Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Сайти для заробітку в інтернеті без вкладень: 40 сайтів для заробітку

Останнє оновлення: Неділя, 29 вересня 2019 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Сайти для заробітку

У цій статті я розповім вам, які сайти для заробітку в інтернеті без вкладень існують. Це перелік тільки перевірених і чесних ресурсів, на яких немає шахрайських схем. Тому ви можете сміливо працювати на будь-якому з описаних проектів. Звичайно ж, вибирати їх потрібно спираючись на власні переваги і смаки. Працювати з дому в інтернеті – реальна можливість отримувати непоганий дохід і відчувати себе впевнено. Це може бути, як повна занятість, в залежності від виду роботи, так і часткова, що представляє собою додатковий заробіток.

Заробіток в інтернеті без сайту: загальна інформація

Щоб отримувати непоганий дохід в мережі, не обов'язково бути щасливим власником власного сайту. Є безліч способів, як забезпечити собі постійний і вельми відчутний заробіток.

Заробіток в інтернеті без сайту: фріланс-послуги

Найбільш поширений – це фріланс. Суть його зводиться до надання послуг віддалено. Це може бути, як постійна співпраця, так і робота на короткострокових проектах. Деякі роблять фріланс – своєю постійною зайнятістю. Інші – як варіант підробітку.

Серед поширених вакансій, затребуваних на ринку фріланс-послуг, виділяються такі:

 • програміст;
 • веб-дизайнер;
 • копірайтер;
 • спеціаліст з просування сайтів;
 • маркетолог;
 • спеціаліст з просування груп в соціальних мережах;
 • перекладач;
 • та інші.

Шукати подібні вакансії слід на профільних біржах. Найбільш поширеними ресурсами, де завжди в достатку представлені оголошення про роботу, є наступними:

 • weblancer.net;
 • freelance.ru;
 • fl.ru.

Є й інші, на яких також представлені вакансії. Де шукати – вибирайте самі. Крім того, віддалену роботу реально знайти на сервісах з пошуку роботи. Багато компаній сьогодні охоче співпрацюють з фрілансерами. Їм це вигідно, адже не потрібно обладнати додаткове робоче місце.

З чого починати фрілансеру: кілька порад від досвідчених професіоналів

Всі перераховані вище фріланс-біржі – це перевірені сайти заробітку в інтернеті без вкладень. Хоча на деяких з них доведеться вносити невелику комісію, що дозволить отримати доступ до високооплачуваним завдань.

Зверніть увагу! Окремі біржі фріланс-послуг надають претендентам кілька безкоштовних відгуків на пропозиції про роботу. І тільки потім, коли безкоштовні відгуки будуть використані, необхідно вносити комісію.

1. Чітко визначтеся зі сферою діяльності. У чому ваша компетенція? Що ви готові запропонувати потенційним роботодавцям? Адекватно оцінюйте свої можливості та вміння.

2. Якщо у вас є звичайна робота, але ви хочете піти на фріланс, не поспішайте – спочатку попрацюйте віддалено на неповний день. Що дозволить вам зрозуміти, чи готові ви до фрілансу.

3. Створіть для себе графік, за яким ви працюєте. Відсутність графіка-ймовірність, що ви будете проводити час безглуздо, не приділяючи його роботі. Що загрожує відсутністю доходів.

4. Ставте реальні плани - наприклад, реалізовувати по три проекти на тиждень.

5. Розвивайтеся. Навчайтеся. Ставте нові планки і плани. Наприклад, намагайтеся робити замовлення швидше, але без втрати якості.

6. Шукайте постійний стабільний заробіток - в цьому Вам допоможе власна база постійних клієнтів. Напрацьовуйте її.

Заробіток в інтернеті без сайту: арбітраж трафіку

Хороший заробіток в інтернеті без сайту принесе такий напрямок, як арбітраж трафіку. У чому його суть і особливість? Потрібно отримувати трафік, а потім вже займатися його конвертуванням. Розповім на реальному і доступному прикладі.

Існує реальна партнерська мережа ActionPay. А ще серед людей особливою популярністю користуються енергетичні браслети. Зусиллями маркетологів багато людей вірять, що такі браслети здатні:

 • відновлювати сили;
 • накопичувати енергію;
 • підвищувати витривалість.

Правда це чи ні – не знаю. Суть не в цьому. При арбітражі трафіку вам потрібно домогтися того, що користувачі за вашим посиланням приходили на сайт, що займається продажами.

Зробити це можна за допомогою тизерної реклами, як варіант. Наприклад, ви знаєте, що з кожної покупки такого браслета на ваш рахунок буде «капати» 200 грн. Тобто, на цю суму можна купити приблизно 1250 переходів за рекламним посиланням, якщо кожен перехід коштує 16 копійок.

Вам потрібно знайти рекламну мережу з подібними розцінками. Наприклад, такою мережею є проект Binmedia. У цій мережі функціонують тисячі платформ і майданчиків. Після налаштування рекламного оголошення, ви його пускаєте "в справу". Що дозволяє вам отримувати дійсно дешевий трафік.

Необхідно розуміти, що спочатку рівень конверсії виявиться не таким вже й високим. Тому спочатку доведеться вкласти в справу близько 1-2 тисяч грн. В результаті, якщо ви все зробите правильно, то вже після 8 продажів браслетів, досконалим після переходу по вашому оголошенню, ви відіб'єте вкладені гроші. Враховуючи, що ви закупили кілька тисяч переходів, продажів буде значно більше. І ви непогано заробите.

Однак такий варіант роботи вимагає певних початкових знань, що дозволяють розуміти:

 • які пропозиції є дійсно актуальними;
 • як правильно налаштовувати рекламу;
 • дійсно сторінка, на якій продаються товари, є ефективною і продає;
 • і так далі.

Тонкощів не так, щоб дуже багато, але вони є. Тому їх необхідно обов'язково враховувати.

Заробіток в інтернеті без сайту: соціальні мережі

Якщо вас цікавить заробіток в інтернеті без сайту, рекомендую скористатися силою соціальних мереж. Вони також здатні приносити нормальний дохід. Наприклад, за допомогою партнерських програм.

Суть таких програм полягає в тому, що ви реєструєтеся партнером компанії, що займається продажем товарів або послуг. У вас є особистий кабінет, власне посилання на товар/послугу.

Після того, як потенційний клієнт перейде по посиланню і стане реальним клієнтом, на ваш рахунок буде нараховано винагороду. Це обумовлений % від вартості товару або послуги.

Якщо у вас профіль з великою кількістю друзів, або є спільнота, в якому тисячі відвідувачів, встановіть в ньому рекламу або розмістіть своє партнерське посилання. У підсумку, користувачі, переходячи по ній і здійснюючи покупку, будуть приносити вам прибуток.

Створення особистого сайту: чому це хороший варіант

Однак створення власного проекту стане ще одним відмінним способом отримання прибутку і солідної винагороди. Суть такої роботи полягає в наступному:

 • вибираєте тему сайту;
 • створюєте його і запускаєте проект;
 • наповнюєте матеріалами;
 • оптимізуєте і просуваєте;
 • зі зростанням відвідуваності встановлюєте рекламні блоки, підключаєте контекстну рекламу;
 • отримуєте прибуток.

Все просто, так? Справа за малим – зробити власний сайт.

Сайти для заробітку в інтернеті без вкладень: кращі і тільки перевірені проекти

Продовжую описувати заробіток в інтернеті без сайту. І тепер переходжу до подання дійсно крутих ресурсів, які допоможуть вам отримувати дохід. Як постійний, так і періодичний. Рівень заробітку залежить від часу, який ви готові приділяти роботі, і від обраного напрямку.

1. Яндекс.Толока

Проект від відомого пошукового гіганта, який впевнено обріс безліччю сервісів. Основні з них спрямовані на підвищення рівня комфорту людей. Але є й ті, що допомагають заробляти. Серед таких – Толока.

Тут представлено на вибір користувачів безліч найпростіших завдань. Серед таких:

 • визначити, яка фотографія більш якісна;
 • чи відповідає сторінка ключового запиту;
 • чи адекватні коментарі;
 • і так далі.

ДО РЕЧІ! Кожне завдання супроводжується інструкціями. Тому проблем, як виконати їх, не буде.

Заробіток не такий вже й великий. Але, враховуючи рівень завдань, цілком нормальний. За тиждень реально заробити до 250 грн. Тобто, на дрібні витрати цілком вистачить.

Порада! Вибираючи конкретно завдання, звертайте увагу на такий параметр, як «середній заробіток за годину».

Виведення зароблених грошей здійснюється безпосередньо на електронні гаманці. Толока – хороший варіант для тих, хто хоче спробувати працювати і заробляти в інтернеті.

2. Сайт заробітку грошей в інтернеті без вкладень: Адвего

Спочатку біржа створювалася для тих користувачів, хто надає послуги копірайтера. Тобто, пише статті на замовлення. Сьогодні кількість видів робіт тут істотно зросла. Зокрема, представлені такі напрямки, як:

 • коментування;
 • постинг;
 • написання відгуків.

Звичайно ж, багато вакансій для авторів статей.

Оплата нараховується в доларах за 1000 написаних знаків. Рівень оплати може досягати 5 доларів за 1000 знаків. Іноді і більше. Залежно від складності завдання, оперативності його виконання і так далі.

Зверніть увагу! Тут регулярно проводяться конкурси серед авторів. Перемога в конкурсі обіцяє солідну грошову винагороду. Іноді – 2-3 тисячі доларів.

3. Кворк

Якщо цікавить сайт заробітку грошей в інтернеті без вкладень, розгляньте можливість працювати на даному майданчику. Вона являє собою своєрідну біржу для фрілансерів. Тут знаходяться собі підробіток:

 • програміст;
 • дизайнер;
 • копірайтери;
 • і інші фахівці.

Однак Кворк істотно відрізняється від інших бірж. В першу чергу, оголошення про роботу розміщують не замовники! Самі фрілансери пропонують свої послуги. По-друге, вартість будь-якої послуги - 500 рублів (200 грн). А ось що саме входить в ці 500 рублів - вирішує сам фрілансер.

Однак на сайті є комісія. Становить вона 20% від суми заробітку. Тобто, за фактом фрілансер отримує на 500, а 400 рублів. Погодьтеся, вже не так приємно звучить. Оплата стягується з працівника після виконання завдання та отримання суми від замовника. Так що вкладення не будуть потрібні.

4. Сайти для заробітку в інтернеті без вкладень: Work-Zilla

Ще одна платформа, на якій представлені вакансії для віддалених працівників. Тут можна знайти практично що завгодно – починаючи від написання тексту і закінчуючи розробкою сайту.

Але в переважній більшості випадків представлені саме прості завдання. Вони не вимагають високої кваліфікації і особливих навичок. За день цілком реально заробити до 200 грн навіть новачкові.

Зверніть увагу! Однак перед початком роботи, щоб отримати доступ до завдань, необхідно внести комісію – тобто, придбати місячну підписку на використання сайту.

5. ETXT

Біржа, орієнтована на копірайтерів. Хороший вибір для тих, хто вирішив заробляти на написанні текстів, але не знає з чого почати. Сайт ідеально підходить для новачків. Тому що тут маса недорогих замовлень. На які професіонали і досвідчені автори навіть не дивляться. Новачок же зможе відточити свою майстерність, набратися досвіду і заробити хорошу репутацію.

ДО РЕЧІ! Перший час настійно рекомендую орієнтуватися саме на недорогі замовлення. Вони прості. Не виникне труднощів з виконанням. Так ви отримаєте не тільки заробіток, але і позитивні відгуки. Заробите хороший рейтинг. А він вже відкриє двері до більш дорогих замовлень.

Середні розцінки на роботу копірайтера – від 20 до 60 рублів за 1000 знаків. Чим вище вище вище рейтинг, більше досвід-тим дорожче оцінюється робота.

6. VKTARGET

Якщо говорити про те, які перевірені сайти заробітку в інтернеті без вкладень існують, не можна пройти повз проектів, орієнтованих на роботу в соціальних мережах.

На VKTARGET величезна кількість завдань, з якими впоратися кожен. Зокрема, серед таких:

 • простановка лайків;
 • репости статей;
 • підписки на групи і спільноти;
 • коментар;
 • і т. п.

Ціна завдань - невисока. Однак вони дуже прості. Досить пару раз клікнути мишкою, щоб виконати поставлене завдання. Гроші нараховуються автоматично.

VKTARGET - один з лідерів в даній ніші. Завдань тут багато. Проблем з виплатами і виведенням зароблених грошей немає.

7. V-like

Сайт, що працює за тим же принципом, що і попередній. Завдання практично для всіх соціальних мереж. Вивід – від 15 рублів. Гроші переводяться на вибір виконавця на гаманці Вебмані, Яндекс.Гроші або мобільний телефон.

8. Cashbox

За допомогою даного майданчика можна реально заробляти, просто користуючись своїми улюбленими соціальними мережами. Зокрема, завдання наступні:

 • ставити лайки;
 • писати коментарі;
 • залишати відгуки;
 • робити репости;
 • і так далі.

Вартість одного завдання може досягати 20 грн. Залежно від рівня складності.

Зверніть увагу! На багатьох сервісах оплата прив'язана до такої валюти, як російський рубль. Обумовлено це тим, що проекти – російські. Але є й ті, що працюють спочатку у валюті - в доларах.

Цей майданчик добре підходить для роботи школярам або студентам перших курсів. Прості завдання, але реальні гроші на кишенькові витрати гарантовані.

9. Forumok

Ще один сайт заробітку грошей в інтернеті без вкладень, орієнтований на виконання простих завдань. Як в соціальних мережах, так і на Ютьюбі, на різних форумах. Зокрема, мова йде про розміщення замовних постів на форумах. За одну публікацію платять до 70 рублів.

10. Prospero

Цей майданчик також створений для того, щоб виконувати прості завдання в соціальних мережах. Однак тут також розміщуються замовлення на написання відгуків, коментарів, інформаційних та рекламних постів.

Основна відмінність майданчика-немає обмежень на виведення суми. Можна виводити навіть 1 рубль.

11. SocialTools

Платформа розроблена для шанувальників соціальних мереж. За допомогою майданчика можна отримувати гроші, виконуючи завдання. Серед таких – вже згадувані вище на подібних майданчиках:

 • пост;
 • репости;
 • лайки;
 • коментарі;
 • відгуки;
 • підписки;
 • і так далі.

За одне завдання можна отримати до 30 рублів. Також є й інші завдання. Не пов'язані з соціальними мережами. Мова йде про переходи на інші сайти, написання коментарів на них під статтями і так далі.

12. VKstorm

І знову майданчик, що дозволяє працювати в соціальних мережах. Якщо вас цікавлять перевірені сайти заробітку в інтернеті без вкладень, можете спробувати попрацювати на ній. Тут маса простих, хоча і низькооплачуваних завдань. Але і особливих умінь від вас не буде потрібно.

13. AppCent

А цей майданчик допомагає заробляти власникам смартфонів. Для цього потрібно встановити додаток на свій телефон і виконувати завдання. Привабливість такого способу в тому, що працювати можна навіть в громадському транспорті по дорозі на роботу або навчання.

Зверніть увагу! Оплата нараховується у віртуальній валюті-монетках. Їх потрібно міняти на реальні рублі і тільки після цього виводити на свій рахунок. За одне завдання нараховується до 100 монеток.

Гроші виводяться без обмежень і практично моментально. Серед всіх існуючих проектів даного типу саме AppCent є найбільш популярним з-за великої кількості завдань.

14. AdvertApp

Цей сайт також дозволяє працювати через додаток в мобільному телефоні. Або планшеті. Як побажаєте. Серед завдань присутні і такі:

 • завантаження ігор;
 • установка інших додатків;
 • і їм подібні.

Уважно читайте вимоги завдання. У ній вказується, що, припустимо, гру потрібно не тільки завантажити, але і дійти до певного рівня в ній. Тільки в такому випадку завдання вважається виконаним і можна буде видалити гру, якщо не захочете грати в неї далі. Якщо не виконати всі умови, грошей не отримаєте.

15. AppBonus

Ще один додаток, створений спеціально для власників смартфонів і планшетів. Дає можливість успішно працювати, виконуючи прості завдання. Такі ж, як і в двох попередніх проектах.

В якості винагороди нараховуються бонуси. Вони потім переводяться в реальну валюту, яка і виводиться на вказаний рахунок. В принципі, нічого унікального в додатку немає, але зате можна успішно працювати, перебуваючи в громадському транспорті або просто нудьгуючи в парку на лавці.

16. Інтернетопит

Суть роботи – відповідати на опитування. Їх організовують компанії, маркетингові агентства, виробники товарів і послуг. Завдання-отримати думку користувачів. Зібрані дані використовуються для подальшої роботи, удосконалення своїх товарів, послуг.

Потрібно просто зареєструватися на майданчику і заповнювати опитування. Відповідати потрібно максимально чесно. За одне опитування платять до 1 долара. Зазвичай оплата нараховується в російських рублях.

17. Анкетка

Ще один майданчик, що працює за тим же принципом. Повідомлення про нові опитування, що з'явилися в системі, приходять на адресу електронної пошти, зазначеної при реєстрації користувача.

Порада! Щоб постійно мати роботу, не чекати появи нових опитувань, рекомендуємо зареєструватися на декількох профільних платформах.

Сума виведення - від 1000 рублів. Адміністрація періодично проводить конкурси, вікторини з солідними грошовими призами. Тільки за реєстрацію на рахунок нараховується 80 рублів. Щотижня вдається пройти до 5 опитувань. Багато часу вони не займають.

18. Експертна думка

Один з найбільш популярних сервісів, що дозволяють заробляти на проходженні опитувань. Основна відмінність - не просто заповнювати анкету, а писати свою об'єктивну думку про той чи інший товар. Іноді доводиться залишати відгуки про послуги.

Зверніть увагу! Заповнюйте профіль чесно! Вказуйте реальні дані, інтереси, іншу інформацію. Опитування підбираються під ваш профіль!

Оплата нараховується спеціальними бонусними монетами. Втім, такий принцип реалізований на всіх анкетах. Бонуси конвертуються в гроші і виводяться на гаманець платіжних систем.

На цьому сайті строго ставляться до правдивості, реальності користувачів і їх відповідей. Якщо під час перевірки буде хоча б найменший сумнів у достовірності, оплата не нараховується.

19. Myiyo

Продовжують описувати перевірені сайти заробітку в інтернеті без вкладень. Ще одна платформа, що працює за принципом опитувань. Вельми зручний сервіс. В якості винагороди нараховуються бали. 1000 = 1 євро. Висновок – при досягненні суми в 20 євро.

До відома! Основна відмінність проекту від інших подібних – наявність дійсно зручного мобільного додатку. Що дозволяє працювати навіть в громадському транспорті.

20. Опитувальник

Один з найбільш древніх подібних сервісів. Почав свою роботу в далекому 2006 році. Потрібно просто зареєструватися і будете отримувати анкети для відповідей на питання. Декілька варіантів виведення грошей – на гаманці різних платіжних систем, прямо на карту банку.

21. РубльКлуб

Ще один майданчик. На ній представлені платні опитування. Кожна заповнена анкета дозволяє отримати 40 рублів. Мінімальний поріг для виведення зароблених коштів – становить 750 рублів. Гроші можна відправляти тільки на електронні платіжні системи.

22. Моя думка

Майданчик викликає тільки приємні емоції. Зручна, проста в розумінні. Винагорода нараховується, як бонуси. Зароблені бали можна витрачати на покупки на сайтах-партнерах проекту.

Такий варіант не повинен вас лякати. Тому що подібним чином вдається придбати товари дещо дешевше, ніж за звичайні гроші.

23. Платне опитування

Сайти для заробітку в Інтернеті без вкладень, що передбачають заповнення опитувальників, досить поширені. На цьому проекті попадається достатня кількість анкет, за які платять цілком гідну винагороду – до 100 рублів. Хоча трапляються і ті, що приносять набагато менше – близько 30-40 рублів.

Мінімальний поріг для виведення грошей – 300 рублів. Зручність системи в тому, що на адресу електронної пошти приходять повідомлення про появу нових опитувань, що підходять під профіль учасника системи. Крім того, доступні до заповнення анкети завжди можна подивитися, просто зайшовши в особистий кабінет безпосередньо на сайті.

24. Izly.ru

Великий проект, орієнтований на заповнення анкет. Для виведення грошей на свій гаманець досить накопичити суму в 200 рублів. Середня вартість однієї анкети – до 35 рублів. Система перевірена, надійна. Сама платформа – зручна, приваблива, проста у використанні.

25. Mr-survey.ru

На цьому майданчику розкид цін за проходження одного опитування вельми істотний – від 6 до 100 рублів. Все залежить від розміру анкети. Наприклад, деякі опитування зажадають від вас не менше 40 хвилин часу! Тому і платять за них істотно більше. Інші ж складаються тільки з декількох питань-оплата символічна.

Що таке букси? Наступний вид заробітку – букси. Суть його полягає в перегляді реклами. Ніяких умінь і навичок не потрібно. Однак і оплата невелика. Не варто вірити, якщо вам обіцяють астрономічні суми – це «завлекалово», але не більше того. Будьте готові до невеликої оплати, щоб не було потім розчарувань.

26. Socpublic

Один з проектів, орієнтований на букси. Є кілька варіантів заробітку. Наприклад, переходити на інші сайти або ж читати рекламні листи. Також доступні певні прості завдання. Серед яких ті, що ми розглядали на сайтах для роботи в соціальних мережах. Це лайки, репости, коментарі і т. п.

27. ProfitTask

Ще один простий для розуміння проект, за допомогою якого здійснюється заробіток на буксах. Працювати можна або безпосередньо на сайті, або через додатки для смартфонів і мобільних пристроїв.

Також доступний перелік простих завдань для соціальних мереж. Загалом, заробіток невеликий, але стабільний. На дрібні витрати цілком вистачить.

28. Seosprint

Хороший проект для простого заробітку. Ресурс заслужив довіру користувачів. Працює з 2010 року. Після заявки на отримання зароблених грошей виплати приходять дуже швидко. Серед варіантів завдань:

 • перегляд рекламних листів;
 • відвідування сайтів по рекламних посиланнях;
 • інші прості завдання, на виконання яких потрібно не більше 1-2 хвилин.

29. WMmail

Даний майданчик являє собою спеціалізований сервіс, орієнтований на рекламні розсилки. Робота досить проста. Ніяких умінь, навичок не буде потрібно. Як не потрібні для такої діяльності і будь-які вкладення. Вже сьогодні на проекті зареєстровано більше 500 тисяч осіб.

Серед варіантів завдань:

 • перегляд рекламних роликів;
 • відвідування сайтів;
 • перегляд листів і т. д.

30. Profitcentr

Ця платформа дозволить вам отримувати реальний дохід від власних акаунтів в соціальних мережах. Необхідно буде виконувати завдання, представлені замовниками. Серед таких:

 • лайки;
 • коментарі;
 • підписки;
 • репости і т. д.

Тобто, все те, що вже описано раніше, при розповіді про інші платформи. Але є і багато завдань, спрямованих безпосередньо на буксинг.

Зароблені гроші виплачуються практично моментально. Виводяться на різні електронні гаманці – на вибір користувача.

31. Seo-fast.ru

Розповідаючи про те, які перевірені сайти заробітку в інтернеті без вкладень існують, зазначу і цей молодий проект. Він також орієнтований на заробіток на буксах. Всі завдання – елементарні. Не виникає складнощів з їх виконанням. Незважаючи на те, що проект молодий, він встиг завоювати довіру серед роботодавців і виконавців. В тому числі, і швидкими виплатами зароблених грошей.

32. Рукапча

Платформа, що дозволяє отримувати гроші за введення капчі. Потрібно тільки правильно розгадати символи і ввести їх у форму. Після введення – на рахунок капають гроші. Однак оплата – мінімальна. За 1000 введених капч отримуєте від 10 до 65 рублів. В залежності від їх складності.

Здавалося б, просто вводити символи, але зробити це 1000 разів – заняття не таке вже й просте. Очі і пальці втомлюються.

33. 2captcha.com

Принцип роботи аналогічний. Але все набагато вигідніше. За одну годину роботи цілком реально заробити до 1,5 доларів. Хоча і попрацювати доведеться все-таки! Комісій за користування платформою платити не потрібно. Виплати – на будь-який електронний гаманець в залежності від побажань виконавця.

34. Отзовик

Суть роботи – в написанні власних відгуків на товари або послуги. Навіть на міста. Писати потрібно власну думку. Вибирати теми, актуальні серед користувачів.

Зверніть увагу! Вкрай бажано додавати в текст фотографії. Це зробить відгук більш живим, справжнім.

Оплата нараховується в залежності від кількості прочитань відгуку. Чим більше людина відвідає вашу роботу, тим більше грошей отримаєте. Тобто, цілком реально вийти на пасивний варіант доходу – якщо відразу написати багато цікавих відгуків на теми, затребувані серед відвідувачів сервісу.

35. IRecommend.ru

Проект працює за таким же принципом, що і Отзовик. Писати можна про все, чим користувалися самі:

 • телефон;
 • побутова техніка;
 • косметика;
 • продукти харчування й т. д.

Щомісяця цілком реально отримувати до 3000 рублів тільки з цього сайту! Однак потрібно пам'ятати – відгук повинен бути унікальним. Розміщувати один і той же текст на різних сервісах не вийде.

36. SpasiboVsem.ru

Майданчик, яка також дозволяє заробляти на відгуках. Її перевага-вже за реєстрацію і заповнення свого профілю автори отримують бонусну винагороду в сумі 300 рублів. Мінімальний висновок - при досягненні позначки в 500 рублів. За 1000 переглядів нараховують 100 рублів. Тобто, отримати тисячу за один відгук не так вже й складно, тому що хороші, інформативні записи користуються популярністю.

37. Qcomment

Даний проект хороший тим, що тут платять не тільки за коментарі. Також представлено безліч завдань по роботі з рекламою, соціальними мережами. Зокрема, бажаючим підзаробити пропонують:

 • ставити лайки;
 • робити репости;
 • оформляти підписки;
 • клікати на рекламні банери;
 • серфити по сайтах;
 • і так далі.

Оплата не така вже й велика, але цілком реально за місяць заробити кілька сот рублів.

Зверніть увагу! Завершити статтю хочу сайтами, на яких представлені вакансії для людей з певними навичками. Зокрема, мова піде про вміння писати тексти, статті, оформляти і заповнювати картки товарів і т. д. тобто, про копірайтерах. Цей напрямок роботи стає все популярнішим. Навіть новачкові цілком реально за один місяць заробити від 150 доларів. Більш маститі автори отримують від 400-500 доларів і більше.

38. Text.ru

Відмінний майданчик для копірайтерів різного рівня – новачків і досвідчених професіоналів. Тут представлені завдання різного рівня складності. Є своя система рейтингів, яка залежить від кількості і якості виконуваних завдань. Рівень оплати – від 30 рублів за 1000 знаків без пробілів. Для професіоналів – істотно вище.

На біржі працюють власні сервіси, що дозволяють перевіряти різні показники тексту:

 • унікальність;
 • SEO-дані;
 • орфографія.

Варто відзначити, що сервіси – зручні і адекватні. Їх використовують для перевірки автори, що працюють на інших біржах і сайтах.

39. Яндекс.Дзен

Ще один майданчик від пошукового гіганта. Вона працює у форматі блогів, але дозволяє заробляти гроші. Чим більше користувачів прочитає ваші статті, тим вищий рівень доходу буде.

Як працювати? Дуже просто:

 • зареєструватися в системі – для цього необхідна електронна пошта на Яндексі;
 • опублікувати кілька записів – рекомендується писати статті від 2 до 3 тисяч знаків;
 • коли один з матеріалів набере більше 7000 дочитування до кінця, буде підключена монетизація;
 • чим цікавіші, пізнавальні матеріали ви готуєте, тим більше людей будуть їх читати.

Популярні автори без проблем заробляють на Дзене до 500 доларів на місяць, а то й більше!

40. Миратекст

Даний проект орієнтований вже на досвідчених авторів, копірайтерів. Оскільки майданчик-закритий. Щоб потрапити на неї, потрібно подати заявку на розгляд адміністрації. Якщо якість представлених робіт задовольнить перевіряючих, автор отримує доступ до завдань.

Особливість біржі ще й у тому, що тут відсутня система тендерів. Стрічка замовлень – проста в роботі. Потрібно переглядати представлені замовлення, якщо якийсь зацікавив, просто натиснути на кнопку і він переходить вам.

Вартість роботи досить висока – від 100 рублів за 1000 знаків. Однак працювати тут зможуть тільки дійсно сильні копірайтери. Передбачена внутрішня система рейтингів, є модерація робіт.

Сайти для заробітку в Інтернеті без вкладень: особиста порада

У цій статті я докладно розповів, як можна заробляти в Інтернеті. Представив вам перевірені сайти для заробітку. Всі вони – реальні, в них немає шахрайських схем. Особливість таких сайтів в тому, що на них зможе знайти собі роботу фактично кожен. Навіть якщо немає навичок, умінь, все одно вдасться підібрати вид діяльності, який буде приносити постійний дохід. Нехай і невеликий.

Звичайно ж, на високий рівень заробітної плати може розраховувати лише той, хто володіє тими чи іншими навичками, вміннями, професією. Наприклад, це програмісти, дизайнери, оптимізатори, копірайтери. Рівень їх доходу може досягати 1-2 тисяч доларів і навіть вище.

Оптимальний варіант – не працювати на чужих сайтах, а стати власником власного ресурсу. Планомірний розвиток сайту дозволить вам через кілька місяців зробити проект відвідуваним. Для цього потрібно писати цікаві та пізнавальні статті. Після цього можна буде заробляти на рекламі.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити