Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Створити сайт для заробітку від 500 $ в місяць в 2024 році (особистий досвід)

Останнє оновлення: Неділя, 03 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Створити сайт для заробітку

Привіт, постійні читачі і нові відвідувачі мого сайту ITstatti.in.ua. Якщо вас цікавить додатковий заробіток, ви опинилися в правильному місці. Я підготував для вас новий корисний матеріал. В ньому буду розповідати, як створити сайт для заробітку. У статті наведена основна інформація по даній темі. Спираючись на неї, ви зможете робити перші, але впевнені кроки в бік допзаробітку. Надалі, якщо ви докладете достатньо зусиль, будете прагнути розвивати проект, зможете позбутися набридливої роботи і перейти на вільні хліба. Особистий сайт цілком дозволяє це зробити. Отже, якщо ви хочете дізнатися, як створити безкоштовний сайт для заробітку, беріть чай/каву, печиво і приступайте до читання.

Як правильно створити сайт для заробітку: все, що потрібно знати по цій темі

Про те, як створити сайт для заробітку грошей, розповідається на багатьох майданчиках. Однак не скрізь досить повна інформація. Тут же я зібрав все потрібне, передавши дані в лаконічній формі.

Якими бувають сайти

Всі ресурси можна розподілити на кілька категорій, в залежності від їх тематики і спрямованості.

1. Комерційні

Головне завдання таких сайтів полягає в реальній роботі з грошима. Тобто, мова йде про продаж товарів і послуг. У цю категорію потрапляє будь-який інтернет-магазин та інші подібні проекти.

2. Розважальні

Вони надають користувачам різні варіанти дозвілля. Наприклад, це перегляд фільмів, читання смішного контенту, перегляд мемів і т. п. До розважальним в деякій мірі відносяться навіть соціальні мережі.

3. Новинні

Всі сайти, на яких публікуються новини. Це можуть бути як вузькоспеціалізовані проекти, так і подають інформацію на всі теми – політичні, спортивні, соціальні і т. п.

4. Інформаційні

Їх ще можна назвати тематичними або освітньо-пізнавальні. Сюди входять всі проекти, які надають користувачам цікаву і пізнавальну інформацію з тієї чи іншої тематики.

Будь-який з сайтів, в яку категорію він не був включений, створюється з єдиною метою – для отримання заробітку. Основний спосіб монетизація – реклама.

Як правильно вибрати тематику проекту

Якщо ви вирішили створити безкоштовний сайт для заробітку, відразу необхідно визначитися з тематикою проекту. Подумайте, яка ніша вас цікавить. Уважно вивчіть її, щоб визначити:

 • рівень конкуренції;
 • затребуваність теми серед потенційної аудиторії;
 • можливість монетизації.

Порада! Не забувайте про особисті уподобання. Я настійно рекомендую орієнтуватися на теми, які цікаві вам особисто. Зростає ймовірність, що ви швидко не охолонете до проекту, а будете розвивати і покращувати.

Після того, як приблизно визначилися з тематикою, необхідно знайти за обраним напрямом діяльності від 50 до 100 пошукових запитів. Це дуже важливий крок і їм не можна нехтувати. Для отримання та збору потрібної інформації вам необхідно:

 • перейти на сервіс wordstat.yandex.ua;
 • ввести в пошукове поле одне слово або словосполучення, відповідне вашому напрямку;
 • відібрати найбільш точні запити;
 • орієнтуватися потрібно на запити з низькою частотою (НЧ) – у яких не більше 500 показів на місяць;
 • орієнтування на НЧ запити ведеться тільки на початковому етапі, коли важливо мінімізувати роботи з розкрутки проекту.

Створити безкоштовний сайт для заробітку: технічна сторона

Тепер можете приступати до створення сайту. Тобто, до вирішення технічних моментів.

Порада! Настійно рекомендую створювати проект на платформі Wоrdpress. Вона ідеально підходить для цих цілей. Розібратися в ній зможе навіть новачок.

Обов'язково потрібно вибрати хостинг (місце, де буде розміщуватися сайт) і доменне ім'я (його назва в мережі). При виборі доменного імені орієнтуйтеся на зону, в якій будете працювати:

 • ua – Україна;
 • by – Білорусь;
 • і т. д.

Можна взяти зону com або іншу, не прив'язану до регіону. Назва має бути ємною, передавати суть проекту і унікальною. Не перегукуватися з відомими фірмами, компаніями, ресурсами.

Хостинг – тільки якісний і максимально надійний. Ні в якому разі не можна довіряти свій сайт безкоштовним хостингу. Вони не забезпечать гарантованої роботи і безпеки вашого проекту. Ось які вимоги пред'являються до хостингу:

 • безвідмовність роботи;
 • хороший захист від вірусів і хакерських атак;
 • відповідальна служба підтримки.

Після того, як виберіть хостинг, встановіть на ньому движок WordPress. Найчастіше для цього необхідно зробити всього кілька кліків. На хороших хостингах зазвичай присутня інструкція, а якщо її немає, то служба підтримки обов'язково допоможе у вирішенні питання. Вони зацікавлені, щоб їх послугами користувалося якомога більше веб-майстрів.

Наповнення контентом

Якщо ви вирішили створити сайт з нуля для заробітку, повинні віддавати собі звіт, що популярним і відвідуваним ваш проект стане лише в тому випадку, якщо буде наповнений якісними і цікавими матеріалами. Не просто скопійованими статтями, а написаними з нуля, що дають користувачам нову і цінну інформацію.

Писати статті можете як самостійно, так і звернутися за допомогою до професійного копірайтеру. Якщо вирішили писати самі, відповідально поставтеся до цього завдання. Ось основні вимоги до статті:

 • не менш 4000 – 5000 знаків без пробілів, а краще більше (в залежності від теми – штучно роздмухувати обсяг теж не потрібно);
 • унікальна – написана власноруч. Якщо показник унікальність нижче 90%, перепишіть не унікальні фрагменти іншими словами;
 • містить один основний пошуковий запит і 1-2 другорядних;
 • структурована – розділена підзаголовками на тематичні частини, невеликі абзаци, повинні обов'язково бути присутнім номерні та точкові списки.

Якщо ви самі не можете надати достатню кількість тексту по темі, вивчіть кілька джерел. Уважно проаналізуйте їх, виберіть з кожного найцінніше і перепишіть своїми словами.

Зверніть увагу! Унікальність – один з ключових показників якісного тексту. Якщо стаття не унікальна, пошукові роботи знизять позиції сайту в пошуковій видачі. Вам буде складно вибратися наверх.

В адміністративній панелі вашого сайту, якщо він створений на платформі WordPress, можна встановити спеціальний плагін. Він допомагатиме в оптимізації статей. Я рекомендую модуль WordPress SEO від Yoast. Плагін простий в роботі, але дуже ефективний. Під кожною статтею буде окремий блок. Вам потрібно лише заповнити розділи блоку – плагін підкаже, як це зробити.

Обов'язково складіть графік публікацій. В ідеалі, необхідно публікувати по одній статті в день, як мінімум. Але якщо вам це складно, публікуйте хоча б по 2 статті на тиждень. Але регулярно. І нехай вони будуть великі, об'ємні. Так ви зможете досягти високих показників.

Внутрішня перелінковка

Всі, хто вирішили створити безкоштовний сайт для заробітку, повинні розуміти, що їм належить серйозна і кропітка робота. Тільки так можна досягти результату. Одним з видів такої роботи є створення внутрішньої перелінковки.

Суть в тому, щоб проставляти в кожній новій статті посилання на інші, вже опубліковані статті, використовуючи для цього відповідні ключові запити. Бажано виробити якусь схему проставлення посилань, а не робити це хаотично, коли на одну статтю буде вести, умовно, 100 посилань з інших матеріалів, а на інші статті – жодної.

Внутрішня перелінковка вкрай важлива. Вона дозволяє:

 • просунути деякі низькочастотні запити і отримати безкоштовний трафік;
 • підвищити поведінкові фактори – користувачі будуть довше залишатися на сайті, переходячи по посиланнях від однієї статті до іншої, що позитивно позначиться на пошуковій видачі.

Порада! Додатково рекомендую встановити для WordPress плагін Related posts. Його завдання автоматично підтягувати під статтю блок, в якому будуть демонструвати схожі по темі матеріали. Це збільшить внутрішню перелінковку.

Створити сайт з нуля для заробітку: коли прийде заробіток

Перші 2-3 місяці про прибуток навіть не помишляйте. Якщо ви вирішили створити сайт з нуля для заробітку, пам'ятайте, що поспіх у цій справі не потрібний. Все-таки ви розробляєте довгостроковий проект. Тому на початку краще потерпіти, а коли сайт досягне певних показників – не менше 500-100 осіб на добу – починати його монетизацію.

Контекстна реклама

Один з найбільш поширених і ефективних способів монетизації - це підключення проекту до сервісів контекстної реклами. Основних двох – від пошукових гігантів Гугл і Яндекс. Але не ставте занадто багато блоків. Досить буде трьох:

 • перед статтею;
 • в середині статті;
 • внизу сторінки.

Продаж постійних посилань

Суть методу в тому, щоб продавати місце під постійні посилання і отримувати за це заробіток. Під кожне таке посилання рекомендується робити невелику окрему статтю обсягом до 3 тисяч знаків. Але ні в якому разі не вставляти посилання в свої вже оптимізовані і проіндексовані статті.

Краще – взагалі створити окремий розділ під подібні матеріали. Працювати рекомендується тільки з тематичними проектами. Тобто, з тими, які перегукуються з вами по тій чи іншій темі.

Шукати подібних клієнтів слід на спеціалізованих біржах. Не женіться за обсягом. Беріть ціною. Встановлюйте цінник вище середнього. Нехай буде менше заявок, але в підсумку-обсягом заробітку буде аналогічним. Як результат, ви і гроші отримаєте, і свій проект не перетворите в помийну яму.

Читайте також: Заробіток на своєму сайті — з чого почати новачкові

Як створити сайт для заробітку: особиста порада + відео

Я докладно розповів вам, як створити сайт з нуля для заробітку грошей. У статті наведена загальна інформація по темі. Вона стане основою для вас. Спираючись на неї, ви зрозумієте, в якому напрямку слід рухатися.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити