Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити гроші в Телеграм (Telegram) без вкладень - 10 актуальних, легких і прибуткових способів + більше 20 корисних ботів

Останнє оновлення: Субота, 06 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити гроші в Телеграм

Вітаю всіх відвідувачів мого блогу! Хто з вас не чув про Telegram? Напевно, немає таких! Заробіток в Телеграмі – це відносно новий, але дуже перспективний напрямок. Проект швидко розвивається і набирає популярність. Навесні 2018 року число користувачів месенджера перевалило позначку в 200 мільйонів.

Телеграм - месенджер, що дозволяє користувачам миттєво обмінюватися повідомленнями, картинками, гіфками, відео та іншими файлами. Він був створений засновником соціальної мережі Вконтакте Павлом Дуровим і вперше представлений широкому загалу в серпні 2013 року. І сьогодні я вам розповім, як на ньому можна заробити гроші.

Чи реально заробити в Телеграмі без вкладень нормальні гроші?

Основний заробіток в Телеграмі приносить реклама. Ви можете створити власний канал (групу), а потім розміщувати за гроші пости рекламодавців. При цьому розцінки будуть набагато вище, ніж в популярних соціальних мережах Інстаграм і Facebook. Аудиторія в Телеграмі більш залучена і «жива», тому в ціні у продавців товарів і послуг.

Одна з «фішок» нового месенджера – відсутність алгоритмічної стрічки новин. Канали оформляються у вигляді чату. Якщо ви публікуєте рекламу, то передплатнику приходить повідомлення, як і у випадку зі звичайним листуванням. Більшість користувачів його читають, отже, конверсія виходить високою.

Довідка. Конверсія - це відношення числа людей, які виконали цільову дію (наприклад, купили товар за партнерським посиланням), до загального числа відвідувачів.

Заробіток в Телеграмі без вкладень доступний і тим, у кого немає свого каналу. Ви можете за гроші розробляти додатки, малювати стікери, створювати ботів. Розмір доходу буде залежати від вашого досвіду і вміння знаходити клієнтів. Заробіток в Telegram пропонують популярні біржі фрілансу, зокрема, Work-Zilla, FL, Weblancer.

Це цікаво. Зараз в телеграмі реально отримувати заробіток від 200 до 2000 $ в місяць.

Заробіток у телеграмі на своєму каналі з виведенням грошей – 5 варіанти

Тепер розглянемо докладніше, як заробити в Телеграм. Якщо ви хочете отримувати стабільний заробіток, радимо завантажити месенджер з офіційного сайту tlgrm.ru і створити власний канал.

Варіант 1. На розміщенні рекламних оголошень

Рекламодавці давно усвідомили вигоди від розміщення реклами на майданчиках, які збирають величезну аудиторію активних користувачів – потенційних клієнтів і покупців. Чим так приваблює людей Телеграм?

 • гарантована приватність листування;
 • високий ступінь захисту від злому;
 • відсутність нав'язливої реклами;
 • сумісність з різними пристроями і системами, включаючи iOS, Android, Windows, Mac OS, Linux;
 • багатомовність;
 • наявність корисних ботів для бізнесу і розваг;
 • безкоштовні стікери та ігри.

Отже, кількість користувачів месенджера продовжить зростати. Поки що конкуренція серед каналів у Телеграмі невисока. А значить у вас є шанс зайняти вільну нішу і швидко вибитися в лідери.

Заробіток в Telegram на розміщенні реклами залежить від двох факторів:

 • Тематика

Для заробітку бажано створювати канал на тему, яка хоча б частково перетинається з комерцією. Наприклад, про красу, спорт, моду, автомобілі, гаджети, їжу.

ВАЖЛИВО. Не використовуєте для заробітку в Телеграмі розважальну тематику. Розміщення реклами на таких каналах коштує копійки, оскільки основна частина аудиторії не готова розлучитися з грошима.

 • Число підписників

Чим більше – тим вище потенційний заробіток. Наприклад, якщо у вас є канал в Телеграмі на тему криптовалют з числом підписників 5000-10000, то розміщення одного рекламного посту буде коштувати від 1000 грн. Це набагато вище, ніж у Facebook або Instagram. А ось реклама на каналі про фільми і мультики з таким же числом підписників принесе вам заробіток від 100-200 грн.

Як заробити на каналі в Телеграмі без вкладень? Для початку вам потрібно набрати хоча б 500-1000 підписників. Для цього регулярно публікуйте цікавий контент (від 3 текстів на тиждень), розкажіть про канал друзям і знайомим, обмінюйтеся постами з іншими блогерами в Телеграмі.

Далі приступайте до пошуку рекламодавців. Додайте свій канал в каталоги бірж реклами в Telegram:

 • Epicstars;
 • Combot;
 • Telega;
 • Tgrm;
 • Sociate.

І чекайте заявок. Крім того, для заробітку ви можете шукати молоді канали із суміжною тематикою і пропонувати їх адміністраторам платне розміщення постів.

ВАЖЛИВО. Якщо ваш канал в телеграмі набере більше 50 000 підписників, то рекламодавці часто будуть знаходити вас самі і пропонувати розмістити пост за гроші.

Варіант 2. На партнерських програмах

Високий заробіток в телеграмі без вкладень приносить участь в партнерських програмах. В місяць блогери отримують від 300 до 1000$ в залежності від кількості продажів. Схема заробітку виглядає так:

 1. Ви створюєте і розкручуєте канал в Телеграмі. Бажано присвячений огляду певних товарів (наприклад, новинкам модних брендів або «розумної» техніки). А ще краще - акціям і промокодам, тому що народ любить халяву.
 2. Реєструєтеся в СРА-мережі. Підійдуть популярні в Укрнеті salesdoubler.pro, mylead.global, drop1.top та інші. Аж 43 штуки ви знайдете в статті про партнерські програми для заробітку без свого сайту.
 3. Вибираєте товари, які будете просувати на своєму каналі з метою заробітку. Генеруєте партнерські посилання.
 4. Пишіть оглядові пости, куди розміщуєте картинки і посилання на товари. Публікуєте на своєму каналі.
 5. Отримуєте винагороду за кожну покупку, яку здійснив передплатник, перейшовши за вашим посиланням. Зазвичай заробіток становить 3-15% від суми угоди.

За допомогою каналу в Телеграмі заробити гроші можна і на реферальних програмах. Так, деякі сайти (зокрема, біржі фріланса, економічні ігри, букси) платять певний відсоток від доходів/витрат залучених на проект користувачів.

Варіант 3. На продажу товарів

Як заробляти за допомогою Телеграма на продажу товарів? У вас є два варіанти:

 1. Створити канал для залучення трафіку і просування вже існуючого бізнесу.
  Припустимо, у вас є інтернет-магазин одягу та аксесуарів. На каналі в Телеграмі ви можете публікувати тематичні пости про моду, поступово нарощуючи аудиторію. А потім надсилати передплатникам повідомлення про надходження в магазин нових товарів, акції та знижки, розпродажі.
 2. Створити чат-магазин.
  Для реалізації ідеї вам знадобиться спеціальний бот. Він буде здійснювати прийом замовлень і платежів, займатися новинною розсилкою, вести статистику.

Замовити розробку бота для бізнесу ви можете у веб-студії або фрілансера на біржі. Альтернативний варіант – скористатися сервісом Botobot. Він дозволяє створити чат-магазин в Телеграмі без навичок програмування.

Це цікаво. Якщо в каталозі вашого онлайн-магазину в Телеграмі налічується менше 20 товарів, то ви можете користуватися сервісом Botobot безкоштовно.

Варіант 4. На пропозиції послуг

Як заробити в Телеграм на наданні послуг? Підходи мало чим відрізняються від просування особистого бренду в соціальних мережах. Схема заробітку включає наступні етапи:

 1. Ви заводите блог на професійну тему, в якій відмінно розбираєтеся.
 2. Пишіть експертні статті, поки не наберете аудиторію відданих підписників.
 3. Періодично публікуєте рекламні пости з пропозицією своїх послуг.

Телеграм допомагає заробляти реальні гроші (від 500 до 2000$ на місяць) Інтернет-маркетологам і SEO-фахівцям, психологам і бізнес-коучам, юристам і бухгалтерам. Послуги надаються віддалено. Зокрема, фахівці дають платні консультації в ході листування і за допомогою голосових дзвінків. Хочете знайти заробіток в інтернеті без вкладень і запрошень 1000 грн в день – спробуйте зробити це в телеграмі, можливо це саме те, що вам потрібно.

Варіант 5. Доступи в закриті чати і канали

Заробіток на особистості з лояльною і платоспроможною аудиторією, це ще один спосіб, як можна заробити в Телеграмі на своєму каналі. Розкрутивши основний канал створюється окремий, платною підпискою. Тон окремого налаштований на ближче спілкування з аудиторією, унікальний контент, що не потрапляє в основу, і обов'язкове спілкування з передплатником у коментарях.

За підписку береться щомісячна плата. Модель схожа з PATREON, але має дві відмінності: немає комісії посередника, і все відбувається всередині Телеграма, без необхідності переходити на сторонні сервіси. Для налаштування приватних каналів використовуються боти на кшталт Vip Sub.

5 ідей, як заробляти в Телеграмі без свого каналу

Як можна заробити в Телеграмі, не маючи каналу? Найпопулярніший сьогодні напрямок - це Фріланс, тобто продаж власних знань і навичок.

Ідея 1. Створювати ботів

Боти Телеграм - це акаунти, які управляються комп'ютерною програмою. Залежно від призначення вони здатні виконувати наступні корисні функції:

 • спілкуватися з підписниками;
 • розважати користувачів;
 • публікувати пости;
 • розсилати повідомлення;
 • шукати і завантажувати файли;
 • приймати гроші і здійснювати платежі;
 • відстежувати доставку;
 • шукати об'єкти поблизу;
 • перекладати іноземні тексти на українську мову.

Користувач Телеграма може безкоштовно підписатися на будь-який бот. Як у такому разі отримувати заробіток?

Сьогодні канал в Телеграмі – один з ефективних способів просування інтернет-магазину. Отже, компаніям і ЧП потрібні чат-боти для бізнесу. Саме такі програми ви можете створювати з метою заробітку.

Шукайте замовлення на популярних Фріланс-майданчиках або розмістіть готову комерційну пропозицію на біржі freelancehunt.com.

Це цікаво. Досвідченим фрілансерам за розробку бота для бізнесу платять від 50-100$. Новачки без навичок програмування можуть створити «розумну» програму на базі конструктора (зокрема, Botmother, Manybot). Але функціонал бота буде обмеженим, та й заплатять за таку роботу не більше 200-400 грн.

Ідея 2. Малювати стікери

Заробити гроші в месенджері можуть професійні ілюстратори. У 2014 році Павло Дуров опублікував на біржі фріланса FL конкурс, в якому обіцяв викупити у переможців ексклюзивні стікери по 100$ за штуку. Зараз за таку роботу Телеграм платить ілюстраторам, з якими співпрацює, 60-80$.

Взагалі, всі стікери в месенджері безкоштовні, тому можливості для заробітку обмежені. Деякі фрілансери викладають пропозицію своїх послуг на біржі freelancehunt.com. Іноді стікери купують (по 200-400 грн.) в якості подарунка близьким людям. Інша категорія потенційних клієнтів ілюстратора - молоді компанії, які бажають створити унікальний бренд.

В принципі, зараз є дуже обдаровані діти, і якщо ви думаєте, як дитині заробити гроші і до того ж він добре малює – запропонуйте йому цей варіант.

Ідея 3. Розробляти ігри та Додатки

Цей вид заробітку в Телеграмі не можна назвати стабільним. Адже одна з головних фішок месенджера – безкоштовність для користувачів.

У Телеграма є офіційна група В ВК "Telegram Challenge". До 2017 року там часто публікували конкурси для розробників. Учасники могли виграти від кількох сотень до кількох тисяч доларів.

Приклад. Навесні 2016 року Павло Дуров запропонував учасникам розробити простий інтерфейс фото - і відеозйомки для смартфонів на базі Android. Призовий фонд склав більше півмлн. грн.

Ідея 4. Просувати групи і канали в Телеграмі

Якщо у вас є досвід успішної розкрутки каналу (групи) в телеграмі, ви можете монетизувати знання і досвід. Запропонуйте послуги з просування замовникам на біржах фрілансу або розмістіть відповідні резюме на порталах з працевлаштування.

ВАЖЛИВО. Конкуренція в Telegram не така висока, як серед SMM-менеджерів, які розкручують спільноти в Facebook і Instagram.

За ведення однієї групи в Телеграмі клієнти готові платити від 100$ в місяць. Досвідченому фахівцеві під силу займатися відразу 3-4 проектами.

Ідея 5. Заробляти на ботах

Якщо ви коли-небудь виконували завдання на буксах типу SEO Sprint, Profitcentr і Vktarget, то заробіток на ботах Телеграма не стане для вас відкриттям. Щоб приступити до роботи, потрібно підписатися на аккаунт. Зазвичай боти пропонують такий заробіток:

 • перегляд рекламних постів – від 2-3 копійок;
 • підписки на канали – від 20-25 копійок;
 • запрошення друзів і знайомих - 5-10% від суми їх заробітку на проекті;
 • інвестування в ігрових персонажів – чим більше сума вкладень, тим швидше окупність;
 • видобуток кріптовалюти – 100-500 сатоши на добу.

Правда, заробіток виходить копійчаним. Максимум - 20-30 грн. на добу з десяти ботів. Зате від вас не потрібні ніякі знання і навички. Тільки доступ до месенджера. Дуже схожим до цього способом автоматичного отримання доходу є програми для заробітку грошей, раджу ознайомитися.

ВАЖЛИВО. Деякі боти для заробітку Телеграм не виплачують виконавцям зароблені кошти. Особливо це стосується інвестиційних ігор на кшталт динозаврів, які видобувають золото. Перед початком роботи не полінуйтеся почитати відгуки в Інтернеті.

Боти для заробітку в Телеграмі

Якщо ви вирішили заробити в Telegram на ботах, ознайомтеся з нижньою таблицею. Тут перераховані тільки ті акаунти, на яких не виникає проблем з виведенням грошей (станом на вересень 2019 року). Але будьте особливо обережні з інвестиційними іграми. Такі проекти часто скамляться, тобто в якийсь момент припиняють виплату заробітку користувачам.

Таблиця 1 «Боти для заробітку Телеграм»

Бот Телеграм Види заробітку
CashWorld Перегляди підписки, участь в іграх, розіграші призів
TegMo Перегляди, підписки
Grand Work Інвестиції в віртуальну Майнінг-ферму
MyKapital Запрошення друзів на проекті діє 10-рівнева реферальная система
Лёгкие деньги Перегляди, підписки
Teleprofit Перегляди, підписки, запрошення рефералів
Rock-Paper-Scissors Game Гра в «камінь – ножиці – папір» на гроші з іншими учасниками, запрошення рефералів
AffBot Перегляди, передплати, участь у реферальній програмі
TeleProfiitBot Підписки, залучення рефералів
Big Money Перегляди підписки, запрошення нових користувачів
Pr Company Перегляди підписки, запрошення нових користувачів
Youtube Comments Написання коментарів в Youtube
Instagram Money Виконання легких завдань в соціальній мережі Instagram
Bot 100500 Перегляди, підписки, коментарі, привлечение рефералов
My2CaptchaBot Розгадування капчі
Telegram Toloka Перегляди підписки, участь в обговореннях
SEOBonus Виконання простих завдань, участь у розіграші грошових призів
BitSocial Виконання простих завдань у соціальних мережах: Телеграм, Instagram, Twitter, Facebook, Youtube
Platinum Підписки, перегляди, запрошення нових користувачів
BitCoin Free Bot Отримання безкоштовних сатоши, участь у реферальній програмі

Кому підійде даний вид заробітку

Така робота підійде кожній людині, яка "дружить" з комп'ютером та Інтернетом і має хоч трохи вільного часу. Відзначимо, що багато користувачів вважають, що заробіток на телеграмі – це несерйозний вид діяльності, і таким доходом можна покрити тільки витрати на стільниковий зв'язок та інтернет. Але це не так.

Багато сьогоднішніх мільйонерів починали своє сходження до вершин саме з соціальних мереж. Деякі з них починали будувати свої продажі з невеликих груп в Фейсбуці, інші ж просто писали цікаві статті на різну тематику і виставляли їх у себе на сторінці.

У будь-якому випадку, телеграм, як і будь-які інші соц. мережі, - це величезний горизонт можливостей. І розмір доходу тут буде безпосередньо залежить від роду діяльності. Так, наприклад, якщо ви виберете заробіток за допомогою ботів, то цих грошей вам вистачить тільки на поповнення стільникового зв'язку.

Якщо ж Ви вирішили створити свій інтернет-магазин або стати партнером іншого, тут все буде залежати від вас. Якщо ви грамотно і максимально серйозно підійдете до цього питання, то вже через короткий проміжок часу, прибуток буде настільки великий, що ви зможете піти з основного місця роботи.

Плюси і мінуси даного виду заробітку

Перед тим, як заробляти в телеграм, необхідно зважити всі плюси і мінуси. З переваг слід виділити:

 • Ви можете працювати в будь-який зручний час
 • Ви самі плануєте і створюєте свій робочий графік
 • Це відмінна можливість заробляти хороші гроші, не виходячи з дому. Деякі види навчання припускають фінансове вкладення

Що стосується недоліків самі ж користувачі відзначають наступне:

 • Необхідно навчитися контролювати себе, інакше, відволікаючись на домашні справи, ви не заробите достатньо грошей
 • Щоб заробляти дійсно хороші гроші, необхідно приділяти досить багато часу
 • На початку потрібен час, щоб пізнати всі основи даної роботи, навчитися грамотно вести бізнес

БОНУС: Список бірж для монетизації і просування свого каналу

І на завершення, ділимося 10 відмінними біржами, які допоможуть збільшити заробіток в телеграмі. Отримати рекламодавців і дохід з розміщених публікацій.

 1. https://telega.in/
 2. https://ru.epicstars.com/
 3. https://salegroups.ru/
 4. https://tgstat.ru/catalogs/
 5. https://protelegram.ru/telegram_category_channels/
 6. https://tgram.ru/channels/
 7. https://tlgrm.ru/channels/
 8. https://tgrm.su/trade/
 9. https://telegrator.ru/
 10. https://search.buzz.im/

Висновок + відео

Часто люди дізнаються про який-небудь спосіб заробітку в Інтернеті тоді, коли він вже втрачає актуальність. Телеграм – інша справа. Почати там заробляти ще не пізно. Месенджер приваблює все більше активних і думаючих людей, готових витрачати гроші на дійсно розумні речі і послуги. Зараз реально створити і розкрутити канал в Телеграмі абсолютно безкоштовно і за короткий строк, на відміну від спільнот в соціальних мережах. Користуйтеся відповідним моментом і отримуйте високий заробіток.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Наталия Зорук 04.12.2019, 11:50
Телеграмом майже не користувалась, почитавши дану статтю, розумію, що варто спробувати. Корисна інформація як заробити додатковий дохід, більше того, за допомогою моб. телефона. Сподобалось, що виведено окремим пункт з перевіреними сайтами, тому що, на даний час уже багато шахраїв. (((
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Gennady 25.02.2021, 11:25
Автору спасибі! Давно цікавлюся заробіток в Телеграм. Однак, нормальної і структурованої інформації практично ніде немає. Але зовсім недавно, я знайшов її на цьому сайті. Якщо ви цікавитеся заробітком в телеграмі, то раджу почати з цієї статті!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата