Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Огляд 8 автоматичних програм для заробітку грошей на комп'ютері без вкладень + корисні поради новачкам

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Програми для заробітку грошей

Хочете отримувати пасивний дохід на автоматі, не вкладаючи кошти і багато особистого часу? Інтернет готовий надати таку можливість. Знадобиться лише програма для заробітку грошей. Вона сама буде виконувати рутинну роботу, а вам залишиться тільки дивитися, як поповнюється рахунок електронного гаманця або банківської карти. Звичайно, програми для автоматичного заробітку не зроблять з вас мільйонера за місяць і навіть рік. Але ж зайва копієчка в бюджеті точно не завадить. Адже так?

 Що являє собою автоматичний заробіток в Інтернеті за допомогою програм без вкладень

Хочу нагадати, то на блозі вже є стаття про партнерські програми для заробітку в Інтернеті. Але сьогодні поговоримо трохи про інше, а саме про програми для автоматичного заробітку. Скажу відразу, що це не розвод. Вони просто вміють виконувати монотонні дії, за які в мережі платять гроші, на жаль, небагато.

Наприклад, будь-який власник спільноти в соціальній мережі знає, що таке накрутка лайків, репостів, підписників. За допомогою спеціальних сервісів він створює видимість популярності, що приваблює реальну цільову аудиторію.

Отже, власник спільноти готовий платити гроші тим, хто виконує прості дії по накрутці. Будь-який виконавець може прискорити робочий процес, використовуючи програми для автоматичного заробітку в Інтернеті. Витрачати особистий час і вкладати кошти при цьому не треба.

Автоматичні програми для заробітку грошей в Інтернеті без вкладень здатні виконувати наступну роботу:

 • переглядати рекламні банери, тизери, ролики;
 • переходити на сайти;
 • клікати на рекламі;
 • лайкати фото, робити репости;
 • вступати в групи, підписуватися на пабліки і канали;
 • реєструватися на проектах;
 • майнить криптовалюту, використовуючи обчислювальні потужності комп'ютера, відеокарти;
 • займатися технічним аналізом на ринку Форекс, фондовій біржі і навіть укладати угоди.

Як же отримувати заробіток на автоматі? Порядок дій простий: завантажуєте потрібну програму (розширення для браузера), встановлюєте її на ПК або смартфон, задаєте потрібні параметри в налаштуваннях, відправляєтеся відпочивати. Деякі батьки цікавляться, як заробити гроші дітям. Так ось, з вашою допомогою це подужає навіть дитина.

Порада. Перед тим як використовувати програми для автозаробітку, встановіть на комп'ютер потужний антивірус. Далеко не всі сайти в Інтернеті захищені від шкідливих програм.

ТОП-8 програм для заробітку грошей в Інтернеті

В Інтернеті є десятки утиліт для отримання пасивного доходу, але серед них часто трапляються небезпечні та шкідливі. Нижче в статті розглянемо тільки кращі програми для заробітку, яким судячи з відгуків користувачів, можна довіряти. Це проста робота, доступна, по суті, кожному бажаючому.

Програма 1. Autodengi

Autodengi – один з додатків для заробітку грошей, який автоматично переглядає сайти рекламодавців і клікає по рекламі. За кожні 1000 виконаних завдань на баланс капає 0,1 грн. Мінімальна сума для виведення коштів – 5 грн. Виплати проводяться 1 раз в тиждень на гаманець Webmoney.

Як заробити з допомогою Автоденьги? Качаємо програму з офіційного сайту, встановлюємо на ПК, включаємо автоматичний режим.

Програма 2. Globus-Inter

У Globus-Inter та інших подібних програмах доступний автоматичний заробіток на перегляді рекламних роликів і банерів у фоновому режимі. Прога завантажується на ПК, смартфони та планшети з Android або iOS. Після установки вам тільки потрібно періодично закривати спливаючі вікна. Середня плата за дію-0,075 центів. Зароблені гроші можна вивести на Webmoney, PayPal, банківську карту, баланс мобільного телефону.

ВАЖЛИВО. У Globus-Inter діє 7-рівнева реферальная програма. Якщо ви, крім заробітку на автопілоті, почнете активно залучати в проект рефералів, то зможете збільшити дохід у десятки разів.

Програма 3. Teazer

Ця програма для автоматичного заробітку в Інтернеті з'явилася в 2015 році. Встановлюється як розширення для браузерів Google Chrome і Opera. З її допомогою можна заробити гроші наступними способами:

 • перегляд тизерів з таймером-0,004-0,008 грн. (в залежності від тривалості реклами);
 • перехід на сайт рекламодавця – 0,012-0,018 грн.

 Середній заробіток за день становить 1 грн., якщо додаток на комп'ютері працює не менше 6 годин. У будь-який момент його можна відключити, тоді тизери престанут з'являтися на екрані. Отримати виплату заробітку можна на електронні гаманці Webmoney, Qiwi. Мінімальна сума – 5 грн.

Це цікаво. Одна з головних «фішок» проекту Teazer – 5-рівнева реферальная програма. Причому вам заплатять 10% з доходу реферала будь-якого рівня.

 Програма 4. VipIP

VipIP позиціонує себе як проект для накрутки лайків і підписників в соціальних мережах і кліків по рекламі. Виконавці можуть працювати як на самому сайті, так і завантажити програму для заробітку. Остання буде виконувати наступні дії:

 • переглядати сайти;
 • читати платні листи;
 • клікати по рекламних банерах.

Крім того, ви можете встановити розширення для браузера, щоб отримати додатковий заробіток в соціальних мережах. У день за допомогою VipIP виходить заробити до 20-30 грн., якщо комп постійно включений.

Виведення грошових коштів доступний на гаманці Webmoneyі. Мінімалка – 0,1$.

Програма 5. Userator

Програма для заробітку Userator переглядає сайти, займається кліками і читанням листів, виконує інші прості завдання. Доступно два режими роботи: ручний і автоматичний. Userator платить виконавцям більше грошей, ніж аналогічні проекти в Інтернеті. Тут реально заробити до 10-25 грн. за 8 годин на автопілоті. Завантажити програму можна на офіційному сайті.

Виведення коштів проводиться на Webmoney 1 раз на тиждень. Мінімальна сума – 35 грн.

Програма 6. MinerGate

Якщо вас цікавить заробіток на відеокарті або обчислювальних потужностях звичайного ПК, створіть аккаунт в MinerGate і скачайте спеціальну програму. З її допомогою ви зможете майнить кріптовалюти (зокрема, Bitcoin, Ethereum, ZCash, Litecoin, Monero) і отримувати винагороду.

У програмі MinerGate є цікава опція – «Smart Miner». Вона визначає найбільш вигідні кріптовалюти для майнінг, на яких можна заробити в поточний момент.

Порада. Не поспішайте відразу міняти токени на долари. У довгостроковій перспективі кріптовалюти зростають, а отже з часом у вас є можливість збільшити заробіток в 3-5 разів.

Якщо у вас «слабенький» ПК, багато грошей заробити не вийде. Максимум – 1-2 грн. на добу. А ось власники геймерських комп'ютерів отримують від 1-1,5$. На сайті MinerGate є калькулятор доходу, куди ви можете ввести дані про відеокарту і криптовалюті для майнінгу.

Але якщо ви темою криптовалют цікавитеся серйозно і хочете заробляти більше, то раджу звернути увагу на інвестиції в криптовалюту – це той напрямок, на якому можна будувати бізнес.

Програма 7. Webmining

Webmining.co – це зручна програма для заробітку без вкладень кріптовалюти WMC з допомогою браузерного майнінгу. Як можна заробити гроші на Webmining.co?

 1. Заходьте на сайт і реєструєтеся.
 2. Задаєте налаштування Майнінг прямо на сторінці. При високій потужності (80-100%) ваш ПК буде швидко добувати монетки, але і навантаження на нього зросте. Тому краще Майнити WMC вночі або в інший час, поки ви не працюєте за комп'ютером. Потоки – це кількість задіяних ядер процесу. Чим їх більше, тим вище швидкість Майнінгу.
 3. Натискаєте кнопку «Запустити майнінг».
 4. При досягненні мінімальної суми виводите кошти на онлайн-гаманець.

На Webmining.co діє щедра реферальна програма. Якщо залучите нового учасника, то зможете отримати до 60% від суми його доходу на проекті.

Програма 8. Abi

Абі - це торговий робот ринку Форекс. Дозволяє заробити реальні гроші на трейдингу, не докладаючи жодних зусиль.

Порада. Якщо ви не довіряєте Абі, просто відкрийте демозвіт і подивіться, як вона розпоряджається віртуальними грошима.

Завантажити програму можна безкоштовно з сайту binrobot-lady.ru. Ніяких прихованих платежів за використання робота не передбачено. Потім слід вибрати зі списку брокера Форекс, з яким Абі сумісна, поповнити баланс і підключити один з режимів:

 • «Автоматичний»;
 • «Самостійна торгівля».

У першому випадку програма сама буде торгувати на Форексі і заробляти вам гроші. У другому – проведе комплексний аналіз ринку і допоможе визначити кращі точки входу і виходу.

На який дохід можна розраховувати, використовуючи програми для автоматичного заробітку на комп'ютері

За допомогою програм, які переглядають у фоновому режимі сайти, банери і клікають по рекламі, можна заробити приблизно 300-400 грн. в місяць. І то за умови, що ПК включений постійно. За такі дії платять копійки, та й завдання оновлюються не кожну хвилину. По роботі і доходах це нагадує заробіток на лайках, тільки тут автоматичний процес.

Це з моїх спостережень. Але, кажуть, що можна і більше.

Отриманий дохід від браузерного Майнінг залежить від потужності вашого комп'ютера, часу роботи, заданих налаштувань. У 2024 році реально отримати від 15 до 100 грн. в місяць, використовуючи тільки MinerGate.

Найкращих фінансових результатів можна досягти, якщо займатися трейдингом з розумним роботом. Прибутковість угод нерідко досягає 15-30% на місяць від суми депозиту. Наприклад, роблячи внесок 1000$, ви отримуєте в Інтернеті на автоматі близько 150-300$ в місяць. Однак врахуйте, що трейдинг – це дуже високоризиковий напрямок заробітку.

За допомогою яких інших простих способів можна отримувати гроші в мережі?

 • заробіток на скорочення посилань (Adfly, BinBox, Q32) – сервіси вбудовують в нові посилання рекламу і платять за переходи користувачів;
 • участь у платних опитуваннях;
 • написання відгуків, коментарів, статей;
 • транскрибація – переклад аудіо та відео в текст;
 • продаж фотографій на мікростоках.

Вони забезпечують більш високий дохід, ніж автоматичні клікери. Вибирайте той напрямок, який вам ближче. І не забувайте брати участь в реферальних програмах, щоб вже інші люди приносили вам пасивний заробіток.

Переваги заробітку на автоматі

Які переваги несе в собі заробіток на автоматі в Інтернеті? Висновки очевидні:

 • Відсутність необхідності участі в процесі;
 • Можливість займатися своїми справами, іншою роботою;
 • Прибуток легко контролюється, дохід переглядається в режимі онлайн, вивід в будь-який час;
 • Для отримання прибутку підійде застарілий, непотрібний комп'ютер;
 • Автоматичний спосіб не вимагає стартових вкладень;
 • Способи отримання доходу прості і доступні для розуміючи користувачеві будь-якого рівня.

Подібні переваги, якими володіє автоматизований заробіток в мережі безумовно варті того, щоб ними скористатися, оцінити на практиці особисто. 

Висновок + відео

Щоб отримувати гроші в Інтернеті, необов'язково винаходити шахрайські схеми, використовувати хакерські утиліти або докладати неймовірних зусиль. Є безліч безкоштовних програм з автоматичного заробітку, які чесно виконають за вас елементарні завдання. Розглядайте онлайн-помічників як додаткове джерело доходу, а паралельно освоюйте більш прибуткові напрямки.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити