Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

4 РЕАЛЬНИХ СПОСОБИ ЗАРОБИТИ В ІНТЕРНЕТІ НОВАЧКОВІ, БЕЗ ОБМАНУ І ВКЛАДЕНЬ

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Фріланс

Все більше і більше людей стало підкорювати інтернет. Вже сьогодні Всесвітня павутина пропонує різні способи заробітку для користувачів. У одних людей складається враження, що заробити в інтернеті просто неможливо, інші переконані, що робота в інтернеті не зможе повноцінно замінити роботу в реальному світі. Зрозуміло все може бути!
ITstatti.in.ua не будуть в цьому пості вчити програмування і розповідати, як пройти співбесіду на програміста, але ті види 4 види заробітку в інтернеті без вкладень новачкові, які ми розглянули, зможуть послужити школярам, студентам, дівчатам в декретній відпустці і навіть пенсіонерам невеликий підробітком. Головне — це спробувати, а для початку варто просто ознайомитися. Спеціальних знань тобі не знадобиться.

На всіх способах реального заробітку в інтернеті, у мене виходило заробити, і скажу, що для новачка без досвіду роботи — це 4 реальних способи заробити в інтернеті без обману і вкладень. При цьому ніяких вкладень від тебе не потрібно, не потрібно навіть ніяких особливих знань. Просто читаєш наш короткий огляд кожного виду заробітку, а далі вже сам вирішуєш, який тобі підходить.

P.S. Спробувати варто всі чотири способи заробітку, тому що, як показує практика, ти відкриєш для себе нові горизонти, дізнавшись, як заробити в інтернеті на кожному з цих способів і рано чи пізно ти модешь потребу в грошах, то рішення, як вийти з важкої ситуації або тимчасово перебути без роботи, тобі відразу прийде на думку!

ЗАРОБИТИ В ТІК ТОК

Один з реальних заробітків в інтернеті. Вже сама назва сайту вже дає тобі зрозуміти, що це не сумнівна контора. Спосіб заробляти через Тік Ток займе у тебе мінімум часу, зрозуміло і ти мільйонів не заробиш, але це один з реальних заробітків в інтернеті без кидалова. Однак у поєднанні з іншими способами заробітку, в ТІК ТОК не так вже й поганий.
Суть такого заробітку в тому, що ти заходиш в будь-які групи або акаунти і ставиш лайки, за що і отримуєш свій заробіток. На ньому можна особливо не засиджуватися, так як отримані гонорари, знову таки, не дуже, але таких сайтів пропонують заробіток в Тік Ток в інтернеті багато.

Для школярів, новачків, студентів та інших людей без особливих знань — саме воно!
Нижче додаю посилання на контору, на якій можна заробити таким чином коппечку в інтернеті без жодних вкладень, там же і зняти чи перевести в електронну валюту.

Теж вважається одним з легких видів заробітку новачкові, де вкладень ніяких робити не потрібно.
Суть така: реєструєшся на сайті, а там ціла купа різних легких завдань від 0.5 до 150 грн за одне завдання. Вибираєш і читаєш своє завдання. Серед «квестів» в такій конторі завдання можуть бути найрізноманітнішими: реєстрація на інших сайтах, переходи на сайти, вступ в групу в тій чи іншій соц мережі, пограти в карти наприклад.
Ти вже й сам зрозумів, що таких завдань просто мільйони з якими впорається навіть п'ятикласник. Складність нульова, головні якості, якими потрібно володіти — посидючість і терпіння.
Нижче прикладаю посилання на кращий «букс» в інтернеті, де заробіток буде залежати не від твоїх знань або вкладень, а від кількості виконаних завдань.

ЗАРОБІТОК НА НАПИСАННІ СТАТЕЙ: КОПІРАЙТ, РЕРАЙТ

Копірайтінг

Серед представлених видів реального заробітку в інтернеті — це єдиний, хто потребує деяких вкладень, навіть якщо ти новачок. Але мова йде про вкладення в твою голову, а саме — граматика «великого і могутнього».
Цей вид реального заробітку в інтернеті може реально замінити реальну роботи, пропонуючи гроші навіть краще, ніж тобі може запропонувати роботодавець.
Копірайт і рерайт — це написання статей, тільки копірайт — написання нової статті на основі декількох існуючих, а рерайт -просто переписати статтю своїми словами. Різниця між ними є!

Найчастіше таку роботу вибирають жінки в декреті, намагаються студенти, пенсіонери.
Фінансових вкладень від тебе ніхто не вимагає, але з обманом всяке буває, так що будь обережний! Приміром, можуть попросити написати статтю, самі її вкрадуть, а тебе кинуть.
Зазвичай копірайтерам дає замовлення замовник, ти пишеш статтю, її перевіряють на різні помилки, якщо просять підредагувати або виправити що-небудь, а потім коли все влаштовує йде оплата роботи. Статті вимірюються в Символах Без Пробілів СБП за 1000 платять 1$ або більше або менше, залежно від твого досвіду.
Як показала практика, перші статті йдуть з працею. Поки напишеш, потім виправиш, потім перечитаєш, потім даси на розгляд замовнику, при нагоді будеш виправляти (це може означати переписування практично всієї статті), проходить багато часу. Але потім швидко вчишся і все йде, як по маслу.

ССИЛКИ НА КРАЩІ БІРЖІ ПРИКЛАДАЮ НИЖЧЕ:

▪️uatxt.com

▪️text.lviv.ua

▪️2polyglot.com

▪️advego.com

ФРІЛАНС

З усіх реальних способів заробити в інтернеті, Фріланс — це самий прибутковий вид заробітку без обману і вкладень, де ти не повинен будеш робити ніяких внесків. Різної роботи дійсно багато, так що якщо ти новачок — тобі теж підійде. Тільки не забувай про конкуренцію.
Бути фрілансером означає ось що: ти можеш заробити в інтернеті написанням статті, якщо ти дизайнер — приймати замовлення і працювати з ними, програміст — робота з кодом, вчитель — робота по навчанню своїх учнів.
Сам розумієш вибір величезний. Знайти роботу фрілансером досить просто. Знову таки в інтернеті можна знайти все що завгодно, але всі фрілансери збираються на біржах, створених спеціально для фріланса.
Суть фріланса така: ти вибираєш з чим будеш працювати, замовник дає замовлення, ти його береш і виконуєш, а буває робиш свій профіль і до тебе можуть звернутися. Але це вже інші гроші.
Знайти біржу фріланса легко. Просто введи в пошук «біржа фріланса» і побачиш скільки сторінок впаде на твою голову.
Щоб відразу було тобі легше, нижче прикладаю посилання на популярну в Україні біржу: freelancehunt.com
Це були не всі види реального заробітку в інтернеті, але для новачків оптимальні, які не вимагають особливих навичок і знань. Але не пройшовши через ці заробітки, вам буде складно зрозуміти сенс інших. Але навіть з цими запропонованими варіантами, можна гарно заробити. 

Додатково: легкі та швидкі способи підробітку + відео

Почнемо з найпростіших методів. З їхньою допомогою можна швидко і без особливих зусиль заробити перші гроші. Однак рекомендуємо довго не затримуватися на них і йти далі, оскільки ці способи не надто прибуткові. Вони підійдуть лише як підробіток.

  1. Почнемо з найпростіших методів. З їхньою допомогою можна швидко і без особливих зусиль заробити перші гроші. Однак рекомендуємо довго не затримуватися на них і йти далі, оскільки ці способи не надто прибуткові. Вони підійдуть лише як підробіток.
  2. Заробіток на активності у соціальних мережах. Спосіб схожий на попередній, але всі дії виконуються у соціальних мережах. Потрібно ставити лайки, підписуватись, писати коментарі тощо. Орієнтовний щоденний заробіток становить 20-70 грн. Простий спосіб заробити гроші на невеликі потреби.
  3. Заробіток на відгуках. Є два способи, як заробити гроші на написання відгуків. На сайтах-відгуків платять за сам текст і за його перегляди, а на біржах тільки за відгук. На відгуках рекомендуємо писати докладні огляди зі своїми картинками – чим більший обсяг, тим більше грошей отримаєте. За місяць заробіток на таких сайтах може становити 1200-2000 грн. На біржах щоденний заробіток грошей на відгуках варіюється від 20 до 150 грн.
  4. Заробіток на опитуваннях. Для цього способу також передбачено окремі сайти. Зазвичай алгоритм роботи на них однаковий: користувач реєструється, заповнює інформацію про себе та отримує запрошення на проходження опитування. За таку анкету можна отримати від 3 до 70 грн.
  5. Заробіток на Kabanchik.ua. Це сервіс із завданнями, де гроші платять за виконання доручень: модерація контенту, оцінка сайтів за конкретними критеріями, фотографування розкладів та ін. Рекомендуємо заходити періодично та виконувати лише найоплачуваніші завдання. Можна заробити 20-150 грн на добу. Заробіток на даному сервісі – відмінний метод для новачків.

Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити