Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

ТОП-12 способів заробити в TikTok

Останнє оновлення: П'ятниця, 09 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

TikTok

Сьогодні "ТікТок" є популярною соцмережею з високими потенціалом. І поки вона активно розвивається, у кожного є шанс розкрутитися і заробити. Подивимося на ідеї, як це зробити.

TikTok - молода соціальна мережа, яка росте стрімкими темпами. На початок 2024 року аудиторія в TikTok більше мільярда користувачів — більше, ніж в YouTube або "Інстаграмі". В Україні в TikTok щомісяця заходить 3 мільйона чоловік. І всі вони-потенційні клієнти. За даними Тесһсгіпсһ, популярність програми серед молоді буде тільки збільшуватися. Але зараз в TikTok з'являється все більше платоспроможної аудиторії.

У TikTok користувачі можуть розміщувати 15-секундні відеоролики. Розважальні відео набирають мільйони переглядів. Завдяки лояльності аудиторії і низькій конкуренції (якщо порівнювати з іншими соцмережами), TikTok відкриває можливості для будь-якого бажаючого просувати свій аккаунт, монетизувати його і заробляти реальні гроші. Успіх у цій справі залежить від наявності вільного часу, знань і навичок, креативного підходу і бажання працювати. Кожен знайде спосіб, як заробити в "ТікТок".

Спосіб 1. Реклама музичних треків

Більшість відеороликів в "ТікТок" випускається під музику. Це допомагає трекам набирати популярність у аудиторії, тому що інші блогери починають повторювати оригінальне відео і просувають автора.

Так малопопулярні виконавці звертаються до тіктокерів з проханням записати ролик на їх пісню. Ви можете самостійно шукати "клієнтів" в різних музичних пабліках, де початківці музиканти викладають свої треки. Далі ви можете знімати ролики під їх пісні, записувати кавери, придумувати челенджі і т. д.

TikTok

Записувати кліпи в "ТікТок" досить просто, тому за день публікуються сотні і тисячі роликів, за рахунок чого у аудіотреків виходить швидко охопити широку аудиторію. Що ж стосується оплати, "ТікТок" - молодий рекламний майданчик, тому високих цін і конкретних сум поки що ніхто не знає. Як правило, вартість ролика під аудіотрек замовника становить 70-150 грн. І це в тому випадку, якщо в акаунті більше 50 тисяч підписників. Але якщо врахувати, якими темпами розвивається TikTok, з роками ціни на рекламу зростуть.

Спосіб 2. Співпраця з брендами

Даний спосіб заробітку плавно перекочував в "Тікток" з "Інстаграма". Працює схема приблизно так: у вас є тематичний блог, присвячений, наприклад, малюванню або косметиці. Ви набираєте популярність, і виробники відповідного товару пропонують співпрацю в якості амбасадора. Вам надають товар бренду - і ви знімаєте ролики з ним, розміщуєте на відео логотип або інші види прихованої реклами. Такий вид реклами називається продакт-плейсмент. Ще можна створювати і публікувати вірусні відео, спонсороване брендом, а також просувати різні челенджі, запущені брендом, використовуючи відповідні хештеги.

Заробіток блогера може досягати сотні тисяч на місяць. Все залежить від обсягу аудиторії, на яку Ви можете впливати. Можна узгодити щомісячну суму виплат або оплату за кількістю випущених роликів, переглядів або передплатників. Можна розкрутити свій аккаунт і чекати пропозицій. А можна проявити ініціативу і самому підібрати клієнтів. Для цього: шукаєте в "Інстаграмі" профілі, що продають брендовий одяг або товар власного виробництва. Загалом, вибираєте ту категорію товару, яка Вам підходить. Визначившись, пишете власнику аккаунта пропозицію про зйомку. Але розраховувати на співпрацю варто, якщо у вашому акаунті хоча б 10-20 тисяч підписників.TikTok

Недолік цього заробітку полягає в тому, що рекламувати доведеться товар лише одного бренду. Інакше ваш аккаунт перетвориться в рекламний канал, а не розважальний майданчик.

Спосіб 3. Співпраця з іншими блогерами

Ви можете співпрацювати з іншими тіктокерами на умовах взаємопіару або реклами. Це дозволяє залучати нову аудиторію. Спільні ролики, колаборації, креативи, челенджі, згадка інших користувачів та інше. Варіантів багато.

TikTok

Співпрацювати можна не тільки з тіктокерами, а й з блогерами з інших соцмереж. Через ваш аккаунт в "Тікток" можна перенаправляти активну аудиторію в "Instagram" або "Ютуб". Таким чином, ви можете рекламувати блоги тих, хто просувається в інших соцмережах.

Спосіб 4. Монетизація прямих ефірів

Додаток дозволяє проводити прямі ефіри і заробляти на цьому. Але врахуйте, що прямі ефіри доступні для користувачів, на чиї акаунти підписано не менше 1000 осіб.

Існують 2 способи заробляти на прямих ефірах.

 1. Ви можете рекламувати продукти або послуги у своїх прямих ефірах. Можете знаходити рекламодавця або просувати свій продукт.
 2. Ви можете монетизувати прямі ефіри за рахунок глядачів, які будуть відправляти донати. Як це відбувається? У налаштуваннях програми є розділ для покупки монет.

Мінімально можна придбати 100 монет на суму 25 грн. За ці монети можна купувати стікери і дарувати їх авторам прямих ефірів. А користувач, якому подарували стікер, може вивести на карту 80% від його вартості.

В Україні таким способом заробляють небагато тіктокерів, на відміну від зарубіжних країн. Цей вид заробітку зазвичай розцінюється як додатковий. Якихось серйозних сум тут не заробити. Хоча все залежить від чисельності та платоспроможності аудиторії.

Спосіб 5. Ведення чужих акаунтів

Багато зірок і бізнесменів усвідомлюють необхідність мати популярні акаунти в "ТікТоку", але не мають на це часу і бажання. Вони готові заплатити тому, хто буде якісно вести і просувати їх аккаунт.

Тому якщо ви набралися досвіду на своєму блозі, ви можете стати контент-менеджером або адміністратором чужого аккаунта. У ваші обов'язки будуть входити: писати сценарії для відео, складати ТЗ для фотографів, шукати канали просування, працювати з аудиторією, монтувати ролики і т.д. Тобто, вам доведеться виконувати весь комплекс робіт з ведення аккаунта. Приблизна зарплата адміністратора - від 5 тисяч грн. У пошуку замовлень допоможе біржа фрілансерів.

Спосіб 6. Заробіток на партнерських мережах

Розкручений аккаунт в "ТікТоку" можна використовувати для заробітку на рекламі CPA офферів. Схема: створюєте цікаві відео, публікуєте, вказуєте в ньому посилання на свої акаунти на YouTube або в "Інстаграмі". А з них зливаєте трафік на партнерське посилання. Чому такий довгий шлях користувача? А вся справа в тому, що на "ТікТоку" не можна залишати посилання на сторонні сайти. Доведеться вказувати в профілі посилання на "Instagram" або YouTube.

Підбираючи товари для реклами, потрібно орієнтуватися на основну аудиторію у вашому акаунті. Так як найчастіше "ТікТок" дивиться молодь, то найоптимальніші варіанти співпраці – оффери, що пропонують одяг, косметику, ігри та інші розваги. Найбільш популярні програми в Україні - salesdoubler.pro і mylead.global. Тут можна знайти оффери на будь-які тематики.

Спосіб 7. Продаж відео іншим користувачам

Охочих мати популярний аккаунт в "ТікТоку" завжди більше, ніж тих, хто вміє знімати цікаві ролики. Тому Ви можете заробляти тим, що знімати або монтувати відео для інших користувачів. Для цього потрібно оволодіти навичками відеозйомки та монтажу, вміти придумувати і писати сценарії для роликів, розбиратися в трендах.

Ціни на відеоролики можуть бути різні - залежно від складності. Наприклад, типові відео, які не потребують особливої підготовки або креативу, будуть коштує дешевше, ніж ролик за індивідуальним замовленням. Орієнтиром в цінах може стати фотосток Shutterstock.com, на якому 15-секундні ролики продаються приблизно по $65 (за ексклюзивний продаж ролика).

Спосіб 8. Замовлення поздоровлень

Популярний варіант монетизації аккаунта в "ТікТок" - привітання на замовлення. Як працює схема? В описі профілю вказуєте, що приймаєте замовлення на привітання від вашого імені на адресу рідних і близьких замовника. Ну а далі за заготовленим сценарієм записуєте привітання і публікуєте на своєму каналі.

Здорово, якщо ви вмієте співати або грати на музичних інструментах – тоді можна записувати пісню-привітання. У будь-якому випадку, завжди можна придумати свій стиль і креативний формат. Розмір доходів залежить від розкрученості вашого каналу в "Тіктоку". Для цього потрібно набрати хоча б 10 тисяч підписників.

Спосіб 9. Інтеграція свого бізнесу в додаток

"ТікТок" - це ще неосвоєний інструмент просування свого бізнесу і залучення клієнтів. Завдяки розкрученому каналу можна перенаправляти трафік на інші соцмережі і рекламувати свій продукт. Наприклад, ветеринарна клініка може викладати ролики з кошенятами і собачками. Майстер рукоділля може публікувати процес створення виробу, візажист - яскраві приклади перевтілення і т.д. Головне, вписати тематику свого бізнесу в формат самого додатка. Підходьте до створення роликів з креативом і гумором. Додавайте ваш логотип на відео, прикріплюйте посилання на ваш "Instagram", щоб користувачі могли швидко зв'язатися з вами.

Майте на увазі, що цей метод має один недолік: відсутність гео-прив'язки. Для деяких видів бізнесу неважлива локація. Наприклад, якщо ви щось продаєте або надаєте онлайн-послуги, то можете шукати клієнтів в різних містах і навіть країнах. Але якщо для вашої діяльності важлива гео-прив'язка, то ефективність реклами буде низька. Наприклад, пропонуючи перукарські послуги в Ніжені, навряд чи вийде залучити клієнтів з Києва. Але є шанси, що помітять і місцеві. Так що в будь-якому випадку є шанс знайти клієнтів.

Спосіб 10. Перенаправлення трафіку на інші майданчики

Про цю схему ми вже згадували раніше. Але тепер пропонується перенаправляти трафік не на чужий аккаунт, а нарощувати аудиторію свого акаунтів в інших соцмережах, де перегляди вже будуть монетизовані давно відомим способом. Наприклад, якщо у вас вже є канал на YouTube, то ви можете перенаправляти туди своїх глядачів в "ТікТок".

Спосіб 11. Заробіток на лайках і коментарях

Актуально для будь-якої соціальної мережі, тому що скрізь знайдуться бажаючі швидше розкрутити свій аккаунт. Існують сервіси, готові надати таку послугу. Вони наймають тих, хто ставить лайки і пише коментарі за невелику плату.

Назвати це "доходом" складно, але як спосіб заробити трохи – цілком. Досить зареєструватися відразу в декількох таких сервісах і виконувати прості завдання, за які нараховують символічну плату. Знайти такі сервіси можна за запитом в пошуковику «заробіток на накрутці в ТікТок». Для зручності залишаємо кілька відповідних варіантів: Tiktop-free, Vktarget, UNU. Краще створити кілька акаунтів в "ТікТоці", щоб розподіляти завдання між ними.

Спосіб 12. Продаж акаунтів

Якщо ви вже досвідчений тіктокер і розгадали секрет успіху в цій соцмережі, то можете створювати канали "ТікТока" на продаж.

Схема: відкриваєте аккаунт на новий телефонний номер, завантажуєте в нього ролики, розкручуєте, набираєте підписників – мінімум 10 тисяч чоловік, а потім продаєте канал через біржі акаунтів. Продажі йдуть через форуми і біржі фрілансерів. Ціни різні і залежать від популярності аккаунта. Якщо орієнтуватися по тому, що пропонують, аккаунт з 10 тисячами підписників буде коштує близько 1 тис грн.

Проблема в тому, що в "ТікТоці " поки немає такого активного попиту. Відповідно, мало майданчиків для продажу і багато на цьому не заробити. Але, враховуючи стрімке зростання програми, в майбутньому і така послуга, як продаж акаунтів, буде користуватися популярністю. Раніше так було і в "Інстаграмі", а тепер продаж акаунтів там – затребувана і прибуткова діяльність. Поки чекаєте, коли хвиля замовлень дійде до "ТікТоку", можна розкрутити кілька акаунтів.

У підсумку

Підіб'ємо підсумок і розглянемо основні плюси і мінуси кожної ідеї для заробітку в "ТікТоці".

СПОСІБ ЗАРОБІТКУ ПЕРЕВАГИ НЕДОЛІКИ
Просування аудіотреків
 • легко генерувати і просувати контент
 • необхідність шукати клієнтів
Співпраця з брендами
 • можливість встановити довгострокову співпрацю зі стабільним заробітком
 • можливість заробляти великі суми
 • доступно для великих блогів
 • рекламувати доведеться один товар
Співпраця з іншими блогерами
 • різні варіанти співпраці
 • можливість стабільного заробітку, тому що бажаючих купити рекламу багато
 • актуально для великих блогів
Монетизація прямих ефірів
 • простий спосіб заробити
 • функція доступна для користувачів з аудиторією не менше 1000 підписників
 • щоб мати стабільний і високий дохід, необхідна велика кількість лояльних підписників
Ведення чужих акаунтів
 • можна вести кілька акаунтів одночасно і збільшити дохід
 • робота вимагає навичок в різних сферах: від написання сценаріїв для роликів до SMM
Заробіток на партнерських мережах
 • багато варіантів співпраці
 • простий спосіб пошук клієнтів
 • для перенаправлення трафіку на партнерські посилання потрібен аккаунт в "Інстаграмі" або YouTube
Продаж відео іншим користувачам
 • високий попит на послугу
 • щоб виконувати багато замовлень і добре заробляти, потрібно володіти певними навичками в створенні відеороликів для соцмереж
Замовлення поздоровлень
 • багато форматів, з яких можна вибрати відповідний для себе
 • актуально для популярних акаунтів
Інтеграція свого бізнесу в "ТікТок"
 • можливість просування своїх товарів і послуг на велику аудиторію
 • немає гео-прив'язки, тому метод просування підходить не для всіх видів діяльності
Перенаправлення трафіку на інші майданчики
 • безкоштовний спосіб розкрутки свого аккаунта в іншій соцмережі
 • актуально для тих, хто вже має успішний аккаунт в інших соцмережах і просто привертає додатковий трафік
Заробіток на лайках і коментарях
 • простий спосіб, доступний кожному
 • багато на цьому не заробити
Продаж акаунтів
 • перспективна послуга
 • складно знайти клієнта, так як зараз немає активного попиту на акаунти "Тіктоке" і немає спеціалізованого майданчика для продажів акаунтів

Поради для тих, хто хоче заробити в "ТікТоці”

 • Пам'ятайте, що підписникм – ваш головний ресурс для заробітку. Від них залежить стабільність і розмір вашого доходу. Тому не зловживайте накруткою, для успішного бізнесу в "ТікТоці" потрібна "жива" аудиторія.
 • Щоб набрати активну аудиторію, використовуйте взаімопіар, купуйте рекламу у популярних тіктокерів, проводите конкурси, в помірних обсягах працюйте з сервісами по накрутці, використовуйте хештеги, беріть участь в челенджах. У своїх роликах використовуйте музику з ТОПа, тому що під кожним популярним треком розміщуються ролики з його використанням. Ще один спосіб привернути до себе увагу - публікуйте реакції на популярні ролики.
 • Створюйте креативний контент: придумуйте цікаві сюжети, знаходьте незвичайні образи і локації, шукайте нові формати, використовуйте унікальну обробку, фільтри і стікери, щоб ваші ролики вигідно відрізнялися від інших.
 • Монетизувати аккаунт краще з того моменту, коли будете впевнені в своїй аудиторії. Не варто кидатися рекламувати все підряд, якщо підписників у вас ледь більше тисячі чоловік.
 • Якщо ви плануєте заробляти на рекламі, завжди пам'ятайте, що її потрібно фільтрувати: вона повинна бути якісною і ненав'язливою. Рекламуйте тільки якісну продукцію. Пам'ятайте про те, що ви берете на себе відповідальність за ту продукцію, яку радите своїм підписникам.

Висновок + відео

Сьогодні "ТікТок" входить до трійки найпопулярніших соціальних мереж. Секрет успіху - в його простоті і демократичності. Додаток надає зрозумілі для будь-якого користувача інструменти, не висуває строгих вимог до контенту, дозволяє легко набирати перегляди і охоплювати широку аудиторію. Просуватися в "ТікТоці" набагато простіше, ніж в "Інстаграмі" або YouTube. Конкуренція низька та й сама механіка соцмережі допомагає в природному прирості трафіку. Тому не втрачайте свій шанс. Ідеї як заробити в "ТікТоці" у вас вже є. Пора діяти!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити