Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити Біткоіни за допомогою телефону - Майнінг на Android і iOS

Останнє оновлення: Середа, 31 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

 Коли перші криптовалюти тільки з'явилися, майнити їх могли тільки користувачі, які були на "ти" з програмуванням. Зараз заробіток на цифрових монетах доступний практично всім, іноді для цього не потрібен навіть персональний комп'ютер. Розглянемо сьогодні, як заробити біткоіни за допомогою телефону.

Варіанти заробітку на мобільних пристроях

З огляду на, що продуктивність деяких мобільних пристроїв вже близька до ПК, на сьогоднішній день існує кілька варіантів того, як заробити біткоіни на телефоні:

 • видобуток криптовалюти через спеціальні програми для майнінгу;
 • збір сатоши на біткоін кранах;
 • грати в онлайн ігри, за участь в яких дають кріптокопійки;
 • виконання різних завдань за винагороду (наприклад, перегляд листів або інтернет-серфінг).

Потрібно звернути увагу, що чим вище продуктивність смартфона, тим більше можна з його допомогою заробити. Крім того, слід звертати увагу на те, що деякі додатки пропонують додаткові бонусні або реферальні програми, які допоможуть дещо підвищити прибутковість.

Майнінг на смартфоні

Заробіток біткоінів на Андроїд можливий за допомогою спеціальних додатків. Розраховувати на солідний заробіток тут не доводиться, але є можливість отримати деяку кількість криптовалюти, не докладаючи особливих зусиль, жертвуючи лише потужністю пристрою.

Отже, як майнити біткоіни з телефону? Щоб не використовувати пам'ять гаджета і мобільний трафік, необхідно завантажити і встановити на смартфоні спеціальний додаток. Для андроїд пристроїв великий вибір таких програм можна знайти на Google Play. Серед найбільш відомих додатків:

 • ARM Miner. Це одна з найперших програм для того, щоб добувати біткоіни на Андроїд. Її безкоштовна версія використовує ресурси пристрою для того, щоб обчислювати хеш-суми на алгоритмі HAS-256 (BTC). У платному варіанті цим майнером також можна добувати крипту на алгоритмі Scrypt (Monero, DASH). Є внутрішній гаманець, багаторівнева реферальна програма і можливість відстежувати статистику за весь час роботи. Перед стартом роботи потрібно проходження нескладної реєстрації.
 • MinerGate Mobile Miner. Ця програма дозволяє "копати" такі монети, як Bytecoin і Monero. Виводити кошти можна через спеціальний обмінник на гаманці Litecoin, Bitcoin, Ethereum. Користувач, який видобуває біткоіни на телефоні, може самостійно налаштувати рівень продуктивності, щоб попередити передчасний знос гаджета. Також тут можна дивитися за статистикою і коливаннями курсу, продавати і купувати монети.
 • NeoNeonMiner. Відмінність цього майнера від інших полягає в тому, що клієнт має багатий вибір алгоритмів для роботи. Основними і найпоширенішими при цьому є Scrypt, SHA-256 і Neoscrypt. Також є опція відстеження біржової статистики і можливість підключення і відключення додаткових протоколів.

Але, розраховуючи заробити біткоіни на Андроїд, не варто забувати про те, що складність майнінг зростає з кожним днем. Тому деякі фахівці вважають, що сума заробленого Bitcoin може і не перекрити витрат на придбання сучасного продуктивного смартфона. Крім того, є ще ряд незручностей, зокрема, необхідність завжди тримати включеним екран телефону, постійне підключення до Інтернету і нагрів пристрою.

Робота на Bitcoin-кранах

Набагато більш швидкий і простий варіант отримати кріптомонети – це біткоін крани. Так називаються численні сайти, на яких за деяку кількість Сатоши користувачам пропонується виконувати певні завдання, найчастіше переглядати рекламу або вводити капчу.

Є можливість користуватися кранами через браузер, але краще використовувати додатки для заробітку біткоінів. Для цього програму необхідно завантажити на пристрій, вказати адресу свого кріптовалютного гаманця і вибрати хороший кран. Найпопулярнішими сайтами на сьогодні вважаються такі:

 • Freebitcoin. Його популярність виникла не на порожньому місці, щогодини на сайті користувачам роздається приблизно 250 тисяч сатоши. Причому перші гроші зараховуються відразу після проходження реєстрації, а згодом їх можна отримувати щогодини, заходячи на ресурс. Є можливість налаштувати звукове сповіщення, щоб не пропустити час роздачі. Виплата отриманої дрібниці проводиться щоп'ятниці.
 • BitMaker. Цей ресурс виплачує криптоценти за реєстрацію на сайті і перегляд рекламних відеороликів (кожні 10 хвилин по 30 секунд). Заробити тут можна не тільки Bitcoin, але і Ethereum. Виводити кошти можна на гаманці Харо і Coinbase.
 • BTC Safari. Для отримання від 140 сатоши учаснику потрібно всього лише вводити капчу і натискати кнопку один раз в 10 хвилин. Це не саме захоплююче заняття, але дає можливість отримати від 140 сатоши за клік.
 • BitcoinAliens. Щоб клієнтам було не нудно, розробники пропонують їм захистити Землю від вторгнення інопланетян. Капча вводиться після кожної атаки прибульців, системою нараховується учаснику нагорода в діапазоні від 300 до 300 тисяч сатоши. Можливість відбити атаку дається кожні 5 хвилин, а вивести зароблене – раз на тиждень по досягненню порога в 20 тисяч сатоши.
 • BitcoinFaucet. Через цей ресурс можна працювати на декількох кранах. Дрібниця нараховується за скачування різних безкоштовних додатків, що дозволяє їм накручувати свій рейтинг. Тут є безкоштовна лотерея і можливістю виграти грошовий приз і реферальна програма. Виведення коштів проводиться за заявкою клієнта.

На багатьох сайтах є режим "Hot", за допомогою якого можна збільшити розмір виграшу в кілька разів. Також не слід забувати про те, що розмір виграшу безпосередньо залежить від частоти відвідування сайту користувачем, навіть якщо винагорода нараховується в автоматичному режимі.

 Ігри та серфінг в мережі, як спосіб заробітку

Тим, хто не любить розгадувати капчі і клікати на кнопку, пропонують більш цікавий ігровий варіант заробітку. Користувач повинен проявляти вміння, проходячи різні рівні або займаючи призові місця в турнірах. Таких сайтів дуже багато, згадаємо лише кілька:

 • Sarutobi. Це аркада, яку можна запустити на iOS і Android. Учасник стрибає по деревах і збирає монетки, граючи за анімаційну мавпочку. Один раз на місяць ці монетки переводяться в сатоши і перераховуються на гаманці гравців.
 • Bitcoin Crush і Bitcoin Flapper. Схожі по суті ігри, в яких необхідно займати максимально високі місця в змаганнях.
 • Blockchain Game. Потрібно швидше за інших скласти в певному порядку блоки, для чого потрібно вміння. Максимальний виграш - до 100 тисяч сатоши.

Серфінг в мережі, тобто читання повідомлення і перегляд рекламних сайтів, вимагає більше часу і зусиль від учасника. Найнадійніші зарубіжні ресурси цього напрямку:

 • EarnFreeBitcions. Учасник вводить номер свого гаманця і починає переглядати запропоновані сайти. Чим вище оплата, тим довше повинен бути сеанс відвідування. Середня такса - 50-80 сатоши за 2 хвилини. Виплата автоматична.
 • BTC Clicks. Схожий ресурс, відмінності полягають в тому, що потрібно пройти реєстрацію, а виведення коштів необхідно замовляти.
 • Bitvisits. Також побудований на перегляді реклами, монети переводяться на платіжну систему Microwallet, де накопичуються. Після досягнення ліміту в 5800 сатоши, гроші автоматично переводяться в основний гаманець клієнта.

Але перед тим як заробляти біткоіни на своєму смартфоні, потрібно переконатися в тому, що сайт не шахрайський. Деякі ресурси використовують користувачів як боти, а потім нічого не платять. Тому слід звертати увагу на такі деталі, як високий ліміт для виведення, занадто щедра оплата і підозріло велика кількість захоплених відгуків в мережі.

Доповнення

На додаток до всіх перерахованих вище способів того, як заробити біткоіни на телефоні варто додати, що майже у всіх проектах є партнерська програма. І не варто їй нехтувати, адже це відмінний спосіб заробити додаткові біткоіни.

Висновок + відео

Способи видобутку біткоіна на комп'ютері і телефоні мало чим відрізняються. Хіба що за допомогою телефону можна заробляти в будь-якому місці, головне щоб був швидкий Інтернет. Таким чином можна поєднувати приємне з корисним і збирати біткоіни перебуваючи в будь-якому місці.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити