Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

На чому заробити в 2024 році без вкладень або з мінімальними вкладеннями — варіанти актуальних і прибуткових занять + список сайтів, де реально вийти на стабільний дохід

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Заробіток в Інтернеті

За останні 10 років світ сильно змінився: з'явилися нові професії, види бізнесу та інвестицій в онлайні. Сьогодні необов'язково влаштовуватися в офіс відомої компанії, щоб побудувати успішну кар'єру і здобути фінансову незалежність. Заробіток в Інтернеті 2024 року включає багато цікавих і перспективних напрямів. Залишається вибрати те, до чого лежить душа. У цій статті ви дізнаєтеся, які оплачувані заняття в Інтернеті будуть актуальні в 2024 році.

Заробіток в Інтернеті в 2024 році - на що розраховувати новачкові

Кращий заробіток в інтернеті 2024 року - той, що відповідає вашим здібностям, знанням і навичкам. Майже в будь-якій справі майстер рано чи пізно стає високооплачуваним фахівцем, а випадкова людина так і продовжує отримувати скромний дохід.

Всі успішні особистості колись починали свій шлях з нуля. В Інтернеті, як і в реальному житті, немає легких способів збагачення. Якщо ви новачок, то на старті вам доведеться багато вчитися, напрацьовувати досвід, заводити корисні знайомства. У перші 3 місяця ви можете розраховувати в Інтернеті на заробіток 2-8 тис. грн. в залежності від обраного напрямку. А в перспективі онлайн-діяльність здатна приносити будь-який дохід.

«Бідні бачать в багатстві прояви долі, а багаті – результат власної праці.» Франтішек Кришка

ТОП-10 способів заробітку, які принесуть максимальний прибуток в 2024 році

Зараз багато новачків цікавляться, на чому заробити в 2024 році. Нижче перераховані найбільш затребувані і високооплачувані заняття в Інтернеті.

Спосіб 1. Актуальні професії у фрілансі

Хто такий фрілансер і чим він займається раджу почитати тут. А якщо коротко, то фріланс – це заробіток в більшості випадків без вкладень з мережі. Але він вимагає наявності професійних знань і досвіду. На щастя, багато професій в Інтернеті можна освоїти самостійно за статтями блогерів, книгами, роликами на Youtube. Іноді потрібно пройти 3-4 місячні курси. А ось корочку університету більшість замовників не питають.

У 2024 році будуть затребувані професії, пов'язані з просуванням бізнесу в Інтернеті, інформацією, IT-технологіями, онлайн-сервісами. У нижній таблиці перераховані найактуальніші види заробітку.

Таблиця 1 «Фріланс-професії 2024 року»

Професія Чим займається працівник Потенційний заробіток в Інтернеті
Програміст Розробляє сайти, мобільні додатки, професійне ПЗ 20-60 тис. грн
SEO-спеціаліст Просуває сайти в пошукових системах за допомогою внутрішньої і зовнішньої оптимізації 12-20 тис. грн
Веб-дизайнер Створює і редагує макети сайтів, малює логотипи, банери, листівки, займається 3D моделюванням об'єктів 8-50 тис. грн
Перекладач Перекладає тексти 6-30 тис. грн
Віддалений бухгалтер Складає звітність для фірм, оптимізує податки, заповнює форми, розраховує зарплату і відпустки 8-16 тис. грн
SMM-менеджер Просуває спільноти в соціальних мережах 12-20 тис. грн
Відеомонтажер Створює професійні відеоролики для Youtube в спеціальних програмах 12-16 тис. грн
Інтернет-маркетолог Розробляє маркетингові стратегії в Інтернеті, аналізує дії конкурентів, організовує рекламну кампанію, тестує нові продукти на ринку 16-40 тис. грн

 А також в 2024 році в Інтернеті будуть як і раніше затребувані копірайтери, адміністратори спільнот, оператори call-центру і менеджери по роботі з клієнтами. Але заробіток у таких фахівців зазвичай невисокий – 6-10 тис. грн. в місяць.

Спосіб 2. Продажі в Інтернеті

Онлайн-торгівля – це прибутковий заробіток в Інтернеті з вкладеннями 2024 року. Підходить заповзятливим людям, у яких є в запасі хоча б 20 тис. грн. для інвестицій.

У 2024 році в Інтернеті будуть актуальні наступні схеми заробітку:

❶ . Дропшиппінг

Вкладення мінімальні, так як не потрібна трата грошей на закупівлю і зберігання товарів. Вам потрібно знайти оптового постачальника, готового співпрацювати за схемою дропшиппінгу, а потім створити і розкрутити торговельну площадку. Потім брати з покупців 100% передоплату з урахуванням націнки і організовувати доставку замовлення. Щомісячний заробіток в Інтернеті при такій схемі складе 12 тис. грн і вище.

ВАЖЛИВО. У 2024 році в інтернеті буде вигідно продавати жіночий одяг і взуття, аксесуари, гаджети, подарункову продукцію і бади.

❷ . Перепродаж товарів з Китаю

Це класична схема заробітку в Інтернеті. Передбачає закупівлю нового товару за низькими цінами на китайських торгових майданчиках (зокрема, Alibaba, Taobao, Dinodirect, Tmart), а потім перепродаж у власному інтернет-магазині з націнкою 50-1000%. При вкладеннях 24 тис. грн заробіток в місяць складе 16-24 тис. грн.

ВАЖЛИВО. У 2024 році вже не актуально закуповувати товари на Aliexpress у зв'язку зі зростанням цін на майданчику.

❸ . Лідогенерація

Для заробітку в Інтернеті вигідно створювати сайти на професійну тематику, зокрема, про юриспруденцію, медицину, будівництво. Ви можете домовитися з фахівцем про те, що будете приводити клієнтів за винагороду, наприклад, 200 грн або 15% від суми угоди.

Для цього зробіть на сайті форму зворотного зв'язку, приймайте заявки і передавайте контакти людей свого партнера. Зароблений прибуток вкладайте в розвиток проекту.

Спосіб 3. Участь у партнерських програмах

На партнерських програмах можна заробити в 2024 році від 8 тис. грн в місяць. Участь зводитиметься до допомоги у продажу чужих товарів, послуг і сервісів.

Схема заробітку включає наступні етапи:

 1. Реєструєтеся в СРА-мережі (наприклад, salesdoubler.pro, mylead.global, drop1.top) або знаходите готову партнерку в Інтернеті.
 2. Вибираєте продукт, який будете просувати. Отримуєте партнерське посилання в особистому кабінеті.
 3. Розміщуєте посилання на майданчику, де знаходиться цільова аудиторія. Краще використовувати власний тематичний сайт або групу в соціальній мережі.
 4. Супроводжуєте посилання продаючим текстом, щоб мотивувати людей виконати цільову дію. Наприклад, купити товар, замовити послугу, зареєструватися в грі.
 5. Отримуєте винагороду за кожну цільове дію, вчинене користувачами в результаті переходу за вашим посиланням.

Як правило, участь в партнерських програмах вимагає вкладень часу і грошей у власний сайт. Розміщення посилань в Інтернеті на чужих безкоштовних майданчиках (наприклад, на форумах, в каталогах статей) дає найчастіше невеликий вихлоп. Але бувають і винятки. Конкретні партнерські програми для заробітку без свого сайту або з сайтом Ви знайдете за посиланням вище 👆.

ВАЖЛИВО. Монетизація партнерок в Інтернеті можлива з використанням сервісів контекстної реклами. Такий спосіб називається арбітражем трафіку. Але він вимагає вкладень, знань і досвіду.

Спосіб 4. Заробіток в телеграмі

Новий заробіток 2024 року доступний в месенджері Телеграм. Головна «фішка» останнього полягає у відсутності алгоритмічної стрічки новин. Користувачі отримують рекламні повідомлення в чаті, що автоматично підвищує конверсію.

Найактуальніший в 2024 році спосіб заробітку в телеграмі - створення власного каналу. Його можна монетизувати наступним чином:

 • розміщувати рекламні пости;
 • просувати продукти/послуги партнерів;
 • продавати власні товари.

Розмір заробітку в Інтернеті буде залежати від кількості підписників і тематики. Середні розцінки на рекламні оголошення в каналах Телеграм можна подивитися на біржі Telega.

Порада. При створенні каналу в Телеграме вибирайте теми, цікаві для «просунутої» аудиторії 25-40 років: фінанси, бізнес, інвестиції, кріптовалюти, маркетинг, здоров'я. Розважальні ніші важче монетизувати.

Є й інші нові види заробітку в телеграмі:

 • участь у конкурсах розробників додатків;
 • створення комерційних ботів і малювання стікерів на замовлення;
 • просування чужих каналів.

Для новачків також знайдеться легка робота в месенджері. Телеграм канали (зокрема, @uajobnow , @talent_on) пропонують швидкий заробіток грошей на переглядах чужих каналів, підписках, запрошення нових користувачів.

Спосіб 5. Навчальні послуги онлайн

Гроші в 2024 році можна заробити на навчанні інших людей в Інтернеті. Цей напрямок підходить тим, хто володіє експертними знаннями в якій-небудь темі. Для залучення клієнтів бажано створити сайт-візитку або хоча б групу в соціальній мережі.

Перерахуємо актуальні способи заробітку в Інтернеті 2024 року:

 1. Інфобізнес
  Ви можете написати електронну книгу, створити серію навчальних відео або організовувати вебінари. Для продажу інфопродуктів краще використовувати партнерки Justclick, Glopart або власний блог.
 2. Консультування
  У 2024 році в Інтернеті будуть затребувані консультації юристів, бухгалтерів, дієтологів, маркетологів, SEO-фахівців. Віддалені консультанти знайдуть разові замовлення на біржах freelancehunt.com і Weblancer. Але краще створити свій блог і залучати клієнтів за допомогою експертних статей, сарафанного радіо, контекстної реклами.
 3. Репетиторство
  В Інтернеті в 2024 році легко запрацюють гроші приватні викладачі з точних наук (математики, фізики, хімії, інформатики) та іноземних мов. Середня вартість 1 години занять по Скайпу становить 320 грн. Знайти перших клієнтів в Інтернеті вчителям зі стажем допоможе сарафанне радіо, а новачкам – безкоштовні дошки оголошень по типу OLX та репетиторські сайти.

Спосіб 6. Розробка сайтів, програм і онлайн-сервісів

Згідно з інформацією з сайту Work.ua, середній заробіток IT-фахівця становить 24 тис. грн. на місяць. А більше всіх в Інтернеті отримують наступні працівники:

 • програмісти вбудованих систем – 45 тис. грн.;
 • програмісти Joomla – 32 тис. грн.;
 • програмісти Android – 30 тис. грн.;
 • програмісти с++ – 27 тис. грн.

Однак самостійно освоїти професію IT-фахівця дуже важко. Будьте готові до того, що вам доведеться вчитися ремеслу кілька років, в тому числі відвідувати платні курси.

Новачки в мережі можуть спробувати більш простий напрямок - створення сайтів на WordPress. Навички програмування в цій справі майже не потрібні, а замовлення можна знайти на біржах фріланса. Заробіток на місяць складе 6-12 тис. грн.

Спосіб 7. Створення власного сайту для заробітку на рекламі

Якщо вас цікавить пасивний заробіток в Інтернеті в 2024 році, спробуйте створити і розкрутити інформаційний сайт. Гроші ви будете отримувати за кліки по рекламним блокам Google. В середньому кількість переходів становить 0,5-1,5% від загального числа відвідувачів.

Для заробітку на контекстній і банерній рекламі важливо правильно вибрати тематику сайту. Традиційно найдорожчими нішами в Інтернеті вважаються наступні:

 • банківські, кредитні, страхові та інші фінансові послуги;
 • нерухомість;
 • бізнес, відкриття ФОП, реєстрація компаній;
 • Форекс;
 • кріптовалюти;
 • авіаквитки, готелі;
 • навчання;
 • меблі та інтер'єри.

Вартість кліка в перерахованих тематиках становить 15-100 грн. Знаючи кількість унікальних відвідувачів на добу, ви можете розрахувати приблизний заробіток з майданчика. Наприклад, банківський сайт з відвідуваністю 5 000 чоловік принесе в місяць стільки грошей: 40 грн. * 5 000 * 0,01 = 2 000 грн. І це тільки з контекстної реклами. Про інші способи заробітку на сайті читайте 👈 тут.

Спосіб 8. Блогерство в соціальних мережах

Як заробити в Інтернеті без вкладень в 2024 році? Можна створити і розкрутити блог в соціальній мережі, а потім отримувати гроші від розміщення реклами та участі в партнерських програмах.

Зараз для заробітку на блогерстві найбільше підходить Instagram. Ця соціальна мережа має три переваги:

 • процес створення контенту займає менше часу (потрібні яскраві фото і короткі тексти), ніж при роботі з сайтом;
 • дозволяє зібрати аудиторію відданих підписників швидше, Інстаграм, Фейсбук і Тік Ток;
 • користується попитом у рекламодавців.

Зараз хороші гроші в Інстаграмі приносять блоги з кількістю підписників не менше 5 000. На таких сторінках вартість рекламного поста становить 200-400 грн. при кількості підписників 20-30 тис. чоловік ціна реклами піднімається 800-2 000 грн.

ВАЖЛИВО. На чому можна заробити гроші в Інстаграме? Великою популярністю користуються блоги, присвячені ЗСЖ і фітнесу, догляду за собою, подорожам, моді, маленьким дітям, красивого життя.

Спосіб 9. Інвестування – перспективний заробіток з вкладеннями

В кінці 2023 року інвестори почали цікавитися, як заробити в Інтернеті в 2024 році. Тому перерахуємо актуальні напрямки для вкладення грошей.

 1. Внесок у Банк
  Цей спосіб дозволить вам захистити заощадження від інфляції. Ставка за вкладом становить 12%. Банк передбачив в умовах капіталізацію, щомісячні виплати відсотків, часткове зняття і поповнення. Вклад можна відкрити онлайн. Мінімальна сума вкладень – 1 тис. грн.
 2. Купівля цінних паперів
  В Інтернеті через легальні брокерські контори (Фінам, Відкриття брокер, БКС брокер) ви можете придбати акції компаній і отримувати дохід 15-20% річних, а іноді і виплати дивідендів.
  Найменш ризикованим варіантом заробітку вважається покупка "блакитних фішок" - цінних паперів організацій зі стійким фінансовим зростанням. 
 3. Інвестиції в ПАММ-рахунки
  Відгуки інвесторів в ринок Форекс підтверджують, що ПАММ-рахунки – це ризикований спосіб заробітку. Але при грамотному підході він забезпечує дохід в 30-50% річних. Передбачає передачу грошей в довірче управління досвідченому трейдеру.

Тут 👉 перераховано більше можливостей і варіантів, куди вигідно вкласти гроші в 2024 році починаючому інвестору і не тільки.

Порада. Для зниження ризиків вкладайте кошти як мінімум в 5-7 різних ПАММ-рахунків. Звертайте увагу на показник максимальної просідання: добре, якщо він не перевищує 35% за підсумками року.

Спосіб 10. Операції з криптовалютою

Як заробити гроші на криптовалюте? В Інтернеті в 2024 році будуть актуальні наступні способи:

 • купівля токенов з ТОП капіталізації (наприклад, біткоіна, Ефіріума) з метою перепродажу при зростанні курсу;
 • арбітраж – придбання монет на одній біржі за вигідною ціною і продаж на інший, де вартість вище;
 • вкладення грошей в нові, дешеві, але перспективні коіни.

Більш прибутковим, але складним і ризикованим напрямком заробітку вважається трейдинг. Однак без спеціальних знань новачки отримують нуль прибутку, а то й зовсім зазнають збитків. Якщо ви шукаєте більш стабільний варіант, то раджу розглянути інвестиції в криптовалюту.

ВАЖЛИВО. Для успішного заняття трейдингом потрібно пройти навчання на курсах і постійно моніторити новини ринку криптовалют.

7 простих, але малоприбуткових напрямків, що дозволяють заробити швидко і з нуля

В Інтернеті є чимало сайтів, що дозволяють новачкам заробити гроші на виконанні простих завдань. Платять, як правило, копійки, зате без обману. Хоча все одно раджу бути напоготові, так як постійно з'являються нові схеми і бажаючі легко заробити нечесним шляхом. Головне правило-нікому ніколи не платите гроші, якщо ви будете працювати, то платити повинні вам.

 1. Введення капчі
  Потрібно розгадувати картинки з цифрами і буквами, відповідати на легкі питання, ставити галочки. Платять 1-3 копійки за дію. Кращі сайти для заробітку на капче - 2captcha.com і Kolotibablo.
 2. Серфінг
  Робота полягає у перегляді сайтів рекламодавців і кліках по банерам, тизерам, контекстній рекламі. Заробіток – 5-8 копійок за дію. Для пошуку замовлень підходять проекти SEO Sprint, Profitcentr, Wmmail.
 3. Активність в соціальних мережах
  За гроші в Інтернеті можна ставити лайки, робити репости, переглядати відео на Ютубі, вступати в групи. Оплата становитиме 0,10-0,80 грн. за дію. Реєструйся на сайтах socialtools.io, clickworker.com, vprka.com і заробляй.
 4. Завантаження мобільних додатків та ігор
  Замовники готові платити виконавцям гроші, так як хочуть підняти рейтинг своїх продуктів в магазинах Play Market та App Store. Середня оплата – 5-7 грн. за завантаження. Для заробітку в Інтернеті на скачуванні додатків встановіть на смартфон наступні безкоштовні програми: AppCent, AdvertApp, AppCoins, Appbonus, Apptools.
 5. Написання відгуків
  Серед кращих сайтів для заробітку на написанні відгуків слід відзначити hotline.ua і scoin.click. Перший платить 5 копійок за кожен перегляд тексту, другий – 0-200 грн. за 1000 переглядів.
 6. Проходження платних опитувань
  Середній заробіток за заповнення однієї анкети складе 12-30 грн. В основному потрібно відповідати на питання про те, які товари ви купуєте або хочете бачити в магазинах. Такий заробіток пропонують проекти vlasnadumka.ua, opinion.com.ua, survimo.com.
 7. Виконання міні-завдань
  Додатково можна отримувати заробіток на перекладі аудіо та відео в текстовий формат, обробці фотографій, розміщенні оголошень на безкоштовних дошках, пошуку інформації в Інтернеті. Багато подібних замовлень ви знайдете на біржі фрілансу Kabanchik.ua.

6 сайтів, за допомогою яких можна побудувати реальні схеми заробітку в 2024 році

Деякі сайти в Інтернеті можуть стати для вас джерелом стабільного заробітку. У нижній таблиці перераховані майданчики, яким довіряють тисячі користувачів.

Таблиця 2 «Кращі сайти для заробітку в 2024 році»

Назва проекту Способи заробітку Середні розцінки
fiverr.com Копірайтинг, редагування, переклади, дизайн, розробка, інтернет-маркетинг та інші послуги фріланса Фіксований тариф – 5 доларів.
2polyglot.com Написання текстів, переклади, продаж фотографій 20 грн. за 1000 знаків без пробілів
Youtube Створення та покази відеороликів 8-10 тис. грн. на місяць для каналів із середньою відвідуваністю
OLX Дропшиппінг, продаж чужих і власних товарів, посередництво Від 12 тис. грн. на місяць
AliExpress Кращий спосіб заробітку – участь у партнерських програмах продавців з AliExpress 2-10% з суми продажів
Amazon Дропшиппінг, перепродаж американської продукції на Amazon, реалізація власних товарів (розкрутка бренду з нуля) Від 20 тис. грн. на місяць

Висновок + відео

Який би старий або новий вид заробітку ви не вибрали, головне-займатися самоосвітою. В ході роботи ви будете дізнаватися нові деталі, виправляти колишні помилки, нарощувати клієнтську базу. Стратегії кар'єрного зростання в Інтернеті мало чим відрізняються від звичайного життя. В онлайні теж потрібно грамотно себе презентувати, бути винахідливим, гнучким і комунікабельним. Хіба що справи тут просуваються швидше. Вже через 6-12 місяців з моменту старту ви можете вийти на гідний заробіток.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити