Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити гроші в 2024 році без вкладень грошей і з вкладеннями – реальні приклади з особистого досвіду + сайти для отримання прибутку онлайн

Останнє оновлення: Четвер, 04 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Заробіток в Інтернеті

Доброго часу, шановний читач ITstatti.in.ua.

Сьогодні ми поговоримо про те, які способи заробітку грошей в Інтернеті в 2024 році будуть актуальними і перспективними. Відразу хочу сказати, що ніхто не платить великі гроші за прості дії: серфінг, лайки, відгуки. Якщо ви хочете мати гідний заробіток грошей в 2024 році, спочатку доведеться озброїтися знаннями.

Про нюанси заробітку в інтернеті всімома способами, а саме - ТОП-60 на блозі вже є публікація. А якщо ви шукаєте на чому заробити в інтернеті в 2024 році на блозі вже є публікація. Багато способів не втратили своєї актуальності, але дещо змінилося, щось з'явилося нове. Загалом, про все по-порядку.

Що потрібно знати про заробіток в Інтернеті в 2024 році?

Хто в 2024 році не чув про криптовалюти (Біткоін, Лайткоін, Ефіріум)? Але сьогодні майнінг Біткоіна вже не актуальне: складність операцій постійно збільшується, а прибуток, такий мізерний, що не завжди покриває витрати на придбання потужного обладнання та електроенергію – особливо в руках новачків.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Експерти прогнозують, що в 2024 році можна буде більше заробити на Майнінг нових альткоінів з перспективою зростання курсу.

Але як би там не було, інвестиції в цифрові гроші залишаться перспективним способом заробітку і в 2024 році для тих, хто розбирається в цій сфері. Але не єдиним! Якщо ви новачок в заробітку онлайн і не хочете розбиратися в тонкощах ринку криптовалют, не біда.

В Інтернеті в 2024 році люди як і раніше будуть отримувати гідні гроші від наступних напрямків:

 1. Фріланс (які професії найактуальніші?).
 2. Власні сайти (яку нішу вибрати для заробітку?).
 3. Youtube-канали та Інстаграм (у чому секрет успішного блогерства?).
 4. Продажі речей і послуг (як вибрати перспективний напрямок?).
 5. Інфопродукти (яку інформацію можна продавати?).

Відповіді на всі питання нижче в статті.

До чого потрібно бути готовим в 2024 році?

При виборі враховуйте зростання конкуренції в популярних напрямках: копірайтингу, дизайні, продажу фотографій на мікростоках. На біржах контенту і фрілансу кількість виконавців з кожним роком зростає як на дріжджах. Це породжує демпінг (зниження цін).

Трохи статистики. Ще 10 років тому новачки в копірайтингу просили у клієнта 1-1,5$ за 1000 знаків. А 2024 році ця цифра - стандартна розцінка досвідченого автора.

Але в цілому - перспективи для зростання і розвитку в мережі величезні! Чому Інтернет? Зарплати в офісі падають, компанії скорочують працівників. А значить — саме час перебратися в онлайн і задіяти свої знання з повною силою.

А може ви вже встигли випробувати якийсь із цих способів і заробити свої перші гроші в Інтернеті? 

Приділіть 20 хвилин на прочитання цієї статті і ви дізнаєтеся, як заробляти в інтернеті більше навіть в кризу в 2024 році.

Як заробити гроші з нуля – 8 найшвидших способів заробітку без вкладень (з мінімальними вкладеннями)

Як заробити в Інтернеті без вкладень в 2024 році? Якщо ви не маєте заощаджень, змушені щомісяця оплачувати рахунки, купувати їжу, тоді кращий заробіток в Інтернеті 2024 для вас – який швидко принесе гроші, тобто виконав поставлене завдання – отримав оплату. Але хочу зазначити, що тут також є менш і більш прибуткові варіанти заробітку. Перші не вимагають ніяких особливих знань і навичок, але і оплата праці відповідає – мінімальна. Другий варіант має на увазі задіяння вже наявних знань і навичок повною мірою. Якщо таких поки немає, тобто ви не є експертом ні в якій області - саме час навчитися. Так, доведеться напружити мозкові звивини і докласти зусиль з Вашого боку – але і результат буде більш високим в грошовому еквіваленті. Але який би спосіб ви не вибрали, пам'ятайте - працювати потрібно завжди, і працювати наполегливо і цілеспрямовано, тільки тоді можна розраховувати на бажаний результат.

Розглянемо відповідні напрямки.

Спосіб 1. Фріланс – які професії актуальні в 2024

У кожної позитивної сторони фрілансу є і зворотна сторона.

 1. Вільний графік. Так, ви назавжди забудете про будильники і понаднормові. Однак домашня обстановка розслабляє, що погано позначається на заробітку в Інтернеті.
 2. Незалежність від начальника-самодура. Але у вас з'являться клієнти – зі своїми вимогами, примхами, термінами.
 3. Немає стелі в заробітку. Але це у професіоналів. А новачки рідко отримують більше 200-300$ в місяць. Вони опускають руки завчасно і повертаються в контору, де платять за сидіння на стільці.

Затребувані інтернет-професії, які будуть приносити хороші гроші в 2024 році:

Професія Щомісячний заробіток на старті ($) Передбачуваний заробіток профі ($)
Копірайтер 50-150 500-2000
Дизайнер 200-300 700-1500
Перекладач 100-200 400-1500
Програміст, розробник мобільних додатків 500-700 1000-5000
Веб-майстер, SEO-оптимізатор 300-400 500-1500
Відеомонтажер 200-300 500-1000
SMM-фахівець (просування в соцмережах) 200-300 400-1000
Інтернет-маркетолог 300-500 600-3000
Спеціаліст з контекстної реклами (директолог) 500-600 700-1200
Адміністратор інтернет-магазину 100-150 200-500

Тут ви знайдете корисну інформацію, як вивести гроші з Інтернету на карту, які гаманці потрібно зареєструвати і т. д.

Спосіб 2. Копірайтинг – нюанси, які вам потрібно знати

Цей напрямок так популярний, що я його винес в окремий розділ. Хочу розповісти вам про особистий досвід заробітку в Інтернеті на копірайтингу до 2024 року.

Більше 3 років написання текстів було моєю творчим підробітком після офісу. В місяць я заробляв не більше 30-50$, тому не ставився до професії серйозно. Але коли я повністю перейшов на роботу онлайн, після 3 місяців мій дохід перевищив офісний і продовжує стабільно зростати.

Для себе я зробив кілька висновків, якими готовий поділитися і з вами.

 1. Продажі готових статей через магазини бірж постійно падають. Думаю, цей спосіб заробітку в Інтернеті вже не актуальний в 2024 році. Людям потрібні не тексти як такі, а рішення для бізнесу. Краще виконуйте замовлення.
 2. Яким би досвідченим автором ви не були, вам ніколи не заплатять хороші гроші за інформаційні статті. 30-40 грн за 1000 знаків – це стеля. Хочете заробляти більше - пишіть продаючі тексти або спеціалізуйтеся на технічній, будівельній або бухгалтерській темі.
 3. Багато копірайтерів вважають, що прямі клієнти платять більше, ніж замовники на біржі, тому розсилають комерційні пропозиції адмінам сайтів (і в 90% випадків не отримують відповіді). Це справедливо щодо продаючих текстів. Але за звичайні статті і за межами біржі вам не будуть багато платити. Ця ніша забита.

Втім, 150-200$ ви заробите завжди, якщо проявите клавіатурну старанність. А для більшого заробітку потрібно підключати вже не пальці, а мізки.

Тут ви знайдете список сайтів для заробітку на копірайтингу – збережіть цей матеріал в закладки, майбутньому копірайтеру він точно стане в нагоді.

Спосіб 3. Дропшиппінг – про важливі деталі на власному досвіді

Ця схема заробітку передбачає торгівлю товарами з мінімальними вкладеннями і включає наступні етапи:

 1. Ви знаходите постачальника.
 2. Створюєте майданчик з каталогом товарів (продає сторінку, інтернет-магазин, групу в соціальній мережі), залучення покупців.
 3. Людина оформляє замовлення на вашому майданчику, залишає вам контакти, вказує адресу доставки, здійснює оплату.
 4. Ви повідомляєте постачальнику адресу доставки і оплачуєте оптову вартість товару.
 5. Клієнт отримує замовлення.

Дохід складається з різниці між ціною оформленого замовлення та оптовою вартістю. Вам не треба ризикувати і витрачати гроші на закупівлю партії товарів, оренду складу. Це відносно новий вид заробітку, який збереже актуальність і в 2024 році.

У теорії така схема заробітку виглядає ідеально. Однак на практиці у дропшиппинга є підводні камені:

 • не всі постачальники готові працювати на таких умовах;
 • замовленого товару може просто не опинитися на складі постачальника;
 • всі претензії щодо термінів доставки, якості та комплектності товарів будуть пред'являти до вас, як до продавця.

Більш детально росписана стаття про Дропшиппінг тут.

Спосіб 4. Проста робота на буксах – варіанти для тих, хто нічого не вміє

Букси - це сайти для заробітку на виконанні елементарних завдань. Платять виконавцям копійки. Якщо дуже постаратися, то можна досягти заробітку в інтернеті від 30 грн в день.

Приклади завдань:

 • перегляд сайту, читання рекламного листа – 3-7 копійок;
 • лайк – 10-30 копійок;
 • репост, підписка на сторінку – 30-50 копійок;
 • реєстрація – 0,5-5 грн;
 • коментар – 2-10 грн.

Особистий досвід. Напевно, 90% новачків у заробітку онлайн намагалися отримати свої перші гроші на буксах. Я – не виняток. Зареєструвався відразу на трьох ресурсах: SEO Sprint, Profitcentr, Vktarget. Протягом години займався серфінгом, реєстраціями, репостами і заробила всього 12 грн.

Тоді я вирішив, що виконання монотонних завдань за мізерну плату – це мазохізм. Краще витратити час на навчання прибуткової професії або бізнесу.

Тут є більш докладний матеріал про те, як і скільки можна заробити, виконуючи завдання за гроші в інтернеті – подивіться, якщо ця тема в даний момент вам цікава.

Спосіб 5. Консультації онлайн, Навчальні послуги - заробляємо, використовуючи знання і навички

Високий заробіток без вкладень доступний для тих, хто виділяється серед більшості і вже розбирається в якійсь сфері. Зараз ви дізнаєтеся, на чому можна заробити гроші в 2024 році, використовуючи свої знання і навички.

Юристи, психологи, маркетологи можуть давати платні консультації по скайпу. Оголошення про пошук клієнтів можна розміщувати на біржах фрілансу. Але краще створити власний сайт, де позиціонувати себе як експерта: писати оглядові статті, давати короткі безкоштовні консультації по електронній пошті, спілкуватися з людьми в коментарях. Тоді клієнти прийдуть до вас самі.

Щомісячний заробіток віддаленого консультанта необмежений і може перевищувати 1000$.

Вчителі знаходять учнів на репетиторських ресурсах, безкоштовних дошках оголошень типу «OLX», освітніх форумах. У 2024 році найбільш затребуваними предметами будуть іноземні мови і математика. Ціна однієї академічної години занять по скайпу становить 300-600 грн.

Спосіб 6. Продаж фотографій на мікростоках - як хобі може принести гроші

Початківці фотостокери отримують з нуля не більше 50-100$ на місяць, а заробіток професійних фотографів перевалює за 1000$. Щоб почати працювати на кращих фотостоках (типу shutterstock.com, depositphotos.com), потрібно пройти іспит: завантажити 5-7 кращих фото з портфоліо і отримати схвалення інспектора.

Це цікаво. З першого разу іспит на shutterstock.com проходять тільки 12% фотографів.

Не думайте, що ви зараз завантажте фото з особистого архіву за останні 5 років і почнете гребти гроші лопатою. Фотографії повинні мати високу якість (з точки зору композиції, освітлення, відсутності шуму), «смачну» колірну палітру і бути придатними для комерційного використання.

І ще один пунктик – без знання FotoShop вам не обійтися.

Особистий досвід. Я також займаюся продажем фото на стоках. Прекрасні пейзажі з горами, водоспадами, морем нікому не потрібні. Найкраще у мене продаються найпростіші фотки: фони (цегляна стіна, дерево), руки з манікюром, зображення розсипаних таблеток.

Хороший фотограф без роботи не залишиться, ті ж організації фотосесій, фотографування свят і різних заходів – чудові варіанти для отримання прибутку.

Спосіб 7. Продаж товарів ручної роботи – який напрямок вигідніше

Люди охоче купують в Інтернеті всякі вироби і приємні дрібниці, які можна подарувати друзям і родичам в якості подарунка: іграшки, намисто, декоративні вази, магніти на холодильник.

Кращий майданчик для заробітку в Інтернеті на хендмейд - це Інстаграм. Саме в цій соціалці сидить багато романтичних дівчат, які оцінять яскраві вироби по достоїнству.

ВАЖЛИВО. Монетизація хобі вимагає вміння продавати. Створити красиву річ набагато простіше, ніж знайти на неї покупця. У кризу люди урізають витрати на "дрібнички". Але заробіток на хендмейд – це приємний підробіток, здатний приносити додаткові 50-500$ в рік.

Тут ви знайдете найбільш затребувані напрямки для заробітку на рукоділлі в цьому році.

Спосіб 8. Програмування, розробка сайтів – за ними майбутнє заробітку в Мережі

Одна з найприбутковіших і оплачуваних професій у фрілансі. Заробіток середньостатистичного програміста становить 1500-2000$. Перспективний напрямок 2024 року – розробка мобільних додатків (мови Java, Kotlin). Шукати клієнтів потрібно на біржах фрілансу.

Новачок самостійно може навчитися розмітці HTML, систем управління контентом (CMS) і створювати простенькі сайти за 1-2 дні по 50$ за штуку. А ось вивчення мов програмування-складне завдання, на якій багато зливаються. Відкривайте підручник по основах. Якщо заснете через 10 сторінок, не мучте себе і спробуйте інший спосіб заробітку в Інтернеті.

Перспективні схеми заробітку зі створенням свого ресурсу

Нав'язлива реклама, дешеві тексти на говно-сайтах, інфокурси в дусі "зароби мільйон грн за тиждень, валяючись на дивані" зробили свою чорну справу. Люди перестали довіряти новоявленим гуру Інтернету.

Якщо ви захочете залучити цільову аудиторію (клієнтів для фрілансу, відвідувачів на блог, учнів на курс), вам доведеться довго доводити свою експертність, вкладати час і гроші в розкрутку, створення особистого бренду.

Це цікаво. Новий тренд 2024 року в сфері онлайн-бізнесу – відеоролики з оглядом товару (послуги) від експерта. Відеоконтент створює у потенційних покупців відчуття причетності і підвищує довіру. Продажі ростуть.

А тепер розповім, як заробити гроші на своєму ресурсі.

Власний сайт (блог) – найприбутковіші ніші

Створити сайт може навіть новачок за 1-2 дні За допомогою конструкторів типу WordPress, Ucos. Благо, в Інтернеті багато докладних інструкцій. Спочатку доведеться витратитися тільки на доменне ім'я і хостинг.

Інша справа – розкрутка ресурсу і залучення цільової аудиторії. Можна просто писати цікаві та унікальні статті в очікуванні відвідувачів. Але тоді монетизувати ресурс ви зможете не раніше, ніж через рік. Прискорити розкрутку можна за допомогою реклами.

Власники сайтів заробляють гроші на рекламі (контекстній, прямій), розміщенні посилань і платних статей, партнерках. Ресурси, що входять в Топи пошуковиків, приносять більше 1000 доларів на місяць тільки на рекламі Google AdSence.

Розвиток youtube-каналу - який напрямок дасть більше грошей

Початківці відеоблогери заробляють від 300 $ на місяць, а дохід зірок Ютуб обчислюється десятками тисячами доларів. Найбільше грошей ютуберу приносить пряма реклама (згадка сайту, товару рекламодавця в ролику або повноцінний огляд) і партнерські програми брендів, інтернет-магазинів. Партнерка Ютуб приносить нехай і невеликий, але стабільний заробіток (50-200$ в місяць).

Традиційні грошові ніші:

 • подорожі;
 • здоровий спосіб життя;
 • автомобілі;
 • будівництво;
 • ремонт.

У 2024 році будуть актуальними навчальні відеоролики (робота з комп'ютерними програмами, сайтами, освоєння нових професій), так як під час кризи люди часто змінюють роботу і кваліфікацію.

ВАЖЛИВО. У лютому 2018 року правила посилилися: для підключення партнерської програми Youtube відеоблогер повинен мати мінімум 1 000 передплатників і 4 000 годин переглядів за останній рік.

Більше порад і деталей про те, як заробити на Ютубі, ви знайдете в раніше опублікованій тематичної статті.

Блог в Інстаграм - тренд 2024 року

Почніть розвивати особистий бренд в популярній соціальній мережі, і тоді рекламодавці звернуться до вас самі з проханням розмістити фотографію товару або посилання на сайт, зробити коротенький або повноцінний огляд. При наявності аудиторії 20 000 - 50 000 підписників ви будете отримувати 300-1 000 грн за пост.

Припустимо, ви правильно харчуєтеся і займаєтеся спортом. Ведіть блог про здоровий спосіб життя. Розміщуйте рецепти дієтичних, але смачних страв з яскравими фоточками, демонструйте успіхи в спорті, показуючи струнку фігуру або рельєфні м'язи. Стати прикладом для наслідування.

Важливі нюанси, що стосуються заробітку в Інстаграмі, описані тут в статті - читайте, вчіться і заробляйте.

Кращі сайти для заробітку в Інтернеті в 2024 році

Скласти загальний рейтинг ресурсів неможливо, тому що представники різних інтернет-професій і сфер онлайн-бізнесу виділять свій найцінніший ресурс. Присвоювати 1, 2, 3 місця (і далі за спаданням) було б необ'єктивно. Тому просто пропоную вам список кращих сайтів для заробітку, які працюють без обману і дають можливість застосувати свої таланти в інтернеті.

Fiverr.com

Біржа контенту, яка з часом переросла в повноцінний магазин фріланс-послуг.

Переваги платформи:

 • мінімальна ставка за кворк (вашу послугу) – 5 доларів, покупець не може збити ціну;
 • ви самі встановлюєте терміни роботи;
 • клієнт не має права вимагати від вас доопрацювання (тільки за додаткову плату).

Freelancehunt.com

Тут найбільша кількість проектів для програмістів. Робота розділена за категоріями: веб-програмування, 1С, прикладне, системне, бази даних, проектування, розробка CRM і так далі.

Seosprint.net

Цей букс примітний тим, що на ньому найвищі розцінки за серфінг і читання листів у порівнянні з аналогічними сайтами. Якщо вже й витрачати свій час за копійки, то саме тут.

Зароблену суму можна миттєво вивести на будь-який гаманець: PayPal, Payeer, Perfect Money і навіть Bitcoin.

Заробіток на перегляді реклами і інші подібні завдання в інтернеті великих грошей не принесуть, але новачки часто звертають на них увагу.

2polyglot.com

Вважаю цю біржу контенту кращою для заробітку на копірайтингу. Багато лають її за низькі розцінки (2-10 грн за 1000 знаків), проте це справедливо тільки на початковому етапі. Досвідчені автори знаходять тут роботу по 30-40 грн за 1000 знаків. Переваги 2polyglot.com - велика кількість замовлень, нормальне ставлення адміністрації до авторів, низька комісія в порівнянні з іншими біржами – 5%.

Shutterstock.com

Мікросток з найвигіднішими ціновими ставками для фотографів. Для успішного проходження іспиту достатньо, щоб інспектор схвалив хоча б одну із завантажених фоток.

Тут є більш повний список сайтів для заробітку в інтернеті щодо різних напрямків – рекомендую подивитися.

Як уникнути обману і що робити, якщо вас все-таки обдурили

Новачки дуже часто трапляються на вудку шахраїв. Є глобальні проекти, за типом фінансових пірамід, економічних ігор або навіть фейкових букмекерських контор. А є приватні обманщики, які наживаються на фрілансерах і просто користувачів, які бажають заробити.

Примітка!

Зараз особливо сильно поширені фінансові піраміди. Вони маскуються під інвестиційні проекти. Типу поклади трохи грошей і через якийсь час Виведи більше.

І робити нічого не потрібно, ми самі все заробимо на: криптовалюті, продажу інформації, яка генерується штучним інтелектом, ставках, акціях і т.д. Підставляй будь-який варіант і можна відкривати свою фінансову піраміду.

Ну а якщо серйозно, то всі подібні проекти-лохотрон. Вони можуть спочатку платити, але потім в який-небудь момент просто закриються (соскамятся) і всі гроші, що залишилися на рахунку просто підуть в кишеню власникам.

Ось деякі ознаки лохотрона:

 • Інвестиції під високий відсоток. Вам пропонують занести гроші і вже через місяць отримати мало не в два рази більше. Таким промишляють особливо нахабні ШАХРАЇ, які взагалі нікому не платять. Якщо ви переведете таким гроші-назад їх отримати буде дуже проблематично.
 • Непомірно великий заробіток. Існують ШАХРАЇ, які роблять настільки абсурдні заголовки, начебто Зароби 500 000 за два тижні. Всього-то потрібно зареєструватися на нашому сайті і занести 10 000. І ось, як за помахом чарівної палички, сума збільшиться в 50 разів.
 • На сайті тільки хороші відгуки. Не вірте відгуками, які публікуються на сайтах шахраїв. Краще зайвий раз загуглити назву і прочитайте справжні коментарі від реальних людей на інших майданчиках. Швидше за все, ви переконаєтеся в тому, що перед вами лохотрон.
 • Відео відгуки від «заробили». Люди на таких відео дійсно заробили. 200 грн на найближчій біржі фрілансу. Шахраї дуже часто замовляють фейкові відео відгуки на біржах фрілансу, щоб переконати вас віддати їм свої гроші. Якщо на ресурсі є відео, на яких люди показують пачки грошей і розповідають, як все добре, що це з 99-відсотковою ймовірністю лохотрон.
 • Страховий внесок. Маловідомий сайт або людина безпосередньо пропонує вам заробити непогану суму, але щоб переконатися в ваших намірах просить перерахувати на рахунок гроші. Нібито їх Вам відразу повернуть назад. У більшості випадків це обман і ніхто вам нічого не поверне. На деяких сайтах є поняття "оплата підписки". Але це перевірені проекти, які працюють не один рік. У них є репутація. А ось у безліких ноунейм-проектів-немає. Тому і ризикувати не варто.

Страховий внесок часто пропонують внести і приватні ШАХРАЇ, які діють з фейкового аккаунта в соцмережах. Вони мотивують це тим, що хочуть перевірити вас на сумлінність. Таким вірити тим більше не варто, тому що оплата перед роботою — найвірніша ознака шахрайства.

До речі, дуже часто лохотронщики створюють фейкові сайти, підробки під існуючі білі проекти. Наприклад, є сайт Weblancer.net, вони створюють точно такий же, але з доменом Web-lancer.net. І не особливо розуміючі люди, думаючи, що це справжня воркзілла, закидають гроші і втрачають їх назавжди.

Будьте пильні. А ще краще, встановіть спеціальне розширення - Web of Trust. Воно дозволить вам бачити репутацію кожного сайту.

Є й інші розширення, які можуть показувати репутацію сайтів. Але я рекомендую саме це, тому що в ньому часто публікується інформація про шахраїв. Якщо у видачі вам попадеться ресурс ошуканців-розширення відразу підсвітить його червоним.

Найпростіше, що ви можете зробити якщо вас обдурили — не потрапляти на вудку знову. Але ще ви можете спробувати повернути свої гроші, написавши в службу підтримки платіжної системи або сервісу прийому платежів, який використовувався при транзакції.

В основному шахраї уникають прямих переказів і діють через сервіси та обмінники. Якщо сервіс відомий, то є шанс, що в саппорті вам дадуть відповідь і повернуть кошти на рахунок. А рахунок шахрая-заблокують. Але такого досить складно домогтися, тому краще просто зайвий раз перевіряйте з ким працюєте.

Якщо вас обдурили на фрілансі (не заплатили, заблокували і т.д.), то ви можете додати недобросовісного замовника або навіть виконавця в чорний список. Такі є у всяких популярних спільнотах в соціальних мережах. Додавши шахрая в НС ви зробите добру справу-інші не будуть також обмануті.

Поради для новачків

Тепер, з вашого дозволу, Я дам кілька порад щодо заробітку в Інтернеті для новачків. Сам я теж заробляю в Інтернеті і починати мені доводилося з малого: бірж фрілансу, копірайтингу та буксів. Але це дало мені цінний досвід і розуміння того, чого я хочу досягти.

 • Не женіться за великими грошима. На початку, без досвіду і навичок, вам ніхто не запропонує мільйони. Починати доведеться з простих завдань на біржах фрілансу або буксах. Зате ви зможете зрозуміти весь принцип заробітку на тому чи іншому сервісі і надалі визначити в якій сфері розвиватися.
 • Тестуйте різні способи. Щоб визначити найбільш підходящий для себе спосіб, ви повинні спробувати кілька різних варіантів. Виберіть для себе пачку способів заробітку і протестуйте їх. Потім можна залишити 1-2 і розвиватися вже безпосередньо в них.
 • Вчіться і розвивайтеся, отримуйте нові знання. Розвиток-шлях до прогресу і збільшення доходів. Ви ж не хочете постійно впахивать за копійки на буксах, вірно? Для цього необхідно вибрати спеціалізацію і як слід освоїти її. При цьому, ви не повинні зупинятися на досягнутому. Продовжуйте вдосконалюватися постійно.
 • Не здавайтеся. Як я і сказав, рідко у кого відразу виходить заробити нормальні гроші. В основному люди починають з 1-2-3 тисяч грн за місяць. Деякі розчаровуються і йдуть. Інші продовжують вивчати свою тему і багаторазово збільшують заробіток. Не здавайтеся і продовжуйте йти обраним шляхом. І все буде окей.

FAQ: Відповіді на запитання читачів 🙀

Питання №1. Який спосіб заробітку в Інтернеті найприбутковіший в 2024-му році?

Складне питання. Якщо говорити про заробіток без вкладень, то найприбутковіші, на мій погляд, створення свого сайту, канал в Тік Тоці, партнерські програми, стріми.

Якщо про заробіток з вкладеннями, то арбітраж трафіку, дропшиппінг, власний інтернет-магазин.

Прямо-таки найприбутковіший назвати не можна. Скрізь свої нюанси.

Питання №2. А які способи тестував особисто ти?

Я багато тестував: Копірайтинг, Фріланс, віддалена робота, створення свого сайту ✌ , арбітраж трафіку, ставки на спорт, букси, заробіток на коментарях і т.д. Всього навіть не згадаю.

Питання №3. Як новачкові відразу заробити гроші без вкладень і прямо зараз?

Для новачків підійдуть такі способи: букси, капчі, перегляд реклами, заробіток на лайках і коментарях і т. д.

Якщо є деяке розуміння, то можна піти на біржі фрілансу або біржі копірайтингу. На них можна легко заробити від 200 грн за день. 🤑

Питання № 4. Як заробляти 10, 15, 50 тисяч на місяць?

Тут кілька варіантів. Ви можете стати крутим фрілансером, копірайтером і заробляти ці гроші з замовлень (для цього потрібно буде багато вчитися, напрацьовувати досвід і портфоліо).

Або ж ви можете вкласти гроші в створення сайту (з грошима його рухати помітно легше), інтернет-магазин, арбітраж трафіку, групу в Інстаграм, Ютуб, Телеграм-канал.

Загалом, вам в будь-якому випадку потрібно буде отримувати нові знання і вчитися їх застосовувати.

Питання № 5. З чого почати?

Найважливіше Ви вже зробили-почали цікавитися темою і прочитали цю статтю. 😃 Тепер ви можете додати її в закладки (стаття регулярно оновлюється), почитати інші матеріали в моєму блозі, подивитися тематичні соцмережі (посилання на багато я давав вище), пошукати іншу інформацію.

Ну і найголовніше - ви можете просто спробувати заробити перші гроші. Тобто зарегаться в буксі, на біржі фрілансу, виконати там завдання і просто побачити свої перші зароблені гроші в Інтернеті.

Такий, ось, психологічний момент, який дасть вам можливість стартанути далі. 🚀

Висновок + відео

Тепер ви знаєте найактуальніші способи заробітку грошей в Інтернеті в 2024 році. Наостанок хочу дати тільки одну пораду. Не женіться за цифрами заробітку, вони умовні. Вибирайте те, до чого лежить душа. Краще бути хорошим автором статей, ніж поганим програмістом. Якщо вам подобається вибрана справа, ви будете легко вчитися і розвиватися. Тоді і високі заробітки не змусять себе довго чекати.

Якщо матеріал був для вас корисним – розкажіть про нього друзям і поставте зірочку, спасибі.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити