Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

З чого почати заробляти на буксах (приклади) +ТОП 5 буксів

Останнє оновлення: Четвер, 25 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на буксах

Що таке букси і як на них заробляти. За які завдання платять гроші і з чого краще почати новачкові. Схеми заробітку для початківців і скільки можна заробити з нуля. В цій статті все про заробіток на буксах та топові сайти.

Букс — це сайт, де можна заробити гроші на простих завданнях. Не дивлячись на всю різноманітність проектів, більшість завдань схожі за умовами виконання та оплати. На виконання завдання дається певний час, після перевірки замовником, виконавець отримує свої гроші.

Які завдання виконуються на буксах

  • Клікові: необхідно пройти на сторінку заданого сайту і зробити клік або кліки (найчастіше по рекламі);
  • Реєстрації: для виконання слід зареєструватися на проекті, в грі, в казино, букмекерській конторі, в магазині та ін.
  • Реєстрація з активністю: після реєстрації на заданому сайті слід виконувати дії: в грі — грати до потрібного рівня; на іншому буксі — почитати листи, посерфити, виконати завдання; на сайті опитування — прочитай опитування та ін.
  • Приєднання в реферали: це досить дорогі і дуже легкі завдання, придатні для користувачів, у яких немає наставника на проекті. Краще вибрати собі реферера (наставника) з максимальними реферальними відрахуваннями.
  • Підписки і соцмережі: це підписки на групи або акаунти соцмереж, на месенджери (частіше телеграм і вайбер), також на ютуб, крім того можуть бути підписки на розсилку сайтів.
  • Постинг і статті: Написання статей, постів, репости.
  • Відгуки: необхідно залишати відгуки на проекти, товари та ін.
  • Голосування: накрутка голосів у конкурсах, просто лайків на сторінках та ін.
  • Завантаження файлів: завантажити файл за посиланням.
  • Інвестування: Ввести гроші в якийсь проект, зробити ставку за гроші замовника, зареєструватися на проекті з виведенням грошей.

Вище перераховані основні види завдань на будь-яких буксах. Можуть бути завдання з розділу "Інше", тобто завдання не в тему. Це можуть бути складні і дорогі завдання з вимогами набрати рейтинг на якомусь проекті або навпаки тільки залишити номер телефону.

Букси не обмежують фантазію замовника, головне, щоб замовлення не суперечили закону і здоровому глузду, не були шахрайськими по відношенню до виконавця.

Звідки букс бере гроші на оплату користувачам

З уже сказаного стає зрозумілим, що сам букс нічого не платить виконавцям, а виконує посередницькі функції. Гроші вводять замовники, потім ставлять завдання, переводять гроші на його баланс, якщо цього вимагає система і запускають завдання. Воно стає доступним для виконання за обраними параметрами.

Замовник може обмежити доступ виконавців за рейтингом. Чим вище рейтинг виконавця - тим більше можливостей для заробітку.

ТОП 5 кращих букса для 100% заробітку

Розберемося які букси взагалі є в неті. Будемо розглядати тільки проекти з репутацій, достатнім терміном існування в мережі і які 100% платять.

vprka.com

Платить, платить і ще раз платить, проекту більше 15 років. Перший в рунеті і не втратив свої позиції і донині. Мільйони користувачів, тисячі нових завдань щодня. Робота є завжди. Валюта проекту - долар. Є і внутрішня валюта сайту - кредити.

Гроші на проекті дають за серфінг (перегляд) сайтів, читання листів, виконання завдань і (ось тут цікаво!) роботу рефералів, на сайті п'ятирівнева реферальна система. Є біржа рефералів (можна купувати/продавати). На проекті реалізована можливість комфортного спілкування користувачів - альтанка.

Підтримуються будь-які теми: від питань по заробітку до гумору і релаксу. Проводяться конкурси серед виконавців. Конкурси може влаштовувати і сам реферер (наставник рефералів). Як це робиться? Ви залучили користувача за своїм партнерським посиланням, все! Він ваш реферал першого рівня, приносить вам дохід 10% від свого заробітку на проекті. Ні, він їх не платить, в проекті продумана гнучка система відрахувань від замовників.

Гроші нараховуються в момент виконання оплачуваних дій. Щоб зацікавити і таким чином "розігнати" реферала можна повернути йому свій відсоток у вигляді бонусів за читання листів і виконання певної кількості завдань.

Хорошого реферала можна продати за 2-3 долари, а реферала зі своїми рефералами і за $10. Взагалі вартість рефералів досягає і $150. Головне вміти торгувати.

wmzona.com

Ще один найстаріший проект. Платить без затримок, валюта-долари. На проекті безліч бонусів від реферерів відразу трьох рівнів.

Наприклад, виконавши всього 10 перших завдань можна отримати близько 40 центів просто так у вигляді бонусів.

На проекті розвинена заохочувальна система, працювати цікаво і досить вигідно і школяреві, і пенсіонеру, який бажає навчитися тонкощам Інтернету.

Крім премій від реферерів щодня проводяться конкурси: закінчується один, майже відразу ж починається наступний.

Сайт обіцяє до 500 у.о. в місяць. Звичайно ж, це рекламний хід, але свою сотку при завантаженні 3-4 години в день ви заробите.

Як заробити на wmzona 100 доларів на місяць?

Для початку візьміть легкі завдання в соціальних мережах по 2-5 центів, потім переходите на відгуки та голосування до $0.6 і більше за завдання, після переходите в розділ зі статтями. І нарешті розміщення посилань з оплатою 1 долар. Це найпростіший і швидкий шлях до грошей на ВМзона. Є й інші завдання їх також варто подивитися.

profitcentr.com

Є невелика хитрість, реєструйтеся без реферера. По-перше, це дасть можливість вибрати собі наставника і в момент приєднання отримати з нього нехай невеликі грошики. По-друге, реферери засинають вас оплачуваними пропозиціями в серфінгу, там зовсім вже трохи грошей, але забезпечений зростання рейтингу за перегляд.

Працювати тут відмінно, якщо у вас є додаткові акаунти Вконтакте, Instagram, Ютуб. Адже ви не хочете ставити непотрібні саме вам посилання в рідні акаунти і залучати у Ваші заробітки своїх дійсно близьких друзів. Тому створіть і розкрутіть акаунти, які ви прив'яжете до системи. Якщо ні, то пропозиції за завданнями дещо звузяться, що в деякій мірі вдарить по заробітку.

Пропозиції за завданнями стандартні (перераховані вище). Виводити гроші можна і в доларах. Мало того, що сам проект відкушує відсоток ще й при виведенні не на користь користувачеві.

Реферальна система всього два рівні. При чому відрахування від рефералів для користувачів з низьким рейтингом всього від 3% за виконання завдань. Це не те що смішно, це безглуздо. Уявіть, якщо ви тільки почали займатися і тут же запросили за посиланням одного новачка, він виконує легкі завдання за 20 копійок, то ви отримуєте в кращому випадку півтори копійки за його дію. Якісь сльози.

Реєструватися на проекті як реферер має сенс тільки для довгої роботи. Якщо рейтинг переступить позначку в 1000 одиниць, то ви будите отримувати 60% від дій користувача. Біржа рефералів присутній. Продавати можна своїх рефералів першого рівня. Реферали другого рівня-це реферали Ваших рефералів першого рівня, для продажу вони не доступні. Вартість рефералів на біржі від 3 до 35 грн — зустрічається найчастіше. Більше 70 грн - набагато рідше.

Висновок за проектом - майданчик не дуже призначена для швидкого заробітку, шанси є, але не від рефералів, а тільки на завданнях. Майданчик більше розрахована на хороший дохід в перспективі. Тим не менше платить.

seosprint.net

Відразу відзначимо окремо. Звідси можна вивести грошики прямо собі на карту. Це дуже зручно для України. Ні те щоб вивести зовсім неможливо, але незручностей маса. Проект запущений ще в 2010 році. Залежно від рейтингу ви будите отримувати і реферальні відрахування від 20% до 65%. Тобто Ваш рейтинг має значення. Для розгону рефералів можна влаштовувати конкурси, призначати бонуси і рефбек. Як заробити побільше на біржі рефералів читайте нижче.

Завдання на проекті стандартні, як і скрізь є зручні фільтри для вибору.

www.scoin.click

Іноземний проект, аккаунт в доларах, тому залишаємо його на закуску. Що відразу ж впадає в очі — знову дискримінація за рейтингом. Причому дуже загадкова, вона стосується серфінгу: поки рейтинг менше 300 якусь годину з серфінгу випадає, тобто протягом якоїсь години на добу юзер не може переглядати сайти в серфінгу. Дуже дивно, тому що Серфінг приносить мінімум грошей.

Завдання влаштовані незручно, поки не відкриєш завдання, не перейдеш на його сторінку вартість виконання не видно. Тобто, якщо користувач не хоче виконувати дешеві завдання — він все одно зобов'язаний відкривати їх, щоб побачити ціну.

Реферальна система відносно пристойна, відразу після реєстрації можна набирати рефералів і отримувати 10%, реферали другого рівня приносять 5%. В цьому плані цілком адекватне рішення, сайт не намагається нажитися на недосвідченому юзера.

Є бонуси і конкурси на сайті і для рекламодавців і конкурс від реферера для виконавців першого рівня.

Сайт більш привабливий для рекламодавця.

Що робити новачкові?

Ви не вмієте писати статті, не знаєте дизайнерських програм, ви не програміст — букси цілком підійдуть вам для заробітку. Перше що потрібно зробити - визначитися з системою введення / виведення грошей. Наприклад, з нашого ТОПа ВМзона, як би не була хороша, для України підійде не дуже. Сайт платить тільки на Вебмані. Тобто, якщо ви з України — відразу відкидаємо цей варіант. На всіх інших сайтах є Payeer, ви виведете свої гроші. З Вебмані може бути проблема з прикріпленням карти.

Далі дивимося чим ми будемо займатися. Якщо тільки робити завдання, то підійдуть більше доларові букси. Завжди набагато приємніше отримувати зарплату в доларах, а не думати, що вона знеціниться ще на сайті. За цими параметрами більше підійде перший номер нашого ТОПа - scoin.click, потім Сеоспрінт і ВМзона.

Тепер давайте оцінимо перспективи щодо побудови своєї реферальної мережі. Тут рівних scoin.click просто немає. Ніякої дискримінації за рейтингом і реферальна система 5 рівнів. На Сеоспрінті (як ми пам'ятаємо) всього 2.

Ну що ж. Вибір очевидний, для всіх просторів куди тільки дотягується інет новачкові найбільш комфортно буде на scoin.click. Сеоспрінт не поганий для тих, хто хоче зосередитися на завданнях. На Вмзоні за завданнями дискримінація за рейтингом.

Отже, зупиняємося для прикладу на scoin.click, ви можете вибрати інший букс, принцип заробітку однаковий.

Ви зареєструвалися. Що далі? Грошей на рефералів поки немає, значить потрібно їх заробити. Найлегше на завданнях.

Якщо ви вмієте хоча б реєструватися вибираємо параметр «реєстрація без активності» і виставляємо завдання за ціною на спадання. Тобто дорогі завдання зверху.

Не слід відразу хапати завдання по 1 долару, вони можуть бути складніше. Легко знайти легкі по 10 центів: це Реєстрація каналів на Ютуб, реєстрація на сайтах без будь-якої активності, швидка реєстрація в іграх та інші не складні завдання.

Якщо ви серйозно візьметеся, то години через два у вас буде перший долар. Звичайно хочеться забрати перші гроші, можливо, на самому початку-це правильно. Але в перспективі вам набридне заробляти так мало.

Як примножити свій долар

Є цікаве рішення - біржа рефералів. Заходьте на біржу і виставляєте дату відвідування сьогоднішнім числом. Не завтра, ні тиждень тому, а сьогодні! Це означає, що ми шукаємо тільки живого, і тільки активного реферала.

Вартість встановлюємо саму мінімально можливу - 3 центи. А максимум - 20 центів.

І починаємо оновлювати сторінку кожні 3 секунди. Щоб робити це автоматично можна встановити Оперу. Там є ця настройка. Оновлюємо, оновлюємо, оновлюємо і безперервно спостерігаємо.

Періодично будуть з'являтися реферали. Дивіться уважно і не беріть рефералів по 20 центів, які недавно зареєструвалися, а увійшли тільки що після перерви, якщо у них немає рейтингу. Пропускаємо всіх цих рефералів і чекаємо, а наша сторінка оновлюється.

Таким чином чекаємо поки з'явиться "живий труп". Це реферал з рейтингом, який довго не заходив, його викинули на продаж, часто реферали з рейтингом від 50 бувають по 3 центи. Як тільки він з'являється-підсікаємо, моментально купуємо. Він з'являється тому, що власник Не сподівається, що він оживе.

Купуємо його, рідненького і викидаємо моментально ж, поки він на сайті на продаж за 30-40 і більше центів, можна і за пару доларів, все залежить від рейтингу.

Працювати доведеться по 4 години. Граючи на біржі рефералів можна вийти на цілком пристойні гроші.

Висновок + відео

Що хочеться сказати в кінці. В Інтернеті, як і скрізь потрібні професіонали. Якщо ви вмієте писати - стаєте копірайтером, якщо ви художник - освоюйте програми і стаєте дизайнером, якщо програміст — взагалі слів немає, вам всі дороги відкриті.

Букси - тільки перша сходинка на величезній драбині. Навчившись бути виконавцем із зарплатою 50 доларів на місяць, Ви швидко перейдете в рефоводи і збільшите зарплату в два рази, потім в рекламодавці і навчитеся пов'язувати проекти для отримання прибутку, навчитеся працювати з тизерними партнерками, СРА, створювати власні сайти. Такі майданчики, як букси - це початок.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Степан 18.02.2021, 08:39
Заробіток на буксах це чудовий старт для початку заробітку в інтернеті. Спасибі цьому корисному ресурсу.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Андрій 23.05.2023, 07:14
я хочу якимось чином заробляти
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата