Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

17 способів заробити в чотирьох стінах

Останнє оновлення: Неділя, 03 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

заробити з дому

В умовах пандемії віддалена робота стає оптимальним варіантом для тих, хто хоче зберегти своє здоров'я і фінансову стабільність. Давайте розбиратися, як можна заробити не виходячи з дому.

Проблема дистанційної роботи актуальна як ніколи. Сьогодні "удаленка" - це не добровільний вибір фахівця, а вимушений захід. Фріланс давно освоєний різними професіями: копірайтери, програмісти, перекладачі і т.д. Але в цій статті ми зібрали різні ідеї заробітку, які підійдуть і фахівцям, і новачкам. Багато навичок можна освоїти за кілька днів. Щоб заробляти з дому, вам будуть потрібні Ваші знання і вміння, Інтернет і самодисципліна.

Ведення спільнот в соціальних мережах

Добре, якщо у вас є своя розкручена група в соцмережах, яку можна монетизувати. А що з цією ідеєю робити новачкам? Вести чужі спільноти. Соцмереж багато, пабликів ще більше. І великі гравці можуть собі дозволити найняти співробітника, який буде: підбирати матеріал, готувати і публікувати пости, відстежувати статистику, займатися просуванням, відповідати на коментарі і т. д.

Вакансій чимало, їх можна знайти на сайтах SuperJob, Hh, на біржах фрілансу, в групах для пошуку віддаленої роботи і т.д. Залежно від проекту, заробляти на цьому можна 4-10 тис. грн з однієї групи. Але дохід можна збільшити, якщо вести відразу кілька паблік.

Основна порада тут проста: намагайтеся вибирати паблік тієї тематики, в якій ви розбираєтеся і яка вам цікава. Тоді ви будете витрачати на виконання завдань менше часу, а значить, зможете більше заробити.

Модератор на сайті або в співтоваристві

Продовжуючи тему ведення соцмереж, потрібно згадати про вакансію модератора. Суть його роботи полягає в тому, щоб перевіряти розміщену інформацію на предмет дотримання правил. Таких фахівців набирають в Телеграм, різні форуми, групи і соцмережі.

На сайтах оголошень і біржах фрілансу багато відкритих вакансій на посаду модератора. Пропонують найрізноманітніші варіанти: починаючи від спільноти у "Телеграм" і закінчуючи розкрученими новинними порталами з багатотисячною аудиторією.

Ви також можете самостійно вибрати ресурси, з якими б вам хотілося працювати, і відправити свою ділову пропозицію.

Дохід від такої діяльності залежить від того, які вимоги пред'являються до Виконавця і який обсяг роботи планується. Наприклад, модератор пабліку у Телеграм може заробляти 2 тис.грн, а модератор сайту може розраховувати на дохід в 10 тис. грн, оскільки супроводжувати цілий ресурс набагато складніше.

Репетиторство по "Скайпу”

Репетиторство є однією з популярних професій на дому. Але в даний час актуально саме дистанційне навчання. Так що встановлюємо на свій комп'ютер "Скайп" - і проводимо уроки онлайн.

Найчастіше репетиторами по "Скайпу" стають викладачі іноземних мов. Також попитом користується Підготовка до ЗНО. Онлайн можуть проводитися і: уроки музики, вокалу, малювання та інше.заробити з дому

Фахівці потрібні в різні онлайн-школи. Наприклад, проект "Фоксфорд" набирає викладачів з різних шкільних предметів для дистанційного навчання.

Як правило, оплата відрядна, ви самі можете вибрати навантаження в годинах в залежності від вільного часу. Репетиторство може приносити непогані гроші. Виходячи з вартості одного заняття в 100-200 грн, при частковій завантаженості можна отримувати 7-10 тис.

Особистий помічник в Інтернеті

Особистий помічник, що працює віддалено, є поширеною вакансією. Для цього не потрібно особливих знань і навичок. Найчастіше потрібна проста людина, яка візьме на себе рутинні процеси. Дуже схоже на роботу секретаря, тільки не потрібно сидіти в офісі. У завдання особистого помічника входить: відповіді на дзвінки, перевірка пошти, пошук необхідної інформації і т. д.

Зараз вакансія затребувана в блогерському середовищі. Багато великих блогерів готові делегувати прості функції особистому помічнику, наприклад: пошук майданчиків для реклами, монтаж відео, редагування фото, відповіді в директ. Середня зарплата таких фахівців - 12 тис.

Копірайтинг

Копірайтинг сьогодні - затребувана послуга для бізнесу. Якісний текст необхідний, щоб розмістити історію компанії на сайті, використовувати в рекламі товарів і послуг, оформити каталог в онлайн-магазинах, вести групи в соцмережах і т.д. За всім цим звертаються до копірайтерів.

Для старту досить володіти відповідними навичками, розмістити оголошення про послуги або самому відгукнутися на замовлення, опубліковані на сайті для фрілансерів.

Рівень заробітку залежить від самого проекту, для якого ви пишите, і від вашого досвіду. Новачок може заробляти 4-6 тис. Більш просунуті фахівці можуть вийти на дохід 12-20 тис. грн.

Порада: постарайтеся знайти довгостроковий проект, де ви будете отримувати роботу на постійній основі. Як правило, разові завдання коштують дешевше, і ви не отримуєте ніякої гарантії стабільного заробітку.

Онлайн-консультування та ігропрактика

Будучи фахівцем в якій-небудь області, можна проводити онлайн-консультації. Юристи, психологи, стилісти, програмісти, автори та багато інших, важко знайти сферу, де не можна було б проводити консультації та навчання. Шукати клієнтів можна через сайти і сервіси. Наприклад, на сайті "Кворк" продаються різноманітні послуги, які надають дистанційно.

Трендовою нішею в онлайн-конультуванні є проведення трансформаційних ігор - вони досить схожі зі звичайними настолками, але крім розваги кожен учасник отримує щось більше, так як будь-яка гра має паралелі з реальним життям і може допомагати людині вирішувати проблеми з багатьох питань: сім'я, кар'єра, саморозвиток, відносини і т. д. Водночас популярність ідеї полягає в тому, що гра залишається і грою, а ведучий-ігропрактік, на відміну від кабінетних психологів, не заглиблюється в особисті моменти, а допомагає учасникам самим дійти до потрібної відповіді.

Продаж інфопродуктів

Якщо ви добре розбираєтеся в якійсь області, володієте унікальною інформацією або навичками, то можете заробити на своєму досвіді. Інфобізнес заснований на продажу будь-якої корисної для цільової аудиторії інформації. Все, що необхідно для роботи, - інтелектуальний, авторський продукт, розроблений вами. Можна організувати свій майстер-клас, тренінг, онлайн-курс та інше.заробити з дому

Де шукати клієнтів? Мабуть, найпотужніший канал для просування інфобізнесу - це соцмережі. Тому величезна перевага на старті, якщо у вас є розкручений аккаунт і база клієнтів, які довіряють вам і будуть готові купити ваш інфопродукт. Якщо у вас немає власного ресурсу, можна скористатися сторонніми сервісами, де зручно продавати інфопродукти. Сьогодні таких майданчиків в інтернеті досить багато, наприклад GetCourse, "Антитренінг"," Автовебофіс " та інші.

Вартість курсів, як правило варіюється від 0 до 15000 грн. Ціна залежить від теми, обсягу курсу, якості програми і популярності автора.

Очікується, що попит на онлайн-інфопродукти найближчим часом буде тільки зростати. Люди зацікавлені в отриманні знань і навичок, багатьом доведеться освоювати нові професії, так що напрямок вельми перспективне і вигідне.

Онлайн-продаж малюнків

Художники та ілюстратори можуть заробляти на своїх роботах онлайн. Варіанти різні: розміщувати ілюстрації на платних фотостоках, виконувати індивідуальні замовлення: логотипи, оформлення інфопродуктів, книг, рекламних матеріалів, сайтів, створення стікер-паків для соцмереж, малювати цифрові портрети і аватарки. Як бачите, можливостей заробітку дуже багато.

Де продавати свої роботи:

  • На стоках - спеціальних сайтах, де автори отримують гроші з кожного продажу їх роботи. Наприклад, Shutterstock.com, Depositphotos.com.
  • Через оголошення на сайті "Кворк" та інших біржах фрілансу
  • Дистанційна робота в студіях, агентствах, видавництвах.
  • Сайти для ілюстраторів, де часто публікують завдання.
  • На спеціалізованих біржах типу Kadrof
  • Через власний акаунт у соцмережі

Розмір доходів може бути різний - все залежить від ваших розцінок на роботи, обсягу і складності замовлень, самого проекту, для якого потрібні малюнки.

Заробіток на партнерських програмах

Заробляти таким способом може будь-яка людина - власник спільноти, власник аккаунта (в т.ч. і особистого) і навіть той, хто не зареєстрований в соцмережах.

Суть заробітку полягає в тому, що ви розміщуєте на своїй сторінці інформацію про спеціальні продукти, товари і послуги, підключених до партнерських програм. Ваш дохід складається з відсотка від продажів рекламодавців або фіксованої суми.

Шукати партнерські програми можна за допомогою спеціальних сервісів, наприклад: CPAseti.com, Bintrader, Monecle LetyShops і т. д.

Читайте статтю: 43 кращі партнерські програми для заробітку без свого сайту.

Заробляти можна по-різному. У кожної партнерки свої умови. Як правило, це невеликі суми, які не можуть замінити зарплату, а є додатковим доходом.

Продаж та обробка фотографій

Якщо ви непогано фотографуєте, ви можете заробити на цьому. Продавайте фотографії на стоках. Ось кілька сервісів, куди ви можете завантажити свої роботи: Foap, 500px, Twenty20, Snapwire та інші.

Підрахувати заробіток на цій справі досить важко - все залежить від того, який сервіс ви виберете і скільки фотографій продасте. Вартість 1 фотографії становить 5-15 доларів.

Ще один варіант заробітку на фотографії - обробка. Якщо ви володієте "Фотошопом" або різними додатками для обробки зображень, то можете монетизувати ці навички. Наприклад, серед фотографів затребувані послуги ретушерів, а купні блогери нерідко наймають помічників, які займаються обробкою фото.

Відеомонтаж

Для багатьох, хто працює з відеоконтентом, необхідний помічник, який робить монтаж роликів. Вашими клієнтами можуть стати відеоблогери, вебмайстри і SEO-фахівці, що замовляють ролики для сайтів, і т.д. аудиторія досить численна, так що знайти роботу можна. Замовлення розміщуються на "Кворці" та інших біржах фрілансу, а вакансії – на популярних сервісах з оголошеннями.

Навички монтажу можна освоїти самостійно і досить швидко: пройти платне навчання або навчитися самостійно (у вільному доступі є безліч навчальних роликів).

Розмір заробітку може бути різний - все залежить від складності замовлення. Простий монтаж, в середньому, коштує від 200-250 грн. за хвилину готового ролика. А складний монтаж може коштувати більше 400 грн. за хвилину. Маючи досвід і портфоліо, на монтажі відео в інтернеті можна заробляти від 8 до 24 тис. грн в місяць.

Веб-майстер

Для будь-якого інтернет-проекту актуальні послуги веб-майстрів: програміста, верстальника, веб-дизайнера. Замовлення зможе знайти як досвідчений фахівець, так і новачок. Різниця буде в масштабах проекту і оплаті.заробити з дому

Найчастіше люди, яким потрібні простенькі сайти-візитки, схильні економити і звертаються до починаючим фахівцям, у яких розцінки нижче. Почавши з простих замовлень, можна набратися практики, напрацювати портфоліо і через пару місяців братися за більш складні замовлення.

Основною діяльністю для веб-майстра є створення сайтів. Працювати можна як фрілансером або за наймом за рахунок великих компаній і фірм. Від цього залежить схема пошуку клієнтів. Фрілансеру доводиться шукати замовлення на біржах або через знайомих, отримуючи оплату за кожне виконане замовлення. Тим, хто працює за наймом, не потрібно самостійно шукати замовлення, а заробітна плата нараховується щомісяця.

Веб-майстри заробляють найрізноманітніші суми. Все це залежить від стажу роботи і складності замовлень. В середньому, фахівець отримує 15 тис. грн.

Розробка ПЗ і додатків

Гейміфікація зараз дуже популярна. Тому розробка різних додатків - це затребувана послуга. Додатків існує величезна кількість і багато з них приносять своїм розробникам гідний прибуток.

Якщо ви володієте необхідними навичками, то можете заробляти на цьому.

По-перше, це розробка мобільних додатків. Для цього вам буде потрібно придбати ліцензійне ПЗ, з яким ви і будете працювати. Можна робити їх самостійно, розміщувати на AppStore або GooglePlay і отримувати дохід: з реклами в додатку або платної підписки.

По-друге, можна використовувати потенціал для бізнесу "Фейсбук". На даному майданчику працюють різні додатки - ігрові, тести, вікторини. Додатки створюються на Flash. Власники топових додатків заробляють на рекламі і брендуванні близько півмільйона грн на місяць і більше.

Ви можете просувати власний додаток або працювати на замовлення, створюючи додатки за завданням клієнтів.

Диспетчер або оператор

Багато компаній шукають співробітників, які будуть обробляти замовлення, спілкуватися з клієнтами, проводити консультації. Оператори колл-центрів, диспетчери таксі, фахівці служби підтримки-всі ці співробітники можуть працювати дистанційно.

Займатися такою діяльністю можуть люди навіть без певних навичок і досвіду. Зазвичай самі організації, наймаючи оператора або диспетчера, проводять безкоштовне навчання. І все-таки робота підходить не всім. Для цього потрібні міцні нерви і підвищена стресостійкість. Середній заробіток оператора може досягати 6-12 тис.

Інтернет-консультант, оператор чату

Інтернет-магазини і різні компанії часто шукають людину, яка буде спілкуватися з клієнтами онлайн і консультувати їх з питань товарів і послуг.

Будь-яких спеціальних навичок або освіти не потрібно. Вікових обмежень теж немає. Зазвичай співробітники проходять попереднє навчання в самій компанії, де будуть працювати. Навчають дистанційно, за часом це займає 2-4 тижні.

Заробляти можна від 4 до 12 тис.грн. однак зустрічаються вакансії з зарплатою від 15 тис. грн і вище.

Онлайн-менеджер з продажу

Сучасні компанії активно користуються послугами віддалених співробітників, в тому числі менеджерів з продажу. Як це працює? Як і звичайний менеджер, співробітник на удаленке займається продажами, але тільки не просиджуючи в офісі, а з дому. Вся діяльність здійснюється по телефону, "Скайпу" або по електронній пошті.

В обов'язки менеджера з продажу входить робота з клієнтами (продаж товару/послуги, робота з документацією та комерційними пропозиціями). Головне завдання онлайн-менеджера - знаходити покупців і продавати необхідну продукцію. Часто для таких цілей використовуються соцмережі.

Вакансії можна знайти на будь-якому сервісі, де роботодавці розміщують оголошення. Ніяких особливих навичок і знань не потрібно, проте для ефективної роботи фахівця все-таки бажано пройти навчання. Вивчити основи можна за місяць.

Заробляти можна абсолютно різні суми. Як правило, оплата у менеджерів з продажу відрядно-преміальна. Дохід залежить від обсягу продажів.

SMM-спеціаліст

SMM-бізнес, який надає послуги з ефективного просування на інтернет-майданчиках. Як тільки компанії з'явилися в соціальних мережах - сфера SMM набула свого поширення і сьогодні є необхідною частиною рекламної кампанії для багатьох компаній.

Зараз послуга затребувана на ринку. SMM-фахівці займаються розробкою стратегії, налаштуванням таргетингової реклами, створенням контенту для соцмереж, SEO-оптимізацією, залученням інтернет-клієнтів і т. д. Список значний, напрямків безліч. Охопити всі ці функції одній людині важко. Тому, як правило, фахівець вибирає певний профіль і розвивається в ньому. А проект наймає кілька співробітників, що працюють в різних напрямках SMM.

Освоїти професію можна протягом місяця. Сьогодні існує безліч курсів, щоб отримати необхідні знання і сертифікат, що підтверджує вашу спеціалізацію. Таке навчання обійдеться в 2-6 тис. Все залежить від того, які у вас цілі і амбіції.

Як шукати замовлення? Можна самостійно займатися пошуком клієнтів (на біржах фрілансу, через свій експертний аккаунт в соцмережах і т.д.). Інший варіант - знайти вакансію на спеціалізованих ресурсах і влаштуватися в конкретну компанію SMM-фахівцем. Третій варіант - співпрацювати з SMM-агентствами, які будуть надавати вам замовлення.

Що ж стосується суми доходів, то конкретики тут мало. Можна працювати з одним проектом і отримувати 8 тис. А можна вести кілька проектів або напрямків і заробляти від 10 тис. Все дуже індивідуально.

Відео

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити