Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток в Тік Ток на переглядах (4 способи)

Останнє оновлення: Четвер, 04 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток в Тік Ток на переглядах

 Сьогодні тільки ледачий не йде в Тік Ток для того, щоб...ее...так навіть відразу і не скажу, для чого саме. Стати популярним? Повеселитися від душі? Провести вільний час за переглядом різних приколів?

Все це правда, ось тільки є ще одна причина, чому люди починають користуватися Tik Tok, і з кожним місяцем ця причина стає все більш і більш вагомою – заробіток на переглядах.

А що, так можна було? - запитаєте ви. А я відповім: так, безумовно. І в цій статті поділюся з вами найдієвішими способами, як заробляти в Тік Ток на переглядах.

Раніше ми писали статтю про ТОП-12 способів заробити в TikTok.

Чи платить Tik Tok за перегляди відео?

Відразу зазначу, що додаток Тік Ток не платить гроші безпосередньо за те, що хтось дивиться ваше відео.

Наприклад, 15-секундний відеоролик переглянули 1,5 млн осіб.

І що далі? Так, вам це дуже приємно, ви набрали велику кількість нових пеідписників. Ну а далі-то що? Як монетизувати ці перегляди?

В даний момент часу Tik Tok не платить за самі перегляди. Можливо, в майбутньому буде якась пропозиція від Тік Ток про партнерство, але ось коли це буде, тоді і поговоримо.

Однак я все одно продовжую стверджувати, що на переглядах в Тік Тоці можна заробляти, причому непогані гроші. Як? Далі розкрию всі секрети.

1-й спосіб: пряма реклама

Реклама - це найпопулярніший спосіб заробітку на будь-якому сучасному інтернет-майданчику, і Тік Ток не є винятком.

Ось кілька методів, як можна заробити на рекламі в TikTok?

  • Співпраця з блогерами. Ви банально рекламуєте блогера в своєму профілі (його Tik Tok, Instagram, YouTube, та все що завгодно), або згадуєте його в своїх відеороликах, в прямому ефірі і т.д. Я б рекомендував починати співпрацю при наявності у вас хоча б 3-5 тисяч підписників.
  • Реклама брендів. Зазвичай компанія сама знаходить тіктокера, і пропонує тому укласти контракт. З цього часу ви стаєте амбассадором компанії, її представником. Які дії передбачаються з Вашого боку? Ви повинні використовувати тематичні хештеги, пропонуєте передплатникам різні промокоди для покупки товарів / послуг по акції, згадуєте в прямих ефірах назву бренду. Для того щоб почати співпрацю з великим брендом, важливо розвивати особистий бренд, активно нарощувати живу аудиторію завдяки переглядам і підпискам.
  • Реклама своїх послуг. Такий спосіб теж можна назвати заробітком на переглядах, оскільки чим більше людей переглянуть ваше відео, тим більша ймовірність того, що хтось скористається вашими послугами. Наприклад, покажіть, як ви Дистанційно навчаєте іноземних мов, як вмієте обробляти фотографії, малювати картини і т. д.

Але знову ж таки, не потрібно поспішати рекламувати перше, що попадеться під руку. Розвивайте свій профіль, нарощуйте перегляди і аудиторію, а гідні пропозиції щодо співпраці рано чи пізно вас самі знайдуть.

2-й спосіб: перегін трафіку в Instagram, YouTube і т. д.

Звернули увагу, як багато тіктокерів мало не в кожному ролику намагаються переманити вас в Instagram, на Ютуб та інші майданчики?

То-то і воно! Адже в тому ж Instagram набагато легше знайти рекламодавця, а YouTube платить гроші за перегляди відеороликів, якщо у вас включена монетизація.

При цьому знову важливі перегляди в Tik Tok . Адже чим більше переглядів, тим більше людей перейде до вас на інші майданчики. Також варто акцентувати увагу на тому, чим залучити аудиторію, щоб людині захотілося перейти, наприклад, в Instagram . Для цього підходять різні оригінальні ідеї на кшталт: "продовження історії дивіться в Instagram",  "а про те, як він мене кинув, ви дізнаєтеся з відеоролика на YouTube" та ін.

3-й спосіб: донати в прямому ефірі

Деякі вважають, що донати – це типове жебрацтво, але багато інших заробляють в Тік Ток завдяки такому способу.

Як це можна зробити?

  1. Всередині програми є віртуальна валюта. Ця валюта купується за реальні гроші, а потім монети даруються полюбився блогеру під час прямих ефірів. Вартість таких монет (Tik Tok Coins) постійно змінюється, а тому стежте за актуальним курсом. Тіктокер, ведучий прямий ефір, може ділитися корисним контентом, активно спілкуватися зі своїми передплатниками, проводити конкурси, обіцяти виконати якісь дії, і за це йому будуть дарувати віртуальні монети, які згодом можна обміняти на реальні гроші.
  2. Другий варіант передбачає "донат" від бренду, компанії. Іншими словами, компанія платить блогеру гроші за рекламу, огляд, Згадка їх товару.

Чим більше у вас аудиторія, тим вище розцінки. Причому накручена штучно аудиторія не підійде. Великі блогери, компанії уважно вивчають статистику вашого профілю, і розуміють, скільки переглядів від реальних користувачів, хто залишає коментарі, лайки і т. д.

4-й спосіб: реферальні програми

Це стандартні партнерки: ви приводите компанії клієнта, а та платить вам певний відсоток з товару, який купив ця людина або послуги, якою клієнт скористався.

Припустимо, ви знімаєте відеоролики на тему макіяжу, краси, догляду за собою.

До вас звертається компанія, що займається продажем косметики. При цьому компанія може не замовити пряму рекламу, а дати лише реферальне посилання. В цьому випадку ви будете заробляти тільки тоді, коли хтось із вашої аудиторії перейде за цим посиланням, і придбає товар.

Такий спосіб заробітку вважається найбільш підходящим для початківців блогерів.

Важливо: партнерські програми можна шукати і самостійно в різних інтернет-магазинах, серед інфобізнесменів, в CPA-мережах і т. д.

Плюси заробітку в Тік Ток

Як я писав вище, будь-яка соціальна мережа, де у вас є аудиторія, може бути корисна для отримання грошей. У чому плюси Tik Tok як інструменту отримання грошей?

  1. Мало конкуренції. Якщо зверніть увагу на розмір аудиторії найпопулярніших блогерів, можете звернути увагу, що, по-перше, видатних мільйонників не так вже й багато, а по-друге, на даний момент максимальна кількість підписників в СНДмовному сегменті – трохи більше шести мільйонів. Tik Tok почав свою ходу по світу не так давно, тому конкуренція не дуже велика, і ви можете домогтися пристойного заробітку тут.
  2. Стрімке зростання аудиторії сервісу. Соціальна мережа стрімко зростає. Чим більше людей в ній, тим більше у вас потенційних підписників. До того ж, новачки більше часу проводять в рекомендаціях і, якщо ви туди потрапите, зможете привернути до себе людей.
  3. Можливість швидкого просування. Рекомендації і популярність хештег-челленджів і флешмобів забезпечують високу швидкість набору підписників.

Мінуси заробітку в Tik Tok

Все, що я описав вище, звучить як реклама соціальної мережі. Які є у неї недоліки в плані заробітку? Тут я можу назвати тільки систему з внутрішньою валютою, тому що все інше тут мало чим відрізняється від інших сервісів. Так, покласти гроші на внутрішній рахунок досить просто. Однак, вивести їх досить проблематично, щодо інших способів, коли зароблене зазвичай приходить відразу на карту.

Не раджу заробляти на донатах в трансляціях.

Крім того, як торгова площадка Tik Tok - не найзручніший вибір. Тому інтернет-магазинів тут практично немає. Так що, якщо хочете продавати товари в ТТ, вас чекають труднощі і є сенс торгувати через Instagram.

Соціальні мережі забезпечують пристойний дохід блогерам з великою аудиторією. І цей успіх вражає багатьох. Люди теж хочуть вести аккаунт і заробляти на ньому. Способів монетизації багато, проте не кожен з них підходить для Tik Tok. Вам варто вибрати той чи інший варіант виходячи з того, що вам подобається і що можна легко реалізувати в ТТ.

Питання наших читачів

#1. Чому гроші в Tik Tok списалися, але не прийшли на рахунок?

Швидше за все, ви ще не дочекалися, коли зароблене прийшло. Зазвичай вивід займає від двох до трьох тижнів. Якщо навіть після цього терміну рахунок не поповнився, зверніться в техпідтримку.

#2. Скільки платять в Тік Ток в трансляціях?

Все залежить від того, скільки глядачів, які готові віддати вам монетки. Меж немає. Один стример, наприклад, зібрав 22 мільйони глядачів і приніс 167 тисяч доларів.

#3. Як довго потрібно розкручуватися в Tik Tok до тих пір, поки заробіток буде достатнім для того, щоб на нього прожити?

Все залежить від ефективності вашого просування і вміння використовувати соціальну мережу. В середньому, після півроку розкрутки профіль вже може починати приносити гроші. Досить хороший же дохід буде лише в тому випадку, коли наберете більше сотні тисяч підписників.

Висновок + відео

Так скільки можна заробити в Тік Ток на переглядах? Конкретних сум я не назву, але можу сказати однозначно – сума заробітку буде повністю залежати від того, скільки часу, сил і енергії ви вклали в свою роботу.

Тіктокерам, які розкрутили особистий бренд, вдається заробляти стільки, що вони вже можуть забезпечити себе і свої сім'ї, і більше не думати про класичну роботу на виробництві, в офісі, школі і т. д.

Стаття по темі: Перегляд реклами за гроші в інтернеті.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити