Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

30 перспективних варіантів заробітку грошей за наймом, в бізнесі та Інтернеті + цінні поради, які допоможуть швидко домогтися успіху

Останнє оновлення: П'ятниця, 01 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Як заробляти в інтернеті

Привіт, читачі та гості блогу ITstatti.in.ua! Коли я в черговий раз роздумував над темою заробітку, то подивився, що в 2024 році запит, як заробляти в інтернеті в рядок Гугл ввели більше 1 тисячі осіб. Цифра говорить про широкий масштаб проблеми. Люди сумлінно трудяться, а грошей все одно немає. Доводиться відмовлятися від відпочинку за кордоном, економити на їжі, закуповуватися китайським ширвжитком по акції.

Стоп! Навіщо так жити, коли можна заробити більше грошей? Так, швидше за все, доведеться змінити напрямок, переучитися. Зате дохід зросте в рази, а разом з ним і самооцінка. У цій статті ви знайдете найперспективніші способи заробити гроші.

Як заробити гроші в сучасному світі

Заробити гроші в XXI столітті стало набагато простіше, ніж ще століття тому. До ваших послуг глобалізація, університети, кастинги, Інтернет, інформація про бізнес у відкритому доступі. Головна складність - вибрати правильний спосіб, а не витрачати час на низькооплачувані напрямки.

Як заробити гроші сьогодні? Залежно від організації праці можна виділити наступні способи заробітку. Але для початку дайте відповідь, хотіли б ви заробляти гроші виключно в Інтернеті і скільки?

Наймана робота

Передбачає офіційне працевлаштування в організації або у ІП. Вам не потрібно самостійно сплачувати податки, витрачати час на пошук клієнтів, вкладати кошти (якщо не вважати отримання «корочки» за деякими спеціальностями).

Для пристойного заробітку грошей зазначеним способом потрібна наявність затребуваної професії. Необов'язково працювати «головою». Заробити багато грошей можна і фізичною працею.

Мінусів у найманої роботи вистачає:

 • критика і несправедливість з боку начальства;
 • напружена обстановка в колективі;
 • стеля доходу;
 • невідповідність розміру винагороди витраченим зусиллям;
 • ймовірність потрапити під скорочення і виявитися непотрібним.

Зазначені неприємності можна уникнути, якщо влаштуватися на роботу в хорошу компанію. Такі випадки хоч рідко, але бувають.

Це цікаво. У Україні 73% випускників вузів працюють не за фахом. Одні не можуть знайти роботу, інших не влаштовує зарплата, треті не бачать кар'єрних перспектив. Це говорить про відірваність державної системи освіти від реального ринку.

Підробіток

Цей спосіб заробити гроші передбачає часткову зайнятість. Зазвичай до 3-4 годин на день або у вихідні. Підходить школярам, студентам, жінкам в декреті, пенсіонерам і просто тим, кому не вистачає грошей з основної роботи.

Сезонна робота

Як правило, сезонного працівника оформляють за договором підряду, або домовляються «на словах». Це відмінна можливість заробити гроші терміново. Наприклад, коли заощадження підійшли до кінця, а часу сидіти на сайтах з працевлаштування вже немає.

Заробити гроші влітку допоможуть вакансії аніматорів, вожатих в дитячі табори, продавців попкорну і солодкої вати, офіціантів, сільськогосподарських робітників. Взимку потрібні додаткові двірники на прибирання снігу, інструктори на гірськолижні курорти.

Самозайнятість

Держава використовує термін «самозайняті особи» для цілей оподаткування. А також цей спосіб заробітку грошей носить такі назви:

 • робота на дому;
 • домашній бізнес;
 • дрібне підприємництво.

Самозайнятість - це одне з найперспективніших напрямків, що дозволяють заробити гроші. Дрібному підприємцю не потрібно платити великі податки, як ІП або власнику фірми, наймати і контролювати співробітників, боятися звільнення. До самозайнятих, зокрема, належать такі особи:

 • приватні фотографи;
 • репетитори;
 • няні та доглядальниці;
 • майстри в сфері краси (манікюр, зачіски, масаж, макіяж);
 • фрілансери: копірайтери, веб-дизайнери, програмісти, SEO-фахівці та інші;
 • майстри «на годину»;
 • ремісники.

Головні мінуси самозайнятості – необхідність в постійному пошуку клієнтів і нестабільний потік грошей. Але тут діє такий принцип: «Спочатку ти працюєш на ім'я, а потім воно працює на тебе».

Власний бізнес

Це один з найскладніших способів заробити гроші, оскільки більше 50% новачків прогорають в перші 3-4 місяці. Але саме бізнес здатний приносити бажані 5-10 тис. $ на місяць і навіть більше в перспективі. Щоб заробити гроші в сфері продажів, потрібно вкласти як мінімум 1000$.

ВАЖЛИВО. Підприємцю не рекомендується освоювати такі складні сфери, як виробництво, розведення тварин і логістика. А ось швидко окупити вкладення і заробити гроші допоможуть онлайн-торгівля, консультування, здача речей в прокат.

Головне, запам'ятайте, якщо ви хочете заробити багато грошей, то створення власного бізнесу – крок до цієї мети.

Пасивний дохід

Як заробити гроші навіть під час сну і відпочинку? Створити кілька джерел пасивного доходу або вкласти в них кошти. Тоді в літньому віці вам не доведеться працювати або виживати на мізерну пенсію. Ось приклади того, як можна заробити гроші на пасиві:

 • здача нерухомості в оренду;
 • отримання грошей від партнерських програм і контекстної реклами (потрібен власний сайт);
 • продажі електронної книги;
 • ПАММ-рахунки;
 • банківський вклад;
 • цінні папери.

Тепер ви в загальних рисах знаєте, як заробити гроші. Вибирайте той спосіб, який узгоджується з вашими амбіціями, здібностями і темпераментом. Але джерела пасивного заробітку грошей створюйте обов'язково.

Перспективні способи заробітку грошей на найманій роботі – 8 гідних вакансій

Як заробити гроші на найманій роботі? Якщо ви виберете інтелектуальну професію, то конкурентною перевагою стане наявність диплома. Найбільше роботодавці цінують наступні вузи:

 • Київський національний університет імені Тараса Шевченка
 • Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені ігоря Сікорського" або КПІ
 • Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
 • Національний університет "Львівська політехніка"
 • Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

Під час навчання потрібно досконало опанувати English. Солідні компанії у великих містах пред'являють вимогу про знання іноземної мови до претендентів.

ВАЖЛИВО. У 2024 році ринок України перенасичений юристами, економістами, психологами, дизайнерами і менеджерами. Влаштуватися на найману роботу таким фахівцям стає складніше, і їм платять мало грошей. Зате зростає попит на професіоналів у сфері IT, виробництва, маркетингу.

Отримавши освіту, як вибрати перспективну компанію для працевлаштування, а не шарашкину контору? Адже інакше не вийде заробити багато грошей. Плюсами в карму організації будуть такі критерії:

 • внесок в навчання співробітників;
 • можливість кар'єрного росту (і є реальні приклади людей, які «виросли» в компанії);
 • прозорі умови нарахування та виплати грошей;
 • погляди керівництва на ведення бізнесу викликають у вас довіру;
 • хороша репутація на ринку.

А ось абстрактні словеса про «дружний колектив», «розвиток лідерських якостей» і «гнучкий графік» повинні вас насторожити. Зазвичай за мотиваційними гаслами роботодавець прикриває бажання платити співробітникам три копійки. Мовляв, нехай трудяться на голому ентузіазмі (яскравий приклад – компанія «МакДональдс»).

Тепер розглянемо найперспективніші вакансії, що дозволяють заробити гроші в 2024 році. Вони будуть залишатися затребуваними ще довгі роки.

Програміст

Програмісти займаються розробкою операційних систем, інтерфейсів до баз даних, ПЗ, сайтів, додатків. В їх обов'язки входить складання обчислювальних схем, написання коду, технічний супровід програми (доопрацювання, перевірка і усунення помилок).

Фахівець може заробити гроші в IT-компаніях, веб-студіях, науково-дослідних центрах. Основні вимоги до особистісних якостей програмістів такі:

 • математичний склад розуму;
 • вміння працювати з великими обсягами інформації;
 • посидючість і концентрація;
 • вільне володіння English.

Середня зарплата програміста в Україні – 24-32 тис. грн. Розробники мобільних додатків можуть заробити ще більше грошей – 40-50 тис. грн. в місяць.

Інженер-атомник

Інженери-атомники можуть легко заробити в місяць багато грошей – 30-40 тис. грн. Вони займаються плануванням і реалізації програм на атомних електростанціях, проводять розрахунки по розробці систем, оцінюють методи хімічних реакцій.

Вимоги до інженерів-атомників такі:

 • здібності до обчислень і хімії;
 • висока відповідальність;
 • добре знання техніки і комп'ютера;
 • вміння спілкуватися з людьми;
 • міцне здоров'я.

Аналітик

Аналітики займаються проведенням досліджень в галузі і на підприємстві, узагальненням великих обсягів інформації, складанням прогнозів та розробкою програм розвитку. Заробити гроші вони можуть поки тільки у великих містах. Вакансії розміщують банки, кредитні організації, паливно-енергетичні комплекси, промислові підприємства.

ВАЖЛИВО. Сьогодні професію аналітика можна отримати у фінансовому або технічному Вузі. Відповідні спеціальності: «економіка», «менеджмент», «бізнес-інформатика», «інформаційні системи і технології», «банківська справа».

Аналітики добре заробляють в Україні - в середньому 20-24 тис. грн. на місяць. Можуть працювати в офісі або віддалено.

Логіст

Логісти займаються побудовою ідеальних маршрутів транспортування товарів від виробника до продавця або кінцевого покупця. Вони формують замовлення, працюють з первинною документацією, організовують роботу складів, спілкуються з перевіряючими органами.

Професія логіста знаходиться на стику економіки, юриспруденції (митна справа) і IT. Вакансії пропонують великі виробничі компанії і логістичні центри. Головні вимоги до претендента такі: комунікабельність, активність, стресостійкість.

Логісти в Україні можуть заробити пристойні гроші: від 12 до 30 тис. грн. в місяць в залежності від досвіду і конкретної компанії.

Маркетолог

В обов'язки маркетологів входять збір і аналіз інформації про переваги покупців, обсяги продажу, моніторинг галузі та діяльності конкурентів, просування продукції, складання та проведення презентацій.

Робота дуже цікава і творча, а навчання за фахом пропонують економічні вузи.

Маркетолог-початківець може заробити невеликі гроші - 12 тис. грн. на місяць. А фахівець з досвідом вже 20-24 тис. грн. Професія підходить людям з аналітичним складом розуму, креативним і комунікабельним.

Майстер в сфері краси

Простий спосіб швидко заробити гроші жінці - отримати затребувану професію в сфері краси. Для цього достатньо пройти 3-6 місячні курси. Варіантів маса:

 • косметолог;
 • масажист;
 • майстер манікюру та педикюру;
 • перукар;
 • візажист.

Співробітниці салонів краси можуть заробити в середньому 20-24 тис. грн. в місяць. Це хороші гроші за роботу, що не вимагає вищої освіти.

Водій

Серед перспективних способів заробити гроші трапляються і такі, що не вимагають спеціальної освіти. Отримавши права категорії «В», чоловік може влаштуватися особистим водієм (за 20 тис. грн. на місяць) або в службу таксі (за 30 тис. грн. на місяць).

Найбільші перспективи заробітку грошей відкриваються при наявності прав категорій «С» і «Е». З ними ви претендуєте на місце водія-далекобійника. Професія романтична, пов'язана з далекими подорожами. Компанії міжнародних вантажоперевезень платять співробітникам хороші гроші - 28-40 тис. грн. на місяць.

Зварник

Ще одна професія фізичної праці, що дозволяє заробити багато грошей – 28-36 тис. грн. в місяць. Новачки отримують 8-12 тис. грн. Зварювальники займаються з'єднанням металевих виробів і конструкцій. Необхідні якості та навички такі:

 • фізична витривалість;
 • спритність і акуратність;
 • працьовитість;
 • знання електротехніки, властивостей газів, спеціального обладнання, правил техніки безпеки.

Зварювальні роботи потрібні майже на кожному виробництві і в будівельній сфері, а фахівців на ринку не вистачає. Тому кваліфікований майстер без грошей точно не залишиться.

ВАЖЛИВО. Професія зварника пов'язана з підвищеним ризиком для здоров'я і життя. Особливо страждають органи дихання і зір.

Заробіток грошей на власній справі - 9 бізнес-ідей

Відкриття власної справи – відповідний спосіб заробітку грошей для тих, хто готовий ризикувати, вчитися на помилках і перший час терпіти невдачі. Плюси і мінуси ведення бізнесу відображені в нижній таблиці.

Таблиця 1 «Чи варто відкривати свою справу, щоб заробити гроші?»

Плюси Мінуси
Перспектива заробити багато грошей через 1-3 роки Високий ризик втрати часу і грошей, особливо у бізнесменів-початківців
Сам собі господар Величезна відповідальність
Повний контроль над робочими процесами Зазвичай в перший рік з моменту відкриття бізнес забирає 12-14 годин вільного часу в день
Можливість поєднувати роботу з особистими справами, сім'єю, хобі Як правило, потрібні вкладення грошей
Не потрібна наявність вищої освіти Самостійна сплата податків і ведення звітності
Незалежність від начальства і колег Залежність від змін в економіці країни і законодавстві про підприємництво
Особистісний ріст, розвиток комунікабельності і впевненості в собі Життя в умовах стресу, поки бізнес не встане на ноги

Мінуси перекривають плюси в перші місяці ведення бізнесу. Потім ситуація змінюється. Якщо ви готові стати підприємцем, пропонуємо розглянути наступні способи заробітку грошей.

Продаж керамічних горщиків ручної роботи

Цей домашній бізнес дозволить вам заробити до 12-16 тис. грн. в місяць і швидко повернути вкладені гроші. За 8 тис. грн. потрібно закупити наступні матеріали:

 • прості керамічні горщики;
 • фарби;
 • фурнітуру: стрічки, бісер, намистини, паєтки, стрази.

Далі все залежить від вашого творчого потенціалу. В Інтернеті ви знайдете відео з ідеями оригінальних горщиків. Продавати вироби краще через соціальну мережу Instagram приватним особам. При великих обсягах продукції можна організувати поставки в офлайн-магазини і заробити пристойні гроші - від 16 тис. грн. на місяць.

Продаж китайських товарів

Один з наймодніших способів заробити гроші сьогодні - бізнес з Китаєм. На торгових майданчиках AliExpress, Tabao, Alibaba можна знайти багато дешевих товарів, що користуються популярністю в Україні:

 • іграшки;
 • посуд;
 • дрібну електроніку: телефони, планшети, "розумні" годинники, підлогові ваги, фітнес-браслети, навушники;
 • одяг та взуття;
 • Бади, костюми, пластирі, масажери для схуднення.

Як заробити гроші? Схема проста: знаходите затребуваний товар і замовляєте невелику партію у оптового постачальника. Потім ставите накрутку 300-1000% і розміщуєте оголошення. Варіанти майданчиків для продажу:

 • OLX - вкладення грошей не потрібні;
 • продаюча сторінка – на створення і залучення трафіку (потенційних покупців) ви витратите близько 300-500$;
 • інтернет-магазин – запуск бізнесу обійдеться вам в 1000-1500$.

Бізнес з продажу китайських товарів окупається вже через 1-2 місяці. Сторінка продажу приносить $ 700-1000 на місяць. Інтернет-магазин дозволяє заробити власнику в 2 рази більше грошей за той же термін. Тут докладніше про заробіток на Аліекспресс і не тільки.

Пекарня на колесах

Хліб користується високим попитом: 70% українців щодня його їдять. При цьому вимоги споживачів до якості та різноманітності хлібобулочної продукції постійно зростають.

ВАЖЛИВО. Якщо хочете заробити багато грошей, виробляєте «нетрадиційний» хліб. Наприклад, збагачений злаками, насінням і вітамінами, італійську чіабатту, лаваш або круасани.

Мінімальні вкладення грошей для відкриття міні-пекарні – 60-100 тис. грн. В місяць можна заробити від 40 тис. грн.

Фреш-бар

Ця бізнес ідея підходить для реалізації в місті з населенням мінімум 1 млн. чоловік. На запуск знадобиться 160-200 тис. грн. Переваги цього способу заробітку грошей такі:

 • продукція фреш-барів (свіжовичавлені соки, смузі, десерти) користується високою популярністю через моду на здоровий спосіб життя;
 • рівень конкуренції в ніші поки що низький;
 • підприємцю-початківцю не потрібно витрачати багато грошей на покупку високотехнологічного обладнання та оренду великої торгової площі.

Чистий прибуток фреш-бару в місяць – 36 тис. грн. Оскільки основна цільова аудиторія – це молодь 20-30 років, рекламу краще розміщувати в соціальних мережах Фейсбук і Instagram.

Магазин товарів для творчості

Магазин з товарами для рукоділля (нитками, набори для вишивання, фарбами, інструментами) площею 60 кв. м. дозволяє заробити власнику 48-56 тис. грн. чистого прибутку на місяць. Але і вкладення потрібні чималенькі – від 0,6 млн грн. Гроші підуть на оренду приміщення, ремонт, оплату праці продавців, закупівлю товарів. Детальніше про заробіток на рукоділлі тут.

ВАЖЛИВО. Речі середньої цінової категорії повинні складати 50% асортименту магазину т

оварів для творчості. Правильне розташування точки - на прохідній вулиці або в торговому центрі.

Магазин автозапчастин за передоплатою

Якщо попередня ідея більше підходить для жінок, то бізнес з продажу автозапчастин – найпростіший спосіб заробити гроші чоловікам, які розуміються в ніші. Вкладення в справу складуть 12-60 тис. грн.

На старті вам потрібно буде орендувати невелике приміщення і закупити найбільш ходові запчастини:

 • аптечки;
 • двірники;
 • реміні;
 • лампочки;
 • машинна олива;
 • гальмівна рідина.

Далі потрібно налагодити співпрацю з 2-3 постачальниками, що володіють надійною репутацією. Замовлення ви будете здійснювати за передоплатою, що зменшить початкові витрати грошей і зведе ризики до нуля. Магазин автозапчастин здатний приносити чистий щомісячний прибуток у розмірі 12-20 тис. грн.

Копіювальний центр

На придбання необхідного обладнання та оренду приміщення вам знадобиться мінімум 40-80 тис. грн. Співробітників перший час наймати необов'язково. Копіювальний центр бажано розміщувати поблизу університетів, банків, державних установ.

У маленькому містечку копіювальний центр дозволяє заробити власникам 20-28 тис. грн. в місяць. У великих містах - в 1,5 рази більше грошей.

Ремонтно-оздоблювальні роботи

Якщо у вас є досвід ремонту і обробки квартир або ви раніше працювали на будівництві, чому б не заробити гроші дрібним підприємництвом? Необхідно закупити інструменти (вистачить до 40 тис. грн.) і організувати бригаду з 2-3 осіб.

Розміщуйте оголошення на безкоштовних дошках, в газетах, роздавайте візитки, просіть клієнтів порекомендувати вас знайомим. При постійному потоці замовлень на місяць реально заробити хороші гроші - 24-40 тис. грн.

Репетиторство

Питання про те, чому вчителі отримують низьку зарплату в 6 тис. грн, відповідь: «Це покликання. А якщо хочеться заробити гроші, є маса прекрасних місць. Той же бізнес». З висловлювання випливає простий висновок. У школі грошей не заробити. Але можна стати репетитором.

Для прикладу, наводимо середні розцінки за 1 годину занять з приватним викладачем в Києві:

 • математика, фізика, програмування – 600 грн.;
 • хімія, біологія – 480 грн.;
 • рідна мова – 400 грн.;
 • англійська мова – 600 грн.

У регіонах розцінки нижче: від 200 до 320 грн. Стільки ж грошей можуть заробити репетитори, які проводять заняття по Скайпу.

Шкільному вчителю та університетському викладачеві не важко буде знайти перших клієнтів. Допоможе «сарафанне радіо». Студенти-відмінники, випускники шкіл і вузів можуть скористатися безкоштовними дошками оголошень і репетиторськими сайтами.

ВАЖЛИВО. Репетиторські сайти беруть гроші за допомогу в пошуку учнів. Як правило, це 100-200% від вартості першого заняття або 1-2$ з кожного уроку.

Як легко заробити гроші з нуля – 9 варіантів

Немає бажання довго вчитися, набувати досвіду або ризикувати грошима? Тоді пропонуємо вивчити прості способи заробітку. Але тут є нюанс. Легко і швидко заробити багато грошей не вийде (якщо не брати до уваги виграш в лотерею або отримання спадщини від бабусі). Зате у вас з'являться нові джерела доходу, які не потребують великих витрат часу і зусиль.

Перегляд відео

Що може бути простіше, ніж дивитися відео? Виявляється, за це ще й платять гроші. Правда, всього 0,3-0,5 грн. за короткий ролик. Але якщо ви і так проводите багато часу в Інтернеті, чому б не отримувати додатковий дохід? Ось список сайтів, що дозволяють заробити гроші на перегляді реклами або відео:

 • scoin.click;
 • CHEESEFREE;
 • VIDEOVTOPE.

Зазвичай замовник вимагає поставити лайк під роликом. У місяць на перегляді відео реально заробити невеликі гроші – до 120-200 грн.

Проходження платних опитувань

В Інтернеті є багато сайтів, які дозволяють заробити гроші на заповненні анкет. Зазвичай треба відповідати на питання про те, які товари ви купуєте, як оцінюєте бренд, що чекаєте з новинок. За проходження одного опитування можна заробити 12-30 грн. Ось список проектів, які чесно платять гроші і дозволяють заробити на опитуваннях:

 • vlasnadumka.ua;
 • surveyharbor.com;
 • new.opinion.com.ua;
 • survimo.com;
 • www.metroopinion.com;
 • tgmpanel.com.ua.

Мінус такого способу заробітку в тому, що нові анкети приходять рідко: не частіше 1-2 разів в місяць. А щоб вивести гроші з сайту, потрібно набрати мінімальну суму. Як швидко це вдається зробити? Зазвичай за 6-12 місяців.

Тому платні опитування дозволяють заробити додаткові гроші, але не можуть стати основним джерелом доходу.

Порада. Якщо хочете заробити більше грошей на платних опитуваннях, зареєструйтесь відразу на 7-10 сайтах.

Виконання простих завдань на біржах фрілансу

Заробити гроші фрілансом може будь-яка людина, у якого є комп'ютер і вихід в Інтернет. Необов'язково при цьому бути програмістом, веб-дизайнером або маркетологом. Заробити гроші з нуля дозволять такі завдання:

 • написання коментарів та відгуків;
 • розміщення оголошень в інтернет-магазинах;
 • складання баз даних і списків;
 • розшифровка аудіо або відео в текст;
 • обробка фотографій в Photoshop;
 • пошук помилок на сайті.

Замовлення Ви знайдете на біржах фрілансу. Новачкам краще виконувати завдання за гроші на Kabanchik.ua, Weblancer, Freelancehunt.com. Приділяючи роботі 3-4 години в день, за місяць можна заробити до 4 тис. грн. Перейдіть за посиланням, якщо хочете знати більше, як заробити на фрілансі.

Веб-райтинг

Часто такий заробіток грошей ще називають копірайтингом. Полягає в написанні інформаційних статей для конкретних замовників або на продаж. При наявності грамотності, вміння шукати інформацію в Інтернеті і письменницького таланту ви вже сьогодні можете стати веб-райтером і заробити перші гроші. Авторам-початківцям платять 5-20 грн. за 1000 знаків без пробілів.

Замовлення Ви знайдете на наступних майданчиках:

 • Advego;
 • 2polyglot.com/ua;
 • text.lviv.ua;
 • uatxt.com.

Реєстрація на цих сайтах безкоштовна. Там є магазини, в які ви можете викладати готові статті, щоб заробити гроші на продажах.

Час зайнятості і спосіб заробітку на копірайтингу ви вибираєте самостійно. Хочете – пишіть один текст в тиждень на продаж. Або наберіть десятки замовлень і працюйте по 7-8 годин на день, щоб заробити більше грошей.

Продаж речей на OLX

Торгівля на OLX - простий спосіб заробити гроші без вкладень. Там ви можете продавати Б/В речі, вироби ручної роботи. Або стати посередником і реалізувати предмети знайомих за 10-20% від суми виручки. Люди з OLX готові віддавати гроші за утилітарні товари:

 • дитячий одяг та взуття;
 • побутова техніка: холодильники, пральні та посудомийні машини, мікрохвильові печі, телевізори;
 • комп'ютери та ноутбуки;
 • телефони, планшети, гаджети;
 • верхній одяг: шуби, пальто, куртки;
 • предмети меблів: ліжка, дивани, шафи, столи, стільці.

Якщо у вас вдома валяється непотрібний мотлох, не поспішайте викидати. Майже на будь-який товар знайдеться покупець. Наприклад, багато людей купують старі меблі на дачу або квартирантам. Є багато інших способів заробітку на OLX, переходите і читайте, якщо ця тема Вам цікава.

Здача нерухомості в оренду

При наявності квартири або будинку у власності вам доступний заробіток грошей на квартирантах. Якщо житло знаходиться в центрі міста або поблизу визначних пам'яток, вигідніше здавати його подобово. А в квартиру, розташовану недалеко від студентського містечка, краще поселити студента на тривалий термін.

Жити можна разом з квартирантами або на час переїхати до родичів, друзям. Тільки на здачі однієї кімнати у великому місті можна заробити від 100$ (в маленькому місті – від 60$). Ціни на однокімнатні квартири стартують зі 150-200$.

Здача автомобіля в прокат

Якщо у вас є авто представницького класу, запропонуйте його в прокат молодятам на весілля. Бюджетні малолітражки типу Citroen C1, KIA Picanto, Dacia Sandero в хорошому стані (бажано не старше 2-3 років) охоче приймають служби таксі. Останні дають можливість заробити власникам авто 600-800 грн. на добу.

ВАЖЛИВО. Перед здачею автомобіля в оренду бажано оформити на нього страховку по КАСКО і встановити газове обладнання. Дешевий і неякісний бензин, який зазвичай заливають таксисти, значно скорочує термін служби двигуна.

Робота таємним покупцем

Щоб отримати таку роботу і заробити гроші, не потрібно мати диплом і досвід. Досить бути активною і комунікабельною людиною. Періодично великі компанії розміщують на порталах з працевлаштування вакансію таємного покупця.

Посадові обов'язки співробітника такі:

 • регулярно відвідувати торгові об'єкти (магазини, аптеки, банки, салони стільникового зв'язку, ресторани, АЗС) під виглядом клієнта;
 • вести диктофонний запис;
 • робити фотографії;
 • оцінювати рівень обслуговування і складати письмові звіти.

Оскільки вакансія передбачає часткову зайнятість, роботодавці зазвичай платять гроші за кожен візит на об'єкт. Якщо пощастить, то таємним покупцем можна навіть влаштуватися і заробити в 16 років. В середньому можна заробити 2-10$ за одне відвідування.

Використання кешбэк-сервісів

Економія – це теж заробіток грошей. Особливо в тому випадку, якщо не потрібно відмовлятися від улюблених покупок. У 2000-х роках в Інтернеті з'явилося багато кешбек-сервісів, які повертають покупцям частину грошей за товар через якийсь час після покупки.

Це цікаво. Розводу в такій схемі заробітку немає. Магазин не витрачає гроші на рекламу, а платить певний відсоток за залучених покупців кешбек-сервісу. Останній ділиться частиною прибутку з користувачами. Всі сторони залишаються у виграші.

Якщо ви робите покупки в Інтернеті, обов'язково платите гроші з використанням кешбек. Ось список надійних сервісів:

 • EPN;
 • Letyshops;
 • Megabonus;
 • Kopikot.

Додатково можна заробити гроші, беручи участь в партнерських програмах. Просто надсилайте своїм друзям і знайомим посилання на реєстрацію в кешбек-сервісах (знайдете в особистому кабінеті), попутно розповідаючи про переваги економії.

Приклад. Letyshops дозволяє заробити 15% з суми кешбек залученого користувача.

Нові способи заробітку грошей - перспективні варіанти в 2024 році

Нові способи заробити гроші мають важливу перевагу-низьким рівнем конкуренції. Якщо в 2024 році ви встигнете зайняти вільну нішу, то забезпечите себе грошима на найближчі 5-10 років. Пропонуємо вибрати один з наступних способів.

Професія «інженер-робототехнік»

Вже сьогодні спеціальність можна отримати в технічних ВУЗах, а великі виробничі компанії і конструкторські бюро авіації викладають вакансії на порталах з працевлаштування. Навіть в Україні організації пропонують інженерам-робототехнікам хороші гроші - 20-80 тис. грн. на місяць. Фахівець може влаштуватися і за кордоном, зокрема, в Німеччині і США.

Професія знаходиться на стику інженерної справи і програмування. Додатково потрібне знання англійської мови.

Це цікаво. У майбутньому попит на інженерів-робототехніків буде тільки рости. Аналітичне агентство Research and Markets зазначає, що до 2025 року в світовий ринок роботів буде інвестовано 226 млрд. $.

Сайт з платним доступом

Багато в курсі, що серед способів монетизації сайту є реклама (контекстна, банерна, тизерна), партнерські програми для заробітку, продаж посилань і розміщення статей. Однак дохід від 12 тис. грн. на місяць отримують тільки власники майданчиків з високою відвідуваністю.

Новий спосіб заробити гроші на своєму сайті – введення платного доступу. На Заході таке практикується вже давно, а в Україні напрямок тільки набирає обертів. Які є варіанти?

1. Повністю закритий сайт

Щоб заробити гроші таким способом, ви повинні публікувати дуже цінну і рідкісну інформацію, якої немає у відкритому доступі. Або є, але в розрізненій формі. Приклад:

 • юридичний сайт зі 100% актуальними посиланнями на законодавство;
 • надійні схеми заробітку грошей в Інтернеті з описом найдрібніших нюансів і підводних каменів;
 • спільнота за інтересами.

Адекватна ціна за підписку – 200-400 грн. в місяць, не більше. При тарифному плані користувача на 6 або 12 місяців плата знижується.

2. Закритий розділ

Більшу частину статей публікуєте у відкритому доступі, підвищуючи лояльність аудиторії і залучаючи трафік. Вимоги до розділу з матеріалами Promo такі ж, як і в попередньому пункті.

3. Розсилка матеріалів за гроші

Щоб заробити додаткові гроші зі свого сайту, пропонуйте своїм читачам підписатися на платну e-mail розсилку. Ви повинні бути реальним експертом у своїй справі, щоб люди погодилися.

ВАЖЛИВО. Ніколи не шліть в платній розсилці рекламні тексти з посиланнями на сторонні ресурси. Втратите довіру підписників і не зможете потім заробити гроші.

Тут ще більше варіантів, як заробити на сайті – не забудьте подивитися.

Послуга мобільної охорони здоров'я

Вже сьогодні жителі країн СНД із середнім і високим рівнем достатку платять гроші віддаленим психологам, юристам, фінансовим консультантам. А ось дистанційне обслуговування в сфері охорони здоров'я поки не розвинене (на відміну від Західної Європи і США). Ви можете стати першопрохідцем в цій ніші.

Що потрібно зробити?

 • вкласти гроші в розробку мобільного додатку (замовити у фрілансера або написати по самостійно при наявності навичок);
 • найняти 1-3 фахівців з вищою медичною освітою;
 • зробити тематичний сайт з формою зворотного зв'язку;
 • купити короткий телефонний номер.

Розмір інвестицій – від 60-80 тис. грн. На відміну від відкриття приватної клініки, вам не потрібно отримувати ліцензію на здійснення медичної діяльності, витрачати гроші на оренду приміщення та закупівлю дорогого обладнання.

Досить зареєструвати ФОП. А потім організувати переадресацію дзвінків клієнтів до лікарів. Вартість однієї 15-хвилинної консультації - 120-200 грн.

Операції з криптовалютой

Якщо ви шукаєте спосіб, як швидко заробити гроші, придивіться до криптовалютам. У 2024 році їх курс постійно змінюється, тому ви можете виграти на різниці. При цьому вам необов'язково ставати професійним трейдером. Є ще два варіанти заробити гроші.

Середньострокове інвестування

Купіть 5-10 криптовалюта з ТОП за капіталізацією (Bitcoin, Ethereum, Litecoin, EOS, Ripple, Stellar, NEO і інші) в моменти, коли ті будуть на спаді. Найвигідніше здійснювати угоду на кріптовалютной біржі, наприклад, Exmo.

Зберігайте цифрові гроші на гаманці до тих пір, поки курс не виросте. Можна почекати 1-4 тижні і заробити невеликий прибуток. Або тримати при собі крипту кілька місяців або навіть років в надії на збільшення курсу в 100 і більше разів. Але це серйозний ризик.

Арбітраж кріптовалюти

Як заробити гроші на арбітражі кріптовалюти? Тут потрібні не стільки знання, скільки уважність, оперативність і вміння рахувати. Порядок дій такий.

 1. Знаходьте 2 криптовалютні біржі з максимальною різницею в ціні обраної кріптовалюти. Наприклад, на одному майданчику біткоін коштує 7600$, на інший - 8100$.
 2. Вивчаєте умови введення і виведення грошей. Які способи доступні, скільки потрібно чекати. Біржі підходять для арбітражу в тому випадку, якщо дозволяють вам провести всі угоди протягом 1-2 годин.
 3. Вираховуємо, перекриє різниця в ціні криптовалют комісії бірж за введення, виведення грошей і проведення операцій.
 4. Купуєте цифрову монету на одній біржі, продаєте на іншій.

На перший погляд здається, що заробити гроші на арбітражі легко. Однак потрібно виконати величезний пласт роботи, пов'язаний з пошуками відповідних варіантів. Можливо, вам доведеться перевірити не один десяток бірж.

Ось ще посилання на тему заробітку на криптовалюті.

Канал в Телеграм

Телеграм – це молода блогова платформа, що дозволяє заробити гроші авторам статей на продажі реклами в своїх каналах.

Схема роботи проста: регулярно публікуй статті, збирай зацікавлених читачів і заробляй гроші.

Висновок + відео

Таким чином, способів заробити гроші реально багато. Серед них є і такі, що не вимагають вкладень, «кірочок» і навіть професійних знань. Щоб заробити пристойну зарплату за наймом, необов'язково ставати «офісним комірцем». Є високооплачувані вакансії, пов'язані з фізичною працею. Інтернет дозволяє знизити витрати на ведення бізнесу і розширити число клієнтів. Загалом, можливостей вистачає. Але ви самі вирішуєте, скористатися ними чи ні.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити