Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар Воронцовський

Заробіток на інтернет-трафіку з джерелом і без нього: скільки можна заробити і як це зробити

Останнє оновлення: Субота, 04 травня 2019 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

заробіток на трафіку

Здрастуйте! У цій статті ми поговоримо про заробіток на трафіку.

  • Скільки можна заробити: від 500 грн в день.
  • Мінімальні вимоги: знання про трафік.
  • Чи варто займатися: при наявності вільного часу і коштів.

Загальна інформація про заробіток на продажу трафіку

Перш ніж переходити до особливостей монетизації, давайте розберемося, що таке продаж трафіку і як на цьому заробити.

Трафік — унікальні відвідувачі порталу. Як джерело трафіку може виступати будь-який сайт.

Заробіток на трафіку з'явився разом зі стартами перших сайтів. Спочатку він використовувався для залучення відвідувачів на різні інтернет-ресурси. Але згодом в гру прийшли великі компанії, які теж готові платити за рекламу, і вже зараз такий вид заробітку стає все більш цікавим, прибутковим і затребуваним.

Трафік продається наступним чином: Ви публікуєте рекламні матеріали, а люди по ним переходять і здійснюють певну дію. За це ви отримуєте гроші.

Заробляти на продажу трафіку може практично кожен. Навіть не маючи власного джерела, ви можете викуповувати трафік і продавати його партнерам, виграючи на різниці в ціні. Це складний, багатогранний, але досить прибутковий і привабливий спосіб заробітку в інтернеті.

Як заробити на трафіку

Заробити на продажу інтернет-трафіку можуть як люди, у яких є власні джерела, так і ті, у яких їх немає. В якості джерела трафіку може виступати сайт, блог, група в соціальних мережах і пр. Давайте спочатку поговоримо про заробіток на продажу трафіку з джерелом, так як на своєму трафіку заробляти набагато простіше.

З джерелом трафіку

Якщо у вас є своє джерело трафіку, все досить просто. Ви реєструєтеся на майданчиках, які купують трафік, публікуєте їх рекламні оголошення на своєму сайті, блозі або в групі і заробляєте на цьому. Заробляти на трафіку сайту ви можете наступними способами:

  • Контекстною рекламою.
  • Банерами.
  • Тизерами.

Ви отримуєте гроші за переходи по рекламних оголошеннях. Контекстна реклама — найбільш білий і складний спосіб монетизації. Вашим відвідувачам показуються оголошення з подібної тематики, і якщо вони клікають по них, Ви отримуєте гроші.

Банери і тизери підходять новачкам і вебмайстрам, у яких на їх джерелі трафіку не так багато відвідувачів. Банери можуть спливати поверх основного вікна, перенаправляти відвідувача на сайт, коли він хоче закрити рекламне оголошення і т. д. Такий спосіб монетизації підходить, коли на вашому сайті відносно небагато відвідувачів, але ви вже хочете отримувати кошти. Це більш стандартний підхід до монетизації власного трафіку.

Крім роботи з сервісами з купівлі кількості відвідувань, ви можете самостійно працювати з партнерськими програмами. Це більш складний, але в той же час вигідний спосіб монетизувати свій трафік. Ви самі створюєте креативи, залучаєте власних відвідувачів і отримуєте за це фіксовану плату, яка залежить від пропозиції.

Найцінніший трафік — бізнес. Бізнес-сайти, спільноти та блоги залучають платоспроможну аудиторію, яку при належному умінні чудово монетизують. Продати їм щось набагато простіше, адже у них є гроші. Головне — зацікавити.

Найменше коштує трафік з категорії розваг. В середньому це неплатоспроможна аудиторія, яку складно залучити до продажу. Найчастіше такий трафік монетизують або на ігрову тематику, або звичайними засобами без партнерських програм.

Без джерела трафіку

Якщо у вас немає власного джерела трафіку, то вам залишається заробляти лише на перепродажі трафіку — купуючи в одному місці і перепродуючи в іншому. Це називається арбітраж трафіку.

Правда, перепродажем це можна назвати з натяжкою. На ділі все відбувається трохи інакше. Ви робите рекламні креативи, користуєтеся певним каналом і залучаєте трафік в партнерську програму. Якщо ви вгадали з креативами і зробили все правильно, на різниці витрачених і отриманих коштів у вас вийде непоганий дохід.

Є кілька джерел трафіку:

  • Контекстна реклама (Яндекс.Дірект і Google AdWords).
  • Соціальні мережі.
  • Email-маркетинг.
  • Тизерні мережі.

Контекстна реклама — платні покази на першій сторінці пошукової видачі. Ви самі не раз помічали такі платні оголошення. Грамотні арбітражнікі вміють створювати якісні та цікаві оголошення за потрібними пошуковими запитами.

Таким способом добре працювати з інтернет-магазинами і великими компаніями. Вони платять відсоток за угоду, а ви залучаєте клієнтів. З часом ви зможете залучати все більшу кількість людей, збільшувати показники клікабельності і з меншими засобами перетворювати звичайних відвідувачів сайту в клієнтів.

Соціальні мережі - відмінне джерело тематичекого трафіку. Тут ви можете працювати або з спільнотами, або з таргетованою рекламою. Робота з спільнотами простіше - ви шукаєте відповідний паблік, в якому багато Вашої цільової аудиторії, і публікуєте там продаючий пост. Від того, наскільки привабливою буде ваша публікація, залежить, скільки клієнтів Ви отримаєте.

Таргетована реклама дещо складніша. Ви запускаєте рекламні оголошення безпосередньо на вашу цільову аудиторію. Найкраще запустити кілька таких креативів, протестувати їх, відібрати ті, які дають найбільшу конверсію і постійно вигадувати щось нове.

E-mail-маркетинг уже поступово йде в минуле, але деякі компанії і арбитражники їм користуються. Головне завдання тут — зібрати пошту теплих клієнтів, які не натиснуть на видалення рекламного листа відразу ж. Важливо зацікавити користувача листом, утримати його на сайті і мотивувати зробити покупку.

Тизерні мережі - самий спірний метод заробітку. Тизери — картинки, які ви бачите на більшості сайтів. Часто це сміттєві матеріали, які публікуються на "лівих" сайтах з великою кількістю реклами. Користь вони приносять мінімальну, але коштують не так дорого.

Грамотна робота з тизерними мережами може зробити багатим будь-якого арбітражника. Але на відміну від інших способів, при роботі з тизерками доведеться злити пристойний бюджет на те, щоб скласти чорний список сайтів та порталів, які надають неякісний трафік. І на початку роботи доведеться орієнтуватися виключно на свій досвід, а значить результатом будуть злиті гроші.

Пам'ятайте, що арбітраж трафіку — повноцінний бізнес. Йому потрібно довго вчитися і постійно відточувати навички. І найважливіше:

З бюджетом менше 4-6 тисяч грн там робити нічого. Якщо зі своїм порталом можна робити все самостійно, то арбітраж — це бізнес, і заробляти на трафіку без сайту з малим бюджетом не вийде.

Кому підійде заробіток на продажу трафіку

Якщо у вас є своє джерело трафіку, то рано чи пізно ви все одно прийдете до заробітку на продажу рекламних місць. Саме тому такий спосіб заробітку ідеальний для людей, які займаються створенням і просуванням власних сайтів, блогів або груп у соціальних мережах.

Працювати з трафіком без власного джерела досить складно. Доводиться придумувати креативи, постійно оновлювати їх, шукати вигідні пропозиції в партнерках і максимально викачувати прибуток з усього, що трапляється. Саме тому для новачків такий спосіб заробітку здасться складним. Багато хто навіть говорить, що в арбітражі немає грошей. Це не так, просто з бюджетами менше 8-12 тисяч, такий спосіб заробітку перетворюється на рулетку "вистрілить чи ні".

Скільки можна заробити на продажу трафіку

Давайте розділимо цифри по заробітку на дві частини: власники сайтів і арбітражники. Залежно від того, скільки людей заходить на ваш ресурс, буде змінюватися і ваш заробіток.

За усередненими даними, один унікальний відвідувач в день приносить вам 10 — 15 копійок. Якщо таких відвідувачів буде 1000 — ваш заробіток становитиме 100 грн на день. Чим більше відвідувачів, тим більше заробіток. Все просто.

З арбітражниками все дещо складніше. Приватні арбітражники можуть заробляти на власних креативах від 1 тисячі доларів на місяць. Команди арбітражніков можуть виходити на цифру в 4 — 5 тисяч доларів. Це середні специ, які давно працюють в даній сфері, і знають, як можна залучати клієнтів.

Великі компанії, які займаються залученням клієнтів, заробляють десятки тисяч доларів в день. Вони працюють не з СНД сегментом ринку, а з закордонним. Там за одного ліда можуть заплатити до 1 тисячі доларів. Але новачкам не варто працювати із зарубіжними ринками, якщо ще не набиті шишки тут, в нашому сегменті.

Висновок

Заробіток на продажу трафіку - один з найскладніших способів отримання прибутку в Інтернеті. Тут ви працюєте самостійно, виключно на себе, і фінансовий результат залежить від ваших дій і помилок. Саме тому, перш ніж займатися цим, потрібно вивчити інформацію, скласти приблизний план і вже після цього починати роботу. Без вкладень в перепродажі трафіку теж робити нічого.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити