Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити гроші за 5 хвилин

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити гроші за 5 хвилин

 Сучасні люди вкрай рідко надають значення невеликим проміжком часу в п'ять хвилин, які зазвичай витрачаються даремно. За цей час можна поговорити по телефону, або прочитати який-небудь пост в різних мережах соціального характеру. Однак цей час може бути корисним і навіть приносити дохід.

Коротко, як можна заробити?

Найпростіше - це продати що-небудь. Це може бути навчальний курс, тренінг або будь-яка інша інтернет послуга. Також, якщо ви зберете базу підписників, то щодня зможете з неї заробляти, витрачаючи на це 5-15 хвилин часу. Базу можна купити або зібрати самому, рекламуючи партнерські програми.

Давайте розглянемо в деталях, як ще можна заробити гроші за 5 хвилин. Виходячи з методу отримання доходу, простій людині, навіть з незначними вкладеннями можна отримати від п'ятдесяти до двухсот грн. Дана статистика заснована на загальнодоступних різновидах роботи.

При цьому, навіть гранично проста робота в Інтернеті, може сміливо створити конкуренцію звичайної зайнятості. Звичайно, отримати такі результати складно без вкладень - потрібно значний досвід і відпрацьовані навички. Більш практичним рішенням стане робота з готовим капіталом і його примноженням. Завдяки правильному підходу, такий капітал можна розширити до величезних масштабів.

Як заробити гроші за 5 хвилин: справжні методики

Існуючі способи дозволяють отримувати від п'яти до ста грн в Інтернеті всього за п'ять хвилин. Давайте розглянемо їх більш детально.

Представлені спеціальні букси або ж біржі із завданнями, де розміщуються замовлення на твір простих завдань, включаючи переходи на сайти, реєстрації, написання різних відгуків, введення капчі і подібні.

Виконуючи прості дії, користувач зможе отримати до ста гривень. Подібні послуги представлені вже дуже давно, і користуються попитом і сьогодні:

  • PostLoop - це платформа, де ви можете отримувати оплату за публікацію коментарів на різноманітних форумах та блогах.
  • Swagbucks - це сайт, який пропонує заробіток на онлайн-опитуваннях, перегляді відео, виконанні різних завдань та написанні коментарів.
  • Toluna  - це інша платформа для заробітку на онлайн-опитуваннях та написанні відгуків про продукти і послуги. Ви можете заробляти бали, які потім можна обміняти на гроші або подарунки.
  • UserTesting - це сервіс, який платить за тестування веб-сайтів та додатків. Ваша робота полягає у тестуванні інтерфейсу та наданні відгуків про його роботу.
  • CommentLuv - це плагін для блогів, який дозволяє коментаторам публікувати свої власні статті на своєму блозі, одночасно залишаючи коментар на блозі власника.
  • Disqus - це соціальна мережа для коментарів, яка дозволяє заробляти гроші за коментування на різних сайтах та форумах.

Одним з подібних напрямків є копірайтинг. На спеціальних біржах нерідко з'являються завдання, що дозволяють отримати реальний дохід.

Як заробити за 5 хвилин: робота з соціальними мережами або установка додатків

На просторах Інтернету є і спеціалізовані біржі, що пропонують роботу в соціальних мережах. Вони пропонують гранично прості завдання.

Практично кожна сучасна людина володіє смартфоном. Безумовно, кількість можливостей подібного заробітку обмежена, але все ж спробувати отримувати дохід на установці мобільних сервісів – відмінна ідея. Існує безліч загальних і вузьконаправлених бірж для такого заробітку.

Корисна стаття: Мобільний заробіток: Топ 17 додатків для заробітку.

Ще одним варіантом стануть опитувальники, які виконують маркетингові та стратегічні дослідження. Дані опитування іноді непогано оплачуються:

  • vlasnadumka.ua
  • survimo.com
  • opinion.com.ua
  • metroopinion.com

Більш просунутим варіантом як заробити за 5 хвилин є фондовий ринок та ринок крипти.

Найголовніше, скептично ставтеся до тих, хто пропонує вам заробляти великі гроші за короткий час, адже це може бути звичайний обман.

Відео: ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ ЗА 5 ХВИЛИН?

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити