Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Робота для неповнолітніх в інтернеті: ТОП-12 кращих варіантів

Останнє оновлення: Середа, 24 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Робота для неповнолітніх

 Робота для неповнолітніх в інтернеті: особливості заробітку для школярів і студентів в мережі + робота в соціальних мережах + заробіток на контенті + фотографії, як спосіб підзаробити + робота на виконанні завдань + заробіток на відгуках + робота з мобільних пристроїв + інфобізнес, як варіант стабільного доходу + поради новачкам, які працюють в інтернеті.

Школярі та студенти, які не досягли повноліття, часто не мають власного доходу і далекі від фінансової незалежності.

Раніше єдиним варіантом виправити ситуацію і заробити перші гроші були підробітки на період літніх або зимових канікул. Але тепер заробіток для неповнолітніх став доступніше – вони можуть заробляти в інтернеті в будь-який час року.

Про те, якою буває робота для неповнолітніх в інтернеті, і що для неї буде потрібно, ми і розповімо у сьогоднішній статті.

В чому особливості роботи для неповнолітніх в інтернеті?

Кожен вид заробітку має свої переваги і недоліки, словом, особливості. Це стосується і роботи в інтернеті. Такий вид діяльності передбачає дистанційну зайнятість, а також мінімум необхідних вузькоспеціалізованих знань і навичок, тому він підходить буквально всім.

Читайте також: Робота для підлітків і школярів

Сьогодні в інтернеті знайдеться робота і для неповнолітніх, і для мам в декреті, і навіть для пенсіонерів, які досить далекі від сучасних технологій.

Ким можуть працювати неповнолітні в інтернеті?

Незважаючи на те, що школярі і студенти – це люди без закінченої освіти та досвіду роботи, в інтернеті вони зможуть знайти для себе чимало цікавих напрямків.

Приміром:

 • Написання статей або рефератів.
 • Виконання платних завдань.
 • Написання відгуків.
 • Створення красивих фотознімків.
 • Завантаження додатків.
 • Перегляд реклами і ще багато всього.

Правду кажучи, продовжувати даний список можна практично нескінченно. Але варто зазначити найголовніше: яку б роботу не вибрав неповнолітній школяр або студент для заробітку в інтернеті, він все одно зможе заробити на цьому гроші. Притому процес роботи досить простий, а володіти потрібно лише деякою посидючістю і бажанням.

Щоб знайти заняття по душі і почати роботу, потрібно всього лише:

 • Який-небудь гаджет – телефон, планшет, ноутбук або комп'ютер.
 • Вихід до інтернету.

Ні вкладень, ні досвіду, ні великих знань в певній області не знадобиться.

У цьому-то і зосереджена головна перевага роботи в інтернеті – мінімум вкладень і ризиків.

Також варто відзначити і інші особливості подібної роботи:

 1. Прозора система заробітку – переходьте на сайти в інтернеті, виконуєте завдання, отримуєте оплату. Така схема характеризує практично кожен з варіантів роботи в мережі.
 2. Великий вибір напрямів і видів діяльності – можете займатися зовсім простою роботою або вибрати що-небудь складніше. Все залежить тільки від вашого бажання і мети.
 3. Можливість працювати у зручний час, у зручному місці і за допомогою будь-якого доступного девайса – ніхто не буде ставити вас у «рамки», контролювати робочий час і т. д. Скільки працюєте, стільки й заробите.

А тепер перейдемо до головної теми сьогоднішнього огляду – варіантів роботи в інтернеті.

Робота для неповнолітніх в соціальних мережах: 3 популярних способи заробити + відео

Робота в соціальних мережах сьогодні стала настільки популярною, що вже не тільки неповнолітні школярі і студенти заробляють з їх допомогою, але і багато вже успішні люди. Більш того, деякі впливові особистості починали свій шлях до успіху саме через соціальні мережі.

Така робота в інтернеті однозначно підійде неповнолітнім, але працьовитим громадянам. До того ж працювати на соціальних платформах можна по-різному. Ми виділимо 3 основних варіанти.

Варіант №1. Виконання завдань за допомогою спеціальних сайтів або додатків

Найпростішим способом заробити в Інтернеті на одній із соціальних мереж є заробіток на виконанні завдань.

Він полягає в наступному:

 • Ви переходите на обрану площадку.
 • Реєструєте свій аккаунт (в деяких випадках можна зайти через аккаунт соціальної мережі).
 • Вибираєте завдання, яке вам подобається.
 • Виконуєте його.
 • Отримуєте оплату.
 • Після того, як набираєте мінімальну суму для виведення, виводьте гроші на електронний гаманець.

Як бачите – все дуже просто. Досить знати, на які платформи звернути увагу.

Ми пропонуємо вам 3 майданчики, перевірених часом:

 • https://socialtools.io/

Популярний і надійний сервіс, який пропонує роботу для всіх бажаючих з 2012-го року. Тут зібрано велику кількість завдань: підписатися на канал, вступити в співтовариство, стати фоловером облікового запису і т. д. працювати можна з різними соціальними мережами за допомогою будь-якого пристрою. Доступна також мобільна версія сервісу.

Платять на майданчику непогано – в середньому по 40-50 копійок за найпростіше завдання. Вивести гроші можна будь-яким зручним способом. Також є партнерська програма-за кожну приведену вами людини отримуєте 15% від його доходу на платформі.

 • https://www.clickworker.com

Ще один «просунутий» і платоспроможний сервіс. Платить, як і в попередньому випадку, за виконання різного роду завдань в інтернеті: від підписок на акаунти до лайків фотографій і записів.

Величина оплати за завдання різна – від 15 копійок і вище. Реферальна система також присутня – заробити на ній неповнолітні можуть від 5 до 10%.

Вивід доступний на різні платіжні системи по досягненню мінімальної «планки» заробітку до 5 грн. Також зверніть увагу на спосіб реєстрації: можна виконати вхід через свій аккаунт в мережі.

 • https://vprka.com

Мультифункціональна платформа, де неповнолітні можуть заробляти на реєстраціях, лайках і поширенні посилань. За елементарне завдання, на зразок позначки "Мені подобається", Ви отримаєте від 10 копійок, а ось за реєстрацію набагато більше - від 1 грн.

Партнерська програма присутня. За її умов кожен учасник отримує до 40% доходу від прибутку рефералів. Велика різноманітність завдань доступно завжди, а час роботи ви вибираєте самі.

Тепер на прикладі першого майданчика розглянемо, як все-таки виглядає робота для неповнолітніх в Інтернеті таким способом.

Спочатку переходимо на сайт обраного майданчика. У верхньому правому куті знаходиться форма реєстрації. Якщо плануєте почати роботу, то натисніть «Реєстрація».

Після того, як введете свої дані, вам буде відкритий доступ в особистий кабінет. Тут ви зможете переглядати доступні завдання, вибирати їх, а також стежити за балансом на вашому рахунку.

Після виконання достатньої кількості завдань ви можете вивести гроші. Для цього на вашому рахунку має бути не менше 10 грн.

Перелік доступних платіжних систем знаходиться на головній сторінці ресурсу.

Варто відзначити, що така робота для неповнолітніх в інтернеті підходить абсолютно всім: і школярам, і студентам, які не мають ніякого досвіду попередньої роботи.

Заробити багато таким способом, можливо, не вдасться, але і робота зовсім «не курна». До того ж це не єдиний спосіб заробітку в інтернеті для неповнолітніх в соціальних мережах.

Варіант №2. Розкрутка і перепродаж сторінок в соціальних мережах

Зараз рідко можна зустріти людину, у якої не було б зареєстрованого аккаунта хоча б в одній із соціальних мереж. Деякі люди реєструють профілі заради розваги, інші – для роботи.

Якщо ви неповнолітній, який розбирається в реєстрації та просуванні акаунтів, то робота по створенню сторінок в соціальних мережах точно для вас.

Що потрібно зробити, щоб почати заробляти?

По-перше, знайти замовника, якому потрібна сторінка. Пошукати таких можна на дошках оголошень в інтернеті або на біржах фріланса.

Ось вам парочка варіантів:

 • https://www.olx.ua
 • https://www.weblancer.net
 • https://freelance.ua
 • https://freelancehunt.com

По-друге, зареєструвати аккаунт і «розкрутити» його, тобто заповнити всі анкетні поля і збільшити кількість підписників.

Це може бути соціальна мережа Вконтакте, Однокласники або Instagram. Хороші сторінки зараз потрібні всюди і особливо часто вони використовуються підприємцями для ведення бізнесу.
Оплата за таку роботу найчастіше відрядна і залежить від того, яким буде перелік ваших обов'язків. Як мінімум, за один аккаунт зможете заробити від 50 до 400 грн.

Варіант №3. Створення власного блогу

Ні для кого не секрет, що в числі найприбутковіших професій в соціальних мережах числиться блогінг. Він передбачає створення та ведення блогу, де ви будете розповідати про своє життя, захоплення, досягнення і т. д.

Вести блог можна про що завгодно – модні тенденції, новинки техніки і електроніки, комп'ютерні ігри, робота для неповнолітніх, домашні тварини, кулінарія та багато всього іншого.

Головне – хоч трохи розбиратися в темі, інакше припливу читачів слід чекати не скоро.

Якими будуть ваші дії при виборі роботи з ведення чужого блогу:

 1. Вибираєте відповідну соціальну мережу – Телеграм, Instagram.
 2. Створюєте ідею для блогу – як і про що ви будете писати.
 3. Створюйте аккаунт, пишіть пости, збільшуйте число підписників.
 4. Монетизуєте блог – залучаєте рекламодавців, пишете рекламні пости і отримуєте дохід.

На перший погляд все виглядає досить просто, але на ділі дещо складніше. Пояснимо чому.

Справа в тому, що блог не передбачає заробіток відразу. Спочатку він створюється з метою поділитися чимось цікавим, залучити до себе увагу громадськості, висловити власну думку. І лише потім майданчик стає інструментом заробітку. Або не стає - це залежить від якості його ведення і кількості аудиторії.

Словом, робота перспективна, але вимагає сил і часу. Але, звичайно, результати виправдовують зусилля – відомі блогери заробляють часом десятки і сотні тисяч грн на місяць.

Якщо вам це справді цікаво, то обов'язково спробуйте, але поки ви ще не монетизували свій блог, краще поєднуйте цей спосіб з іншими.

Читайте також: Як заробити гроші в Інстаграмі

Робота для неповнолітніх в інтернеті на створенні контенту: 2 перспективних способу заробити

Закінчивши огляд варіантів роботи для неповнолітніх за допомогою соціальних мереж, переходимо до іншого популярного і прибуткового напряму – контент.

Як відомо для того, щоб створювати сайти, майданчики, блоги та групи потрібен контент. Причому контент унікальний і якісний, який буде легко читатися і сприйматися.

Здається, що для такої роботи потрібні знання і досвід? Не зовсім так. Для цієї роботи неповнолітнім насамперед потрібні посидючість, бажання думати і заробляти, а також мінімальні знання в області правил правопису.

Вибрати підходящий варіант для роботи можна з двох найбільш поширених:

 • Копірайтинг

Написання унікальних текстів, статей, оглядів на задану тему. Ваша мета – отримати або вибрати тему, знайти матеріал, виділити важливі моменти, після чого, написати власний текст. Для цього знадобиться вміння швидко знаходити інформацію, виділяти головне, структурувати матеріал і грамотно його викладати.

До плюсів такого способу слід віднести досить високу оплату – від 10 до 40 грн. за 1 тис. знаків без пробілів, а до мінусів – трудомісткість процесу, адже доведеться трохи подумати, пошукати інформацію, а потім її передавати.

Якщо хочете заробляти на контенті в інтернеті простіше, то більше підійде другий варіант.

 • Рерайтинг

Написання текстів шляхом обробки вже готового матеріалу: тексту, статті, огляду. Простіше кажучи, Ви отримуєте текст, який буде потрібно видозмінити, обробити або переписати.

Виконати таке завдання набагато простіше, ніж написати текст «з нуля», але, зрозуміло, і оплата за таку роботу для неповнолітніх буде нижче – десь 5-20 грн. за 1 тис. символів без пробілів.

Який спосіб з представлених вище вибрати для роботи в інтернеті у вашому випадку, ви вирішите самостійно. Ми ж наведемо кілька майданчиків, де ви зможете знайти замовника і реалізуватися в цьому напрямку.

Зверніть увагу на такі ресурси:

 • https://uatxt.com

Досить велика біржа копірайтингу та рерайтингу, де завжди є завдання для неповнолітніх і «просунутих» користувачів інтернету. На головній сторінці зможете побачити перелік актуальних тем, термін на їх виконання, а також вартість.

Просто вибираєте те, що вам підходить, і беретеся за роботу. Крім як вибрати замовлення, тут також можна перевірити текст на унікальність.

 • https://text.lviv.ua

Велика біржа, де зібрано багато замовлень на будь-яку тему. Для реєстрації на майданчику просто натискаєте «Почати роботу».

У вікні реєстрації заповніть свої дані і можете приступати до роботи.

Як і в попередньому випадку, на цьому майданчику доступна програма для перевірки унікальності.

 • https://2polyglot.com/ua

Майданчик з широкими можливостями для роботи неповнолітніх. Тут можна замовити текст, знайти відповідну тему для написання, перевірити унікальність і орфографію.

Працювати в інтернеті на такому сервісі просто: переходьте на головну сторінку і з переліку доступних напрямків вибираєте те, що шукали. У нашому випадку це буде "робота онлайн".

Як бачите, в роботі, що складається в написанні контенту, немає нічого складного. Досить вибрати майданчик в інтернеті і завдання, після чого виконати його за винагороду.

Підійде така робота в інтернеті всім бажаючим неповнолітнім, які вміють працювати з інформацією.

Читайте також: Робота копірайтером на дому

Робота для неповнолітніх по створенню і продажу фотознімків

Сучасна молодь вже не уявляє своє життя без смартфонів і планшетів. Улюблене заняття неповнолітніх школярів і студентів сьогодні – це фотографуватися, щоб потім завантажувати фотографії в інтернет і соціальні мережі.

Якщо робити знімки у вас виходить краще, ніж у інших, то є можливість на цьому заробити.

Як це зробити? Зареєструватися на одному з популярних фотостоків, куди потім ви будете завантажувати свої фотографії.

Що таке фотосток? Це великий ресурс, де користувачі можуть завантажувати унікальні фотознімки за символічну плату. Вся база фотографій розбита на розділи, що дуже спрощує пошук потрібної картинки.

Ваше завдання в цій роботі – знайти підходящий фотосток, зареєструватися, завантажити кілька знімків для перевірки, а потім завантажувати все більше і більше фотографій для отримання ще більшого прибутку.

Заробляти таким чином в інтернеті ви будете пасивно, адже вам будуть платити не за розміщення фотографії, а за кількість скачувань.

Тобто, ви завантажили картинку, а потім від кожного її скачування отримуєте дохід. Він, звичайно, не великий, приблизно 2-10 грн. за одне завантаження. Але якщо розмістити більше фотографій, то і заробити можна буде в кілька разів більше.

Отже, як буде виглядати план ваших дій?

Для прикладу візьмемо популярний фотосток https://submit.shutterstock.com спочатку переходите на майданчик, натиснувши на посилання:

Далі, вам необхідно зареєструватися. Для цього в правому верхньому куті натискаєте «Реєстрація» і вводите свої дані.

Тепер сервіс запропонує вам скласти невеликий іспит. Він буде полягати в завантаженні кращих фотознімків, які у вас є. Вони повинні бути унікальними, високої якості і відповідати якій-небудь темі.

Після проходження іспиту можете починати роботу.

Плюс такої роботи для неповнолітніх в тому, що можна працювати в будь-який час і в будь-якому місці. Тут немає дедлайнів або обмеженого часу. Також тут відсутній максимальний поріг заробітку – чим більше завантажте фотографій, тим більше буде і дохід.

Крім зазначеного ресурсу можете використовувати і інші популярні майданчики:

 • https://stock.adobe.com/
 • https://www.dreamstime.com
 • https://depositphotos.com

Робота в Інтернеті для неповнолітніх на виконанні завдань

Найпростішим варіантом для роботи в інтернеті для неповнолітніх є виконання завдань на спеціалізованих майданчиках.

Суть такої роботи полягає в тому, що необхідно зареєструватися на сервісі, а після виконувати прості завдання і отримувати за них оплату.

Мова йде про такі діла:

 • Читання листів.
 • Перехід по посиланню.
 • Реєстрація на сайті.
 • Введення капчі.
 • Перегляд сторінок.
 • Серфінг.

Велика перевага такої роботи в тому, що немає необхідності шукати окремий сервіс під кожен вид завдання. Існує досить багато майданчиків, де можна одночасно виконувати різні доручення.

Мінус полягає в низькій оплаті за виконані дії ви отримаєте від 5 копійок. Але, якщо розібратися, такі елементарні завдання не вимагає ні часу, ні зусиль, ні знань.

Для неповнолітніх ця робота підходить найкращим чином – ні досвіду, ні повної освіти не потрібно.

Почати роботу неповнолітні в інтернеті на виконанні завдань зможуть на таких платформах:

 • http://www.seosprint.net — зручний і зрозумілий у використанні ресурс, де також, як і в попередніх випадках, заплатять за виконання елементарних дій. Завдання в наявності є завжди. Вартість їх виконання варіюється в залежності від складності.
 • http://socpublic.com – дуже непоганий ресурс, де неповнолітнім заплатять за перегляд сайтів, реєстрацію, підписку, лайк і багато іншого. Вивести можна мінімальну суму в 1 грн. Для цього є можливість використовувати велику кількість платіжних систем. На доходах рефералів зможете заробити до 60%.
 • https://wmrfast.com - популярний і перевірений майданчик, який успішно працює протягом останніх 4-х років. Тут є завдання на «будь-який смак». Найскладніші завдання оплачуються дорожче. Більш легкі, наприклад, перегляд реклами, коштують трохи дешевше. Також є партнерська програма, що дозволяє заробляти відсотки від доходу рефералів.

А тепер на прикладі першого сервісу покажемо, як почати роботу в Інтернеті таким способом:

 1. Переходьте за посиланням на головну сторінку і знаходите кнопку «Реєстрація». Вона розміщена у верхньому правому куті сторінки.
 2. У вікні вводите потрібну інформацію і реєструйтеся, після чого ви отримаєте доступ до особистого кабінету.
 3. У вікні вводите потрібну інформацію і реєструйтеся, після чого ви отримаєте доступ до особистого кабінету. Тепер ваше завдання – знайти завдання і виконати його. Для цього вибираєте «Виконання завдань», потім потрібний розділ, а потім вподобану завдання.

2 кращих варіанти роботи для неповнолітніх, які бажають висловити свою думку

Якщо ви переслідуєте благородну мету не тільки знайти роботу в інтернеті, але і допомогти кому-небудь, тоді краще всього вибирати заробіток на опитуваннях або відгуках.

Ці способи відрізняються, але їх об'єднує одна деталь – вони допомагають людям більше дізнатися про те, що їх цікавить.

Варіант №1. Заробіток на опитувальниках

Впевнені, ви вже не раз чули про те, що можна заробляти в інтернеті на заповненні анкет або опитувань. Останні потрібні для аналізу і систематизації статистичних даних в різних областях. Тобто, ви не просто будете отримувати гроші за виконану роботу, але також і допомагати комусь у вирішенні поставлених завдань.

Ваша думка зможе вплинути на вирішення певних структур, що, до слова, може привнести поліпшення у ваше повсякденне життя.

Що потрібно, щоб почати роботу? Телефон, комп'ютер або планшет, майданчик для заробітку і пара годин часу в день.

Схема роботи дуже проста:

 1. Вибираєте ресурс.
 2. Проходьте реєстрацію, за яку, до речі, нерідко нараховуються привітальні бонуси.
 3. Заповнюєте анкети, відповідаєте на питання.
 4. Отримуєте зароблені гроші.

Скільки можна заробити таким способом? Відповісти досить проблематично, адже все залежить від того, скільки часу ви будете проводити за подібною роботою в інтернеті.

В середньому, одна заповнена анкета коштує близько 2-10 грн. Так, гроші невеликі, але заробити їх зовсім не складно.

Для заробітку можна використовувати такі ресурси:

 • https://vlasnadumka.ua

Популярний і надійний майданчик. Тут за заповнені опитування оплата нараховується у вигляді бонусів, які потім можна витратити на покупки.

За одне міні-опитування виплачують 5 бонусів, побільше – до 100 бонусів. Також 30 бонусів ви отримаєте додатково за кожного наведеного користувача проекту.

 • https://surveyharbor.com/uk

Ресурс з 10-ти річним досвідом функціонування в інтернеті. Він спеціалізується на проведенні опитувань від великих брендів з усього світу. Вивести кошти на банківську карту або електронний гаманець можна по досягненню рівня доходу в 300 грн.

 • https://new.opinion.com.ua

Ще один популярний сервіс для неповнолітніх, охочих заробити в Інтернеті. Перші гроші можна отримати відразу після реєстрації - це 5 бонусних грн.

Далі, оплата за кожну анкету складе від 20 до 100 грн. Виведення грошей доступний на PayPal після накопичення суми в 120 грн.

Що ще варто знати про таку роботу? Вона дуже проста, доступна, а тому користується досить великою популярністю у неповнолітніх користувачів. Саме тому опитування для заповнення є не завжди.

Щоб ви могли більше заробити, ми радимо використовувати відразу кілька опитувачів.

Варіант №2. Заробіток на відгуках

Висловити свою думку і допомогти комусь вирішити дилему «Купувати чи не купувати?» можна ще й за допомогою відгуків. Все, що потрібно в такій роботі від вас, – це написати відгук про товар або послугу, який ви придбали або якою скористалися. За те, що хтось буде переглядати ваш відгук, ви будете отримувати гроші. Це практично пасивний дохід.

Звичайно, у ряді випадків на подібних сайтах платять не за перегляди, а просто за розміщення деякого відкликання, але сьогодні це трапляється все рідше.

Зараз майданчики, де користувачі розміщують свої відгуки, стають дуже популярними. Вони привертають велику аудиторію споживачів і рекламодавців, тому творці сайтів з радістю будуть платити вам за ваші відгуки.

Величина оплати відразу здасться вам зовсім невеликий - від 10 копійок за один перегляд відгуку. Але, в підсумку, набравши більше 1000 переглядів, Ви зможете накопичити непогану суму.

Які вимоги до неповнолітніх в інтернеті пред'являють такі ресурси:

 1. Грамотність – відгуки не повинні містити велику кількість помилок.
 2. Мінімальний розмір – не менше 500 символів.
 3. Відсутність емоційного забарвлення в тексті відгуку - тільки об'єктивна думка.
 4. Правдивість інформації – це має бути дійсно ваш відгук, а не вигадана історія.
 5. Унікальність – не допускається копіювання відгуків з інших платформ.

Щоб приступити до роботи, потрібно пройти кілька етапів:

 • Вибрати майданчик для написання відгуків.
 • Пройти реєстрацію – вона займає всього пару хвилин.
 • Знайти рубрику для свого товару або послуги.
 • Написати текст відгуку і чекати першого прибутку.

Як бачите, схема роботи дуже проста, тому такий заробіток в інтернеті підійде кожному неповнолітньому підлітку.

В якості майданчиків для роботи рекомендуємо використовувати наступні сайти:

 • https://hotline.ua/ua/loyalty/
 • https://otzovik.com
 • https://uatxt.com

Робота в інтернеті для неповнолітніх за допомогою мобільних телефонів – 2 способи заробити

Як було сказано вище, знайти роботу в інтернеті неповнолітні зможуть, маючи в наявності телефон або комп'ютер. Але є ряд програм, які призначені саме для роботи на телефоні, тому ми виділили їх в окрему групу способів заробітку.

Перший варіант роботи на телефоні передбачає заробіток за рахунок скачування і установки додатків, а у другому винагорода нараховується за перегляд рекламних роликів. Розповімо про них докладніше.

Варіант 1. Завантаження мобільних додатків

Не секрет, що сьогодні мобільних додатків створюється велика кількість, і вони значно спрощують нам життя, але часом їх пропозиція дуже перевищує попит. До того ж високий рівень конкуренції просто не дає деяким додаткам «побачити світ» і вони залишаються непоміченими користувачами інтернету.

Щоб змінити ситуацію, розробники знайшли спосіб просування власних додатків – було створено велику кількість програм, які дозволяють заробити на тому, що ви завантажуєте чиїсь програми. Таким чином ви допомагаєте його просувати, а вдячний рекламодавець платить вам за це гроші.

Працює така система просто: встановлюєте собі мобільну програму, реєструєтеся, завантажуєте додатки і за кожне з них отримуєте гроші. У середньому, якщо присвячувати цьому заняттю хоча б 1-2 години в день, можна вийти на дохід у 100 грн. щодня.

AdvertApp AppBonus PayForInstall
Нові завдання доступні щодня. Вартість кожного скачування – від 2 до 12 грн. Кожен день з'являється до 5-ти нових додатків для скачування. Оплата нараховується за кожне з них в розмірі від 2 грн. Авторизуватися на проекті можна через аккаунт Вконтакте. Нові завдання є постійно. За одне скачування сервіс платить від 30 до 70 монет (3 грн.)

Варіант 2. Перегляд реклами

Як вже згадувалося, ви можете не тільки завантажувати додатки за допомогою мобільних пристроїв, але і переглядати певну рекламу. За кожен побачений ролик ви отримаєте певну винагороду.

Платити за таку роботу в інтернеті неповнолітнім буде також рекламодавець, який повинен збільшити кількість переглядів і залучити цільову аудиторію.

Робота полягає в тому, що ви встановлюєте собі на телефон додаток, яке буде показувати вам рекламу. Якщо вам набридло на неї дивитися, можете відключити процес на час.

Важливо! Під час роботи ви відключали блокувальник реклами, який зараз нерідко встановлюють на мобільні телефони!

Переглянули ролики, заробили гроші, вивели їх зручним способом – ось і вся стратегія!

Використовувати для заробітку можна майданчики, зазначені в попередньому розділі. Але найбільш популярним ресурсом для даного напрямку є Глобус.

Глобус – це перевірений і надійний ресурс, де всі способи заробітку з мобільного телефону зводяться до одного – заробітку на перегляді реклами.

Додаток як би орендує ваш дисплей для трансляції рекламних роликів, а ви тим часом отримуєте практично пасивний дохід, адже ніхто не простежить, чи дивитеся ви ці ролики насправді.

Що вам потрібно зробити?

Переходьте за посиланням на сайт https://globus-inter.com

Створюєте аккаунт, натиснувши на відповідну клавішу.

Починаєте заробляти, не забувши при цьому відключити блокувальник реклами.

Платити за такі дії будуть небагато – буквально по кілька копійок за кожен показаний ролик. Але при цьому і в процесі ви брати участь практично не будете.

Якщо захочете додати собі роботи і накопичити більше грошей, можете приєднатися до партнерської програми. Залежно від рівня будете заробляти відсоток від доходу рефералів.

Інфобізнес, як робота для неповнолітніх: на чому ще можна заробити?

Незважаючи на те, що неповнолітні – це люди без освіти, вони можуть мати ті знання і навички, які потрібні іншим. І на консультуванні цих людей також можна заробити.

Про які навички йдеться?

Людям можуть стати в нагоді найрізноманітніші Ваші знання, наприклад, знання англійської. Нерідко дітей віддають на англійську ще в дошкільному віці, тому не дивно, що, будучи неповнолітнім студентом, ви вже можете давати особисті консультації.

А може бути ви – завзятий хендмейдер? Ми впевнені, що чимало інших ваших неповнолітніх однолітків були б не проти у вас повчитися.

Також ви можете давати консультації по:

 • Приготування страв.
 • Випічці.
 • Створенню прикрас, виробів, картин.
 • Створення акаунтів в соціальних мережах.
 • Способам заробітку в Інтернеті.

І що найважливіше: робити це все ви можете, не виходячи з дому, через інтернет. Для цього достатньо мати Skype.

Не беріть занадто високу оплату за свої консультації. Спочатку напрацюйте клієнтів і попрактикуйтеся. А пізніше вже встановлюйте погодинну оплату і допомагайте іншим.

5 порад новачкам в області роботи в інтернеті + відео

Як ви вже помітили, варіантів для роботи неповнолітнім в інтернеті дуже і дуже багато. Але як вибрати напрямок? Як заробити більше?

Ось кілька простих порад:

 1. Вибирайте тільки ті види заробітку, які вам дійсно цікаві і не будуть відволікати вас від навчання.
 2. У деяких ситуаціях, наприклад, при написанні відгуків чи заповненні анкет ви можете зареєструватися відразу на декількох майданчиках.
 3. Не хвилюйтеся, якщо відразу не вийде заробити багато грошей. Мотивуйте себе тим, що незабаром ви збільшите свій дохід. Потрібно просто набратися трохи досвіду.

Мабуть, на сьогодні це все, що ми хотіли б розповісти вам про цей напрям заробітку. Робота для неповнолітніх в Інтернеті буває різною, і тільки від вас залежить, який дохід вона принесе.

Її переваги очевидні, тому не втрачайте часу даремно. Вибирайте відповідний напрямок і заробляйте.

 Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Даша 23.12.2023, 09:52
Хочу заробляти гроші самостійно
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата