Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ СИДЯЧИ ВДОМА, ЯКЩО НЕ ВМІЄШ НІЧОГО

Останнє оновлення: Понеділок, 06 березня 2023 Автор: Вольдемар Воронцовський

ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ СИДЯЧИ ВДОМА

Насамперед скажемо — не буває такого, що людина нічого не вміє. Хоч що-то ж вмієте: вийти в інтернет приміром, зайти на сайт, надрукувати повідомлення сусідові в Інстаграм. Цього буде достатньо!
Сьогодні ми поговоримо про те, як заробити свої перші гроші в інтернеті, якщо не вмієте нічого (з вашої точки зору), ви боїтеся навколишнього інтернет-світу, але бажання заробити в інтернеті, і повірити що це не міф, велике!

 ВВЕДЕМО ВАС В КУРС СПРАВИ!

У 2008 році, коли світова фінансова криза проковтнув світ і на всіх підприємствах почалися масові скорочення, урізання зарплат і з кожним днем загони безробітних поповнювалися все більше і більше. Кому жилося добре тоді, крім олігархів? Відповідь така — добре жилося тим людям, які навчилися заробляти в інтернеті. Інтернет криза не торкнулася!
Інтернет — це своя планета на планеті, тільки віртуальна. Закони навколишнього світу в ньому не діють.
Найчастіше люди заробляють різними послугами, які можуть надавати в інтернеті: друкувати текст і заробляти від 100 грн. в день, писати програми на різних мовах, створювати сайти, фотографувати і продавати фотографії на спеціальних біржах, а ті хто тільки недавно почав робити перші кроки у Всесвітній павутині і ще не знає, чим буде займатися надалі, ті можуть виконувати різні дрібні послуги типу коментування тим на сайтах, підписка на Youtube канали і виконання інших послуг.

ДЕ МОЖНА ЗАРОБЛЯТИ, НЕ ВМІЮЧИ НІЧОГО!

В інтернеті існує одна біржа з розкручування сайтів і їх просування в соціальних мережах — SeoSprint. Заробіток СеоСпринт залежить тільки від вас і скільки завдань ви виконаєте.
Як тільки ви зареєструєтесь на SeoSprint можна починати заробляти. Всі зароблені гроші можна відразу перевести на свій Web-money гаманець.

НА ЧОМУ ЗАРОБЛЯТИ, НЕ ВМІЮЧИ НІЧОГО!

На біржі SeoSprint існує безліч різноманітних видів робіт. Нижче наведені різні способи заробітку і середня вартість за виконання роботи:

 1. Швидка реєстрація на сайті — 2.00 грн.
 2. Перейти на сайт і зробити клік - 1.00 грн.
 3. Перегляд відео на YouTube — 1.00 грн.
 4. Реєстрація + активність — від 1.00 — 10.00 грн.
 5. Стати рефералом — від 6.00 грн.
 6. Підписка на паблік і лайки — від 1.00 — 4.00 грн.
 7. Постинг різної інформації на форуми/блоги — від 2.00 — 20.00 грн.
 8. Написати статтю — можете спробувати написати свою першу статтю — від 8.00 грн.
 9. Відгук/проголосувати — від 0.5 до 2.00 грн.
 10. Грати в ігри — від 10 — 30.00 грн.

До вашого подиву — це не всі види інтернет-шабашки. На самому сайті є ще багато інших видів заробітку, ми привели лише найпростіші і те, що ви хоч раз в інтернеті робили. Саме що приємне в SeoSprint — це те, що заробляти дійсно легко.
Почніть заробляти з SeoSprint.
Працювати на біржі можна цілодобово. Для цього просто клацніть на баннері нижче і почніть реєстрацію.

Як бачите з представлених видів заробітку, якщо не вмієте взагалі нічого, то ці дії в інтернеті, ви хоч раз в житті робили. Якщо в майбутньому плануєте працювати фрілансером, то потрібно з чогось починати. Спробуйте з малого! Виконавши кілька з цих видів робіт, ви багато чого зрозумієте про пристрої інтернету і життя інтернет сайтів, що дуже стане в нагоді в майбутньому.

Корисні поради + відео

 1. Зрозумійте, що добре вмієте робити, і постарайтеся саме цю сферу зробити джерелом доходу.
 2. Визначтеся з рівнем доходу. Це допоможе правильно підібрати сферу діяльності і організувати робочий день. Наприклад, якщо це додатковий заробіток «для душі», працювати 12 годин на добу зовсім не обов'язково. Якщо ж Ви мрієте навчитися заробляти гроші вдома, щоб на отримані кошти прогодувати сім'ю, будьте готові до наполегливої роботи, особливо на першому етапі.
 3. Користуйтеся всіма можливими способами для реклами своїх послуг і товарів: Інтернетом, оголошеннями в місцевих газетах, допомогою друзів і знайомих.
 4. Подумайте над розпорядком дня. Якщо самоорганізація "кульгає", краще скласти чіткий розпорядок дня, в якому будуть розписані години роботи і відпочинку. Доведеться ясно дати зрозуміти всім домашнім, що ви дійсно працюєте, а не просто вбиваєте час вдома.
 5. Не варто забувати, що» легких " грошей не буває, навіть якщо їх заробляти вдома.

Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити