Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Сортування картинок за гроші - Вся правда про цю «Роботу»

Останнє оновлення: Четвер, 18 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Сортування картинок

 Ви вже зустрічали мабуть подібні пропозиції -  «Сортування картинок за гроші» , «Віддалена робота по сортуванню зображень» та інші назви з подібним змістом:

Так само ми на постійній основі співпрацюємо з фірмами, які займаються виробництвом CD\DVD дисків. Фільми, Музика і в тому числі кліпарти.

Для роботи нам необхідна велика кількість робочих рук.

Ми пропонуємо Вам співпрацю з нами на наступних умовах: По пошті Ви отримуєте диск CD\DVD (за вашим бажанням) з клипартами, які зібрані в одній папці. До диска додається список тим, за якими необхідно сортувати зображення. Ви створюєте нові папки, перейменовуєте їх в задані теми (1 папка = 1 тема) і розкидаєте наявні кліпарти за даними папок. Потім, Ви берете отримані папки, скидаєте їх в одну і називаєте її своїм індивідуальним номером. (Кожному працівнику присвоюється свій індивідуальний номер, який необхідний для виплати йому заробітної плати).

Тепер про заробітну плату:

За сортування 1 зображення Ви отримуєте 5 копійок. На 1 CD диску приблизно 3000 зображень отже за обробку 1 диска Ви отримаєте 130 гривень. (за часом це зазвичай займає 6-8 годин); На 1 DVD диску близько 18 000 зображень отже за обробку 1 диска Ви отримаєте 780 гривень. (за часом це зазвичай займає 31-37 годин).

Заробітна плата виплачується нами протягом 1 робочого дня після отримання від Вас готового матеріалу.

Ми виплачуємо заробітну плату наступними способами:

  • через Perfect Money;
  • через банківські реквізити в будь-якому банку;
  • через PAYEER;
  • поштовим переказом.

Умови роботи:

Для початку, Вам необхідно вирішити, чи готові Ви до співпраці з нами/ Якщо Так,то, заповніть будь-ласка анкету і надішліть лист з анкетою на цю адресу

zarplata1000 @ gmail.com

Подібних пропозицій в інтернеті безліч, але не поспішайте радіти. Читаємо далі...

Сортування картинок за гроші - ЛОХОТРОН

Автор пропонує купити доступ в секретний кабінет, в якому ви нібито будете заробляти, складаючи картинки по різних папках, або ж заплатити невелику суму за доставку поштою дисків з картинками, після переведень грошей а ні дисків, а ні доступів звичайно не буде. Розрахунок простий - копійчана ціна на цей інфошедевр дозволить зробити велику кількість продажів і принести прибуток автору. Але не вам. Вся ця історія про картинки - обман з розряду збірки ручок на дому та набору тексту.

Сама ідея заробітку на перекладанні картинок з папки в папку — це вигадка. Ніхто за подібну роботу гроші не платить. Заробляти на фотостоках можна, якщо ви, наприклад, фотограф і хочете продати свої авторські фотографії. В цьому випадку щось заробити можна.

Завантажуйте свої роботи на сайти фотобанків, виставляйте ціну і чекайте покупців. Але там така конкуренція, що чекати можна роками і так нічого і не продати.

А роботи у віртуальних кабінетах з сортування зображень — просто не існує. Не вірте в подібні схеми, які за прості елементарні дії готові платити вам по 780 грн і більше в день. У нас висококваліфікована праця і то так не завжди оплачується. А вже подібна «робота» так тим більше.

Безкоштовний сир тільки в мишоловці.

Відгуки в інтернеті про роботу «Сортування картинок»

Так заробіток на сортуванні картинок - реальний чи лохотрон? В інтернеті безліч відгуків, які не потребують коментарів: 

Відео

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Надія 27.01.2020, 22:32
На якому сайті це можна заробити чи це не обман
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ITstatti.in.ua 30.01.2020, 19:28
Надія, ви взагалі статтю читали? В статті все написано, що цей спосіб від шахраїв.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата