Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Продаж франшиз в Інстаграмі — відгуки: що таке франшиза простими словами, як заробити — чи реально

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Продаж франшиз в Інстаграмі

Серед різних методів заробітку в мережі продаж франшиз в Інстаграмі відгуки має суперечливі. Можна купити одну франшизу, щоб не придумувати нічого нового. Можна взяти готову ідею для ведення бізнесу і застосувати її в роботі.

Заробляти на франшизах в Instagram можна двома способами. Перший - це їх підготовка і перепродаж. Це можуть бути не тільки франшизи, а й інформаційні пакети, бази постачальників. Другий - це покупка схеми заробітку і впровадження її. Це може бути навіть кілька різних напрямків в суміжних тематиках або навіть протилежних.

Поняття і суть франшизи в Instagram

Що таке франшиза простими словами в Instagram - це довгострокова оренда бізнес-ідеї, а також передача прав на використання імені, бренду або торгової марки на обумовлених конкретних умовах. У соціальній мережі Instagram це поняття теж зберігається, але кілька видозмінюється. Найчастіше тут люди не взаємодіють безпосередньо з представниками бренду або якоїсь торгової марки. Найчастіше і продаж франшиз в Інстаграмі відгуки має не завжди позитивні, а іноді навіть негативні через те, що люди купують їх у неперевірених продавців.

Поняття франшизи в Instagram асоціюється зі сторінками дівчат в декреті, які за символічною вартістю пропонують цілий пакет різних франшиз або баз постачальників. У деяких все закінчується на етапі продажу. У інших же можна піти далі, заплатити ще й за навчання. Там детально розповідають про всі тонкощі цього бізнесу. Коли людина намагається застосовувати на практиці ці знання і отриманий досвід, його чекає розчарування.

На бажаний дохід він не виходить, припливу клієнтів немає, нічого не виходить. Такі сторінки створюються з метою заробітку конкретно від продажу цього продукту. Над його опрацюванням і доведенням до ідеалу ніхто не старається. І продаж франшиз в Інстаграмі відгуки має погані ще через те, що покупці не хочуть самі в цьому розбиратися. Логіка приблизно така: купив франшизу – отримав дохід і окупив вкладення.

Але між першим і останнім етапом є ще маса інших, які ніхто робити не хоче. А в цьому і полягає комплексне просування і розвиток бізнесу, покупки одного бізнес-плану недостатньо.

Є й інший спосіб заробітку. Можна стати продавцем цих франшиз в соціальній мережі Instagram, швидко перетворитися на підприємця. Можна навіть не відкривати свій бізнес, а підготувати пакети і франшизи.

Продаж франшиз: обман чи правда

Продаж франшиз в Інстаграмі, обман чи ні – цим питанням задається практично будь-який користувач, який стикається з нав'язливими пропозиціями. Вони походять від студентів або дівчат, які перебувають у декреті. Самі пропозиції вже повинні створювати певне враження про такий вид заробітку. Жоден серйозний бізнесмен не пропонує вам за роботу 3-4 години в день і не висилає за 200, 400 або 1000 грн цілий пакет якихось франшиз або баз постачальників. Тому і серйозно до таких пропозицій і ставитися не потрібно.

Чому це стало таким масовим і популярним? Через те що працездатність такої схеми сумнівна. Якщо купити таку "франшизу", спробувати використовувати її, автор в кращому випадку окупить свої вкладення. Але ці гроші не варті того витраченого часу, який доводиться вкладати в роботу. Тому багато хто починає робити те ж саме, один раз купивши франшизу, вони їх заново її перепродують, шукають покупців в мережі, намагаються залучити своєю пропозицією.

Але таку роботу не можна назвати постійною, що приносить високий дохід. Він нагадує мережевий маркетинг тим, що потрібно постійно нав'язуватися людям, намагатися завести з ними розмову, розписати переваги і змусити купити франшизу. За фактом, цей "бізнес-план" складався недосвідченими людьми, у яких немає власного бізнесу, досвіду в цій сфері. Є трохи знань, але по книгах. А як відомо, практика і теорія сильно відрізняються.

Якщо ви вибираєте для себе продаж власних франшиз в Instagram, як вид бізнесу, ви або повинні бути експертом в якійсь області, мати реальний досвід заробітку, або ви будете продавати пустушку. Вона, можливо, і допоможе заробити одиницям, «вистрілить» завдяки їх власному досвіду і знанням, складеним разом з вашою франшизою. Але це не буде вже вашою заслугою, а щасливим збігом обставин.

Як отримувати дохід від франшиз

Тому відповідь на питання про те, чи реально заробити на франшизі в Інстаграммі для того, хто її створив, буде позитивним. Для цього слід грамотно упакувати свій бізнес-план і знайти, кому його запропонувати. Для цього потрібно:

 • створити особистий бізнес-профіль в Instagram;
 • зайнятися його оформленням, наповненням просуванням і розкруткою;
 • скласти контент-план, опрацювати візуал, задіяти таргетовану рекламу та інші методи просування.

Якщо вам вдасться завоювати лояльність аудиторії, грамотно запропонувати франшизу, описати її переваги, можливий рівень доходу, терміни окупності, люди погодяться її купити, скільки б ви за неї не запросили. Продаж франшиз в Інстаграмі - це високоприбуткове заняття, але тільки в тому випадку, якщо такі бізнес-плани працюють. Якщо ви націлені на довгостроковий результат, люди, яким вдасться їх реалізувати на практиці, стати підприємцями, отримувати хороший дохід, будуть залишати свої позитивні відгуки.

Цим вони будуть залучати нових клієнтів. Якщо ваша мета отримати гроші тут і зараз тільки від продажу неякісного бізнес-плану, який не призводить до успіху і не працює на практиці, заробляти в перспективі в цьому виді діяльності вам не вдасться. Звичайно, негативні відгуки, коментарі, незадоволених людей можна блокувати в своєму профілі. Але і позитивних відгуків теж не буде. А без них все-таки завоювати лояльність і довіру своєї публіки, потенційних клієнтів не вийде.

Чи можна заробляти на франшизі в Instagram

Часто зустрічаються пропозиції в соціальній мережі - це заробіток на франшизах в Instagram, на їх продажах. Така пропозиція виглядає привабливою, так як не вимагає великих витрат ні грошей, ні часу. Це пропонують красиво оформлені сторінки з інформаційними постами, описом діяльності.

Вони пропонують, наприклад, купити одну франшизу за 250 грн або цілий пакет більш ніж з 1000 штук всього за 1500 грн їх можна купити як для себе і реалізувати в житті, так зайнятися їх подальшим перепродажем. Що тут розуміється під франшизою? Це покрокова інструкція для відкриття бізнесу невеликих розмірів в різних областях.

Оптовий набір включає в себе багато корисної інформації, яка окремо може коштувати в рази дорожче. У цьому числі:

 • готові франшизи;
 • посилання на закриті канали в телеграм з корисною інформацією;
 • книги;
 • онлайн-навчання, аудіо-курси, майстер-класи;
 • бази з пресетами;
 • інструменти для оформлення нескінченної стрічки, вічних сторіс;
 • бази постачальників;
 • групи підтримки.

Невеликий внесок окупається моментально. Якщо ви не знаходите тут потрібну франшизу, то користуєтеся іншою корисною інформацією. Через велику кількість інформації багато губляться, не знаючи, що вибрати, з чого почати. Тому вирішуючи, як заробити на франшизі в Instagram, вони вибирають їх перепродаж.

З'являється все більше продавців, а рівень довіри користувачів Instagram падає. Адже з'являється і багато шахраїв, які беруть гроші, а інформаційний продукт або інший товар не висилають.

Якщо зробити це своїм головним видом діяльності, присвячувати заняттю весь час, як і ведення блогу, на цьому можна розкрутитися і заробляти. Ця ніша ще не переповнена, а число бажаючих почати заробляти в Instagram, в інших соцмережах постійно зростає. Люди виявляють інтерес до цього виду діяльності, хочуть розвиватися, вчитися. А ви можете їм в цьому допомогти і на цьому заробити.

Відгуки про заробіток на франшизах

Допоможуть зрозуміти, що таке заробіток на франшизах в Instagram, відгуки реальних людей. За ним можна сформувати свою думку про діяльність і рівень доходу. Ось кілька з них:

 • Тетяна 27 років: знайшла для себе тематику, в якій мені цікаво. Намагаюся її вивчати і розвиватися. Тому пропоную змінити роботу тим, кому це може бути необхідно. За перший місяць у мене було всього дві продажі франшизи, але при цьому я цілодобово шукала в Інстаграмі нових клієнтів.
 • Марина 29 років: у мене зараз стабільний щоденний дохід, працюю не більше 4 годин на день. Я зараз декретній відпустці, роблю все, поки дитина спить. Отримую 100% прибуток від усіх продажів. Мінусів у такому вигляді зайнятості зовсім не бачу. Навіть вирішила не виходити на свою роботу після декрету.

Франшиза в Instagram відгуки часто може мати негативні через те, що у людей неправильне уявлення про неї. Коли людина купує франшизу, він не натискає на кнопку з написом "гроші". Люди, купивши франшизу, думають, що вони всю роботу вже зробили. Тепер потрібно сидіти і чекати, коли на їхньому рахунку почне зростати сума. Але це так не працює. Вам продають готову стратегію, яка розкладена по поличках з докладним описом кожного етапу.

Потрібно докласти зусиль, виконати кожен етап, постійно займатися своїм бізнесом, розвивати його. І тоді дохід почне рости і примножуватися. Але і вибирати продавця в Instagram потрібно теж ретельно. Якщо ви купуєте якусь франшизу у студента або базу постачальників за 400 грн, не варто чекати великих заробітків ні в перший, ні в наступні місяці. Можна перечитати масу відгуків на цей рахунок. Реальні будуть негативними. І в більшій частині через те, що багато хто навіть не стали намагатися розвиватися в цій галузі, витрачати багато часу.

Відеоогляд

Читайте статтю: Як заробити гроші в Інстаграмі - ТОП-12 способів + інструкції з аналізу конкурентів, вибору ніші, список сервісів, що допомагають в роботі

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити