Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ СИДЯЧИ ВДОМА, ЯКЩО НЕ ВМІЄШ НІЧОГО

Останнє оновлення: Четвер, 24 травня 2018 Автор: Вольдемар Воронцовський

ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ СИДЯЧИ ВДОМА

Насамперед скажемо — не буває такого, що людина нічого не вміє. Хоч що-то ж вмієте: вийти в інтернет приміром, зайти на сайт, надрукувати повідомлення сусідові ВКонтакті. Цього буде достатньо!
Сьогодні ми поговоримо про те, як заробити свої перші гроші в інтернеті, якщо не вмієте нічого (з вашої точки зору), ви боїтеся навколишнього інтернет-світу, але бажання заробити в інтернеті, і повірити що це не міф, велике!

 ВВЕДЕМО ВАС В КУРС СПРАВИ!

У 2008 році, коли світова фінансова криза проковтнув світ і на всіх підприємствах почалися масові скорочення, урізання зарплат і з кожним днем загони безробітних поповнювалися все більше і більше. Кому жилося добре тоді, крім олігархів? Відповідь така — добре жилося тим людям, які навчилися заробляти в інтернеті. Інтернет криза не торкнулася!
Інтернет — це своя планета на планеті, тільки віртуальна. Закони навколишнього світу в ньому не діють.
Найчастіше люди заробляють різними послугами, які можуть надавати в інтернеті: друкувати текст і заробляти від 100 грн. в день, писати програми на різних мовах, створювати сайти, фотографувати і продавати фотографії на спеціальних біржах, а ті хто тільки недавно почав робити перші кроки у Всесвітній павутині і ще не знає, чим буде займатися надалі, ті можуть виконувати різні дрібні послуги типу коментування тим на сайтах, підписка на Youtube канали і виконання інших послуг.

ДЕ МОЖНА ЗАРОБЛЯТИ, НЕ ВМІЮЧИ НІЧОГО!

В інтернеті існує одна біржа з розкручування сайтів і їх просування в соціальних мережах — SeoSprint. Заробіток СеоСпринт залежить тільки від вас і скільки завдань ви виконаєте.
Як тільки ви зареєструєтесь на SeoSprint можна починати заробляти. Всі зароблені гроші можна відразу перевести на свій Web-money гаманець.

НА ЧОМУ ЗАРОБЛЯТИ, НЕ ВМІЮЧИ НІЧОГО!

На біржі SeoSprint існує безліч різноманітних видів робіт. Нижче наведені різні способи заробітку і середня вартість за виконання роботи:

  1. Швидка реєстрація на сайті — 4.00 руб.
  2. Перейти на сайт і зробити клік - 2.00 руб.
  3. Перегляд відео на YouTube — 2.00 руб.
  4. Реєстрація + активність — від 2.00 — 30.00 руб.
  5. Стати рефералом — від 20.00 руб.
  6. Підписка на паблік ВК і лайки — від 1.00 — 10.00 руб.
  7. Постинг різної інформації на форуми/блоги — від 5.00 — 50.00 рублів.
  8. Написати статтю — можете спробувати написати свою першу статтю — від 20.00 руб.
  9. Відгук/проголосувати — від 0.5 до 5.00 руб.
  10. Грати в ігри — від 10 — 100.00 рублів.

До вашого подиву — це не всі види інтернет-шабашки. На самому сайті є ще багато інших видів заробітку, ми привели лише найпростіші і те, що ви хоч раз в інтернеті робили. Саме що приємне в SeoSprint — це те, що заробляти дійсно легко.
Почніть заробляти з SeoSprint.
Працювати на біржі можна цілодобово. Для цього просто клацніть на баннері нижче і почніть реєстрацію.

SEO sprint - Всё для максимальной раскрутки!

Як бачите з представлених видів заробітку, якщо не вмієте взагалі нічого, то ці дії в інтернеті, ви хоч раз в житті робили. Якщо в майбутньому плануєте працювати фрілансером, то потрібно з чогось починати. Спробуйте з малого! Виконавши кілька з цих видів робіт, ви багато чого зрозумієте про пристрої інтернету і життя інтернет сайтів, що дуже стане в нагоді в майбутньому.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити