримав, після чого рівно тиждень з болем в очах і спині відділяв біле від чорного. Коли робота була закінчена чоловік з гордістю і втомою подзвонив у фірму, щоб здати готову роботу. Телефон не відповідав. Офіс, з якого була відправлена коробка вже був опечатаний поліцією.

Запам'ятайте, наступні речі не виробляються вручну:

Збір шприців, ручок, фломастерів, склейка конвертів, упаковка подарунків та інші дрібні роботи.

Виявляється, заробіток пенсіонеру - це реальність?

Однозначно так. Головна порада, яку можна дати пенсіонеру – будьте уважні. Якщо вас обдурили – знайти і притягнути до відповідальності шахрая навряд чи вдасться.

Заробіток в інтернеті для пенсіонерів без вкладень – справжнє щастя для багатьох, адже якщо знайти свій метод, який не забере частину пенсії, а навпаки, принесе дохід – можна розповісти про нього іншим і навіть стати експертом в онлайн заробіток. І тоді вже Вас питатимуть " як заробити в Інтернеті?".

Відповіді на поширені запитання

Ким може працювати пенсіонер?

Розмірковуючи про те ким можна працювати на пенсії, яка робота для пенсіонера є хорошою, де підробити пенсіонеру, в першу чергу зверніть увагу на види діяльності, які пенсіонери воліють найчастіше. До них відносяться:

 • Сторож
 • Кур'єр
 • Вахтер
 • Гардеробниця
 • Консьєрж
 • Водій
 • Охоронець
 • Прибиральниця
 • Адміністратор
 • Бухгалтер
 • Контролер
 • Диспетчер
 • Двірник
 • Кіоскер
 • Продавець
 • Кастелянка
 • Няня
 • Завгосп
 • Доглядач
 • Кухар
 • Оператор
 • Посудомийниця
 • Доглядальниця
 • Білетер
 • Санітарка
 • Фасувальник
 • Промоутер
 • Покоївка

Звичайно, це далеко не повний перелік професій ким можуть працювати пенсіонери. Робота для пенсіонерів і для літніх людей може бути найрізноманітнішою.

Пропоновані нами списки даються лише для того, щоб допомогти Вам різними ідеями про працевлаштування. А взагалі при пошуку роботи необхідно орієнтуватися на свої можливості і потреби.

Чим зайнятися пенсіонеру?

Пенсіонеру найкраще займатися тим, що забезпечує здоровий і щасливий спосіб життя. Перш за все, це спілкування з приємними людьми, заняття улюбленою справою, відвідування місць, де вам добре.

Кожен сам знає де знайти обстановку, що веде до більш щасливого способу життя. Це може бути як робота, так і спілкування з друзями, родичами, а також подорожі, відвідування розважальних та оздоровчих заходів.

Як влаштується на роботу пенсіонеру?

По-перше, потрібно визначитися яка робота підходить вам найбільше. По-друге, потрібно знайти роботодавця, який надає обрану роботу, і з'ясувати деталі працевлаштування.

Після того, як Ви знайшли підходящу вам роботу і роботодавця, ретельно обміркуйте, як представити себе таким чином, щоб роботодавець зрозумів, що ви саме той працівник, який йому потрібен. Відчувши повну готовність до працевлаштування, звертайтеся до роботодавця з проханням прийняти вас на роботу.

Можливо, описаний план пристрою на роботу не спрацює з першого разу. В такому випадку дійте за даним планом багаторазово до тих пір, поки не досягнете своєї мети.

Як заробити пенсіонеру в Інтернеті?

Зайнятість в Інтернеті може розглядатися не тільки як робота, але і як підробіток для пенсіонерів, а також як можливість роботи за кордоном. Це обумовлено тим, що робота в Інтернеті допускає гнучкий графік зайнятості працівника, а також відсутність прив'язки до певного місця проживання.

Найпоширеніший спосіб заробітку пенсіонера в Інтернеті - це виконання замовлень, що публікуються замовниками на біржах віддаленої роботи. Замовлення можуть бути представлені в будь-якому вигляді, який тільки можна передати через Інтернет. Оплата за виконання роботи в Інтернеті зазвичай перераховується електронним способом.

Щоб заробити пенсіонеру в інтернеті, необхідно зареєструватися на одній або декількох біржах віддаленої роботи, вибрати там замовлення, виконати його, пройти перевірку виконаної роботи і отримати оплату. Всі умови замовлення обумовлюються до початку його виконання.

Де можна знайти роботу від прямих роботодавців?

Щоб знайти роботу від прямих роботодавців, рекомендуємо звертатися з проханням про працевлаштування прямо в ті місця роботи, де її дійсно вам можуть запропонувати. Наприклад, якщо вас цікавить вакансія сторожа дитячого садка, поцікавтеся в довколишніх дитячих садах чи немає там вільних вакансій.

Не виключено, що вам вдасться знайти роботу від прямих роботодавців, використовуючи інші інформаційні джерела. Але в першу чергу починайте пошук з самого простого, щоб не витратити занадто багато часу і сил.

Читайте також: Робота копірайтером на дому

Відео

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити