Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити в Twitter без вкладень: 10 способів

Останнє оновлення: Середа, 21 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити в Twitter

Соціальні мережі поступово перетворилися на комерційні майданчики. І сама недооцінена з них - "Твіттер". У статті розбираємо, як і скільки можна заробити на цьому ресурсі.

"Твіттер" - сервіс мікроблогів, популярний у всьому світі. Щоденна відвідуваність "Твіттера" становить 125-127 млн.чоловік, середній вік користувачів 20-40 років. Це активна і платоспроможна аудиторія, яка буде цікава Рекламодавцю. Як і більшість великих ресурсів з величезною аудиторією, "Твіттер" дає можливість заробити. Головне - знати, що потрібно робити.

На перший погляд здається незрозумілим, як можна монетизувати аккаунт в "Твіттері". Давайте розбиратися, чому це перспективний ресурс.

Чому "Твіттер" підходить для заробітку

 • аудиторія ресурсу становить понад 200 млн. користувачів;
 • сервіс доступний з будь-якого пристрою, тому висока частка щоденних відвідувань користувачів;
 • з цієї ж причини "Твіттер" дозволяє швидко донести інформацію до великого числа людей в найкоротший термін;
 • аккаунт можна розкрутити досить швидко;
 • "Твіттером" можна користуватися як пошукачем, а значить, на ньому можна розміщувати інформацію, яку побачить багатомільйонна аудиторія;
 • "Твіттер" здатний давати хороший трафік на сайт - це стане в нагоді як в просуванні свого проекту, так і для реклами чужих ресурсів.

Ось основні характеристики "Твіттера", які допомагають отримувати дохід.

Як заробити в "Твіттері"

1. Рекламні твіти

Самий простий і поширений спосіб заробітку на"Твіттері". Ви можете розміщувати рекламні повідомлення або маскувати їх під ваші особисті рекомендації. Число таких твіттів повинно бути обмежено, тому що постійна реклама в стрічці читачам навряд чи сподобається. Заробляти на рекламі доведеться не кількістю постів, а вартістю одного розміщеного оголошення. Для цього потрібно набрати аудиторію в кілька тисяч чоловік.

Рекламні твіти можуть бути у вигляді короткого текстового повідомлення, посилання на сайт, опитування, картинки, геолоакції. Формати можна поєднувати один з одним, створюючи ефективні оголошення. Наприклад, ви ділитеся своїми враженнями про нову покупку - вказуєте місце, де придбали цей товар, показуєте фото і додаєте короткий коментар до нього. Або робите опитування для підписників, пов'язаний з даним товаром. Така реклама не кидається в очі і виглядає як простий контент. Аудиторія буде активно взаємодіяти з вами і підвищить лояльність і до Вашого мікроблогу, і до самого товару.

2. Розміщення посилань на партнерські програми

Даний спосіб заробітку використовується майже у всіх форматах інтернет-проектах. Немає нічого складного, щоб викласти на свій ресурс посилання на який-небудь сайт, товар або послугу. Рекламодавець отримує додатковий трафік і замовлення, а ви – винагороду за кожну цільову дію, здійснену за посиланням.

Але слід розуміти, що заробити на цьому зможуть тільки популярні блоги.

Щоб знайти рекламодавців, які готові розмістити свої посилання в "Твіттері", можна звернутися до спеціальних бірж посилань. Наприклад, партнерка TWITE. Для роботи з нею вам достатньо увійти на сервісі через свій аккаунт в "Твіттері". Далі процес автоматизований: ви просто вказуєте бажані твіти, які готові розмістити у себе , - і отримуєте гроші. Середня вартість одного твіту становить 1 грн.

Чим більше у вас підписників і твіттів, тим вище рейтинг вашого аккаунта і, відповідно, ціна розміщення. Варто відзначити, що партнерка приймає тільки активні акаунти – у вас повинно бути не менше 100 написаних вами твітів і не менше 20 друзів. Також майте на увазі – при виведенні коштів TWITE стягує комісію 5%. Але є й інші сервіси - умови у всіх схожі.

3. Бізнес-аккаунт

За допомогою "Твіттера" ви можете рекламувати не тільки чужі товари, але і свої. Припустимо, у вас є невеликий офлайн-бізнес, але немає свого інтернет-магазину. Ви можете завести аккаунт в "Твіттері" - його головна перевага перед іншими соцмережами полягає в більш високій конверсії.

4. Спонсорські конкурси

Якщо у вас велика аудиторія і розкручений аккаунт, ви можете проводити конкурси та акції, задіюючи спонсорів, близьких за тематикою. Вони можуть не тільки забезпечити призи, а й заплатити за організацію конкурсу.

5. Монетизація шапки аккаунта

Це найпростіший спосіб отримання пасивного доходу в "Твіттері". У кожного аккаунта є можливість поставити свою обкладинку, яку бачать всі користувачі, коли заходять до вас на сторінку. Банер займає чверть екрану - і це відмінне місце для реклами.

Реалізувати ідею дуже просто. Головне, мати розкручений і відвідуваний аккаунт в "Твіттері". Якщо у вас набралося кілька тисяч читачів - значить, ви можете шукати рекламодавців. За розміщення своєї реклами в шапці аккаунта готові платити непогані гроші.

6. Продаж мікроблогу

Ще один спосіб, актуальний для всіх соцмереж. Ви просто розкручуєте аккаунт в "Твіттері", а потім його продаєте. Для цього існують спеціалізовані біржі, де можна розмістити своє оголошення. Приклад: аккаунт створений в 2015 році, має 16 тисяч фоловерів – продається приблизно за $80.

Стає очевидним, що на продажу одного розкрученого аккаунта ви не заробите серйозних грошей. Тому працювати потрібно відразу з декількома акаунтами в "Твіттері".

7. Створення фонів для акаунтів

Якщо ви дизайнер або художник, ця ідея для вас. Можна заробляти тим, що створювати на замовлення фони для акаунтів в "Твіттері". Багато користувачів хочуть креативно оформити свій мікроблог, щоб виділитися і запам'ятатися. Тому послуга дизайну досить актуальна серед користувачів "Твіттера".

8. Реклама на тлі аккаунта

Рекламодавець може орендувати ваш профіль і транслювати рекламу. Ви отримуєте оплату за 1000 показів. Спосіб простий, але зловживати ним не варто, тому що такий формат реклами багатьох дратує, і ви можете втратити фоловерів.

9. Заробіток на лайках, ретвітах і коментарях

Один з найпростіших способів заробітку в будь-якій соцмережі. Ваше завдання - лайкати твіти, робити ретвіти, підписуватися на акаунти і залишати коментарі. За кожну корисну дію Ви отримуєте оплату. Ціна залежить від популярності вашого аккаунта і рейтингу, який у вас буде на таких сервісах як: Twite, Rotaposte, Qcommnet, Blogun і т. д.

Звичайно, серйозного прибутку чекати від цього не варто. Навіть з прокачаним аккаунтом ви не заробите більше 50 грн в день. Метод слід розглядати, скоріше, як отримання досвіду і можливості попрацювати з подібними сервісами.

10. Створення плагінів і програм

Ця ідея актуальна для програмістів. Створення плагінів і програм вимагає великих витрат часу і певних навичок.

Спеціальні плагіни дозволяють додати функціональність мікроблога на певний ресурс. Наприклад, відвідувачі сайту можуть взаємодіяти з контентом, опублікованим в "Твіттері".

Плагіни допомагають додати функціональність мікроблогу прямо на твій сайт. Тобто відвідувачі твого інтернет-ресурсу можуть взаємодіяти з контентом, представленим в Twitter. Для активних користувачів "Твіттера" і тих, хто поєднує в собі кілька інтернет-ресурсів, такі плагіни значно спрощують роботу. Саме такі люди і будуть вашими замовниками. Правда, послуги зі створення плагінів замовляють не так часто. Але за такі послуги добре платять, тому можете розмістити оголошення на тематичних ресурсах, а також моніторити завдання на біржах фрілансу або вакансії.

Скільки можна заробити на "Твіттері"

Розмір доходу безпосередньо залежить від багатьох факторів:

 • популярності вашого мікроблогу;
 • обраного методу;
 • кількості часу, який ви готові приділяти роботі в "Твіттері".

Якщо ви можете витрачати на це всього пару годин в день, то заробляти зможете по 50-100 грн в день. В місяць, в середньому, виходить 2 000 грн. Як додатковий заробіток з мінімальними зусиллями і нульовими вкладеннями – цілком непогано.

Але якщо ви хочете заробляти більш серйозні суми, то доведеться приділяти проекту багато уваги. Подбайте про те, щоб аккаунт в "Твіттері" відповідав наступним вимогам:

 • всі дані заповнені - ім'я та прізвище, рід діяльності, освіта і т. д.
 • на аватарці особиста фотографія (або брендовий логотип);
 • мати багато фоловерів, причому справжніх і активних. Як мінімум - 2000 осіб;
 • постійно оновлювати аккаунт, публікувати твіти. Чим частіше ви це будете робити, тим швидше і краще мікроблог буде індексуватися пошуковими системами.

Витратити на це доведеться чимало часу і сил. Але зате в перспективі ви зможете непогано заробляти на своєму акаунті. А тепер перейдемо до конкретних сум.

Скільки приносять різні способи заробітку на "Твіттері"?

 • Виконання завдань - 30-100 грн в день.
 • Партнерські програми - від 35 грн за одну корисну дію, вчинену клієнтом.
 • Монетизація фону - від 200 грн за 1 місяць.
 • Дизайн фону - від 800 грн за фон
 • Пряма реклама - від 200 грн за пост.

Це мінімальні розцінки, актуальні для новачків.

Висновок + відео

Як бачите, заробіток на "Твіттері" можливий. Даний список включає найбільш популярні і очевидні способи монетизації свого мікроблогу. Заробляти на "Твіттері" може абсолютно кожен. Головне, докладати зусиль і ефективно використовувати можливості ресурсу.

Особливо це актуально для вас, якщо ви давній і досвідчений користувач "Твіттера". Тоді ви зможете не просто проводити час в соцмережі, але і перетворити її в джерело заробітку.

Читайте також: 10 способів заробити на Pinterest.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити