Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

10 способів заробити на Pinterest в 2024 році

Останнє оновлення: Понеділок, 29 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

заробити на Pinterest

Pinterest - соцмережа, про яку чув кожен інтернет-користувач. Але мало хто замислювався про те, що її можна перетворити в джерело додаткового доходу. Давайте розбиратися, як це зробити.

Сьогодні Pinterest є популярною платформою для натхнення та спілкування. Щомісяця сервісом користуються 300 мільйонів чоловік, при цьому аудиторія лояльна і зацікавлена. Для багатьох брендів цей ресурс - вже перевірений інструмент просування, оскільки відмінно підходить для презентації товару, послуг, контенту в будь-якій сфері бізнесу. Люди використовують Pinterest для натхнення та пошуку ідей. Тут шукають рецепти, ідеї для інтер'єру, ілюстрації, корисну інформацію в інфографіці – загалом, найрізноманітніший контент. Це означає, що даний сервіс підходить для просування різних проектів: від фотопослуг до інтернет-магазинів.

Знайомство з Pinterest

Щоб почати заробляти в Pinterest, слід розібратися, як він працює.

Платформа Pinterest з'явилася в 2011 році і відразу ж завоювала аудиторію. Сьогодні це одна з найбільш швидкозростаючих соцмереж. У США і Європі вона не менш популярна, ніж Instagram. В Україні картина трохи інша. Але якщо ви подивитеся, якими темпами зростає контент, то всі сумніви пропадуть. Щомісячна аудиторія Pinterest в Україні становить понад 8 млн. чоловік.

Жіноча аудиторія відразу оцінила сервіс, в якому можна знайти ідеї стильних образів, зберегти посилання на вподобані речі з інтернет-магазинів, подивитися рецепти і творчі ідеї, надихнутися чужими роботами і поділитися своїми. Цільова аудиторія сервісу - це жінки у віці від 18 до 40, які часто використовують соцмережі для покупок і пошуку нових брендів.

На перший погляд, Pinterest і Instagram дуже схожі соцмережі: загальна цільова аудиторія, концепція фотоальбому, акцент на красу і естетику, соцмережа, що відображає коло інтересів і т.д. Дійсно, подібності є. Але головна відмінність Pinterest - це можливість зберігати сподобавшіся піни, "прикріпивши" їх до своєї дошки і фільтрувати контент, уникаючи нецікавих тематик. Користувач при реєстрації аккаунта вказує цікаві йому тематики - і платформа відбирає контент, згідно з цими критеріями.

Кожне зображення в Pinterest супроводжується невеликим описом і прямим переходом на сайт-джерело, що дозволяє перенаправляти трафік на свій сайт.

Таким чином, Pinterest - прекрасна можливість заявити про себе і свої інтереси. Монетизацію легко побудувати навколо продажу різних товарів, навчальних матеріалів, творчого контенту та багато іншого. Pinterest буде корисним як для починаючого підприємця, так і для працюючого бізнесу.

Як Pinterest може допомогти бізнесу

Заробіток на Pinterest не завжди означає побудову бізнесу на основі соцмережі. Але використання Pinterest як рекламного майданчика може сприяти розвитку вашої справи. Які переваги можуть бути:

 • Зростання кількості клієнтів. З кожним днем аудиторія Pinterest стає все більше. І якщо зараз зайнятися розкруткою свого аккаунта, то можна отримати хорошу конверсію на свій сайт.
 • Безкоштовна реклама. У Pinterest можна просувати продукт і залучати аудиторію – досить публікувати привабливі картинки, які користувачі будуть «прикріплювати» на свої дошки, і додавати посилання, що направляють на сторінку, що продає.
 • Додатковий трафік на сайт. За рахунок публікацій в Pinterest можна залучати користувачів на ваш ресурс. Просуватися можна без всяких вкладень, просто дублюючи контент, який ви використовуєте на своєму основному ресурсі (в каталогах інтернет-магазину, блозі в Instagram, в рекламних матеріалах і т.д.). Все більше користувачів Pinterest починають шукати тут певні послуги і товари. І це шанс стати одними з перших, хто задовольнить купівельний попит.
 • Спілкування з клієнтами. Pinterest - це ще один майданчик для спілкування зі своїми клієнтами, вивчення їх інтересів і потреб.
 • Заповнення медіапростору. Pinterest дозволяє створити бізнес-аккаунт і надає комерційним користувачам додатковий функціонал, наприклад: безкоштовна аналітика, реклама, онлайн-угоди, публікація спецпропозицій.
 • Презентація вашої продукції. Pinterest може грати роль каталогу ваших товарів або послуг, який містить посилання на основний ресурс.

Очевидно, що Pinterest - це чудовий інструмент для взаємодії з клієнтами, зацікавленими у вашому бізнесі. У довгостроковій перспективі він дозволяє набрати постійну цільову аудиторію.

Компанії ефективно використовують сервіс для бізнесу в різних сферах. На Pinterest популярні наступні тематики: мода, дизайн, туризм, фотоідеї, творчість, ЗСЖ і спорт, б'юті-індустрія, кулінарія. Якщо ваш бізнес спеціалізується на одній з цих тем, можете сміливо починати просування через Pinterest.

Приклади застосування Pinterest для бізнесу

Просуваємо товар. Припустимо, у вас є інтернет-магазин посуду, і ви хочете залучити на сайт якомога більше зацікавлених клієнтів. Створюєте аккаунт в Pinterest, налаштовуєте його, робите тематичні дошки і заповнюєте їх контентом. Використовувати можна фото, які ви публікували на сайті. Напевно ви зверталися до послуг фотографа, щоб оформити каталог, сезонні Спецпропозиції або аккаунт в Instagram. Інтерес викличуть фото з ідеями сервірування, де демонструється ваш посуд; або рецепт страви, яке викладено на красиву тарілку з вашого нового асортименту; ідеї затишних фото, де в якості реквізиту використовується ваш товар. Люди, яким сподобаються фото, будуть зберігати, лайкати, коментувати ваші піни, а також переходити за прикріпленим посиланням на ваш інтернет-магазин.

Просуваємо послугу. А тепер уявімо, що ви фотограф і хочете прорекламувати свої послуги. Тоді аккаунт Pinterest перетвориться на ваше портфоліо. Крім красивих робіт, Ви можете публікувати контент, корисний для майбутніх клієнтів: створити дошки з підбором образом для фотосесії в певній тематиці, викладати фотолайфхаки для позування та інше. А до кожної фотографії дозволяється прикріпити посилання, що веде на ваш сайт, де можна записатися на фотосесію.

Просуваємо контент. Тепер ви - автор, ведучий свій блог. В Instagram, на своєму сайті або іншому ресурсі – не настільки важливо. Головне, що ви хочете просунути контент в маси. Ті, хто побачить ваш контент на Pinterest і зацікавиться, перейдуть за посиланням.

Як можна заробити на Pinterest

1. Залучення трафіку на свій сайт або блогзаробити на Pinterest

Багато підприємців використовують соцмережі, щоб просунути вже готовий бізнес або інтернет-магазин. Pinterest відмінно підходить для цієї мети. Ви можете публікувати "піни" і публікації, додаючи посилання на власні ресурси, супутню інформацію про продукцію.

Якщо ви хочете монетизувати своє рукоділля - викладіть фото ваших робіт і вкажіть ціну (на Pinterest прийнято вказувати ціну в доларах). Якщо у вас вже є інтернет-магазин, опублікуйте фото товарів і прикріпіть посилання на ваш сайт. Зацікавлені люди будуть переходити за посиланням і здійснювати покупки.

Таким чином, створюючи сторінку в Pinterest, ви заощадите на рекламі. Як мінімум - Ви збільшите відвідуваність сайту. Як максимум - знайдете нових клієнтів і отримаєте додатковий дохід.

2. Партнерські програми

Партнерська програма - це поширена форма співпраці, що дозволяє продавцеві скоротити витрати на рекламу і залучення покупця. Система працює за рахунок тих, хто публікують на власних сайтах або сторінках в соцмережах партнерські посилання на товар. За здійснені покупки продавець нараховує партнеру відсоток (як правило 2-10% від кожної угоди).

Такою схемою можна заробляти в різних соцмережах - і Pinterest не виняток. Багато великих магазинів, наприклад, Aliexpress, Amazon, Lamoda, готові співпрацювати з популярними акаунтами в Pinterest. Підбирати партнерів слід так, щоб реклама логічно вписувалася в тематику вашої цільової категорії. Тоді і ефект від реклами буде краще.

3. Продаж своїх товарів

Найзручніше продавати на Pinterest щось віртуально, що легко можна пересилати покупцеві, незважаючи на географічне положення: програми, шаблони, дизайнерські логотипи, електронні книги.

Ще одна категорія, яка добре продається на Pinterest - це товари ручної роботи. Публікуєте фото товарів на сервісі і прикріплюєте посилання, що веде на ваш ресурс, з якого можна зробити замовлення, наприклад, свій сайт, блог в Instagram або магазин на Etsy.com. так, всього лише за один клік покупець зможе перейти в ваш магазин і саме на той товар, який його зацікавив.

4. Дошки з платним доступом

Даний спосіб підходить тільки тим, у кого є база лояльних передплатників і контент, за який будуть готові платити. Суть полягає в тому, щоб складати закриті дошки, доступ до яких у користувачів буде відкриватися тільки після оплати підписки. Що можна розміщувати на таких платних дошках? Ідеї позування для фото, корисну інформацію в інфографіці, добірки стильних образів. А це, до речі, можливість двічі монетизувати контент-спочатку ви шукайте магазин одягу для розміщення партнерських посилань і складаєте образи з цих речей. А потім пропонуєте передплатникам оформити доступ до секретних дошок.

5. Навчаємо інших працювати на Pinterest

заробити на Pinterest

Інфобізнес зараз користується великим попитом. Якщо у вас є досвід роботи в Pinterest, ви можете поділитися цінною інформацією з іншими. Навчіть інших користуватися ресурсом, розкажіть про його специфіку, секрети просування, схеми монетизації. Ця ніша практично вільна, за кордоном видано всього пару книг по темі, а українською мовою є тільки переклади.

Так що зберіть всі свої знання і досвід в уроки, майстер-клас або гайд. Оформити навчальну інформацію можна різними способами: у вигляді PDF-документа, доступного за платним посиланням, у форматі архіву з відеороликами, через спеціальні освітні майданчики і т. д.

6. Розкрутка і продаж акаунтів

Така схема працює в різних соцмережах: ви спочатку розкручуєте аккаунт в Pinterest, збираєте аудиторію, а потім продаєте його іншому користувачеві. Є й інший варіант - ви пропонуєте свої послуги просування акаунтів в Pinterest. Замовлення можна знайти на біржах фрілансу. В середньому, така послуга коштує від 300-500 грн на місяць за один проект.

7. Веб-дизайн: створення обкладинок для дощок за гроші

На сторінках Pinterest все складніше знайти ексклюзивний творчий контент, який би дозволив авторам і блогерам виділитися на тлі конкурентів. Зараз поширені шаблони, фільтри, стікери – все це використовується масово, в результаті чого втрачається індивідуальність.

Виправити це допоможуть дизайнери, які готові створювати унікальний контент. Можна робити свої шаблони, комплексні налаштування для всіх матеріалів для публікації.

Шукайте клієнтів на тому ж Pinterest, викладаючи приклади робіт в своєму акаунті, і через біржі фрілансу, пропонуючи послуги з розробки ексклюзивного дизайну.

8. Продаж ПЗ для ведення Pinterest

Люди, зацікавлені в просуванні Pinterest, шукають різні інструменти для роботи. Поки пропозицій не так багато, і ви можете скористатися цим. Прикладом такого корисного софта є сервіс Tailwind. Користувачам пропонуються різні SMM-інструменти, що спрощують роботу з Pinterest. Наприклад, автоматизувати постинг, надавати аналітику, управляти кількома обліковими записами і т.д. тисячі організацій і блогерів відраховують творцям сервісу щомісячну плату.

9. Створення акаунтів у Pinterest

Якщо ви добре розбираєтеся в даному сервісі, то ви можете надавати послуги з адміністрування акаунтів в Pinterest. Як правило, інфобізнесменам і блогерам не вистачає часу, щоб вести свої облікові записи в Pinterest. Ви просуваєте чужі дошки і заробляєте, замовники отримують дешеву рекламу і трафік на свій ресурс.

10. Спонсорські публікації Pinterest

Знайти прямих рекламодавців на Pinterest складно, але все-таки такі варіанти співпраці є і відмінно працюють. Запропонуйте компаніям, брендам, онлайн-магазинам спонсорські розміщення. Щоб монетизувати свій аккаунт, знадобляться тільки передплатники і рекламодавець, готовий з вами співпрацювати. Схема складніша, ніж партнерські посилання, тому що ви не тільки розміщуєте посилання на ресурс, але і можете самі створювати рекламний контент, розробляти рекламну стратегію та інше. Такий вид співпраці передбачає надання цілого комплексу рекламних послуг і, отже, коштує дорожче.

Як розкрутити свій сайт в Pinterest?

Соціальний майданчик Pinterest можна використовувати не тільки для споглядання красивих зображень, але і для створення свого бізнесу.

Перед тим як відкрити свою справу, щоб Pinterest приніс хороший прибуток, потрібно розкрутити свою сторінку. Це займе багато часу, адже сервіси, які роблять накрутку, тут не працюють. Але ми постараємося дати деякі рекомендації, що б ви знали з чого почати.

 1. Картинки і фото, які ви розміщуєте, повинні бути якісні, яскраві, оригінальні, відповідні тематиці. Адже саме зображення в першу чергу приваблюють людей.
 2. Пам'ятайте, що аудиторія користувачів соціальної мережі переважно жіноча.
 3. Сортуйте зображення за темами, пишіть коментарі до кожного фото з ключовими словосполученнями. Добре підібрані заголовки і хештеги допоможуть зацікавити клієнтів.
 4. Систематично оновлюйте публікації, додавайте нові та актуальні.
 5. Будьте активними. Заходьте на чужі сторінки, залишайте коментарі, відзначайте зображення, схожі на ваші, нехай користувачі бачать, що ви готові спілкуватися. На загальних дошках розміщуйте своє записи.
 6. Зробіть зв'язку своїх профілів в Pinterestі інших соціальних мережах, так буде простіше розширювати коло користувачів. Придумайте акції та заохочення.

Як зробити картинки популярними в Pinterest?

Сподіваємося, що на даному етапі ви чітко уявляєте собі який принцип роботи цієї машина по генерації трафіку і як все це працює. Щоб ця машина запрацювала, відвідувачі Pinterest повинні клікнути по вашій картинці. Дуже добре якщо вони ставлять лайки до цих картинок і залишають коментарі. Ще краще якщо вони зберігають картинки на свої дошки і діляться ними з іншими користувачами. Але як зробити так, щоб користувачі клацнули по вашій картинки? Відповідь проста. Вся справа в емоціях. Щоб викликати інтерес до картинок і підштовхнути Користувачеві до натискання на картинку-використовуйте такі емоції як здивування, цікавість, страх, очікування. розчарування і потрясіння. Дуже важливо для зародження потрібні емоцій вам необхідно знати про що мріють відвідувачі, про що вони турбуються, чого бояться і чому дивуються. Розглядайте Ваших відвідувачів з психологічної точки зору. Тому дуже добре визначитеся з вибором ніші.

Що не потрібно робити в Pinterest?

Подивіться навколо вас оточуючих вас людей. Всі вони дуже зайняті. саме тому pinterest став популярним за такий короткий проміжок часу. Більшість людей відвідують ресурс для розваги, і тільки деякі використовують його для заробітку. Ті хто хочуть заробити іноді не думають про свій аккаунт на pinterest. Вони думають, що чим більше фото запостять тим буде більше прибутку. І їх ааканути жахливо порожні. Або хаотично зберігають картинки інших користувачів. Зберігають все підряд від авто до котиків.

Якщо хтось скаже, що у мене така ж дошка, тоді наша відповідь - "це нормально для тих хто знаходиться для фана в Pinterest". Якщо хочете заробити почніть зберігати фото за категоріями.

Якщо ви постите картинки з цитатами робіть це правильно

Картинки з цитатами люблять всі. Дуже рідко, коли такі картинки містять вірусний охоплення. Чи можуть такі картинки принести трафік на сайт? Суть картинок з цитатами миттєво донести до людей містить в них думку. Користувачі Pinterest подивляться на таку картинку посміхнуться, надихнуться і підуть далі не натиснувши на неї. Ось кілька способів збільшити клікабельность таких картинок.

 • майте чітке уявлення про свою нішу і пропонуйте ті картинки, які привернуть увагу відвідувачів. Всім відвідувачам догодити не можливо але можна донести важливу думку та тих користувачам. яким дійсно цікава ваша тема. Наприклад якщо ми б вибрали тему Схуднення ми вибирали б картинки з цитатами для зниження ваги, дієтах і фітнесі. Тобто пропонуйте цитати відповідного змісту.
 • підштовхніть користувача для натискання картинки. Зробити це не просто, але можна. Наприклад в нижній частині картинки розмістіть url вашого вебсайту. Якщо ви дали назву аккаунту в Pinterest таке ж як і у Вашого вебсайту – це збільшить клікабельность картинки.
 • крім url вашого вебсайту, яке розміщено внизу картинки, розмістіть заголовок вашого вебсайту

Закінчуйте те за що взялися

Так, це ще одна помилка того, що не потрібно робити в Pinterest. Тисячі людей виконали весь цей процес описаний нами в статті, але зупинилися за півкроку до фінішу. Для досягнення так званого фінішу можна скористатися одним з двох способів.

 • можна запустити рекламну кампанію на Pinterest. Цей спосіб може в найкоротші терміни збільшити ваш трафік на вебсайт в 4 рази. Коли ви перестанете платити за рекламу трафік за рахунок великої кількості рєпінов буде довго надходити на сайт
 • організуйте конкурс. Конкурс це дуже веселий спосіб збільшення трафіку. Ви повинні знати про цей спосіб дві речі. Учасники отримують призи безкоштовно. Призи вибираються випадковим чином. На цьому сервісі конкурс організувати дуже просто. Вставте їх код у себе на вебсайті і все робота зроблена. Але про ваш конкурс повинні дізнатися люди. Ви можете розкидати оголошення по дошках, а можете на fiver.com за 5$ замовити рекламу і все. Про ваш конкурс всі на Pinterest дізналися. Поставте переможцю приз у вартість 5-10$ у підсумку бюджет з рекламною кампанією в 15$ може принести вам чистого прибутку 45$

Висновок + відео

Ми перерахували основні способи, як заробити на Pinterest. Враховуючи темпи зростання даної соцмережі, на неї однозначно варто звернути увагу і вже зараз активно використовувати можливості. В українському сегменті конкуренція ще невелика.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити