Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Де взяти біткоіни безкоштовно і з вкладеннями: огляд 6 основних способів

Останнє оновлення: Середа, 27 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Біткоіни показав впевнене зростання в 2024 році і зараз його вартість знаходиться на високому рівні. Інформаційний шум навколо цієї події торкнувся навіть тих, хто раніше взагалі не працював з криптовалютою. Такий перспективний інвестиційний актив не може не привернути уваги. Сьогодні редакція ITstatti.in.ua розповість про те, де взяти біткоіни новачкові або досвідченому користувачеві.

Що потрібно зробити до отримання біткоіни

Перше, що потрібно зробити – це завести кріптовалютний гаманець. Це програмне забезпечення (або фізичний пристрій), функціонал якого призначений для збереження в безпеці пари ключів – відкритого і закритого. Отримати доступ до управління коштами може тільки той, в чиєму розпорядженні є закритий ключ. За допомогою цього ключа підписуються транзакції, таким чином, щоб розшифрувати їх міг тільки певний користувач.

Існують різні види біткоіни-гаманців, різного ступеня безпеки і зручності. Звертати увагу рекомендується на не кастодіальні варіанти, тобто такі, які дають можливість клієнту самому зберігати файли ключів на своєму пристрої, а не використовують для цього власний сервер.

Можна також виділити в даному контексті холодні або гарячі гаманці. Перші дозволяють зберігати ключі без підключення до Інтернету, тим самим підвищуючи їх безпеку. Виберіть цей варіант, якщо плануєте обзавестися Bitcoin на довгострокове зберігання. Другі гаманці завжди підключені до Інтернету, що полегшує проведення транзакцій.

 • Холодні гаманці - Ledger, Trezor, Keepkey, паперові (роздруковані на папері Ключі).
 • Гарячі некастодіальні біткоін гаманці - Bitcoin Core, Electrum, Blue Wallet, Wasabi

Способи безкоштовного отримання Bitcoin

Спочатку розглянемо, де взяти біткоіни без вкладень. Маються на увазі фінансові вкладення, але треба розуміти, що для заробітку потрібно витратити певний час і сили.

Крани

Кріптовалютні крани дозволяють абсолютно безкоштовно отримувати невеликі частки біткоіни на свій рахунок. Робота з ними здійснюється наступним чином:

 • Зареєструватися і вказати адресу свого заздалегідь створеного біткоіни-гаманця. Деякі крани працюють в зв'язці зі спеціальними гаманцями для мікротранзакцій, такими як FaucetPay і Coinpot, в цьому випадку вони просять вказати e-mail від аккаунта цього гаманця. Тоді дохід буде автоматично перераховуватися на гаманець.
 • Натиснути на кнопку Claim Now і вирішити капчу. За цю дію сервіс видасть вам випадкову кількість сатоши в певних межах (1 сатоши = 1/100 000 000 частина BTC).
 • Якщо використовуваний кран не підтримує автоматичний висновок на Coinpot або подібний гаманець, то буде потрібно накопичити мінімальну суму виведення і зняти її вручну. У деяких кранах мінімалка відносно висока, тому її заробіток може зайняти тривалий час.

Сам кран заробляє на рекламі. Рекламодавці купують у нього місця для розміщення банерів на сайті і платять за кількість показів. Тому крану вигідно залучити якомога більше клієнтів і зробити так, щоб вони регулярно поверталися. Крани-один з найпростіших відповідей на питання, де новачкові взяти біткоіни без особливих зусиль. На жаль, одержувані суми будуть незначними.

Робочі біткоіни крани: FreeBitcoin, Satoshi Hero, Moon Bitcoin, Bonus Bitcoin, Bit Fun, Cointiply.

Ігри

Отримати біткоіни в невеликих кількостях можна також через спеціальні ігри з можливістю заробітку. Депозит в таких іграх зазвичай не потрібно. За принципом кранів, вони заробляють на реклами і діляться частиною прибутку з активними користувачами. Так що, якщо ви шукаєте спосіб убити час в цікавій грі і одночасно заробити, то цей варіант може вам підійти. Ряд бірж (Crex24, Iobit) і біткоін-кранів теж пропонують різні ігрові моделі з можливістю заробітку.

Також варто згадати сферу гемблінгу-багато онлайн-казино приймають оплату і видають виграші в BTC. Мінус такого способу заробітку, якщо відкинути в цілому мінуси азартних ігор, ще й в повній анонімності творців. Якщо обдурять-кінців не знайти.

Приклади біткоіни-ігор: https://satoshihero.com/ru/games, https://crex24.com/ru/race; https://yobit.net/ru/dice/, https://faucetpay.io/dice/. додатки в Google Play.

Фріланс

Біткоін-транзакції дешевше і швидше, ніж традиційні методи міжнародних платежів, працюють в глобальному масштабі, без цензурування. Тому це хороший спосіб оплати різного роду послуг в Інтернеті. Тому один з варіантів, де взяти Bitcoin – це Реєстрація на сайтах, що з'єднують між собою фрілансерів і роботодавців, що віддають перевагу оплату в криптовалюта.

Як правило, сайти фрілансу, орієнтовані на роботу з BTC, мають меншу активність, ніж традиційні, але зазвичай і комісії на них набагато нижче. Кілька майданчиків з оплатою в біткоінах:

 • Гілка Jobs4Bitcoins на Reddit
 • Cryptogrind
 • Coinality
 • WorkingforBitcoins
 • Freelanceforcoins

Способи з вкладеннями

Наступні способи дозволяють отримати біткоіни в більш значущих кількостях, але з фінансовими інвестиціями.

Майнінг

Bitcoin на сьогоднішній день ефективно видобувається тільки за допомогою ASIC – спеціалізованих інтегральних мікросхем. Найбільш актуально застосування такого методу в регіонах з дешевою електрикою. Однак слід знати, що на даний момент гігантські обчислювальні потужності біткоіни-мережі зосереджені в Китаї і належать корпоративним власникам; пересічному користувачеві в домашніх умовах складно домогтися високих доходів.

ASIC - комп'ютери для Майнінгу, функціонал яких обмежується тільки обчисленнями, що дозволяють добувати біткоіни. Весь Серйозний Майнінг здійснюється Зараз на виділеному обладнанні, зазвичай в обладнаних дата-центрах з дешевою електроенергією і професійним охолодженням.

Прибуткові на сьогодні годинники для BTC:

 • Bitmain Antminer S19 Pro
 • MicroBT Whatsminer M30s
 • Bitmain Antminer T19
 • Canaan Avalon 1246
 • Bitmain Antminer S17+ 76Th

Перед тим, як купувати ASIC, потрібно скористатися калькулятором майнінг. Таких сервісів досить багато. На основі хешрейта обладнання, поточного курсу валюти, вартості електроенергії та інших параметрів калькулятори розрахують вашу потенційну прибуток. Тільки переконавшись, що процес не буде збитковим, можна купувати обладнання. Альтернатива звичайному Майнінг-хмарний Майнінг, але потрібно ретельно перевірити репутацію сервісу і прибутковість. Якщо курс біткоіни низький, то контракти можуть не окупитися.

Читайте також: Як заробити на біржі Binance: огляд основних способів заробітку на торгівлі, майнінг, стейкінгу, фармінг і т. д.

Купівля на біржах

Торгові майданчики, звані кріптовалютнимі біржами, ідеально підходять для покупки біткоіни, так як пропонують різні варіанти оплати, різні типи ордерів (в тому числі лімітні, з можливістю установки бажаного рівня ціни), великий допоміжний функціонал, а також докладні довідкові системи з інструкціями для початківців і досвідчених користувачів.

Для того, щоб скористатися послугами біткоіни-біржі, необхідно зареєструватися, в деяких випадках пройти верифікацію особистості, поповнити рахунок Фіатом або наявними у вас альткоінамі. Потім створити ордер на покупку і дочекатися його виконання. Отримані BTC вивести на гаманець (звертайте увагу на комісії, які стягує біржа). Альтернатива бірж-p2p-обмінники.

Купівля в обмінниках

Один з найлегших варіантів, де взяти біткоіни – це покупка його в спеціальних крипто-обмінниках. Вони дозволяють швидко і без верифікації обміняти наявну у вас фиатную валюту на BTC. Як правило, підтримується велика кількість напрямки-наприклад, придбати криптовалюта можна з карти Ощадбанку, через платіжні системи ківі, ЮМопеу, навіть з використанням балансу стільникових операторів. Вибрати обмінник, який підтримує потрібне саме вам напрямок, допоможуть моніторинги.

Використання обмінника включає в себе всього пару кроків: потрібно зареєструватися і вказати свої реквізити, а потім оплатити створену заявку за тими реквізитами, які надасть сервіс. Залишається тільки дочекатися, поки система отримає платіж, і на ваш BTC-гаманець відправиться переказ.

Заслуговують довіри біткоін-обмінники: Kassa, Bitality, 365cash, 24paybank, Enter-Change та інші.

Висновок + відео

Біткоіни можна отримати безліччю способів, які кардинально відрізняються один від одного як за складністю, так і за результативністю. Навіть новачок, тільки початківець знайомство з криптовалюта, зможе підібрати метод, який буде для нього найменш проблематичним. Після цього залишається забезпечити якісне зберігання монети в гаманці, з максимальним захистом від хакерських атак. Нові технології дуже цікаві, але і вимагають особливої уваги до нюансів, оскільки, як і в будь-якій сфері, в криптовалюта повно шахраїв, які шукають уразливості, щоб заволодіти тим, що їм не належить.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити