Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Мій дім – мій офіс: як можна заробити гроші в домашніх умовах + приклади з особистого досвіду

Останнє оновлення: Середа, 14 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

як можна заробити гроші

А ви знали, що 95% найманих працівників незадоволені своєю роботою? Ви теж один з них? У цій статті я хочу розповісти вам про те, як заробити гроші сидячи вдома і назавжди забути про рабську працю в чужих інтересах.

Люди з мого оточення часто скаржаться на свою роботу, брак грошей і життя в цілому і я їх розумію. Кому сподобається вставати щодня в 6-7 ранку, терпіти неповажне ставлення начальника, злі язики колег, понаднормові? І це за зарплату 150-300$, без всілякої надії на підвищення? В такі моменти я розумію, що рішення кинути стабільну посаду в офісі і піти у фріланс було правильним рішенням. І я хочу їм з вами поділитися!

Що стосується саме заробітку в інтернеті, то про це вже є на блозі хороша стаття, в якій розкрито понад 60 реальних варіантів, з яких можна почати свій шлях по залученню онлайн прибутку.

Чи реально заробити сидячи вдома без вкладень?

Так. Це навіть реальніше, ніж при роботі в офісі, тому що вас ніхто не буде відволікати від головної мети – підвищення професіоналізму та доходу. На чому можна заробити гроші в домашніх умовах? У вас є три варіанти.

1. Заробити онлайн.

З допомогою Інтернету ви знаходите замовників, клієнтів або покупців, виконуєте роботу, отримуєте гроші (частіше – на електронний гаманець). Заробіток вдома за комп'ютером підходить як професіоналам, так і школярам, студентам, пенсіонерам, мамам в декреті.

2. Заробити на дому офлайн.

Різновид найманої праці. Ви робите те ж, що і в офісі, тільки вдома. Наприклад, обдзвонювати клієнтів, складаєте документи, створюєте програмне забезпечення і отримуєте гроші. Спосіб підходить тим, кому важко займатися пошуком клієнтів самостійно і розбиратися зі сплатою податків.

3. Мережа як спосіб просування.

Ви надаєте певні послуги, наприклад, робите манікюр, викладаєте іноземні мови, консультуєте з юридичних питань. Перераховані види занять можна виконувати як в офісі, так і вдома – з допомогою електронної пошти, скайпу, телефонних переговорів. А власний сайт (блог, група в соціальній мережі) – це безкоштовний спосіб самореклами для залучення нових клієнтів і їх грошей.

Про плюси заробітку вдома знають всі. Це:

 • гнучкий графік;
 • відсутність злісного начальника;
 • необмежене зростання доходу, економія на проїзді.

Мій досвід

Ще одна перевага від можливості заробляти сидячи вдома – поліпшення здоров'я. Коли я пішов з офісу, то перестав хворіти ГРВІ щоосені і зиму. Тепер немає потреби їхати в переповненому автобусі, де всі кашляють і чхають, або ходити в магазин в 19:00 – година пік. Крім того, через відсутність поруч нервових людей мозок спокійний, а імунітет міцніше. Заробити гроші легше, коли здоров'я в нормі.

Напевно, ви вже не раз подумали: «Хочу заробити гроші сидячи вдома». Тоді ви повинні дізнатися і про мінуси всіх способів заробітку в Інтернеті і офлайн.

 • Витрата електрики зросте на 20-30%.
 • Іноді буде складно змусити себе працювати і заробляти гроші, адже домашня обстановка розслабляє.
 • Хвороби і відпустки ніхто не оплатить (іноді доведеться працювати в свята і вихідні, щоб заробити гроші на оплату рахунків).
 • На старті ви будете отримувати мізерні гроші – до 200$, особливо якщо у вас немає професійних навичок.
 • За пошук клієнтів вам ніхто не заплатить, а це заняття забирає багато часу і сил.
 • Можливо, родичі вважатимуть вас неробою і змусять влаштуватися в контору.
 • Якщо у вас вийде заробити багато грошей, рано чи пізно доведеться розбиратися з оформленням діяльності та сплатою податків.

Якщо ви зважили всі за і проти і все-таки вибрали бізнес в рідних стінах, тоді далі поговоримо про те, чим зайнятися для заробітку будинку грошей.

5 категорій людей, які зможуть заробити гроші вдома. Ви є серед них?

Хто, взагалі, може заробити гроші в рідних стінах? Теоретично – всі. Сидячи вдома на комп'ютері працюють школярі, студенти, молоді мами, пенсіонери, підприємці, вузькі фахівці. Але існують категорії людей, яким домашнє працевлаштування підходить ідеально:

 1. Творчі особистості – їм просто душно в рамках корпоративної системи, мало шансів проявити свої таланти і заробити багато грошей.
 2. Заповзятливі хлопці – мають необмежені можливості в плані заробітку.
 3. Інтроверти і мізантропи – трудяться в комфортних для психіки умовах.
 4. Люди сімейні - не відчувають труднощів при поєднанні професії, нагляду за дітьми і будинком.
 5. З незалежним характером – щасливі тільки за умови роботи на себе.

Якщо ви потрапляєте хоч в одну з перерахованих вище категорій, тоді дерзайте!

А, може, ви вже пробували заробляти в Інтернеті?

Отже, з чого почати заробляти вдома? Якщо у вас вже є затребувана і улюблена професія, то простіше зареєструватися на біржах фрілансу і знайти там перші замовлення за вашим профілем. Можливо, вже в перший місяць ви зможете заробити нормальні гроші – 300-500$.

А що робити тим, у кого є тільки амбіції і бажання вчитися? Спробуйте наступні способи заробітку вдома.

1. Букси (Profitcentr, SEO-Sprint)

Тут можна заробити гроші на перегляді реклами, реєстраціях, скачуванні додатків, проходження тестів (від 3-4 копійок до 1-5 грн).

ВАЖЛИВО. Однак на подібних сервісах не можна заробити більше 200 грн на місяць, працюючи поодинці. Залучайте нових учасників і отримуйте 5-30% від зароблених ними грошей в системі.

2. Біржі коментарів (Qcomment, Advego)

На таких майданчиках важливо бути грамотним і вміти красиво викладати свої думки. За один коментар до 300 знаків платять 4-5 грн. У день реально заробити 200-400 грн.

3. Опитувальники (vlasnadumka.ua, opinion.com.ua)

Подібних сервісів для отримання грошей в Інтернеті дуже багато, і за проходження одного опитування тривалістю 5-10 хвилин можна заробити 7-30 грн. На зарубіжних сервісах (clixsense.com, globaltestmarket.com) платять більше.

ПОРАДА. Так як опитування приходять рідко – 1-5 штук в місяць, зареєструйтесь відразу на 5-10 опитувальниках. Тоді ви будете заробляти 400-600 грн на місяць, приділяючи справі 2-3 години в тиждень.

4. Сервіси платного просування в соціальних мережах (scoin.click, Smmok)

Тут реально заробити гроші на найпростіших діях: лайках, репостах, підписках, коментарях, голосуваннях. Найбільше завдань приходить власникам акаунтів в Інстаграм і Youtube. За роботу, виконати яку можна за 1-2 хвилини, платять в середньому по 0,3-0,5 грн. Якщо зареєструватися хоча б на 5-7 подібних сервісах, в місяць реально заробити до 2 000 грн.

УТОЧНЕННЯ. Всі перераховані вище способи згодяться тільки для старту або як додатковий варіант заробітку для студентів або працюючих людей, так як великих грошей вони не принесуть. Щоб дізнатися швидкі і прості методи заробітку раджу прочитати статтю – як заробити гроші школяреві.

А зараз настав час дізнатися, чим можна зайнятися вдома, щоб заробити гроші в Інтернеті і в майбутньому побудувати на цьому бізнес.

Як заробити в Інтернеті сидячи вдома – 5 безпрограшних варіантів

Ідей домашнього бізнесу в мережі так багато, що все перерахувати неможливо. Більше саме простих варіантів розписано в статті про заробіток в Інтернеті без вкладень. А зараз я зупинюся на найпривабливіших способах отримання грошей онлайн, на яких в майбутньому ви зможете побудувати повноцінний бізнес.

Освоєння фріланс-професій

Це один з кращих варіантів того, як заробити гроші сидячи вдома без вкладень. Більшість фріланс-професій можна отримати на практиці, попутно вивчаючи спеціальну літературу і переглядаючи навчальні відеоролики. Нижче представлена таблиця найбільш затребуваних фахівців.

Фріланс-професія Скільки грошей можна заробити в місяць? Де шукати замовників і роботодавців?
Копірайтер 200-700$ Біржі контенту і фрілансу, корпоративні та інформаційні сайти, форуми, агентства копірайтингу
Дизайнер 300-800$ Біржі фрілансу, студії дизайну, меблеві фірми
Адміністратор групи в соціальній мережі (підбір контенту, модерація, спілкування з підписниками) 200-300$ Соціальні мережі
SMM-фахівець (займається просуванням сторінок в соціальних мережах) 500-1000$ Біржі фрілансу, соціальні мережі
Програміст 1000-2000$ Біржі фрілансу

Не забуваємо і про таке джерело пасивного залучення клієнтів і їх грошей, як власний сайт з відгуками і портфоліо.

Особистий досвід

Детальніше хочу зупинитися на своїй професії – копірайтингу. Чомусь вважається, що за написання текстів платять копійки, і багато грошей таким способом в Інтернеті не заробити. Це не зовсім вірно. Просто тут немає швидкого старту.

Новачкам на біржах контенту з малою кількістю позитивних відгуків і низьким рейтингом платять по 5-15 грн за 1000 знаків. Навіть при дуже старанній праці в місяць виходить заробити не більше 150$. Хлопці швидко вигорають і йдуть з професії з глибоким розчаруванням.

Однак початковий період треба просто перетерпіти. На початку кар'єри я поєднував копірайтинг і посаду в офісі, тому ніколи не залишався без шматка хліба. З розширенням досвіду росли і мої середні розцінки за текст, з'являлися постійні замовники. Тепер я працюю тільки в Інтернеті і отримую більше багатьох своїх знайомих, які встають о 6 ранку і ходять працювати «на дядю».

Якщо ви відчуваєте, що написання текстів – це ваш напрямок, то рекомендую ознайомитися з постом про сайти для заробітку на копірайтингу, де описані 10 кращих бірж, на яких заробляють як новачки, так і професіонали, і я в тому числі.

Копірайтери, які спеціалізуються на створенні продаючих і рекламних текстів (а не інформаційних статтях, як 80% авторів), можуть заробляти пристойні гроші – 1500-2000$ в місяць.

Репетиторство та онлайн-навчання

Ще один цікавий спосіб, як заробити вдома на комп'ютері без вкладень – проводити уроки по скайпу. Підходить для шкільних вчителів, викладачів Вузів і студентів-відмінників.

Кращий спосіб знайти перших учнів і заробити гроші – попросити знайомих дати рекомендацію. А також можна зареєструватися на репетиторських сайтах, але там зазвичай стягують комісію у розмірі 100-200% від вартості першого заняття (або 1-2$ за кожен урок). Через 3-6 місяців запрацює сарафанне радіо, і необхідність у співпраці через посередника відпаде.

ВАЖЛИВО. В Інтернеті можна зустріти пораду про розміщення оголошень через безкоштовні дошки типу OLX. Цей спосіб не працює. У 70% випадків батьки шукають викладача через знайомих, у 30% — дивляться спеціалізовані (репетиторські) сайти і оцінюють репутацію вчителя за відгуками.

Які гроші можуть заробляти репетитори, проводячи уроки по скайпу? Найбільш затребувані фахівці – це приватні вчителі з іноземних мов. Вони отримують непогані гроші - 200-320 грн на годину. А також без клієнтів не залишаться репетитори для підготовки до ЗНО з точних наук (математики, фізики, хімії). Вони можуть заробити 120-200 грн на годину.

Блогінг

Мабуть, блогінг - найперспективніший спосіб отримувати гроші через Інтернет, не виходячи з дому. Топові ресурси дозволяють їх власникам заробити від 40 тисяч грн на місяць, і це не межа. Якщо хочете повторити їх успіх, вам доведеться вкласти в справу багато часу, а можливо, і коштів. Щоб заробити гроші, можна створити одну з трьох майданчиків.

1. Сайт (блог)

Створити простенький сайт (блог) можна на WordPress або іншому конструкторі за 1-2 дні. В мережі вистачає докладних інструкцій. Потім потрібно купити доменне ім'я і оплатити послуги хостингу. Але це найпростіше.

Далі вам доведеться наполеглива і тривала робота з наповнення майданчика корисним контентом, SEO-оптимізації, залучення читачів за допомогою реклами. Можливо, доведеться заплатити гроші вузьким фахівцям: копірайтеру, дизайнеру, оптимізатору. І тільки потім думати про монетизацію.

Як заробити гроші вдома на власному сайті (блозі)? Основні способи такі:

 • Підключити рекламу від Google AdSense і отримувати гроші за кліки.
 • Розміщувати платні посилання.
 • Рекламувати в своїх статтях чужі товари, послуги та ресурси (задіяти партнерські програми).

Врахуйте, що заробити перші гроші з сайту (блогу) ви зможете не раніше, ніж через 6-12 місяців. Цікаво, скільки можна заробити на блозі? Довго розповідати не хочу – пропоную почитаті статтю за посиланням http://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti/448-skilki-mozhna-zarobiti-na-sajti.html, скажу лише, що це не міф і не казки – все реально!

ВАЖЛИВО. Не варто створювати ресурс тупо щоб заробити. Охочих зрубати легкого бабла в Інтернеті тисячі, і вони швидко вигорають, не побачивши блискавичного прибутку. Подумайте, чи можете ви дати людям реально корисну і нову інформацію.

2. Група (паблік) в соціальній мережі

Створити групу в соціальній мережі можна набагато швидше, ніж повноцінний сайт, але розкручувати її не легше. Якщо задіяти тільки безкоштовні способи (особисті запрошення друзів, спам, сервіси накрутки, вірусний контент), то просування розтягнеться на роки. Фейкові акаунти і «собачки» тільки зіпсують статистику.

Виходячи з особистого досвіду скажу, що кращий спосіб залучення підписиків в свою групу - реклама в популярних спільнотах. Задумайтеся про серйозну монетизацію ресурсу, коли на нього буде підписано хоча б 50 тисяч осіб. Заробити реальні гроші можна на розміщенні рекламних постів і партнерках.

Варіант для просунутих – створити і розкрутити сторінку, а потім продати за кругленьку суму. Зробити це можна через спеціалізовані біржі. Для прикладу, на trade-groups.ru реально продати групу ВК по темі «Гумор» зі 100-200 тисячами підписників за 20-30 тисяч грн. Читайте тут ще більше методів про заробіток у соц. мережа.

3. Youtube-канал

Найперспективніший і одночасно складний варіант того, як заробити сидячи вдома в Інтернеті. Від відеоблогера потрібні базові навички написання сценаріїв, зняття і монтажу відеороликів, креативні ідеї. А ще бажано мати красиву і грамотну мову.

Як заробити гроші на Youtube?

 • підключити партнерську програму відеохостингу (доступна при наявності не менш 1 тисячі підписників і 4 тисяч годин переглядів за останній рік) і отримувати гроші за переходи по рекламним блокам;
 • збирати пожертвування від підписників - зазвичай так можуть заробити гроші стримери-оглядачі ігор;
 • розміщувати у себе на каналі рекламу або робити повноцінні огляди чужих товарів, послуг, сайтів.

ВАЖЛИВО. Сьогодні конкуренція серед відеоблогерів величезна, тому ваші ролики просто зобов'язані бути якісними і чимось виділятися серед іншої маси. Абстрактні міркування про життя і кохання, зняті на камеру мобільника навряд чи когось зацікавлять. Раджу прочитати детальну статтю по темі – як заробити на Ютубі з нуля.

Партнерські програми

Партнерки – це форма співпраці між продавцем і рекламником. Вигода першого полягає в швидкому залученні нових клієнтів, а другого - в можливості заробити гроші.

Залежно від форми оплати виділяють наступні види партнерських програм.

 • За кліки (CPC)
  Гроші нараховуються за кожен перехід користувача за рекламним посиланням або блоку. З поширенням в мережі плагіна AdBlock ця форма оплати застаріла.
 • За перегляди (CPV)
  Рекламодавець виплачує власнику майданчика гроші за кожен перегляд відвідувачем рекламного відеоролика. Така форма часто використовується на кіношних сайтах.
 • За продаж (CPS)
  Найпоширеніший вид партнерок. Рекламщик може заробити гроші (зазвичай 5-20%) з продажу кожного товару партнера.
 • За дію (CPA)
  Гроші нараховують за вчинення користувачами цільових дій, наприклад, реєстрацію, скачування програми, голосування. Іноді рекламник може заробити 10-30% з доходу залученого учасника (реферала). Такі партнерки ще називаються реферальними програмами. Вони бувають багаторівневими – тоді рекламщик отримує відсоток навіть з зароблених грошей тих учасників, яких залучили його реферали.

Як заробити в Інтернеті вдома на партнерських програмах?

 1. Знайти підходящу партнерку.
  Тут є два варіанти – вивчити пропозиції на великих ресурсах або підключитися до СРА-мереж. Найбільше грошей приносять партнерки, пов'язані з просуванням інфопродуктів. На них реально заробити до 30-50% з кожного продажу. Але книга або курс повинні викликати у вас довіру. Непогані партнерські програми пропонують біржі фрілансу і контенту.
 2. Створити і розкрутити майданчик для залучення клієнтів.
  Підійдуть власний сайт, блог, група в соцмережі або youtube-канал. Але розміщувати продаючі пости з партнерськими посиланнями можна і на форумах, в чужих блогах, пабликах. Правда, люди неохоче довіряють інформації від невідомих осіб, та й модератори не дрімають.
 3. Рекламувати продукт.
  Робити це потрібно обережно, ненав'язливо. Наприклад, написати цікаву статтю про те, як заробити в Інтернеті новачкові, і в одному з підзаголовків згадати сайти партнерів, які ідеально підходять для одержання перших грошей онлайн.

Партнерські програми – це вигідний домашній бізнес, на якому можна заробити від 500$ в місяць.

Інфобізнес

Являє собою створення з метою продажу корисної інформації, найчастіше книг і навчальних відеороликів. Це ще одна гарна ідея для домашнього заробітку. Реалізувати готовий інфопродукт можна через власний сайт, лендінг, сторінку в соціальній мережі.

Сьогодні люди стали критичніше ставитися до інформації в Інтернеті, особливо платною. За це слід сказати "спасибі" інфоциганам-підприємцям-одноденкам, які в сотий раз переказують загальновідомі факти і продають за гроші. Курси в стилі «як заробити мільйон доларів за один день», «знайти неземне щастя, нічого не роблячи» — це про них.

Ось кілька корисних порад, які допоможуть вам заробити реальні гроші в інфобізнес:

 1. вибирайте ту нішу, в якій розбираєтеся на всі 100%;
 2. постарайтеся створити інфопродукт, не пов'язаний з темою того, як заробити гроші в Інтернеті – конкуренція тут величезна, та й люди вже не довіряють подібним книгам і курсам (але якщо дуже хочеться, то вибирайте більш вузькі напрями, наприклад, як заробити на хендмейде або як залучати нових клієнтів за допомогою облікового запису в Instagram);
 3. зробіть акцент на форму подачі матеріалу: наприклад, якщо пишете книгу, до пропозиції повинні бути короткими, пояснювати складні речі простими словами, містити нотки гумору, мотиватори;
 4. навчіться просувати інфопродукт за допомогою продаючих текстів або найміть грамотного копірайтера.

Тепер ви знаєте, як реально заробити не виходячи з дому прямо в Інтернеті. А як щодо поєднання онлайн і офлайн занять для збільшення потоку грошей? Читайте статтю далі.

3 реальних способу, як заробити гроші, поєднуючи онлайн і офлайн діяльність

Можливо, у вільний час вас відвідують думки: «Ось сиджу цілодобово в Інтернеті, як заробити гроші без вкладень?". При цьому кидати офісну роботу ви не готові або не хочете. На щастя, існують варіанти, чим зайнятися вдома, щоб грошей в сім'ї стало набагато більше.

Заробити на рукоділлі

Яка дівчина не займалася творчістю вдома? Виявляється, вироби ручної роботи високо цінуються, і їх можна продавати за гроші. Найпростіше реалізувати готовий товар через Інстаграм, створивши окрему сторінку з барвистими фотографіями. Висилати речі можна поштою післяплатою, зустрічатися з покупцем особисто або найняти кур'єра, коли бізнес піде в гору.

Чим займаються своїми руками вдома, щоб заробити гроші? Виходячи з особистого досвіду скажу, що дорогі вироби типу вишитих картин продати дуже складно. А віддавати твори мистецтва за копійки шкода, так що вони висять у продажу роками. Краще виготовляти такі речі, які робляться швидко і без високих витрат на матеріали, а виглядають класно. Приклад:

 • ароматичне мило незвичайної форми (продати можна по 80-120 грн за штуку, хоча його собівартість в 2 рази нижче);
 • іграшки;
 • магнітики на холодильник – з глини, тканини, з елементами вишивки хрестом;
 • декоративні вазочки;
 • об'ємні листівки;
 • подарункові коробки;
 • квіткові композиції в гліцерині.

Вправні умільці займаються улюбленою справою у вільний від основної роботи час, отримуючи за це додаткові 100-1000$ в рік.

ВАЖЛИВО. Головне правило для тих, хто хоче заробити на хендмейд хороші гроші – креативність. І Інстаграм - один з кращих майданчиків для реалізації товару. І взагалі, якщо говорити про заробіток в Інтернеті в цьому році, то соц. мережа Інстаграм - це перспективний і активно розвиваючийся напрямок, який вартий Вашої уваги.

Надання послуг

Як можна в домашніх умовах надавати послуги клієнтам, щоб заробити гроші? Дуже просто. Досить створити окрему сторінку в соціальній мережі для розкрутки особистого бренду.

Ось приклади того, які послуги надають на дому:

 • юристи – складають договори, ділові листи, претензії, позовні заяви;
 • журналісти – пишуть статті для інтернет-видань, беруть інтерв'ю у відомих особистостей по скайпу;
 • психологи – консультують людей, виступають особистим тренером;
 • адміністратори – обдзвонюють клієнтів, приймають і обробляють заявки;
 • фахівці в сфері краси – надають перукарські послуги, роблять манікюр і педикюр, консультують з питань догляду за шкірою, волоссям, тілом.

Залиште на своєму ресурсі контактні дані: номер мобільного телефону, адресу електронної пошти, скайп. Якщо у вас є основна офлайн-робота, обов'язково вкажіть час, коли з вами можна зв'язатися.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Якщо ви професіонал, то напевно у вас вже є клієнти. Попросіть їх залишити перші відгуки на вашому майданчику і дати рекомендації своїм знайомим. Тоді через 3-6 місяців запрацює сарафанне радіо, і ви, можливо, кинете офіс і повністю перейдіть на домашній бізнес.

Продажі товарів

А тепер про те, що можна продати вдома, щоб заробити гроші. Найпростіший варіант – поритися в коморі, на балконі і в шафках в пошуках непотрібних речей. А потім реалізувати їх через безкоштовні дошки оголошень типу OLX, eBay, Youla, Barahla.

Особистий досвід. Коли підросла моя молодша сестра, мама продала дві коляски, стілець, ліжко і дитячі куртки, повернувши собі 50% грошей, які були витрачені на ці речі раніше. Я ж продав кілька підручників відразу після закінчення Вузу. Знав, що студентам-правознавцям видають в бібліотеці мотлох, за яким неможливо вчитися, а нові книжки потрібні на кожному курсі і в магазині коштують дуже дорого.

Ви теж можете поєднати приємне з корисним: позбавити будинок від мотлоху і заробити гроші. Спробуйте піти далі і продавати через ті ж дошки оголошень чужі речі, забираючи собі 20-50% від угоди. Досить зробити красиві фото і привабливий опис товару, а потім чекати дзвінків від покупців. Так ви зможете заробити гроші сидячи вдома без вкладень.

Більш серйозний вид бізнесу – створення інтернет-магазину на базі сайту або групи в соціальній мережі. Тут вже без вкладень не обійтися. Найпростіше закуповувати китайські речі на Аліекспресі або Алібабе і продавати їх з накруткою 200-300%.

Корисна порада. Такий вид бізнесу носить сезонний характер. Врахуйте це перед закупівлями. Наприклад, напередодні Нового року люди охоче викладають гроші за дрібні подарунки: кухолі, сувеніри, іграшки. В кінці весни і початку літа затребувані аксесуари для пляжу (купальники і плавки, сонцезахисні окуляри), мангали, рюкзаки та намети.

Якщо ви шукаєте спосіб, як заробити гроші з мінімальними вкладеннями, розгляньте варіант з дропшиппінгом. Ця схема передбачає оплату оптової вартості тільки після отримання товару покупцем. Вам не потрібно витрачати гроші на оренду складу і закупівлю першої партії.

Однак у дропшиппінга є ряд недоліків:

 • важко знайти надійного постачальника, який погодиться співпрацювати за такою схемою;
 • всі претензії щодо строків доставки, якості товарів кінцевий клієнт пред'явить до вас, навіть якщо в цьому не буде вашої провини.

Зате дропшиппінг, на відміну від звичайного офлайн-бізнесу, легко поєднувати з іншою роботою. І він не вимагає вашої зайнятості по 16-20 годин на добу, як це часто буває з підприємцями-початківцями.

І останній момент: якщо ви не в курсі, як виводити зароблені гроші, то раджу подивитися матеріал про заробіток в інтернеті без вкладень з виведенням грошей на карту ПриватБанку – там є всі відповіді на питання, що стосуються виведення коштів і не тільки.

Висновок + відео

Тепер ви напевно займетеся чимось вдома, щоб заробити більше грошей. Адже для цього навіть необов'язково кидати роботу за наймом, позбавляючись стабільного джерела доходу. Домашній бізнес підходить всім: зайнятим і безробітним, професіоналам і новачкам, творчим особистостям і підприємцям. Він не принесе грошей тільки тим, хто звик шукати легкий шлях і думати, що всі йому щось винні. Вдома потрібно працювати не менше, ніж в офісі, і бути реально корисним іншим людям.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити