Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Пасивний заробіток в інтернеті — всі робочі способи

Останнє оновлення: Понеділок, 29 квітня 2019 Автор: Вольдемар Воронцовський

Пасивний заробіток

 Ті люди, які заробляють гроші в Інтернеті, не завжди трудяться по вісім годин на день. У мережі є і вигідні джерела пасивного доходу.

Отримання пасивного доходу в мережі

Пасивний заробіток як у реальному житті, так і в інтернеті передбачає отримання грошей з мінімальними витратами часу і зусиль. При цьому на початку людина повинна витратити на розвиток справи чимало сил. Це можна назвати інвестиціями в майбутнє, такі вкладення принесуть йому дивіденди пізніше.

Є чимало способів, за допомогою яких можна отримувати заробіток в Інтернеті без грошових вкладень. Почати можна зі створення веб-сайту і корисного контенту для нього. Так, власник блогу для мандрівників може співпрацювати з партнерськими програмами. Часто люди вкладають гроші в пайові фонди і отримують дохід від вкладених коштів.

Рейтинг способів отримання пасивного доходу

Отримувати пасивний дохід онлайн в 2019 році можна, скориставшись наступними можливостями. Вони підібрані на підставі останніх тенденцій бізнесу і доступних веб-технологіях.

Запуск сайту

Створення сайту або блогу — один із способів отримання пасивного доходу. При цьому людині необхідно публікувати корисний контент, стежити за вхідним трафіком і розширювати аудиторію.

Автор блогу може монетизувати його: розміщувати рекламу, писати рекламні тексти про продукти або послуги. Наприклад, популярний туристичний блог Maptia публікує статті про екзотичні та маловідомі місця.

Канал на YouTube

Часто люди створюють канали на YouTube і отримують гроші від показу реклами в роликах.

Увага! Середній дохід авторів за один мільйон переглядів відео становить 50 тисяч грн.

Власник каналу може направити трафік на посилання рекламодавців. Наприклад, відомі блогери просувають товари Amazon і заробляють за допомогою партнерських програм готелів.

Заробіток на підписниках у соціальних мережах

Сторінка в соцмережі з 10 000 учасників може принести своєму власникові непоганий дохід. Така спільнота має бути присвячена популярній темі, наприклад, здоров'ю, гумору. Перші 2-3 тисячі підписників можна залучити без вкладень.

Слід звернути увагу на назву і опис групи. Вони повинні містити ключові слова. Тоді користувачі знайдуть сторінку і підпишуться на неї.

Популярні варіанти заробітку на фоловерах:

  • Продаж рекламних постів. На сторінці, присвяченій музиці, можна просувати концерти, нові альбоми. Власнику майданчика потрібно переконатися, що реклама відповідає потребам аудиторії.
  • Розміщення посилань на партнерські продукти, інформаційні або фізичні, і отримання комісійних.
  • Відкриття бізнесу та отримання клієнтів з соцмереж. Власники магазинів запчастин і автосервісів часто створюють сторінки про автомобілі. Жінки, які займаються пошиттям одягу та продажем тканин, можуть створити спільноту про своє ремесло.

Власники популярних сторінок в соцмережах продають товари за схемою дропшиппінгу. Для цього вони домовляються з постачальниками про співпрацю.

Інтелектуальна власність

Якщо інтелектуальна власність людини захищена авторським правом, то він може отримувати дохід, надаючи користувачам доступ до неї.

Приклад: деякі люди займаються продажем фотографій. Для цього потрібно створити колекцію зображень: знімків і графіки. Дохід від їх продажу кожного з них може варіюватися від декількох грн до декількох тисяч.

Не слід створювати зображення, які присвячені вузькій темі, наприклад, зображення новорічної ночі 2020 року. З плином часу така робота буде застарівати, і її автор втратить пасивний дохід. Для створення знімків важливо вибирати популярні теми. Щоб почати отримувати гроші від продажу фотографій, слід розмістити їх на платформах Shutterstock або Depositphotos. Ще на цих сайтах можна розміщувати відеокліпи високої роздільної здатності та музичні треки.

Інтернет-бізнес

Людина може створити і налаштувати свій власний інтернет-магазин і укладати угоди з постачальниками за схемою дропшиппінгу. Останні будуть відправляють товари клієнтам. При цьому власнику інтернет-магазину не потрібно мати склад і думати про логістику. Популярні товари для такого виду торгівлі: рідкісні речі, корисні предмети для побуту і товари до 300 грн. Серед них можуть бути:

  • сонячні окуляри;
  • аксесуари та техніка для укладання волосся;
  • косметика.

В інтернеті працюють спеціальні платформи для запуску магазину за схемою дропшиппінгу.

Можна купити готовий бізнес. Така схема отримання пасивного доходу підходить для людей, які не люблять винаходити нове. Покупка готового бізнесу передбачає, що людина буде володіти працюючим веб-сайтом, його клієнтами, маркетинговими стратегіями для створення лідів і продажів, групами в соцмережах. Він продовжує отримувати той же прибуток, що і попередній власник. Покупка готового бізнесу, на відміну від інших способів отримання пасивного доходу, вимагає інвестицій.

Стартап-проекти

Стартап — молода компанія, що пропонує покупцям новий продукт або послугу, які раніше не були представлені на ринку. Якщо людина володіє технічними навичками, він може створити мобільний додаток по популярній темі-фітнес, макіяж, діти. Якщо такий продукт сподобається аудиторії, вона буде завантажувати його на мобільні пристрої. Більшість додатків можна завантажити безкоштовно. Але користувачі роблять покупки в них.

Партнерські програми

Власник сайту може заробити гроші за допомогою участі в партнерській програмі. При цьому людина продає або рекламує чужі товари і отримує дохід.

Відомий інвестор Пет Флінн заробляє на розміщення рекламних посилань: «Перший раз я зайнявся партнерським маркетингом, коли рекламував на своєму веб-сайті іспити по архітектурі. Я зв'язався з компанією, яка займалася їх проведенням, і отримував $ 22 за кожну людину, яка оплатила один з іспитів через мій сайт. З тих пір я заробив більше $ 250,000, просто рекомендуючи цей продукт».

Часто автори пишуть статті про книги і включають партнерські посилання на покупку цих видань в свої блоги.

ПІФи

Участь в Піфах — простий спосіб отримання пасивного доходу. Це форма колективних інвестицій. Пайові фонди з'явилися в Україні в 1996 році. З тих пір вони зайняли велику частку ринку.

Управління пайовим фондом здійснюється спеціальною компанією, яка отримала ліцензію на проведення фінансових операцій. Кожен пайовик отримує частку прибутку. ПІФи мають мінімальні ризики, їх потенційна прибутковість вище рівня інфляції і ставок за вкладами. Стати учасником такого фонду може будь-яка людина, у якого є гроші на покупку інвестиційного паю. Останній може коштувати від 1 до 5 тисяч грн і дорожче. При виборі Піфа людині може знадобитися допомога фінансового експерта.

Торгівля інтернет-трафіком

Під трафіком мається на увазі кількість людей, яка заходить на сайт, блог або іншу онлайн-платформу. Власник популярного ресурсу може отримувати оплату кожен раз, коли відвідувач натискає на комерційне оголошення, розміщене там. Для цього йому потрібно зареєструватися в рекламній мережі і вставити відповідний HTML-код на сайт.

Цікаво! Інвестор Пет Флінн за допомогою рекламних мереж заробив перші гроші: «Коли я почав будувати свій бізнес, пов'язаний з архітектурою, в 2008 році, я заробив свій перший долар за допомогою реклами. Я витратив багато часу і грошей, будуючи сайт і генеруючи трафік. Одного разу я розмістив оголошення на сайті і заробив $ 1.18».

Власник інтернет-ресурсу може зареєструватися на посередницькій біржі і публікувати на ньому матеріали рекламодавців.

Продаж навчальних курсів

Створення курсу має на увазі під собою розробку серії уроків з різних тем, наприклад, освіту, маркетинг. Для цього автору потрібно ПК або ноутбук, мікрофон і програмне забезпечення.

Продаж вебінарів і онлайн-тренінгів

Вебінари — ефективний інструмент для навчання. І їх автори можуть отримувати пасивний дохід. Для цього людині потрібно мати відповідні знання. Вебінари, ролики та тренінги можуть залучити багатотисячну аудиторію.

Електронні книги

Створення електронної книги — ще один спосіб отримання пасивного доходу для авторів. Вона може бути присвячена популярній темі, наприклад, екзотичним країнам. Перед публікацією книгу слід відформатувати і створити для неї цифрову обкладинку.

Готовий продукт можна опублікувати на спеціальних платформах і отримувати відсоток від його продажу. Один з сайтів для розміщення електронних книг-Amazon Kindle Publishing.

Деякі люди думають, що для того, щоб заробляти пасивно в інтернеті, можна нічого не робити. Насправді спочатку потрібно докласти чимало зусиль і створити стійкий бізнес, який буде працювати. З плином часу його власник зможе отримувати пасивний дохід.

Читайте також: Заробіток в інтернеті — ТОП-60 способів заробітку

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити