Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробляти в мережі Інтернет: ТОП-18 способів

Останнє оновлення: П'ятниця, 01 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Заробіток в мережі інтернет

 Привіт, друзі! На моїх особистих сторінках в соціальних мережах підписники часто задають одне і те ж питання: "як заробляти в мережі інтернет?". Проблема в тому, що дати розгорнуту відповідь в коментарях складно. Тому і вирішив написати цю статтю. У ній наведено 18 способів, як отримувати дохід в інтернеті. Відразу хочу попередити – не варто таку діяльність розцінювати як щось несерйозне або просте. Гроші не стануть капати в кишеню самі по собі. Необхідно наполегливо працювати. Принаймні, спочатку. У майбутньому, можливо, ви зумієте налагодити свою діяльність так, щоб при мінімально витраченому часу і зусиллях отримувати солідний постійний дохід.

Заробіток в мережі інтернет: вступна інформація

Починається все з підготовки. Відкрийте гаманець/рахунок в системі електронних переказів. Найбільш популярними є наступні:

 • Perfect Money;
 • PAYEER;
 • Payoneer.

Всі перераховані системи електронних грошових переказів прості у використанні. Але перші дві зажадають від вас додаткових дій – авторизації, введення паролів, підтвердження особи.

З Qiwi все набагато простіше. Там достатньо свого номера телефону. Хоча з цією системою працює не так багато потенційних роботодавців, з якими ви будете співпрацювати в майбутньому.

Якщо у вас немає своєї банківської картки, її також потрібно отримати. Якому банку довіряти – вирішуйте самі.

Як заробити гроші в мережі: перевірені способи

У цьому розділі докладно опишу, як заробляти в мережі інтернет. Я відібрав для вас кращі методи, що дозволяють отримувати реальний дохід. Це як повноцінні професії, так і робота, що не вимагає додаткових навичок і знань.

1. Дрібні доручення

Існують спеціальні сайти, на яких розміщуються невеликі завдання. Їх публікують люди, у яких недостатньо часу на те, щоб виконати цю роботу, або їм просто лінь. Але вони готові заплатити іншим.

Наведу приклади завдань:

 • зареєструватися на сайті;
 • знайти дані в інтернеті;
 • зібрати інформацію;
 • перекласти текст;
 • вирішити задачу та ін.

Є завдання, що вимагають роботи в реальному світі. Наприклад, купити і принести квіти, полагодити кран і т. д.

2. Копірайтинг 

Це написання статей. Починати в сфері відносно складно. Тому що конкуренція досить висока. На перших порах розраховувати на величезні гонорари не доводиться. Але якщо набратися досвіду, приділити увагу самонавчанню, реально вже через кілька місяців стати успішним автором.

Шукати замовлення слід на спеціалізованих біржах:

 • uatxt.com;
 • 2polyglot.com;
 • Advego;
 • text.lviv.ua та ін.

До відома! Також замовлення на написання статей розміщуються на біржах фрілансу у відповідних розділах.

Другий варіант пошуку роботи - переглядати вакансії на сайтах з пошуку роботи. Там часто розміщуються оголошення про пошук співробітників не тільки для віддаленої діяльності, але і для роботи в офісі.

3. Як заробити в мережі Інтернет на підготовці курсових і дипломних робіт

Наступний метод, як заробити в мережі інтернет перегукується з попереднім. Тільки тут вже не просто писати статті, а чи не наукові роботи. Необхідно розбиратися в темі, мати непогані знання предмета.

Деякі студенти - часто отримують другу освіту або проходять курси підвищення кваліфікації - не мають ні часу, ні бажання писати такі роботи самостійно.

Їм на допомогу ви і прийдете. Пропозиції діяльності розміщуються на профільних сайтах або на біржах фріланса.

Якщо ви хочете зробити цей вид зайнятості постійним для себе, рекомендується створити групу в соціальних мережах і запрошувати до неї студентів.

4. Фотостоки

Якщо ви любите фотографувати, у вас є смак і бажання, рекомендую даний метод заробітку. Суть його полягає в тому, щоб робити якісні знімки і продавати їх через фотостоки. Це банки фотографій. На них потрібно зареєструватися і завантажувати в портфоліо роботи, підписуючи назви фото і прописуючи ключові слова.

Зверніть увагу! Фотографії повинні бути максимально якісними, красивими. Також пред'являються певні технічні вимоги – уважно читайте умови співпраці зі стоками.

Хто купує фотографії? Знімки купуються:

 • власниками сайтів;
 • книговидавцями;
 • редакціями засобів масової інформації;
 • рекламними агентствами і т. д.

Сьогодні все гостріше піднімається питання авторського права. Тому просто завантажувати безкоштовні зображення з пошукових систем – не вихід. Краще вже заплатити і отримати якісний візуальний контент, ніж скачати картинку в низькому дозволі і переживати, що рано чи пізно буде пред'явлений позов.

Читайте також: Заробіток на фотобанках і фотостоках

5. Особистий сайт/блог

На мою думку, це один з найбільш ефективних способів заробити гроші в мережі інтернет. Власний сайт – це золота бочка, але бездонна. Скільки з неї не черпай, а гроші там не закінчаться.

Звичайно, рівень конкуренції досить високий. Але досить керуватися головним принципом – «Роби краще, ніж інші» і тоді без проблем вдасться займати лідируючі позиції у своїй ніші.

Зверніть увагу! Заробіток на сайті, блозі зажадає часу. Потрібно почекати, поки сайт розкрутиться. І весь цей час працювати на перспективу. Але очікування того варте – вже повірте!

При створенні сайту або блогу потрібно правильно вибрати нішу, тематику. Вкрай настійно рекомендую віддавати перевагу напрямкам, які цікаві вам. Інакше дуже швидко набридне займатися веденням проекту.

Як зробити сайт або блог без солідних капіталовкладень? Дуже просто. Вибрати для проекту платформу WordPress. Вона функціональна, але проста в розумінні. Навіть якщо у вас немає знань, все одно реально сконструювати сайт.

Якщо ви будете наполегливо працювати, сайт швидко стане вашим основним джерелом постійного доходу. Розмір якого необмежений.

6. Група в соціальних мережах

Соціальні мережі міцно зайняли нішу в головах сучасних людей. Аудиторія мереж – необмежена. Але вони не тільки з'їдають час і розважають нас. Соцмережі здатні стати джерелом постійного заробітку.

Для цього потрібно створити групу, співтовариство і отримувати дохід від реклами. Однак доведеться докласти зусиль, щоб розкрутити співтовариство і залучити в нього людей, користувачів. Чим більше група, чим активніше в ній аудиторія, тим вище потенційний дохід від реклами.

Благо, тут вже все передбачено. Вибираєте тематику, створюєте співтовариство і працюєте:

 • наповнюєте групу цікавим і корисним контентом;
 • запрошуєте користувачів;
 • відповідаєте на коментарі;
 • модерируете співтовариство.

Є два основних напрямки залучення фоловерів. Перший - має на увазі поступовий розвиток проекту. Другий – потребує вкладів в рекламу, але зате і група стане популярною швидше, і заробляти на рекламі будете активніше.

Читайте також: Як заробити гроші в Інстаграмі - ТОП-10 способів

7. Youtube

Ще один варіант, як заробляти в мережі інтернет – зробити собі канал на популярному відео-хостингу. Блогери, які обирають такий формат спілкування з аудиторією, отримують по кілька тисяч доларів на місяць. Звісно, якщо їх відео цікаві і приваблюють глядачів.

До відома! Заробіток залежить від кількості фоловерів і кількості переглядів кожного окремого відео.

Але щоб стати успішним відео-блогером, необхідно враховувати високий рівень конкуренції. Крім того, особливу увагу приділяти якості роликів. Просто зняти на телефон, з поганим звуком і камерою низької якості, недостатньо – таке відео не приверне глядачів. Навіть якщо там буде мега-корисна інформація.

Тому знадобляться попередні вкладення:

 • у хоча б середню камеру;
 • мікрофон-петличку;
 • обладнання для монтажу.

Подивіться ролики популярних блогерів. Так ви зрозумієте в який бік потрібно рухатися, на який рівень орієнтуватися.

Читайте також: Як заробити на Ютубі з нуля

8. Партнерські програми

Продовжую розповідь, як заробити гроші в мережі і зупинюся на ще одному методі - улюбленому особисто мною. Він зручний тим, що не вимагає взагалі ніяких вкладень.

Зверніть увагу! Якщо у вас є власний сайт, партнерські програми стануть ще одним способом монетизації проекту.

Є чимало ресурсів, які готові платити комісійні або партнерські виплати тим, хто приверне клієнтів. Існує два варіанти співпраці:

 • % від суми замовлення, здійсненого залученим клієнтом;
 • фіксована сума за кожного наведеного на проект клієнта.

Суть роботи в даному випадку буде наступною:

 • ви реєструєтеся в партнерській програмі;
 • отримуєте своє партнерське посилання;
 • розміщуєте її на різних джерелах, з привабливим описом, мотивуючим користувачів перейти по ній.

Як тільки наведений користувач здійснить необхідну дію (оформить покупку, замовить послугу, залишить свої контактні дані), на ваш рахунок будете перерахована обумовлена сума.

Для публікації посилань і партнерських пропозицій зовсім необов'язково мати власний сайт. Їх можна розміщувати в соціальних мережах, на форумах, і т. д.

При виборі майданчика для публікації партнерської пропозиції, слід враховувати тематику. Погодьтеся, нерозумно розміщувати пропозицію про автомобільні шини на жіночому форумі, де обговорюють модне взуття.

9. Арбітраж трафіку

Ще один хороший спосіб, як заробляти в мережі інтернет – відносно новий вид діяльності. Суть його полягає в тому, щоб займатися перепродажем трафіку – потрібно залучати користувачів на певний сайт, щоб там вони виконали конкретну дію.

Для арбітражу трафіку необхідно використовувати рекламні проекти. Вони створюються спеціально під цільову аудиторію. Що забезпечує ефективність і раціональність.

Привабливість способу полягає в тому, що тут практично немає обмежень за рівнем доходу. Особисто мені знайомі реальні історії, коли команда з кількох людей за 3-4 дні заробляли до 10 тисяч доларів.

10. Перепродаж товарів за допомогою дощок оголошень

В Інтернеті багато дощок оголошень. При правильному підході до них можна непогано заробляти, займаючись перепродажем речей, товарів. Суть роботи має на увазі наступні дії:

 • переглядати стрічку оголошень;
 • шукати товари, вартість яких занижена;
 • викуповувати їх;
 • виставляти на повторний продаж за більш високою ціною.

Але для успішного ведення підприємницької діяльності будуть потрібні деякі навички. Зокрема, потрібно вміти правильно визначати вартість товару, щоб потім не прогоріти.

11. Виготовлення та продаж товарів hand-made

Товари ручної роботи завжди користуються попитом. Якщо ви вмієте робити щось дуже добре і красиво, чому б не зайнятися цим на комерційній основі? До таких видів діяльності належать:

 • мило ручної роботи;
 • вишивки;
 • шкатулки;
 • і багато іншого.

Для реалізації товарів шукайте різні методи і способи. Перший – звернутися на тематичні майданчики. Їх досить багато. Співпраця з ними передбачає виплату певного відсотка від продажу своєї роботи.

Ще один варіант - створити групу в соціальних мережах і залучати в неї користувачів, планомірно розкручуючи співтовариство.

12. Спортивні прогнози

Ще один метод, як заробити в мережі інтернет – стати капером. Це аналітики, які добре розбираються в спортивних подіях і продають свої прогнози бажаючим заробити на ставках.

Однак необхідно бути дійсно професіоналом, добре розбиратися в спортивних подіях, щоб не розчарувати потенційних клієнтів відразу ж.

Для залучення клієнтів потрібно створити групу в соціальних мережах або в месенджері. Там періодично публікувати безкоштовні прогнози. Так ви переконаєте потенційних клієнтів, що добре розбираєтеся в темі. Якщо безкоштовні прогнози будуть збуватися, то у вас будуть купувати і платні.

13. Репетиторство

Ще один спосіб, як заробляти в мережі Інтернет - надавати послуги репетитора. Для цього потрібно володіти глибокими знаннями в певній сфері. Наприклад, найбільш затребуваними є репетитори іноземної мови. Але і з інших предметів послуги репетитора затребувані.

Для ведення такої діяльності вам знадобиться:

 • ноутбук або комп'ютер;
 • підключення до мережі інтернет;
 • веб-камера;
 • мікрофон.

Викладання ведеться за допомогою скайпу або будь-якої іншої подібної програми. Зручність такого виду діяльності для репетитора – не потрібно залишати власний будинок, навчання ведеться безпосередньо з улюбленого крісла.

Як шукати клієнтів? Давати оголошення в соціальних мережах, на онлайн-дошках оголошень, розклеювати оголошення поруч зі школами у вашому районі і т. д.

14. Дизайн

Фахівці в області дизайну завжди були затребувані. Щоб стати успішним професіоналом в даній області, рекомендується пройти хоча б курси. Не обов'язкова профільна освіта. У деяких випадках досить курсів, тривалістю в кілька місяців. А далі все залежить тільки від вас – бажання, прагнення, працездатності! Іноді потрібно кілька років, щоб вийти на дійсно класний рівень.

Якщо говорити про те, як заробити гроші в мережі дизайнеру, виділяється три основних напрямки:

 1. оформлення сайтів;
 2. дизайн логотипів;
 3. дизайн товарів.

Хороший, професійний дизайнер дійсно затребуваний. Наприклад, фахівці в області веб-дизайну (сайтів і інтерфейсів) заробляють від 1000 доларів.

15. Адміністрування інтернет-проектів

Робота не така вже й проста, вимагає від претендента на таку посаду певних навичок, умінь. Для роботи потрібно знати основи:

 • програмування;
 • роботи з контентом;
 • наповнення сайтів;
 • просування проектів по пошуковим запитам;
 • інтернет-маркетингу;
 • і деякі інші тонкощі.

Як бачите, щоб стати повноцінним адміністратором, без навчання і досвіду не обійтися. Щоб зайняти посаду, доведеться потрудитися:

 • знайти вакансію;
 • пройти співбесіду;
 • довести свій професіоналізм і т. д.

Найчастіше адміністратор не виконує всі завдання, а контролює процеси, що виконуються іншими фахівцями. Для цього потрібні як перераховані вище навички і знання, багато часу. Зате і заробітна плата адміністратора онлайн-проектів досить висока.

16. SEO-просування

Щоб сайт був успішним, його необхідно підняти на високі позиції в пошукових системах. Чим вище проект, тим вище ймовірність, що на нього зайде відвідувач. А саме від рівня відвідуваності безпосередньо залежить дохід ресурсу. Справжні професіонали в цій сфері отримують досить високу заробітну плату.

Просування проекту має на увазі цілий ряд різноманітних маніпуляцій, серед яких:

 • аналіз ніші і сайтів конкурентів;
 • складання семантичного ядра, підбір ключових запитів;
 • опрацювання структури та її оптимізація;
 • зовнішня оптимізація;
 • нарощування посилальної маси;
 • і т. д.

Як бачите, робота вимагає певних навичок. Не кажучи вже про досвід. Щоб стати хорошим оптимізатором онлайн-проектів, потрібно пройти навчання, попрацювати і тільки потім самостійно братися за великі проекти.

Розмір заробітної плати визначається залежно від складності проекту. Найчастіше оплата здійснюється по-проектно. Кожен окремий проект може тривати кілька місяців.

17. Заробити гроші в мережі інтернет на іграх

І ще один напрямок, як заробити гроші в мережі інтернет – на іграх. Вони вже давно перестали бути простою розвагою і «вбивцями часу, перспектив і т. д.».

Ігри дійсно здатні стати справжнім джерелом реального заробітку. Досить великий. Ось кілька варіантів отримання доходу:

 • продавати артефакти, використовувані в грі;
 • розкручувати свій аккаунт, а потім продавати його;
 • робити навчальні огляди;
 • і т. д.

18. Програмування

Останній спосіб, описуваний в моїй статті, як заробляти в мережі інтернет – це програмування. Однак для нього потрібно отримати профільну освіту. Для цього потрібен час, гроші, бажання.

Навіть початківці програмісти отримують від 500 доларів. Тільки піти в самостійне плавання відразу ж не вдасться. Потрібно деякий час попрацювати в офісі, щоб отримати досвід, знання. І тільки при досягненні певного рівня кваліфікації можна починати працювати самостійно і віддалено.

FAQ Часті питання — Заробіток в мережі

Який з усіх перевірених способів заробітку в мережі підходить мені?

Це залежить від того, чим ви захоплюєтеся. Виходячи з ваших захоплень і підбирається метод заробітку на вашому блозі або сторонньому сервісі.

Наприклад, якщо вам подобається фотографувати, то підходящим варіантом буде ведення блогу про фотографії + партнерський маркетинг, реклама і продаж ваших фотографій в сервісі Shutterstock.

Зосередьтеся на створенні корисного, якісного контенту. Після популярності вашої роботи піде і монетизація. Іншими словами, робіть те, що любите, і гроші самі прийдуть до вас.

Скільки грошей я можу заробити в мережі Інтернет?

Це безпосередньо залежить від того, скільки зусиль і часу ви готові інвестувати. Не секрет, що багато починаючих блогерів і тих, хто намагаються заробити гроші в Інтернеті, втрачають інтерес і швидко здаються.

Ваш заробіток буде грунтуватися на тому, скільки трафіку ви отримаєте, які будете використовувати методи монетизації і скільки зусиль докладете.

Немає верхньої межі заробітку, все залежить тільки від вас.

Як заробляти гроші не виходячи з дому?

Якщо у вас немає постійної роботи і ви хочете заробляти гроші в Інтернеті:

 1. Почніть вести блог і заробляйте за допомогою налаштування реклами, партнерського маркетингу, коучингу або консалтингу
 2. Запустіть онлайн-магазин з платформою електронної комерції, сторінкою Facebook 
 3. Використовуйте додаток Airbnb, щоб здати в оренду своє житло. Існує безліч додатків для здачі в оренду безлічі речей: велосипедів, автомобілів та іншого
 4. Створіть книгу і продавайте її на Амазоні і на своєму веб сайті

Як я можу заробити гроші прямо зараз?

У той час як деякі тактики заробітку грошей в мережі вимагають багато часу, інші дозволяють заробити гроші відразу. Ось кілька варіантів:

 1. Взяти участь в опитуваннях компанії Swagbucks
 2. Грати в ігри на мобільному і заробляти на цьому за допомогою AppKarma
 3. Підключитися до Uber, щоб почати швидко заробляти
 4. Продавати речі, які більше не потрібні, на Facebook, Пром.юа, OLX, або eBay
 5. Зареєструватися на платформі завдань Fiverr або FL, щоб продавати свої цифрові послуги онлайн

Як я можу заробляти $100 в день онлайн?

Якщо ваша мета - заробляти наприклад $100 в день за допомогою комп'ютера, виберіть спосіб заробітку з декількох варіантів. Ось найкращі з них:

 1. Створіть блог і отримуйте гроші за рахунок реклами і партнерського доходу
 2. Використовуйте email-маркетинг, щоб створити воронку продажів і продавати курс або цифровий продукт
 3. Створіть курс на Teachable, щоб продавати свої знання
 4. Стати фахівцем з реклами на Facebook і запропонуйте компаніям платити вам за Ліди

Як я можу заробити $100 на тиждень?

Якщо ви хочете отримувати невеликий дохід щотижня, найкраще стати фрілансером. Продавайте свої послуги в якості управління соціальними мережами, консультацій з цифрового маркетингу, віртуального помічника і багато чого іншого.

Як я можу заробити реальні гроші онлайн?

Найкращий спосіб заробити реальні гроші в Інтернеті - це створити блог і налаштувати себе на довгостроковий успіх, а не на швидкий прибуток. Замість того, щоб швидко отримувати трафік, оплачуючи рекламу, розробіть довгострокову стратегію SEO і контенту, щоб отримати безкоштовний трафік на ваш сайт. Після цього заробляйте за допомогою додавання партнерських посилань на ваш контент.

Як заробити гроші без вкладень і нічого не роблячи?

Якщо ви хочете заробити гроші за те, що Ви вже робите в повсякденному житті, у вас є такі варіанти:

 1. Використовуйте кешбек, щоб заощадити гроші на речах, які ви плануєте придбати
 2. Грайте в Ігри, коли Вам за це платять - AppKarma
 3. Бронюйте апартаменти через реферальні посилання і діліться своїми партнерськими посиланнями: Booking, Airbnb та ін.
 4. Використовуйте дисконтні картки в магазинах, щоб отримувати знижки

Скільки часу пройде, перш ніж я почну заробляти серйозні гроші в Інтернеті?

Заробіток в мережі - це не шахрайство. Той, хто говорить вам інакше, з великою ймовірністю просто сам не зміг досягти ніяких результатів. Якщо ви хочете заробляти гроші, створивши блог або використовуючи різні сторонні сервіси, вам доведеться багато працювати і вкладати в це велика кількість часу.

Немає простого способу визначити, як скоро ви почнете отримувати заробіток в Інтернеті. Це залежить від безлічі факторів. Деякі починають заробляти невеликі суми незабаром після реалізації своїх ідей. А у багатьох інших і зовсім нічого не виходить.

Однак ті, хто приділяють роботі в Інтернеті достатньо часу і дотримуються запланованої стратегії, з найбільшою ймовірністю побачать результати раніше за інших.

9 способів заробити додаткові $100+ за тиждень з дому.

 1. Дистанційна робота фрілансером
 2. Здача свого житла в оренду
 3. Написання контенту
 4. Налаштування контекстної реклами
 5. Тестування сайтів або додатків
 6. Онлайн-опитування
 7. Виконання завдань на сайті
 8. Написання книги
 9. Виконання невеликих завдань в Інтернеті

Заробіток в мережі: плюси і мінуси

Спробуємо скласти список переваг і недоліків роботи в мережі. Отже, що ми маємо.

Переваги роботи в мережі Інтернет:

 1. Графік роботи - вільний. Немає потреби вставати рано вранці, є можливість вибирати режим дня, час роботи і відпочинку, можна працювати не кожен день, а коли це зручно для Вас, можна навіть не одягати сережки.
 2. Можливість працювати у себе вдома. Це, безсумнівно, набагато зручніше, ніж робота на вашому робочому місці. До того ж, Ви не витрачаєте час і гроші для дороги на роботу і назад. І не потрібно стояти в пробках, згодом отримуючи додатковий стрес, негативні емоції і втому.
 3. Прийнятний для широкого кола людей. Обмеження за фізичними здібностями і вікові обмеження часто відсутні.
 4. Є шанс отримувати пасивний дохід: зробивши роботу один раз, надалі можна отримувати дохід автоматично, практично нічого для цього не роблячи. Це, наприклад, доходи від сайтів.
 5. Можливість працювати в будь-якому куточку Землі, де є Інтернет.
 6. Можливість на ранніх етапах поєднувати основну роботу або навчання з роботою в мережі, освоюючи в цей же час роботу в Інтернеті. А коли рівень доходу від роботи в мережі стає стабільно високим, можна цілком присвятити час роботі виключно в інеті.
 7. Можливість одночасно заробляти декількома способами. Наприклад, торгувати інформаційними товарами, отримувати прибуток з сайтів, грати на біржі тощо.
 8. Максимум через пару років можна отримувати дохід, набагато більший середньої зарплати (звичайно, в залежності від навичок і працездатності людини). В середньому за 2-3 роки старанної роботи можна почати заробляти і кілька тисяч доларів. І це цілком реально.
 9. Працюєш на самого себе. Тут свобода у веденні справ, немає ніяких часових рамок і обмежень. Ти сам собі начальник. А це підвищує і твою самооцінку.
 10. Робота в мережі для більшості людей є також і його хобі. І для них-це плюс до всього і захоплення, з приводу якого ці люди можуть говорити постійно як про улюблене заняття.

А тепер про мінуси:

 1. Витрати на доступ до мережі Інтернет.
 2. Потрібно терпіння, яке не у всіх є, так так, щоб вистачало на життя, почнете не відразу.
 3. Недолік спілкування з людьми в живу. Зараз, звичайно ж, існують різні способи спілкування і через Інтернет (наприклад, skype та ін.), Але це, погодьтеся, вже не зовсім те.
 4. Недолік мотивації через відсутність начальника, і як наслідок, напади ліні. Це трапляється через те, що просто тебе нікому змусити працювати. Таке, як правило, буває у новачків. Оскільки доходів практично немає або ж вони зовсім мізерні, а навчитися і зробити потрібно дуже багато.
 5. Навантаження на очі і недостатність фізичної активності. Тому регулярно потрібно робити зарядку, перерви в роботі і займатися спортом.

Як заробляти в мережі Інтернет: особиста порада + відео

Я привів для вас докладний опис 18 способів, як заробляти в мережі. Серед описаних методів напевно знайдеться як мінімум один, який зацікавить вас. Якщо у вас дійсно є бажання працювати і одержувати дохід, ви обов'язково зможете досягти успіху в обраному напрямку.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити