Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити перший 1000000 (мільйон) гривень або доларів за короткий термін – 8 топових напрямів + важливі поради та приклади

Останнє оновлення: Понеділок, 12 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити мільйон

 Якщо ви амбітна і цілеспрямована людина, то рано чи пізно задумаєтеся, як заробити мільйон. Не царська ця справа - працювати за 100-300 $ до пенсії. Можливо, вам хочеться жити в просторому будинку, відпочивати за кордоном 2-3 рази на рік, відвідувати ресторани і розважальні заклади. А головне – відчувати впевненість у завтрашньому дні, тому що на рахунку лежить кругленька сума. У цій статті ви дізнаєтеся, як заробити свій перший мільйон і здійснити мрію жити красиво і гідно.

Якщо ви думаєте, що швидко заробити гроші неможливо – я зараз розвію ваші сумніви! Унікальні приклади нижче в статті доведуть вам зворотне.

5 умов, виконання яких дозволить вам заробити мільйон гривень або доларів за місяць/рік

Як заробити мільйон за місяць? І чи реально взагалі це зробити? Досвід успішних людей підтверджує, що так. Тільки потрібно володіти «куркою, що несе золоті яйця»: налагодженим бізнесом, дорогою нерухомістю або гучним ім'ям.

Приклад. Оля Полякова отримують по півмільйонів на місяць на рекламі товарів в соціальних мережах. Один пост в Instagram обходиться рекламодавцям в середньому в 90 тис. грн

Ну а що робити простим смертним, як заробити мільйон гривень за короткий термін? Скажімо, 1-3 місяці? На жаль, чудес не буває. Якщо не вважати спадщину, залишену багатим родичем, виграш в лотерею або казино.

А ось рік – це вже реальний термін, протягом якого можна заробити мільйон гривень з нуля. Але для цього потрібно виконати 5 умов.

 1. Освоїти затребуване і високооплачуване заняття. Зробити це можна за допомогою книг, блогів, відеороликів на Youtube, платних і безкоштовних курсів.
 2. Розкрутити особистий бренд. Можливо, доведеться вкласти гроші в рекламу. Відомі (в Інтернеті і реальному житті) люди знають, як швидко заробити мільйон.
 3. Підвищити фінансову грамотність. Скільки б ви не заробляли, марнотратство не дозволить вам розбагатіти. Навчіться обходитися малим, відкладати гроші і інвестувати заощадження.
 4. Отримати підтримку з боку. Постарайтеся знайти і зблизитися з людиною, яка досягла успіху в тій сфері, куди хочете потрапити і ви. Він направить вас в потрібне русло. Можливо, допоможе зв'язками. Не вірте тим, хто стверджує, ніби став мегауспішним поодинці.
 5. Навчитися грамотно витрачати час. Хочете знати, як заробити за рік? Хоч гривень, хоч доларів? Перестаньте витрачати час на даремні речі на зразок перегляду телевізора. Так ви звільните до 3-4 годин в день, які можна витратити на навчання і придбання потрібних навичок.

А найбільш вірогідний сценарій, який підходить для більшості людей, виглядає так: заробити мільйон за 2 роки і поступово вийти на стабільно високий дохід. Краще трошки потерпіти спочатку, щоб потім жити добре багато років.

Як заробити мільйон з нуля в Україні – 8 напрямків

Багато хто сумнівається, як це заробити мільйон з нуля в Україні при таких-то мізерних зарплатах. Але це реально. Можна спробувати щастя в Києві, Харкові або іншому великому місті. Так, столичні юристи отримують в середньому 25-30 тис. грн, а це 1 мільйон грн за два роки з хвостиком. Зарплата середньостатистичного програміста в Києві – 40 тис. грн.

Ну а якщо традиційна кар'єра – не ваш варіант, пропонуємо розглянути інші варіанти заробити 1000000 грн. Ось реально працюючі білі схеми заробітку.

Високопрофесійне консультування

Консалтинг – молодий напрямок бізнесу в Україні. Дозволяє заробити експертам в наступних областях:

 • юриспруденції (особливо у сфері податкового та земельного права, реєстрації фірм, нерухомості);
 • бухгалтерії та фінансах;
 • психології;
 • інтернет-маркетингу.

Одна година консультації може коштувати до 12 тис. грн. Фінансовий консультант здатний заробити кілька мільйонів грн за рік. Юрист у сфері нерухомості тільки за складання позову бере від 3 тис. грн. Вартість консультації хорошого психолога – 1-2 тис. грн.

Якщо ви вирішите стати високооплачуваним консультантом, заведіть групу в соціальній мережі, а краще – створіть власний сайт і пишіть експертні статті. Перші 2-3 місяці не задирайте ціни, щоб не залишитися без замовлень. Працюйте на репутацію і просіть перших клієнтів залишити відгуки, порекомендувати вас знайомим. З часом ви станете більш відомим і шанованим, що дозволить вам непогано заробити.

Реальні інструменти для заробітку мільйона в Інтернеті

Хочете знати, як заробити мільйон гривень в Інтернеті? Якщо не сильно поспішаєте, розгляньте ідею з власним сайтом або каналом на Youtube. Від моменту створення проекту до отримання першого мільйона пройде близько 2-3 років. Найприбутковіші тематики такі:

 • банки і кредитування;
 • юриспруденція та бухгалтерія;
 • нерухомість;
 • медичні послуги;
 • комп'ютери та IT.

Гроші ви зможете заробити на прямій рекламі, партнерських програмах, лідогенераціі (продаж контактних даних потенційних клієнтів). Крім того, власний майданчик стане хорошою саморекламою для тих, хто планує зайнятися консалтингом.

ВАЖЛИВО. Але врахуйте, що без вкладень розкрутити контент-проект уже не вийде. Мінімальний бюджет на місяць – 500 грн.

А як заробити мільйон в Інтернеті швидко? Розгляньте такі напрямки:

 • валютний трейдинг – спекулятивні угоди на біржі Форекс;
 • фріланс – заробити 1000000 грн протягом року можуть програмісти, розробники мобільних додатків, перекладачі, SEO-аналітики;
 • арбітраж трафіку – купівля контекстної або тизерної реклами з метою перенаправлення потенційних клієнтів на партнерські продукти (при грамотному підході дозволяє окупити вкладення в 1,5-2 рази);
 • інтернет-магазин – заробити мільйон протягом 6-12 місяців можна на перепродажі дешевих китайських товарів з величезною накруткою.

Великий плюс заробітку в Інтернеті в тому, що тут не вимагають «кірочок» і зв'язків. Головне – мати голову на плечах і трохи завзятості.

Продаж своїх знань (навчання)

Щоб заробити мільйон в Інтернеті, можна зайнятися інфобізнесом. Тобто, упакувати свої знання в електронну книгу, серію навчальних відеороликів або вебінарів. Для прикладу, доступ до одного платного заняття з підвищення фінансової грамотності коштує від 100-200$. А ви можете набрати десятки і навіть сотні учнів.

Головна складність зводиться до пошуку бажаючих віддати гроші. Щоб заробити на продажу знань, треба довести людям свою експертність. Для цього виконайте 3 умови:

 1. станьте реальним експертом (читайте книги, дивіться відео, проводьте безкоштовні консультації);
 2. створіть власний майданчик: сайт, блог або канал на Youtube;
 3. вкладіть кошти в рекламу.

Просувати інфопродукти можна як на своєму майданчику, так і створити партнерську програму. Але в останньому випадку будьте готові поділитися з рекламниками 30-50% прибутку.

Створення активу з метою подальшого продажу його за 1000000 грн

Як можна заробити мільйон на продажу активу? Високу вартість в Інтернеті мають такі об'єкти:

 • сайти, що приносять стабільний заробіток власнику;
 • розкручені акаунти на біржах фрілансу, в компаніях мережевого маркетингу і на інших майданчиках.

Як правило, ціна активу розраховується так: дохід за місяць * 24 місяці. Виходить, якщо ви хочете продати свій сайт за мільйон грн, він повинен приносити вам: 1000000/24 = 41 667 грн щомісяця. На такий показник реально вийти через 1,5-2 роки роботи у фінансовій (або іншій дохідній) тематиці.

Читайте за посиланням про заробіток на сайті. А продати свій сайт або блог ви можете на біржах Telderi, Pr-Cy, Allsites.

Стати посередником в угоді на велику суму

Є один надійний спосіб, як заробити перший мільйон, не маючи стартового капіталу. Це посередництво в угоді на величезну суму (від 5 мільйонів грн). Ось приклади таких ситуацій:

 • залучення багатого інвестора для перспективного бізнес-проекту;
 • реалізація елітної нерухомості в столиці або іншому великому місті;
 • укладення договору поставки на велику партію дорогого товару.

Винагороду можна отримати у вигляді фіксованої суми або відсотків. Щоб угода дійсно відбулася, ви повинні володіти комунікабельністю, харизмою, завзятістю, вміти вести переговори і виглядати людиною, що вселяє довіру. Не менш важливо розбиратися в бізнесі, який ви намагаєтеся просувати.

Власний бізнес – ідеї на мільйон

Як заробити перший мільйон, відкривши свою справу? Нижче наведені ідеї, які здатний реалізувати навіть підприємець-початківець. Такі види бізнесу вимагають порівняно невеликих вкладень, швидко окупаються і дозволяють заробити 1000000 грн за 1-2 роки.

Таблиця 1 «Який бізнес відкрити, щоб заробити мільйон»

Ідея бізнесу Вкладення Термін окупності Чистий прибуток в місяць
Вирощування курчат-бройлерів 17 тис. грн 1-2 місяці 20-25 тис. грн
Арбалетно-луковий тир 35 тис. грн 2 місяці 18 тис. грн
Агентство по працевлаштуванню 25 тис. грн 1-2 місяці 20 тис. грн
Компанія з організації корпоративних свят 60 тис. грн 3 місяці 25 тис. грн
Продаж китайських товарів через сайт-одностраничник 35 тис. грн 2 місяці 30 тис. грн
Установка воріт 44 тис. грн 2-3 місяці 24 тис. грн
Пошиття постільної білизни 50 тис. грн 2-3 місяці 40 тис. грн
Салон краси на дому 24 тис. грн 2 місяці 18-24 тис. грн
Виробництво та торгівля попкорном 18 тис. грн 1 місяць 40-50 тис. грн
Майстерня з виготовлення ключів 38 тис. грн 2-3 місяці 20 тис. грн

Звичайно, є види бізнесу, що дозволяють заробити 300-400 тис. грн чистого прибутку в місяць і навіть більше. Але вони, як правило, вимагають стартового капіталу від 500 тис. грн. і окупаються 1-1,5 року.

Порада. Якщо ви відриваєте свою справу вперше, не використовуйте для цього кредитні кошти. Краще витратити особисті заощадження, взяти гроші в борг у знайомих або спробувати отримати субсидію від держави (потрібно буде представити бізнес-план). Пріоритетом при отриманні фінансової підтримки користуються проекти в сфері інновацій та IT.

Інвестування

Як заробити мільйон доларів з нуля? Для цього потрібно стати інвестором, тобто навчитися вкладати гроші у високоприбуткові та надійні активи, а також управляти ризиками. Звичайно, за один день мільйонером ви не станете, а ось за 5-10 років – цілком. Спочатку дохід буде рости повільно. Але потім на ваших рахунках накопичиться пристойна сума, яка дозволить кинути основну роботу і жити за рахунок відсотків.

Куди можна інвестувати гроші, щоб заробити 1000000 грн?

 • у кріптовалюти (Біткоін, Лайткоін, Ефіріум, ARB, Binance Coin і інші монети);
 • в ПАММ-рахунку на валютному ринку Форекс – прибутковість до 30-50% річних (консервативні рахунки з мінімальними ризиками);
 • відкрити вклад у банку;
 • придбати цінні папери на біржі Nasdaq;
 • в недооцінені сайти (можна їх додатково розкручувати, щоб отримувати згодом більш високий пасивний дохід).

Хорошим інвестором не можна стати за один день. Почніть читати спеціальну літературу, щоб підвищити фінансову грамотність. Ось приклади корисних книг: Т. Теплова і Д. Панченко "Фондовий ринок США для інвесторів-початківців", Дж.  К. Богл «Керівництво розумного інвестора», А. Даморадан «Інвестиційна оцінка».

Заробіток в сфері нерухомості

Як заробити мільйон за короткий термін на операціях з нерухомістю? Є як мінімум 3 варіанти.

 1. Здача в оренду наявної квартири. Ви можете якийсь час пожити з квартирантами або переїхати до батьків (друзям).
 2. Оренда квартири на тривалий термін (від 1 року) з наміром здавати її подобово. Якщо нерухомість знаходиться в центрі великого міста або поблизу студентського містечка, ваш заробіток перевищить вкладення в 1,5-2 рази. Важливо, щоб основний договір передбачав можливість суборенди.
 3. Купівля квартири на стадії котловану. Після введення будинку в експлуатацію її можна буде перепродати на 30% дорожче і заробити мільйон. Але це ризикований спосіб. Потрібно дуже обережно підходити до вибору забудовника. А також цей варіант можливий тільки, якщо ви вже змогли заробити на квартиру.

А в Інтернеті ви можете швидко заробити мільйон на партнерських програмах у сфері нерухомості. Ось приклади таких партнерок: сервіс Creprogram, Bulgarianproperties, Zipal.

Реальні історії людей, які змогли заробити мільйон

В Інтернеті є сотні історій людей, які зуміли розбагатіти з нуля, не маючи великого стартового капіталу та зв'язків. Можливо, і ви коли-небудь скажете: «Я заробив свій перший мільйон мізками і завзяттям».

Шері Шмельцер

Була звичайною 40-річною домогосподаркою з трьома дітьми. Одного разу вона придумала собі цікаве заняття - створювати унікальні дизайни гумових тапок зі стразами. Чоловік підкинув ідею створити сайт і продавати вироби.

Перший час Шері працювала мало не 24 години на добу. Вона робила все тапки вручну, обходила різні магазини, пропонуючи свій товар, обдзвонювала людей. Бізнес був заснований в 2005 році, а в 2006-му продажі досягли 2,2 млн. $. Через 1,5 року компанія Crocs викупила його у господині за 10 млн $.

Дані Джонсон

Народилася в сім'ї наркоманів, в юності підробляла офіціанткою в гавайському барі. Одного разу на задньому сидінні таксі дані знайшла курс для схуднення і подзвонила виробнику, запропонувавши свої послуги з реалізації.

Перший час дівчина просувала курс за допомогою звичайних флаєрів, розвішуючи їх на пошті. За перший рік вона змогла заробити чверть млн $, ще через рік – мільйон. У 27 років дані Джонсон вже була власницею 18 центрів для зниження ваги.

Тарас Панасенко

У 2011 році Тарас Панасенко, повернувшись з США, відкрив перший магазин "Аврора". Зараз наразі їх нараховується близько 2400 точок по країні.

Хочете заробити свій перший мільйон без вкладень? Ловіть 7 порад, як це зробити за короткий термін

Шанси заробити багато грошей без вкладень за короткий термін різко зростуть, якщо ви прислухаєтеся до порад, перерахованим нижче.

 1. Щомісяця інвестуйте 10-20% зароблених коштів, навіть якщо це копійки.
 2. Ніколи не беріть кредити на покупку речей, які не приносять прибуток (наприклад, автомобіль, побутову техніку).
 3. Експериментуйте. Якщо після 6-8 місяців наполегливої праці ви не бачите ніякого руху вперед, швидше за все, ви вибрали не той напрям. Не бійтеся спробувати щось інше.
 4. Будьте сміливіше. Як правило, фінансового успіху домагаються ті, хто звик виходити із зони комфорту і йти на ризик.
 5. Розвивайте комунікабельність. Гроші нам дають заробити інші люди. І якщо ви ховаєтеся від них, як равлик в будиночок, толку від трудових зусиль буде мало. Коли шукаєте великих клієнтів, намагайтеся зв'язатися з керівником компанії безпосередньо.
 6. Читайте фінансову літературу. Не попсові збірники мотивації типу "мислення мільйонера", а тлумачні підручники з економіки, інвестицій, технічного та фундаментального аналізу.
 7. Створюйте кілька джерел пасивного доходу. Наприклад, купіть цінні папери, зробіть власний сайт, напишіть електронну книгу. Тоді вийдете на пенсію багатою людиною.

І ще одна бонусна рекомендація, до якої ви можете прислухатися чи ні: бажано не переробляти. Високий ризик емоційного вигорання і втрати здоров'я. Хоча є багато історій, коли люті трудоголіки домагалися успіху.

Висновок + відео

За день або за тиждень мільйон, звичайно, не заробити. Але відоме ім'я дозволяє зробити це за місяць, а професійні знання і затребувані навички - за 6-12 місяців. Найважче – почати з нуля. Повірити в те, що людина з маленькою зарплатою або взагалі без грошей здатна стати мільйонером. Але приклади успішних особистостей підтверджують: шанс є у кожного. Сподіваємося, що наведені в статті ідеї та поради допоможуть вам вирватися з числа середнячків і заробити свій перший мільйон.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити