Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

На яких іграх можна заробити гроші — ТОП 11 ігор на телефоні і ПК

Останнє оновлення: Субота, 06 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Список ігор для заробітку на телефоні і ПК, опис і що потрібно робити в грі, щоб заробити гроші. Середня прибутковість ігор. Особливості та порівняння.

Якщо ви хочете заробляти на іграх прямим або непрямим чином (знімаючи стріми, прокачуючи акаунти), і шукайте найвигідніші ігри та їх умови, то ви потрапили в потрібне місце.

Нижче ви більш детально, дізнаєтеся про ігри на яких можна заробити з телефону або ПК, що в них потрібно робити, щоб отримати гроші, приклади успішного заробітку. Чи можна робити це з телефону на Андроїд або IOS, скільки можна отримувати грошей від такої діяльності і які існують ризики.

Як влаштовані онлайн-ігри з можливістю заробітку

Онлайн ігри, на яких гравці мають можливість заробити, не надто відрізняються від ігор без такої можливості – в обох випадках гравець робить деякі дії, обумовлені правилами і ігровим процесом. Однак в першому випадку певні досягнення можуть приносити не тільки внутрішньоігрові звання, а й реальні гроші.

Незважаючи на те, що таке явище, як ігри без вкладень з виведенням грошей, на перший погляд, кілька насторожує, даний феномен є цілком економічно обгрунтованим.

Основний дохід від гри, де заробляють гроші користувачі, її творцям приносить реклама. Отримуючи гроші від її розміщення в грі, розробники діляться певним відсотком з користувачами, а різниця стає їх прибутком.

По суті, даючи можливість заробітку, творці гри вкладаються в її просування без особливого ризику, адже заробляти гроші, граючи в ігри, хоче абсолютна більшість геймерів.

Disclaimer! У наведених прикладах ігор ми лише описуємо процес гри та винагороди, заявлені розробниками. Ми не контролюємо ігри і не як з ними не пов'язані, у статті немає реклами та гарантій того, що ви зможете заробити на іграх.

Способи заробітку на іграх

Існує кілька варіантів, як заробляти гроші на іграх. Обумовлені вони, здебільшого, специфікою самих ігор.

Конвертація внутрішньоігрової валюти. Даний спосіб призначений для тих ігор, в яких творці спочатку врахували можливість заробляти реальні гроші, виконуючи певні завдання.

В даному випадку гравцеві необхідно виконувати різні квести, отримувати досягнення і так далі, в залежності від сюжету гри, за які йому буде присвоєно деяку кількість внутрішньоігрової валюти.

В іграх з можливістю заробітку, її конвертація в гроші вбудована в систему управління, тому внутрішньоігрова валюта обмінюється на реальну за курсом творців гри і переводиться на рахунок або електронний гаманець геймера.

Продаж внутрішньоігрової валюти і предметів на вторинному ринку. Даний спосіб використовується в тому випадку, якщо в грі спочатку немає можливості прямого обміну внутрішньої валюти на реальну. У такому випадку гравець, виконуючи місії, заробляє валюту, або отримує цінні предмети, після чого звертається або до вбудованої в гру функції торгівлі, або до сторонніх торгових майданчиків, де реалізує свої предмети і валюту іншим гравцям за реальні гроші за курсом, який встановлюється ринковою кон'юнктурою.

Продаж персонажів і акаунтів. Даний спосіб є одним з найбільш старих, але при цьому найбільш трудовитратних. Геймер створює новий акаунт і грає на ньому протягом деякого часу, накопичуючи досвід, валюту і цінні предмети.

Після досягнення ним деякого котируемого рівня, аккаунт продається на сторонніх торгових майданчиках разом з усім інвентарем. Такий спосіб актуальний в тих іграх, де немає можливості ні конвертувати внутрішньоігрову валюту в гроші, ні продати її або предмети на сторонніх майданчиках.

Прокачування акаунтів. Вид заробітку, заборонений в деяких країнах. В цьому випадку людина, що займається заробітком в іграх, отримує доступ до аккаунту замовника і грає на ньому до тих пір, поки не досягне певного рівня.

Ведення блогу, стріму ... це може бути як окремий заробіток, так і доповнення до перерахованих вище. Для ведення стріму можна використовувати спеціальні сервіси, наприклад, Twitch. Маючи багато передплатників і глядачів, можна заробляти гроші на рекламі, а також отримувати донати.

Існує також кілька менш популярних способів, проте основний дохід гравцям приносять саме перераховані вище варіанти.

Таким чином, вибираючи, в якій грі можна заробляти гроші, не обов'язково зупинятися тільки на проектах, де присутня пряма конвертація внутрішньоігрової валюти – можна також вибрати варіанти, на предмети з яких високий попит на вторинному ринку.

Існує топ 11 онлайн-ігор, на яких можна заробити гроші. Перерахуємо комп'ютерні поєдинки, що приносять заробіток:

 • Entropia
 • Counter strike
 • Dota
 • World of Warcraft
 • World of Tanks
 • Lineage 2
 • League of Legends
 • Fortnite
 • PUBG
 • Blade and Soul
 • Онлайн покер

Розглянемо нижке кожну більш детально.

ТОП 11 ігор для заробітку грошей з телефону або ПК

Широка популярність мобільних пристроїв і високі темпи їх технічного розвитку зумовили інтерес розробників ігор до мобільних платформ. Не залишилися осторонь і творці ігор з можливістю заробітку. Багато з них випустили аналоги своїх ігрових онлайн-версій для мобільних операційних систем. Стало можливим скачування програми на мобільний пристрій, для подальшої гри і заробітку з телефону, без будь-якої участі персонального комп'ютера.

Entropia

EntropiaЗвичайно це Entropia, клієнтська гра з чудовою графікою, глибоким сюжетом, перша в світі гра удостоєна нагороди «Еммі».

Даний ігровий світ вже розміняв друге десятиліття, а в квітні 2012 року в грі був зафіксований найбільший платіж в 2,5 мільйона доларів.

Фінансовий задум гри базується на виробництві різних об'єктів, для побудови яких необхідні креслення. Базові креслення купуються за невеликі гроші, однак, унікальні схеми випадають гравцям в процесі виробництва, і їх можна продати значно дорожче.

Ціни на унікальні креслення варіюються від 100 до 50000 PED - внутрішня валюта (Project Entropia Dollars) і можуть принести гравцеві пристойний прибуток. До слова 10 PED=1 долару США.

Counter strike (CS)

Counter strikeДійсно культова гра, відома більше 10 років, досі не втратила своєї популярності. Легендарний шутер, знайомий абсолютно всім геймерам. Спочатку CS, як і абсолютна більшість інших ігор для ПК, на яких зараз заробляють геймери, взагалі не була призначена для отримання гравцями грошей в будь-якому вигляді.

Однак із зростанням популярності і появою нових версій в гру вводилися все нові предмети, що мають обмежений випуск, такі як набори для модернізації зовнішнього вигляду персонажа і зброї, рідкісні одиниці озброєння тощо. З'явився попит і початок продажів між гравцями зброї і сетів його зовнішнього вигляду – скінів.

Випадають в кінці місій предмети на вторинному ринку можуть коштувати дійсно великих грошей, за мірками гейм-індустрії. Отримати дану гру в даний час найпростіше в стім.

Ціни на багато з яких доходять до декількох десятків тисяч гривень, тому випадання таких предметів вважається великою удачею. Випадають вони зі скринь, які можна отримати в процесі гри.

Dota

Командна гра, в якій гравці керують персонажами з певним набором здібностей. Посилити ці здібності або отримати нові допомагають внутрішньоігрові предмети, ціни на які також досягають чималих значень.

Основний дохід в даній грі також здатні принести внутрішньоігрові предмети, які можна отримати в процесі гри.

Продаючи їх, професійні гравці отримують від декількох сотень до декількох десятків тисяч на місяць.

Dota

Для торгівлі такими предметами навіть є спеціалізовані біржі. Гравці, що займаються 3D моделюванням, також можуть створити свій предмет і запропонувати його розробникам – у разі впровадження автор отримує чверть доходу від продажів цього предмета.

World of Warcraft

Внутрішньоігрова валюта в цій грі - золото, яке продається на сторонніх ресурсах за гроші. Крім цього, чималу вартість мають і рідкісні внутрішньоігрові предмети. Заробляти золото і отримувати предмети можна, виконуючи квести і прокачуючи свого персонажа.

World of Tanks

Ще одна популярна гра, заробіток в якій заснований на продажу внутрішньоігрових предметів. У процесі гри необхідно покращувати танк і перемагати суперників на полі бою. Однак нерідко спроби заробити на цій грі перетворюються на вкладення в неї - геймплей затягує, а вкладення реальних грошей допомагає прокачувати свої танки.

В даний час найбільш прибутковим способом заробітку на цій грі вважається допомога в прокачуванні акаунтів, проте також можна заробити і на перепродажі внутрішньоігрових предметів з магазину, особливо в періоди зростання цін.

Lineage 2

Lineage 2Одна з найбільш популярних онлайн ігор. Гравцеві в цій грі належить прокачування рівня персонажа і виконання квестів у фентезійному світі.

Заробити на цій грі можна, здебільшого, на торгівлі внутрішньоігрової валютою і предметами, як і в багатьох схожих проектах.

Також можливий спосіб заробітку на прокачуванні акаунтів, але даний спосіб менш поширений. Принцип отримання доходу в даній грі близький до World of Warcraft.

League of Legends

Популярна рольова гра з елементами стратегії. Основним способом заробітку в цій грі є прокачування акаунтів за гроші.

Даний спосіб дозволяє професійним гравцям з великою кількістю вільного часу заробляти понад 200 грн на добу.

Fortnite

Відносно нова гра, ще знаходиться на піку популярності геймерів, а значить, має великий потенціал для заробітку.

В даний час можна продавати внутрішньоігрову валюту гри, а оскільки дана ніша поки не має занадто високої конкуренції, і заробити там можна трохи більше, ніж коли число бажаючих займатися цим виросте.

Fortnite

PUBG

З моменту створення дана гра знайшла чималу популярність. Відносно новий тип гри, в якому гравець бореться з усіма іншими користувачами сервера - Королівська битва. Ще порівняно недавно можна було непогано заробити на даній грі, продаючи скрині.

Однак в даний час ціни на них впали, з цієї причини залишився сенс або продавати деякі рідкісні предмети, або займатися прокачуванням акаунтів, що також здатне принести непогані гроші, якщо приділяти цьому достатньо часу.

PUBG

Більш того, деякі гравці заробляють гроші на торгівлі внутрішньоігровими предметами, тобто, по суті, займаються трейдингом.

Blade and Soul

Ще одна онлайн-гра в стилі фентезі, в якій гравцеві належить виконувати квести і заробляти досвід. Її внутрішньоігрова валюта також має цінність і може бути продана за реальні гроші.

І хоча вартість її трохи нижче, ніж в іграх з початку списку, багато любителів даної гри продовжують заробляти на ній гроші ще й тому, що вважають її цікавим способом проведення дозвілля при заробітку золота.

Онлайн покер

Небезпечна азартна гра, в якій можна як виграти серйозні гроші, так і все втратити. У ній гравець змагається не з машиною, а з реальними людьми, через що рівень його в даній грі повинен бути досить високий.

Не рекомендується грати в подібні ігри надмірно азартним особистостям.

На деяких іграх можна не тільки заробити, але і втратити гроші – з такими проектами потрібно бути особливо уважним.

Скільки можна заробити граючи в ігри?

Заробіток на іграх для різних людей може різнитися у багато разів. Наприклад, якщо час від часу заходити в ігри без вкладень на 5 хвилин – навряд чи це принесе навіть тисячу грн на місяць.

Серйозне захоплення іграми може приносити кілька десятків, а при хороших здібностях – і сотень тисяч на місяць.

Крім продажу інвентарю, професійні геймери нерідко заробляють на участі в турнірах, які приносять їм мільйони доларів.

Азартні ігри, при грамотному підході, можуть приносити дуже великі гроші, однак і ризик участі в таких заходах дуже великий.

Різні проекти без вкладень же навряд чи можна назвати повноцінним способом заробітку, оскільки, не ризикуючи грошима, розкрутити там аккаунт досить складно, а головне – це займає величезну кількість часу. З цієї причини вирішувати, через які ігри можна заробляти гроші, належить кожному користувачеві самостійно.

Поради

Якщо гравець поставив собі за мету заробити на своєму захопленні, не зайвим буде дотримання декількох основних правил:

 • Надійність. Вкладати свої кошти в розкрутку аккаунта має сенс тоді і тільки тоді, коли ймовірність того, що найближчим часом проект просто перестане існувати разом з вкладеними в нього коштами, мінімальна.
 • Реферальні програми. У більшості випадків, заробіток на великій кількості активних рефералів здатний принести куди більше, ніж самостійна гра. Саме тому необхідно уважно знайомитися з реферальними програмами проектів.
 • Вивід. Не варто займатися накопиченням в грі - свої доходи краще виводити якомога частіше, оскільки довіряти більшості проектів з економічними іграми свої гроші не варто.
 • Диверсифікація. Якщо для заробітку обраний не надто популярний і надійний проект-краще грати відразу в 2-3 гри, а то і більше. Так шанс втратити весь свій заробіток буде істотно нижче.

Заробляти на онлайн іграх цілком можливо, якщо приділяти цьому достатньо часу. Однак зазвичай ефективна діяльність з подібними проектами передбачає якісь початкові вкладення, якими доведеться ризикнути.

Існують, також, ігри без вкладень, однак щоб вони почали приносити хороший дохід, необхідно витратити дуже багато часу.

заробити граючи в ігри

Заробіток на економічних іграх - реальний спосіб або обман?

Сучасні економічні ігри представлені, в більшості випадків, або у вигляді заробітку на фермі, або у вигляді заробітку на птахах. Зрозуміло, мова йде про віртуальних предметах. Ось тільки гроші віддавати доведеться за них цілком реальні. 

Для того щоб зрозуміти основні принципи роботи проектів економічних ігор, досить взяти за основу один з найбільш популярних – Rich-birds.com. Правила даного проекту розписані прямо на головній сторінці сайту. Згідно даної інструкції, для здійснення заробітку на економічних іграх необхідно:

 1. пройти реєстрацію на сайті;
 2. купити птицю за реальні гроші або стартовий бонус;
 3. продати зібрані яйця;
 4. провести обмін яєць на срібло;
 5. здійснити грошовий вивід з конвертацією віртуального срібла в фіат.

Виглядає все просто і зрозуміло, однак для того щоб вивести з економічної гри свої чесно зароблені гроші, доведеться обійти цілий ряд обмежень. Серед даних обмежень можна виділити наступні фактори:

 • низька окупність інвестицій;
 • система балів;
 • обмежуючі фактори системи.

Низька окупність інвестицій має на увазі малий відсоток, який користувач отримує при грошовому відшкодуванні. Період окупності купленої птиці розподілений таким чином, що підсумкова сума виручки буде лише трохи перевищувати витрати. Враховуючи процентну комісію при виведенні грошей, ми отримуємо практично нульовий прибуток. Погіршує ситуацію ще й той факт, що все виручене срібло з продажу зібраних яєць, розподіляється за двома напрямками: на виведення і на покупку нових птахів.

Система балів в проектах для заробітку на економічних іграх є за своєю суттю одним з тих факторів, що утримують платформу на плаву. Ця система влаштована таким чином, що користувач отримує певну кількість балів при поповненні свого балансу. Як правило, сума балів, що нараховуються, вдвічі менша, ніж сума грошового поповнення. Основна функція бальної системи полягає в обмеженні на вивід - кожен користувач може вивести гроші в обсязі, що не перевищує кількість власних балів.

Під обмежуючими факторами системи ми маємо на увазі підтримку роботи проекту за рахунок приєднання нових користувачів. Адже в разі відсутності нових зареєстрованих учасників, обсяг грошових накопичень проекту почне різко знижуватися. Це відбуватиметься до тих пір, поки обсяг накопичень не стане менше обсягу грошових зобов'язань проекту перед учасниками.

Таким чином, виходячи з наведених вище фактів, можна зробити висновок про те, що заробити гроші на економічних іграх можливо лише в теорії. На практиці розробники проектів суворо обмежують можливості заробітку таким чином, що користувач ніколи не виведе суму, що перевищує його обсяг інвестицій.

Економічні ігри - не найвдаліший приклад платформи для заробітку в інтернеті з вкладеннями. Яку б назву проект не отримав, він буде слідувати все тим же принципам фінансових пірамід. Діючі обмеження на подібних проектах дуже точно прораховані. В результаті цього, система ніколи не дозволить вивести гроші з проекту в розмірі більшому, ніж загальний обсяг інвестицій користувача. Зрозуміло, можна зустріти досить багато різноманітних проектів для заробітку на економічних іграх, де деякі обмеження відсутні. Однак всі подібні проекти будуються на одному простому принципі – поки є надходження інвестицій від нових учасників, система буде здатна продовжувати роботу.

Висновок + відео

Вище, було розглянуто безліч ігор, які допомагають не тільки приємно і захоплююче провести час, але і пропонують користувачеві заробити реальні гроші. Однак, представляється, що це тільки початок нового формату взаємодії користувачів-геймерів між собою і розробниками.

Крім ігор здатних що надають хоч і невелику, але все ж фінансову віддачу, на сьогоднішній день з'явилося і безліч суміжних з самими іграми відносин здатних істотно підвищити добробут гравців.

Революційним моментом стала поява онлайн-сервісів з поширення комп'ютерних ігор, таких як Impulse, Origin і безперечного лідера ринку Steam (Стим).

Сьогодні на стімі можна купувати не тільки самі ігри, але і результати їх проходження. Нерідкі випадки, коли витрати геймера на придбання гри компенсувалися в рази великими сумами з продажу ігрових досягнень і трансляцій проходження гри.

Вже зараз грати в ігри для багатьох не просто приємне проведення часу, а серйозний бізнес зі сплатою податків і створенням юридичних осіб.

Майбутнє ігрової індустрії вже через кілька років представляється міцно і надовго пов'язаним з великими фінансами.

 

 Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити