Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

75 сайтів для заробітку в Інтернеті, які платять гроші

Останнє оновлення: Неділя, 14 серпня 2022 Автор: Вольдемар Воронцовський

сайти для заробітку в Інтернеті

В огляді зібрані сайти для заробітку грошей, які підходять як фрілансерам, так і людям без досвіду. Ви дізнаєтеся, де можна отримувати реальні гроші за виконання простих завдань і більш складну роботу. Наприклад, створення дизайну, написання відгуків, текстів, монтажі відео та інших.

Сайти, які платять гроші за просту роботу

Тут ми зібрали проекти, які підходять більшості людей. Навіть якщо у вас немає досвіду роботи в Інтернеті і ви не володієте затребуваною інтернет-професією. Також тут зібрані сайти, які часто використовують для заробітку школярі та студенти на канікулах.

 1. Яндекс.Толока - на цьому сайті платять за виконання простих завдань, наприклад, відзначити ролики, які не завантажуються, вибрати певні картинки і т.д. Сервіс належить Яндексу, тому з виведенням грошей проблем немає. Для роботи не потрібно ніяких вкладень. Ви просто реєструєтеся на сайті і отримуєте доступ до завдань. При реєстрації вказуйте реальні дані.
 2. Менеджер Озону - це партнерська програма відомого інтернет-магазину. Ставши менеджером озону, ви зможете залучати на сайт нових покупців і отримувати винагороду від їх замовлень. Робити це просто, тому що після реєстрації за вашим посиланням друзі або знайомі будуть отримувати бонус (на момент підготовки статті це 300 руб.), яким зможуть частково оплатити перше замовлення.
 3. Qcomment.ru - сайт для заробітку, який платить гроші за підписки, перегляди, голосування в опитуваннях, лайки, репости та інші подібні завдання. Щоб почати заробляти, потрібно зареєструватися і виконувати завдання в особистому кабінеті.
 4. КакПросто - цей сайт платить автором за написання і розміщення статей. Заробіток залежить від кількості прочитань ваших матеріалів. За 1000 переглядів платять 50 рублів (20 грн). Наприклад, якщо статтю подивиться 10 тис.чоловік, ви отримаєте 500 руб (200 грн). Цей проект можна використовувати авторам-новачкам, щоб набрати досвід, отримати публікації для портфоліо і заодно трохи заробити.
 5. Робота таємним покупцем. Ви перевіряєте роботу інтернет-магазинів і отримуєте реальні гроші. 
 6. IRecommend.ru - сайт платить реальні гроші за розміщення відгуків про товари. За словами людей, які цим займаються, реально отримувати 1 тис. грн на місяць, іноді більше. Трохи, але як підробіток може підійти.
 7. Яндекс.Дзен - ще один сервіс для заробітку грошей від Яндекса. Ви реєструєтеся на сайті в якості автора і ведете свій блог, заробляючи на рекламі. Чим більше людей читають ваші статті, тим більше грошей Ви отримуєте. Є автори, які на цьому сайті заробляють 10-20 тис. руб (4-8 тис грн) на місяць і більше, витрачаючи кілька годин на день.
 8. Alib.ru - на цьому сайті можна заробити, продаючи книги (паперові). Наприклад, ви можете викуповувати бібліотеки у людей, яким книги не потрібні, або брати книги в дар (шукати такі пропозиції можна на OLX). Потім продавати їх через Інтернет і отримувати реальні гроші практично без вкладень.
 9. Сitycelebrity.ru - тут публікується інформація про різні конкурси, в яких можна брати участь і отримувати гроші в разі перемоги.
 10. E-generator.ru - ще один сайт, де креативні люди можуть заробити гроші на своїх ідеях. Тут публікуються конкурси, наприклад, придумати назву для нового товару, слоган або сценарій для ролика. Якщо ваша ідея переможе, Ви отримуєте гроші.
 11. Seosprint.net - відомий сайт, який відноситься до буксів. Це проекти, де платять гроші за Серфінг, перегляди сторінок, читання листів, проходження тестів. Гроші невеликі, але на якісь дрібні витрати їх вистачить.
 12. Socpublic.com -ще один букс для заробітку в Інтернеті.
 13. Якщо вас цікавить, як заробити більше, то це можна зробити, займаючись створенням сайтів. Є спосіб для новачків без досвіду. В Інтернеті є конструктори, на яких можна робити сайти без спеціальних знань і продавати послуги з їх створення, наповнення та підтримки. Детально про це написано на статті , як заробити на створенні сайтів. Також раджу подивитися безкоштовний курс по Тільді (це популярний конструктор) в Клубі фрілансерів в мережі ВКонтакті.
 14. Якщо ви захоплюєтеся фотографією, то можете продавати свої знімки в Інтернеті і отримувати реальні гроші без вкладень. Багато фотобанки дозволяють авторам фото виставляти їх і продавати, отримуючи свій відсоток. Наприклад, так можна заробити в фотобанку Depositphotos.com та інших.
 15. Advego.ru - сайт для заробітку, який реально платить за написання текстів, рерайтинг та інші подібні завдання, пов'язані з контентом. Якщо вам подобається писати тексти, то цей проект вам підійде.
 16. Все здав - сайт, який платить гроші за допомогу у виконанні студентських і шкільних робіт. Наприклад, допомога з вирішенням завдань, контрольних, підготовкою рефератів.
 17. Reshaem.net - як і описаний вище сайт, платить гроші за виконання студентських робіт.
 18. Peshkariki.ru - сайт для заробітку грошей кур'єром. Платять за доставку товарів.
 19. Studently.ru - сервіс, на якому платять за виконання студентських робіт.
 20. Ще можна отримувати гроші, працюючи оператором в Call-центрі. Працювати можна за гнучким графіком кілька годин на день. Такий спосіб підійде студентам, молодим фахівцям та іншим людям, яким потрібна підробіток. 

Як заробити на особистому сайті або блозі

Якщо у вас є персональний сайт, інформаційний проект або блог, ви можете заробляти гроші, розміщуючи на ньому рекламу або отримуючи донати від читачів. У цій частині статті ми розповімо про сайти, які дозволяють це зробити.

 1. Збір донатів на сайті - ви можете встановити на своєму сайті форму від Яндекс.Грошей для збору пожертвувань. Наприклад, комусь подобається, як ви пишете. Він зможе перевести через форму донат в якості своєї подяки.
 2. РСЯ - рекламна мережа Яндекса. Ви розміщуєте на своїх проектах їх рекламні блоги і отримуєте за це гроші. Заробіток практично в автоматичному режимі.
 3. Google AdSense - аналогічна система від Google, яка платить гроші за розміщення реклами на сайтах. За відгуками вебмайстрів, тут можна отримувати більше. Але виводити гроші складніше, тому що Google-іноземна компанія.
 4. Блогун - тут можна шукати рекламодавців, готових заплатити вам за розміщення своїх статей та інших промо-матеріалів.
 5. Prnews.io - ще один сайт, який платить гроші за розміщення PR-матеріалів. Щоб тут заробляти, необхідно мати популярний в Інтернеті проект.
 6. XMLstock.com - це біржа, на якій у вебмайстрів купують XML ліміти. Ці ліміти надає кожному сайту пошукова система Яндекс. Ви можете навіть не знати про це, однак продаж XML лімітів може приносити додаткові гроші.
 7. Telderi - це біржа, на якій продаються інтернет-проекти. Ви можете купити сайт для подальшої монетизації або подивитися, за скільки продаються схожі на ваш проекти. Лайфхак: якщо у вас є старий домен, то зробіть на ньому простий сайт. Ви зможете його непогано продати, тому що проекти на старих доменах цінуються.
 8. ГГЛ - популярна біржа, яка платить реальні гроші за розміщення статей рекламодавців. Навіть якщо у вашого проекту невелика відвідуваність, ви зможете його додати в систему і почати заробляти.

Сайти для заробіток на творчості

Часто читачі itstatti.in.ua запитують, чи можна заробити в Інтернеті на творчості. Ми зібрали такі проекти. Сподіваємося, вони будуть корисні:

 1. Livemaster.ru - тут можна продавати хенд-мейд речі. Популярний сайт для майстрів.
 2. Selfpub.ru - через цей проект можна видати свою книгу і заробити на її продажу в інтернет-магазинах.
 3. Яндекс.Ефір - ще один сервіс від Яндекса, який дозволяє заробити на відео контенті. Стати автором популярного відео каналу і отримуйте гроші.
 4. YouTube - аналогічно ви можете стати автором популярного каналу і отримувати гроші за рекламу на ньому. Важливо знімати ролики на цікаву для широкої аудиторії тему, щоб швидко набрати аудиторію.
 5. Контент Монстр - сайт, який платить за написання текстів. Для новачків не підійде. Набирає авторів з досвідом, після реєстрації проводить їх тестування. Але і заробити тут можна більше, ніж на інших проектах.
 6. Текст.ру - сайт для заробітку грошей авторам текстів. Платять за унікальні статті, які замовляють вебмайстра для своїх проектів.
 7. Etxt.ru - сайт, який платить гроші за написання текстів, рерайтинг, переклади, продаж фотографій. Відрізняється швидкою підтримкою. 
 8. Illustrators.ru - тут публікуються замовлення для ілюстраторів і художників.
 9. Dizkon.ru - тут проводяться конкурси для дизайнерів з грошовими призами.
 10. Boosty.to - система, яка дозволяє авторам контенту отримувати гроші від своїх шанувальників. Тут можуть заробляти блогери, подкастери, ілюстратори, журналісти, музиканти.
 11. Vsemayki.ru - сайт, який платить за створення дизайнів для майок і футболок. Ви отримуєте відсоток від вартості проданих речей, дизайн для яких зробили.
 12. Printdirect.ru - другий сайт, який дозволяє заробляти на створенні дизайну для різних речей. Реєструєтеся на ньому, створюєте свою вітрину або додаєте в каталог речі зі своїм дизайном і заробляєте на їх продажу.

Сайти для заробітку в соціальних мережах

У цій частині статті ми зібрали кращі, на нашу думку, сайти для заробітку грошей в соціальних мережах. Є проекти, де можна отримувати гроші за просту роботу (лайки, репости). Є сервіси, де заробляти складніше, але суми доходу можуть бути вище.

 1. Qcomment.ru - з цим сайтом Ви вже знайомі по першій частині статті. Платять за репости, лайки, голосування та інші активності в соціальних мережах.
 2. Форумок - сайт, який платить реальні гроші за різну активність в групах і пабліках (поставити лайк, зробити репост).
 3. ТурбоТекст - третій сайт для заробітку в Інтернеті, аналогічний першим двом.
 4. Sociate.ru - через цей сервіс можна продавати реклами в своїх групах і пабліках.
 5. Біржа авторів ВКонтакте - місце зустрічі власників великих груп, рекламодавців і представників брендів. Для роботи на біржі потрібно мати розкручену групу.

Сайти для заробітку на фрілансі

Фріланс-це робота приватним фахівцем. Як правило, для заробітку грошей необхідно мати освіту і досвід. Бути дизайнером, копірайтером, програмістом або представником іншої професії, затребуваною в Інтернеті.

Ось 11 сайтів, які платять гроші, надаючи різні професійні послуги через Інтернет:

 1. Кворк
 2. Kadrof.ru
 3. RuBrain.com
 4. FL.ru
 5. YouDo.com
 6. Profilance.com
 7. Weblancer.net
 8. Kabanchik.com.ua
 9. Freelancehunt.com
 10. Profi.ru
 11. Яндекс.Послуга

Якщо у вас немає відповідної освіти, це не проблема. На фрілансі є безліч напрямків, які можна освоїти самостійно на рівні, достатньому для отримання грошей. Нижче в статті ми розповімо про частину таких варіантів.

Сайти з партнерськими програмами для заробітку грошей

Заробляти гроші, використовуючи партнерські програми, ви можете як і через свій сайт, так і без нього. Знайти відповідні партнерки ви можете в представлених нижче CPA-мережах – це сайти з найбільшою кількістю різноманітних офферов. Ще більше партнерок для заробітку без вкладень, в тому числі вузькоспеціалізованих, ви знайдете за посиланням в окремій статті.

Таблиця 1. «CPA-мережі та їх оффери»

CPA-мережа Кількість партнерських програм Особливість
Admitad <1700 Мінімальна виплата 20 у.о. або 400 грн.
Offerrum <1300 Виплати по п'ятницях за тиждень
SalesDoubler Працює з 2012 р. Українська мережа. Мінімалка 400 грн.
Actionpay <1400 Мінімальна сума виведення - 800 грн
SellAction   Мін. - 280 грн.
M1-Shop <800 Товарна мережа. Мін. – 400 грн.
CPAgetti Працює з 2014 р. Мін. – 400 грн.
Dr.Cash <2000 Виплати від 150 до 380 грн. за кожного покупця
7offers 179 офферів Мін. – 200 грн.
EPN CashBack 100 торгових офферів На банківські картки від 100$, на електронні гаманці-від 0,2$

Заробіток на криптовалюті в AirDrop і Bounty

Заробіток полягає в популяризації нових криптовалют. Платять за активність в соціальних мережах (пости, лайки, ретвіти), допомогу проекту у вигляді перекладів інформації на інші мови, ведення тем на форумах, модерація чатів і т. п.

Нижче опубліковані агрегатори в яких можна заробити в Баунті і аірдроп криптовалюти:

 • BountyHunter можливість отримати криптовалюта на початковому етапі ICO, виконуючи прості завдання.
 • Bountyhunters аналог.
 • TokenDrops допомагає збирати аірдропи, нові токени лунають безкоштовно, їх вартість поступово зростає, а після виходу на біржі, монети можна продати.

Сайти для заробітку на перегляді відео

У сервісах з накрутками в соціальних мережах і на клікових спонсорах ви знайдете завдання, в яких оплачуються безпосередньо перегляди відео. Це прості доручення з невеликою доплатою. Але в даній ніші можна заробляти більше, якщо займатися розміщенням роликів. Кожен їх перегляд приносить винагороду.

Щоб користуватися таким методом заробітку, буде потрібно якась майданчик. Це може бути сайт, група або сторінка в соціальних мережах. Вимоги до майданчиків у кожного сервісу різні. Щоб завжди були пропозиції по додаванню відео, є сенс зареєструватися в декількох системах. Найвищі ставки на цих проектах:

 1. Beseed - ідеально підходить для монетизації майданчиків в соціальних мережах. Додавайте сторінки і отримуйте гроші за перегляди або переходи. Максимальна ставка 320 грн за 1000 переглядів. Деякі ролики виглядають, просто як контент, а не реклама (вірусні відео, Трейлери, кліпи).
 2. Seedr - майже 90 мільйонів рублів вже виплачено паблішерам. Можна підключити сайти, майданчики з соціальних мереж і мобільні додатки. Пропозицій мало, зате виплати від 15 рублів (6 грн) на Яндекс.Гроші і Webmoney. Стабільно проводить виплати з 2011 року.
 3. Videoseed - найбільший сервіс для посіву відео. Сюди також додають різні трейлери, кліпи та інші цікаві ролики. Перегляди оплачуються окремо, ставка скрізь різна. Приймають сайти, пабліки ВК, ФБ або ОД, а також мікроблоги Twitter. Виплати автоматичні від 100 рублів на Webmoney.
 4. Viboom - рекламодавців багато, нативна реклама розміщується на тематичних сайтах, Вконтакте, Одноклассниках, Instagram або Telegram. Оплата приходить за кожен окремий перегляд ролика. Більше 42 тисяч популярних майданчиків вже монетизується через цей проект.
 5. Advideo - кілька форматів відео реклами (можливо з автоматичним запуском). Платять від 10 рублів (4 грн) за 1000 переглядів. Вебмайстрам щотижня виплачуються гроші на Webmoney. Монетизуються тільки сайти, можна вибрати тематику під цільову аудиторію.
 6. MoeVideo - працює з 2014 року, приймають різні види сайтів. Віддають вебмайстрам близько 60% коштів, витрачених рекламодавцями. Є формати плеєрів для відвідувачів з комп'ютерів і мобільних пристроїв. Відрізняється Сервіс тим, що можна додавати свої відео і додавати в них рекламу.

Популярні способи заробітку в Інтернеті

У цій частині статті ми зібрали інформацію про популярні способи заробітку на фрілансі, які можна освоїти з нуля і без вкладень по безкоштовних уроків в мережі. Нижче в нашій статті ми дамо посилання на ці уроки.

Способи заробітку грошей, які підходять новачкам:

 1. Заробіток на Фотошопі
 2. Заробіток грошей на копірайтингу
 3. Заробіток на створенні банерів
 4. Заробіток на перегляді реклами в інтернеті
 5. Заробіток на перегляді відео
 6. Заробити на віршах
 7. Робота в інтернет магазині на дому

Як бачите, є багато способів отримувати реальні гроші без вкладень. Щоб навчитися працювати в Фотошопі та інших програмах, подивіться безкоштовні уроки і курси, зібрані в Клубі фрілансерів. Там ви знайдете понад 800 майстер-класів для самостійного навчання.

Є й інші способи заробітку в Інтернеті, які вимагають певної підготовки. Вони теж описані на сайті.

Як збільшити свій заробіток в Інтернеті?

 • Від простої роботи, наприклад, на Яндекс.Толоці переходите до надання професійних послуг. Освоїти ази багатьох затребуваних в Інтернеті професій можна самостійно.
 • Не переживайте, якщо не виходить відразу заробити багато грошей або знайти хороших замовників. На освоєння будь-яких навичок потрібен час.
 • Чим складніше робота, яку Ви можете виконувати, тим більше грошей вам за неї заплатять. Наприклад, серед найбільш високооплачуваних фахівців в Інтернеті знаходяться веб-програмісти і UX дизайнери.
 • На кожному сайті, який платить гроші в Інтернеті, є свої особливості. Якщо їх знати, можна отримувати більше. Наприклад, на толоці частина завдань вимагають навчання. Якщо витратити час на навчання, ви зможете виконувати більш складні і дорогі завдання. Шукайте інформацію про те, як збільшити заробіток на сайтах, і застосовуйте всі способи в рамках правил сервісів.

Поставтеся обережно до сайтів, які пропонують платити багато грошей за просту роботу. В інтернеті зустрічається обман, тому завжди перевіряйте відгуки про той проект, де збираєтеся працювати. Шахрайство в інтернеті - види та схеми тут https://itstatti.in.ua.

Рекомендую підписатися на канал Фріланс ТВ, щоб бути в курсі нових можливостей для отримання грошей в Інтернеті. Там же публікуються новини та корисні огляди.

Корисні статті для новачків

Всім, хто цікавиться сайтами для заробітку грошей в Інтернеті, рекомендую подивитися наступні огляди на сайті:

Ми розповіли про сайти для заробітку в Інтернеті без вкладень і обману. Вибирайте проекти, які вам підходять і пробуйте сили. Якщо у вас залишилися питання, будь ласка, задавайте їх в коментарах. Будемо раді допомогти і відповісти на них. В інтернеті можна заробляти реальні гроші, головне - це бути активним. Бажаємо вам вдалого пошуку роботи в мережі!

Відео

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Олег 18.02.2021, 09:52
Нарешті я знайшов статтю зі списком сайтів які платять гроші, а не "ферми" та розгадування капч.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата