Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як швидко заробити хороші гроші без Інтернету - 33 способи

Останнє оновлення: Неділя, 03 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити гроші без Інтернету

Як можна заробляти хороші гроші без Інтернету з нуля або без досвіду - вакансії, види робіт і способи самостійно заробити в реальному житті.

Як заробити гроші без інтернету - популярний запит в Інтернеті. Звучить іронічно, але людей це справді цікавить – і неспроста. У віддаленої роботи через Інтернет чимало плюсів, але є важливий недолік, який перекреслює їх для багатьох – необхідність багато часу проводити за монітором. Це може погано вплинути на зір і здоров'я в цілому – у малорухливого способу життя чимало неприємних наслідків.

Є у віддаленої роботи і інші мінуси: відсутність соціальних гарантій з боку роботодавця, необхідність багато часу проводити в квартирі – а для деяких куди приємніше частіше перебувати на вулиці. До того ж є чимало людей, які просто більше люблять працювати руками.

Та й працювати на самоті не всякому подобається - іноді це навіть призводить до проблем, якщо людина не може зосередитися і його продуктивність сильно страждає. Якщо вам заважають якісь з перерахованих мінусів, значить Інтернет для вас не ідеальне середовище для заробітку і варто розглянути можливість обходитися без нього.

А життя за межами мережі є - заробляти гроші без Інтернету і без вкладень цілком можна. Більш того: в деяких випадках робити це навіть легше, адже на ринку фрілансу спостерігається явний дисбаланс у бік бажаючих заробляти через Інтернет.

Вийти з квартири щоб заробити стає все більш складним завданням і, якщо для вас вона проста, то ви маєте перевагу. Як заробляти гроші без Інтернету - розповімо далі.

Як заробити гроші без Інтернету

Щоб знайти роботу до душі і добре на ній заробляти, потрібен серйозний підхід. В першу чергу варто визначитися з кінцевою метою – до якої роботи ви прагнете.

Не варто себе нічим обмежувати - це може бути яка завгодно робота, навіть якщо тих умінь і навичок, що у вас вже є, для неї недостатньо.

Виділимо основні напрямки заробітку без Інтернету:

 1. Надання платних послуг. Бухгалтерський облік на аутсорсі, складання документів і юридичні консультації, консультації психолога і тому подібні; при наявності відповідної освіти – найприродніший вибір якщо потрібно заробити грошей прямо зараз. Без освіти теж можна легко заробити: надавати послуги візництва і транспортування вантажів, а також деякі інші.
 2. Продаж. Продавати можна багато всього різного: меблі, одяг, техніку та Автозапчастини, вироби ручної роботи. Це можуть бути як ваші власні речі, так і чужі, або зовсім товари з Китаю – для невеликих містечок такий бізнес залишається актуальним, на ньому реально заробити багато грошей якщо вміти торгувати.
 3. Навчання. Можна вчити мов, шкільних предметів на зразок математики та літератури – попит на репетиторів високий, грі на музичних інструментах, роботі з відео та фотографіями. Вибір дуже широкий і, якщо ви маєте навички, на навчання яким є попит, або знання в якій-небудь навчальній дисципліні – до цього варіанту завжди можна вдатися.
 4. Нерухомість. Здача власного житла в оренду, суборенда, придбання нерухомості на стадії котловану для подальшого перепродажу, ріелторські послуги - на цьому список пов'язаних з нерухомістю занять не вичерпується, перераховані тільки найпопулярніші. У сфері нерухомості завжди багато грошей, так що заповзятливим людям знайдеться заняття.
 5. Власна справа. Природний крок для тих, хто не бажає працювати на когось - відкрити свій бізнес. Він може бути пов'язаний з чим завгодно, головне-заздалегідь переконатися, що товари або послуги будуть затребувані, і скласти пророблений бізнес-план. У деяких випадках корисно працювати під франшизою – бренд послужить кращою рекламою, дозволить перейняти чужий досвід і не займатися пошуком матеріалів і обладнання.

У всіх буває період в житті, коли терміново потрібна певна сума грошей, а зарплата не передбачається в найближчому майбутньому. Існує багато способів, як заробляти гроші без Інтернету і вкладень, причому досить швидко.

Переважна більшість цих способів не вимагає певних знань і умінь або високої кваліфікації. Буде потрібно вільний час, хороше здоров'я, енергія і бажання заробити.

Швидкий заробіток без Інтернету

У всіх буває період в житті, коли терміново потрібна певна сума грошей, а зарплата не передбачається в найближчому майбутньому. Існує багато способів, як заробляти гроші без Інтернету і вкладень, причому досить швидко.

Переважна більшість цих способів не вимагає певних знань і умінь або високої кваліфікації. Буде потрібно вільний час, хороше здоров'я, енергія і бажання заробити!

Розхламляємось

У кожній квартирі, на дачі і в гаражі можна знайти поклади і купи речей, що зберігаються на чорний день, за принципом — коли-небудь знадобляться. Це не так. Все, що не використовувалося протягом року, навряд чи виявиться корисним у майбутньому. Той факт, що ці речі не потрібні власнику, зовсім не означає, що вони не потрібні комусь іншому.

Якщо призначити хорошу ціну і грамотно скласти оголошення про продаж, з великою часткою ймовірності вдасться продати все непотрібне. Це дозволить отримати гроші тут і зараз.

Оголошення про продаж можна розміщувати в газеті безкоштовних оголошень або влаштувати гаражний розпродаж серед знайомих і їхніх друзів.

Найкраще продаються дитячі ігри та іграшки в хорошому стані, відеоігри, побутова техніка, музичні інструменти та спортивне обладнання.

Якщо продавець користується успіхом, він може організувати свою справу, перепродуючи старі речі, і з часом відкрити магазин.

Роздача листівок

Цей вид заробітку дозволить швидко заробити грошей без Інтернету будь-кому від школяра до пенсіонера. Підробіток можна знайти в тих же газетах безкоштовних оголошень в розділі з пропозиціями роботи. Виплати зазвичай щоденні, що дуже зручно тим, кому потрібно заробити грошей прямо зараз.

Недоліком такої роботи є те, що доведеться цілий день провести на ногах на вулиці в будь-яку погоду. Можна зіткнутися з агресивними перехожими, грубо реагують на спробу вручити їм рекламні проспекти.

Разова допомога по господарству

Багатьом потрібен час від часу допомогти у важкій справі. Наприклад, в дачний сезон шукають помічників для вкопування городу, прополки, викопування ям, посадки дерев, фарбування паркану та інших некваліфікованих робіт. В місті потрібні мийники вікон, помічники на будівництві, вантажники.

Вакансії такого роду публікуються в газетах безкоштовних оголошень типу «Робота», «Кабанчик». Якщо вивчити ці вакансії, стане ясно, як швидко заробити гроші без Інтернету.

Якщо працювати якісно, замовники будуть передавати контакти хорошого працівника по "сарафанному радіо". Займаючись подібною працею, можна заробляти дуже непогані гроші.

Робота в таксі

Найпростіший варіант використання власного автомобіля. У всіх містах є таксі-сервіси, так що вся організаційна робота буде зроблена за вас, залишиться лише водити машину. Роботою мрії це не назвати, але заробляти можна непогано, і до того ж поєднувати з іншими заняттями. Як робота під час навчання – цілком непогано.

Своя машина необов'язкова, будь-який таксопарк пропонує машину в оренду на дуже вигідних умовах.

Крім перевезення пасажирів, можна займатися вантажами, посилками.

Заробіток без спеціальних знань

Все частіше у людей немає необхідності мати постійну роботу. Припустимо, у них є стабільний дохід від здачі квартири в оренду, але час від часу потрібен додатковий заробіток. Можна вибрати для себе не дуже обтяжливі види роботи.

Донори

Здаючи кров, людина відчуває, що він приносить користь іншим. Так і є, адже часто донорська кров рятує життя людей. Крім морального задоволення, донор отримує грошову винагороду. Це може принести невеликий регулярний дохід. Донору не рекомендується здавати кров частіше разу на місяць.

Вигул домашніх тварин

Попит на послуги з вигулу досить високий: якщо ви добре ладнаєте з тваринами, це цілком може стати варіантом як швидко заробити гроші без Інтернету. Тим більше, якщо у вас є власні вихованці, іноді можна поєднувати їх вигул з роботою.

Година вигулу невеликої собаки коштує 80-100 грн, великої – 150-200. Якщо вдасться залучити клієнтів і працювати по 4-6 годин на день, то можна заробляти непогані гроші.

Сам по собі вигул може розглядатися лише як підробіток, але до того ж можна ще надавати послуги з годівлі, миття, відвідування клінік і дресирувальних майданчиків – за додаткову плату.

Таємні покупці

Таємний покупець - це цікава професія, в якій не потрібно ніяких особливих навичок, крім уміння видати себе за справжнього покупця. Такі працівники потрібні в багатьох сферах, де потрібно перевірити якість надання послуг:

 • Ресторани, кафе;
 • Банківські установи;
 • Магазини, бутіки;
 • Готелі.

Від таємного покупця потрібно придбати і використовувати послуги закладу, склавши повний відгук. План відкликання надається компанією-наймачем. Потрібно уважність і хороша пам'ять, адже робити записи під час покупки не можна, щоб не видати себе.

Успішні таємні покупці можуть отримувати непоганий дохід, при цьому графік роботи вони вибирають самі.

Учасники телешоу, актори масовки

Кіностудії, що знімають телешоу і випускають фільми і серіали, постійно потребують свіжих обличчях. Стати учасником масовки або телешоу досить легко.

Необхідно прийти в кіностудію, зареєструватися, залишити свої дані і портфоліо. Після цього залишається тільки чекати виклику на зйомки.

Для зйомок у фільмі акторам масовки видають костюми, а на телешоу можна приходити в своєму одязі з урахуванням вимог продюсера. Зйомки на практиці — нелегке заняття. Зніматися доводиться цілий день, часу на обід і відпочинок може не вистачити, при цьому потрібно чітко виконувати вказівки оператора та інших членів знімальної групи.

Роботу знаходити можна постійно, і чим більше участі в різних проектах буде у вас в резюме – тим простіше.

За день зйомок можна заробити від 400 грн до 1 тисячі.

Сильно на це розраховувати не варто, але сама по собі масовка може стати і підробітком, і навіть основною роботою. Важливо, що в масовку потрібні найрізноманітніші люди, в тому числі і діти, так що це один з цікавих способів як школяреві заробити гроші без Інтернету.

Мережевий маркетинг

Продаж через консультантів дуже популярна, так як при покупці таких товарів можна отримати докладні поради щодо їх вибору і використання.

Деякі пам'ятають презентації Zepter в кінці 90-х, коли з мережевих продажів влаштовували справжнє шоу.

Сенс мережевого маркетингу полягає у продажу товарів і послуг через мережу розповсюджувачів. Це нагадує піраміду, але на ділі задоволені всі — і продавці, і покупці. Доказом цьому служить ефективна діяльність таких гігантів як Avon, Amway, Oriflamme. Ці компанії успішно розвиваються на рику, але ж їх товари не продаються в магазині.

Мережевий консультант не потребує освіти або знань, компанії проводять тренінги і дають початкові знання.

Почати продажі можна зі своїх знайомих і родичів, поступово розширюючи клієнтуру.

Ідеї як заробити без Інтернету

Щоб полегшити складання списку ідей як реально заробити гроші без Інтернету, пропонуємо вашій увазі деякі варіанти з розбором того, що вас може чекати. Ідеї найрізноманітніші, але в якому б напрямку ви не рушили, головне – постійно йти вперед і пам'ятати про мету.

Приватні уроки

Якщо у вас є педагогічна освіта, то давати приватні уроки – найприродніше заняття, яке слід розглянути, адже заробляти на них можна почати з нуля, взагалі без вкладень. Хороший репетитор може заробляти набагато більше шкільного вчителя, при цьому у нього буде більш гнучкий графік і залишиться ще чимало вільного часу. Особливо вигідно давати уроки відразу з кількох предметів: наприклад, українській мові та літературі.

Проведення екскурсій

Якщо у Вашому місті багато туристів, можна стати екскурсоводом або гідом. Знання англійської буде дуже корисним, а в деяких випадках знадобляться і інші мови. Якщо ви вивчите китайську, то відразу станете пріоритетним вибором для них.

Корисні навички: знання пов'язаних з пам'ятками історій і міських легенд; вміння цікаво їх розповідати; добре знання міста – туристам можуть бути цікаві не тільки пам'ятки, а й кафе, сувенірні лавки, інші заклади. Якщо домовитися з їх господарями і отримувати винагороду за наведених туристів, робота може стати ще вигідніше.

Доходи залежать від сезону: влітку вони найвищі, взимку нижче, але теж непогані, а в саму сльоту і вогкість можна буде відпочити.

Автоекскурсії

Проводити екскурсії можна і на автомобілі: в такому випадку вийде відвідати більше місць і урізноманітнити відпочинок – наприклад, виїхати на природу. Послуги гіда з машиною затребувані і, якщо ваше місто приваблює туристів, варто задуматися про те, щоб ним стати.

Навички потрібні ті ж, що і від звичайного гіда, але знати потрібно не тільки місто, а ще й околиці, іноді і сусідні міста. Зате заробляти вийде більше.

Прийом дзвінків

Потрібно грамотна мова і стійкість до стресу, адже клієнти трапляються різні. Робота проста, можливостей для зростання практично ніяких, тому може розглядатися як тимчасовий варіант.

Тим більше, що часто пропонується можливість вибирати графік або встановлювати його самостійно – в деяких випадках потрібно обдзвонити певну кількість клієнтів, а коли це робити вирішувати вам.

Виготовлення хенд-мейд товарів

Часто вишивка, в'язання, виготовлення прикрас — всього лише цікаве хобі, але їх можна перетворити в прекрасний спосіб отримання доходу. Талановиті майстрині часто продають свої вироби знайомим і друзям, а потім обзаводяться великою клієнтурою.

Очевидно, що сучасні канали продажів за допомогою Instagram або інших соцмереж допомагають збільшити продажі, але можна обійтися і без них.

На дому можна займатися будь-яким рукоділлям і творчістю:

 • Шити одяг;
 • Робити ювелірні прикраси та біжутерію;
 • Готувати і пекти на замовлення;
 • Робити прикраси для дому та предмети інтер'єру;
 • Виготовляти одяг для домашніх улюбленців;
 • В'язати.

Не всім спадає на думку, як можна заробити гроші без Інтернету своїми руками. Тут криється маса можливостей - адже в наші дні фахівців "з руками" знайти не так-то легко.

Ялинкові іграшки та статуетки, ароматичні свічки і мило, мініатюри, сумочки, гаманці і так далі – є безліч речей, які можна зробити своїми руками. Хенд-мейд цінується в якості подарунків, так що, якщо ви любите займатися чимось подібним, чому б не почати на цьому заробляти.

Зроблені своїми руками речі високо цінуються і продавати їх можна набагато дорожче, ніж коштують матеріали, з яких вони виготовлені. У туристичних місцях бізнес може піти особливо добре якщо спеціалізуватися на речах з національним або місцевим колоритом.

Виготовлення косметики

Натуральна косметика в моді - використовуючи її ви точно знаєте склад, і що від неї не буде шкоди. Якщо вам добре дається її виготовлення, і люди готові її у вас купувати – чому б і не зробити виробництво косметики своїм основним заняттям.

Креми, лосьйони, бальзами і скраби – все це можна виготовити в домашніх умовах.

Виготовлення речей для вихованців

М'які будиночки, ігрові комплекси, сумки для перенесення, лежаки, когтеточки – далеко не всі предмети, які все частіше купують для вихованців.

Ринок зоотоварів досить великий і, якщо ви любите майструвати щось своїми руками, варто перевірити, наскільки багато таких умільців вже працює у Вашому місті.

Це може бути підробітком, та й основним заняттям теж – добре зроблені речі для вихованців коштують недешево, а займатися їх виготовленням можна і підлітку.

Соління і маринування овочів

Багато хто любить консервовані овочі, але далеко не всі займаються їх заготівлею самі. Часто доводиться купувати магазинні соління, але домашнім вони сильно програють, тому покупці з радістю скористаються вашою пропозицією.

Основні покупки припадають на осінь і зиму, так що в теплу пору року потрібно буде пошукати інше заняття.

Ідеально, якщо у вас є своє господарство – в цьому випадку вам не доведеться купувати овочі для заготівлі, а теплу пору року якраз буде йти на їх вирощування.

Копчення

Копчена продукція - м'ясо, риба, птиця, користується популярністю, і майстри копчення можуть заробляти достатньо, щоб це стало основним заняттям. Потрібно лише навчитися робити це добре, коптити різними способами і обладнати місце.

Коптильня повинна відстояти досить далеко від житлових будинків, щоб нікому не заважати – наприклад, її можна облаштувати поруч з дачею. Спочатку можна обійтися практично без вкладень, а вже якщо справа піде, придбати спеціальну техніку для копчення і урізноманітнити асортимент.

Екотуризм

В європейських країнах цей напрямок туристичного бізнесу давно відомо, а останнім часом починає користуватися все більшою популярністю і в Україні. Якщо ви знаєте цікаві місця - з красивими пейзажами і цікавими маршрутами для піших переходів, любите подорожувати і спілкуватися з людьми, задумайтеся про проведення турів.

Крім простих піших походів можна сплавлятися по річках, займатися скелелазінням, поїздками на велосипедах – просто для цього потрібно більше підготовки.

Також цікавий варіант - агротуризм. Це відвідування сіл з усіма супутніми пригодами: походом в справжню сільську лазню, збором грибів або ягід, полюванням, можливістю спробувати сільську кухню. Організація таких турів може приносити дуже хороші гроші, при цьому вільних ніш все ще чимало.

Бджільництво

Деякі власники дачних ділянок тримають бджіл, але ж можна і не обмежуватися декількома вуликами. Якщо взятися за справу всерйоз, виробництво меду може стати хорошим способом заробити, тим більше, що крім нього можна продавати прополіс, маточне молочко і пергу. До того ж можна давати уроки бджільництва.

Організація кемпінгів і глемпінгів

Кемпінг - обладнаний літній табір, а глемпінг – його просунутий варіант, що дозволяє насолодитися природою з великим комфортом.

Далеко не у всіх цікавих і відвідуваних туристами місцях легко знайти можливість заночувати хоча б з мінімальними зручностями.

Організація такої можливості може стати вашим внеском в туристичний потенціал регіону - а практично скрізь є на що подивитися, і одночасно дозволить непогано заробити. Організацію кемпінгів і глемпінгів можна поєднати з екотуризмом - так і пустувати вони не будуть, і туристи отримають зручності, а ви зможете відкрити нові маршрути і не відчувати конкуренцію.

Сироваріння

Українці споживають все більше сиру, і багато в чому зростання відбувається за рахунок незвичайних сортів – наприклад, розсольних сирів з козячого і овечого молока. Попит на хороший сир є практично скрізь, і навіть маленька сироварня може вас забезпечити, а в міру зростання клієнтури можна буде і розширити бізнес.

Для сироварні потрібно приміщення, а початковий капітал може бути і невеликим. Добре поєднується з власним фермерським господарством, але навіть без нього зазвичай нескладно домовитися про постійні поставки сировини.

Розведення раків

Коштують раки дорого, попит на них є, при цьому вони невибагливі. Знадобиться водойма площею хоча б в кілька сотень квадратних метрів, причому його потрібно закрити щоб мати можливість штучно підігрівати в ньому воду і працювати цілий рік.

Саме через необхідність мати водойму конкуренція в розведенні раків низька, а їх ціна висока.

Якщо для вас це не перешкода, то саме раки будуть першим вибором для розведення – вже дуже це вигідно. Також можна розводити і рибу.

Питомник

Якщо ви любите тварин і готові проводити з ними багато часу, розгляньте можливість відкрити розплідник. Породистих собак заводять все частіше, тому займатися їх розведенням – справа прибуткова. До того ж порід дуже багато, так що місце на ринку зазвичай знаходиться навіть для декількох розплідників – але варто заздалегідь дізнатися хто і яких собак розводить у Вашому місті, та й в сусідніх теж.

Розводити не обов'язково саме собак: замість них можна займатися кішками, кіньми, хом'яками, морськими свинками. Та й рослини теж не варто скидати з рахунків: розплідник для них – куди більш спокійне місце, а заробляти можна і на ньому, але для цього потрібно більше землі.

Виготовлення банних віників

Щоб почати цим займатися, досить мати сухе провітрюване приміщення і прості інструменти. Матеріал для віників легко зібрати в лісі: їх роблять з дуба, берези, липи, хвойних та інших дерев, популярністю користуються також ялівцеві. Є й важливі нюанси, які варто враховувати: так, віники з горобини, черемхи і клена мають релаксуючий ефект.

Заготівля матеріалу ведеться навесні і на початку літа, продавати віники можна в роздріб і оптом – в лазні та сауни. З виробництвом віників добре поєднуються інші заняття, пов'язані з деревом.

Виробництво діжок

Одне з таких занять - виготовлення діжок. Буде потрібно освоїти технологічний процес, зате попит на них стабільний і досить високий.

Дерев'яні діжки потрібні для витримки вина і деяких інших напоїв, щоб солити помідори і огірки, квасити капусту, вимочувати вино, та й для зберігання води їх теж використовують.

На їх виробництві можна заробити непогані гроші, особливо якщо поєднувати з іншими пов'язаними з деревом роботами, що вимагають подібного набору інструментів і матеріалів.

Виготовлення незамерзаючої рідини

"Незамерзайка" для автомобілів – відносно простий варіант налагодити домашнє виробництво. Обладнання для нього доступно і багато місця не буде потрібно.

Готова продукція, якщо вона якісна, зазвичай розходиться швидко, адже на один автомобіль за холодний сезон йде 12-15 літрів.

Влітку можна зайнятися виробництвом звичайної склоомиваючої рідини.

Виробництво цегли

Цеглини використовували ще в Месопотамії і Стародавньому Єгипті за тисячі років до нашої ери, так що їх виробництво організувати нескладно. Потрібно вкластися в обладнання, зате попит високий, а продаються цеглини вдвічі дорожче вартості матеріалу, з якого виготовлені. Виробництво цегли може приносити великі доходи і при цьому забирати не так багато часу.

Організація свят

Влаштувати велике свято - справа непроста, тому досвідчений організатор завжди зможе знайти роботу. Причому це відноситься як до технічної частини: складання розкладу, логістика, пошук обладнання, так і до самого проведення свята в якості аніматора. Можна займатися чимось одним, або поєднувати обидві справи відразу якщо у вас так багато навичок – і заробляти відповідно.

Отримувати ще більший дохід можна якщо купити звукову і світлову апаратуру і давати її напрокат. Коштують такі послуги недешево, так що це може бути окремим бізнесом – але особливо добре він окупається, якщо ви самі займаєтеся святом, до того ж може стати і плюсом вам як організатору.

Педагоги додаткової освіти

На допомогу школярам будь-якого віку приходять репетитори з усіх предметів. У цій професії потрібна серйозна кваліфікація, професійний і педагогічний досвід, постійний саморозвиток.

Викладання без використання Інтернету неможливо, але якість навчання в реальному житті значно вище, ніж з монітора. Важливо те, що дітям заборонено перебувати біля екрану комп'ютера більше певної кількості часу в день. Ці норми розроблені МОЗ. Для старших школярів цей час становить близько 3 годин на день, решту часу дитина повинна займатися по — старому-з книгами і зошитами. Молодшим школярам рекомендується витрачати на комп'ютер не більше півтори години на день.

Якщо у людини є покликання до роботи з дітьми і талант в області музики, спорту, малювання або шитися м'якої іграшки, він може давати відповідні приватні уроки або вести гуртки. Необхідно отримати дозвільні документи і дотримуватися норм і вимог безпеки. Фахівці подібного роду дуже затребувані в приватних дитячих садах і школах.

Няні, доглядальниці, медсестри

При наявності педагогічної або медичної освіти можна працевлаштуватися в якості няні, гувернантки або гувернера, доглядальниці, приходить медсестри. Обов'язки, що виконуються такими працівниками, вимагають наявності спеціальних знань і умінь, тому доведеться отримати відповідну освіту, зате потім можна заробляти пристойні гроші. Так, за неофіційними даними, няні і доглядальниці заробляють від 120 до 200 грн на годину.

Стилісти, візажисти, баєри

Навчитися робити грамотний гарний макіяж можна самостійно або на спеціальних курсах. Стилістом стати можна, пройшовши навчання. Таким фахівцям потрібно постійно вивчати останні модні тенденції, щоб бути в тренді.

Послуги візажистів і стилістів стають все більш затребуваними, так як сучасна мода не має певної спрямованості.

Легко перейти тонку грань між модним трендом і застарілим чином. Якщо є сумніви в своїх здібностях створити актуальний образ, краще вдатися до послуг стилістів.

Баєри - це фахівці, які допомагають купувати необхідні речі від одягу і взуття до меблів і предметів декору. Часто вони працюють в парі зі стилістом. В їх обов'язки входить знання актуальних модних тенденцій, вміння підібрати поєднуються предмети, а головне — знання того, де все це можна придбати.

Таким фахівцям потрібно вкластися в своє навчання, створення портфоліо і необхідні для роботи інструменти. Зате вони можуть заробляти не гірше провідних менеджерів успішної компанії.

Ріелтори

Невірно думати, що займати квартиру можна без спеціальної освіти. Навпаки, тут потрібні специфічні знання в залежності від того, чим займається ріелтор. Необхідно знати житлове право, оподаткування, правила оформлення документів.

Такі знання найкраще отримувати на практиці, працюючи помічником фахівця з нерухомості. У міру накопичення досвіду можна стати грамотним ріелтором і заробляти вагомі суми.

Цікаво знати, що багато великих компаній проводять безкоштовне навчання для своїх співробітників. Це відмінна можливість для старту кар'єри.

Поради

З чого почати тому, хто хоче заробити? Необхідно скласти для себе стратегію своїх дій.

Необхідно обміркувати, чи є можливість пройти навчання в цікавій сфері. Можна отримати необхідні знання в стислі терміни, не витрачаючи часу на зайві знання.

Вибираючи курси, слід звернути увагу на диплом або сертифікат, що видається в кінці навчання. Він повинен відповідати державним стандартам. Можна почитати відгуки, поговорити з тими, хто вже пройшов навчання.

При пошуку роботи потрібно бути відкритим і не упускати можливості. Чи не соромно розповісти своїм родичам і друзям про необхідність заробітку, і запропонувати свої послуги.

Способів заробити гроші без Інтернету багато, але при виборі важливо не допустити помилки, через які потім справа може розладнатися. Кілька порад, які допоможуть їх уникнути:

 1. При виборі керуйтеся в першу чергу двома основними параметрами: наскільки справа вам подобається і затребуваністю послуги/продукту. Так ви не «вигорите» і зможете працювати стільки, скільки потрібно, при цьому у вас буде достатньо клієнтів. Заробіток прямо зараз теж важливий, але його варто враховувати в другу чергу якщо ви бачите перспективи зростання.
 2. Ініціатива дуже важлива - це головна якість, що об'єднує домоглися успіху людей. Будьте завжди активні і прагнете знаходити нові способи заробити. Поборіть лінь: заробити без зусиль не вийде, якщо тільки у вас немає вже організованого і здатного працювати без вас бізнесу.
 3. При можливості частину зароблених коштів слід зберігати і інвестувати – у власну освіту або цінні папери, головне, поступово нарощувати свій капітал.
 4. Якщо ваша кар'єра опинилася в глухому куті, це означає лише що ви погано шукали, адже способів заробити так багато. Якщо не подобаються ті, що вже є у вашому розпорядженні, значить потрібно отримати іншу освіту або придбати нові навички, після чого відкриються і інші.
 5. Прагнення збагатитися якомога швидше не повинно затьмарювати здоровий глузд. Якщо бачите занадто вигідну пропозицію, подумайте про те, що з ним може бути не так. Це не означає, що обов'язково потрібно відмовлятися, але перевірка точно не зашкодить. І тим більше варто зважити ризики якщо потрібні вкладення.
 6. Не варто порушувати законодавство. Є стільки способів заробляти повністю законно - або принаймні без явних порушень, так навіщо ризикувати.
 7. Не беріться за все відразу. Деякі справи можна успішно поєднувати - при розборі способів було виділено кілька особливо вдалих поєднань. Але далеко не всі, тому добре зважте свої сили, і не беріться за кілька справ відразу без досвіду їх ведення по одному.
 8. Не робіть занадто дешеву роботу. Спочатку клієнтів може бути мало і висока спокуса братися за все підряд-не заради грошей, а на майбутнє. Але виконувати багато дешевих замовлень не слід, так ви тільки витратите багато сил і розчаруєтеся. Цінуйте свій час і зусилля.

Висновок + відео

Універсальних формул великого заробітку з нуля не існує - кожному підійде щось своє. Який би із способів ви не вибрали, потрібно любити свою справу і вкладати в нього сили, цінувати свій час і постійно прагнути розвиватися. Світ дає багато можливостей, слід лише вміти ними користуватися, а якщо щось не вийшло, то завжди можна зайнятися іншою справою.

При бажанні будь-якій людині можна заробляти гроші без Інтернету. Ключове слово тут - бажання, а при пошуку заробітку варто запастися терпінням.

Коли робота знайдена, необхідно проявити свої акуратність, працьовитість, дружелюбність і стресостійкість.

Замовник або роботодавець повинен бачити, що він може покластися на виконавця щодо якості і термінів виконання роботи. Тільки при дотриманні цих умов працівник може розраховувати на постійні замовлення, навіть якщо мова йде про разові підробітки.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити