Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

ЯК ЗАРОБИТИ 100 ГРН В ДЕНЬ В ІНТЕРНЕТІ БЕЗ ОБМАНУ І ВКЛАДЕНЬ

Останнє оновлення: П'ятниця, 05 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток в інтернеті

Виходячи з результатів анонімних опитувань в інтернеті, середньостатистичний українець отримує в місяць зарплату наближену до 12500 гривень. При цьому зарплата може бути як більше, так і менше. Працівники супермаркетів (продавці, кухарі, касири, охорона) отримують від 12000-15000, при цьому часто перевищуючи встановлені КзпПр України 160 робочих годин на місяць.

Все більше з'являється в інтернеті запитів «Як заробити в інтернеті без обману і вкладень». Все більше і більше актуальності набуває фріланс, а також повна або часткова робота на дому, як заміна роботі в реальному житті. 10 років тому такі запити були не більш ніж інтересом, проте сьогодні це вже реальність.

ITstatti.in.ua продовжує публікацію пізнавальних статей на тему реального заробітку в інтернеті і сьогодні ми поговоримо про те, як заробити від 100 гривень (і більше) в інтернеті без обману і вкладень.

Читайте також. На нашому сайті багато корисних статей по заробітку, ось найбільш актуальні:

ЯКЩО ВИ НЕ ВМІЄТЕ АБСОЛЮТНО НІЧОГО!

Заробіток в інтернеті

Для таких людей і писалася ця стаття! Раніше я вже писав про як можна заробити гроші в домашніх умовах, якщо ви тільки стали на шлях заробітку в інтернеті і не вмієте взагалі нічого. Принаймні вам так здається! Вмієте ви багато, повірте :)

Чому така робота підійде вам?

  1. Тому що якщо ви учень або студент, який мріє вирватися зі звичного оточення і почати заробляти хоч невеликі гроші — це для вас!
  2. Якщо ви мама або тато, шукають додаткові способи заробітку в інтернеті без обману і вкладень, щоб вистачало на сім'ю — це вам підійде!
  3. Якщо ви сидите без роботи, а вигідних пропозицій найближчим часом не намічається — вам також варто звернути увагу!

Шукаєш як заробити гроші в інтернеті на українських сайтах переходь за посиланням та читай.

ЩО ПОТРІБНО РОБИТИ!

Потрібно писати тексти! І не варто відразу закривати сторінку при цьому сказавши: «Нічого путнього. Черговий лохотрон, все втрачено!» Насправді, ті хто хоч раз спробував роботу копірайтера або рерайтера по достоїнству змогли оцінити заробіток, отриманий таким чином. Для написання тексту потрібно кмітливість і фантазія. Граматика набувається з досвідом, але по початку (і завжди, але особливо з початку) варто використовувати спеціальні ресурси для перевірки граматики.
Якщо ви зараз сказали: «Та я безграмотний і в школі твори писати не вмів» — це не показник поганого копірайтера! А взагалі ви знали, що великого Майка Тайсона до 13 років били в районі, поки він не пішов в школу боксу і не переборов страх. Що може бути спільного в боксу і копірайтингу? Відповідь очевидна — і там, і там потрібно повірити в себе!
Українській людині, яка звикла виховуватися з дитинства під дією пряників і ременя, в дорослому житті часто не вистачає саме ременя. Пряники ж можна купити в найближчому кіоску!

ТРОХИ ПРО РОБОТУ.

Написання текстів включає в себе 2 гілки: копірайт і рерайтінг.
Копірайт — це створення тексту з нуля. Заробити на копірайт — мається на увазі, що потрібно написати текст на певну тему, ви придумуєте, обмірковуєте рівному від початку і до кінця і пишіть, розбивши на невеликі абзаци.
Рерайт — це як у школі, коли ви берете зошит сусіда, обіцяєте йому переписати текст своїми словами і тупо переписуєте у нього, змінивши 2 слова із 100. Але в даному випадку таке не прокатує. Заробити на рерайті і копірайті включає в себе написання текстів з унікальністю 100%.

ЩО ТАКЕ УНІКАЛЬНІСТЬ 100%?

Унікальність 100% — це коли ви переписуєте чужий текст (рерайт), але пишіть своїми словами, при цьому ви повинні повністю розкрити тему читачеві. На спеціальних ресурсах перевіряється стаття на унікальність, а тому замовника ошукати не вдасться. Якщо не виходить домогтися унікальності 100% (якщо замовник просить саме 100%), в такому випадку краще відмовитися від роботи або сказати йому про цю проблему.

ДЕ ОТРИМАТИ РОБОТУ КОПІРАЙТЕРА.

Існує багато бірж копірайту, які дозволяють заробити в інтернеті 100 гривень без обману і вкладень. Ми наведемо приклад з однієї з найпопулярніших бірж копірайтингу — https://2polyglot.com/ua або також https://freelancehunt.com/ua.
На біржі копірайту 2polyglot.com/ua дозволено як отримувати роботу з написання текстів з виведенням коштів на банківську карту або електронний гаманець, так і навпаки, поповнивши баланс, самому давати замовлення копіратерам. Також існує можливість писати статті і продавати їх на маркеті статей прямо на біржі.

ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ НА НАПИСАННІ ТЕКСТІВ:

  1. Спочатку слід зареєструватися на сайті і відразу ви обираєте в якості кого будете реєструватися: замовника або виконавця.
  2. Як тільки реєстрація пройшла, вам на пошту прийде повідомлення про реєстрацію, де вас попросять пройти по посиланню і авторизуватися.
  3. Далі заходимо на біржу в якості виконавця в розділ «Біржа контенту» і у нас з'явиться список доступних завдань.
  4. Всі завдання діляться на 3 типи: низькі, підвищені і високі. Спочатку доведеться виконувати завдання на низькому рівні з можливістю перейти на підвищений, виконавши наступні умови: виконати роботи для 15 різних замовників, набрати близько 40 000 зпб і отримати рейтинг від 4,7 до 5. Не варто думати, що вас будуть обдирати і обдурять. Нічого подібного!
    Умови біржі такі, що замовник давши завдання, відразу виділяє гроші на нього, як тільки ви виконаєте завдання, і замовник його приймає, гроші тут же вступають на вас рахунок на біржі.

Заробити гроші в інтернеті можна не тільки на написанні текстів. Заробити ваші перші гроші можна прослуховуючи музику, фотографуючи і продаючи свої фотографії на спеціальних біржах, зайнявшись фрілансом, пропонуючи різні послуги в реальному житті (готування, прибирання). Заробити в інтернеті легко. Спочатку буде незручно, так як багато здасться незвичним.
Спеціально для вас ми зібрали 20 найбільш незвичайних способів заробітку в інтернеті.

ВИВЕДЕННЯ КОШТІВ

Freelancehunt

Користувач може вивести кошти після виконання конкретного проєкту, а може одноразово вивести одразу за кількома. Замовники можуть використовувати кошти для нових проєктів.

Виведення здійснюється за тими реквізитами, які вказані в особистих даних. У разі розбіжності валюти резервування і валюти виплати відбувається автоматична конвертація за поточним курсом. Таким чином, платіжні системи і валюти резервування, і платіжні системи і валюти виплат можуть не збігатися.

Виведення можливе на гривневі картки Visa або MasterCard в Україні.

Регламентований період виведення коштів - до трьох банківських днів, але зазвичай виведення відбувається набагато швидше (за більшістю напрямків протягом банківського дня).

Виведення зробили і на рахунок мобільного телефону українських операторів зв'язку.

ВИСНОВОК: + відео

Не факт що заробити перші 100 гривень в інтернеті у вас вийде за один день. Може бути за 2 дні або за 3, а далі приловчитеся і піде як по маслу. У мене самий короткий термін — 100 гривень менше, ніж за годину. Робота копірайтера — це один з найбільш реальних заробітків в інтернеті без вкладень і обману, але не варто плекати відразу ілюзій на цей рахунок, так як завжди щось може піти не так і ви можете себе засмутити або розчаруватися.
Робота копірайтера трохи схожа на роботу програміста — замовник ставить завдання написати текст на певну тематику і ви думаєте як написати, при цьому ви повинні врахувати: актуальність вашого тексту, зацікавленість читача в тексті, грамотність, повністю розкрити тему. Буває так, що замовник у ТЗ (Технічне Завдання) просить вказати кілька ключових слів, лаконічно вписавши їх у текст і ви думаєте, як це зробити.
В цілому копірайт і рерайт — це досить цікава робота, але на любителя. Ідеально підійде тим, хто в дитинстві і далі за життя любив складати казки. Я якраз з таких і мені подобається копірайт, але бувають цікаві завдання, буває ні, а бувають складні, де в ТЗ вказується дотримання: води, нудоти, Ципфа та інше. 

Більш детально про заробіток в розділі http://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti.html


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Сергій 28.11.2019, 18:50
Дійсно згоден, копірайтинг, мабуть, найнадійніший заробіток в мережі. Але починати доведеться з малого та поступово удосконалюватися.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ITstatti.in.ua 28.11.2019, 21:27
Ми з вами згодні, Сергій.
Головне в цій справі - почати !
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Сергій 28.11.2019, 21:26
Цікава і повчальна стаття, проте для прикладу наведена російська біржа копірайтингу. На мій погляд було би краще зробити огляд українських бірж контенту (якщо звісно вони є у природі).
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ITstatti.in.ua 28.11.2019, 21:34
В прикладі наведена біржа ,в якій доступно три язики.
Нажаль, бірж з лише українською мовою поки що не має.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Роза 30.11.2019, 19:40
Дійсно, копірайтинг досить таки хороший і надійний заробіток. Стаття дуже корисна, але доведеться починати з малого.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Наталия Зорук 02.12.2019, 15:55
Стаття досить цікава, хочу погодитись, що для новачків, найкращий заробіток - це копірайтинг. Зусиль багато не вимагає,без обману та вкладень.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Ганна Зайчук 06.12.2019, 18:52
Дуже хочеться заробити 100 грн. за день. Прості тексти не дуже вартують, а відгути ще треба десь розмістити. Не кожний сайт приймає.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Андрій 17.12.2019, 13:39
Дуже пізнавальна стаття, за допомогою цього способу можна заробити справжні непогані гроші. Так спочатку ви будете отримувати не багато, але згодом ваша кар’єра буде рости і ви помітите, як з’являються гроші. Це не букси на яких платять копійки, а на копірайтингу можна заробити реальні гроші. І запам’ятайте, легких грошей не буває.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата