Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Готовий до фрілансу? 5 речей з якими ти зіткнешся в роботі на дому

Останнє оновлення: Вівторок, 27 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Фріланс

Ще в 90ті роки всі мріяли про власний бізнес або про кар'єрне зростання і ніхто не міг припустити, що поступово з виникненням інтернету, людина все далі і далі віддалятися від навколишнього світу і замінить реальну роботу на роботу в інтернеті. Але так відбувається.
Криза 2008 року показала, що коли криза торкнулася всіх компаній і фірм у світі, єдине чого він не зміг торкнутися — це інтернет. Інтернет — це свого роду планета на планеті. У цієї планети свої закони, своя політика і проблеми зовнішнього світу абсолютно ні з чим. В інтернеті існує маса бірж, яким потрібні письменники-копірайтери, у сфері IT постійно потрібні досвідчені програмісти. Всі зароблені кошти виплачуються на електронний гаманець, фінанси з якого ви можете перевести на свою банківську картку.
Хтось вибирає фріланс як підробіток, інші — як основну роботу. Але перейти з реальною(основний) роботи на 100% у фріланс — на це вирішуються не багато. Але якщо бажання піти у фріланс міцне, то ось 5 речей, з якими ти обов'язково зіткнешся у фрілансі.

НЕ СТАВСЯ ДО ФРІЛАНСУ ЯК ДО ХОБІ

Більшість людей шукають способи заробітку у фрілансі тільки з-за того, що шукають порятунку від щоденної рутини і трудових буднів. Працювати вдома — ідея крута, але ти повинен розуміти, що фріланс — це насамперед віддалена робота і в цих 2х словах присутня навіть слово робота. Тобто це не має для тебе бути хобі. Якщо ж ти будеш продовжувати відноситься до фрілансу, як до хобі, в такому випадку тобі доведеться залишатися на колишній роботі, тому що заробітку не вистачить навіть для того, щоб оплатити квартплату.

ТИ СТАВИШСЯ ДО ФРІЛАНСУ ЯК ДО ХОБІ, ЯКЩО:

  1. Замість того, щоб встати в 9 ранку, ти продовжуєш спати.
  2. Ти не виконав всього того, що було заплановано на сьогодні.
  3. Ти вирішив забити на роботу і піти в бар з друзями.

ОДЯГ ФРІЛАНСЕРА

По своєму досвіду знаю, що коли залишаюся вдома можу просто витратити день даремно, а в офісі працездатність піднімається в рази. В чому справа? Справа в тому, що на роботі в офісі ти зібраний, налаштований на роботу і ні на що зайве відволікатися не будеш. А вдома навпаки: ти сидиш в трусах чи піжамі на стільці і працюєш, голова не мита, ти на розслабоні — про який результат може йти мова?
Якщо ти знаходишся в стані постійного релаксу, зосередитися буде дуже важко. Тому зроби собі послугу — переодягайся в одяг для роботи перед початком твого домашнього робочого дня.

СКЛАДИ ГРАФІК РОБОТИ.

Щоб твій день не був божевільним, в плані: прибирання квартири, миття посуду, приготувати сніданок, обід і вечерю, одягнути, взути та інше, а тут ще й робота, варто дати собі зрозуміти, що робочий час має властивість починатися в певний час і закінчуватися. Це часто стосується жінок.
Замість того, щоб панікувати що нічого не встигаєш, слід сісти і в спокійній обстановці і розкинути мізками — скільки часу ти зможеш приділяти роботі в день? Якщо ти вибрав з 9 — 14:00, то в цей проміжок часу ви не повинні займатися більше нічим.
Якщо хочете зробити перерву — зробіть невеликий, а потім знову за роботу. Взагалі людей по частині навчання або роботу на дому можна розділити на 2 типу: кмітливі кмітливі і усидливі не дуже. В чому різниця? Кмітливі кмітливі можуть самі себе змусити працювати, а кмітливі не дуже повинні робити перерву хоч раз в пів години або годину.

СТАВ ПЕРЕД СОБОЮ ЦІЛІ.

Результат від роботи буде тоді, коли ти чітко будеш знати, що повинен був почати робити з самого ранку (припустимо) і в кінці дня переглянути що ти зробив. Якщо виконав весь список поставлених завдань — це сам розумієш — добре, якщо зробив не все — це не погано, можливо щоб вирішити ту чи іншу задачу, тобі знадобилося більше часу, ніж ти очікував, а якщо ж було просто лінь — то може ця робота не для тебе, особливо якщо на твоїх плечах лежить сім'я.
Один відомий мільйонер описав у книзі ситуації з якими стикається кожна людина, що вирішила відкрити свій бізнес. Один з його пунктів була: «Тобі не вистачатиме твого колишнього начальника», і він виявився правий. Часом хочеться запитати ради, а його просто не було в кого запитати чи ти можеш запитати, але за це потрібно заплатити певну суму грошей, а ще часом у фрілансі тобі буде не вистачати банальної мотивації до роботи за методом злого начальника: «Іванов, що ти зараз робиш? А це ти зробив? А це? Ти що в інтернеті сидиш? В інсті зависаєш так? Може тебе премії позбавити?» — погодься, ці слова мотивують працівника на роботу краще за всіх інших.
Так от часом тобі не буде вистачати суворого начальника з батогом, якщо не зможеш дотримуватися поставлених цілей і завдань, а це в свою чергу призведе до твого фінансового краху.

ШУКАЙ ЗАМОВНИКІВ І СТВОРЮЙ СВІЙ САЙТ.

Не забувай, що конкуренція у фрілансерів величезна. Чим би ти не займався, постійно шукай нових замовників, залишай своє резюме з прикладами робіт(тексти, програми, сайти) на спеціальних сайтах з тематикою фріланса, в соціальних мережах і в кінці кінців створи власний сайт. Бажано платний. Це буде коштувати недорого, якщо будеш робити все по відео уроків типу «Як створити сайт на Joomla самому.» — просто вбий ці слова в Google і тобі буде доступно просто море сайтів, які навчать тебе що і як.
Сайт — це візитна картка будь-якого фрілансера. Не забувай просити знайомих і людей з різних форумів оцінити твої роботи, залишивши на сайті коментарі і намагайся просувати свій сайт. Не забувай, що в той час коли ти спиш, твій сайт буде працювати і на нього будуть заходити люди і дивитися на твої роботи. Залиш на сайті необхідну інформацію про себе: e-mail і номер телефону, і одного разу до тебе почнуть телефонувати люди.

Відео


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити