Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Чесний і легальний заробіток в інтернеті 2024: зри в корінь, йди до мети

Останнє оновлення: Четвер, 22 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Чесний і легальний заробіток в інтернеті

Інтернет давно перестав бути суто інформаційним полем, перетворившись в тому числі і в інструмент для отримання доходу. При належній старанності і цілеспрямованості практично будь-хто може отримувати стабільний пасивний дохід при мінімальних початкових вкладеннях. Безумовно, непогано мати стартовий капітал або відмінну бізнес-ідею. Але навіть якщо їх немає, можливість заробити є завжди.

Легальний інтернет заробіток: реальні віртуальні способи отримання доходу

Легальний заробіток в інтернеті можна отримати як на власному проекті, так і на сторонньому. Розглянемо обидва варіанти.

Свій проект

Перший варіант передбачає, що у вас є власний сайт або сервіс:

  • Інтернет-стартап, який потім можна продати за мільярд доларів. Але краще купити лотерейний квиток: шанси отримати прибуток вище, а витрати часу і сил незрівнянно менше.
  • Свій інтернет-магазин. Але краще купити другий лотерейний квиток. Як мінімум можна буде уникнути банкрутства або шахрайства з боку партнерів.
  • Цікавий, розкручений інформаційний сайт, з якого можна продавати трафік через рекламні мережі і партнерські програми. Це вже набагато ближче до реальності, хоч і працювати доведеться багато. Як у будь-якому бізнесі: є ризики, виживають найсильніші. Але шанс є, справа за вами. Скільки можна заробити на сайті легальним способом? Дуже по-різному. При хорошому розкладі близько тисячі доларів з одного сайту, якщо ви не новий Сергій Брін, звичайно.
  • Сайт для набору рефералів, тобто користувачів, яких ви запрошуєте на чужі проекти, отримуючи комісійні від їх подальших дій на сторонніх ресурсах. Наприклад, можна зайнятися пошуком і набором рефералів на біржі копірайтингу, фріланса, в різні партнерські програми, букмекерські контори, біржі форекс.

Сторонні проекти

Тут теж багато що залежить від того, чи володієте ви якоюсь кваліфікацією, чи готові вкладати власні гроші, і якщо так, то скільки. Розглянемо варіанти:

  • Робота, що не вимагає спеціальної кваліфікації: серфінг, заповнення анкет, участь в опитуваннях, написання відгуків про товари і послуги, робота на форумах.
  • Більшої підкованості і зусиль зажадає заробіток на файлообмінниках. Незважаючи на те, що цю роботу зрозуміє далеко не кожен, профіт тут невисокий і не може стати основним джерелом доходів.
  • Добре оплачується і не вимагає матеріальних вкладень копірайтинг. У світі чимало людей, для яких саме він є головним джерелом доходу. Але копірайтинг — важка праця, до того ж ціни на цьому ринку помітно впали завдяки тому, що жителі сусідніх країн теж готові запропонувати свої послуги за менші гроші.
  • Професіонали можуть отримувати додатковий заробіток перекладами, репетиторством, обробкою зображень, віддаленої налаштуванням систем комп'ютерної телефонії і т. д.
  • Інвестування у фондовий ринок, робота на валютній біржі Форекс, операції з криптовалютами. Це така просунута рулетка, і заробляти собі на життя цим ми б не радили — занадто високі ризики. Зате прогоріти можна майже зі стовідсотковою гарантією.

Зупинимося на самих реальних способах забезпечити собі чесний заробіток в Інтернеті.

Залучення покупців в інтернет-магазини (e-commerce)

Перелом у свідомості покупця вже стався, велика частина товарів купується онлайн. Партнерські програми інтернет-магазинів - це перспективний напрямок, який буде розвиватися.

Як працювати з партнерками e-commerce? В основному це інформування про конкретні товари та акції. Покупці вже привчені купувати товари зі знижками, вони шукають саме такі пропозиції. Крім цього, вони знають основні бренди і намагаються вникати в споживчі властивості товару або послуги. Вивчивши каталоги і вибравши для себе список варіантів, вони починають вивчати кожен товар більш уважно. Тому конкретний товар або вид товарів, розмір знижки або промокод гарантовано залучають відвідувачів на цільовий сайт.

Покупці прагнуть зорієнтуватися у великій різноманітності пропозицій, знайти хороші товари за низькою ціною. Їх цікавить думка експертів і простих користувачів. На цій основі формується думка і приймається рішення про покупку. Якісні цікаві огляди на сайті або на каналі YouTube, агрегація відгуків з різних джерел допоможуть досягти успіху.

Міні-кейс

Ви робите на своєму сайті огляд планшета і розміщуєте партнерське посилання на його сторінку в інтернет-магазині. Покупець, який вийшов на сторінку з оглядом, хоче скласти свою думку, вивчивши описи і відгуки користувачів. Якщо ви зможете переконати його в правильності вибору цієї моделі, він перейде за посиланням, щоб зробити замовлення, а ви отримаєте свій відсоток від відбувшоїся продажи або оплату за перехід на цільовий сайт. Електронна комерція — це чесний і легальний заробіток в інтернеті.

CPA-партнерки

CPA (Cost Per Action) — оплата за дію. Така бізнес-модель популярна серед веб-майстрів.

Основний прибуток тут приносять товари. До них належать пропозиції, які обіцяють швидкий ефект при мінімальних витратах сил і часу. Наприклад, омолоджуючі засоби, товари для зниження ваги, для відбілювання зубів, репліки різних брендів luxury-сегмента: годинник, одяг, сумки та інші аксесуари.

При оплаті за дію веб-майстер отримує комісійні за потрібну рекламодавцеві дія — це може бути перехід на сайт реєстрація або ж замовлення.

Міні-кейс

Веб-майстер вивчає ринок і вибирає ряд популярних товарів, попит на які активно зростає. Потім потрібно підібрати відповідний оффер і розмістити його в тих спільнотах соціальних мереж, де присутня цільова аудиторія.

Секрет успіху в тому, щоб зуміти правильно вибрати спільноти і розмістити такі оголошення, які привернуть користувачів. Дохід тут пропорційний кількості рекламних постів і точності таргетування.

Тизерні мережі

Цей напрямок експлуатує людську цікавість. Дуже популярно завдяки своїй простоті. Правда, є одна умова — ви повинні мати свій сайт.

Тизери можуть приносити стабільний дохід, якщо тизерна мережа, чиї рекламні блоки ви розміщуєте у себе на сайті, є надійною. При достатній старанності чесний заробіток в інтернеті гарантований.

Міні-кейс

Якщо у вас є відвідуваний сайт з досить великою аудиторією, то ви просто підключаєтеся до партнерської програми і отримуєте спеціальний код для розміщення. Шляхом експериментів підбираєте кількість тизерних блоків, стежте за рейтингом в пошукових системах. Чим більше відвідувачів вашого сайту клікнули на тизери, тим вище ваш дохід.

Підбір і продаж авіаквитків

Турагентства розоряються. І не від того, що мандрівників стає менше. Причина в тому, що люди хочуть подорожувати самі.

Щодня в повітрі одночасно летять близько 12 тисяч літаків. Попит на авіаквитки залишається високим, і цим потрібно користуватися.

Міні-кейс

У вас є тематичний блог або сайт на тему подорожі та туризм? Відвідувачі лояльно поставляться до того, що ви розмістите форму для пошуку авіаквитків, надану партнерською програмою. Агрегатор отримує комісію в одиниці відсотків, перераховуючи вам до 70% від цієї суми. Це невеликий, але стабільний дохід, який може рости за рахунок зростання онлайн-продажів авіаквитків.

Товарні партнерські програми

Хочете мати інтернет-магазин, але не хочете возитися з закупівлею товару, складом, колл-центром, доставкою, поверненням товару, персоналом? Підключайтеся до товарної партнерки. Створіть в межах партнерської програми інтернет-магазин будь-якого рівня, виберіть товари, встановіть націнку. Ваше завдання — маркетинг і просування сайту в інтернеті. А технічна і логістична частина роботи залишається за партнерською програмою.

Міні-кейс

Вибираєте знайому і зрозумілу нішу. Наприклад, жіночий одяг та взуття. Займаєтеся просуванням сайту в пошукових системах, соціальних мережах і блогах. Зі зростанням популярності інтернет-магазину дохід буде рости, при цьому ви не несете ніяких матеріальних ризиків. Ваші витрати — тільки на маркетинг і просування.

Партнерські програми по онлайн-іграм

Онлайн-ігри дуже популярні. Дорослі платоспроможні люди грають по кілька годин на день, наклеюють логотипи улюблених ігор на свої авто. На цьому можна добре заробити, адже обсяг ринку онлайн-ігор становить десятки мільйонів гривень тільки в Україні.

За рідкісним винятком, кожна відома онлайн-гра має свою партнерську програму, в більшості випадків використовується CPA-схема. Ви можете вибирати з 100 з гаком варіантів різних онлайн-ігор, отримуючи свій профіт з кожного залученого активного гравця. Чим більше обсяг залучення, тим вище ваш чесний заробіток в інтернеті.

Міні-кейс

Користувачі цінують зручність і простоту: створіть каталог онлайн-ігор, яким легко і приємно користуватися. Систематизуйте список, зробіть зручну навігацію за кількома параметрами: жанри, технології (браузерні або клієнтські) і т. д. Слідкуйте за новинками.

Користувач, який потрапив на сайт, повинен захотіти додати його в закладки браузера і зареєструватися на ньому, щоб отримати єдиний джерело інформації по іграх. На таких гравцях можна заробляти кілька разів, варто попрацювати над їх утриманням.

Фінансові програми

Велика частина населення нашої країни користується позиками і кредитами. Стан економіки теж впливає на цей ринок: її падіння викликає приплив клієнтів мікрофінансових організацій, стабілізація і зростання збільшують попит на іпотечне і автокредитування.

На цьому ґрунтується робота багатьох кредитно-фінансових структур. Пошук і залучення клієнтів для них — непоганий спосіб для заробітку, і можна вибирати серед партнерських програм великих і середніх банків: ПриватБанк, Альфа-Банк, Монобанк, Райффайзен Банк та ін. Відрахування за залучення одного клієнта можуть становити сотні гривень.

З мікропозиками працювати вигідніше, ніж з кредитами. Для отримання мікропозик клієнту не потрібно збирати документи, що підтверджують дохід. А високі відсотки по мікрокредитах дозволяють виплачувати непогані комісійні за залучення нових клієнтів.

Міні-кейс

Допомагаємо відвідувачам зорієнтуватися серед пропозицій і вибрати краще з них: створюємо на своєму сайті вітрину мікрофінансових організацій, робимо короткий опис, можливість порівняння різних пропозицій, збираємо і створюємо коментарі клієнтів.

Згодом ви отримаєте цінний актив - базу клієнтів. Якщо людина взяв кредит один раз, з великою ймовірністю він візьме його знову і знову. Тому регулярна розсилка нових пропозицій по своїй базі може в підсумку приносити чималий дохід.

Заробіток в інтернеті — чесний спосіб отримання доходу. Як і в будь-якій іншій справі, вивчайте теорію, набирайтеся практичного досвіду, ставте перед собою конкретні цілі, проявляйте завзятість і наполегливість.

Відео

Читайте також - 43 кращі партнерські програми для заробітку без свого сайту

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити