Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

На яких сайтах можна заробити гроші: список

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

сайти для заробітку

 На яких сайтах можна заробити гроші без праці + 26 ресурсів з гарантованим доходом + 3 незвичайні способи заробітку для тих, хто звик думати.

Заробити грошей, не виходячи з дому – бажання людей в наш час від мала до велика. Якими шляхами це здійснити? На яких сайтах можна заробити гроші на найвигідніших умовах?

Ми розглянемо з яких ресурсів можна отримати максимальну вигоду і де є можливість отримувати дохід практично нічого не роблячи.

На яких сайтах можна заробити гроші всім, без винятку?

Гроші в інтернеті можна знайти завжди, головне - знати де шукати. Нехай у вас немає певної кваліфікації, щоб отримувати прибуток. Досить розібрати нюанси роботи в мережі, і можна сміливо братися за справу.

Кращим варіантом для початківців є способи де немає попередніх вкладень. На яких сайтах можна заробити всім, ми розглянемо далі. Особливих вимог немає – реєструєтеся і починаєте працювати.

Заздалегідь створіть електронний гаманець в одній з платіжних систем. Найбільш популярні: Perfect Money, PAYEER, PayPal.

1. Unu.im

Почнемо з сайту, що спеціалізується на рекламі.

Заробити гроші тут може навіть школяр. Маючи всього один аккаунт в соціальній мережі, ви будете отримувати невеликий стабільних дохід. Фронт робіт досить різноманітний, ціна змінюється в залежності від завдання.

Рекламодавці нараховують гроші за:

 • додавання нових друзів;
 • лайки фотографій, постів, статей;
 • репости, вступ до групи;
 • рекламні публікації на особистій стіні та інше.

Сайт отримує прибуток від розкрутки груп сторінок в соціальних мережах. Враховуючи зростаючу кількість користувачів з кожним днем робота на такому ринку буде завжди.

2. 2captcha.com

Іноді для підтвердження реєстрації на сайті вас змушували ввести капчу. Є спеціалізовані сервіси, що дає можливість заробити гроші на вводі символів з картинки, і не тільки.

Капча - тест, що вимагає розпізнавання і введення символів для визначення користувача як людини, а не робота.

Щоденне поповнення банку капч – завжди є чим зайнятися. Мінімальна сума виведення на гаманець становить 5 грн. Є реферальная система, що дає можливість заробити від 10% суми ваших партнерів.

3. Protypers.com

Зарубіжний сайт, також спеціалізується на введенні капчі.

Діє погодинної тариф оплати праці (ціна підвищується при настанні ночі), від 0.50 $ до 1.50 $ за 1000 правильних розпізнавань. На введення капчі відводиться 20 секунд, тому бажано мати стабільне інтернет-з'єднання.

4. Kolotibablo.com

Простий зрозумілий сайт, що дозволяє отримувати до 1.7$ за 1 000 капч. Іноді можлива затримка по виплатах, але в загальному більше позитивних відгуків про ресурс, ніж негативних.

5. Kabanchik.ua

Робота від «А» до «Я» – так можна охарактеризувати сайт Kabanchik.ua. Просто величезну кількість різнопланових завдань, як для вузькопрофільних фахівців, так і для людей без будь-якого досвіду роботи на цьому терені.

У вас є початкові вміння роботи з Фотошопом? Обрізати пару десятків фото і отримати за це 80 грн не складе труднощів. Завантажити файл, додати оголошення і багато чого іншого – просидівши пару діб на сайті, можна повністю розібратися в системі.

Почати заробляти хороші гроші на вашій спеціалізації або виконанні завдань дуже просто.

6. Otzyvua.net

Якщо хоч раз залишали коментар на стіні свого друга в соціальній мережі або відгук після покупки в інтернет-магазині, ви напевно зможете заробити гроші на сайті otzovik.com.

Гроші отримуєте за перегляди залишеного коментаря в мережі. Розцінки змінюються в залежності від якості написаного. Коментарі піддаються фільтрації в плані грамотності та стилістики. За 1 000 переглядів платять по 20 грн.

Максимум, що можна тут заробити – 160 грн, досягається дуже рідко. Контора часто проводить набір в свою групу, тому є можливість потрапити в розряд експертів і отримувати відчутний прибуток.

Сайти-опитувальники – отримуйте гроші за свою думку

Зараз дуже цінується думка громадян щодо фінансових та економічних питань. Фірми проводять соціальні експерименти, анкетування співробітників і так далі. Отримання точки зору громадян в стислі терміни-основна вимога деяких фірм. Тут на допомогу приходить online-анкетування.

Сайти такого типу дозволяють за короткий проміжок часу заробити хороші гроші. Розглянемо найбільш популярні сервіси по анкетах-онлайн.

7. vlasnadumka.ua

Один з найбільших сайтів, де можна заробити гроші, проходячи анкетування.

Середня ціна за 1 опитування - 20 грн. Ресурс працює для громадян УКРАЇНИ та країн СНД. Виплати проводяться поштовим переказом на вашу домашню адресу.

8. Clixsense.com

Сайт, що дозволяє заробити гроші в іноземній валюті.

В основі 7 великих американських агентств, які постійно проводять опитування. У добу користувач може пройти до 10 анкет вартістю від 0.7$ до 8$. Мінімальна сума до виводу становить 8$ на такі платіжні системи: Payza, Paytoo, PayPal.

9. opinion.com.ua

Топовий платний онлайн-опитувальник в Україні. Ціна від 70 грн за 1 анкету.

Статистика та інформація про користувачів завжди затребувані. Працюючи з партнерською програмою і зареєструвавшись на декількох сайтах подібного роду можна заробити непогані гроші.

3 сайту на яких можна заробити гроші за кліки

Ще один різновид бюджетного заробітку в інтернеті. Підійде людям, які не бажають забивати свою голову відповідями на питання анкет і складанням відгуків.

Є величезна кількість сайтів, де можна заробити невеликі гроші за прості завдання і перегляд реклами. Розглянемо найбільш прибуткові з них.

10. ProfitTask.com

Один з ветеранів цієї галузі в мережі (працює з 2008 року).

Сайт надає такі види заробітку: прочитання листів, відвідування рекламних сайтів, виконання простих завдань. Є можливість кар'єрного просування і отримання додаткових бонусів.

P. S. Можливість заробити додаткові гроші вам дає реферальная система.

11. Seosprint.net

Сайт з багатомільйонною публікою і величезним вибором завдань.

Крім серфінгу, читання листів і виконання завдань доступно також проходження тестів. Список постійно оновлюється і поповнюється.

12. vprka.com

Ще один дідок, стабільно працює вже більше 10 років. Сайт дозволяє проводити автоматичний серфінг + цікава особливість – проведення дуелей (гра на гроші, де є можливість посилювати свого персонажа).

Розглянуті варіанти не дадуть захмарного прибутку, але і без хліба вас не залишать. Якщо розумно скомбінувати кілька ресурсів, то заробити хороші гроші стає не такою вже й недосяжною метою.

На якому сайті можна заробити гроші, використовуючи партнерки і реферальні системи?

Клікати на посилання, проходити опитування, писати коментарі - сайти, що вимагають нашої безпосередньої присутності і роботи.

Хочете, щоб гроші капали поки ви спите? Такі варіанти, як заробити, тоді явно для вас.

Йдеться про пасивний тип отримання прибутку. Великі суми грошей важко заробити, але в перспективі мережа може розростися, і реферали стануть приносити суттєвий прибуток. Величезний плюс – робота не вимагає вашого втручання, гроші самі будуть вам капати на гаманець.

Практично будь-який сайт, що дозволяє заробити гроші, має партнерську програму, адже це хороший варіант розкрутки. Фірми і підприємці готові платити гроші, щоб залучити якомога більше людей в свою систему.

Беріть до уваги такий варіант додаткового заробітку. Замість того щоб самостійно виконувати роботу з невисоким прибутком, збільшуйте кількість партнерів і отримуйте дохід в рази більше, ніж припускали.

Посилання розміщують в профілях соціальних мереж, на рекламних сайтах, в коментарях і так далі. Чим більше людей пройде по ним реєстрацію, тим краще для вас.

13. Bestchange

Це не тільки обмінник електронної валюти, але і прибуткова партнерська програма. Гроші ви будете отримувати від користувачів, що пройшли за посиланням Ваших партнерів і їх потенційних рефералів.

Основні бонуси зараховуються при відвідуванні залученими користувачами сайту + процентна ставка (5-15%) від наступних рефералів.

Біржа статей, спрямована на просування матеріалу в інтернеті. Суть партнерської програми полягає в залученні якомога більшої кількості користувачів по вашому реферальному посиланню.

Будете отримувати % за умови, що партнер буде періодично з'являтися на сайті і вести активну діяльність.

15. Binpartner.com

Пробували себе в бінарних опціонах напевно зацікавить ця партнерська програма.

Працює сайт на основі біржі з торгівлі бінарними опціонами Binomo. Залучаючи трейдерів для роботи на зазначеній платформі, ви будете отримувати до 80% доходу системи.

3 сайту, де можна заробити на автосерфінгу

В даному розділі мова йде про сайти, що пропонують встановити розширення для браузера або програму на комп'ютер, яка без участі користувача буде переходити у фоновому режимі на рекламні посилання.

Без вашого безпосереднього втручання можна в пасивному режимі отримувати гроші на рахунок електронного гаманця.

Автосерфінг – варіант для ледачих. На якому сайті можна заробити – вирішувати вам. Велику вигоду не отримаєте, але в сумі з іншими варіантами без булки хліба не залишитеся точно.

Робота у фоновому режимі – це великий плюс. За місяць непомітно для вас може набратися досить гарна кількість грошей.

Список сайтів дуже великий, так що виділимо найбільш стабільні проекти.

16. SafeSurf

Представник німецької компанії по просуванню сайтів. На ринку з 2012 року і зарекомендував себе, як стабільний ресурс з високими виплатами.

Крім автоматичного перегляду реклами, надає додаткові способи заробити гроші: перегляд рекламних листів і виконання завдань. Вивід проводиться на платіжну систему WebMoney.

17. Webisida.com

Простенький сайт, де, не напружуючись можна заробити гроші: серфінг в автоматичному і ручному режимі на самому сайті (просто не закривати вкладку в браузері) + нараховуються кредити, які можна продати на біржах або обміняти на валюту.

Для більш якісної роботи скачайте програму JetSwap SafeSurf з вбудованим браузером. Працює у фоновому режимі цілодобово безперервно, не привертаючи уваги користувача.

18. Socpublic.com

Сайт з хорошими рекомендаціями. Завдання, пошта, форум з оплатою – додаткові інструменти для отримання грошей на сайті. Дуже прибуткова реферальная система.

На яких сайтах можна заробити гроші своїм розумом: заняття копірайтингом і рерайтинг

Хочете отримувати відчутний дохід? Звичайно, дивитися рекламу і виконувати завдання тут не потрібно. Поміркувавши, завжди можна знайти варіант, що дозволяє заробити реальні гроші.

Ми знайдемо відповідь, на яких сайтах можна заробити гроші розумовою працею, не виходячи з дому.

Копірайтинг, рерайтинг - робота, що займає багато часу, але в перспективі приносить хороші гроші. Новачкам потрібно простудіювати пару книг про правильне написання тексту і можна починати пробу пера.

Для початку варто вийти на одну з бірж копірайтингу, де ваші роботи помітять і запропонують постійний дохід.

19. 2polyglot.com

Найбільш жвава біржа з простою реєстрацією. Проект новий, але з кожним днем набирає обертів, в першу чергу, за рахунок рівноправності користувачів. Не потрібно вливати гроші, щоб отримати доступ до замовлень. Також присутній швидкий зв'язок з адміністрацією і постійний розвиток.

20. Advego.com

Дозволяє отримувати гроші не тільки від текстів, але і виконуючи завдання (написання коментів, завдання в соц.мережах, на форумах) . Якщо у вас є пізнання іноземних мов, випробуйте себе в розділі перекладів тексту.

21. uatxt.com

Ще одна біржа, де можна отримати гроші за написання контенту. Партнерська програма дозволяє отримувати до 30%.

Щоб отримувати гроші на постійній основі, готуйтеся провести не один вечір біля екрану монітора. Дохід залежить від кількості виконаної роботи. Розвиваючи навички письма, можна отримувати до 300$ в місяць.

SEO-форуми – що це і як на них можна заробити гроші?

Є задатки рекламщика? Просування сайтів в мережі Інтернет – основне завдання таких ресурсів. Тут можна вибрати і навчитися створювати оптимальні плани розкрутки і не тільки.

За фактом, тут ви отримаєте знання, які допоможуть заробити, а не прямі пропозиції роботи. Хоча нерідко можна наткнуться на вакансії як для просунутих гравців на цьому ринку, так і для новачків.

22. Searchengines.guru

Найбільший форум по SEO-оптимізації. Маса інформації про просування сайтів і варіантів, як заробити на цьому гроші.

Новачки, що потрапили сюди, можуть навчитися на ходу і в перспективі знайти роботодавця.

23. MaulTalk.com

Другий за величиною. У кожного користувача є рейтинг, який свідчить про надійність роботодавця і користувача, що значно полегшує пошук.

При підробітку на таких сайтах потрібно бути уважним - тут легко наштовхнутися на шахраїв. Рейтинг та відгуки користувачів – ось на що варто звернути увагу в першу чергу.

Заробити гроші на таких сайтах цілком реально, прикладіть трохи зусиль до навчання і справи підуть вгору.

Фріланс - зароби на тому, що ти вмієш

Робота на будь-який смак. Якщо ви кваліфікований співробітник в якійсь сфері, то знайти віддалену роботу на біржі фріланса не складе праці. Величезний плюс полягає в гнучкості графіка – ви самі вибираєте замовників і час, коли зручніше працювати.

Розглянемо кращі майданчики по віддаленій роботі.

24. Weblancer.net

Краща біржа праці на вільній основі для новачка. Додається велика кількість зусиль для захисту прав і запобігання обману виконавців замовлень і замовників. Завжди велика кількість актуальних завдань за різними напрямками.

25. freelance.ua

Один з найбільших сайтів цієї спрямованості. Для безпеки створено спеціальний механізм - "Система безпечних угод", який захистить від шахраїв. Рейтингова система дозволить отримати більшу кількість замовлень, а щоденні конкурси та бонусні програми тільки додадуть азарту в процес.

26. freelancehunt.com

Дідок на ринку серед фрілансерів. Зручна система пошуку замовників і система безпечної оплати - що ще потрібно для роботи в цій сфері.

Головне при роботі фрілансером - визначитися, в якій ніші ваша робота буде найбільш якісною і швидкою по виконанню. З часом прийде досвід, і ви зможете отримувати гроші, отримуючи вигоду, навіть з найскладніших замовлень.

ТОП-3 цікавих способи, як заробити гроші своїм розумом

Крім стандартних варіантів роботи в інтернеті, можна приловчитися і знайти вигоду в зовсім несподіваних місцях мережі. Адміністрування груп в соціальних мережах, платні консультації, створення інфопродукту-далеко не всі можливі варіанти отримати гроші.

Розглянемо найбільш доступні з них.

Спосіб 1. Канал на Ютубі

Якщо вам є чим поділитися з людьми, можете створити свій канал на www.youtube.com.

Періодично додаючи відео і набираючи аудиторію, ви зможете укласти партнерський договір з керівництвом сайту та отримувати прибуток від реклами Google.

Чим більше переглядів, тим істотніше сума грошей надійде на рахунок.

Спосіб 2. Кіберсквоттинг (перепродаж доменів)

Суть способу заробити полягає в пошуку імен, що не мають реєстрації, але в перспективі можуть виявитися дуже дорогими (популярні в пошукових запитах щодо створення нових компаній, форумів і так далі).

Крім реєстрації можливо отримати гроші і на перепродажу такої інформації.

Спосіб 3. Forex та інші подібні спекуляції на торгових платформах

Якщо у вас є задатки фінансиста або математичний склад розуму, можете випробувати себе в цій сфері.

Робота з цінними паперами може принести багато грошей. Потрібно вміти аналізувати ринок і стежити за політичними та економічними факторами. Правильний прогноз - ось до чого варто прагнути.

Один з сайтів де можна себе спробувати в ролі трейдера: www.fxclub.org

Сайт дозволить новачкові відкрити демо рахунок і попрактикуватися без вкладень. Робота на біржі цінних паперів своєрідна і підійде не всім.

Не бійтеся пробувати щось нове. Знайти заняття до смаку, що приносить стабільний дохід, з першої спроби дуже важко.

На якому сайті можна заробити гроші, як не на своєму?

Щоб отримувати 100% прибуток і не бути залежним від інших, потрібен власний сайт. Згодні, не кожен може за пару днів виконати все від нього потрібне, щоб досягти мети. Розробка і просування інтернет-ресурсів - ціла наука, що вимагає багато часу для вивчення.

Є оригінальна ідея і план реалізації? Ніхто вас не засудить, якщо вкладете початковий капітал і замовте сайт у фахівців. Фріланс рясніє пропозиціями по такій роботі і ціни досить демократичні.

Розберемо тепер основні способи отримання прибутку від інтернет-проекту.

 • Контекстна реклама. Суть у впровадженні рекламних вставок на зовнішні ресурси, що відносяться до теми статті вашого сайту.

Наприклад, ви написали статтю про нерухомість. При публікації на своєму ресурсі логічно буде додати посилання на сайти з продажу і роботи в цій сфері. Прочитавши матеріал, потенційний покупець пройде за посиланнями, а ви отримаєте від цього прибуток.

 • Банерна реклама. Барвисті плакати на сайті, спрямовані на залучення уваги (тематика вашого ресурсу повинна бути взаємопов'язана з рекламою на банері).

Тут головне не перестаратися. Якщо сайт має популярність, не варто всю сторінку засмічувати банерами – це дуже яскравий атрибут. Надлишок спричинить за собою втрату відвідувачів.

 • Продаж посилань. Розміщення посилань на замовлення рекламодавця на своєму сайті.

Найчастіше цей процес відбувається через біржі вічних посилань:

 1. PRposting
 2. Rotapost
 3. Gogetlinks

або на спеціалізованих сайтах:

 1. Prnews
 2. Collaborator

P. S. намагайтеся не перенасичувати подається матеріал посиланнями на інші ресурси.

Правильне SEO-просування проекту дасть можливість отримувати гроші від пасивної частини роботи сайту.

Створити унікальний контент, що вимагає попит – непросте завдання. Готуйтеся витратити не одну годину на складання ефективного плану розвитку проекту. Повірте, всі ваші старання окупляться з лишком.

Висновок + відео

Переглянувши, на яких сайтах можна заробити в Інтернеті, робимо висновок – легких грошей немає. Біржа фрілансу, сайти опитувальники, партнерські програми - кожен знайде роботу до душі, головне не лінуватися.

Пам'ятайте, чим вище дохід, тим більше часу піде на освоєння нової для вас спеціальності.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити