Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як і скільки можна заробити грошей в Однокласниках: огляд 12 найпопулярніших і прибуткових способів

Останнє оновлення: Середа, 27 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

заробити грошей в Однокласниках

Соціальна мережа "Однокласники" (ok.ru) з'явилася в 2006 році. А сьогодні кількість зареєстрованих користувачів перевищує 330 млн осіб. Люди купують у соціальній мережі товари, замовляють послуги, дивляться рекламу, переходять за посиланнями. Тому багато манімейкерів цікавляться, як заробити на Однокласниках. Існує безліч способів отримувати дохід на цьому майданчику. Вони відрізняються за складністю, витратами часу і розміром вкладень.

Заробіток в Однокласниках - це реально?

Так! Заробіток в Однокласниках так само реальний, як монетизація сторінок в інших соціальних мережах: Вконтакте, Facebook, Instagram, Telegram. Однак ніхто в Інтернеті не збирається платити гроші просто так. Вам доведеться багато вчитися, працювати і, можливо, вкладати в заняття особисті заощадження.

Увага! Данний спосіб ми рекомендувати більше не можемо! Підготували для вас відео:

Перед тим як пробувати заробити гроші в соціальній мережі "Однокласники", необхідно врахувати такі особливості:

 1. Основна аудиторія сайту-люди 27-45 років.
 2. В Однокласниках добре заходить контент на теми, які цікаві простим обивателям. Наприклад, про побутовуху, свята, відносини, дітей, кулінарію, хобі, туризм. Більшість користувачів мережі мало цікавляться освітньою, професійною та фінансовою тематиками.
 3. Подарунки (стікери) - окрема тема на ok.ru. Ними прийнято обмінюватися з будь-якого приводу і мало не кожен день. Багато користувачів навіть дарують друзям платні картинки.
 4. Конкуренція серед спільнот така ж величезна, як на ВК і Facebook. Тому щоб заробити на групі в Однокласниках, потрібно створювати реально корисний контент. Люди не хочуть в сотий раз переглядати одні й ті ж пости, картинки, мотиватори.
 5. Користувачі однокласників можуть переводити гроші всередині соціальної мережі за допомогою банківських карт (правда, зі сплатою комісії). Ця опція з'явилася в 2016 році завдяки укладенню договору з банком.
 6. У сайту є внутрішня валюта - ОК. Її можна купити тільки за реальні гроші, використовуючи телефон, прив'язану банківську карту, електронний гаманець або термінал. Будь-які пропозиції отримати ОК безкоштовно (заробити) за прояв активності в групах або онлайн-іграх – це обман.
 7. Крім ОК в Однокласниках є бали. Їх можна отримати безкоштовно за заповнення профілю, завантаження фотографій і відео на сайт. Бали обмінюються на аукціоні на корисні платні функції, наприклад «Невидимку».
 8. У 2016 році мережа Однокласники зайняла 2-е місце в Рунеті за переглядами відео і продовжує утримувати позиції. Тому тут можна добре заробити на розміщенні роликів. Що треба врахувати, щоб більше заробити на перегляді відео, читайте за посиланням.

Заробіток в Однокласниках без знань і вкладень доступний навіть школярам. Правда, за некваліфіковану працю в Інтернеті платять мало. Набагато вигідніше використовувати мережу для залучення клієнтів, продажу товарів, розміщення реклами. Але всі ці способи зажадають від вас часу і терпіння. (Як заробити гроші в 12-16 років читайте тут).

Як заробити гроші в Однокласниках на своїй сторінці - 5 безкоштовних способів

Щоб заробити гроші на своїй сторінці в Однокласниках, необхідно спочатку трохи підготувати її. Заповніть інформацію профілю, поставте красиве фото на аватарку, відправте своїм знайомим заявки із запрошенням додатися в друзі. І тільки потім приступайте до монетизації аккаунта.

Виконання простих завдань

Заробити в Однокласниках безкоштовно допоможуть сайти-посередники. На таких майданчиках реєструються власники груп, які просувають свій бізнес за допомогою накрутки.

Клієнти готові платити гроші за наступні дії користувачів мережі:

 • класи;
 • репости;
 • підписники;
 • додавання в друзі;
 • коментарі та відгуки;
 • перегляди відео.

Сайт-посередник забирає собі невелику комісію, а решту суми перераховує виконавцю. За виконання легкого завдання можна заробити 0,50-3 руб (1 грн). За день такими темпами набіжить до 200-300 руб.(80-120 грн), якщо постаратися. Однак кількість завдань на одному ресурсі обмежена, тому краще реєструватися і працювати відразу на 5-10 сайтах.

Таблиця 1 «Де можна отримувати гроші за лайки (класи) і підписки в Однокласниках»

Назва сайту Кількість завдань Мінімальна сума для виведення зароблених коштів
vktarget.ru Середня. Стрічка оновлюється кожні 15-20 хвилин. 15 руб. (5 грн)
profitcentr.com Середня. 5 руб., якщо виводити заробіток на Webmoney, Яндекс-гроші або баланс мобільного телефону.
socialtools.ru Мало, але добре оплачуються. 10-15 руб.
socpublic.com Багато. 11 руб.
prospero.ru Мало. Будь-яка сума.
cashbox.ru Середнє. Для доступу до розділу "соціальні мережі" потрібно отримати формальний атестат Webmoney. Автоматичний висновок на WMR-гаманець.

Порада. Після отримання грошей за накрутку не можна видаляти класи, репости і відписуватися від груп. За це вас можуть заблокувати на сайтах-посередниках. Якщо ви не хочете «засмічувати» особисту сторінку рекламою, заведіть фейковий аккаунт виключно для заробітку на завданнях в Однокласниках.

Надання послуг

Успішно заробляти гроші на Однокласниках можуть самозайняті особи: косметологи, масажисти, репетитори, консультанти, майстри «на годину», копірайтери, веб-дизайнери та інші фахівці. В такому випадку соціальна мережа виступає безкоштовною майданчиком для залучення клієнтів, на основі якої зручно навіть бізнес в кризу розвивати.

Щоб завоювати довіру аудиторії і стабільно отримувати замовлення, можна зробити наступні кроки:

 • щодня публікувати експертні статті;
 • розмістити в профілі опис своїх послуг, в тому числі тарифи;
 • знаходити в тематичних спільнотах свою цільову аудиторію і відправляти людям запрошення в друзі;
 • створювати безкоштовні подарунки в Однокласниках і надсилати своїм підписники в знак подяки;
 • просити кожного задоволеного клієнта залишити позитивний відгук на вашій сторінці.

Іноді фахівці не хочуть довго чекати заявок і замовляють рекламу в інших групах. Однак, якщо текст погано продає послугу, гроші виявляються викинутими на вітер.

Продаж товарів

На продажах можна заробляти пристойні гроші – від 4 до 80 тис. Але це одночасно і найскладніша схема отримання прибутку, так як конкуренція в Однокласниках зашкалює. Важливо знайти вільну нішу і придумати додаткові «фішки» бізнесу, наприклад, зручні способи доставки, подарунки для постійних клієнтів, акції, конкурси.

Існують наступні способи заробітку грошей в Однокласниках на продажах:

❶. Перепродаж

Варіант підійде тим, хто вміє знаходити відмінні речі за низькими цінами. Наприклад, закуповується на китайському сайті AliExpress, дошках на кшталт OLX або онлайн-аукціонах. Недорогий товар можна продати з накруткою 30-100%. Важливо при цьому підготувати привабливе фото і написати переконливий текст.

Увага! Високим попитом у покупців в Однокласниках користуються недорогі товари широкого вжитку: одяг, взуття, прикраси, посуд, іграшки, Аксесуари для мобільних телефонів, косметика.

❷. Організація спільних закупівель

Багато сайтів продають продукцію за оптовими цінами (які нерідко нижче роздрібних цін в 1,5-3 рази) тільки при замовленні великої партії товару. Ви можете об'єднати інших користувачів однокласників, зібрати їх гроші і виступити в ролі організатора. Тобто, вибрати товар, оформити замовлення, забрати доставлене і роздати покупцям в призначеному місці.

Клієнти отримають дешевий товар, а ви – комісію 10-15% за посередництво. До такого способу заробітку в Однокласниках часто вдаються мами в декреті.

❸. Продаж хендмейд

Вироби ручної роботи - відмінний подарунок для рідних і близьких. Продукція hand-made все ще користується хорошим попитом у покупців, і на ній можна навіть заробити в кризу хороші гроші. В Однокласниках можна успішно продавати дизайнерські аксесуари та одяг, натуральне мило, іграшки, листівки, картини, Подарункові бокси та інші красиві штуки. А залучити покупців допоможе унікальний стиль оформлення товарів.

Розкрутка аккаунта в цілях продажу

На продажу аккаунта в Однокласниках можна заробити як 500 руб. (200 грн), так і 100 000 руб. (40 000 грн) на вартість впливають наступні фактори:

 • кількість друзів, підписників, класів;
 • час, що минув з моменту реєстрації в мережі;
 • контент у стрічці ("живі " пости цінуються набагато вище, ніж рекламні записи);
 • особистість власника;
 • досягнення в онлайн-іграх.

На розкрутку сторінки може піти багато часу - від 3 місяців до 2 років. А потім не факт, що ви відразу знайдете щедрого покупця. Тому краще розраховувати на продаж аккаунта, як на запасне джерело доходу.

Увага! Формально продаж аккаунта заборонена правилами однокласників. Тому шукати покупців вам доведеться на сторонніх ресурсах: форумах або біржах (наприклад, accsmarket.com, buy-accs.ru, install-shop.ru). при передачі прав на сторінку і отриманні оплати обов'язково використовуйте функцію безпечної угоди. В іншому випадку вас легко можуть обдурити.

Участь у конкурсах

Багато спільнот пропонують користувачам взяти участь в конкурсах і заробити невеликі призи: стікери, гроші на телефон або електронний гаманець, аксесуари, ласощі. Зазвичай потрібно виконати прості кроки:

 • Підписатися на групу в Одноклассниках.
 • Зробити репост запису.
 • Дочекатися дати проведення розіграшу, коли організатори визначать переможця у випадковому порядку або за допомогою підрахунку класів.

Спільноти-мільйонники розігрують навіть дорогі речі на зразок ноутбуків і мобільних телефонів. Однак у таких конкурсів є зворотна сторона: через велику кількість учасників шанси на перемогу вкрай низькі.

Як і скільки можна заробити на групі в Однокласниках

Перед тим як створити свою групу в Одноклассниках, необхідно налаштуватися на серйозну роботу. Відразу отримувати на ній багато грошей у вас не вийде. На розкрутку спільноти йде не менше 4-5 місяців.

Розміщення реклами

До того як заробляти в Одноклассниках на рекламі, необхідно набрати в групу хоча б 20-30 тисяч підписників. В іншому випадку вас навіть не візьмуть на біржі, де реєструються дрібні рекламодавці.

Ось як можна досягти мети без вкладень:

 1. Запросити в групу всіх друзів і підписників з особистої сторінки. Попросіть цих людей порекомендувати спільноту своїм знайомим.
 2. Шукати в групах зі схожими тематиками свою цільову аудиторію. Щодня додавати в друзі по 10-20 чоловік і пропонувати їм заглянути в співтовариство.
 3. Розмістити в групі в Однокласниках 20-30 постів і кожен день публікувати ще 1-2 нових. Весь контент повинен бути унікальним, цікавим, реально корисним і бажано вірусним. Тобто, таким, щоб користувачі захотіли ділитися постами.

Вкладення грошей прискорить розкрутку групи. Так, перші 1000-5000 підписників можна накрутити на сервісах на кшталт VkTarget. Однак боти лише створять видимість активності для реальних користувачів. Потім вам слід замовляти хоча б по 2 рекламних поста в тиждень в інших спільнотах.

Порада. Ви також можете домовитися з іншими власниками молодих груп про взаємний обмін постами. Така реклама обійдеться вам безкоштовно.

Отже, у вас є багато підписників. Як заробити на групі в Однокласниках? Почніть шукати рекламодавців на наступних біржах:

 • sociate.ru;
 • market.bidfox.ru;
 • plibber.ru.

Там ви відразу зорієнтуєтеся в розцінках. В середньому за розміщення одного рекламного поста в Одноклассниках можна заробити від 20 до 400 грн. Однак багато підписників сприймають сторонні оголошення в штики і навіть відписуються від спільноти. Тому рекламні пости повинні займати не більше 20-25% контенту в стрічці.

Якщо на групу в Однокласниках підписано понад 300-500 тисяч осіб, рекламодавці самі звертаються з пропозиціями про співпрацю. Тоді власник спільноти отримує шанс призначити більш високу ціну за пост або рекламну інтеграцію в відео.

Увага! Багатьом новачкам цікаво, скільки грошей можна заробити на рекламі в групі однокласників. Загальні цифри назвати важко, оскільки дохід залежить від безлічі факторів: тематики, кількості передплатників, охоплення постів, якості контенту. Більшість власників груп в Однокласниках отримують близько 3-5 тис. в місяць.

Продаж групи

Створення і розкрутка групи з метою продажу проходить за тією ж схемою, що і продаж особистої сторінки. Тільки покупця знайти вже легше. Приблизну вартість спільнот в Однокласниках можна подивитися на біржах trade-groups.ru, salegroups.ru. Там же і зробити вигідну угоду.

Ось кілька прикладів груп, виставлених на продаж:

 1. "Клуб рукоділля" про хобі, 12 500 підписників. Продається за 3150 руб. (1260 грн)
 2. "З усього світу" з гумором, 34 800 підписників. Вартість - 8800 руб. (3500 грн)
 3. "Таємниці і загадки" по темі музики і фільмів, 50 900 підписників. Власник просить 15 000 руб. (6000 грн)
 4. "Езотерика, Астрологія, змови, гороскопи", 105 000 підписників. Продається за 31 000 руб. (12400 грн)
 5. "Найкраще" про сімейні стосунки, 209 000 підписників. Ціна - 59 000 руб. (23600 грн)

Необов'язково створювати свою групу в Однокласниках. Ви можете зайнятися перепродажами. Наприклад, купити покинуту групу за 1-2 тис.грн., розбавити її актуальним контентом, залучити кілька тисяч нових підписників і продати вже за 6-8 тис. грн. Така схема займе менше часу, ніж розкрутка своєї групи з нуля.

Участь у партнерських програмах

Інтернет-партнерки - один з найбільш дохідних способів заробітку на групі в Однокласниках. Але тільки за умови грамотного підходу до цільової аудиторії.

Розглянемо, як працює схема, на прикладі б'юті-спільноти:

 1. Власник аналізує інтереси і потреби своєї цільової аудиторії. Основна маса підписників - жінки 28-40 років, які хочуть довго залишатися молодими і привабливими. Отже, вони можуть виступати потенційними покупцями косметики, БАДів, поясів і масажерів для схуднення.
 2. Власник групи реєструється в партнерській програмі або CPA-мережі (каталозі партнерок). Вибирає відповідний оффер-продукт, який збирається рекламувати у себе в співтоваристві.
 3. Отримує партнерське посилання на сторінку з товаром. Пише до неї переконливий текст, наприклад, у форматі огляду або особистої рекомендації. Розміщує посилання з контентом в групі.
 4. Зацікавлені підписники переходять за посиланням на сайт магазину і оформляють покупку. Власник групи в Однокласниках отримує відсоток за посередництво. Як правило, прибуток становить 3-10% від суми продажів.

У партнерських програмах для заробітку можуть оплачуватися не тільки покупки, а й інші цільові дії користувачів: реєстрації, заповнення форм, замовлення послуг. У теорії заробіток на групі в Однокласниках нічим не обмежений, хоча багато власників отримують близько 7-10 тис. на місяць.

Таблиця 2 «Кращі майданчики в Інтернеті для заробітку на партнерках»

Назва СРА-мережі Оффери Мінімальна сума для виведення зароблених коштів
admitad.com Більше 1500 20$ або 400 UAH
offerrum.com Більше 1500 300 грн
m1-shop.ru Більше 800 400 грн
epn.bz Працює з топовими онлайн-майданчиками, включаючи AliExpress, eBay, Lamoda, Yandex Market, Зв'язковий, Спортмастер, Ашан 10$
mobytize.com Більше 1000 1$

Увага! Люди охоче переходять за посиланнями, коли їм пропонують купити товар з солідною знижкою. До речі, навіть у кешбек-сервісів, які повертають покупцям частину грошей за товар, є свої партнерки. Зокрема, заробити можна на letyshops.com і kopikot.ru.

Заробіток на відео

У 2019 році мережа Однокласники запустила схожу схему монетизації відеоконтенту, як в додатку TikTok. Тепер стримери можуть заробити гроші під час прямих трансляцій. Якщо користувач хоче відправити донат автору ролика, то повинен натиснути кнопку «Підтримати» і вибрати з списку платний подарунок.

Згодом стример зможе обміняти віртуальну валюту на реальні гроші і вивести на банківську карту.

Крім того, заробити на відео дозволяють наступні партнерки:

 • videoseed.ru;
 • beseed.ru;
 • seedr.ru.

Партнеру потрібно зареєструватися на майданчику, вибрати відео, Отримати посилання і розмістити ролик у себе в групі. Тоді на баланс почнуть капати гроші за перегляди.

ВАЖЛИВО. Для заробітку на ВІДЕО краще використовувати тематичну групу в Однокласниках, а не особисту сторінку, щоб отримати більше трафіку.

Інші варіанти заробітку в Однокласниках

Заробіток на класах (лайках), рекламі, партнерках і продажу товарів доступний тільки тим, хто зареєстрований в Однокласниках. Однак існують і інші способи отримання доходу, при яких навіть необов'язково заводити особистий аккаунт в соціальній мережі.

Послуги SMM

SMM-маркетолог - це фахівець, який займається веденням і просуванням чужих акаунтів в Однокласниках. Він добре знає, як зробити контент вірусним, швидко заробити лайки (класи), залучити нових підписників, організувати успішну рекламну кампанію з мінімальним бюджетом. Професії навчають на онлайн-курсах.

Увага! Якщо вам цікаво, скільки заробляють SMM-маркетологи в Однокласниках, загляньте на портали працевлаштування на кшталт hh.ua. ви побачите цифри в 10, 20 і навіть 40 тисяч грн.

Розробка ігор і додатків

Програмісти можуть створювати для Однокласників ігри, щоб згодом заробити гроші на показі реклами або продажу віртуальних персонажів, предметів, бонусів. Це перспективний бізнес, так як більше 70% користувачів регулярно грають в соціальній мережі. Виділитися на тлі конкурентів допоможе свіжа ідея, яку ще ніхто не втілив у життя.

ВАЖЛИВО. Для просування нової гри або програми будуть потрібні вкладення в рекламу – не менше 30 000 грн.

Копірайтинг

Послуги написання креативних постів і продаючих текстів часто потрібні власникам груп в Однокласниках. Хорошому копірайтеру клієнти готові платити від 20 грн. за 1000 знаків (без пробілів) унікального контенту.

Замовлення можна знайти як в самих спільнотах соціальної мережі, так і на біржах копірайтингу: Etxt, Advego, Text, Copylancer. Хоча зазвичай клієнтам потрібен універсальний працівник, який крім написання текстів буде придумувати нові ідеї, підбирати картинки, публікувати пости, спілкуватися з підписниками. Вартість такого комплексу послуг стартує від 2 тис. в місяць.

Висновок

Таким чином, заробити в Однокласниках можуть всі: школярі, фахівці, блогери, підприємці. Але спочатку доведеться витратити час на розкрутку особистої сторінки або групи. Освоївши одного разу роботу з соціальною мережею, ви ніколи не залишитеся без джерел доходу в Інтернеті.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Валентина 18.02.2021, 09:41
Не гадала що в цій мережі можна заробляти гроші, тепер буду знати як заробити в Однокласниках тим паче це просто.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата