Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

ЯК ЗАРОБИТИ 100 ГРН В ДЕНЬ В ІНТЕРНЕТІ БЕЗ ОБМАНУ І ВКЛАДЕНЬ

Останнє оновлення: Субота, 21 січня 2023 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток в інтернеті

Виходячи з результатів анонімних опитувань в інтернеті, середньостатистичний українець отримує в місяць зарплату наближену до 6500 гривень. При цьому зарплата може бути як більше, так і менше. Працівники супермаркетів (продавці, кухарі, касири, охорона) отримують від 5000-7000, при цьому часто перевищуючи встановлені Кзпп 160 робочих годин на місяць.

Все більше з'являється в інтернеті запитів «Як заробити в інтернеті без обману і вкладень». Все більше і більше актуальності набуває фріланс, а також повна або часткова робота на дому, як заміна роботі в реальному житті. 10 років тому такі запити були не більш ніж інтересом, проте сьогодні це вже реальність.

ITstatti.in.ua продовжує публікацію пізнавальних статей на тему реального заробітку в інтернеті і сьогодні ми поговоримо про те, як заробити від 50-100 гривень (і більше) в інтернеті без обману і вкладень.

Доповнення від 18.05.22. За цей час на сайті з'явилося багато корисних статей по заробітку, ось найбільш актуальні:

ЯКЩО ВИ НЕ ВМІЄТЕ АБСОЛЮТНО НІЧОГО!

Заробіток в інтернеті

Для таких людей і писалася ця стаття! Раніше я вже писав про 10 способів заробітку, якщо ви тільки стали на шлях заробітку в інтернеті і не вмієте взагалі нічого. Принаймні вам так здається! Вмієте ви багато, повірте :)

Чому така робота підійде вам?

  1. Тому що якщо ви учень або студент, який мріє вирватися зі звичного оточення і почати заробляти хоч невеликі гроші — це для вас!
  2. Якщо ви мама або тато, шукають додаткові способи заробітку в інтернеті без обману і вкладень, щоб вистачало на сім'ю — це вам підійде!
  3. Якщо ви сидите без роботи, а вигідних пропозицій найближчим часом не намічається — вам також варто звернути увагу!

Шукаєш як заробити гроші в інтернеті на українських сайтах переходь за посиланням та читай.

ЩО ПОТРІБНО РОБИТИ!

Потрібно писати тексти! І не варто відразу закривати сторінку при цьому сказавши: «Нічого путнього. Черговий лохотрон, все втрачено!» Насправді, ті хто хоч раз спробував роботу копірайтера або рерайтера по достоїнству змогли оцінити заробіток, отриманий таким чином. Для написання тексту потрібно кмітливість і фантазія. Граматика набувається з досвідом, але по початку (і завжди, але особливо з початку) варто використовувати спеціальні ресурси для перевірки граматики.
Якщо ви зараз сказали: «Та я безграмотний і в школі твори писати не вмів» — це не показник поганого копірайтера! А взагалі ви знали, що великого Майка Тайсона до 13 років били в районі, поки він не пішов в школу боксу і не переборов страх. Що може бути спільного в боксу і копірайтингу? Відповідь очевидна — і там, і там потрібно повірити в себе!
Українській людині, яка звикла виховуватися з дитинства під дією пряників і ременя, в дорослому житті часто не вистачає саме ременя. Пряники ж можна купити в найближчому кіоску!

ТРОХИ ПРО РОБОТУ.

Написання текстів включає в себе 2 гілки: копірайт і рерайтінг.
Копірайт — це створення тексту з нуля. Заробити на копірайт — мається на увазі, що потрібно написати текст на певну тему, ви придумуєте, обмірковуєте рівному від початку і до кінця і пишіть, розбивши на невеликі абзаци.
Рерайт — це як у школі, коли ви берете зошит сусіда, обіцяєте йому переписати текст своїми словами і тупо переписуєте у нього, змінивши 2 слова із 100. Але в даному випадку таке не прокатує. Заробити на рерайті і копірайті включає в себе написання текстів з унікальністю 100%.

ЩО ТАКЕ УНІКАЛЬНІСТЬ 100%?

Унікальність 100% — це коли ви переписуєте чужий текст (рерайт), але пишіть своїми словами, при цьому ви повинні повністю розкрити тему читачеві. На спеціальних ресурсах перевіряється стаття на унікальність, а тому замовника ошукати не вдасться. Якщо не виходить домогтися унікальності 100% (якщо замовник просить саме 100%), в такому випадку краще відмовитися від роботи або сказати йому про цю проблему.

ДЕ ОТРИМАТИ РОБОТУ КОПІРАЙТЕРА.

Існує багато бірж копірайту, які дозволяють заробити в інтернеті 100 гривень без обману і вкладень. Ми наведемо приклад з однієї з найпопулярніших бірж копірайтингу — https://2polyglot.com/ua.
На біржі копірайту 2polyglot.com/ua дозволено як отримувати роботу з написання текстів з виведенням коштів на банківську карту або електронний гаманець, так і навпаки, поповнивши баланс, самому давати замовлення копіратерам. Також існує можливість писати статті і продавати їх на маркеті статей прямо на біржі.

ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ НА НАПИСАННІ ТЕКСТІВ:

  1. Спочатку слід зареєструватися на сайті і відразу ви обираєте в якості кого будете реєструватися: замовника або виконавця.
  2. Як тільки реєстрація пройшла, вам на пошту прийде повідомлення про реєстрацію, де вас попросять пройти по посиланню і авторизуватися.
  3. Далі заходимо на біржу в якості виконавця в розділ «Біржа контенту» і у нас з'явиться список доступних завдань.
  4. Всі завдання діляться на 3 типи: низькі, підвищені і високі. Спочатку доведеться виконувати завдання на низькому рівні з можливістю перейти на підвищений, виконавши наступні умови: виконати роботи для 15 різних замовників, набрати близько 40 000 зпб і отримати рейтинг від 4,7 до 5. Не варто думати, що вас будуть обдирати і обдурять. Нічого подібного!
    Умови біржі такі, що замовник давши завдання, відразу виділяє гроші на нього, як тільки ви виконаєте завдання, і замовник його приймає, гроші тут же вступають на вас рахунок на біржі.

Заробити гроші в інтернеті можна не тільки на написанні текстів. Заробити ваші перші гроші можна прослуховуючи музику, фотографуючи і продаючи свої фотографії на спеціальних біржах, зайнявшись фрілансом, пропонуючи різні послуги в реальному житті (готування, прибирання). Заробити в інтернеті легко. Спочатку буде незручно, так як багато здасться незвичним.
Спеціально для вас ми зібрали 10 найбільш незвичайних способів заробітку в інтернеті.

Виведення коштів

ВИВЕДЕННЯ КОШТІВ НА ГАМАНЕЦЬ WEB MONEY.

Вивести кошти можна на гаманець Web Money WMR або WMZ (аналог американського долара). Виведення коштів здійснюється по понеділках, середах і п'ятницях після 17 00. Але якщо у вас Низький рівень, то йде затримка на 2 дні, тобто якщо ви в понеділок вдень вирішили здійснити виведення коштів, то чекайте вивід не раніше вечора середи. Комісію система не бере з вас, комісію біржа бере тільки з замовника при створенні кампанії.

ОБМІН ВАЛЮТИ І ВИВЕДЕННЯ КОШТІВ НА КАРТКУ ПРИВАТ БАНКУ.

Далі отримавши кошти на гаманець, вам слід вирішити, чи будете ви її обмінювати чи ні. Для того щоб отримати кошти на гаманець Web Money ваш атестат повинен бути не нижче формального. Якщо ви з України, то для обміну WMR на WMU (аналог української гривні) слід мати 2 гаманця відповідно. Комісія за обмін взагалі мінімальна. Мій перший платіж був близько 400 WMR. При обміні на WMU залишилося в гривнях 196 WMU. Далі я зробив вивід на універсальну карту Приват Банку.
Виведення коштів на картку Приват Банку здійснюється через захід на сайт гаманця Web Money, далі тиснемо кнопку вывести. Увага: щоб вивести кошти на карту банку, потрібно свій гаманець заповнити даними про себе з паспорта. Такі умови Приват Банку!

Після того, як натиснули кнопку вивести кошти серед способів вивести кошти вибираємо:

Cамий верхній «Банківська карта» — WMU 1%, миттєво.

Карта Приватбанку

Потім на ваш гаманець прийде повідомлення, що підготовляється висновок засобів і потрібно підтвердження. Даєте згоду, вам на телефон приходить код, введіть код у спеціальне поле і через день-два приходить сума на банківську карту.

ВИСНОВОК: + відео

Не факт що заробити перші 100 гривень в інтернеті у вас вийде за один день. Може бути за 2 дні або за 3, а далі приловчитеся і піде як по маслу. У мене самий короткий термін — 100 гривень менше, ніж за годину. Робота копірайтера — це один з найбільш реальних заробітків в інтернеті без вкладень і обману, але не варто плекати відразу ілюзій на цей рахунок, так як завжди щось може піти не так і ви можете себе засмутити або розчаруватися.
Робота копірайтера трохи схожа на роботу програміста — замовник ставить завдання написати текст на певну тематику і ви думаєте як написати, при цьому ви повинні врахувати: актуальність вашого тексту, зацікавленість читача в тексті, грамотність, повністю розкрити тему. Буває так, що замовник у ТЗ (Технічне Завдання) просить вказати кілька ключових слів, лаконічно вписавши їх у текст і ви думаєте, як це зробити.
В цілому копірайт і рерайт — це досить цікава робота, але на любителя. Ідеально підійде тим, хто в дитинстві і далі за життя любив складати казки. Я якраз з таких і мені подобається копірайт, але бувають цікаві завдання, буває ні, а бувають складні, де в ТЗ вказується дотримання: води, нудоти, Ципфа та інше. 

Більш детально про заробіток в розділі http://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti.html


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Сергій 28.11.2019, 18:50
Дійсно згоден, копірайтинг, мабуть, найнадійніший заробіток в мережі. Але починати доведеться з малого та поступово удосконалюватися.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ITstatti.in.ua 28.11.2019, 21:27
Ми з вами згодні, Сергій.
Головне в цій справі - почати !
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Сергій 28.11.2019, 21:26
Цікава і повчальна стаття, проте для прикладу наведена російська біржа копірайтингу. На мій погляд було би краще зробити огляд українських бірж контенту (якщо звісно вони є у природі).
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ITstatti.in.ua 28.11.2019, 21:34
В прикладі наведена біржа ,в якій доступно три язики.
Нажаль, бірж з лише українською мовою поки що не має.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Роза 30.11.2019, 19:40
Дійсно, копірайтинг досить таки хороший і надійний заробіток. Стаття дуже корисна, але доведеться починати з малого.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Наталия Зорук 02.12.2019, 15:55
Стаття досить цікава, хочу погодитись, що для новачків, найкращий заробіток - це копірайтинг. Зусиль багато не вимагає,без обману та вкладень.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Ганна Зайчук 06.12.2019, 18:52
Дуже хочеться заробити 100 грн. за день. Прості тексти не дуже вартують, а відгути ще треба десь розмістити. Не кожний сайт приймає.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Андрій 17.12.2019, 13:39
Дуже пізнавальна стаття, за допомогою цього способу можна заробити справжні непогані гроші. Так спочатку ви будете отримувати не багато, але згодом ваша кар’єра буде рости і ви помітите, як з’являються гроші. Це не букси на яких платять копійки, а на копірайтингу можна заробити реальні гроші. І запам’ятайте, легких грошей не буває.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата