Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити на біржі Binance: огляд основних способів заробітку на торгівлі, майнінг, стейкінгу, фармінг і т. д.

Останнє оновлення: Середа, 08 червня 2022 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити на біржі Binance

Кріптовалютная біржа Бінанс працює з 2017 року і займає лідируючі позиції майже весь час свого існування. Незважаючи на величезні обсяги спотової і ф'ючерсної торгівлі, це не єдині варіанти, як можна заробити на біржі Binance. Редакція Profinvestment.com пропонує огляд всіх актуальних на 2021 рік методик заробітку за допомогою цього майданчика. Їх дуже багато, є і активні, і пасивні, і високоризикові, і відносно безпечні. Швидше за все, кожен користувач зможе підібрати підходящий для себе варіант.

Спотова торгівля

Під спотовою торгівлею розуміють такий спосіб трейдингу, при якому розрахунки здійснюються миттєво в момент здійснення угод, без відстрочок. Суть заробітку полягає в тому, щоб продавати активи дорожче, ніж вони були куплені. Для цього використовуються торгові інструменти-ордери.

На Бінанс підтримуються торгові ордери типів Маркет, ліміт і Стоп-ліміт. Маркет дає можливість моментальної покупки або продажу зазначеної кількості активів за кращою із запропонованих цін. Ліміт-створює ордер в книзі ордерів із зазначенням конкретної ціни, і виповнюється тільки якщо з'явиться зустрічний маркет-ордер за такою ціною. Стоп-ліміт-дозволяє запланувати створення лімітного ордера при досягненні певного рівня ціни.

Біржа також підтримує маржинальну торгівлю з кредитним плечем, що дозволяє створювати ордери на більшу кількість коштів, що у вас є, і в разі удачі отримати прибуток в рази більше можливого.

Автоматизований трейдинг

Автоматичний трейдинг на Binance можливий за допомогою торгових ботів – спеціального програмного забезпечення. Бот по API підключається до біржі і створює угоди на покупку/продаж від імені користувача. Бот діє відповідно до стратегії, заздалегідь заданої або розробниками, або самим Користувачем. Боти зазвичай не безкоштовні, але способи оплати різняться – або відсоток від прибутку, або фіксована вартість на місяць/рік.

Приклади ботів, що дозволяють заробити на Бінанс: RevenueBot, 3commas, Cryptorg.

Заробіток на лістингу нових токенів

Коли токен нового проекту потрапляє на таку популярну і високоліквідну біржу, як Binance, то є велика ймовірність швидкого зростання курсу. З цією метою багато трейдерів намагаються заздалегідь обзавестися новими токенами (купивши на Launchpad під час первинної розпродажі, отримавши на Launchpool як бонус за стейкінг), щоб потім продати з хорошим прибутком.

Приклади токенов, що продемонстрували різке зростання після лістингу:

 • Litentry (LIT) за хвилину подорожчав на 7430%.
 • My Neighbor Alice (ALICE) за хвилину подорожчав на 60 000%.
 • SafePal (SFP) виріс на 1800% після лістингу.
 • WazirX (WRX) подорожчав на 160% в першу ж секунду після виходу на ринок.

Звичайно, далеко не всі токени показують таке зростання. Але у випадку з Бінанс ситуація спостерігається все частіше і частіше. Це пов'язано і з популярністю самої біржі, і з якісним відбором проектів для лістингу.

Ходлинг (інвестування)

Купівля і тривале зберігання активів з розрахунком на подальше зростання курсу називається ходлінгом. Теоретично, для цієї мети можна використовувати біржу Бінанс, так як вона відноситься до розряду кастодіальних і надає користувачам рахунки для зберігання активів.

Експерти, однак, рекомендують вибирати для холдингу більш безпечні варіанти, такі як апаратні гаманці.

Якщо ви все ж зберігаєте інвестиції на біржі, то не забудьте всіляко убезпечити свій аккаунт: включити двофакторну аутентифікацію, придумати максимально складний пароль. Це знизить ризик злому ззовні.

Ф'ючерси

Ф'ючерси (futures) - це контракти, що передбачають передачу активів не миттєво, а через певний час і за певною ціною. Користувачеві Бінанс доступні безстрокові ф'ючерсні контракти з плечем до 125х. Для того, щоб торгувати на Binance Futures, потрібно спочатку перевести кошти (USDT або BUSD) зі звичайного рахунку на ф'ючерсний.

Ціни на ф'ючерсному ринку трохи відрізняються від спотового, оскільки включають в себе витрати на зберігання. Щоб у довгостроковій перспективі максимально наблизити показники до спотових, кожні 8 годин здійснюється фінансування.

 • Коли ціна на ринку зростає, ставка фінансування позитивна, і трейдери з Long позиціями виплачують фінансування трейдерам з Short позиціями.
 • Відповідно, якщо ціни на ринку падають, то ставка фінансування негативна, і учасники з Short позиціями платять учасникам з Long позиціями.

На Binance Futures можна взяти участь в баттлах (відгадувати, в який бік піде ціна). Приз-бали, які згодом можуть стати в нагоді для отримання призів у розіграшах на платформі.

Турніри

Крім того, заробляти на Бінанс можна шляхом участі в турнірі між трейдерами. Турніри проводяться на регулярній основі. Загальний призовий пул залежить від кількості учасників. Учасники діляться на команди, а потім кожен з них повинен активно торгувати на ф'ючерсному ринку. Перемагають ті, чиє співвідношення прибутку і збитків буде найкращим.

Найчастіше розігруються також додаткові призи - наприклад, для лідерів команд або для голосуючих за певні команди.

Опціони (Vanilla Options)

Платформа опціонів була запущена Binance в кінці грудня 2020 року. Опціон можна охарактеризувати як право щось зробити в певний час. Власник має право виконати конкретну дію в майбутньому в заданий момент часу, а покупець, може до закінчення дати експірації скористатися даним правом або відмовитися від нього. Продавець зобов'язаний виконати рішення покупця.

На біржі Binance визначення ціни опціонів, як і розрахунки за ними, здійснюються в USDT. Інструмент дає користувачам більше можливостей для диверсифікації портфеля та управління поведінкою на ринку. Користувачі можуть купувати опціони для торгівлі або хеджування ризиків, а також продавати або випускати (емітувати) їх.

Гнучкі та фіксовані депозити

Бінанс дозволяє заробити на своїй невикористовуваній криптовалюта певний процентний дохід. Для цього є два варіанти:

 • Депозит з фіксованою ставкою. Має на увазі блокування коштів на термін від 7 до 90 днів. Після цього кошти повертаються вже з відсотками. Такий спосіб доступний тільки для стейблкоінов USDT, USDC і BUSD.
 • Депозит з плаваючою ставкою. Певного терміну немає, вивести активи можна в будь-який час, але і ставка при цьому на порядок нижче. Варіант доступний для великої кількості різних криптовалюта і стейблкоінов (близько 60).

Процес депонування і зняття коштів гранично простий, здійснюється в кілька кліків. Просто натисніть "Перевести активи" у обраної криптовалюта, після чого введіть суму, вкажіть термін (для депозитів з фіксованою ставкою), погодьтеся з умовами платформи і підтвердіть переклад.

BNB Vault

Цей спосіб заробітку дозволяє отримати пасивний дохід від стейкінга нативної криптовалюта BNB (Binance Coin). При цьому додатково може розподілятися також той чи інший додатковий актив в рамках Launchpool – наприклад, на момент написання це ALICE проекту My Neighbor Alice. Таким чином, BNB Vault — це агрегатор прибутковості BNB. Вносячи актив, користувач в один і той же час бере участь в Launchpool, Депозитах, DeFi-стейкінгу, отримуючи стандартні і додаткові винагороди.

Необхідно натиснути кнопку "почати стейкінг" і ввести кількість BNB, яке хочете використовувати. Також можна налаштувати автоматичний переказ, щоб всі BNB зі спотового рахунку відправлялися в депозит.

Стейкінг

Крім BNB, Бінанс дає можливість заробляти на стейкінгу ще безлічі монет. Спосіб підрозділяється на два напрямки:

 • Фіксований стейкінг POS-монет. Доступно 48 криптовалют. Ставка для кожної з них індивідуальна, як і мінімальна сума поповнення. Термін-строго обмежений, від 15 до 90 днів.
 • DeFi-стейкінг. Можливість отримати більш високу прибутковість шляхом участі в певних продуктах децентралізованих фінансів (Curve, Compound, Kava та ін.). Перевага DeFi-стейкінга від Бінанс в його простоті - не потрібно взаємодіяти окремо з безліччю різних протоколів, все зібрано в одному місці і інтуїтивно зрозуміло.

Для DeFi-стейкінга поки доступні тільки п'ять продуктів. На початку кожного рядка є підказка, який саме децентралізований протокол використовується для отримання доходу. Терміни гнучкі. Відсотки регулярно коригуються залежно від попиту / пропозиції на конкретний актив.

Стейкінг ETH 2.0

Ethereum переходить з алгоритму Proof-of-Work на алгоритм Proof-of-Stake, і вже зараз стейкери можуть вносити перші депозити. Якщо робити це безпосередньо, то мінімально можлива сума становить 32 ETH. Якщо ви не володієте такою сумою, то все одно можете взяти участь за допомогою Binance.

Принцип полягає в тому, що користувачі блокують свій Ethereum в стейкінг-пулі і отримують натомість токени BETH. Ці токени в майбутньому, коли POS-мережа повноцінно запуститься, дадуть право на отримання своєї частки доходу.

Постачання ліквідності в Liquid Swap

Liquid Swap - це інструмент, що працює за принципом децентралізованих кріптобірж з пулами ліквідності. Користувачі можуть миттєво обмінювати через нього одні активи на інші з мінімальними комісіями. Але головне, що це ще один спосіб заробити на кріптовалютной біржі Бінанс – вносячи ліквідність в пули і отримуючи за це винагороду. Внесення коштів у певні пули, відмічені значком "додаткові нагороди", відповідно, дозволяє отримати підвищений рівень доходу.

Launchpool

Платформа Binance Launchpool створює додаткові стимули для стейкерів, дозволяючи отримувати токени нових перспективних проектів, інвестуючи в певні активи. Наприклад, на момент написання цієї статті всі стейкери в пулах з BNB, BUSD і CHR додатково отримують деяку кількість токенів ALICE. Це вже 16-та подібна акція.

Одна з головних переваг отримання нових токенов в тому, що іноді вони показують неймовірне зростання курсу в перші дні або навіть години після лістингу. Це хороша можливість отримати додатковий дохід.

Майнінг-пул

Майнер можуть заробити, підключившись до Binance Pool. Підтримувані алгоритми хешування-SHA256 і Ethash. Таким чином, можна Майні криптовалюта BTC, BCH, BSV і ETH. Дохід розподіляється відповідно до моделей FPPS і PPS+; максимальна стабільність доходів забезпечується миттєвими розрахунками.

Комісія пулу становить 2,5% від заробітку. За рахунок роботи в зв'язці з кріптобіржею Binance, користувач отримує зручну можливість заробляти активи і відразу застосовувати їх для трейдингу/інвестування.

Конкурси

Практично в будь-який момент часу на Binance проходить будь-якої конкурс або турнір. Це хороша можливість отримати дохід, займаючись трейдингом, беручи участь в AMA-сесіях, освітніх активностях і т. д.

Інформацію про актуальні конкурси можна знайти:

 • У блозі компанії https://www.binance.com/uk-UA/blog.
 • В офіційній групі https://vk.com/binance або інших соціальних мережах.

Реферальна програма

Рівень можливого доходу з рефералів досягає 40% від їх комісій. Крім того, враховується середній щоденний баланс BNB реферера.

Якщо цей показник менше 500 BNB, то реферальна винагорода 20 %, а також передбачено заохочення рефералів у розмірі до 10% від доходу. Якщо ж показник перевищує 500 BNB, ставка збільшується до 40 %, максимальна винагорода рефералів – до 20 %.

Висновок + відео

Ми перерахували основні способи заробітку на біржі Binance, доступні для використання в 2021 році. Зрозуміло, біржа буде поповнювати і розширювати свій функціонал, адже це найкращий спосіб залучити нових користувачів і утримати старих. Слідуючи за трендами кріптоіндустріі, майданчик дає можливість отримання активного і пасивного доходу, що головне, в інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі. Майже всі дії відбувається в пару кліків і не викликає складнощів навіть у новачків. Однак, варто відзначити, більшість можливостей вимагає проходження верифікації особистості.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити