Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити на біржі Binance: огляд основних способів заробітку на торгівлі, майнінг, стейкінгу, фармінг і т. д.

Останнє оновлення: П'ятниця, 12 квітня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити на біржі Binance

Криптовалютна біржа Бінанс (сайт https://binance.com) працює з 2017 року і займає лідируючі позиції майже весь час свого існування. Незважаючи на величезні обсяги спотової та ф'ючерсної торгівлі, це не єдині варіанти, як можна заробити на біржі Binance.

Редакція ITstatti.in.ua пропонує огляд усіх актуальних на 2024 рік методик заробітку за допомогою цього майданчика. Їх дуже багато, є і активні, і пасивні, і високоризикові, і щодо безпечні. Швидше за все, кожен користувач зможе підібрати потрібний для себе варіант.

Як заробити на Binance: 19 основних способів

1. Спотова торгівляBinance

 • Сторінка продукту: https://www.binance.com/uk-UA/trade
 • Складність: висока
 • Переваги: великий вибір валют, заробіток на волатильності курсів
 • Недоліки: високі ризики через волатильність, непередбачуваність ринку

Під спотовою торгівлею розуміють такий спосіб трейдингу, у якому розрахунки здійснюються миттєво момент здійснення угод, без відстрочок. Суть заробітку полягає в тому, щоб продавати активи дорожче, аніж вони були куплені. І тому використовуються торгові інструменти – ордери.

На бізнес підтримуються торгові ордери типів Маркет, Ліміт і Стоп-Ліміт. Маркет дає можливість моментальної купівлі або продажу зазначеної кількості активів за найкращою із запропонованих цін. Ліміт - створює ордер у книзі ордерів із зазначенням конкретної ціни, і виконується тільки якщо з'явиться зустрічний маркет-ордер за такою ціною. Стоп-ліміт – дозволяє запланувати створення лімітного ордера при досягненні певного рівня ціни.

Біржа також підтримує маржинальну торгівлю з кредитним плечем, що дозволяє створювати ордери на більшу кількість коштів, що у вас є, і у разі успіху отримати прибуток у рази більше можливого. Альтернативний варіант – це токени із кредитним плечем.

Можливий автоматичний трейдинг на Binance за допомогою торгових ботів – спеціального програмного забезпечення. Бот по API підключається до біржі та створює угоди на купівлю/продаж від імені користувача. Бот діє відповідно до стратегії, заздалегідь заданої або розробниками, або самим користувачем. Боти зазвичай не безкоштовні, але методи оплати різняться – або відсоток прибутку, або фіксована ціна на місяць/рік.

Приклади ботів, що дозволяють заробити на Бінанс: RevenueBot, 3Commas, Cryptorg. А також на біржі є власний бот для сіткової стратегії торгівлі.

2. Ф'ючерси та опціониBinance Futures

 • Сторінка продукту: https://www.binance.com/uk-UA/futures
 • Складність: висока
 • Переваги: великий вибір контрактів, гнучкість інвестицій та хеджування ризиків
 • Недоліки: високі ризики

Ф'ючерси (futures) - це контракти, що передбачають передачу активів не миттєво, а через певний час і за певною ціною. По суті, трейдеру взагалі не обов'язково мати криптовалюту.

Користувачеві Бінанс доступні безстрокові ф'ючерсні контракти із плечем до 50х. Для того, щоб торгувати на Binance Futures, потрібно спочатку переказати кошти (BTC, ADA, BNB, DOT, ETH, SOL, XRP, USDT або BUSD) із звичайного рахунку на ф'ючерсний.

Ціни на ф'ючерсному ринку трохи відрізняються від спотового, оскільки включають витрати на зберігання. Щоб у довгостроковій перспективі максимально наблизити показники до спотових, кожні 8 годин здійснюється фінансування.

 • Коли ціна на ринку зростає, ставка фінансування є позитивною, і трейдери з Long позиціями виплачують фінансування трейдерам з Short позиціями.
 • Відповідно, якщо ціни на ринку падають, то ставка фінансування є негативною, і учасники з Short позиціями платять учасникам з Long позиціями.

На Binance Futures можна взяти участь у баттлах (відгадувати, в який бік піде ціна). Приз – бали, які згодом можуть стати в нагоді для отримання призів у розіграшах на платформі

Також на біржі є платформа опціонів (https://www.binance.com/uk-UA/eoptions/ETHUSDT).

Опціон можна охарактеризувати як право щось зробити у певний час. Власник має право виконати конкретну дію в майбутньому в заданий момент часу, а покупець може до закінчення дати експірації скористатися цим правом або відмовитися від нього. Продавець має виконати рішення покупця.

На біржі Binance визначення ціни опціонів, як і розрахунки з них, здійснюються в USDT. Інструмент дає користувачам більше можливостей для диверсифікації портфеля та управління поведінкою на ринку. Користувачі можуть придбати опціони для торгівлі або хеджування ризиків, а також продавати або випускати (емітувати) їх.

3. Заробіток на арбітражі на Binance P2PBinance P2P

 • Сторінка продукту: https://p2p.binance.com/uk-UA/trade
 • Складність: середня
 • Переваги: можливість отримувати високий прибуток
 • Недоліки: ризики людського фактора (шахрайства з боку контрагентів)

p2p-арбітраж на Binance P2P та інших однорангових майданчиках – популярний сьогодні спосіб заробітку, який справді може приносити гідний дохід щодня.

Суть полягає в тому, щоб купувати та продавати криптовалюту, заробляючи на різниці цін між різними платформами або між p2p та спотовим ринком. Для пошуку «зв'язок» (арбітражних можливостей) використовуються спеціальні сканери, наприклад P2P Machine або P2P Army.

4. Ходлінг (інвестування)Ходлінг (інвестування у довгу)

 • Складність: низька
 • Переваги: простота – від користувача потрібно просто купити та тримати активи
 • Недоліки: ризик знецінення тієї чи іншої валюти (компенсується диверсифікацією).

Купівля та тривале зберігання активів з розрахунком на подальше зростання курсу називається ходлінгом. Теоретично, з цією метою можна використовувати біржу Бинанс, оскільки вона належить до розряду кастодиальных і надає користувачам рахунки для зберігання активів.

Експерти, однак, рекомендують вибирати для холдингу безпечніші варіанти, такі як апаратні гаманці.

Якщо ви все ж таки зберігаєте інвестиції на біржі, то не забудьте всіляко убезпечити свій аккаунт: включити двофакторну аудентифікацію, придумати максимально складний пароль. Це знизить ризик злому ззовні.

Важливо також відзначити, що ніколи не можна обмежуватись вкладеннями лише в одну монету, нехай навіть це біткоїн чи інший актив із хорошою репутацією. Рекомендується ретельно зібрати криптопортфель інвестицій та періодично проводити його перебалансування. Тоді збитки від одних валют компенсуватимуться прибутком від інших, і у разі падіння однієї монети ви не станете банкрутом.

На Binance є функціонал під назвою Автоінвестування. Налаштувавши автоматичну систему, ви можете з рівними проміжками часу купувати криптовалюту на рівні суми, тим самим інвестуючи відповідно до стратегії DCA (усереднення доларової вартості).

5. Заробіток на лістингу нових токенівНовий лістинг на Binance

 • Сторінка для відстеження: https://www.binance.com/uk-UA/markets/newListing
 • Складність: середня
 • Переваги: висока ймовірність зростання токенів після лістингу
 • Недоліки: важко визначити заздалегідь, які монети мають перспективи зростання

Коли токен нового проекту потрапляє на таку популярну та високоліквідну біржу, як Binance, то є велика ймовірність швидкого зростання курсу. З цією метою багато трейдерів намагаються наперед обзавестися новими токенами (купивши на Launchpad під час первинного розпродажу, отримавши на Launchpool як бонус за стейкінг), щоб потім продати з гарним прибутком.

Приклади токенів, які продемонстрували різке зростання після лістингу:

 • Litentry (LIT) за хвилину подорожчав на 7430%.
 • My Neighbor Alice (ALICE) за хвилину подорожчав на 60 000%.
 • SafePal (SFP) виріс на 1800% після лістингу.
 • WazirX (WRX) подорожчав на 160% у першу ж секунду після виходу на ринок.

Звичайно, далеко не всі токени показують таке зростання. Але у випадку з бінансом ситуація спостерігається все частіше і частіше. Це пов'язано і з популярністю самої біржі, і якісним відбором проектів для лістингу.

6. Simple Earn: гнучкі та фіксовані депозитиBinance Simple Earn

 • Сторінка продукту: https://www.binance.com/uk-UA/simple-earn
 • Складність: низька
 • Переваги: немає інвестиційних ризиків втрати коштів – тіло вкладу є недоторканним і його вам повернуть у будь-якому випадку
 • Недоліки: ризики, пов'язані із тривалим зберіганням коштів на централізованій платформі

Бінанс дозволяє заробити на своїй криптовалюті, що не використовується, певний процентний дохід. Для цього є два варіанти:

 1. Депозит із фіксованою ставкою. Має на увазі блокування коштів на строк від 7 до 90 днів. Після цього кошти повертаються вже із відсотками.
 2. Депозит із плаваючою ставкою. Певного терміну немає, вивести активи можна у будь-який час, але й ставка при цьому на порядок нижча.

Процес депонування та зняття коштів гранично простий, здійснюється у кілька кліків. Просто натисніть «Підписатися» у вибраної криптовалюти, після чого введіть суму, вкажіть термін (якщо вибрано фіксований варіант депозитів), погодьтеся з умовами платформи та підтвердіть переказ.

7. BNB VaultСторінка BNB Vault

 • Сторінка продукту: https://www.binance.com/uk-UA/bnb-vault
 • Складність: низька
 • Переваги: безризиковий пасивний дохід
 • Недоліки: ризики, пов'язані із зберіганням коштів на централізованій платформі

Цей спосіб заробітку дозволяє отримати пасивний прибуток від зберігання нативної криптовалюти BNB (Binance Coin). При цьому додатково може розподілятися також той чи інший додатковий актив у рамках Launchpool.

Таким чином, BNB Vault – це агрегатор дохідності BNB. Вносячи актив, користувач в той же час бере участь у Launchpool, Депозитах, DeFi-стейкінгу і т.д. (варіанти можуть змінюватися), отримуючи стандартні та додаткові винагороди.

Необхідно натиснути кнопку «Почати стейкінг» та ввести кількість BNB, яку хочете використати. Також можна налаштувати автоматичний переказ, щоб усі BNB зі спотового рахунку відправлялися в депозит.

8. DeFi-стейкінгDeFi-стейкінг на Binance

 • Сторінка продукту: https://www.binance.com/uk-UA/defi-staking
 • Складність: низька
 • Переваги: пасивний дохід з криптовалюти, що не використовується.
 • Недоліки: ризики, пов'язані із зберіганням коштів на централізованій платформі

Бінанс дає можливість заробляти ще на багатьох монетах. Цей спосіб не є стейкінгом у прямому розумінні цього слова, оскільки доступні і PoW-криптовалюти, включаючи Bitcoin, Litecoin. Це ще один різновид депозитів

Дає можливість отримати дохід шляхом блокування популярних криптовалют та токенів децентралізованих фінансів (DAI, HARD, DYDX та ін.). Перевага DeFi-стейкінгу від Бінанс у його простоті, все зібрано в одному місці та інтуїтивно зрозуміло.

Для DeFi-стейкінгу доступні 14 продуктів. На початку кожного рядка є підказка, який децентралізований протокол використовується для отримання доходу. Терміни гнучкі та фіксовані, на вибір. Відсотки регулярно коригуються в залежності від попиту/пропозиції на конкретний актив.

9. Стейкінг ETH 2.0Стейкінг Eth 2.0 на Binance

 • Сторінка продукту: https://www.binance.com/uk-UA/eth2
 • Складність: низька
 • Переваги: простота та низький поріг входу
 • Недоліки: прибуток буде отримано не відразу, а протягом 6-12 місяців після Злиття

Ethereum перейшов з алгоритму Proof-of-Work алгоритм Proof-of-Stake, і вже задовго до цього стейкери могли вносити перші депозити. Якщо це робити безпосередньо, то мінімально можлива сума становить 32 ETH. Якщо ви не маєте такої суми, то все одно можете взяти участь за допомогою Binance.

Принцип полягає в тому, що користувачі блокують свій Ethereum в стейкінг-кулі та отримують натомість токени BETH. Ці токени у майбутньому дадуть право отримання своєї частки доходу.

Клієнти зможуть викупити ETH, щойно реалізується можливість виведення активів, розміщених у стейкінгу – після великого оновлення Shanghai. Це трапиться не раніше ніж через 6-12 місяців після злиття (що пройшов у вересні 2022 року).

10. Фармінг ліквідностіФармінг на Binance Liquid Swap

 • Сторінка продукту: https://www.binance.com/uk-UA/swap/pool
 • Складність: середня
 • Переваги: низький поріг входу (приблизно від 10 USDT), непогана прибутковість
 • Недоліки: ризики прослизання, непостійних втрат, порушення ліквідності

Liquid Swap – це інструмент, що працює за принципом децентралізованих криптобірж із пулами ліквідності. Користувачі можуть миттєво обмінювати через нього одні активи на інші з мінімальними комісіями.

Але головне, що це ще один спосіб заробити на криптовалютній біржі Бінанс – вносячи ліквідність у пули та отримуючи за це винагороду. Внесення коштів до певних пулів, зазначених значком «Додаткові нагороди», відповідно, дозволяє отримати підвищений рівень доходу.

11. Бівалютні інвестиціїБівалютні інвестиції Binance

 • Сторінка продукту: https://www.binance.com/uk-UA/dual-investment
 • Складність: середня
 • Переваги: можна заробляти і на зростанні, і падінні ринку
 • Недоліки: торговельні ризики; не можна вивести кошти до дати розрахунку

Подвійні інвестиції на Бінанс (бівалютні) – це інструмент для заробітку у рамках Binance Earn. Допомагає максимізувати різницю між продажем за низькою ціною та покупкою за високою. При цьому інвестор має можливість заробити незалежно від того, у який бік пішов ринок. При цьому ордери, які виконуються в рамках даного інструменту, не обкладаються комісією.

12. Launchpad (IEO-платформа)Binance Launchpad

 • Сторінка продукту: https://launchpad.binance.com/uk-UA
 • Складність: середня
 • Переваги: можливість добре заробити на зростанні нових перспективних токенів
 • Недоліки: прибуток залежить від дій розробників проекту

Binance Launchpad – це майданчик для проведення IEO, в рамках якого вже пройшло чимало токенсейлів, і багато з запущених проектів стали успішними.

Однією з головних переваг отримання нових токенів є те, що іноді вони показують неймовірне зростання курсу в перші дні або навіть години після лістингу. Це гарна нагода отримати додатковий дохід.

13. Launchpool + відеоBinance Launchpool

 • Сторінка продукту: https://launchpad.binance.com/uk-UA/viewall/lp
 • Складність: низька
 • Переваги: можливість отримати прибуток на зростанні перспективних токенів
 • Недоліки: не всі токени, що розподіляються, стають успішними

Платформа Binance Launchpool створює додаткові стимули для стейкерів, дозволяючи отримувати токени нових перспективних проектів, інвестуючи у певні активи. Наприклад, у визначений всі стейкери BNB, BUSD і CHR додатково отримували кілька токенів ALICE.

Від користувача не вимагається жодних додаткових дій, тому рішення частково нагадує аірдропи.

14. Майнінг-пул та хмарний майнінгBinance Pool

 • Сторінка продукту: https://pool.binance.com/uk-UA
 • Складність: висока
 • Переваги: видобуток топових криптовалют із перспективами зростання
 • Недоліки: потрібні суттєві вкладення обладнання, які можуть довго окупатися

Майнери можуть заробити, підключившись до Binance Pool. Підтримувані алгоритми хешування – SHA256, Scrypt, Etchash, Equihash та Ethash. Таким чином, можна майнити криптовалюти BTC, BCH, ETC, ETHW, LTC та ZEC. Дохід розподіляється відповідно до моделей FPPS і PPS+; максимальна стабільність доходів забезпечується миттєвими розрахунками.

За рахунок роботи у зв'язці з криптобіржею Binance користувач отримує зручну можливість заробляти активи і відразу застосовувати їх для трейдингу/інвестування.

У листопаді 2022 року біржа також запустили власний хмарний майнінг-пул Binance Cloud Mining. Це дозволить клієнтам заробляти на майнінгу, не купуючи власного обладнання.

15. Заробіток на NFTBinance NFT

 • Сторінка продукту: https://www.binance.com/uk-UA/nft/marketplace
 • Складність: висока
 • Переваги: зручний високоліквідний майданчик
 • Недоліки: дуже непередбачуваний ринок, немає гарантій, що токени куплять

Binance NFT – одна з найпопулярніших платформ для торгівлі незамінними токенами; вона також дозволяє їх карбувати на блокчейні BNB Chain.

Інвестори можуть купувати NFT, які здаються їм перспективними, та перепродувати за вищою ціною (за умови, звичайно, що буде попит).

А автори контенту, художники, дизайнери тощо можуть створювати власні витвори та продавати у NFT-форматі. Тут теж не дається гарантій, що предмети будуть куплені, але у відомих авторів шанс вищий, ніж у новачків.

16. Слот-аукціони DOTСлот-аукціони DOT

 • Сторінка продукту: https://www.binance.com/uk-UA/dotslot
 • Складність: середня
 • Переваги: потенційно висока прибутковість
 • Недоліки: потрібно ретельно вибирати продукт і не факт, що він досягне успіху

Парачейн-аукціон задіює так званий аукціон свічок для випадкового визначення переможця. Проекти передбачають ставки токенів DOT для слота парачейна і можуть бути здані в оренду, щоб стати парачейном у мережі Polkadot. Позиції можна здавати в оренду на 3 місяці із тривалістю до 2 років.

Від користувача потрібно голосувати за якісні проекти, роблячи ставку у DOT. Binance згодом повністю розподіляє між учасниками нагороди за голосування.

17. Реферальна програмаРеферальна програма Binance

 • Сторінка продукту: https://www.binance.com/uk-UA/activity/referral
 • Складність: середня
 • Переваги: пасивний дохід
 • Недоліки: потрібно ефективно залучати людей, бажано мати свій сайт/блог/канал

Рівень можливого доходу з рефералів сягає 40% їхніх комісій. Крім того, враховується середній щоденний баланс реферера BNB.

Якщо цей показник менший за 500 BNB, то реферальна винагорода 20 %, а також передбачено заохочення рефералів у розмірі до 10 % від доходу. Якщо показник перевищує 500 BNB, ставка збільшується до 40 %, максимальна винагорода рефералів – до 20 %.

Запущено також такий напрямок, як Referral Lite, що дозволяє отримувати вагомі бонуси за запрошення друзів у рамках певних акцій за умови, що друзі також виконують умови (наприклад, внесення депозиту від 100 доларів).

18. АірдропиАірдропи на Binance

 • Сторінка продукту: https://www.binance.com/uk-UA/airdrop
 • Складність: низька
 • Переваги: пасивний дохід
 • Недоліки: дропи проходять досить рідко

Періодично на Binance проводяться аірдропи, тобто безкоштовні роздачі тих чи інших токенів. Причини можуть бути різними, наприклад, хардфорк якоїсь мережі або маркетингові цілі. Як правило, для отримання безкоштовних токенів користувачеві просто потрібно тримати певні активи на біржовому рахунку.

19. Конкурси, турніри

Практично будь-якої миті часу на Binance проходить будь-який конкурс чи турнір. Це хороша можливість отримати дохід, займаючись трейдингом, беручи участь у AMA-сесіях, освітніх активностях тощо.

Інформацію про актуальні конкурси можна знайти:

 • У блозі компанії https://www.binance.com/uk-UA/support/announcement

Крім того, заробляти на «Бінанс» можна шляхом участі у турнірах між трейдерами. Турніри проводяться регулярно. Загальний призовий пул залежить від кількості учасників. Учасники діляться на команди, а потім кожен із них має активно торгувати на ф'ючерсному ринку. Перемагають ті, чиє співвідношення прибутків та збитків буде найкращим. Найчастіше розігруються також додаткові призи - наприклад, для лідерів команд або для тих, хто голосує за певні команди.

Переваги та недоліки заробітку на Binance

Переваги:

 • Найліквідніша та найвідоміша криптобіржа.
 • Багато валют, що підтримуються.
 • Широкий вибір інструментів для торгівлі та інвестування.
 • Регулярне додавання нових можливостей та вдосконалення старих.
 • Можливість отримувати високий прибуток (звичайно, не без ризиків).
 • Зручний інтерфейс, дружелюбний новачкам, багато довідкової інформації.
 • Низький бар'єр входу.

Недоліки:

 • Обов'язкова верифікація.
 • Існують стандартні інвестиційні ризики.
 • Платформа кастодиальна, тому ви не контролюєте повною мірою свої кошти.

FAQ

Як дозволяє заробляти біржа Binance?

Безліч активних та пасивних методів, від трейдингу на спотовому чи ф'ючерсному ринку до гнучких та фіксованих депозитів криптовалюти.

Бінанс – надійна платформа?

Так, вона працює з 2017 року і без жодних серйозних нарікань.

Як заробляти на ф'ючерсах «Бінанс»?

Ф'ючерси дозволяють отримувати прибуток, не тримаючи безпосередньо криптовалюту. Натомість використовуються похідні контракти на основі ціни базового активу, і прибуток отримує той, хто вірніше передбачить ціновий рух валюти в майбутньому.

Як заробляти на Binance P2P?

Спосіб заробітку називається арбітражем, суть полягає в одержанні прибутку з розкиду цін між купівлею та продажем. У цьому ланцюжку можуть задіятися інші сторонні біржі, і спотовий майданчик Бинанс.

Скільки можна заробити на бізнес?

Залежить від обраного напряму. Від мінімуму (наприклад, на аірдропах) до сотень тисяч, але треба усвідомлювати, що чим вищий потенційний прибуток, то вищі ризики.

Що таке "Вчись і заробляй" на Binance?

Програма винагороди користувачів вивчення матеріалів на тему криптовалют.

Як заробити на Binance NFT?

Можна або створювати свої власні NFT-токени (у статтях на нашому сайті ми розповідали, як це робиться, ніякої складності немає) або купувати та перепродувати чужі, але потрібно ретельно обирати справді перспективні токени.

Висновок + відео

Ми перерахували основні способи заробітку на біржі Binance, доступні для використання у 2024 році. Зрозуміло, біржа поповнюватиме і розширюватиме свій функціонал, адже це найкращий спосіб залучити нових користувачів і утримати старих. Наслідуючи тренди криптоіндустрії, майданчик дає можливість отримання активного і пасивного доходу, що головне, в інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі. Майже всі дії відбуваються в пару кліків і не викликають складнощів навіть у новачків. Проте, слід зазначити, будь-які можливості вимагають проходження верифікації особистості.

 


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити