Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток на інтернет-трафіку з джерелом і без нього: скільки можна заробити і як це зробити

Останнє оновлення: Неділя, 11 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

заробіток на трафіку

Здрастуйте! У цій статті ми поговоримо про заробіток на трафіку.

 • Скільки можна заробити: від 500 грн в день.
 • Мінімальні вимоги: знання про трафік.
 • Чи варто займатися: при наявності вільного часу і коштів.

Загальна інформація про заробіток на продажу трафіку

Перш ніж переходити до особливостей монетизації, давайте розберемося, що таке продаж трафіку і як на цьому заробити.

Трафік — унікальні відвідувачі порталу. Як джерело трафіку може виступати будь-який сайт.

Заробіток на трафіку з'явився разом зі стартами перших сайтів. Спочатку він використовувався для залучення відвідувачів на різні інтернет-ресурси. Але згодом в гру прийшли великі компанії, які теж готові платити за рекламу, і вже зараз такий вид заробітку стає все більш цікавим, прибутковим і затребуваним.

Трафік продається наступним чином: Ви публікуєте рекламні матеріали, а люди по ним переходять і здійснюють певну дію. За це ви отримуєте гроші.

Заробляти на продажу трафіку може практично кожен. Навіть не маючи власного джерела, ви можете викуповувати трафік і продавати його партнерам, виграючи на різниці в ціні. Це складний, багатогранний, але досить прибутковий і привабливий спосіб заробітку в інтернеті.

Як заробити на трафіку

Заробити на продажу інтернет-трафіку можуть як люди, у яких є власні джерела, так і ті, у яких їх немає. В якості джерела трафіку може виступати сайт, блог, група в соціальних мережах і пр. Давайте спочатку поговоримо про заробіток на продажу трафіку з джерелом, так як на своєму трафіку заробляти набагато простіше.

З джерелом трафіку

Якщо у вас є своє джерело трафіку, все досить просто. Ви реєструєтеся на майданчиках, які купують трафік, публікуєте їх рекламні оголошення на своєму сайті, блозі або в групі і заробляєте на цьому. Заробляти на трафіку сайту ви можете наступними способами:

 • Контекстною рекламою.
 • Банерами.
 • Тизерами.

Ви отримуєте гроші за переходи по рекламних оголошеннях. Контекстна реклама — найбільш білий і складний спосіб монетизації. Вашим відвідувачам показуються оголошення з подібної тематики, і якщо вони клікають по них, Ви отримуєте гроші.

Банери і тизери підходять новачкам і вебмайстрам, у яких на їх джерелі трафіку не так багато відвідувачів. Банери можуть спливати поверх основного вікна, перенаправляти відвідувача на сайт, коли він хоче закрити рекламне оголошення і т. д. Такий спосіб монетизації підходить, коли на вашому сайті відносно небагато відвідувачів, але ви вже хочете отримувати кошти. Це більш стандартний підхід до монетизації власного трафіку.

Крім роботи з сервісами з купівлі кількості відвідувань, ви можете самостійно працювати з партнерськими програмами. Це більш складний, але в той же час вигідний спосіб монетизувати свій трафік. Ви самі створюєте креативи, залучаєте власних відвідувачів і отримуєте за це фіксовану плату, яка залежить від пропозиції.

Найцінніший трафік — бізнес. Бізнес-сайти, спільноти та блоги залучають платоспроможну аудиторію, яку при належному умінні чудово монетизують. Продати їм щось набагато простіше, адже у них є гроші. Головне — зацікавити.

Найменше коштує трафік з категорії розваг. В середньому це неплатоспроможна аудиторія, яку складно залучити до продажу. Найчастіше такий трафік монетизують або на ігрову тематику, або звичайними засобами без партнерських програм.

Без джерела трафіку

Якщо у вас немає власного джерела трафіку, то вам залишається заробляти лише на перепродажі трафіку — купуючи в одному місці і перепродуючи в іншому. Це називається арбітраж трафіку.

Правда, перепродажем це можна назвати з натяжкою. На ділі все відбувається трохи інакше. Ви робите рекламні креативи, користуєтеся певним каналом і залучаєте трафік в партнерську програму. Якщо ви вгадали з креативами і зробили все правильно, на різниці витрачених і отриманих коштів у вас вийде непоганий дохід.

Є кілька джерел трафіку:

 • Контекстна реклама (Google AdWords).
 • Соціальні мережі.
 • Email-маркетинг.
 • Тизерні мережі.

Контекстна реклама — платні покази на першій сторінці пошукової видачі. Ви самі не раз помічали такі платні оголошення. Грамотні арбітражнікі вміють створювати якісні та цікаві оголошення за потрібними пошуковими запитами.

Таким способом добре працювати з інтернет-магазинами і великими компаніями. Вони платять відсоток за угоду, а ви залучаєте клієнтів. З часом ви зможете залучати все більшу кількість людей, збільшувати показники клікабельності і з меншими засобами перетворювати звичайних відвідувачів сайту в клієнтів.

Соціальні мережі - відмінне джерело тематичекого трафіку. Тут ви можете працювати або з спільнотами, або з таргетованою рекламою. Робота з спільнотами простіше - ви шукаєте відповідний паблік, в якому багато Вашої цільової аудиторії, і публікуєте там продаючий пост. Від того, наскільки привабливою буде ваша публікація, залежить, скільки клієнтів Ви отримаєте.

Таргетована реклама дещо складніша. Ви запускаєте рекламні оголошення безпосередньо на вашу цільову аудиторію. Найкраще запустити кілька таких креативів, протестувати їх, відібрати ті, які дають найбільшу конверсію і постійно вигадувати щось нове.

E-mail-маркетинг уже поступово йде в минуле, але деякі компанії і арбитражники їм користуються. Головне завдання тут — зібрати пошту теплих клієнтів, які не натиснуть на видалення рекламного листа відразу ж. Важливо зацікавити користувача листом, утримати його на сайті і мотивувати зробити покупку.

Тизерні мережі - самий спірний метод заробітку. Тизери — картинки, які ви бачите на більшості сайтів. Часто це сміттєві матеріали, які публікуються на "лівих" сайтах з великою кількістю реклами. Користь вони приносять мінімальну, але коштують не так дорого.

Грамотна робота з тизерними мережами може зробити багатим будь-якого арбітражника. Але на відміну від інших способів, при роботі з тизерками доведеться злити пристойний бюджет на те, щоб скласти чорний список сайтів та порталів, які надають неякісний трафік. І на початку роботи доведеться орієнтуватися виключно на свій досвід, а значить результатом будуть злиті гроші.

Пам'ятайте, що арбітраж трафіку — повноцінний бізнес. Йому потрібно довго вчитися і постійно відточувати навички. І найважливіше:

З бюджетом менше 4-6 тисяч грн там робити нічого. Якщо зі своїм порталом можна робити все самостійно, то арбітраж — це бізнес, і заробляти на трафіку без сайту з малим бюджетом не вийде.

Кому підійде заробіток на продажу трафіку

 

При наявності власного джерела, в один прекрасний момент реалізація місць під рекламу стане для вас реальністю. Це ідеальний метод отримання доходу для тих, хто активно створює і просуває свої веб-ресурси, веде блоги або має групи в соцмережах.

Важливо розуміти, що робити це без свого особистого ресурсу вельми непросто. В такому випадку необхідно розробляти і впроваджувати креативні ідеї, займатися їх систематичним оновленням, вміти підшукувати найбільш перспективні пропозиції. Загалом, домагатися збільшення доходу доведеться всіма можливими способами, задіюючи все, що виявиться в безпосередньому доступі.

Існує поширена і в корені невірна думка, що за допомогою арбітражу багато грошей не отримаєш. Дане твердження має підстави тільки при бюджеті менше 8 — 12 тисяч грн. Тут вже процес більше нагадує "рулетку": невідомо, зіграє чи ні.

Розібравшись, що означає Заробляти на трафіку, слід зробити висновок, що це досить складний метод роботи в мережі. Тим, хто зважився його випробувати, потрібно усвідомити — від правильності здійснюваних дій залежить сам результат. Тому, перш ніж вдаватися до невідомого раніше способу отримання доходу, слід ознайомитися з великим обсягом інформації, грунтовно підготуватися і скласти приблизний план майбутньої діяльності.

Скільки можна заробити на продажу трафіку

Давайте розділимо цифри по заробітку на дві частини: власники сайтів і арбітражники. Залежно від того, скільки людей заходить на ваш ресурс, буде змінюватися і ваш заробіток.

За усередненими даними, один унікальний відвідувач в день приносить вам 10 — 15 копійок. Якщо таких відвідувачів буде 1000 — ваш заробіток становитиме 100 грн на день. Чим більше відвідувачів, тим більше заробіток. Все просто.

З арбітражниками все дещо складніше. Приватні арбітражники можуть заробляти на власних креативах від 1 тисячі доларів на місяць. Команди арбітражніков можуть виходити на цифру в 4 — 5 тисяч доларів. Це середні специ, які давно працюють в даній сфері, і знають, як можна залучати клієнтів.

Великі компанії, які займаються залученням клієнтів, заробляють десятки тисяч доларів в день. Вони працюють не з СНД сегментом ринку, а з закордонним. Там за одного ліда можуть заплатити до 1 тисячі доларів. Але новачкам не варто працювати із зарубіжними ринками, якщо ще не набиті шишки тут, в нашому сегменті.

Способи продажу інтернет-трафіку

 • Прямий контакт з рекламодавцями. Цей варіант підходить власникам популярних сайтів з великою кількістю відвідувань. Бажаючі купити трафік будуть звертатися з проханням розмістити рекламу своїх сайтів.

У цьому випадку власник розкрученого сайту сам встановлює вартість, терміни розміщення, спосіб оплати та інші умови.

На такі привілеї можуть розраховувати популярні блогери і власники проектів з десятками або сотнями тисяч відвідувань на добу (в залежності від тематики). В такому випадку за одне розміщене рекламне оголошення можна запитувати досить високу ціну.

 • Контекстна реклама. Найбільш затребувані рекламні мережі-Google Adsense. Потрібно зареєструватися в цих сервісах і знайти партнерів, які бажають розмістити рекламу на інших майданчиках. Для цього на вашому сайті повинна бути висока відвідуваність. Також можна знайти партнерів по контекстній рекламі на біржах Linkslot, Contema, SocialMart.

Отримувати дохід з контекстної реклами можна за один клік (PPC) або кожну тисячу відвідувань (CPM). У першому випадку фіксована сума переводиться власнику сайту-джерела трафіку за кожен клік відвідувача. Вартість одного такого кліка в середньому становить 2-8 грн.

У другому випадку конкретна сума надходить власнику сайту-джерела після кожної тисячі показів оголошення, незалежно від кількості переходів на сайт рекламодавця.

Щоб підтримувати попит на ресурс з боку рекламодавців, потрібно постійно оновлювати і розвивати його. Важливо, щоб відвідувачам подобався контент. Він повинен бути актуальним, цікавим і чіпляючим.

 • Продаж вихідних посилань. Оголосити про продаж вихідних посилань зі свого сайту можна на біржах. Наприклад, на collaborator.pro, PRPosting, Gogetlinks. Чим більше відвідуваність сайту, тим дорожче коштує посилання. Максимальний заробіток отримують власники брендових сайтів з продажу трафіку з сотнями тисяч відвідувачів.
 • Тизерна реклама. Власник відвідуваного ресурсу розміщує на своєму сайті тизер рекламодавця, який оплачує кожен клік. Такий спосіб приносить менше доходу, проте, при великій відвідуваності може стати хорошим джерелом прибутку. Ціна за один клік починається від 0,1 грн.

Тизер являє собою картинку з короткою чіпляє написом. Чим більше провокації в такій рекламі, тим більше уваги користувачів вона привертає.

 • Біржі по створенню партнерських рекламних мереж. Щоб продати трафік з сайту, потрібно зареєструватися на такій біржі і додати коди рекламних оголошень на свій сайт. Приклади бірж: salesdoubler.pro, mylead.global, drop1.top, sellaction.net.
 • Банерна реклама. В цьому випадку можна продати трафік з сайту, розмістивши рекламний банер з вбудованою посиланням на інший ресурс.

Найпопулярніша біржа для розміщення банерів - Rotaban. Щоб на ній зареєструватися, відвідуваність повинна бути більше ста чоловік на добу. Максимальна ціна за розміщення банера - 50 тис. грн.

 • СРА-мережі. Суть системи полягає в заробітку за вчинену дію. Ви розміщуєте на своєму сайті рекламу і отримуєте прибуток у разі конверсії з боку відвідувача. Це може бути підписка, додавання товару в кошик, покупка, реєстрація.

Найбільше можна заробити від досконалої покупки-комісія може досягати 90% від вартості товару. Популярні СРА-мережі: newtrend.team, ActionPay, ClickLoop

 • YouTube. Продаж трафіку в Україні, Росії та інших країнах може відбуватися через відеохостинг. Рекламне повідомлення показується користувачам перед переглядом відео. Налаштовується реклама в Youtube в сервісі Google Adsense.

Висновок + відео

Заробіток на продажу трафіку - один з найскладніших способів отримання прибутку в Інтернеті. Тут ви працюєте самостійно, виключно на себе, і фінансовий результат залежить від ваших дій і помилок. Саме тому, перш ніж займатися цим, потрібно вивчити інформацію, скласти приблизний план і вже після цього починати роботу. Без вкладень в перепродажі трафіку теж робити нічого.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити