Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити гроші в Інтернеті без вкладень — 5 перевірених способів для новачків

Останнє оновлення: Вівторок, 24 січня 2023 Автор: Вольдемар Воронцовський

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua.

У цій статті я розповім про 5 працюючих способи, як заробити гроші в Інтернеті за комп'ютером, причому практично всі з них без фінансових вкладень (з нуля).

Стаття буде дуже корисна новачкам і тим, хто цікавиться темою заробітку в мережі. Прочитавши статтю до кінця, ви дізнаєтеся про перевірені способи заробітку, випробуваних особисто мною і моїми друзями, а також про те, скільки можна заробляти в Інтернеті на кожному зі способів В ЦИФРАХ!

Відразу скажу, що при належній підготовці, ви зможете залишити свою роботу і жити на доходи від своєї діяльності, причому ці доходи будуть порівнянні з вашою зарплатою, а то і вище.

Поїхали!

Заробіток в інтернеті

Доповнення від 24.05.21. За цей час на сайті з'явилося багато корисних статей по заробітку, ось найбільш актуальні:

Наскільки заробіток в Інтернеті є реальним?

Давайте поглянемо правді в очі. Інтернет — це частина нашої сьогоднішньої дійсності, це те місце, куди заходять мільйони людей на день.

Всі ці люди, які приходять сюди за інформацією, а хтось регулярно здійснює тут покупки, тобто залишає свої гроші.

Але якщо хтось віддає гроші, тобто і ті, хто їх отримує, чи не так? Чому б нам з вами не зайняти позицію одержувача цих самих грошей, які приходять в Інтернет?!

Як вам така ідея? Цікава? Тоді читаємо далі...

Особисто для мене заробіток в Інтернеті — це не просто реальність, а мій основне джерело доходу. У мене немає іншої роботи, крім своїх інтернет-проектів.

Добре, хтось може запитати, наскільки перспективним є заробіток в мережі? Не накриється вся ця тема через пару років?

Ми щодня бачимо на вулицях автомобілі всім нам відомого та улюбленого «АвтоЗАЗ-ДЕУ». Так от, сьогодні його вартість, менше, ніж вартість Інтернет-компанії «Гугл» приблизно в 100 разів.

Ви тільки уявіть, величезний автомобільний завод коштує менше, ніж пошукова система!

Добре, досить «води», просто мені хотілося навести вам реальні приклади перспективність цього виду діяльності. Так як є професії, практично вимерлі сьогодні, наприклад кочегар.

І навпаки, з'являються нові Інтернет-професії, попит на які дуже високий, а їм навіть не навчають у ВУЗах.

Припускаю, що у вас є багато питань, якщо ви тільки починаєте цікавитися темою заробітку в Інтернеті і зараз у вас в голові повний хаос.

Не турбуйтеся!

Кому підходить заробіток в Інтернеті

Буде неправдою, якщо я скажу, що підходить усім. Потрібно розуміти, що Інтернет — це всього лише інструмент для заробітку, а самі гроші приходять до вас в результаті грошових дій, які ви будете робити для того, щоб заробити.

Так що ж це за дії і як зрозуміти, наскільки мої дії грошові?

Все дуже просто! Якщо ви даєте щось людям, за допомогою Інтернету, і з їхньої точки зору це дуже потрібний їм продукт (товар) або послуга, через які вони реально готові платити гроші, то такі дії є грошовими.

Наочний приклад

Вкладення у фінансову піраміду можна назвати грошовим дією, хоча хтось (дуже невелика кількість людей) і заробляє на цьому. Не можна, тому що ви не додаєте ніякої цінності, а просто намагаєтеся паразитувати на фінансах та інвестиціях інших людей. Думаю, з цим зрозуміло.

Якщо ж ви навчаєте людей, наприклад англійської мови по скайпу або малюєте красиві дизайни, то такі дії можна назвати грошовими, так як вони допомагають іншим людям отримувати цінність, а натомість вони готові будуть заплатити вам гроші — все як у реальному житті.

Тому, в Інтернеті добре заробляють саме ті люди, які вміють щось добре робити в реальному житті.

Якщо говорити про особистісні якості людини, яким піде заробіток в Інтернеті, то я б виділив серед них активність, ініціативність, завзятість, позитивний настрій і звичайно ж професіоналізм.

Відразу скажу, що ледарям і невдахам тут робити нічого. Якщо людина йде в Інтернет від безвиході в надії вирішити свої фінансові проблеми, то швидше за все його чекає розчарування.

Якщо ж говорити про категорії людей, які можуть заробити в Інтернеті, то сюди можна віднести практично всіх: від домогосподарок до бізнесменів.

Деякі вже заробляють тут з допомогою своїх відеокурсів. Їх дохід становить тисячі грн в день і більше, використовуючи вони розробили власну авторську методику.

Якщо ви також хочете почати заробляти за допомогою інфобізнесу, то обов'язково ознайомтеся з цими способами.

Так ви зможете заробити гроші, використовуючи тільки комп'ютер, Інтернет і пару годин вільного часу в день.

Сподіваюсь, що відповів на питання, кому підходить заробіток в Інтернеті.

Як заробити гроші сидячи вдома в Інтернеті — 5 перевірених способів заробітку

Зараз мова піде про способи заробітку в Інтернеті. Причому серед них ви знайдете такі, які якраз підійдуть для новачків.

Для заробітку на інших способах будуть необхідні спеціальні знання і велика кількість вільного часу.

Умовно всі способи заробітку я розділив на 2 категорії:

  1. Способи заробітку в Інтернеті без створення свого сайту
  2. Способи заробітку в Інтернеті на своєму сайті

 

Перевага заробітку на своєму сайті полягає в його більшої стабільності (регулярності) та спосіб отримання грошей у вигляді пасивного прибутку, тобто такого доходу, який надходитиме до вас в незалежності від того, працюєте ви чи ні.

Але це не означає, що тут є якась халява. Тобто створив сайт і гроші лопатою греби... Навпаки — працювати доведеться наполегливо кілька місяців, а іноді навіть і років, щоб почати отримувати гідні гроші.

Зате в майбутньому ви зможете ніде більше не працювати, окрім як над своїм Інтернет-проектом. Так ви дійсно зможете заробляти гроші сидячи вдома в Інтернеті.

5 способів заробітку

Способи заробітку в Інтернеті без свого сайту

Розглянемо 5 способів заробітку в Інтернеті без свого сайту.

Спосіб 1. Заробіток на фрілансі (надання послуг через Інтернет)

Якщо ви володієте якимось затребуваним навиком, який можна обмінювати на гроші і робити це дистанційно через Інтернет, то в самому найближчому майбутньому ви зможете заробити свої перші гроші.

Наприклад, якщо ви дизайнер, програміст, бухгалтер, юрист або копірайтер, то саме час почати заробляти в мережі на своїх професійних уміннях.

Краще всього для цього підійде найвідоміший сайт для віддалених фахівців Фріланс (freelancehunt.com)

Тут ви зможете знайти для себе замовлення відповідно від своєї спеціалізації і заробляти на цьому. Але для початку вам необхідно буде зареєструватися на сайті.

Так само другим за популярністю сервісом, де ви можете заробити свої перші гроші вже сьогодні, є Веблансер (Weblancer.net)

Тут ви знайдете масу невеликих завдань, які переважно стосуються розробки, обслуговування та просування сайтів.

Наприклад, якщо ви добре розбираєтеся у верстці сайтів, програмування або дизайн, то Веблансер вам в допомогу.

Продовжуючи тему про заробіток в Інтернеті на надання послуг, не можу не згадати про способи пошуку клієнтів. Адже Сайти Фріланс і Веблансер цікаві вам перш за все із-за великої кількості потенційних клієнтів, чи не так?

Для того, щоб збільшити кількість ваших клієнтів, рекомендую створити групи в соціальних мережах, де ви рекламуєте свої послуги. Обов'язково викладіть туди своє портфоліо й відгуки задоволених замовників, якщо такі вже є.

В такому випадку групи на перших порах зможуть замінити вам персональний сайт або блог, а коли у вас буде достатньо знань або бюджет для його створення, обов'язково зробіть його.

Спосіб 2. Заробіток на онлайн-навчанні по Skype

Цей спосіб є логічним продовженням попереднього, так як на своїх знаннях і уміннях ви можете заробити не тільки виконуючи замовлення, але й навчаючи інших людей тому, чим володієте самі.

Навчання по Скайп

Впевнений, що якщо ви вже заробляєте на тому, що добре вмієте робити, знайдеться багато охочих також отримувати прибуток зі своїх умінь.

Спосіб 3. Дистанційна робота в Інтернеті

Набридло працювати в офісі і стояти в пробках, витрачаючи на дорогу багато часу даремно? Подумайте, можливо вашу роботу можна перенести в формат «home office» (домашній офіс).

Наприклад, менеджери по телефонних продажів, оператори call-центрів, і практично всі фахівці інформаційної сфери можуть виконувати свою роботу не приходячи в офіс.

Знайти віддалену роботу ви також можете на сайтах Фрілансі (freelancehunt.com) і Веблансер (Weblancer.net) в розділах про постійну роботу.

Також віддалену роботу можна знайти, скориставшись пошуком від Гугла, ввівши в пошуковий рядок фразу «віддалена робота таким фахівцем».

Спосіб 4. Заробіток на партнерських програмах

Цей спосіб заробітку є досить прибутковим. Його використовують як новачки, так і досвідчені Інтернет-підприємці.

На партнерських програмах ви можете заробляти як маючи власний сайт, так і без нього.

Суть заробітку на партнерських програмах наступна:

Є людина або компанія, які продають свій товар або послугу.

Наприклад, фірма, яка надає послуги по створенню сайтів, каже всім бажаючим: «Хлопці, приводьте до нас клієнтів, а ми вам будемо платити 30% від суми замовлення».

Якщо в реальному житті все зрозуміло — ви телефонуєте в фірму, партнером якої стали, і говорите, що від вас скоро прийде Вася, йому потрібен сайт, то в Інтернеті все це справа максимально спрощено.

Ви один раз реєструєтеся в вподобаної вам партнерській програмі і далі вам залишається тільки рекламувати її скрізь, де тільки можна.

Наприклад, на тематичних форумах, у соціальних мережах, торентах і так далі.

Після реєстрації в партнерській програмі (salesdoubler.pro, mylead.global) ви отримуєте персональну посилання, і якщо продаж здійснюється саме по ній, ви отримуєте свої комісійні. Вони зазвичай складають в середньому від 20 до 50% у різних партнерських програмах.

Спосіб 5. Продаж товарів через дошки електронних об'яв

Цей спосіб заробітку один з найпростіших. Правильніше навіть говорити про нього як про спосіб заробітку з допомогою Інтернету. Тут Інтернет буде каналом пошуку клієнтів для продажу самих звичайних речей, як нових, так і б/у.

До речі, це один з самих кращих способів почати свій бізнес з нуля, так як він практично не вимагає вкладень, хіба що вашого часу.

Уважно огляньте свою квартиру або будинок, напевно тут знайдеться щось непотрібне вам, давно втратило актуальність. Так, ця річ вже не потрібна вам, можливо, що ви навіть зібралися її викинути, але не поспішайте цього робити, адже її можна продати.

Для цього зробіть фотографію речі в декількох ракурсах при хорошому освітленні, складіть докладний опис — невеликий рекламний текст.

Після цього додайте оголошення на безкоштовних Інтернет-майданчиках. Найкраще підійде для цього популярний сайт безкоштовних оголошень olx.ua

Краща порада

Просто дійте, не піддавайтеся сумнівам і не слухайте невдах, адже їх негатив здатний погубити найкращі ваші починання.

Часті питання по заробітку в Інтернеті

Порадьте інтернет заробіток без вкладень з виведенням грошей?

Найпростіше - біржі фрілансу з фіксованою оплатою за роботу, на зразок Фівер і Kabanchik.ua.

Без вкладень можна вести блог і заробляти на контекстній рекламі.

Якщо є спільнота в соц. мережі - партнерки - розміщуєте у себе посилання і з продажів отримуєте комісію, гроші виводите на карту або електронні платіжні системи.

Є заробіток в Інтернеті через телефон без вкладень, доступний школяреві? Чи є перевірені сайти.

Сервіси мікрозавдань: seosprint.net, Просперо, Профіт Центр і т.д. у статті ми про них говорили.

Це максимально проста робота на кшталт перевірити чи відповідає сайт пошуковому запиту, підписатися на когось в соц. мережах, лайкнути твіт і т. д.

Чи є заробіток в Інтернеті без вкладень?

Заробіток в Інтернеті без вкладень можливий. Спектр можливих доходів досить широкий, і залежить від ваших навичок в різних IT галузях.

За що платять в Інтернеті?

В Інтернеті перш за все цінують ваші навички. Для початку вам варто вибрати напрямок.

Це може бути програмування, робота з графічними програмами, монтаж відео, копірайтинг і т.д. Після вибору напрямку починається навчання. Ви можете зайнятися самоосвітою, читаючи доступну документацію, або купивши курси на спеціальних ресурсах. Після достатнього навчання ви можете реєструватися на будь-яких біржах і там брати замовлення, за успішне виконання яких ви отримуєте гроші.

Дохід від замовлень прямо пропорційний кількості і якості ваших знань, і умінь застосувати їх на практиці.

Як заробляють онлайн на простих завданнях в соцмережах?

Якщо ви не хочете витрачати велику кількість часу на навчання чогось складного, є альтернатива у вигляді завдань в соцмережах. Вся суть даного способу заробітку полягає у виконанні певних завдань, наприклад вступити в будь-яку групу, подивитися рекламу, зробити репост і т.д. доходи від такого заробітку менше, зате швидше і легше.

Висновок + відео

Звичайно ж, в прямому сенсі заробити гроші сидячи вдома в Інтернеті не вийде, тому що як це не дивно звучить, але доведеться саме працювати.

Проте результат того вартий, адже якщо вам вдасться вийти на стабільний дохід від Інтернету, ви напевно оціните такі переваги такої діяльності:

  1. Не потрібно ходити (їздити) кудись на роботу кожен день вранці і ввечері, а це економія часу;
  2. Хороша економія на представницькі витрати;
  3. Вільний графік роботи;
  4. Правильний режим дня та харчування;
  5. Спокійна нервова система.

Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# VGrig 03.12.2019, 20:21
Дуже цікаво було дізнатися для себе щось нове. Завжди боялася почати заробіток в інтернеті, а саме в Skype. На разі, обов'язково спробую всі поради на практиці. Більше не буду нікого слухати, а буду впевнено йти вперед. Дякую.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Олександр 05.12.2019, 16:25
Тема заробітку в мережі Інтернет зараз дуже актуальна, адже доступ до глобальної мережі є майже у всіх. Заробляти гроші сидячи вдома це мрія багатьох. Тим більше, кожен може обирати для себе той спосіб роботи, який йому до вподоби. Вільний графік - це дуже зручно.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Регина 07.12.2019, 15:53
Все вірно, не потрібно боятися починати щось нове. Наприклад, я вже рік сама собі господиня й розпоряджаюся своїм часом та дозвіллям. Працюю в інтернеті, а саме в Skype, даю уроки з англійської мови, плюс фриланс.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Наталья 12.12.2019, 10:46
Способи реально робочі на собі перевірила. Гроші звичайно не великі, але якщо набити руку у вас все вийде!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата