Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

9 способів, як заробити біткоіни з нуля в Інтернеті – детальний опис

Останнє оновлення: Четвер, 01 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

як заробити біткоіни

 На момент написання статті (01.02.2024 року) курс біткоіна становить 42 000$. Але ж ще на початку минулого року він коштував 18 500$. Інвестори, які вирішили вкласти частину коштів в цей актив, змогли чудово поповнити свої гаманці. І сьогодні знову, як і в кінці 2021 року, багатьох людей цікавить біткоін: як заробити головну криптовалюту, перевести в готівку, чи є у неї майбутнє. У цій статті ви дізнаєтеся про 9 способів видобутку цифрової монети з вкладеннями і без. У 2024 році вже не так легко заробити Bitcoin, як 5-7 років тому, але все ще реально.

Що таке біткоіни: коротко про головне

Можливо, ви не раз задавали собі питання: «Що таке біткоіни, і як їх заробити?». Прийшов час дізнатися відповідь, поки інші не хочуть занурюватися в тему криптовалюти і втрачають можливості.

Багато в курсі, що Bitcoin - це цифрова валюта. Але тоді в чому її відмінність від титульних знаків Webmoney, Qiwi та інших електронних грошей? Bitcoin використовується як одиниця для обліку операцій в однойменній платіжній системі. Остання являє собою комп'ютерну мережу, в якій відсутні виділені сервери. Тобто, всі учасники знаходяться в рівноправному положенні.

Жодна особа (фізична або юридична) не здатна займатися випуском біткоіну одноосібно, а значить і контролювати платіжну систему. В емісії одночасно беруть участь всі власники обчислювальних потужностей. Тому першу цифрову монету ще називають децентралізованою.

Перерахуємо як мінімум 5 причин для заробітку Біткоіну сьогодні.

 1. Анонімність
  Жоден учасник операції в платіжній системі не бачить ваше ім'я та інші паспортні дані. А ви не зобов'язані розголошувати особисту інформацію.
 2. Безпека
  Якщо ви зберігаєте гроші на холодному гаманці Bitcoin на комп'ютері, їх ніхто не вкраде. Зламати систему фізично неможливо, тому що єдиного сервера немає.
 3. Глобальність
  Ви можете відправляти біткоіни будь-якій людині на планеті. Операції проходять швидко в порівнянні з банківським переказом.
 4. Перспективи зростання курсу
  З 2009 по 2024 рік біткоін вже кілька разів демонстрував значний стрибок вгору. Що стосується подальшої долі першою криптовалюти, то думки експертів кардинально відрізняються. Але більшість прогнозують зростання Bitcoin в найближчі 2 роки.
 5. Доступність
  Незважаючи на високу вартість монети, способи заробити біткоіни доступні кожній людині. Необов'язково володіти величезним капіталом для інвестицій або покупки дорогого обладнання.

Отже, Біткоін - це перспективний актив. Можливо, саме він поліпшить ваше фінансове становище через кілька місяців або років. Нижче ви дізнаєтеся, як заробити біткоіни за допомогою комп'ютера, Інтернету і голови на плечах.

З чого почати заробіток Біткоінів

 Bitcoin вже офіційно легалізований в Японії, Німеччині, Великобританії, Канаді та деяких інших розвинених державах. В Україні ця цифрова монета не визнана платіжним засобом. А значить єдиний спосіб розпоряджатися нею – обміняти на фіатні гроші.

Але не варто турбуватися. Ви можете легко перевести Біткоіни в інші електронні валюти. А останні перевести в готівку за допомогою банківської карти.

Це цікаво. Найбільш вигідні курси обміну пропонують криптовалютні біржі, зокрема, Binance, Exmo. А швидко поміняти біткоіни на інші гроші допоможуть електронні обмінники. Для пошуку варіанту з вигідним курсом і низькою комісією використовуйте моніторинг scanbit.in.ua.

Не варто витрачати всі зароблені вами кріптовалюти. Адже курс може істотно підрости за кілька місяців. Заробіток біткоінів слід почати зі створення гаманця для їх зберігання. У вас є 5 варіантів.

Таблиця 1 «Де зберігати Біткоіни»

Спосіб Головні плюси Головні мінуси Приклади гаманців
Програмні гаманці – сховища на комп'ютері Безпека* Займають багато місця в пам'яті ПК, для установки потрібна спеціальна програма Bitcoin Core, Electrum
Апаратні гаманці – пристрої компактного розміру Безпека Висока ціна Ledger Nano S, KeepKey
Паперові гаманці Безпека Існує ризик втрати доступу до гаманця (папір – ненадійний матеріал для зберігання важливої інформації) Bitaddress.org
Віртуальні (онлайн) гаманці Зручність і оперативність використання Існує невеликий ризик крадіжки коштів, а також втрати доступу до гаманця Blockchain, Xapo
Рахунки на криптовалютних біржах Можливість моментального проведення операцій з криптовалютой Високий ризик втрати грошей на рахунку, так як біржі часто зламують Binance, Exmo

* Відсутність можливості у хакерів вкрасти ваші гроші з гаманця

Якщо ви плануєте в майбутньому отримувати заробіток біткоіни за рахунок регулярної торгівлі валютними парами, зберігайте гроші на рахунках бірж. Інакше постійне введення і виведення коштів погано позначаться на вашому доході через комісії.

Для середньострокового зберігання біткоінів (особливо невеликих сум) ідеально підійдуть віртуальні гаманці. Тільки обов'язково підключіть до них двофакторну ідентифікацію і SMS-оповіщення. А якщо ви збираєтеся зберігати великі гроші і довго, придбайте на програмний гаманець, спеціальний пристрій або тримайте код на паперовому носії. Детальніше про заробіток на біржі читайте в іншій статті.

4 варіанти, як заробити Біткоіни без вкладень з нуля

Як заробити біткоіни без вкладень? Якщо грошей немає, доведеться задіяти працьовитість. За роботу в різних проектах вам будуть платити сатоши. 100 000 000 таких монеток дорівнюють одному біткоіну. Так що доведеться докласти чимало зусиль, щоб заробити багато грошей.

Заробіток на Біткоін-кранах

Заробити на кранах можуть навіть школярі молодших класів. Ніяких знань і навичок не потрібно. Але корисно хоч трохи розуміти English, так як в Інтернеті більшість подібних сайтів не мають українського інтерфейсу.

По суті, заробіток на кранах – це те ж саме, що і робота на буксах. Тут вам будуть доступні наступні дії:

 • перегляд реклами за гроші в Інтернеті, сайтів, відеоролик;
 • кліки по банерах та тизерах;
 • заробіток на введенні капчі.

Однак між традиційними буксами і біткоін-кранами є відмінності. Як правило, перші виплачують фіксовану винагороду за одну дію. А другі дозволяють заробити різні суми, наприклад, від 100 до 500 сатоши. Крім того, біткоін-крани виплачують гроші через певний інтервал часу.

ВАЖЛИВО. В Інтернеті вистачає проектів, які обіцяють людям допомогти швидко заробити біткоіни без вкладень. На жаль, багато з них рано «захлопуються», мають проблеми з виведенням грошей або просто блокують акаунти виконавців.

Нижче перераховані тільки ті проекти, яким можна довіряти. Вони дозволять вам заробити біткоіни без вкладень з виведенням коштів на гаманець.

 1. freebitco.in
  Один з найстаріших біткоін-кранів в Інтернеті. Щоб заробити сатоши, потрібно розгадати капчу. Остання доступна раз в 60 хвилин. Мінімальна сума виведення - 30 000 сатоши. Якщо залишити їх на рахунку сайту, вам будуть нараховуватися щоденні відсотки. Ще можна взяти участь в лотереї HI-LO, щоб заробити велику суму.
 2. adbtc.top
  Дозволяє заробити сатоши за перегляд сайтів рекламодавців. Плюс проекту в тому, що завдання оновлюються часто. Мінімальна сума для виведення - 15 000 сатоши.
 3. moonbit.co.in
  А фішка цього проекту в тому, що нові сатоши можна заробити через кожні 5 хвилин. Займатися ви будете введенням капчі.
 4. bonusbitcoin.co
  Заробити на bonusbitcoin.co ви також зможете на введенні капчі. Вона оновлюється кожні 15 хвилин. Проект нараховує грошовий бонус у розмірі 5% від суми на рахунку в кінці дня.
 5. bitcoinzebra.com
  На проекті реально заробити до 3 000 сатоши всього за один введення капчі. Але це, якщо пощастить. Виплати проводяться кожні 60 хвилин.

Заробити багато Біткоінів на кранах, на жаль, не вийде. Максимум 20 грн в день, якщо перевести сатоши в звичайні гроші. Але робота не вимагає великих витрат часу і зусиль.

Програми для заробітку Біткоінів

Програма може видобувати цифрові монети одним з двох способів:

 • виконувати прості дії на кранах;
 • використовувати обчислювальні потужності ПК (отримувати прибуток від Майнінг).

З її допомогою можна заробити біткоіни на автоматі, не докладаючи особливих зусиль. Просто викачуємо, встановлюємо і отримуємо гроші. Правда, дохід буде низьким - до 800 грн на місяць. І це за умови, що ви не вимикаєте комп'ютер навіть вночі. Тому відніміть від зазначеної суми витрати на електрику.

ВАЖЛИВО. В Інтернеті при скачуванні програм для заробітку біткоінів можна нарватися на віруси і трояни. Тому встановіть потужний антивірус і не зберігайте на робочому ПК паролі від електронних гаманців і банківських карт.

Надійними програмами, що дозволяють заробити біткоіни безкоштовно, вважаються наступні.

 1. Kryptex
  Програма призначена для майнінг кріптовалюти. З її допомогою власники звичайних ПК можуть заробити близько 600 грн на місяць, геймерських – в 2 рази більше. Все, що від вас вимагається, це завантажити і встановити Програму. Є два режими: «Легкий» і «Повний». Останній задіє всі обчислювальні потужності комп'ютера і збільшує ваш заробіток.
 2. Computta
  Програма «Компута» дуже схожа на попередню і дозволяє заробити в середньому 23$ в місяць, а власникам ігрових комп'ютерів – 78$. Має 4 режими для Майнінг: Smart, 50%, 90% і 100%.
 3. Autofaucets
  Програма імітує дії людини по розгадуванню капчі, перегляду реклами, клікам. Дозволяє заробити на зборі біткоінів з кранів.

Заробіток Біткоінів на додатках для Андроїд

Способи заробити біткоіни на кранах і додатках для Android практично ідентичні. Ви будете розгадувати капчі і переглядати рекламу. Мобільні додатки для заробітку дозволять робити це з екрану смартфона в будь-якому зручному для вас місці. Завантажити їх можна з Google Play.

Ось список хороших додатків для Андроїд-пристроїв:

 • Bitcoin Crane – дозволяє заробити 30-100 сатоши кожні 11 хвилин;
 • Free Bitcoin – один раз в годину вдається заробити 50-5000 сатоши;
 • Сатоши Кран – протягом 30 хвилин можна прокрутити рулетку 3 рази і заробити від 100 до 210 сатоши;
 • Біт IQ – тут ви будете виконувати прості завдання за винагороду і брати участь у розіграші грошових нагород (160-500 грн);
 • Bitcoin Miner - Earn BTC - допоможе заробити вам до 500 сатоши на годину за перегляд реклами і відеороликів.

Головний мінус більшості додатків для заробітку біткоінів - ненадійність. У будь-який момент вони можуть закритися і позбавити вас можливості виведення грошей. Тому при досягненні мінімалки відразу подавайте заявки на перерахування коштів.

Airdrop

Заробити трохи Біткоінів без вкладень (а точніше – сатоши) можна на участі в рекламно-інформаційних кампаніях. Вони називаються Airdrop. Виконавцям платять гроші у вигляді фіксованої суми або процентного еквівалента від загальної винагороди (залежно від ступеня вкладу в проект).

Робота може полягати, зокрема, у виконанні наступних завдань:

 • прояв активності в соціальних мережах: лайки, репости, підписки;
 • написання рекламних текстів;
 • переклади статей з англійської мови;
 • виявлення багів;
 • розробка дизайну логотипів, листівок.

Знайти Airdrop допоможуть спеціальні каталоги (наприклад, neironix.io) і сайти стартапів. При виборі Баунті-кампанії оцініть, наскільки проект привабливий для потенційних інвесторів. Пошукайте в Інтернеті інформацію та відгуки про організаторів.

ВАЖЛИВО. Добре, якщо виконавцям в Airdrop видають чітке технічне завдання, а система визначення вкладу кожного учасника і нарахування винагороди прозора.

Як заробити Bitcoin – 5 високоприбуткових способів з вкладеннями

Чи Реально заробити на Біткоінах більше 500 $ в місяць? Так, але будуть потрібні інвестиції. Примусити гроші працювати на вас, замість того, щоб витрачати дорогоцінний час за копійки. Розглянемо найпопулярніші способи заробити біткоіни з вкладеннями.

Майнінг

10 років тому можна було займатися майнінгом (здобиччю кріптовалюти) на звичайному комп'ютері, використовуючи обчислювальні потужності процесора. Однак складність генерації нових блоків постійно зростала. До 2012-2013 років ще можна було заробити біткоіни за допомогою відеокарти. А 3-4 роки по тому - на спеціальних пристроях - "Асіках".

Що відбувається сьогодні? Зазначені способи заробити біткоіни вже не так актуальні і пов'язані з високими ризиками. Хороші відеокарти і ASIC-пристрої коштують дуже дорого і не окупаються навіть за рік. Зростає складність видобутку монет, що призводить до падіння розміру винагороди майнерам. Навіть якщо ви відразу після покупки і установки змогли заробити 50$, це не означає, що такий же результат буде через півроку. Крім того, витрати на електрику зростуть в рази.

2024 рік – це переломний момент. На ринку криптовалюти вже практично не з'являються нові Майнери. Вкладати гроші в обладнання, яке з високою ймовірністю може не окупитися, вирішувати тільки вам.

Ферми Біткоінів

У 2024 році ще реально заробити гроші, якщо зібрати або купити Асіки з видобутку біткоінів. Вони працюють 24 години на добу. Найдешевші моделі сьогодні коштують 2000$. Виробники обіцяють термін окупності 6-12 місяців. Але на ділі може знадобитися апгрейд (оновлення) ферми через різке падіння прибутковості.

У реальності багато біткоінів можуть заробити тільки власники цілих ангарів, заповнених фермами Асіків. Тобто, люди, які вклали в майнінг-бізнес мільйони грн.

ВАЖЛИВО. За фермою біткоінів необхідно постійно стежити. Уникати різких перепадів температур в приміщенні, перебоїв з електрикою, регулярно очищати «залізо» від пилу.

Хмарний майнінг

Перераховані два способи заробітку на криптовалюті вимагають величезних вкладень. А як заробити біткоіни з нуля тим, хто має в своєму розпорядженні невелику суму? Можна орендувати обчислювальні потужності у власників великих ферм з видобутку біткоінів. Щомісячний прибуток швидко відіб'є ваші інвестиції. Такий спосіб заробітку називається хмарним майнингом.

Головна проблема - знайти хороший сервіс для видобутку біткоінів. Зараз в Інтернеті розвелося багато шахраїв, які насправді не мають обладнання, збирають гроші довірливих користувачів, а потім безслідно зникають.

Надійними сервісами хмарного Майнінг вважаються наступні:

 • IQ Mining;
 • Cryptouniverse;
 • HashFlare;
 • AlienCloud;
 • Hashing24.

При виборі майданчика звертайте увагу на термін існування проекту і загальну потужність. Чим вище ці показники, тим краще для вас. Як правило, надійні сервіси мають свої тематичні майданчики (блоги, пабліки в соціальних мережах), а їх представники активно спілкуються з клієнтами.

ВАЖЛИВО. Чим більше грошей ви вкладете в оренду потужностей, тим вищі шанси багато заробити. Наприклад, сервіс IQ Mining вказує середню прибутковість 73% в рік при Майнінг біткоінів.

Інвестиції

Як заробити на біткоінах тим людям, які не хочуть розбиратися в технічних тонкощах Майнінгу? Найпростіший варіант - інвестувати гроші в головну криптовалюту з метою продати її в майбутньому за більш вигідним курсом.

Так, в березня 2020 року один біткоіни коштував близько 4 000 $ і всього за тиждень підскочив до 5 000$. Через ще 2 місяці курс перевалив за 8 000$. Завдання грамотного інвестора – купити монету або її частину на спаді, а перепродати на піку.

Визначити точки входу і виходу допоможе технічний аналіз. Хоча багато хто просто уважно стежать за новинами криптовалют чи довіряють думку професійних інвесторів, які ведуть канали на Youtube. Придбати біткоіни можна в електронних обмінниках або на кріптовалютних біржах.

ВАЖЛИВО. В основному всі заходять на ринок в період «бичачого» тренда, коли біткоін стабільно зростає. Заробити так можна, але прибуток вийде не дуже великий. Крім того, існує ризик розвороту тренда, як це було в 2018 році. У найбільшому виграші (в перспективі) виявляються ті, хто купує криптовалюту в періоди «затишшя». Якщо вгадати, то можна заробити перший мільйон.

Заробіток на обміні Біткоінів

Чи можна заробити на біткоінах без технічних і економічних знань? На щастя, є один спосіб, доступний будь-якій людині. Від вас будуть потрібні лише вміння рахувати на калькуляторі і оперативність.

Порядок дій такий.

 1. Реєструємося на 3-10 криптовалютних біржах.
 2. Порівнюємо курси покупки і продажу біткоінів на різних майданчиках на поточний момент. Не забувайте при цьому враховувати комісії бірж на введення і виведення коштів, проведення операцій.
 3. Купуємо монету на одній з бірж за мінімальну ціну. Виводимо гроші на електронний гаманець.
 4. Перераховуємо кошти на майданчик з найвищою ціною продажу біткоінів.
 5. Продаємо монету і тим самим заробляємо гроші на різниці курсів.

Ту ж саму схему можна провернути і з електронними обмінними пунктами. Однак такі майданчики, як правило, стягують високу комісію. Це зменшує ваш потенційний прибуток.

ВАЖЛИВО. Біткойн заробити вийде лише в тому випадку, якщо діяти швидко. Шукайте кріптовалютні біржі, на яких доступний моментальний введення і виведення коштів. Котирування можуть помінятися вже протягом 1-2 годин.

4 Поради, як заробити більше біткоінів за допомогою комп'ютера в Інтернеті

На запит в Google «Чи можна заробити на Біткоінах» випадають різні відгуки. Одні люди не довіряють цій цифровій монеті, інші діляться позитивним досвідом. Якщо ви хочете опинитися в числі щасливчиків і заробити багато біткоінів, виконуйте наступні рекомендації.

 1. Беріть кількістю
  Скільки можна заробити на одному біткоін-крані? Максимум – 400 грн на місяць. Але якщо ви зареєструєтесь на 5-10 сайтах, перерахованих в статті, дохід зросте в рази.
 2. Слідкуйте за новинами криптовалют, читайте тематичні блоги
  Вам знадобиться мінімум 3 місяці, щоб почати розбиратися в біткоіні, передбачати моменти падіння і зростання його курсу. Отримані знання дозволять вам заробити гроші на середньостроковому інвестуванні.
 3. Поступово збільшуйте суми вкладень
  Як Ви вже зрозуміли, заробити багато біткоінів без вкладень навряд чи вийде. Чим більшу суму ви інвестуєте в хмарний Майнінг, тим вище ваш прибуток за рік. На різниці курсів заробити 300-500$ в місяць можна тільки в тому випадку, якщо пускати в обіг тисячі. Згадайте знамениту фразу: «Багаті стають ще багатшими».
 4. Беріть участь в реферальних програмах
  Більшість сайтів, що дозволяють заробити біткоіни, мають свої реферальні програми. Вони можуть платити вам до 50% з доходів і витрат залучених учасників. На розмірі заробітку ваших рефералів це ніяк не відіб'ється. Розміщуйте реферальні посилання з запрошенням на своєму сайті, тематичних форумах, в соціальних мережах і буксах.

Як отримати біткоіни безкоштовно?

Для тих, у кого зовсім немає стартового капіталу для вкладень в Bitcoin, розроблено велику кількість різних сервісів, які пропонують виконувати дуже прості завдання в обмін на мінімальні частки біткойнов (аж до сатоши, які є стомільйонною часткою ВТС).

Як правило, це завдання за типом оплачуваного перегляду рекламних сайтів і роликів, а також введення різних капч. Подібні сервіси відомі вже дуже давно, але можливість оплати в біткойнах вони отримали нову хвилю популярності.

Найчастіше на таких сервісах працює класична реферальная система, завдяки якій можна залучати нових користувачів в систему і яка буде давати деякий відсоток із заробітку залучених людей. Багато користувачів, у яких є свої канали поширення подібної інформації, заробляють виключно на залученні нових людей заробляють всередині такої системи.

Висновки + відео

Щоб заробити біткоіни в 2024 році, необов'язково володіти початковим капіталом, професійними знаннями та досвідом. Навіть новачки претендують на дохід до 50$ в місяць при мінімальних витратах часу і зусиль. А якщо зайнятися інвестуванням, обмінними операціями або реферальними програмами, реально заробити від 500$ в місяць і навіть залишити основну роботу. Фінансовий успіх залежить від того, скільки часу ви готові витратити на поглиблення в тему біткоіну і інших криптовалют.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити