Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Гроші на халяву 2024 — ТОП-31 сайт без вкладень

Останнє оновлення: Середа, 24 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Гроші на халяву

Привіт, друзі! Ну хто з нас не любить халяву, важко знайти людину, яка зможе відмовитися від безкоштовних грошей, подарунків і бонусів. Звичайно знайдуться і скептики, які у всьому бачать тільки негатив і обман. Але зараз в інтернеті можна знайти реальну халяву і це вже не міф. Та згоден, що вона буває різною, є і свої нюанси, а роздають її не з метою благодійності.

Даючи людям всіляку халяву, можна одночасно і отримувати різну вигоду. У цьому матеріалі, ми детально розберемо яка ж буває халява в мережі і сайти де можна отримати безкоштовні гроші і подарунки без вкладень в 2024 році.

Майже в кожній статті мого блогу, я розповідаю що через Інтернет можна заробляти реальні гроші простими способами. Тільки працюючи і немає кнопки бабло. Під цим виразом, мається на увазі реальні гроші наприклад 200 або 500 грн. Але є багато сайтів, де можна збирати дрібні бонуси і отримувати винагороду наприклад за реєстрацію, зовсім не працюючи.

Найчастіше таку халяву надають проекти передбачають вкладення грошей. Отримавши початковий бонус можна заробляти реальні гроші і без своїх вкладень. Далі ви дізнаєтеся про популярні сайти в інтернеті, де можна безкоштовно отримати різноманітні бонуси.

Сайти з бонусами Webmoney

Як і було обіцяно, вам буде показана справжня грошова халява. Для початку потрібно створити електронні гаманці: наш WebMoney і анонімний міжнародний Payeer, на які будуть надходити халявні гроші. В результаті їх можна виводити на карти банків або інші платіжні системи.

Найбільш популярним видом отримання халяви є збір бонусних грошей на свій рахунок. Бонуси надходять на Ваш електронний гаманець. Існують сайти, що роздають нагороду тільки за відвідування, для отримання бонусу досить ввести номер гаманця.

Globus-inter.com - надає 5 доларів всього лише за просту реєстрацію. Дана рекламна платформа платить за перегляди рекламних банерів через спеціальну програму для ПК або додаток для мобільного телефону. Globus відсвяткував п'ятирічний ювілей і вирішив дарувати новим користувачам винагороду в 5 доларів.

Simplechange.ru — дає швидкий бонус на WebMoney в розмірі до 0.4 грн. без попередньої реєстрації.

Superlend.ru — у сервісу розмір бонусу становить 0.004-0.08 грн., всього лише потрібна авторизація.

Changetime.ru — бонуси на майданчику складають 0.004-0.028 грн. в залежності від дня тижня.

Free-wm-bonus.ru — проект видає невеликий грошовий бонус у розмірі 0.008 грн.

Wmcasher.ru — платформа дарує до 0.04 грн., виплачується раз на день.

Bonuswm.org — щоб отримати халяву, потрібно перейти на сайт і ввести номер свого гаманця.

Wmkredit.ru — на цьому ресурсі розмір бонусу видається в межах 0.004-0.012 грн.

Винагороди з даних сервісів виплачуються миттєво і буквально тільки за відвідування сайту, замовити виплату накопичених грошей можна тільки на гаманець WebMoney.

Біткоіни на халяву

В останні роки величезною популярністю користується криптовалюта, особливо Bitcoin, які принесли деяким людям по всьому світу вже мільйони доларів. Курс криптовалют є нестабільним, і зараз він швидко зростає.

Новачкові, спершу необхідно завести гаманець для криптогрошей і приступити до збору бонусів на спеціальних кранах з роздачею безкоштовних крипто монет. Найчастіше біткоіни надходять у вигляді «Сатош» (1 сатоши дорівнює 0.00000001 біткоіни).

Freebitco - нараховує близько 20-40 сатош щогодини. Важливо правильно вказати адресу BTC-гаманця і просто проходити капчу. На перших етапах сума зберігається на внутрішньому рахунку, так як, потрібно буде накопичити мінімальну суму для виведення — 30 тис. сатош.

Claimbtc.in - платять до 49 сатош раз в 20 хвилин. Більш того, сервіс проводить моментальне зарахування і надає додаткові призи. Однак, існує встановлений мінімум для виведення 20.000 сатош.

Takefreebitcoin.net - дає бонуси раз в 5 хвилин, їх кількість тут від 25 до 25 тис. сатош. Врахуйте, що більше платять саме за програму лояльності.

Bonusbitcoin.co - безкоштовно видає 50-5000 сатош.

Moonbit.co.in - роздає до 2020 сатош щодня.

Отримати криптогроші можна різними методами, найпростіший спосіб збирати сатоши на екранах. Головне для мотивації пам'ятати, що вартість бітка зараз вже становить близько 40 тис. американських доларів. А інтерес до монет у великих інвесторів по всьому світу невпинно зростає.

Бонуси на гаманець Payeer

Платіжна система Payeer, незважаючи на популярність інших гаманців, займає перші місця в топових рейтингах. Вона вийшла на ринок відносно недавно, але допомагає заробляти непогані бонуси у відомих платформах. Грошову халяву на Пайєр надають на багатьох ресурсах.

W3-systems.info - нараховує до 2 грн. раз в 20 хвилин, до того ж мінімальний розмір виведення становить 0.4 грн.

Bonusio.ru - реєстрація та участь в рулетці, тут Користувачеві необхідно ввести гаманець Payeer.

Loto-bonus.ru - на сервісі можна кожні 30 хвилин збирати до 12 грн. Мінімальна сума для виведення винагороди 1 грн.

Rubcrane.ru - пропонує забирати до 0.20 грн. бонусів кожні 60 хвилин. Додатково є можливість зірвати джекпот, а автовиплата працює при досягнення 2 грн.

Що можна сказати, за допомогою гаманця Payeer можна реально збільшити свій баланс. Однак, в деяких проектах оплата приходить із запізненням і збір бонусів може також займати певний час, але це точно легше, ніж займатися звичайною роботою.

Клікові спонсори

Даний спосіб заробітку не складний і не вимагає спеціальних умінь, через що користується популярністю серед новачків. Для заробітку на кліках можна використовувати наступні ресурси.

Socpublic - це відомий майданчик, де виконують прості завдання відразу після реєстрації. Платять в основному за перегляд рекламних сайтів, банерів, за лайки, різні реєстрації і т. д. Кошти можна моментально вивести до себе електронний гаманець.

Seosprint.net - схожий сервіс накрутки, також вимагає початкової реєстрації користувача і виконання елементарних завдань. Після реєстрації рекламодавці перераховують хороші бонуси на рахунок.

Profitcentr.com - є ще одним затребуваним ресурсом для заробітку на перегляді реклами, завдань на ньому також дуже багато, плюс є доручення для соцмереж з автоматичною оплатою.

Seo-fast.ru - ще один кліковий спонсор. На сайті виплати користувачам відбуваються Серфінг реклами та інші прості доручення в Інтернеті від рекламодавців. Виведення грошей миттєвий від 2 грн.

Wmmail.ru - це один з перших поштовиків, який надає можливість підробітку в доларах. На ринку онлайн реклами вже більше 14 років, протягом яких заробив лояльність і хорошу репутацію.

Безкоштовні гроші з обмінників

Bestchange.ru - найбільш популярний сервіс, що дозволяє здійснювати моніторинг обмінників. Кожні 5 хвилин надходить нова інформація про пункти обміну, тому можна з легко знайти вигідний обмінник. Також є шанс отримати халявні гроші через кран - до 1 грн., на платіжну систему Юмані.

Savechange.ru - ще один цікавий ресурс, що дозволяє автоматично обмінювати гроші в гаманцях Юмані, ківі, WebMoney і т.д. Для отримання бонусу, потрібно клікнути на графу «WMR бонус» і вказати деякі дані. Наприклад, номер гаманця, обмінний курс WMZ на WMR, і капчу. Бонус у розмірі до 5 копійок зарахується відразу.

Wmstream.ru - безкоштовні гроші роздають і тут, потрібно спочатку знайти розділ "WM-бонус", вказати реквізити платіжної системи і цифровий код. Незабаром на ваш рахунок надійде 3 халявних копійки.

Економічні ігри з халявою

Ігри з виведенням грошей дуже популярні в мережі. Новим гравцям необхідно грати і отримувати за це реальні гроші. Новачкам подобаються такі прості схеми заробітку. Вони дають можливість розвивати онлайн-бізнес, займатися збором яєць, зводити міста і багато інших сюжетів. Однак, такі ігрові майданчики вимагають інвестицій, але існує ряд сайтів, де після реєстрації новим користувачам дають бонуси.

Rich-birds.com - надають близько 1000 срібла для придбання птахів і подальшого заробітку на яйцях.

Golden-mines.biz - нараховує бонусний депозит для покупки першого гнома, щоб той добував різні копалини в грі.

Golden-tea.com - у грі новим користувачам виплачують 30 грн і дають можливість придбати на них кущі, листя яких йдуть на продаж.

Kolxoz.net - вимагає реєстрації, але на балансі вже лежать гроші для покупки курок. Є можливість грати без будь-яких грошових інвестицій.

Elvengold.com - у грі потрібно зводити цілі середньовічні міста, а за реєстрацію гравці отримують на внутрішній рахунок 20 грн.

Незважаючи на прибутковість таких проектів, люди не завжди готові довіритися цим ресурсам, вважаючи їх розлученням на гроші. Однак, вклади тут не обов'язкові, тому ризикувати нічим. Грати в ігри і виводити пристойні суми відмінний варіант. Також любителям азарту, можна грати в перевірені безкоштовні онлайн лотереї.

Банківські картки з кешбек

Щоб регулярно отримувати безкоштовні гроші на банківську карту, варто оформити заявку на кешбек опцію, яка дозволяє повертати на картку певний відсоток від ціни покупки.

Спершу потрібно визначити які товари ви купуєте частіше за всіх і надалі оплачувати покупки через бонусні карти або кешбек сервіси в інтернеті, що пропонують вигідний відсоток повернення за покупки.

Букмекерські контори

Сайти відомих букмекерів зараховують халявні гроші на рахунок нових гравців. Так у всіх новачків є можливість робити ставки без особистих інвестицій. Після реєстрації на балансі користувача з'являються бонусна сума, яку можна використовувати як безкоштовну ставку, а вслучаі виграшу вивести на карту.

Якщо ви повний нуль в ставках на спорт не переживайте, досить за правилами пройти реєстрацію спочатку в офіційному сервісі для беттеров - ЦУПІС, а потім на інших великих букмекерських платформах.

Ligastavok.ru - надає новим гравцям фрібет в розмірі 200 грн. Ставки можна ставити не тільки на спорт, також на політичні події і Кіберспорт.

1xstavka.ru - ця відома букмекерська контора дає бонус після проходження реєстрації в сумі 800 грн, але обов'язково потрібно поповнити рахунок від 40 грн.

Діяльність даних контор не заборонена законом. Компанії мають величезний фінансовий фонд і в разі чого, клієнтам повернути їх вкладення. Тому збирати безкоштовні бонуси можна ще й безпечно.

Проекти з безкоштовними подарунками

Отримувати подарунки більш приємно, ніж збирати кілька грн в копійчаних сервісах. А така халява ще дозволяє уникнути оплати поштової доставки. Всі витрати покриваються рекламною кампанією. Головне питання, де знайти безкоштовні речі?

Darudar.org - відмінний сайт, на якому користувачі віддають за «просто так» непотрібні їм вироби. Найчастіше є шанс стати власником хороших речей безкоштовно. Люди збирають групові посилки і самостійно платять за пересилання, тому одержувачу нічого платити не потрібно. Необхідно зареєструватися на сайті, вибрати потрібну річ зі списку і прикріпити коментар з аргументами, чому цей предмет буде вам потрібніше.

Anti-free.ru - ще один ресурс для халяви в інеті, у якого створена активна група в ВК. Після реєстрації на форумі у користувача відкривається доступ до посилань на БЕЗКОШТОВНІ ПОДАРУНКИ. Найчастіше в посилках отримують недорогі речі. Посилання потрібно відкривати в графі "останні теми", але обов'язково читайте умови участі в роздачі призів. Є шанс отримати безоплатно непогані подарунки.

Продаж волосся

Якщо у вас красиві і густе волосся, ви можете непогано заробити. Для здачі волосся необхідно мати довге волосся, бажано незабарвлені. Цінова політика тут істотно різниться, тому виберіть найбільш привабливий варіант.

Родичі та знайомі

Близькі люди завжди підставлять своє плече в біді, до них можна беззаперечно звертатися з проханнями. Позичити кошти часто вдається на тривалий час. До наступної заробітної плати, наприклад. В окремих випадках є шанс отримати безоплатну допомогу.

Найважливіше підтвердити терміновість вашої проблеми. Потребуючи грошей на медичне лікування або важливе в житті подія, рідні завжди увійдуть в становище і підтримають.

Участь в експериментах

Спершу учасник підписує згоду на проходження різних процедур. Тобто обіцяє не висувати претензії після можливих наслідків. Експерименти є хоч і високоприбутковим, але ризикованим способом швидких грошей. Вплив на організм може привести до плачевних результатів.

Автоскладальники бонусів

Автоматичний збір бонусів являє собою спеціальні сайти, на яких нараховують маленькі бонуси, частіше близько 0,004 грн.Таких сайтів існує достатня кількість, але також є і шахрайські ресурси, бажаючі обдурити користувачів і заробити гроші.

Вони надають різні ресурси - автозбірники бонусів з сайтів. Потрібно тільки вказати свій рахунок гаманця і клікнути на старт, а халявні бонуси будуть самі «капати» на баланс. Такі програми коштували близько 100 доларів і нібито могли щодня збирати по 5-10 доларів.

Незабаром ошуканців викрили. Програма за фактом не робила ніякого автоматичного збору бонусів. Тому пам'ятайте, що автосборщики бонусів це черговий обман недобросовісних користувачів мережі, який залучає новачків. Ніяких автосборщиков не існує!

Отримати халявні бонуси вдасться тільки при ручній взаємодії. Для отримання реальних грошей необхідна хоча б мінімальна праця. Ознайомитися з іншими способами заробітку можна на інших сторінках мого блогу.

Висновок + відео

Підводячи підсумки, можна стверджувати, що халявні гроші в Інтернеті є і отримати їх можна безліччю способів. Причому не докладаючи великих зусиль і не вкладаючи ні копійки своїх грошей. Звичайно, такими способи не можна назвати дуже прибутковими і навряд чи вони стануть основним джерелом доходів.

Але бонуси в мережі є, а при бажанні їх може отримувати будь-який користувач. Якщо використовувати одночасно всі способи можливо буде оплатити дрібні витрати на телефон, інтернет, кишенькові витрати і т. д.

Що стосується безкоштовних речей, їх також можна отримувати безкоштовно, навіть без оплати за доставку. Тепер, коли ви ознайомилися з додатковими можливостями отримання безкоштовних грошей в Інтернеті, своє онлайн дозвілля можна проводити не тільки весело, а ще й з користю.

Ну а якщо ви дійсно хочете заробляти, раджу звернути увагу на більш перспективні напрямки віддаленої роботи, яких зараз реально багато. На цьому буду закінчувати статтю, спасибі за увагу, бажаю всім удачі і успіхів пошуку халяви в Інтернеті!

Читайте також: Заробіток на перегляді відео.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити