Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

4 РЕАЛЬНИХ СПОСОБИ ЗАРОБИТИ В ІНТЕРНЕТІ НОВАЧКОВІ, БЕЗ ОБМАНУ І ВКЛАДЕНЬ

Останнє оновлення: П'ятниця, 27 травня 2016 Автор: Вольдемар Воронцовський

Фріланс

Все більше і більше людей стало підкорювати інтернет. Вже сьогодні Всесвітня павутина пропонує різні способи заробітку для користувачів. У одних людей складається враження, що заробити в інтернеті просто неможливо, інші переконані, що робота в інтернеті не зможе повноцінно замінити роботу в реальному світі. Зрозуміло все може бути!
ITstatti.in.ua не будуть в цьому пості вчити програмування і розповідати, як пройти співбесіду на програміста, але ті види 4 види заробітку в інтернеті без вкладень новачкові, які ми розглянули, зможуть послужити школярам, студентам, дівчатам в декретній відпустці і навіть пенсіонерам невеликий підробітком. Головне — це спробувати, а для початку варто просто ознайомитися. Спеціальних знань тобі не знадобиться.

На всіх способах реального заробітку в інтернеті, у мене виходило заробити, і скажу, що для новачка без досвіду роботи — це 4 реальних способи заробити в інтернеті без обману і вкладень. При цьому ніяких вкладень від тебе не потрібно, не потрібно навіть ніяких особливих знань. Просто читаєш наш короткий огляд кожного виду заробітку, а далі вже сам вирішуєш, який тобі підходить.

P.S. Спробувати варто всі чотири способи заробітку, тому що, як показує практика, ти відкриєш для себе нові горизонти, дізнавшись, як заробити в інтернеті на кожному з цих способів і рано чи пізно ти модешь потребу в грошах, то рішення, як вийти з важкої ситуації або тимчасово перебути без роботи, тобі відразу прийде на думку!

ЗАРОБИТИ З "ВКОНТАКТІ"

Один з реальних заробітків в інтернеті. Вже сама назва сайту вже дає тобі зрозуміти, що це не сумнівна контора. Спосіб заробляти через Вконтакті займе у тебе мінімум часу, зрозуміло і ти мільйонів не заробиш, але це один з реальних заробітків в інтернеті без кидалова. Однак у поєднанні з іншими способами заробітку, Вконтакті не так вже й поганий.
Суть такого заробітку в тому, що ти заходиш в будь-які групи або акаунти і ставиш лайки, за що і отримуєш свій заробіток. На ньому можна особливо не засиджуватися, так як отримані гонорари, знову таки, не дуже, але таких сайтів пропонують заробіток Вконтакте в інтернеті багато. (Більш детально в цій статті - спосіб заробітку в соц мережі.) 

Для школярів, новачків, студентів та інших людей без особливих знань — саме воно!
Нижче додаю посилання на контору, на якій можна заробити таким чином коппечку в інтернеті без жодних вкладень, там же і зняти чи перевести в електронну валюту.
Заробити з Вконтакте!

Теж вважається одним з легких видів заробітку новачкові, де вкладень ніяких робити не потрібно.
Суть така: реєструєшся на сайті, а там ціла купа різних легких завдань від 0.5 до 400 рублів за одне завдання. Вибираєш і читаєш своє завдання. Серед «квестів» в такій конторі завдання можуть бути найрізноманітнішими: реєстрація на інших сайтах, переходи на сайти, вступ в групу в тій чи іншій соц мережі, пограти в карти наприклад.
Ти вже й сам зрозумів, що таких завдань просто мільйони з якими впорається навіть п'ятикласник. Складність нульова, головні якості, якими потрібно володіти — посидючість і терпіння.
Нижче прикладаю посилання на кращий «букс» в інтернеті, де заробіток буде залежати не від твоїх знань або вкладень, а від кількості виконаних завдань.

БУКС

ЗАРОБІТОК НА НАПИСАННІ СТАТЕЙ: КОПІРАЙТ, РЕРАЙТ

Копірайтінг

Серед представлених видів реального заробітку в інтернеті — це єдиний, хто потребує деяких вкладень, навіть якщо ти новачок. Але мова йде про вкладення в твою голову, а саме — граматика «великого і могутнього».
Цей вид реального заробітку в інтернеті може реально замінити реальну роботи, пропонуючи гроші навіть краще, ніж тобі може запропонувати роботодавець.
Копірайт і рерайт — це написання статей, тільки копірайт — написання нової статті на основі декількох існуючих, а рерайт -просто переписати статтю своїми словами. Різниця між ними є!

Найчастіше таку роботу вибирають жінки в декреті, намагаються студенти, пенсіонери.
Фінансових вкладень від тебе ніхто не вимагає, але з обманом всяке буває, так що будь обережний! Приміром, можуть попросити написати статтю, самі її вкрадуть, а тебе кинуть.
Зазвичай копірайтерам дає замовлення замовник, ти пишеш статтю, її перевіряють на різні помилки, якщо просять підредагувати або виправити що-небудь, а потім коли все влаштовує йде оплата роботи. Статті вимірюються в Символах Без Пробілів СБП за 1000 платять 1$ або більше або менше, залежно від твого досвіду.
Як показала практика, перші статті йдуть з працею. Поки напишеш, потім виправиш, потім перечитаєш, потім даси на розгляд замовнику, при нагоді будеш виправляти (це може означати переписування практично всієї статті), проходить багато часу. Але потім швидко вчишся і все йде, як по маслу.

ССИЛКИ НА КРАЩІ БІРЖІ РУНЕТА ПРИКЛАДАЮ НИЖЧЕ:

ContentMonster

Advego

ФРІЛАНС

З усіх реальних способів заробити в інтернеті, Фріланс — це самий прибутковий вид заробітку без обману і вкладень, де ти не повинен будеш робити ніяких внесків. Різної роботи дійсно багато, так що якщо ти новачок — тобі теж підійде. Тільки не забувай про конкуренцію.
Бути фрілансером означає ось що: ти можеш заробити в інтернеті написанням статті, якщо ти дизайнер — приймати замовлення і працювати з ними, програміст — робота з кодом, вчитель — робота по навчанню своїх учнів.
Сам розумієш вибір величезний. Знайти роботу фрілансером досить просто. Знову таки в інтернеті можна знайти все що завгодно, але всі фрілансери збираються на біржах, створених спеціально для фріланса.
Суть фріланса така: ти вибираєш з чим будеш працювати, замовник дає замовлення, ти його береш і виконуєш, а буває робиш свій профіль і до тебе можуть звернутися. Але це вже інші гроші.
Знайти біржу фріланса легко. Просто введи в пошук «біржа фріланса» і побачиш скільки сторінок впаде на твою голову.
Щоб відразу було тобі легше, нижче прикладаю посилання на популярну в рунеті біржу:freelance
Це були не всі види реального заробітку в інтернеті, але для новачків оптимальні, які не вимагають особливих навичок і знань. Але не пройшовши через ці заробітки, вам буде складно зрозуміти сенс інших. Але навіть з цими запропонованими варіантами, можна гарно заробити.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити